Чому мій хліб росте нерівномірно або знизу в духовці?

Нещодавно я почала пекти хліб із закваски стартер в перший раз. Я годувала і підтримувала стартера протягом 8 днів, перш ніж використовувати його в перший раз.

На першому спекти мої батони зросли нерівномірно і не утворюють нижню кірку, він просто зупинявся вологий, як крихти. Другий раз у мене дивне підніметься зі дна.

enter image description here

Цей альбом є додаткові фотографії.

Я спекла їх 475 на хліб камінь. Будь-яка ідея, що тут відбувається? Спасибі за будь-які поради!

+350
Juan Antonio Orozco 23 лист. 2018 р., 14:54:06
27 відповідей

У мене є деякі порошок агар-агару, щоб зробити змішаний ягідний гель через якийсь ягідне кулі, що я зробив. Припустимо, я хочу зробити одну чашку кулі, щоб перетворити його в гель, скільки агар-агар порошок потрібно використовувати. Майте на увазі, я не хочу, щоб перетворити його в желатин, тільки гель, так що він все одно буде рідким, але дуже густим.

+989
Ales Rebec 03 февр. '09 в 4:24

На "вологість" хліб - м'яка текстура - це насправді від олій і жирів, а також водно - зернових і деякі з них, природно, особливо з цільного зерна. Додавання жирів, таких як вершкове масло, вкорочення або рослинне масло робить випічку здається дуже вологим і м'яким - ось це хороший огляд для випічки, і різні інгредієнти в тісто. Жири є тендеризатор при додаванні в тісто робить випічку м'якою, яку ми пов'язуємо з "сирої."

Жири та олії також випаровується набагато повільніше, ніж води, та запобігає воду від повторного всмоктування в хліба, зберігання хліба від ламкості і жорсткий і дегустації (черствий) довше.

Без зайвого жиру, хліб покладається на олії і білок, що міститься в зерні, а вміст води в хлібі. Ця вода з часом випаровується, залишаючи хліб ламкими і гірше, він буде повільно поглинати певну кількість вологи з повітря, і це може призвести до сухої, розсипчастої, в'язкою консистенцією і неприємним смаком, - несвіжість, іншими словами. (Ось чому грінки повинні бути запечені для кращого аромату, а не просто поїхали, щоб піти несвіжим.) Натуральні масла і протеїни додатково ущільнити і зміцнити як хліб охолоне.

Для дріжджового коржі, пред'явлення є стандартною технікою, щоб продовжити термін придатності (і поліпшити смак) - це метод закваски робить хорошу роботу замикаючої води-вологи в хлібі, не вимагаючи зайвого жиру або інших консервантів. Ось метод з prefermenting НААН.

Для опрісноків, страви мексиканської кухні, де ви повинні шукати методи, пов'язані із зберіганням з цільнозерновий борошна коржі - в деяких регіонах, тортилії їдять з кожним прийомом їжі, але зазвичай тільки один раз в день.

 • Герметичне зберігання-це ключ. В zip-близько поліетиленовий пакет з тканиною, щоб прибрати зайву вологу ідеальний.
 • Підігріти хліб в мікрохвильовці. Це пом'якшить білків і олій, без сушіння вміст води як духовка або тостер будуть.
+974
Amala Stalin 31 лип. 2016 р., 13:09:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У той час як інтервали між подрібнити і Brew впливають на смак кави я б не піти так далеко, як вимірювати його до години. Звичайно, краще всього молоти безпосередньо перед заварюванням, але у вашому випадку, оскільки ви використовуєте приурочений крапельного чайник я не думаю, що він взагалі робить, що різниці.

Плюс інші аспекти також впливають на аромат кави (температура води, температура навколишнього середовища (кухня), способу видобування (у вашому випадку це може бути як підстав сидіти у фільтр), і для великої, вік сам кави. Так що якщо ви пробуєте різницю, це може бути результатом іншого (их)фактора(факторів), а також. Не тільки + 4 години 'час сидять" на підставах.

Підводячи підсумок: просто спробуйте самі (як Піт Бекер зазначив у коментарі).

+916
Sarasa 17 лют. 2019 р., 15:36:04

Деякі друзі купили газовий гриль і лінія фольгою, щоб заощадити на чищенні.

+910
erikrojo 28 груд. 2017 р., 05:52:05

Важко спочатку судити про свіжості м'ясного фаршу, дивлячись на колір. Дуже свіжий яловичий фарш червоно-фіолетовий. Поліетиленову плівку використовують в продуктових магазинах кисень паропроникна - тобто кисню може пройти через. Це означає, що через кілька годин, частина фаршу, яка піддається вийде, що яскраво-червоний (оксимиоглобин), що ми пов'язуємо зі свіжим м'ясом.

Всередині все одно що буде глибокий пурпурно-червоний колір. Різниця колір може змусити людей думати, що свіжий фарш був зіпсований, коли насправді все нормально. У самому справі, якщо ви відкриваєте з упаковці і викрити фіолетово - червоного м'яса в повітря, він зміниться на яскраво-червоний колір.

Відмітьте, що це відрізняється від трохи старше м'яса. Як м'ясо почне вікові зміни міоглобіну в metmyoglobin, який сіро - коричневого кольору. Це не вказують на те, що м'ясо зіпсоване, але має непривабливий колір, коли сирі. Це не ефект готується продукту - вона готує те ж саме.

М'ясо, що часто дуже старі-це сірий або сіро-зелений. Що є показником віку і тривалого впливу світла і кисню. Вирулювати.

Загалом, колір не хороший показник.
Краще використовувати свій ніс і запах для кислинки, або відчуваєш за собою липкий або слизький текстуру. Якщо ви виявили соромлюся, пройти.

Крім того, бактерії та інші патогени можуть значно нашкодити перш ніж фарш дає вам ознаки псування. Ви повинні бути обережні і завжди придбати свіжу продукцію.

Ці зміни також відбуваються в заморожене м'ясо. Правильна упаковка може звести до мінімуму вплив кисню,

+884
User12547645 8 січ. 2015 р., 07:29:48

Вся цитата

Варити листя з содою може зробити їх більш отруйні з виробництва розчинних оксалатів

Я не можу сказати вам, якщо претензія в цілому вірно. Але якщо це вірно для листя, правда за стебла теж.

Ревінь містить щавлеву кислоту та її солі, які створюються кислота, реагуючи з різними іонами металів, таких як кальцій і магній. Це правда, що ці солі мають різну розчинність і біодоступність. І як листя і стебла містять щавлеву кислоту і солі, просто в різній концентрації.

Так, якщо варити листя в сода перетворюється в нерозчинні оксалати в них розчинних, те ж саме відбудеться при приготуванні стебел. Для іонів металу, це не має значення, якщо вони реагують з оксалат-іонів, які звикли "жити" в аркуш або стебло. Все, що робить листя і стебла гірше зробить гірше.

+864
MegaBoskop 27 вер. 2016 р., 19:35:01

Іноді мию посуд залишає сірі смуги на вершковому маслі. Я бачив тільки з ножами в холодне масло. Вони стверджують нержавіючої сталі, яка я думаю, не зробив би цього. Наскільки я пам'ятаю, вони були найкращі цілі прилади повинні були запропонувати ;) щось вилуговування в їжу?

enter image description here

+800
Spammer v3 20 січ. 2010 р., 02:04:46

Я підігріваю стали вирізати овес я готувала і зберігати в холодильнику.
В теплій частині я використовую 4х розмір порції у воді. Тобто за 50гр я використовую 200гр води.
Це займає у мене 15 хвилин.
Є швидкий спосіб зробити це без мікрохвильовки?
Оновлення:
Я заповнити каструлю з водою 4 рази вага овес у мене з холодильника.
Я чекаю, поки вода закипить.
Потім покладіть овес в каструлю (заморожені і повністю твердий у цей момент).
Я використовую ложку, щоб розбити овес і після 2-3 хвилин я опущу трохи тепла.
Я чекаю, поки вода повністю пішла (помішуючи) і цілісний овес з'являються рідини. Мені подобається їх теплий
+793
Pierceval 23 лип. 2012 р., 01:34:19

Був цибулька випадково купив у місцевому фермерському ринку або садівник?

Я виріс цибулю, який зробив це, експериментуючи з перезимівлі цибулі і дозволяючи їм 2-й зріст, з луком, що я думав, що занадто малі, щоб врожай восени, тому хай буде. Експеримент провалився. Зовсім згнила, але деякі зробили це, випустив лук, який виглядав добре, але мало, шкірясті шари і порожнини або зростання в середині. Смак був прекрасним, трохи сильний, але текстура була менш приємною. Деякі мухи і розладів, таких як Чумацький згниє і буде довбати їх, але значну частку часу також спричинить за собою слиз або слиз і я не бачив товсті шари, пов'язані з цими умовами, але це строго особистий досвід. І, він легко може бути фізична особа мутанта або болтового заводу.

Будь-який стрес у той час як занадто багато або занадто зростає, мало води, тепла, світла може призвести рослина до болт і перейти до повної зрілості, перш ніж вона має. ВИ випадку, на мій особистий очей, цибульний схожі на ті, що йшли до повної зрілості, а не хвороба. Ми насправді є багато пунктів, як цибуля і часник, перш ніж вони повністю дозріли. В обох цих пунктах, цвіте зазвичай видаляються, щоб спробувати затримати заводу з повним погашенням. Це допомагає виробляти більше цибулини і зубчик голови. У випадку з цибулею, якщо цибуля повністю дозріває, відбувається гниття або продукт, подібний до того, що у вас є. Тільки припущення, але те, що моє мислення-це лук, який був пропущений, коли верхні бутони були видалені, або той, який повністю дозрів, не спромігшись Блум.

+769
user80030 20 вер. 2015 р., 18:22:55

Різниця між хлібом борошна і борошна полягає в тому, що хлібне борошно має високий вміст білка. У той час як хліб, борошно 12 до 14 відсотків білка, всі цілі 8 до 11 відсотків білка. Реальність така, що ви, ймовірно, не помітите різницю без пліч-о-пліч порівняння, тому, якщо у вас є всі цілі, просто використовувати, що. Якщо ви хочете збільшити рівень протеїну борошно, ви можете зробити це шляхом додавання пшеничної клейковини. Однак, я припускаю, що якщо ви не маєте доступ до борошна хліба, ви, ймовірно, не будуть мати доступ до життєво пшеничної клейковини. У разі, якщо ви робите, я знайшов наступне перетворення: відміряйте 1 склянку борошна (4 1/2 унції або 129 грам). Зняти 1 1/2 Чайних ложки (1/8 унції або 4 грама). Додати 1 1/2 чайні ложки пшеничної клейковини (1/8 унції або 5 грам). Віночком або просіяти з'єднати.

+724
Homo Ludens 1 трав. 2012 р., 08:29:32

У мене немає Каннер тиску, так що я це не можу, я заморожую в баночках в морозилці. (що я потрапила на розпродаж минулого місяця менше, ніж за три бакса за три)

+723
Sparkie075 11 груд. 2018 р., 05:05:33

Якщо ви використовуєте прес для часнику, такі як цей один, ви не повинні очистити часник (хоча ви будете мати менше відходів, якщо ви робите).

+674
John McK 25 черв. 2016 р., 00:26:42

Я помітив, що моя Ге духовка немає Нижній нагрівальний елемент, після більш 5 років використання. Це нормально чи дефект?

+609
Guruprasad K 1 квіт. 2010 р., 23:04:35

Враховуючи те, як робиться сир (бактерій і цвілі) я не думаю, що упаковка-це те, що тримає його в безпеці.

Однак, якщо вона не занадто сильно нагрівається, вона повинна бути тонкою.

Єдине, що, напевно, відбулося те, що сир починає 'піт', як вода в сирому випаровується, але потрапила в упаковці. Але ви легко можете просто занурити це і не повинно реально вплинути на сир.

ЗИ: я-голландськи, так що я знаю про сирі ;-)

+590
Billy Bain 11 груд. 2015 р., 22:55:22

Так, замість кефіру. Я роблю йогурт тільки в моєму глиняні горщики. Це дуже різні, дуже смачні і шовковистим. І в один день вона стає настільки густий, що я можу використовувати його в місце сметани Всі рецепти.

+572
ajeet jain 8 жовт. 2019 р., 13:30:34

З матір'ю-у-закон, хто родом з півночі Англії, я прекрасно усвідомлюю, що коли я роблю Йоркширський пудинг мій метод вивчення. На щастя, я запевнив господар такої принади, що мій метод правильний. Спочатку покласти в борошно, потім в яйце, потім молоко - будь-яким іншим способом (як у молоко перед яйцем) просто не працює! ОК, це може здатися дурним, але я ніколи б не розглянути можливість зробити це будь-яким іншим способом.

Може інші методи роботи, або це тільки той, який дасть хороші результати?

+443
James Cranmer 30 лип. 2015 р., 15:09:05

Додайте кілька крапель (2-3) води в каву в зернах безпосередньо перед початком її вдовбувати. Працює, як по чарівництву. Ось відео, у випадку, якщо вам потрібно побачити як це робиться. Сподіваюся, що це допомагає.

+429
Eduardo Molteni 22 жовт. 2016 р., 05:55:29

Можливі Дублікати:
Робити майонез вручну , використовуючи віночок , емульсії ламається

Привіт,я хотів би знати, як виправити майонез, якщо він поділяє збиваючи і робить це з рук.

+429
Aryamaan 10 груд. 2014 р., 01:51:32

Як це мука і вода, ви могли, ймовірно, використовувати розмальовки, використовувані в італійську пасту, хоча в більшості випадків буде передавати деякі з своїх власний смак:

 • зелений : шпинат: приготований, процідити деякі, проходять через кухонний комбайн, потім знову процідити. Додати туди шпинат рідина замість води для додаткового аромату.

 • червоний : томатну пасту або буряк.

 • чорні : чорнило кальмара (вимагає наявності спеціалізований магазин поруч з вами).

Інші поширені барвники:

 • жовтий : куркума (або яєчні жовтки для невегетарианские, але це буде також змінити характеристики тесту)

Якщо у вас є час і хочете бути впевненим, що вони будуть очевидні в умовах низької освітленості, ви можете навіть зробити їх смугастими

+327
eparadinas 22 вер. 2014 р., 08:26:32

Я залишила буряк в саду занадто довго і вони дуже великі (близько 10 - 12 дюймів в окружності). Чи Можете ви порекомендувати хороший спосіб врятувати їх або мені просто використовувати їх в якості засобу навчання"? Вони червоні і білі сорти.

Спасибі!

+315
seaneshbaugh 4 черв. 2015 р., 21:40:51

Петрушки більше підходить для півдня європейської кухонь і має більш сильний смак.

Кучерява петрушка є більш для північної європейською кухнею - британської кулінарії зокрема. Наприклад, він ідеально підходить для тріски соусом з петрушки. Це набагато більш м'який і менш гіркий в сирому вигляді.

+313
user259818 24 серп. 2010 р., 08:50:01

Це не "швидкі", ні здорового відповіді, але я особисто двічі приготовлена системи. Я залишаю сік в суміш і кип'ятити її вниз, що займає 15 хвилин або близько того. Зберігаючи аромат консервованого рідини має важливе значення, на мій погляд.

Тоді я "смажу" на сухий іш суміші, яка починає окремо в 1 ст. л. підігрітого смальцю за банку квасолі, помішуючи масу в першу чергу. Нарешті, дуже трохи покипіти на слабкому вогні 1 годину, періодично помішуючи. Аромат є дивним. Будь-які види квасолі можна приготувати таким способом і він схожий (різною за нафти і різних бобових) в інший вставити вигадки, створені в іншому місці.. наприклад, на Близькому Сході.

Зверніть увагу, що цей спосіб зводить нанівець необхідність для багатьох "затирання". Тому, якщо ви шукаєте меншими зусиллями, ніж обов'язково "швидка".. це може бути ваш відповідь :)

+307
JoshAshby 7 лист. 2015 р., 14:27:00

Моя дружина і я, через повторюється з боку в бік порівняння і використовуючи рівномірний метод, щоб приготувати дві чашки чаю, знайти Йоркширський Червоний буде менш насичений, не сильніше , ніж Йоркшир золото...це зовсім не RedEyedNewt зауваження вище, але у відповідності з Леслі.

+278
AnteBios 20 лист. 2010 р., 03:22:00

Одного разу я взяла в бібліотеці книгу мексиканські рецепти. Багато з них закликали до habaneros не і деякі з них називають для червоного habaneros не.

Моя мама запропонувала, що якщо я бачу рецепт habaneros не те, що я повинен використовувати замість халапеньо і навіть запропонував співвідношенні 3 до 1 халапеньо, хабанера.

Причина? Халапеньо має більш фруктовий аромат, ніж habaneros не (набагато більше) так що якщо я використовую приправу для чогось ж кількість тепла, як habaneros не тоді я вам більше фруктовий аромат для тієї ж кількість тепла.

Але я дійсно можу отримати таку ж кількість тепла, що в 1 з 3 хабанера халапеньо? Або я повинен міняти ставлення?

+240
problemlow 6 груд. 2018 р., 05:30:29

На жаль, я можу тільки дати таку відповідь на які ви отримали у вашому питанні про сметана -- загалом, вам доведеться звернутися до виробника.

Тим не менше, більшість комерційних кисломолочні продукти не проходять другий "пастеризація" крок після бродіння, і через кілька пошукових запитів на тему, я не зміг знайти нічого про виробництво крем-фреш, це буде означати, що пастеризація після культивування є поширеним явищем. Навіть йогурт, що таке "термообробка" після закінчення бродіння часто не піддається такий же рівень тепла та часу, які будуть необхідні для нормальної пастеризації -- таким чином, у той час як деякі (а може більшість) бактерії можуть бути убиті, цілком ймовірно, що деякі залишаються.

Я б взагалі припустити, що будь кисломолочної продукції (сметана, йогурт, культурний сколотин, кефіру, сметани тощо) будуть містити щонайменше деякі живі бактерії, якщо на етикетці або виробник явно говорить інакше. Питання в концентрації. Як правило, з високим вмістом жиру кисломолочні продукти (сметана, вершки) містять більш низьку концентрацію культивування бактерій, чим менше жиру молочні продукти (кефір, пахта), але важко знати, як мінімум.


Незалежно від того, "повний жир" крем-фреш, як правило, повинні бути відносно стабільними, навіть якщо ви нагріти його. Таким чином, ви теоретично могли пастеризувати він себе при нагріванні вище 150F (66С) протягом не менше 30 хвилин. При високих температурах пастеризації потрібно менше часу (стандарт для комерційних пастеризації високожирних молочних продуктів становить зазвичай 15 секунд на 166F (74C)), хоча в якийсь момент Ви почнете істотно змінюючи текстуру продукту при високій температурі.

Майте на увазі, однак, що навіть "пастеризоване" продукти зазвичай містять невелику кількість активних молочнокислих бактерій. Температура пастеризації і часу призначені вбивати конкретних неприємних бактерій, які викликають хвороби. Вид бактерій, що використовуються для культивування молочних продуктів, як правило, не вважаються шкідливими, і багато з них можуть довше вижити при високих температурах (отже, чому пастеризоване молоко в кінці кінців часто "зірветься"). Якщо ви шукаєте молочні продукти, які насправді стерильний (Із немає живих бактерій), вам необхідно поглянути на "ультра-високих температур" (пастеризоване) пастеризоване продукти. Подібного роду молочних продуктів, які часто можуть зберігатися на полиці без холодильника місяцями не псується. Нормальний "пастеризоване" молочні продукти ще повинні містити деякі живі бактерії (просто в меншій концентрації), який є, чому вони в холодильнику.

+240
psySEX 29 жовт. 2019 р., 19:16:37

Переваги

 • немає сили, необхідної для утримання харчовими продуктами, тому безпечні для дітей або тих, хто не має навичок ніж
 • швидше для тих, хто не має навичок ніж
 • не потрібні рукавички при різанні продуктів, які можуть дратувати шкіру, як перець.

Недоліки

 • Незручно і небезпечно мити в між лопаток для подвійний-лезо версія.
 • Важко безпечно зберігати
 • У unitasker дійсно підходить тільки для подрібнення трав і спецій. Найбільш поширені предмети, нарізаний на багатьох кухнях, цибулю і часник, необхідно спочатку грубе подрібнення з допомогою звичайного ножа, що робить його навряд чи варто.
 • Гальмує розвиток цінних навичок ніж.
+151
Kamalesh Prince 22 вер. 2012 р., 10:52:11

Є загальне правило в той час як я місити тісто? Деякі рецепти говорять ", поки вона є м'якою і гладкою". Незалежно від того, який рецепт стверджує, я замішувати тісто протягом як мінімум десяти хвилин, коли він просить про це.

+102
Tao Z 7 лют. 2017 р., 23:17:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil