Що контролює тиск в мультиварці?

Коли я намагаюся скороварці в моєму 8 кварт Фагор Люкс РК-мультиварка, вона не створює тиск. Є два місця, де тиск може бути виведений: отвір у кришці, яке може бути встановлено для очищення, пара і тиску (у мене він встановлений на тиск), а другий отвір в ручці на кришці над якими я не владний. Пара виходить із цієї другої вент на весь цикл приготування страв, і для приготування цикл завершено, і мені скиньте тиск шляхом зміни першого скидання тиску пари, тиску не залишається, щоб бути звільнений.

Інші, ніж механізм, який замикає кришку на мультиварці, коли є тиск всередині, там не представляється будь-якого зв'язку між мультиварка і кришкою, тому мені цікаво, як в мультиварці контролює тиск. Зокрема, мультиварка дозволяє мені вибрати або високого тиску або низького тиску (я вибрав високий тиск), так що моє запитання, як працює мультиварка контролю тиску, оскільки вентиляційний отвір(С) в кришці, і ніякого зв'язку між мультиварка і кришкою?

Оскільки Фагор знаходиться в банкрутство, я не хотів би відправити мою мультиварку на ремонт, так як я можу більше ніколи не побачити його. Будь-які ідеї, що може бути не так з мультиваркою, то це те, що я можу відремонтувати?

+511
zca512 14 вер. 2011 р., 03:37:30
31 відповідей

Забудьте вино, забудь чай, є тільки одна відповідь на це питання. Ну насправді два. Ваш вибір Чанг пива або співак пиво в склянці з льодом.

+965
tuxy 03 февр. '09 в 4:24

Я рецепт тут:

Як зробити шкварки?

і зіткнувся з ситуацією. Коли я зробити шкварки з магазину, вони красиві і пухкі, як Funyun. Я пішов за цей рецепт точно і мене викачаний шкварки!

Може хто-небудь допомогти?

+936
Alejandra Mendez 16 вер. 2013 р., 07:17:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це Нью-Йорк Стрип-частина 12-місячного теляти. Не було сухої віці, але я тримаю його 5 днів в оливковій олії в холодильнику. Він має трохи мармуровий, але набагато менше, ніж зазвичай стейки міг. Шматки досить товсті, 1,5 або більше дюймів.

Я думав, припікання їх 2 хвилини з кожного боку на великому вогні - кажуть, 7/10, з обох сторін, тоді і шепотіла з боків. Потім покласти в розігріту духовку на 400F і на 10 - 15 хвилин.

У мене немає термометра, щоб перевірити, тому мені потрібно, щоб бути на безпечній стороні, що вона готувала, але і не хотілося б, щоб це було добре зроблено.

+927
Naruto x Hinata 7 квіт. 2016 р., 00:25:15

Я читала рецепти, що говорить змішайте половину склянки олії і в 1,5 рази, цукровою пудрою збити, додати трохи молока, не більше 2-3 ложок. Я била його на останні 30 хвилин і спробував її на смак, цукор ще не розчинився в крем, я роблю якісь неправильні речі?

+886
Bee157 11 черв. 2018 р., 09:03:32

Наскільки я зрозумів концепцію, піч конвекційно циркулює повітря і нагріває його в третій нагрівач, розташований поруч або позаду вентилятора, в той час як у звичайній печі обертається повітря, а гріється він тільки зверху і знизу. Так в чому ж різниця?

+881
mohd asmadi 17 лют. 2019 р., 02:58:47

Вести з того, що сказав Боб.

Вибір тофу дуже важливо, існує так багато різних видів, і якою б неприємною в каррі, тофу, будь-якій формі, наприклад. Екстра-фірма необхідно всіма засобами вичавити зайву воду перед тим як смажити, це переважно необхідно, якщо ви купуєте тофу поставляється у вигляді суспензії у воді.

Ароматизований екстра-твердого тофу добре, якщо смак буде йти з соусом каррі. Чи можу я отримати сорт під назвою "тофу Россо" у Великобританії, зроблені "Тайфун" (усі їх тофу відмінно до речі), який йде дуже добре в каррі як пряна з паприкою і Чилі, і містить томат і часник.

Звичайний тофу буде просто займати аромат від соусу, хоча, якщо ви смажити тофу багато першого, то соус не проникають. Мені дуже подобається простий маринування тофу по-перше, непотрібні в бік непотрібно маринад курку, але курка тікка є досить популярним, і він добре працює з тофу.

Зробити злегка обсмажити тофу, перш ніж додати каррі, покращує текстуру для нього, на мій погляд, якщо ви смажити його, він може піти жорсткий зовні, як Бекон робить.

НБ. Ви готуєте для вегетаріанців або просто цікаво? Якщо готувати для лакто-ово-вегетаріанець, ви можете ігнорувати цей момент, але якщо веган, корми та Тікка Масала соуси рідко бувають вільні від молочних, якщо вони не використовують виключно кокосове вершки/молоко.

+780
Muhammad Adeel Qasim 9 лип. 2011 р., 17:11:02

Все, здається, думаю, що треба лупити помідори перед консервуванням або заморожуванням їх. Так як я не пив помідори, коли я готую з ними (супи, сальси і т. д.), Я цікаво, якщо я можу заморозити їх без їх лущення. Не замерзати/Каннінг щось зробити з текстурою помідори, що робить шкіру проблема?

+779
user2756349 13 січ. 2020 р., 09:32:08

Поки ці типи шпателів не доступні в інтернеті, вони будуть доступні в індійських місцевих ринках. Це буде коштувати всього близько $2 або $3. Ці типи шпателів використовуються досі тут. На жаль, я не можу відправити вам посилання, так як вони не доступні в інтернеті. Я не знаю, якщо це можливо для вас, щоб імпортувати один з Індії. Вам потрібно звернутися до деяких індійським колегою в тому, якщо ви дійсно зацікавлені.

+762
Jay Elston 16 серп. 2012 р., 05:18:51

Какао рослини/зернові вирощувалися в різних областях, в грунті вони рости будуть мати різні вмісту мінеральних речовин; тепло і вологість буде інакше, рослина буде рости по-різному, в результаті чого стручки какао і зерен буде різною.

Вони мають різні аромати, іноді дуже тонкий, іноді це очевидно.

Це люди, в основному вина, називають терруар.

Єдиний спосіб тренувати себе дегустацію шоколаду на смак більше шоколаду і заміток.

Найважче при дегустації-знайти потрібні слова; коли-небудь ви будете смак запах щось тонке, але ви не можете зробити зв'язку з фактичним відповідне слово.

Ви-то відчуваю, що пахне як мускатний горіх, але ваш мозок не навчений достатньо, щоб зробити з'єднання.

Ви можете знайти комплекти аромат вина, що містять маленькі флакони "ароматів", які ви можете використовувати, щоб тренувати свій ніс. Це може бути використано навіть для шоколаду, тільки в якості інструменту навчання.

(Неперевірена інформація) я беру участь у дегустації вина, більшість інших бабок-перекладачі, письменники, і вони краще, ніж я в пошуку слова, які відповідають тому, що вони запах і смак.

+757
Goldeneyes 12 серп. 2017 р., 13:29:08

Коли ваш шоколад йде зернистість це називається "захоплення". Є дві основні причини для того, щоб захопити:

 1. Вода: вода, потрапляючи у чашу пароварки, або тому, що він не сухий, в першу чергу, або з-за конденсації.
 2. Перегрів (горіння).

На жаль, після того, як шоколад захопив немає надійних способів повторної загартування конкретної партії. Використовуйте його для випічки або перетворити його в шоколадний соус, або що-то.

+718
Arigion 21 січ. 2013 р., 02:13:41

Існує безліч теорій про те, що найбільш важливі фактори для контролю кислотності в заквасці хліб. Багато разів ви знайдете суперечливі дані з різних джерел.

Загальні Міркування

 • Деякі закуски, природно, більш кислий. Деякі організми виробляють більш терпкими тонами, в той час як інші роблять маслянистими нотами. Деякі сполучення дріжджів і бактерій працювати разом і підштовхнути процес у бік кислоти, в той час як інші конкурують за ресурси (статті 3, стор 21-22) приносять менше кислоти.
 • Бродіння вважається. Все, що ви робите, щоб збільшити кількість часу, необхідна для завершення масового бродіння, ймовірно, підвищити кислотність. Зазвичай це робиться за допомогою невеликої кількості стартер. Ви також можете збільшити кислотність шляхом дегазації тісто і дати йому знову піднятися.
 • Тип борошна має значення. У зольності борошна сприяє буферности кислотності і продовження смак кінцевого продукту. Вище зольність борошна дозволяють мікроорганізмів, щоб довше зберігати працездатність. В цілому, вміст золи безпосередньо зв'язані зі швидкістю видобутку. Крім того, деякі стартери ", як" певні борошна краще, ніж інші, особливо це актуально для всієї пшениці, жита, або інших спеціалізованих зерна борошна.
 • Температура бродіння складно. Я прочитав багато джерел, які йдуть на температуру і закваска. Деякі стверджують, що більш низька температура збільшує кислотність, інші стверджують, що він знижує кислотність. Я от вважаю, що розстойка в холодильнику кілька підвищує кислотність, але і робить зростання займе дуже багато часу. За даними деяких джерел (стор 22), багато бактерії в заквасці процвітають при температурі між 85-105F, а дріжджі процвітають на 75-80F. Суворий контроль температури в одній з цих "оптимальних" діапазони можна міняти суміш органічних молекул, вироблених даної культури, але більшість домашніх пекарів не мають обладнання, необхідного для підтримки такої температури протягом допуски масового бродіння.

Статті

 1. Вичавити більш кислий з вашої закваски

 2. Як розвинути кислий смак закваски

 3. Закваска: інструмент для поліпшення смаку

Рада

Не важливо, чи хочете ви більше кислі і менш кислі, завжди починайте з активною культурою. Середа, мікроорганізм вашої культури є динамічним. Якщо ви спробуєте почати буханець з стартера, що це тільки напів-наяву ваші результати будуть непередбачуваними і навряд чи повториться.

+682
dota leavers 22 груд. 2010 р., 19:58:39

Я хотів би використовувати мій занурювальний блендер, який отримує підключений.

+674
Erroid 2 жовт. 2014 р., 20:41:35

Я використовую ультрапастеризоване молоко для йогурту весь час. Якщо ви хочете більш густої консистенції, спробуйте додати трохи сухого молока.

+660
Tom Constantino 21 лист. 2010 р., 02:37:04

Б кулінарну книгу чи автора рецепта додайте інгредієнти в рецепт, щоб бути розумним, а не смак? Абсолютно деякі. Крім того, вони можуть зробити рецепт різні і унікальні, видаючи їх за свої, а не скопійовані, традиційний рецепт.

Що сказав, я сумніваюся, що це випадок у вашій акції рекомендації, а це більше у відповідності з пропозицією @Фабби шукає специфічні реакції від алкоголю. У випадку з вином або сильніше ароматизовані спиртні напої, мета зазвичай, щоб зберегти ці аромати, і потенційно мають також хімічні реакції, який може виявити інші аромати. З горілкою, це відносно нейтральний базовий смак інший, ніж алкоголь, тому мета зазвичай буде просто аромати реакція, щоб не отримати аромат парфумів йде. Більшість горілки соусі рецепти я використовував виклику для приготування їжі досить довго, і настільки разжижены, що спирту в кінцевому продукті буде дуже низьким, служачи.

Для багатьох, будь навмисне вживання алкоголю не прийнятно, і для тих, ароматних духів є ряд відомих замінників, таких як яблучний сік яблука для сидру, екстракт мигдалю для Амаретто і т. д. А горілка сама по собі звичайно не призначений, щоб бути на смак, я не знаю чи можна його замінити. Тому, якщо людина хоче виключити алкоголь додається в їх приготування, горілки, соусів і акції, швидше за все, зі столу, можна, звичайно, зробити вишукані соуси і акції та без них, вони просто не будуть дублювати, що наведений блюдо.

Якщо цікаво, МСХ графік - це Мінсільгосп США, штат Нью-Йорк графік перевірених спирту приготувати тарифи, щоб ви могли прикинути, скільки спирту залишиться в залежності від того, скільки ви спочатку додали і як довго ви продовжували його готувати. Також є графік безалкогольні замінники для багатьох звичайних парфумів. Знову ж таки, враховуючи його більш нейтральним смаком, горілка зазначений у цій таблиці.

+656
mikrostew 3 бер. 2013 р., 15:54:07

Смак

Свіжі боби солодший на смак. У них також є "свіжіші" якість для них. Найкращим прикладом цього є різниця між свіжим гороховий блюдо і гороховий суп. Як може бути смачним, але свіжий горох страва може бути солодше і мають більш квітковий, ароматичні якості до них.

Сушені боби може трохи більш зернисті, але це може бути пом'якшено за допомогою методів приготування їжі.

Приготування

Тому що свіжа квасоля більш ніжна, вони варяться набагато швидше ніж сушені боби. Приблизно 20-30 хвилин порівняно з 1-3 годин на сушені боби.

Шкіри з свіжих бобів-обидва ніжні і міцніше, ніж сушені боби. Вони краще витримують при приготуванні їжі, так типовий бін-проблеми, як лопнули і розбиті шкури набагато менш гостро. Свіжі боби вмістити до початку соління, бурхливої киплячою водою і енергійному перемішуванні через міцність шкіри.

Харчування

Я не міг знайти багато досліджень на тему, як багато поживних речовин сушені боби зберегти , а не загубити. Загальний консенсус, здається, що сушені боби зберігають свою поживну цінність.

Велика частина водорозчинних поживних речовин із зерен може витекти в процесі замочування і приготування їжі, але за умови, що він також споживає ці рідини легко користуватися перевагами.

+629
letschoqueen613 24 лют. 2016 р., 02:43:17

Скажімо, я в середині 72-годинний 135F рецепт су-вид, і я хочу приготувати курячі стегенця на вечерю Сьогодні ввечері.

Чи є сенс поставити курку в бані при 135 для моєї нормальної куркою су-вигляд Час, потім закінчити їх за допомогою звичайного методу приготування (в духовці або на плиті), поки всередині повної готовності?

Крім того, я можу перетворити мої 72 години реберця СВ бані до 150F за 1,5 години до сувид курку одночасно?

+593
HadeS 21 вер. 2014 р., 06:01:23

З особистого досвіду, я приготувала на плоскій вершині з шести 8" сковороди протягом двох-трьох яєць і три 7" сковороди для одного яйця замовлень. У мене була одна сковорідка зі вставкою для замовлень яйцем-пашот. Уникнути електричний гриль, газ набагато краще, але пара сковорідці, як AccuTemp краще, так як вони мають рівномірну температуру набагато краще. Використовувати ІНФРАЧЕРВОНИЙ термометр, щоб переконатися, поверхню гриль 325º в 335º рівномірно по поверхні. Прийняти температуру на 8" центри.

Розігрійте сковорідки на мангал, взяти дно лотка для кожного замовлення, додайте масло, ми використовували суміш половина олії і половина свинячого сала, потім акуратно розбити яйця в неглибоку миску і акуратно додайте їх в каструлю. Готувати на замовлення. Я часто б 4-6 замовлень працює відразу. Один важливий пункт: навчитися перевертати яйця, поспішне шпателем зламається жовтки.

Не встановлюйте фаршированих яєць на стіл. Налаштувати яєць з 2-3 касети печі поруч з подаючої лінії, а у Петі сніданок шеф-повар на замовлення. Встановити десяток начинок для яєчня і омлет замовлень, менше буде розчарування клієнта, але ще і займає надто багато часу, щоб зважитися.

Для омлетів і дереться ми хотіли розбити і збити попереду 15-30 яєць в залежності від часу доби в чашку галон. Для одного яйця нам буде вимірювати два з половиною унцій prewhipped яйце, два яйця - п'ять унцій, і на три яйця - вісім унцій. Зліва над prewhipped буде відкладати яйця в кінці кожної години для пекарні. Всі омлети і яєчня було зроблено, як наказано.

Більшість днів ми будемо використовувати сковороду з браконьєрством вставити з-за низького попиту. Іноді у нас було б два у використанні. По неділях у нас були яйця Бенедикт в меню як спеціальне, так і з високим попитом на ранок ми хотіли використовувати великі переманювання кадрів в пароварку, щоб бути зробленим.

До речі мій рівень кваліфікації дипломований майстер шеф.

+566
JAKE 8 серп. 2014 р., 22:07:14

Є дві ймовірні причини проблем суфле.

1) яйце піни. Будьте впевнені, що ви все одно їх вершин (м'які піки, наскільки я пам'ятаю), коли ви вперше їх батогом. Потім, при додаванні 2 суміші разом в 3rds, переконайтеся, що ви правильно складаючи в білих; це дуже специфічна техніка, і легко зробити.

2) нагрівання духовки. Використовуйте термометр духовки, щоб перевірити темп вашої духовки - це, напевно, неправильно. Покладіть деяку додаткову масу в піч для випічки камінь або цегла), щоб зменшити дикі перепади температури під час випічки.

Але, як і пов'язані питання в коментарях, всі суфле знизиться до деякої міри.

+405
sixohsix 27 груд. 2018 р., 01:08:01

Скільки б ви хотіли, щоб поїсти (якщо ви їсте помірні порції) рази, що на 25, і ви повинні бути добре.

+344
Linjie 1 лип. 2012 р., 01:53:13

Якщо єдина причина, ви поставили кришку на плиті, щоб зберегти енергію, то я б рекомендував просто не закриваючи кришку. Ти не "врятувати хоч щось. Ваша пальник буде працювати протягом всього часу приготування їжі, кришкою чи ні. Крім того, незалежно від наявності кришки чи ні, ви будете готувати макарони при тій же температурі -- 100 град (с).

+282
Cahion3 27 трав. 2013 р., 16:09:09

Просто для сміху я планую зробити spanakopita, використовуючи Райдужний мангольд замість шпинату. Пройшло багато років з тих пір як я працював з мангольд, тому я вже забув, як він поводиться. Якщо б у мене був шпинат я б його, поки він не зів'яв і обсяг був скорочений вдвічі. Тоді я б порізати і скрутити до біса його з рушником. Я не використовувати будь-стебло, який виходить за рамки виходить. Я хочу використовувати більше стебло мангольда, тому що там самі кольори.

Отже, лікування мангольд листя, як шпинат буде достатньо, щоб висушити його для spanakopita? Тримати нижній шар філо хрустке має першорядне значення. Є що-небудь ще я повинен робити? Що стосується стебел, я думаю, що я хочу, щоб нарізати досить дрібно, посолити і процідити, пару до готовності, а потім повернути їх з листям. Схоже, що кращий спосіб впоратися з ними? Є все, що я повинен робити по-іншому?

Колір Чард вся причина в цьому маленькому починанні. Я можу що-небудь зробити, щоб допомогти зберегти колір яскравим?

Нарешті, аромати в моїй традиційної spanakopita включають пармезан, фета, йогурт, лимон, кріп, м'ята і мускатний горіх. Є підстави розглядати різні ароматизатори з мангольдом замість шпинату?

+238
BtcPolice 15 лист. 2012 р., 05:32:39

По-перше, не використовуйте наждачний папір. Наждачний папір грит буде стиратися через використання (це його функція), і, можливо, залишитися в тісто. Ви не хочете, щоб хто-небудь їв наждачним папером зернистістю, і я навіть не впевнений, що він буде робити. Це може бути навіть проблема лікарні-рівні, якщо піщинка потрапляє вбудованого в будь травного тракту в тканини і викликає запалення. Уггі. Будь ласка, не треба.

Якщо у вас є слайсер мандоліна і печиво досить м'яка, її можна налаштувати на дуже тонку настройку і ковзати печиво по дну, знімаючи трохи.

Мені подобається ідея вище сандвіча.

+225
Banana McBananaFace 15 січ. 2015 р., 06:47:18

Я приготувала булочки з корицею, але зовні булочки тверді, а не м'які після випічки. Які фактори, які впливають на розжовувань, м'якість, вологість хліба, десерти і любиш булочки?

+206
Cache Overflow 17 груд. 2014 р., 15:43:29

Коли у мене був один, він був антипригарне алюмінію, то я б з радістю поставила в холодильник. Це, мабуть, звичайна. Негабаритних чаша для рису, ви хочете, щоб розслабитися, тому вона висихає. У будь-якому випадку слід швидко охолодити рис, наприклад, з холодною водою, яка потім буде потрібно слив, в який момент Ви могли б також використовувати дрібні предмети. Я звичайно не мають холодильник простір для рису плита.

+200
Developer Dave 24 жовт. 2018 р., 13:42:18

Як сказав Jefromi, що має два зубця провести зефір буде тримати його від просто крутиться навколо палиці/шампур.

Ви, можливо, захочете глянути на отримання шампур такий:

enter image description here

(Я знайшов це на сайті під назвою Відкритий roasting.com)

Маючи два зубці дійсно робить все відмінності! Маючи його обтікати як виделкою з безпеки це свого роду додатковий бонус, тримаючи цукерочку від падіння з кінця.

Переконайтеся, що у свою чергу повільно і тримати його трохи подалі від вогню, щоб зробити його хрустким і золотистим зовні, з м'яким і тягучим всередині. Більше не потрібно чекати 60 секунд варто. Встромивши його прямо у вогонь зруйнує ваші шанси на м'який і липкий, золотисто-коричневого кольору зефіру (зі зрозумілих причин).

+183
user66949 15 січ. 2011 р., 06:37:25

Я подумую про купівлю горщика МОКа.

У мене є лезо точильника.

Буде лезо точильник молоти кавові зерна досить добре на горщик МОКа?

Я не можу дозволити собі дорогу кавомолку і я не хочу використовувати попередньо мелену каву, тому що я чув, він втрачає швидко якісно.

+120
Michael Brakutt 11 січ. 2020 р., 12:28:05

Так, від продовольчої безпеки точки зору, це жахлива ідея і не безпечно.

 • Термін придатності фаршу
  Типові рекомендації для меленого м'яса 1, Макс. 2 дні в холодильник. М'ясний фарш має дуже велику площу поверхні і шліфувального крок може змішати бактерії, які раніше були тільки на поверхні цілого шматка (і не вникала) по всьому м'яса.
 • Сіль в якості консерванту
  Сіль (NaCl) є консервантом, але ви повинні до 20% від ваги м'яса, що набагато більше, ніж дві столові ложки. Збереження ефекту увійшли шляхом осмосу, втягуючи рідина з м'яса клітин. Так що кількість змішаних У б зробити їжу несмачною, він використовується на поверхні великих шматків - думаю шинкою. Лікувати солі працюють по-різному, вони містять нітрит натрію і подібні солі.
 • Спеції в якості консерванту
  Спеції дійсно є певний ефект, але не до такої міри, щоб зробити м'ясний фарш стабільний. Зверніть увагу, що надмірне використання спецій може допомогти в травленні, але ще більш традиційно використовують для маскування "викл" (читай: злегка зіпсований) смаків і запахів.
 • Оцет в якості консерванту
  Дуже небезпечна бактерія Clostridium ботулінічного, що викликають ботулізм. Вона може бути понижена в країнах з низьким рН твоєї навколишнього середовища. Ще дві столові ложки оцту не отримаєте ви в безпечному діапазоні рН.
 • Приготування Зробити продукти харчування безпечними
  Поки спека вбиває більшість бактерій і плісняви, його не обов'язково вбивати токсини, зроблені ним до цього. (Це робота для ботулотоксину, однак.)

Наші пости про безпеку харчової продукції і термін придатності:
Як довго можна зберігати продукти в коморі, холодильник та морозильна камера?
Чому небезпечно їсти м'ясо, яке було залишено, а потім варили?


За традиційними рецептами:

"Не безпечний" не означає автоматично "зробить вас хворими". Ці рекомендації засновані на статистиці і включають запас міцності. Але якщо ви або хтось з ослабленою імунною системою, можливо, захворіє, наслідки можуть бути смертельними.

+82
Aaliyah Jones 10 лют. 2016 р., 11:38:59

У тебе є близькі, схоже, у тебе була хороша клейковина і структури, я думаю, там може бути більше, ніж одна річ ви можете зробити, щоб запобігти це:

 • Це виглядає underproofed: у вас є великі отвори для повітря на верхній частині хліба, ніж знизу, особливо помітно на нижній правій частині внизу. Трохи довше в кошик би дати тісту розкритися трохи більше. Можливо, ви більше, ніж underproofed, але мої гроші на під
 • Великий повітряний міхур може існувати в тісто, перш ніж формувати його відкидає його трохи було б добре
 • Потрібно рубонути зверху безпосередньо перед випічкою. Пекарі використовують спеціальний ніж для цього, але замість нього можна використовувати килимовий ніж або різак коробки. Швидкий косою або два на пару сантиметрів (близько половини дюйма) глибокий дозволите батона відкривають, а великі бульбашки повітря на вершині не тому що повітря може втекти. Я роблю насічка в центрі батона, 1/3 до 1/2 діаметра хліба

Одна річ, також, якщо у вас немає пар в духовці скоринка занадто швидко, і ви не отримаєте весняний піч, в результаті чого в щільний рулет. Поставити каструлю з окропом на кілька хвилин, перед тим як поставити тісто в піч, потім вийняти його через 20 хвилин, якщо не всі відварне з. Це не має нічого спільного з великим отвором, це просто порада.

+82
Iris Milton 12 лют. 2019 р., 22:30:42

Побувавши у багатьох Карибських кілька разів, я звик до їжі роті у вуличних торговців. Зазвичай молоді хлопці та дівчата, які хотіли зробити їх будинку, покладіть їх у ізольоване коробки і продавати їх на вулиці за кілька доларів (ЄС). Фантик, що цими смачними і поживними закуски, що робить їх настільки фантастичним. Легкі і майже прозорі, вони якось примудряються утримувати пряні/Каррі вміст навіть в той час як людожер пожирає його. Тепер, ми можемо сперечатися про те, що це дійсно роті, плоскі намистини і т.д... Але я не зацікавлений у цьому, я хочу знати, як (і яку борошно використовувати), щоб зробити покриття для того, що вважається Карибський роті. ЗИ: кращі з них завжди, здається, приходять з Гренади.

У Вікіпедії є таке, але якось не зовсім правильно те, що я хочу. Я пробував дивитися на рисові обгортання, не зовсім такий, як вони більш азіатські. Будь ласка, допоможіть...

+79
bandita 30 груд. 2019 р., 11:48:15

Готувати гаряче. Я віддаю перевагу шахту в 425 або 450 F, яка становить 220 або 230 C. Це робить різницю. Я кидаю їх у маслі, іноді з сіллю і розмарином, і покласти їх на аркуші випічки silpat. Я тримаю їх трохи в стороні, намагаючись не маєте будь зворушливо, так що пара може вийти. Вони засмагають, навіть пухирями, і хрусткі, як зробити смажена картопля.

Щоб було зрозуміло: я не пасеруємо, я не пальто в них нічого, крім нафти. Температуру в духовці і гумової лист на деко, зробити трюк.

+59
bjoernhoefer 23 лип. 2017 р., 21:21:05

Тому кількість посуду я побудував уже покликав мене на гарнір остаточної блюдо з трохи петрушки або м'яти або щось схоже на колір, смак або загальної візуальної привабливості. Однак, здається, моя техніка в цій області незначно пішла і вона завжди закінчується дивлячись, як я тільки що підстрижені кущі за моїй тарілці.

Як краще це зробити? Нарізаємо їх на дрібні шматочки? Все листя? Велика купа у центрі?

+46
Alex E 6 січ. 2019 р., 07:02:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil