Не пісочне корабель добре?

Я планую на доставку пісочне іншій державі, і це може зайняти 3-5 днів, щоб прибути в пункт призначення. Це досить масло-багатий печеньку: 3 палички вершкового масла, 5 склянок борошна, 2 склянки цукру (приблизно) плюс спеції. Як добре б вони корабель, і як довго вони будуть перебувати після доставки? Може вони прогоркають?

+917
killerovsky 7 жовт. 2016 р., 11:19:46
33 відповідей

Я абсолютно впевнений, що це 1. не має імені, і 2. є застарілим.

Я читала цю техніку в книжці про традиційної англійської кулінарії (виходить, що він був дуже схожий на французькій кухні кілька століть тому). Тоді м'ясо завжди смажили над відкритим вогнем. Вогонь є гарячим і нерівним джерелом тепла, і у них завжди були величезні шматки м'яса на кухні замку, так що це було нормально для нутрощі м'ясо буде готове, в той час як зовні була практично зруйнована. Тому вони використовували хороші і спробував техніку обгортання смажити, готувати протягом більш тривалого часу, ніж це було б можливо з розгорнутою м'яса (які допомогли сирі ядра), потім відкинувши зруйнував оболонку. Як найбільш рясне інгредієнт у дворянській кухні використовуються в їжу (принаймні в Англії - може бути, французи є рецепт для них, незважаючи на поліпшення доступності овочів?) це був просто зручний інструмент, щоб зробити роботу.

В даний час, ми не повинні робити цього. Сучасна духовка смажить набагато краще. Є й інші, дешевші фантик матеріали доступні для тих, хто хоче використовувати один. Я думаю, що деякі кухарі можуть відродити його, тому що це звучить так незвично, це гарантовано приверне увагу. Це може бути варто того, щоб їсти, але чесно кажучи, якщо б я хотів знати, як фазан, приготований разом з телятина на смак, я б вибрав рецепт, який не викинути з телятини.

Назва: книга я маю на увазі ("в кулінарії Англії" Елізабет Айртон) базується на дуже хороше дослідження. Автор публікує середньовічними рецептами з рукопису дослівно та ін. Вона також пояснює багато моментів, дає якусь історичну підоснову, і т. д. Я на 99% впевнений, що якщо б було спеціальна назва для цієї техніки, вона б знала це, і згадав про це на точки вона описує практику. Наприклад, вона пояснює, "піна" (наливаючи тісто на майже приготований суглоба) в тому ж пункті вона повинен був торкнутися, щоб обертати.

+978
Sapan Desai 03 февр. '09 в 4:24

Можливі Дублікати:
Які є хороші замінники солі для тих, хто низьким вмістом натрію?

Що є найкращим замінником солі, а ще має прекрасний смак?

+966
Jagor 30 вер. 2012 р., 13:17:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кращий спосіб отримати "імунітет" є використання надзвичайно гострим ножем. Я, напевно, вирізали 3000 цибулю за останні кілька років і тільки два рази я навіть трошки заплакав, І от коли я готувала на моїй матері з Богом жахливо ножі. Крім того, ніколи не використовуйте serated ніж з цибулею.

+894
Quad Tucker 17 квіт. 2010 р., 05:41:14

З недавніх жарку погоду ми отримали так багато ескімо (морозиво), що ми почали робити наші власні.

Нас в першу чергу з допомогою свіжовичавленого апельсинового соку (з біт *8') і заморожування їх у мороз безкоштовно морозильнику регулюється до -18°C.

Порівнюючи їх з '100% сік' льодяники ми купували, вони на смак краще, але не зовсім таку ж текстуру, коли ви вкусити в них.

У комерційному льодяники, кристали льоду працювати в лінії, які випромінюють назовні від центральної осі кожній паличці. З нашого будинку заморожені бурульки, крижані кристали хаотично розташовані в кожній орієнтації.

Відповіді на що зупиняється комерційний ескімо бути важкі? пропоную змінити кількість цукру, або додавати гліцерин, пектин або желатин.

Я не впевнений, що додавання пектину б допомогти, враховуючи, що це свіжовичавлений апельсиновий сік, що ми замерзаємо, та інші пропозиції не прийнятні, так як ми не хочемо, щоб додати більше підсолоджувачів, і ми хочемо, щоб наші льодяники, щоб бути вегетаріанцем, так що не стейк занурювати тут.

Так що, як комерційні морозильні камери отримати гарний рівний, радіаційне розташування кристалів льоду без добавок, і я можу повторити це вдома?

Я припускаю, що це багато в чому процес, контроль, питання, з конкретними профілями охолодження, необхідні для отримання кристалів льоду у формі на постійній основі.

Стейк просочення: що мій партнер називає законом від потреби роблячи щось невегетарианское, додавши щось, для якого є можливість отримання вегетаріанської альтернативи.

+878
hftf 7 черв. 2011 р., 15:04:32

Тільки що дізнався, що додавання картоплі рецепт хліба може зробити її більш м'якою і зволоженою. Я хочу поекспериментувати з цим. Якщо б я був наступний рецепт, який не входить картопля, як я можу змінити його, щоб включити картоплю? Картоплю потрібно певний відсоток від муки? Мені додати більше рідини, разом з картоплею? Прибрати трохи борошна і замінити картоплю?

Крім того, будуть картопляні пластівці, так?

+862
user17166 12 серп. 2015 р., 11:39:45

Рецепти, як правило, встановлюють злегка замішувати тісто пирога, щоб допомогти йому краще триматися разом (особливо при установці його в пиріг блюдо) і визначенні клейковини і жиру в шаруватих шарів замість розсипчастою крихти. За заміс суміші жиру і муки в ступці/пасти, які готуються довше і є жорстким і картон-як.

+835
lilianaaghajanyan 13 лют. 2017 р., 04:54:55

Я готувала Пхо на деякий час. Рецепти Пхо відрізняються один від одного, але одна з найпоширеніших прянощів інгредієнтів є кардамон. Вивчивши різні джерела, рецепти та вікі-сторінки, я відчуваю себе більш заплутаною, ніж коли-небудь. Деякі стверджують, що зелений кардамон повинні бути використані у Пхо, який є також те, що я сам використовую для приготування Пхо. Наприклад цей рецепт , мабуть, використовує зелений кардамон.

Однак, багато сторінок вказують чорний кардамон. Проблема в тому, що здається, те, що відомо як "чорний кардамон" не монолітна, але узагальнюючий термін для двох подібних спецій. Згідно його сторінці Вікіпедії:

Принаймні, двох різних видів чорний кардамон статися: Amomum subulatum (також відомий як Непал кардамон) і Amomum ЦАО-ко. Стручків А. subulatum, використовується в основному в кухнях Індії і деяких регіональних кухонь Пакистану, не менше двох, а більшого стручків А. ЦАО-ко (китайська: Вікісловник:草果; піньінь: cǎoguǒ; вʼєтнамська: thảo quả) використовуються в китайській кухні, особливо в провінції Сичуань, і в'єтнамської кухні.

В іншому розділі тій же сторінці:

Боби часто використовувалися у В'єтнамі, де вони називаються thảo quả і використовується як інгредієнт в бульйон для супу з вермішеллю називається phở.

Я так розумію з цієї сторінки, що вона повинна бути ЦАО Ко , що йде у Пхо.

Але у мене ще є сумніви. У мене є ЦАО ко, багато, і це те, що я досить часто використовую в інших страви азіатської кухні. Він схожий на чорного кардамону в багато фотографій на сайтах рецепт, але не зовсім те ж саме. Оглянув уважно ЦАО до кругла, м'ясиста, пухкенька, і виглядає ось так:

enter image description here

На відміну від них, чорний кардамон показано у Пхо рецепт фото і найчастіше компактніше, загострені:

enter image description here

Я думаю, що це дуже очевидно, це різні речі і остання, мабуть, інший чорний кардамон, Amomum subulatum. У Пхо рецепт сайту посилання на цій Амазонки сторінки. Схоже, те, що продається як "чорний кардамон", швидше за все, Amomum subulatum.

Так ось мої питання: Що таке Пхо у В'єтнамі, приготовані з? Це розділене питання, питання переваг? Зелений кардамон використовується на всіх? Якщо чорний кардамон-це шлях, який чорний кардамон?

+803
Suresh Silva 8 жовт. 2017 р., 11:43:46

Мені потрібна допомога: у нас була проблема з відділу охорони здоров'я. Ми ставимо 5-10 кг у фритюрі курка в середньотемпературної камери безпосередньо видалені з масла. Близько 350 до 400 градусів тоді. Після 1 і 1/2 години в холодильник (температура радіатора була близько 40 градусів), вона заявила 77 градусів. Ми отримали зауваження. Для мене це порушення не так. Ви залишили поза охолодження-це порушення, внутрішнє охолодження є порушенням. Є один Ласка, допоможіть мені, щоб дати мені відповідь, що як довго він буде приймати, щоб охолонути?

+801
Jeikson Jose Tormet Pereira 18 лист. 2019 р., 14:00:47

У мене є один рецепт, який закликає кілька білих яєць, а не яєчного жовтка, що я планую зробити найближчим часом. У мене є й інші рецепти, які вимагають більше жовтків, ніж у білих (які я не планую використовувати 'тільки')... Скільки жовтків "зберігати в холодильнику? (альтернативно/додатково) можуть бути заморожені жовтки (наприклад, у лоток для кубиків льоду) є збереглися?

+709
Brendan Martens 25 лип. 2015 р., 13:24:37

Я роблю це нова безглютенова суміш для брауні, і я цікаво, якщо я можу замінити шоколад квадрати пекаря в рецепті, з 70% або більше какао-барів, що я тримаю на руках. Є якісь характеристики, що Бейкер шоколад, що в барі не буде або не міг обійти?

+692
Shenan 12 трав. 2012 р., 13:02:42

Це просто традиційний вогонь для приготування їжі, зараз називається табір-вогонь для приготування їжі, або (США) ковбой приготування

Будь розвідник повинен знати, як це зробити :-)

Це працює краще всього за допомогою продуктів харчування з жорсткою зовнішньою шкіри, або загорнути в жертовних покриттів, або більш сучасно з використанням алюмінієвої фольги або чавунний горщик (чавунець)

Деякі загальні приклади продуктів:

Картопля та інші бульбоплоди

Ви втратите близько 5 мм (включаючи неочищені шкіри) у вогонь. Якщо ви обернути в алюмінієву фольгу втрати часто дорівнюють нулю. Промити і замочити бульба задовго до приготування, але не врізаються в шкіру, навіть усувати недоробки або 'очі'. Займає близько 30 до 60 хвилин, щоб приготувати залежно від вугільного спека. Якщо відразу не їсть, не залишайте картоплю у фольгу. Розгорніть і дайте поверхні висохнути

Кукурудза

Не знімайте піну. Замочувати кукурудзу перед приготуванням. Вона займає близько 10 до 20 хвилин, щоб приготувати в залежності від вугілля тепло

Капуста

Промити і замочити капусту. Злийте зайву воду. Не видаляйте будь-які мертві листи і т. д. Тикати ніж наполовину в сердечник зверху і влити трохи води (м'ясо й сало для додаткового їхати). Може тривати до 1 години, щоб повністю приготувати

М'ясо

Великі сляби працювати краще. Зменшити втрати плоті, обернувши в їстівні листя. Якщо вам не подобається обвуглені біт, ви можете використовувати алюмінієву фольгу, або ще краще в жаровні. Час залежить від маси і зроблено-Несс потрібні

Малі товари, як ковбаса (м'ясо і жир, а не тирса, будь ласка) буде до 5 мм втрати плоті, але як і раніше весело, щоб зробити.

Риби

Потрошити рибу, але в іншому випадку залиште недоторканими. Риба готується досить швидко, час залежить від маси. Тягніть сторони один від одного і їдять м'ясо прямо з шкірою і кістками. При використанні фольги мішка ви можете додати ароматики, цукор і прянощі, щоб зробити деякі дивовижні страви

Фрукти

Тримати банани в шкіру, роблять кілька невеликих розрізів, щоб дозволити пара. Кухаря в 10-15 хвилин

Нечищені і ООН-порошкова яблука варити протягом 15 до 20 хвилин (ви можете з'їсти ядро, це добре для вас)

+684
japreja 4 квіт. 2017 р., 19:24:08

Деякий час тому я купив один з ніндзя блендери тому мій GF і я міг би зробити крижаний коктейль "Маргарита" будинку.

Досі ми були дуже незадоволені результатами. Замість того, щоб "м'якше" заморожені напої, ми в кінцевому підсумку з великою кількістю Маргарита зі смаком морозива. Лід ще дуже хрусткі і цілком можливо, що до кінця цього напою ви вип'єте всі рідини і просто м'які гранули льоду в нижній частині скла. Я навіть дозволю блендер їхати досить довго на високих швидкостях в надії зламати лід більше, але не пощастило.

Я хочу відзначити, що ми не робимо нашу Маргариту з нуля. Досі живуть у себе вдома і мої батьки не любитель алкоголю, тому замість того, щоб маючи всі інгредієнти під рукою, то купити попередньо змішані Маргарита сумішей. (Хоча, ми б воліли робити їх з нуля.)

Отже, що ми можемо зробити, щоб зробити краще якість заморожених напоїв на будинок? Ми не отримуємо хороші результати, тому що ми використовуємо суміші? Це блендер може? Або, можливо, лід (ми використовуємо лід від машини льоду з холодильника, тому його досить великими кубиками початківців)? Ми повинні піти і зробити заморожені напої весь час і любити їх, але ще не зміг отримати нічого близького до їх будинку.

+654
Tikira Napier 4 квіт. 2014 р., 02:33:33

Я подивився в інтернеті, але не знайшов ніяких виразних пояснень... я купила ці горіхи Гінгко, тому що мені цікаво пробувати нові смаки, але не зміг знайти як їх з'їсти Статті в інтернеті каже, що зовнішня оболонка може бути отруйною, так що я в кінцевому підсумку позбутися від них.

Мені досі цікаво, як вони готують, коли продається, як видно на картинці (сухий, білий зовнішня оболонка).

enter image description here

+618
Jeff Parrott 22 груд. 2011 р., 04:05:46

У мене є Несолодкий шоколад, який зберігається в вилучених форма (м'який, зернистий). Я використовую його для шоколадних соусів. Можна стримати цей шоколад:

  1. Підсолоджувальних його з білим або коричневим цукром?
  2. Потім посів його з деякими Фото заряджають і викликають посмішку 811 темні шоколадні чіпси, що у мене є? Тому розтанув і посів цукерки різні.

Я тільки недавно навчилася пекти пончики. Я намагалася змащувати через мій звичайний рецепт шоколадний соус трохи товщі. Не добре. Я знову темперирование шоколаду, і думали, що він кристалізується за донат буде ідеальним і менш сумбурно.

+573
Doug Meyer 25 груд. 2018 р., 13:07:51

Кращий відсоток повністю залежить від вашого власного смаку, і текстура і солодкість твого печива. Це також залежить від розміру фішки. Стандартні північноамериканські чіпси? Скибки вас зламали з блоку кувертюр? Тут занадто багато змінних, щоб дати хороший відповідь.

Єдиний спосіб з'ясувати це оптимальний відсоток для експерименту і подивитися, що вам подобається. Крім того, знайти свій улюблений бренд шоколаду, печива, і порахуйте, скільки фішок, скажімо, 10 печива. В середньому це число і є ви.

+530
babykin 10 груд. 2010 р., 08:23:39

У мене ось пляшка Кіккоман "менше соєвий соус натрію". Згідно з етикеткою, він містить 37% менше натрію, ніж звичайний соєвий соус (575 мг у 15 мл порції, порівняно з 920 мг). Як ці речі зроблені, і як він буде порівнювати звичайний соєвий соус на смак?

Оптиміст сподівається, що він зроблений як звичайний соєвий соус, але не менше солі додається, так що це буде точно така ж соєвим смаком розумом, але менш солоний.

Песиміст підозрюю, що вони просто беруть 1 частину звичайний соєвий соус і розбавити 0.58 частин води.

Що є істина?

Ці питання пов'язані, але не відповіли на моє питання:

+528
qtgye 24 жовт. 2016 р., 18:19:16

Так, емульгатор є способом піти. Лецитин-це емульгатор, і буде працювати. Недоліком є те, що він може надати невеликий яєчний присмак, я не знаю, якщо це буде для вас проблемою. Крім того, це трохи складніше зберігати, ніж інші емульгатори, вона прагне до брила від вологості навколишнього середовища.

Більш поширені емульгатори для вашого випадку буде ксантанова або гуарова камедь. Вони не несли, що часто по магазинах, хоча я бачив Гуар в аптеці. Але вони досить легко придбати онлайн. Будь-який з них буде працювати добре. Найбільша проблема-розігнати їх рівномірно в їжі. Я б рекомендував приймати по чайній ложці з какао-порошку, змішування емульгатора з нею (сухий), змішування чайної ложки назад у повному обсязі какао, потім продовжити, як зазвичай.

Вам не потрібно боятися вуглеводів з емульгаторів. Всі три будуть працювати, якщо використовується в малюсіньких кількостях, приблизно 0,5% - так що ви можете піти з 0,5 г емульгатора на 100 гр "Шоколад", яких не повинно бути, навіть якщо вони є чистими вуглеводами. (Ксантанова і гуарова є вуглеводами, але вони є полісахариди, і я поняття не маю, чи є вони інсулін-активний).

Це допоможе вам зробити свій шоколад. З іншого боку, я не знаю, якщо робити їх, допомагаючи вам взагалі. Какао-порошок 60% вуглеводів, і спленда-це 90% вуглеводів. Справжній шоколад (хороших брендів) складається з твердих речовин какао (какао-порошок + какао-масло до того як їх розділили), і цукор. Якщо ви використовуєте ті ж пропорції, як при звичайній шоколадки, ви отримуєте приблизно така ж кількість вуглеводів з вашої суміші. Це може бути смачніше способом заспокоєння чистий шоколад (неподслащенний шоколад) разом з деяким жиру, поки ви не досягли карбюратора к-жирової коефіцієнт досить хороший для тебе. При додаванні вершків також, як і інші аромати (ваніль, апельсин, суть, як хочете - в основному несолодкий трюфеля робить). Ви також можете додати чистого штучних підсолоджувачів у вашій суміші, які не набрякли з вуглеводів у бік спленда. Цей спосіб буде більш дорогим і трудомістким, але дасть вам найкращу якість кінцевого продукту.

+486
Andre Steingress 31 трав. 2015 р., 13:22:58

Можливі Дублікати:
Як зберігати свіжу зелень

Я бачив цю тему: Як зберігати свіжу зелень, але я не хочу використовувати холодильник ні в мене, ні саду. У мене є тільки пластикова пляшка.

+373
kazmer1998 25 серп. 2013 р., 03:49:57

Тому я шукаю, щоб зробити деякі прості сиропи (лаванда, базилік і т. д.). Озираючись навколо, я бачу, що роблячи 1:1 сироп через "гарячий" процес, вона повинна спокійно останні два тижні і до місяця.

Якщо б мені довелося зробити вакуум герметик, що б зберегти його подовше? Це буде resealable системою, а не один процес ущільнення часу. Якщо вакуумний пакувальник буде ефективним, який товар конкретно буде робити так?

Попередньо я дивився на це: http://www.amazon.com/FoodSaver-T03-0023-01-Wide-Mouth-Jar-Sealer/dp/B00005TN7H

Можливо, є щось краще або, можливо, це не призначені для рідин.

+324
ImpulSee 8 січ. 2013 р., 07:11:40

Часто я готую заморожені чіпси духовка і мороженої риби (в клярі) в духовці одночасно. В інструкції по приготуванню на фішки зазвичай говорять 20 хвилин (або менше); риба, як правило, більше, ніж це. Вони вимагають такої ж температури, як правило, 220 С Чому це, що (якщо я дотримуюся інструкції) чіпи завжди підгорає і риба завжди пережарен? Те ж саме і з продуктом будь-якого виробника; час коксування завжди представляється помилковою. Я спробував з допомогою різних позицій в духовці, але завжди один і той же результат.

+308
user6374 23 січ. 2010 р., 11:40:15

Якщо я правильно зрозуміла, луги, розчинені у воді і залиште для поглинання вуглекислого газу з повітря перетворюється в гідроокис натрію. Якщо ви потім обережно випарувати воду (при низьких температурах) осад залишиться содою.

Моє розуміння полягає в тому, що коли всі (більше або менше) був зроблений будинку, луг був зроблений з деревини ясена, тому, якщо я правильно зрозумів, це повинен бути спосіб, щоб зробити випічки соди не вдаючись до фармацевта.

+290
Connor Raines 27 серп. 2013 р., 19:59:03

Як зробити трюфельне сіль будинку? Я пробував з просто коробить чорний трюфель у мене в магазинах. Я дрібно натертий його на микросамолетах і потім змішують його з сіллю і залиште на деякий час. Це не на смак як трюфель сіль я купую в магазині. Я не можу знайти нічого в інтернеті. Якими трюфелями я отримаю? Що ти шукаєш? Як підготувати їх? Яке співвідношення солі з трюфелями? Які будуть вказівки? Спасибі.

+263
Leodan Ravelo Fonseca 20 трав. 2015 р., 00:33:52

Перед тривалій їзді на велосипеді, мій вибір сніданок "каша білок". Це каша з порцією протеїнового порошку. Якщо ви зробили кашу зовсім молочний, я думаю, що це буде відповідати вашим потребам.

+258
ePezhman 5 груд. 2012 р., 04:09:49

Мій чоловік зробив це в коробку клейковини банановий хліб змішати кілька разів. Це легко, завжди виходить вологим, і залишається свіжим протягом 3 або 4 днів.

Інгредієнти:
1 пакет банановий хліб мікс від Анни
2 Джамбо яйця
⅓ Чашки масла
3 середніх стиглих бананів пюре в кухонному комбайні або блендері (приблизно 1 чашка)
⅔ Склянки подрібнених горіхів (опціонально) (він залишає їх.)
Напрями:
1. Розігріти духовку до 350 градусів. Встановити стійку в центрі.
2. Мастило 8 ½ х 4 ½ дюйма. лоток хлібці.
3. У мисці середнього розміру змішати всі мокрі інгредієнти до кремоподібного стану.
4. Додати банановий хліб мікс від Ганни™ і перемішати, поки добре купажований. Скласти в подрібнені горіхи.
5. Ложка тісто в підготовлену форму і випікати протягом 1 години, або поки центр випробувань чистити зубочисткою або ножем. Дайте охолонути в каструлі 1 годину до нарізки.
Щоб додати деякі додаткові смак, йому хотілося б включити порошкоподібний арахісове масло. Порошок містить тільки органічний арахіс, органічний кокосовий цукор і сіль. (При виготовленні арахісової олії це співвідношення становить одну столову ложку води на кожні дві столові ложки порошку. Це співвідношення робить тонку консистенцію арахісового масла, схожий на багато бренди купили з полиці.)

Очевидно, він не може прогнозувати рівень горіховим ароматом, оскільки це метод проб і помилок, але він хотів би почати, додавши 2 столові ложки порошку в готові суміші. Його турбота полягає в тому, що банановий хліб буде сухою. Щоб уникнути цього, чи є спосіб, щоб налаштувати інші інгредієнти?

Тут кілька фотографій з арахісового порошку:

enter image description here enter image description here

Це легка, пухка консистенція, яка виглядає як ця:

enter image description here enter image description here

+244
Donald Park 19 лют. 2011 р., 07:12:51

Як я можу зробити фірма різотто, без використання відповідних рису?


Я італієць, і я готую смачний плов протягом багатьох років.
Але в тому місці, де я живу зараз є тільки один вид рису, з середньо-довгі білі зерна, і не важливо, наскільки акуратно я міг би це влаштувати, результат завжди невтішний пюре клякса...

+237
JHL 30 вер. 2012 р., 07:46:56

У Великобританії можна отримати гамбургери. Винний бар Деві звернувся у Вестмінстері заборона рад на обслуговування рідкісних м'яса і виграли в 2013 році. Однак з пам'яті він вимагає м'ясо, щоб бути відстежуваним назад постачальнику і фаршу в день (є дуже хороший PDF за вимогами десь, але я не можу знайти його).

Це означає, що якщо ви продаєте гамбургери, вам краще бути готовим для боротьби з інспекційними ради.

+154
SharovaYa 16 трав. 2014 р., 20:02:25

В тільки спосіб я особисто знайшов, щоб бути надійним для смаження/смаження на сковороді курячі грудки з відносно рівномірною прожарювання-це товкти їх дуже, дуже тонкий молотком або качалкою. Тонкі, як у scaloppine-тонкий, так що він вариться майже миттєво в каструлю.

Кожен другий на вулиці-єдиний спосіб майже напевно збирається випускати м'який, грубий розпил, незалежно від того, натисніть на неї чи ні. Як зазначили в мій коментар, Мій звичайний (більше) метод, який не передбачає стукати, щоб отримати хороший підсмажують на сковороді, потім варення в датчик температури і випікати в духовці до готовності (USDA рекомендує 165° F, я зазвичай не піднімається так високо).

При натисканні на м'ясо насправді виконує все, що завгодно, він, швидше за все, щоб просто видавити із себе невелику кількість дорогоцінні соки на грудях є, і, можливо, дати вам трохи більше навіть для приготування їжі на зовнішній вигляд тільки, він буде не допомогти приготувати інтер'єр набагато швидше, якщо, як сказано вище, вирізати відбитій дуже тонкий і плоский, в якій точці це не має значення.

П. С. Сіль і оливкове масло-це жахливо "маринад" на будь-який шматок м'яса, особливо куряча грудка. Сіль тільки збирається зробити, зважених нафти, і ніколи не досягають м'яса взагалі, і само масло не буде мати багато ефекту на такий пісний шматок. Вам дійсно потрібно, щоб змінити свій маринад, бажано щось на водній основі (або принаймні не 100% олії).

+145
Rafael Schimassek 1 лист. 2019 р., 06:55:52

Якщо свиняча лопатка продаються з м'ясником в середу все буде так само добре, щоб поїсти в неділю? продаж м'ясника, він говорить, що це буде, але я чув, що свинину слід вживати протягом 1-2 днів після покупки

Будь-яка їжа, фахівців з техніки безпеки / якості є думки з цього приводу?

+91
leonie 2 груд. 2011 р., 05:47:29

Я думаю, що заморожування-це варіант . Я спробував його і він не впливає на текстуру і смак при додаванні в їжу.

+62
engahmedtg 5 серп. 2011 р., 21:52:56

Якщо оцет є консервантом, чому вони поставили сульфіти (теж консервант) в ньому?

+48
abali 22 груд. 2014 р., 22:26:47

Я приготувала пару свинячу печеню раніше, і вивіз їх у каструлю, а потім додав ще два в ще гарячу воду/ соки і т. д.. пішов спати. Зрозумів, що я повинен бути відключений в crockpot напередодні ввечері, коли я встав вранці, щоб перевірити їх і прийняти їх. Ці певні кинути далеко?

+46
Jallen 5 лист. 2013 р., 12:30:27

Ви могли пройти нут через м'ясорубку.

Що-то, другою, утримуючи жорсткі частини спини-це те, що ці речі призначені для.

+40
Hard Pete 3 черв. 2018 р., 00:25:03

І коли я побачив загальні кулінарні я маю на увазі Пан пекуча, смаження, запікання, тушкування, приготування на пару, гриль і т. д.

+28
Karl K 21 трав. 2010 р., 21:06:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil