Мікрохвильова піч двері відчинилися, коли кипляча вода-суміш для очищення

Внутрішні стіни мікрохвильовою піччю стали липкими. Я намагався бути розумним печива і спробувала очистити його кипіння склянку води-суміш всередині неї. Однак, це DIY гукнулося, як вода, нагріта за межі його кипіння і мікрохвильова піч двері відчинилися. Скла вціліли під час вибуху.

Тепер питання -

  1. Що мені робити? Я очищаю і використовувати його, як я зазвичай?
  2. Якщо мені доведеться чекати його, щоб повністю висохнути, як довго я повинен чекати в ідеалі?
  3. Як мені переконатися, що це безпечно використовувати?
+341
StanleyD 17 вер. 2011 р., 16:19:02
38 відповідей

Це залежить від того, наскільки "важкий" хліб. Білий хліб робиться на позначці 202 - 205 градусів за Фаренгейтом. Темний хліб, 208 - 212. І, безумовно, використовувати Thermapen якщо у вас є. Немає сенсу гадати, якщо ви не повинні.

+1000
Kunikov 03 февр. '09 в 4:24

Це, швидше за все, маєш на увазі розмір паста певного типу.

Але ви повинні бути більш докладними на ваше запитання, сказавши, що тип пасти ви посилаєтеся або джерело, де ви отримали квитанцію від.

Якщо макарони локшина тоді ви можете тримати парі, що вони говорять про розмір макарони.

Пасти існує багато різних видів (принаймні тут в Італії), тому паста #2 нам одно, що сказати "автомобіль з зручними кріслами"...досить універсальний :-)

Ця посилання може допомогти.

+986
user2684 13 квіт. 2011 р., 10:11:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не впевнений, якщо я на правильному сайті для цього, але тут воно йде. У мене є друг, на ім'я Джейсон, який робить гарячий соус для компанії, де він працює. Це дуже нездорово (з перець в маслі).

Проблема в тому, коли Джейсон робить партію, він повинен постійно розпалювати в партію при спробі залити рівним (рівномірно розподілена) кількість пасти в пляшки.

Він хоче створити таку систему, що робить його легким і передбачуваним, щоб зробити це швидше. В ідеалі, він повинен зробити тісто, покласти його в щось, що тримає його помішувати, щоб пластівці не осідають, а звідти заповніть кожну пляшку з такою ж кількістю пасти.

Якась штуковина буде робити?

+966
Afkas 4 трав. 2019 р., 03:57:29

Немає, немає ніяких інших агентів. Карамелізація буквально цукру в певному стані. Якщо прибрати весь цукор, що у вас не може бути карамелізації смак. Ви можете зробити печиво, яке не карамельний смак, звичайно.

Що стосується "важливих структурно частина, це залежить від того, яке печиво ви намагаєтеся зробити. Якщо ви хочете отримати текстуру багаті цукром печиво, це знову неможливо. З усіх їстівних речовин, тільки цукру ведуть себе, як цукрів при випічці.

Однак можна використовувати й інші наповнювачі, щоб отримати інший вид печива. А бісквітного печива (як кірка пирога, але у вигляді печива) зі стевією не варто, що сильно смак відрізняється від бісквітного печива з цукром. Гайка борошна або горіховим маслом дадуть вам деякі дуже хороші наповнювачі, тому ви можете зробити печиво з якоюсь Навальний без необхідності використовувати занадто багато борошна.

Результат ніколи не буде виглядати і на смак як стандартне американське печиво з шоколадною крихтою, або його родичі, але, безумовно, заслуговують термін "куки".

+963
tapasya 30 серп. 2018 р., 20:57:22

Що майже напевно порушує конкретне правило безпеки харчових продуктів. У нормальних умовах експлуатації, мультиварки ледь залишається в безпеці параметрів "в небезпечній зоні" правило, яке говорить, що їжа не повинна залишитися між 40Ф (4.5 C) і 140Ф (60С) більше, ніж за дві години накопичувальне. Це означає, що час приготування, Час нагріву і час охолодження все скласти. Що стосується фактичної температури харчових продуктів, не потрібно. У деяких випадках ви можете перейти на чотири години, але тільки якщо їжа одразу ж з'їли, так що вже тут не застосуємо.

Є це занадто консервативний для вас, тільки ви можете вирішити. Звичайно, багато кулінари будуть робити саме те, що ви пропонуєте, не турбуючись про неї все. Він буде порушувати правила безпеки на кухні в США.

Подивитися інформацію тут: як довго можна приготовлену їжу безпечно зберігатися при кімнатній/температурі?.

+921
anazimok 1 січ. 2013 р., 11:58:13

Я повністю підтримую "якщо сумніваєшся, викидай" доктрини, хоча я особисто не вважаю солодкий смак бути сумнівів. Як rfusca мудро вказує, ви не можете смак або запах кілька видів забруднення, і ті, що ви можете смак або запах, зазвичай кислий, гіркий або гострий.

Я пропоную вам поглянути на наступне питання:

Хіба погано залишити каструлю на "теплий" (не низький) весь день?

Якщо каструля дійсно була на все час, то це може бути абсолютно безпечним. Вам потрібно з'ясувати, які "теплі" температури. Якщо ви все ще працює, просто з градусником і подивитися на себе.

Цікаво, що я чув доповіді каструлю "теплих" температурах в діапазоні від 150° С на всьому шляху до 220° С. Дуже малоймовірно, що нові мультиварки близько, що хай-енд, але все, що вище 140° F є приготування їжі температуру і вб'є бактерії, не дозволяючи їм розмножуватися. Так що якщо ваш тест термометр читає більше, ніж, напевно, досі в безпеці, навіть після всього цього часу. Я не можу говорити за якість того, що готую на 3 дні поспіль, але немає смаку...

З іншого боку, якщо ваш термометр небудь читає менше, ніж 140° F, то вам треба викинути те, що ви є і перестати робити це тепер. Воістину "теплий", але не "гаряча" температури близько 100° F є практично гігантський інкубатор, навіть гірше, ніж просто залишити його при кімнатній температурі.

P. S. Ви повинні прочитати інструкцію для вашого конкретного каструлю, тому що, хоча це може бути безпечним для їжі, я не впевнений, якщо це безпечно для вашого горщика. Багато з них приходять з рекомендаціями не використовувати тепло для більш ніж 4 години, і не пояснити чому. Можливо, вони думають, що температура може бути недостатньо, щоб гарантувати безпеку харчових продуктів, хоча інший (для мене більш ймовірно) можливість полягає в тому, що він може забруднити, корозії, або послабити горщик.

+915
Astrid Sluiter 16 бер. 2010 р., 17:08:41

Я роблю хліб на заквасці, хліб вдома, і через цей процес, я пробував багато ще не хліб. Крім того, смак чужого хліба на заквасці, який був досить хорошим.

Зараз я в тій стадії, коли я можу правильно приготувати тісто, місити його, і пекли його настільки, що в кінці, я отримую хороший хліб з красивою скоринкою, дивіться мій останній хліб тут, і його всередині

Однак, після різання хліба, і чекати його протягом дня або близько того, на внутрішній стороні його смаки, як ніби це необпалена; він має гіркий смак, як половина печеного тіста. Яка причина цього ? Після обрізки, я оборачиваю рушник навколо нього, так що це не втрачає вологу, яка в цілому не сильно допомогло чомусь.

Я використовую в основному - близько %90 - сильною білого борошна та кукурудзяного борошна з пшеничного рідкої закваски.

+873
Peng Cong 16 груд. 2012 р., 02:34:10

Я спробував обробна дошка силікону, і я помітив дві проблеми досі.

По-перше, він був сильний запах, він зник лише після двох тижнів застосування. По-друге, я помітив подряпини після подрібнення на ньому.

Які переваги і недоліки силікон дошки порівняно з іншими розкрій плитних матеріалів?

+856
OkLin 29 трав. 2013 р., 20:03:42

Я не можу сказати, що це відповідь зі 100% остаточність, але у мене є теорія, що здається допустимим. Зазвичай, борошна подрібнюють і землю з ендоспермом, який містить більше крохмалю і білка. Зародок містить білки, жири, вітаміни і висівки-це насамперед клітковина. Жири, вітаміни, волокна на молекулярному рівні сприятиме деякі перешкоди для формування клейковини.

Крім того, вся пшеничне борошно не може бути підставою як дрібно, як ендосперм-тільки мука. Оскільки розмір борошняних гранул/кластери розміром в цілу борошно пшениці, протеїни всередині гранули борошно захищені від доданої води. Це означає, що менша кількість борошна білки вступають в контакт з водою, що означає менше клейковини освіти.

+802
Al Velella 21 вер. 2017 р., 08:44:06

НААН-це всеосяжний термін для плоских, квасний хліб на азійському субконтиненті. Є багато різних варіацій, які склалися в залежності від того, які інгредієнти були, як правило, в різних регіонах. Таким чином, є багато настільки ж традиційної та авторської варіації. Іншими словами відповідь, що відповіді немає, спробуйте і з'ясувати, що працює для вас.

+789
Sulaiman Alkhadhari 13 квіт. 2019 р., 17:31:08

Цей список є, напевно, великий я бачив в інтернеті з деякими наукової точності за ним. Більш стислий список з великим Посилання внизу також може бути знайдений тут.

Цифри, здається, джайв з моїм власним досвідом, особливо високою дисперсією деяких продуктах.

Як дехто з коментаторів припустили, якщо ви шукаєте для певних значень рН страв, а інгредієнти ви, ймовірно, хочете використовувати якісь лакмусовими папірці, щоб зрозуміти це.

Також, якщо ви шукаєте більш рН цифри в інтернеті, триматися подалі від сайтів, пов'язаних з "лужна дієта", як вони, здається, використовують деякі інші системи, щоб визначити лужність, яка, здається, не бути пов'язане з рН. Я знайшов кілька сайтів, які посилаються на лимони як "лужні", який, здається, так далеко від істини, як я міг собі уявити.

+775
Planeur 26 лист. 2012 р., 19:32:29

Я б очікував, що італійці використовують оливкову олію.

Я хотів використовувати все, що відчуває себе добре для смаження (арахісова олія, рапсова...)

+734
Thiago Moreira Rocha 15 вер. 2012 р., 00:26:26

У мене є велика кількість сирого молока в моєму розпорядженні, і я намагаюся знайти творчі способи, щоб використовувати його.

Різних веб-сайтах (тут, тут, і багато хто інші) вважають, що сире молоко, навіть (можливо навіть спеціально), після він починає псуватися, може бути використаний, щоб зробити йогурт.

Я також чув, що кисляк занадто кисла для йогуртових культур, щоб рости.

Що це?

Будь ласка, зверніть увагу на це питання конкретно про скисле сире молоко, не скисле молоко, яке не їстівне. І прошу вважати, що кислого сирого молока використовується, вільний від шкідливих бактерій і патогенних мікроорганізмів і безпечні для споживання. Я не прошу про продовольчу безпеку тут, я питаю: чи Можна зробити йогурт з кислого молока?

+734
soulkitchen 7 груд. 2012 р., 13:42:52

Я поставив приготовану долму в морозилці на трьох різних випадків, тому що вони займають багато часу і я створити велику партію кожен раз. Вони повинні бути у будь-якому випадку обвивалися і вони вийшли правильно. Я нагріваємо їх в духовці і ще залишилося (також заморожені) яйце лимонний суп (afgolemono) в інший раз деякі додаткові лимонна вода і ще залишилося куркою boulian підливою. Ідея в тому, щоб служити їм вологий і не сухий.Насправді я думаю, що я спробую розігрівати їх у майбутньому.

+730
chervl 13 лист. 2014 р., 04:40:55

Ну, це мене не дивує. Якщо ви перемістіть ложки по колу створюється дію зсуву між тим швидше рухається ложкою і повільніше рідини. Це де ви створюєте силою, яка робить дві різні суміші рідин. Якщо ви рухатися вперед і назад, ви досі Ріжучи дію між ложкою і рідиною і в ньому ж, як і раніше, так як він залежить лише від розміру ложки і швидкості та тривалості руху, а також дій рідинами стукати один на одного. Це сильніше, ніж йти в колах як молекули стикаються один з одним, а не пліч-о-пліч.

Звичайно, різниця в техніці багато в чому залежить від того, скільки сил рідини потрібно змішати в першу чергу. Таким чином, Ви зможете легко переконатися в цьому, якщо ви використовуєте води і масла і спробуйте змішати їх, помішуючи колами і ходить взад і вперед. Різниця повинна бути помітна, а різниця за воду і чорнило не повинні виявлятися.

Я не знаю японського дослідження, але Гарольд McGees про їжу і кулінарії підтверджує це в розділі про збиті вершки, як ця сила дозволяє жирові глобули дестабілізації (і, нарешті, в кінцевому підсумку, як збиті вершки).

+709
Leonardo Souza 16 серп. 2017 р., 06:27:03

Я знаю, це старий пост, але просто хочу, щоб кинути мої 2 центів.

Мені пощастило зустріти 2 нових керамограніта хліб каструлі (нові) в перепродажу магазин. Я їх купив за 10 доларів, і вони від компанії "сассафрас". Хороші каструлі.

У мене була приправа всередині них рапсове масло-спрей. У них дуже хороша патина на них зараз. Я також посипати білої кукурудзяного борошна в них іноді до випічки.

Я Нагрійте духовку до 450 градусів за Фаренгейтом з камінь для піци на середній стійці протягом 45 хвилин. Тісто обстріл каструлі і готовий піти у духовці. Я кришку кожній каструлі з металевими хліба (для уловлювання вологи для самостійного запарювання і дивним духовка весна) мені пощастило, мої зуби ідеально підходити зверху.

Я поставив керамічні каструлі прямо на камінь для піци. Хліб каструлі смоктати тепло з камінь для піци і це працює дуже добре для мене. Через 20 хвилин я беру кришками (металевими хліб каструлі) з хлібом і падіння температури до 375 і вставити миттєвий читання термометр в хлібину. Я печу хліб, поки він не досягає 210 градусів за Фаренгейтом, і це робиться.

Хліб випадає з лотка..... охолонути протягом 20 хвилин на стійці і отримати шматочок неба!

Я пекла в металевих форм, але не чавун. Я віддаю перевагу керамограніта. Мені подобається кора, який він виробляє.

Мої рецепти використовуйте в 20 хвилинах autolyse, ніж 4-5 годин оптом ферментації, ніж 1-1.5-годинний підйом на 78 градусів тісто темп. 78% гідратації з невеликою кількістю дріжджів, щоб отримати тривалу ферментацію.

Ура, Щасливий камінь для випічки. РЖ

+655
dirtydivider 7 лип. 2010 р., 10:35:48

Один з моїх улюблених рецептів, дзвінків на 3 см шматок імбиру, очищений і тертий. Рецепт просить, що я нагріваємо олію в гарячому воке, обсмажити імбир протягом 30 секунд перед додаванням м'яса, а потім і інші інгредієнти.

Я, впевнений, досить ледачий кухар. Я не схильний купити свіжий корінь імбиру, а замість цього я купую це: Барт імбир в соняшниковій олії.

Коли я додаю імбир в масло воно завжди буде, в обов'язковому порядку, перетворюються в бурливое, плювки, вулкан люті. Дрібні шматочки розпеченого імбир/масло полетить за всі мої плитою і землю, найчастіше, десь на моїй шкірі.

Це нормально, і як я можу уникнути цього? Я припускаю, що це залежить від наступних факторів:

  • Тепло вок занадто низька/висока
  • Там занадто багато рослинної олії в сковороді вок
  • Вок-це не правильний розмір (може бути нерівномірним розподілом тепла?). Не впевнений в цьому.

Однак, насправді вона тільки сталася зі мною недавно, що той факт, що імбир я купую в соняшниковій олії, може бути фактором.

+645
Nice621 17 бер. 2017 р., 14:54:24

Факт металів полягає в тому, що ніякі метали мають пори, чавун в комплекті. Це дуже важко, але знайти хорошу інформацію на цю тему. Чавун може мати "пористість", яка не збігається з "порами".

Для плаката, який думає, що кулінарні жири проїзду через залізну будувати на зовнішній стороні лотка, що я можу сказати їм для розкриття чавунній сковороді і все, що ви побачите всередині чисто, чисто сірий чавун з чорним від масла стає на саме залізо.

+635
Enricho Abato 17 черв. 2015 р., 10:51:11

Для оптимального зберігання шоколаду, ти не можеш зберігати її в морозильнику або холодильнику. Шоколад дуже чутливий до температури і смак змінюється, якщо він занадто далеко охолодженням. Не кажучи вже про конденсації, як правило, відбувається на шоколад потім, і вода і шоколад в цілому не mixy речі.

Але знову ж таки, ви не могли б дбати занадто багато про це, і я припускаю, що це залежить від того, що ви використовуєте шоколад (випічка, їжа, прикраси і т. д.) про те, буде важливим, що багато.

Особисто я б запропонував мікрохвильовою піччю. Він може виступати в якості ізолятора сортів. Ви також можете використовувати його, щоб тримати речі надто тепло, як термос. Працює для мене.

+539
Adrian Rezus 6 січ. 2012 р., 22:37:09

Посудомийна машина для перемоги!! Переконайтеся, що він чистий, звичайно, і вода не активно капає зверху. Я можу гарантувати шахті чистий, увімкніть його і пустив на дно залити гарячою водою, вимкнути, перш ніж він може злити, вставити хліба - почекайте відповідну кількість часу... потім випікати.

+536
Karandeep Singh Khalsa 1 серп. 2013 р., 05:19:59

Будь-які прості способи визначення мікрохвилі співдружні посуд? Я знаю, що деякі основні принципи: "немає металевих предметів", але я в замішанні з приводу певного виду скляного посуду, миски. Всі види дозволених керамічні контейнери?

Все, що я шукаю-це просто набір керівних принципів/thumbrules, що я можу слідувати.

+529
Bruno Kim 17 лип. 2018 р., 17:21:31

Спробуйте розігрівати його коротко. Це в будь-якому випадку працює з затверділого коричневого цукру. мета полягає в тому, щоб нагріти його, не готувати або розплавити його! Як тільки це пом'якшується розглянути повторно обробляючи його на дрібні контейнери/ або створення ложок розмір ви зазвичай користуєтеся, і дозволили охолонути, потім зберігати їх.

+498
fedor6600 24 серп. 2013 р., 17:38:54

Ми нещодавно придбали антипригарній середній горщик, але стикаються з проблемами при прийнятті Mac і сир. Молоко, здається, Браунінг/підсмажування з усіма налаштуваннями на нашому плитаа індукції залишається незмінним. Раніше ми використовували каструлю з нержавіючої сталі, і не виникало ніяких проблем.

Що є причиною для незбираного молока Браунінг і нужденних, щоб бути знежиреним?

+472
jJim Cuthbertson 26 черв. 2013 р., 09:45:01

Я вже замаринований огірок травильний рідини, головним чином, оцет, який зберігався в холодильнику. Я зараз закінчив огірки, але хотілося б, щоб розсіл трохи більше. Я можу повторно використовувати цю рідину засолити огірки?

Примітка: Я зробив оригінальний рідина маринувати близько 3-4 тижнів тому, вона зберігається в холодильнику в закритому скляному посуді.

+454
eridani 28 лип. 2017 р., 16:45:39

Я намагався зробити сейтан минулої ночі, використовуючи масло і глютен, і після це було зроблено, він мав зернисту консистенцію і не скріпить взагалі. Чи є якийсь магії зробили по воді? Скільки води потрібно?

+448
Roman Svyatnenko 8 серп. 2017 р., 15:09:59

Особисто я вважаю, заморожені або консервовані, як правило, набагато кращої якості, смаку і текстури мудрим свіжі качани. Хорошої якості консервована/заморожена солодка кукурудза і заморожені/консерви протягом кількох годин колупання, а качани на ринку вже більше тижня до моменту, коли ви отримаєте його додому.

Так що Так, ви можете легко замінити консервованою/замороженої свіжою.

Ж стосується і гороху.

+421
Vikram Devatha 6 жовт. 2019 р., 14:07:31

Правила для "яловичина Кобе" маркування в остаточній харчових продуктів (як гамбургер) расхлябаны. Гамбургер вартістю $13-$15, його можна ТІЛЬКИ використовуючи "Кобе-стиль" яловичини. Це Вагю рогатої худоби, вирощеного на ранчо в США, як правило, хліб з Ангус великої рогатої худоби. Інший варіант-Вагю рогатої худоби, вирощеного в стилі "Кобе" в будь-якій іншій галузі, яка є не Кобе, Японія.

Джерело: http://www.huffingtonpost.com/john-barrett/chicagoburgerbiblecom-kob_b_875658.html

+405
Patrick Frey 25 груд. 2011 р., 17:34:21

Якщо ви можете отримати один перець і скажемо заради аргументи припускати, що цей перець-1 500 000 Шу. Наскільки соус може ви насправді робите з одного такого перцю?

Я б особисто видалити насіння, щоб поліпшити свій насіннєвий банк. Як це вплине на кількість соусу можна зробити?Він повинен бути досить міцним соусом, але не владний.

Є загальне правило, як перець соуси зроблені відносно рівнів Шу вони домагаються?

+367
Lyrenhex 27 груд. 2014 р., 10:03:27

Не буде ніяких проблем з точки зору безпеки продуктів харчування, поки ваш гараж знаходиться в холодильнику або морозилці температура. Однак, якщо ви вагаєтесь між заморожування і відтавання, якість вашої випічки буде стрімко деградувати.

+309
ldc 29 вер. 2012 р., 23:21:15

У мене є деякі консервовані сардини, які закінчуються в квітні. Це ще січень, я відкрив один і пахло сильніше, ніж я пам'ятаю, і спробував по-іншому (майже як сир, якийсь). Це може бути просто тому, що я їв іншої марки на деякий час, але як це може бути, якщо вони ще не закінчився?

Це король Оскар наїжачившись сардини (у червоній упаковці)

+304
Sunilkumar Singh 3 лип. 2017 р., 07:53:09

Я використав, щоб розводити курей заради задоволення...сотні з них протягом багатьох років, і обробляються багато тисяч яєць (враховуючи мої великі 'відстані' в один прекрасний день був 227 яєць, можу з упевненістю сказати, тисячі.)

Існують методи, засновані на, де яйця плавали у градієнт температури ванни і т. д. але найнадійніший (для мене) було те, що ви бачили, коли ви зламали його. Свіже яйце повинно мати закруглений жовток куполом над другою купольну конструкцію альбуміну; третій рівень-це згуртована лестити масі альбуміну. Купити яйце і розбийте його. Якщо він свіжий, то вона буде виглядати як на картинці. Якщо це не так, це не свіжий (колір жовтка не показник свіжості. Це залежить від корму.)

enter image description here

Вище, існують три різних "шарів", щоб свіже яйце. Як яйце віку, ці відмінності не в градусах кожен день.

Це свіже яйце поруч з літньою яйце.

enter image description here

Круто свіже куряче яйце дуже важко злізти, коли варені; вітер рвав шматки яєчний білок разом зі шкаралупою. Ми чекали близько тижня, перш ніж намагатися жорсткий відварити.

+296
aditya joshi 7 серп. 2018 р., 00:37:10

У нас є шоколадне тістечко (брауні) рецепт з Франції і дзвінки за пачку левюр. Ми були покласти дріжджі, але не впевнений, якщо це неправильно або вправо. Дріжджі, розпушувач, інші?

+296
nighthawk454 12 лист. 2019 р., 15:19:45

Якщо я правильно пам'ятаю, флаутас зроблені з м'якої борошна тортильї, а такито виготовляються з жорсткою кукурудзяного коржа. Обидва наповнені подібними начинками, а потім загортають і обсмажені у фритюрі.

Однак, ви можете часто знайти такито з муки коржі і флаутас з кукурудзяного тортильї...так в чому ж справа? Є ще одна диференціації: розмір. Флаутас часто більше, ніж такитос, як такитос зроблені від розміру коржі тако, а флаутас виготовляються з розміру буріто тортилії.

Ще одна дрібниця якщо ви йдете на любителя мексиканських місце: флаутас часто вузьку з одного боку, щоб створити форму воронки. Але це не має нічого спільного в стандартні місця.

ТЛ;ІН; вони часто те ж саме

+249
DeveloperBigData 19 лип. 2014 р., 22:14:44

Я думаю, що комерційні виробники повинні зневоднюється першими базилік. Усуваючи воду, перш ніж змішувати його з маслом, ви могли б усунути ризик зростання цвілі. Потім вони можуть використовувати масло в якості консерванту. Кисень не проникає в масло для досягнення великих тиску консервуючи його. Як тільки ви відкриваєте його, ви, звичайно, буде підставляти його в повітря і він повинен бути в холодильнику. Я роблю трав'яні рослинному маслі і це правило я слідувати: сухі трави для олії, свіжих до алкоголю. Немає псування ніколи. Я думаю, що я буду заморозити деякі і зневоднюють інше, щоб зробити його таким же чином, я хотів зробити настій.. з часником, кедровими горішками і пармезаном!

+197
Sebastiano 6 січ. 2011 р., 13:44:09

Я дуже чутлива до кунжутом і зазвичай замість використання конопель серця. Вони хоча кілька разів ціну.

Акуратний думки про просто використанні горіхового масла, ви. Я не можу їсти арахіс, але може у мене інші гайки... я збирався зробити в будь-якому випадку масло кешью, так що це працює!

+167
Amy B 21 лип. 2019 р., 09:07:03

Якщо ви можете зробити це, Шеррі, як правило, хороша ставка, але оскільки ви не можете, я використовував звичайні білі вина перед тим, як замінити, коли ви готуєте страву, але ви просто повинні бути трохи менш ліберальним, як ви могли бути з рисовим вином, як я вважаю, смак має тенденцію бути трохи сильніше.

Іншою альтернативою є, але я припускаю, що якщо ви не можете зробити рисове вино, ви будете боротися, щоб знайти ім'я.

+155
Khodor Abdo 19 лист. 2019 р., 10:49:42

Постарайтеся пригадати, де ви прочитали, що. А потім більше не читати їх.

Якщо ви знайшли мускатного горіха і кориці дегустації на всіх схожі, вони обидва перетворилися на прах і повинні бути відкинуті.

І наступного разу купити цілий мускатний горіх - на смак вона набагато краще свіжо-натертого, і тримається набагато довше, не перетворюючись у смутно-пряно-гірким пилу.

+62
Irvel 29 жовт. 2014 р., 22:05:23

Я не знаю, як запобігти ці білі плями, але я взяв моя нержавіючої сталі горщики через м'ясорубку і соди, трохи рідкого мила і м'якої губки завжди отримує їх в чистоті.

+41
Matt Burgess 22 трав. 2015 р., 21:31:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil