Як довго ви можете нехай тісто сидіти там, щоб піднятися без дріжджів?

Я читав, що ви можете зробити тісто без дріжджів і сидять при кімнатній температурі протягом 12 годин і вона буде рости з-за бактерій, що мешкають в повітрі.

Вона не піднімалася після 12 годин, так що я був цікаво, якщо я міг дозволити йому сидіти протягом ще 12 годин, щоб побачити, якщо вона з часом піднімається? 24 години бути ОК, або це занадто довго?

+245
sinankzlyr 27 черв. 2011 р., 03:38:31
30 відповідей

Я взяв мої груші День праці вихідні, як я завжди роблю але коли я пішов їх можу в наступні вихідні лише близько 1/4 з них були зрілими. Тепер решта все дуже стиглі і немає ніякого способу, я можу зробити, щоб консервувати їх до неділі (4 дні). Що є кращим способом, щоб запобігти їх від більш зрілих до того часу?

+951
mychemicalro 03 февр. '09 в 4:24

enter image description here

Я не можу зрозуміти, що трави це. На смак він злегка гірчить!

+951
Alrick 9 бер. 2012 р., 18:14:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви приймаєте мене шлях сюди. Ще в юності я використовував для цього, як весело проекту - я використовував оргскло (акрилове скло) замість старих вінілових платівок (люди досі використовуються програвачами тоді!), але принцип залишається той же.

Ні, духовку не постраждає, якщо ви будете обережні.

 • Метал може / чаша / тепло-доказ об'єкт під ним має бути щось, що може витримати спеку. Ще температурі 200F хіба що жарко.
 • Завжди кладемо лист пергаменту чи фольги лоток/шафа і може/установки вінілу.
 • Уважно дивитися. Як тільки він показує ознаки опущення / гнучкі, вийняти його. Ви завжди можете покласти ваші майбутні миску назад в духовку, щоб нагріти її більше.
 • Це може смердіти, тому переконайтеся, що у вас є відкрите вікно і провітрити потім піч.
  Не намагайтеся спекти печиво і це в той же час ;-)
+900
RentonC 10 трав. 2019 р., 18:52:19

Якщо ви купуєте сало в магазині, і намагається зменшити фактичну натрію в продукт, який ви тільки що купили - вам не пощастило. Як і більшість речей, ви не можете ООН-сіль. Ви можете скоротити смаку, але у вашому випадку, натрієм досі немає.

Альтернативні варіанти включають в себе:

 • Купити знижений вміст натрію бекон
 • Прийняти знижений вміст натрію бекон
 • Використовувати менш бекон, для того, щоб знизити загальне споживання натрію.
+878
Robert Mathias Marmorstein 9 груд. 2015 р., 23:16:31

У минулому я б гасити акції без кришки, і результати були в цілому хороші. Сильний аромат і хороші желюючі після охолодження. Єдина проблема полягає в тому, що в результаті дуже мало, щоб зробити суп, так я б товкти воду в ступі. Останнім часом я намагаюся залишити кришку на час вщухає, але це не схоже на роботу. Акції ніколи не гелі при всіх (навіть при додаванні курячі ніжки мої звичайні курячі кістки) і м'який смак. Я не бачу жодної причини, чому це щось змінить, але є деякі переваги для скорочення перших акцій, а потім додавати рідину по мірі необхідності пізніше? Це краще витягувати аромат?

+838
Cristina Rizardo 4 жовт. 2014 р., 18:14:21

У холодний стіл, вона dhec схвалив тримати сире м'ясо нагорі поряд з готовими до вживання харчовими продуктами, за умови, що вони мають кришки. Є 3-4 дюймові сталеві проставки між верхньою опорній зоні. Це не було б вище готові до вживання харчової продукт, і як таблиця призначена, хлюпається, швидше за все, не. Якщо хтось може порадити конкретного закону, що було б здорово також. Спасибі.

+789
Adrienne Rogers 22 лист. 2018 р., 21:06:37

Нещодавно я купила імбирний чайний гриб вперше в поважному магазині здорової їжі. Я ніколи не чув про нього, але мій лікар вважає, що пробіотики допоможуть мої хронічні травні проблеми. Із-за сильного смаку, я тільки випив невелику кількість кожен день. Я зробив це налив, не п'є з пляшки. На п'ятий день, пахло і було на смак так багато, як алкоголь я боявся, що це було прогірклим. Я взяв його назад у магазин для консультації. Один клерк сказав мені, що він повинен був пахнути так, щоб просто використовувати його протягом семи днів і викинути залишок. Інший клерк сказав, що він не може зіпсувати, і поки я його тримаю в холодильнику, він буде тривати нескінченно. Може хтось з досвідом, будь ласка, допоможіть мені? Це дорого, тому я не хочу, щоб викинути її, якщо мені не потрібно, але я не хочу труїти себе або використовувати те, що вже не ефективні. Спасибі!

+703
Jon Shier 25 груд. 2017 р., 08:04:26

Я хотів зробити лакриці морозиво, але я не хочу використовувати існуючі солодки (який, ймовірно, містить консерванти, крохмаль, камедь і т. д., які я хочу додати від себе, якщо це необхідно). Я зрозумів, що я, мабуть, піду для приготування Корінь солодки в якийсь екстракт або сироп і додати чорний харчовий барвник для морозива.

Що б бути оптимальний спосіб (традиційний?) щоб витягти аромат з кореня солодки? Нарізати тонкими смужками і варити з невеликою кількістю води і цукру? Вимочувати в спирті протягом декількох тижнів?

Або корінь не годиться для цукерок на всіх? Я повинен замість того, щоб використовувати насіння анісу, наприклад?

+686
MZIROF 20 бер. 2017 р., 19:16:45

Масло може зіпсуватися. Масла буде йти прогірклим, якщо піддається занадто багато світла і тепла занадто довго. Це прискорює процес окислення, яке відбувається, навіть якщо ви зберігайте масло в холодильнику. Навіть у холодильнику масло з часом псується.

Особисто я дотримуюся часу на всі пакети. Я роблю це з усвідомленням того, що вони зазвичай схильні до консерватизму, який тримає мене комфортно. Згіркле вершкове масло в тесті смак не вбити тебе. Це просто поганий смак. Тому ви повинні бути в змозі спробувати це масло, щоб побачити, якщо це погано.

Хоча я рекомендую наступні дати на упаковці, ось кілька ознак того, що масло насправді погано:

 • знебарвлення
 • плавлення (який відбуватиметься поза холодильника, ви, ймовірно, не побачити його)
 • кислий запах
 • кислуватий і незвичайний смак
+644
irinochcina 13 серп. 2019 р., 23:14:58

Відмінний еспресо вимагає ці речі:

 1. Хороший Кави
 2. Правильний Помел
 3. Вода нагрівається до потрібної температури (кип'ятіння занадто спекотно)
 4. Спосіб проштовхнути воду на певний тиск, через шліфує.

Ви можете вирішити #1 і #2 при покупці кави вже мелений. Я хотів би запропонувати вам почати з Іллі еспресо або знайти авторитетних жаровня. Я хотів би залишитися з Іллі, поки ви відчуваєте себе комфортно з іншими змінними.

Ви можете вирішити #3 з вашого поточного обладнання, але вам може знадобитися термометр. Ви можете закип'ятити воду, потім дайте йому сидіти протягом декількох хвилин і ви повинні бути в порядку.

Що стосується #4, тобто там, де вам не вистачає відповідного обладнання. Це де я запропонував би аэропресс або MyPressi. Вони були настійно рекомендується кілька разів.

Аэропресс: http://aerobie.com/products/aeropress.htm

MyPressi: http://mypressi.com

Моя пропозиція-це "стартовий" пропозицію. Ви збираєтеся знайти його важко, щоб зробити ідеальний еспресо, коли у вас є так багато змінних, щоб керувати собою. З вище установки, я вірю, що ви можете зробити хороший еспресо і цього може бути достатньо хорошим. У нас є Rancilio Еспрессо в нашому офісі і близько 10% людей використовують його правильно. Іншим людям не зробити відмінний еспресо, але вони "досить добре" і вони задоволені цим.

Редагувати:

Якщо ви хочете еспрессо, як офіційно визначено, вище аэропресс не отримає вас там. Це допоможе вам близько до нього, з ресурсами у вас є, плюс дрібні покупки. Якщо вам це подобається, то неважливо, як він називається.

+570
simon tadros 13 лист. 2015 р., 21:24:45

Ви можете зробити це, використовуючи інший метод, який кладе яйця в киплячу воду.

 • Довести воду до кипіння в досить великий горщик для всіх яєць.
 • Додати яйця повинні бути круто, запустити таймер.
 • Додати яйця, які повинні бути м'якими, коли залишився підходить.
 • Видалити разом всі яйця.
 • (Сподіваюся, що ви можете сказати м'який і яйця круто, тільки тому, що ви відзначили їх перед приготуванням. Ще у вас є лотерейний яйце на стіл.)

Я особисто готую їх у двох горщиках або зберегти круто яйця в теплі, поки другу партію яєць некруто проводиться з причин, зазначеним в останньому пункті. Або ті, що віддали перевагу круто яйця, доведеться почекати кілька хвилин довше.

+566
gobbler60 3 вер. 2012 р., 06:09:51

Ось як Гордон Рамсей вона (він використовує арахісове масло (або арахісове масло), один фліп, 2.5-3 хв. боці, масло додала у середині шляху, сторони готують в кінці, тільки без термометра) https://www.youtube.com/watch?v=rEx9gPhtjzs

+552
Skipper 24 квіт. 2010 р., 04:13:07

Б кільце навколо газового пальника, що б обгородити простір між пальника і каструлі бути безпечним? (Може, це для горіння потрібен кисень, окис вуглецю, я не знаю.) Метою цього було запобігти тепла від втечі з сторін. Схожий на вок стояти кільце

+547
ggcg34vg 21 трав. 2019 р., 04:55:30

Що є англійська волоський горіх, які вирощуються головним чином на Заході.

Східної частини США чорний волоський горіх. Вони на смак набагато краще, але навряд чи коли-небудь продавали в магазинах. Ви повинні зібрати їх самостійно. Деякі з них продаються в хлібопекарській острів, але вони жахливі на смак.

+503
user278844 24 серп. 2012 р., 23:02:38

Я можу думати про додавання лугу або кислоти речовин в основному як засіб зміни рН тіста. І додавши, може бути зрозуміле як у тісто, або на його поверхні.

Луги/базова добавок або інгредієнтів

Кислих добавок або інгредієнтів

Кислоти також можуть послабити клейковину, але на хліб це не так дивно, щоб додати деякі кислоти, або бажаючи кислого тіста.

 • Одна з причин хотіти кислої остаточної Буханець це допоможе збільшити термін придатності, так як він буде виступати в якості консерванту.

 • Крім того, є дуже поширена кислота, яка використовується у тісто: лимонна кислота / аскорбінова кислота / Е-300. Це допомагає тесту рости більше і швидше, і бути більш слухняним і крихти, що нагадує, як цукрова вата. Ви можете прочитати більше на аскорбінову кислоту на сторінці справжній хліб кампанію, і в цьому YouTube відео ви можете побачити ефект в тісто.

 • Ще одна причина для бажаючих низький рН тіста, щоб уникнути деградації крохмалю. Борошно містить ферменти (амілази), що в кінцевому підсумку впливати на неї. Але що ферментативна активність припиняється при рН<4.5. Це добре відомо з 100% хліб житній:

  Я знаю, що питання держави пшеничного борошна, але цей приклад освітлювач. Житнє борошно має низьку клейковину, і як-то "низька якість" (якщо порівнювати з "звичайною" пшеничного борошна). Деякі рецепти закликають до сильної високою клейковини пшеничного борошна, щоб зберегти бульбашки газу з закваски, що не потрапити в пастку на жито глютен. Але в 100% житній хліб газ також може бути в пастці. Саме тому, як правило, житній хліб виготовлений з закваскою, яка оцтової і молочної кислот. Вони дають бабла правильний pH, та крохмалю у жита вам застудневает і зловити газів в аналогічні (хоча і менш ефективно, ніж глютен. Іноді замість закваски, дріжджі і кислоти додають в якості інгредієнтів.

  Це був конкретний приклад з житньої, а також пшеничного борошна і крохмалю, і вони також можуть бути желатинизированный, даючи відмінною заквасці дотик до 100% пшеничний хліб.

Кислі та основні в той же час

(Спасибі @ChrisSteinbach за те, що нагадали мені його)

 • При змішуванні кислоти і підстави, хімічна реакція відбувається, нейтралізації і випустити до2 газ:

  NaHCO3 + Н+ → Н+ + со2 + н2Про

  Цей газ використовується для розпушувати тісто, як хімічний розпушувач. В. Е. В ірландський хліб або традиційні торти.

Речі, які не кислих, ні основних... ще

 • В якості хімічного leaveners поліпшення, хотілося б реакції не заводилася, як тільки кислоти, основи і води змішуються, але трохи пізніше. Це в помсту, нехай ще якийсь час працювати на тісто. Деякі солі мають характеристику такого, що принижує гідність при високих температурах в кислоту, допомагає (зазвичай в духовці) на другий підйом.
+440
user83526 18 квіт. 2018 р., 02:20:50

Я дивився, чому мій зелений чай не зелений, як інший хлопець і натрапив на таке питання: Чому мій зелений чай коричневий?

Тому, я думаю, чай я вірила, що найкраще, що я міг зробити насправді не найкращий. І я не можу повністю довіряти тому, що продавець повинен сказати про якість їх продукції, тому я хотів би знайти спосіб, щоб виявити реальне якість чаю я п'ю.

Є надійні способи визначити вік чаю, і якщо воно правильно зберігалося?

+431
Munhitsu 24 січ. 2010 р., 06:04:47

У білому шоколаді" батончик білий шоколад додає жирів, масла какао, цукру і ванілі. Білий шоколад в основному про текстури і власного смаку. На мій погляд білий шоколад не особливо корисний в Білому вигадки, тому що масло какао не сильно збільшує текстуру і цукром і ванільним більш легко (і недорого) додано окремо. У звичайному, шоколаду, помадки немає какао-масла і какао-порошку використовується суто для смаку.

Помадка вершкова цукерка. Це вершковий, і нагадує в якійсь мірі з шоколаду, з-за дрібних кристалів цукру. Порошок какао в шоколадною помадкою не відіграє суттєвої ролі в текстурі цукерки.

Ви можете залишити порошок какао з шоколаду рецепт Фаджа і використовувати інші ароматизатори.

Як ChrisH написав в коментарі, можливо, простіше буде просто почати з нуля вигадки рецепт, який не має ніякого порошку какао. Швидше за все він буде дуже схожий.

+424
Azhraam 31 трав. 2018 р., 00:23:33

Я виявив, що р-затиск теж хороший інструмент для відкриття волоські горіхи і горіхи макадамії, повільний і стійкий додаванням тиску робить акуратну щілину, а не відомо сила від удару молотка.

+387
Rob In Canada 2 лип. 2010 р., 22:46:45

Я роблю tonkotsu рамен блюдо, але я відчуваю, що це могло використовувати прочуханки імпульс. Відвар робиться зараз, але там було близько шести годин, поки відбуває термін.

Було б добре, якщо б я додав, тепер більше плюсни свинини, щоб додати більше смаку до акцій, незважаючи на те, що добудовується зараз?

+290
pawelll 6 лют. 2013 р., 14:15:46

Ви можете спробувати знайти порошок в Азіатський продуктовий магазин. Я часто є розділ порошки, що здається, що вони можуть бути більше орієнтовані на споживачів, ніж ресторан. Я тільки що перевірив: це один фунт мішок. Мені вдалося купити тільки один мішок, але це було давно, тому не пам'ятаю ціну. За даними сумку, інгредієнти, сливочник non-молокозаводу, (на будь-який смак - у мене полуниця і мигдаль) порошок, глюкоза, і розмальовки. Хоча він каже, що він має глюкозу, ви все ще повинні додати цукру за даними напрямами (а він напевно потрібен).

Що стосується бархатистість, ви могли б розглянути намагається молоко/соєве молоко/мигдальне молоко і т. д. замість води. Коли-небудь я зробив це, вийшло набагато краще. Напрямки потребують додаткового сливочник non-молокозаводу, але рекомендована сума, здавалося, не буде достатньо, так що наступна партія, я просто зробив це з соєвим молоком (без особливих причин для сої порівняно із звичайними: у мене просто немає звичайного під рукою).

+266
sstteevvee 14 лют. 2013 р., 07:51:28

Я бачу, оливкова олія в маринаді рецепти. Моє питання-масла дійсно здатні проникати (а) овочі, такі як гриби, брокколі і баклажани або (B) асорті? Чи повинні маринади містять тільки полярні речовини, такі як вода, оцет, сіль, цукор?

+259
Section9543 2 вер. 2018 р., 09:03:51

Ми використовуємо багато харчових барвників, не стільки для приготування їжі, але для роботи з мій маленький. Ти знаєш гарне місце, щоб купити харчові барвники оптом (або в магазині або онлайн)? Це може бути досить дорогим в продуктовому магазині.

+211
CDXS 26 лист. 2017 р., 03:29:13

Я Crispie типу торт, але з моїми домашніми стравами, мальви і т. д., Коли я роблю це з магазину купив зефір і т. д., Це триває протягом тижня, коли я роблю це своїми інгредієнтами, це йде м'який/сухий розсипчастий втрачають чіткі і gooeyness йде. Як мені вирішити цю проблему? Б товщі пакувальні роботи? або вакуумний пакувальник. На даний момент вони просто судять і йопт в тонких "відварити в мішку" вакуумна упаковка для домашнього використання. Хто може дати мені будь-порада, який може допомогти мені, будь ласка. Спасибі Сара

+188
Sophia55 15 черв. 2014 р., 17:40:24

Взагалі кажучи, бісквіт рецепт повинен для створення і пастки бульбашкової структури у суміш протеїну, цукру і крохмалю. Так як існує кілька способів для цього існує декілька поширених прийомів, використовуваних для досягнення цієї мети. Методи різні і взаємодій між інгредієнтами можуть бути більш складними, ніж вони здаються, так що ефект кожного інгредієнта може бути різною з кожним методом. Описуючи способи, якими кожен інгредієнт взаємодіє один з одним інгредієнт у торті далеко виходить за рамки відповіді на цьому сайті.

Майже кожен рецепт пирога, який ви часто бачите в інтернеті базується на старі, перевірені і істинний метод від канону старій кулінарній традиції. На блозі чи в книзі кашевара, ви можете побачити рецепт для тітки Едни знаменитий шоколад-фанатик вигадки заповнені торт, але в більш технічних термінах, що кондитер буде використовувати, це може бути багатошаровий шоколадний бісквіт з Годіва лікер вбираючи рідину і заповнюючи ганаш. Замість того, щоб перевірити окремі рецепти, я рекомендував би досліджувати більш широкі методи вони засновані на, щоб отримати краще розуміння механіки.

У моєї французької/американської орієнтуються в кулінарній школі, я пам'ятаю, дізнавшись про бісквіт, відокремити бісквіт, шифон, і Ангел прийомів їжі, які поширені в сучасній західній культурі. Там ще щось-минуло десять років з тих пір, як я закінчив, і я ніколи не був кондитером, але якщо ви вивчаєте, ви повинні отримати досить гарне уявлення про те, як коржі роботи в цілому.

Крім того, коли ви тестуєте/задумом рецепт, як і при будь-якому іншому вигляді експерименту, ви повинні зменшити кількість втручаються факторів. Використовувати один рецепт (або, в ідеалі, основного нехитру техніку) і змінювати співвідношення інгредієнтів за рахунок збільшення/зменшення кількості одного компонента за раз. Це дасть вам набагато більш точні дані.

Загальний питання спільну відповідь, але я думаю, це дасть вам хороший старт. ;-)

+159
user67521 2 груд. 2016 р., 01:19:55

Сухі порошки легше перемішується, якщо зробити кашку спочатку з невеликою кількістю рідини і потім змішати кашку на.

Якщо ви пропустіть цей крок, ви будете мати грудочок сухого порошку, плаваючу на поверхні молока, і це займе набагато більше зусиль, щоб змішати.

Коли ви використовуєте йогурт в якості закваски для нової партії цей крок не є необхідним, і стартер може просто бути змішані в безпосередньо.

+126
Yuki Buwana 28 черв. 2018 р., 17:42:07

Проблема повністю вирішується! У мене така ж проблема. У мене Capesso Нескінченності задирок м'ясорубки з невеликий пластиковий ящик, який розкладається. Іноді виникає статична електрика, а іноді ні. Я, чесно кажучи, думаю, що це або вологість кавових зерен я молоти, або місцевої вологості, що визначає, чи є чи немає ефект статичної електрики. Але що вирішує він для мене є розміщення фільтр для кави всередині гущі. В #2 фільтр паперовий конус, прекрасно вписується в тільки невелика кількість складних.
Коли я молоти каву, він йде прямо на паперовий фільтр, який потім я дістала з ящика. Не було навіть одного лускатого літаючої кавовій гущі зробити, щоб статичну електрику, так як я прийняв цей метод.

+123
ckhan 3 груд. 2010 р., 11:50:09

У мене була партія заквашувати капусту в підвалі. Під час бродіння мені довелося виїхати на тиждень і залишив мої сусіди з базовим інструкцій, щоб перевірити його пару раз і знімайте цвіль, які могли б бути. Вони забули про це, а коли я повернувся, я виявив, рівень розсолу був аж до ваги (але не піддаючи капуста), і що повне покриття темних зеленувато/форми сіруватий на поверхні розсолу.

Я ретельно видалити цвіль і знайшли підводні капуста пахла, і з'явилося ОК, за винятком того, що трохи темніше, де вага не прямо над ним. Цей німець був вилучений і викинутий, і тільки становив близько 1 склянки. Цвіль не краут, а сам Фріц, схоже, буде залишатися під водою.

В цілому я схиляюся до його бути ОК, а може спробувати на малих зразках в приготовані страви-це розумно, або я повинен просто кинути його і почати нову партію, щоб перестрахуватися?

+96
serg113130 7 вер. 2010 р., 15:49:00

Криско є мастилом і буде працювати так само, як нафта або масло. Сало буде також працювати.

+78
Ram Kumar 9 черв. 2013 р., 11:56:39

Що ви розумієте під "традиційної/неправильно"?

Багато з індійської кухні називається просто після того, як інгредієнти в ньому - салат з огірків, ймовірно, буде салат з огірків.

Іноді вони названі після типу Спосіб приготування або посудину, вони зроблені ст. Ваш Karhai брокколі є прикладом цього; в karhai (або karahi) - це тип трави, використовувані в індійській кулінарії. Це схоже на воці і, як правило, виглядає приблизно так:Punjabi Karahi, courtesy Wikimedia Commons

Якщо ви шукаєте єдине остаточне ім'я, яке йде за кожен рецепт в цій книзі, ви не знайдете. "Традиційні" назви для кожної страви буде просто назва рецепта переводиться в залежності від того, що індійський мова найбільш актуальний в регіоні страва родом. Але переклад не буде "правильне" ім'я, тому що він буде як і раніше бути універсальними; є так багато регіональних варіацій на загальні страви (зміна у співвідношенні овочами або м'ясом, або в типи і кількість спецій і т. д.) і так багато мов, на яких говорять в Індії, що ні страва має одне ім'я або спосіб зробити це.

Взяти будь-яку страву, яке є одним з основних інгредієнтів індійської кухні і шукати, що назва блюдо + "рецепт". Я гарантую, що ви зіткнетеся з майже нескінченними варіаціями. (Спробуйте щось на зразок "алу Гобі" - переклад цих слів хінді буквально "картопля" ("АЛУ") і "цвітна капуста" ("Гобі"). Я бачив сотні рецептів його, і немає двох точно такі ж, але вони містять загальні складові.) В залежності від того, де ви знаходитесь в Індії, їх іноді називають англійськими назвами, теж; ви можете піти в ресторан і побачити "салат з огірків меню без пояснення, що типу огірка салат це.

П. С. "смажені Moong Даль з гірчицею, зеленню" - це гібрид хінді-англійська страва, назва вже (ще одна загальна тенденція в містах Індії). "Даль" якраз відноситься до блюдо з бобових, які зазвичай варять до супи/кашкоподібний або іноді пюре. "Moong" - це тип зерен використовується; ви іноді бачите в ній прописаним "мунг" або написано "Маша" (одним словом) - ви можете переглянути на сторінці Вікіпедії для більш вичерпного переліку різновидів за номенклатурою.

+72
Sachin H 24 бер. 2019 р., 05:26:55

Ви б краще використовувати топлене масло, не розтоплене вершкове масло, олія-це близько 15% води, і може вплинути на текстуру, якщо не компенсується належним чином.

+11
user228854 26 груд. 2014 р., 20:48:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil