Якщо я вакуумне ущільнення харчового продукту, як тушонка яловича, потім проварити його в сумку, він буде тримати ООН-рефрижератор?

Мені цікаво, якщо після запечатування вакууму щось накипіло, якщо що буде виступати в якості стерилізації, що дозволяє продукт, щоб залишатися в безпеці без охолодження.

+933
Kenny Blankenship 6 груд. 2016 р., 03:31:11
38 відповідей

Проблема з газованої рідини є кавітація.

В нормальну воду, якщо ти перевернеш вгору пропелером досить швидко, ви будете викликати розчиненого газу, щоб вийти; це призводить до різкого зносу лопаті/ласти, і в деяких випадках може призвести до втоми, в результаті їх відривання. Це насправді основною питання в насос і човен пропелер дизайн.

Якщо ви маєте справу з газованою водою, бульбашки утворюють на всіх швидкостях. Я сумніваюся, що ви могли б зробити багато шкоди до лопаток (хоча ви, швидше за все, викличе такий же бардак, як з гарячою рідиною, але на високих швидкостях, що ти втечеш, що ж ризик пошкодження і утомливо металів ... після цього досить, лопаті можуть обламати при обертанні і привести до травми.

(і це змушує мене задатися питанням-чи є проблеми з використанням блендера на високій altitutes?)

+997
Paul Erlenmeyer 03 февр. '09 в 4:24

Рекса Стаута є рецепт "смажена Грузії Хем", де окіст вимочують у молоці протягом години. В іншому місці я читав, що ви можете курячу печінку замочити у молоці до їх обсмажування.

Прочитавши трохи, схоже, що це зроблено для того, щоб tenderize м'ясо і я відчуваю бажання поекспериментувати, приготувала м'ясний рулет з молоком розмочений фарш.

Перед тим як почати губить завтрашній вечерю, я хотів би запитати, якщо хто вже знає, чим закінчиться цей експеримент може бути.

+983
vizaut 14 квіт. 2010 р., 08:16:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо у вас є підстави думати, що час випічки було дуже багато скориговані, щоб компенсувати заморожування ягід, ви можете, ймовірно, використовувати свіжими саме так. Швидше за все, рецепт припускає, що ви куди-небудь, де поставок свіжих ягід дуже обмежений.

Я зробила такий же торт зі свіжими і замороженими інших ягід, і спокійно ходив взад і вперед по поставкам. Ну, крім часу, я стрибнув за борт і майже подвоїв кількість заморожені ягоди, але це, ймовірно, були проблеми зі свіжими, а також.

+982
Nico C 5 черв. 2013 р., 23:34:02

Якщо ви конкретно смажити їх на сковороді, я би свою чергу, тепло вниз, і використовувати трохи більше олії. Це кухарі, як він повільно, тому сало не скручується. Однак це займе як мінімум 30 хвилин, щоб приготувати смужки бекону. Але ви отримаєте гарний помаранчевий колір з беконом, який ультра хрустка.

Різати смужку навпіл, робить завиток менше.

+975
glimmir 5 груд. 2011 р., 08:34:54

Я перебуваю в процесі модернізації мого обладнання кухні. Насамперед: мені потрібен набір ножів, ніж те, що в даний час у мене є.

А не порушуючи банку, купуючи цілий набір, не знаючи, що будь-яка людина ніж робив, я хотів би побудувати його одним ножем одночасно.

Хто-небудь може порекомендувати перший тип ніж я повинен зробити? Я також буду вдячний за будь-які рекомендації бренду!

+966
francium87d 26 січ. 2012 р., 03:28:34

Передмова: я не великий любитель фруктового речі (я люблю свіжі фрукти само собою, тільки не в мотлох...), тому я не можу сказати це з особистого досвіду.

 • Для свіжих фруктів, пюре в блендері або схожі. Вологі плоди можна, напевно, протертих у власному соку; в іншому випадку, вам потрібно буде додати деякі. Ви, ймовірно, захочете додати трохи цукру, але компенсувати це за рахунок зниження цукру ви додасте в суміш морозива. (Насіння можуть бути теж проблеми - отримати безнасінні, якщо це можливо.)
 • Як Манако запропонував, ви також можете приготувати його вниз, а потім пюре, але це призведе до зволоження суміші в порівнянні з використанням тільки свої натуральні соки. Це також буде представляти інший профіль аромату від свіжих фруктів, тому експериментувати, щоб знайти те, що вам подобається.
 • Інша можливість полягає в тому, щоб приготувати деякі з води з свого пюре.
 • У будь-якому випадку, ви хочете, щоб зменшити рідкі інгредієнти вашої звичайної рецепт приблизно на таку ж суму, як фруктове пюре ви додаєте.
 • У світлі попереднього пункту, ви, ймовірно, хочете використовувати більш жирний крем, ніж зазвичай, оскільки плід буде додати велику кількість води.
 • На відміну від "кремезний" доповнення, ви дійсно не хвилює, що морозиво має бути по консистенції густої, перш ніж додавати їх. (для підвішування) я просто додати його в суміш перед початком збивання.
+919
IByrd 11 серп. 2013 р., 10:26:31

Масло буде працювати.

+908
yogesh joon 28 груд. 2012 р., 14:35:09

Я не знаю, що "роботу". Як правило, такі люди, як м'ясний фарш, щоб не бути зовсім худий, тому що жир додає смак і вологу.

Але якщо ви особисто не проти пісного м'яса, потім, Ну, що ви хочете. Найбільш поширені пісного яловичого м'яса, які я бачив в Туреччині, часто 99% м'яса. Іноді ви можете знайти курку. Пісного яловичого фаршу, як правило, більш як 95% або 90%, але ви можете бачити, що ви можете знайти.

Я також зазначу, що рецепт не звучать відмінно, як написано. Приготування фаршу протягом 15 хвилин звучить поверх, і пересмажене м'ясо, напевно, ще гірше. Нежирне м'ясо вже може бути досить сухим і жорстким, і пригоранню робить, що гірше. Ви дійсно повинні тільки готувати його тільки поки це не зроблено. Аналогічно, вже приготовані і пюре не потрібні додаткові приготування. Він може розщеплювати крохмаль і зробити їх більш клейкий і менш пухнасті.

+849
Charles Engelke 19 січ. 2020 р., 14:33:34

Я не зробив цю локшину, але те, що ви описуєте-це нормально. Те що ти бачиш це виробництво клейковини відбувається. І ви не хочете допустити цього, то навіщо ви ставите весь луги там в першу чергу!

Глютен-це дуже еластичний матеріал. Тісто веде себе (і смак) дуже по-різному, перш ніж він формується. Локшина потрібна сильніше, ніж інші клейковини тіста, як і хліб, тому вони використовують луг (зазвичай) або замінити випічки соди (набагато слабкіше, але деякі кухарі незатишно луг). Просте борошно + вода або навіть борошна+кислота не створює досить сильну клейковину для цього. Відпочивали клейковини дійсно дозволяють легше витягувати, але в той час як ви працюєте це, він веде себе точно як ти описав: потягнути спину, а потім навіть судоми.

З мого досвіду з іншими витягаючи тісто (наприклад, піца формування вручну), я б сказав, що 1) якщо там відпочиваєш, крок у вашому рецепті, перш ніж почати витягувати, поставтеся до цього серйозно, і 2) багато це просто досвід. Ви продовжуєте робити це, поки ви не дізнаєтеся рухового навику правильно. Перші кілька десятків спроб, будуть бої, в результаті неправильної форми бабла, немає нічого незвичайного в тому, що.

+844
Galloping Gourmette 3 серп. 2019 р., 13:31:39

Це повністю залежить від всіх інших факторів, що беруть участь у ботулінічного зростання, не кажучи вже про конкретного штаму вас турбує (кілька).

Сіль, кислотність (низький показник рН), низької вологості і екстремальних температур (низьких або високих) всі повільного зростання ботулінічного істотно.

Є протеолітичні і не протеолітичні види бактерій. Протеолітичні С. ботулінічного бактерії не ростуть в холодильнику - вони не можуть рости при температурі нижче 12° С Джерело. Не-протеолітичні штами можуть рости при температурах нижче 3° С, що дуже близько до температурі холодильника, тому очевидно, що вони ростуть дуже повільно - знову ж таки, точне значення швидкості залежить від інших факторів - але вони будуть рости.

За даними інших джерел, протеолітичні штами (ті, які не ростуть в холодильнику) - це ті, які, як правило, виробляють газів і запахів, тому вони будуть більш легко прощупується. Вони також мають значно більш низьке теплове опір, тому їх простіше готувати подалі. Але, звичайно, якщо вони зросли до достатнього рівня, це занадто пізно для цього.

Наскільки я знаю, немає спеціального керівництва по вакуумній упаковці харчових продуктів, будь комерційно упаковані або просто приготований су-вид. Я прошу вас врахувати, що ботулізм-це не єдиний тип хвороби харчового походження, які можуть рости в холодильнику. Також лістерії, сальмонели, і, можливо, деякі інші я забув. Приготування їжі (особливо Су-дивись приготування їжі) не вбити їх усіх, просто достатньо, щоб зробити продукти харчування безпечними. До речі, лістерії і сальмонели є факультативними анаеробами , що означає, що вони можуть рости з або без повітря.

Є також маленький питання про вашої фактичної температури холодильника. Хоча теоретична температура (4° C) нижче, ніж потрібно для всіх, крім самих витривалих бактерій, після того, як ви рухатися вгору ще один щабель до 5° C є багато інших видів, які можуть почати рости. Яка температура холодильника, правда? Я чув деякі так високий, як 10-12° C, у частинах! Якщо ваш холодильник температура навіть злегка високий, ботулізм буде менш ваші турботи.

Чесно кажучи, враховуючи неймовірно величезна кількість фактичних документально підтверджених випадків ботулізму (менше десятка в рік в США) порівняно з шалено висока кількість харчових отруєнь випадків кожен рік (1 до 4 за деякими джерелами), люди, здається, місце поки занадто багато уваги на цих особин. Я розумію, що це одна з найстрашніших на рахунку, що вся ця "миттєва смерть" річ, але навіть якщо ви зможете довести, що ваш неправильно зберігаються харчових продуктів становить 100% вільні від токсину ботулізму, ще можна тяжко захворіти від їжі його. Ви буквально турбуючись про найменш імовірний вектор для харчового отруєння.

Підсумок, я б порадив тобі ставитися до су-вид їжі, як і будь-який інший їжі з точки зору безпеки харчових продуктів і заморозити його, якщо ви плануєте зберігати її довше, ніж 4-5 днів. Є просто занадто багато змінних в грі, щоб остаточно сказати інакше.

+819
Codieroot 19 трав. 2010 р., 21:30:17

Можна, звичайно, активно сушити їх, зневоднювачів їжі або один з багатьох саморобних версіях те ж саме. Вам не потрібно повністю висушити їх (якщо, як @мрог, ви виявите, що вам подобається) хоча, якщо ви можете пропустити охолодження. Я часто частково сухих яблук для приготування яблучного пирога, щоб зробити "пиріг сік" товщі, не вдаючись до кукурудзяного крохмалю або тапіока. Я також змішати повністю висушені яблука з нормальними яблуками. Я не бачу причин, що ті ж методи не варто застосовувати для лука і піци.

Що б легше з нарізаною кільцями, а не кубиками/нарізаний лук, який, як правило, в грудку і, напевно, буде складно просушити. Напевно, змішуючи куплені сушеного лука або часнику з кубиками/нарізаний лук може вийти, якщо кільця не варіант.

+795
Challa Jyothi Nagendra 4 груд. 2014 р., 23:04:49

Важко знайти ресторан, який смажить яйця. Температура випікання використовується, щоб посмажити бекон і оладки є занадто жарко, щоб правильно посмажити яйця. Ресторан менеджери і кухаря хочуть їжі, щоб вийти швидко, але є ціна. Вони поступатися якістю заради кількості. У сковороді на слабкому вогні набагато краще, ніж сковорідку смажити. Це займе всього кілька секунд довше, варити на слабкому вогні, але ви отримаєте набагато кращі яйця, продукт краще, щасливіше клієнтів. Я дотримувався цього визначення смажене яйце з 1968 з нуля скарги на якість або швидкість.

Сонячна сторона вгору = білі тверді на дно і трохи вільні зверху. Хомути некруто. Жодних коричневих хрустких країв або сторін.

Більш легкий = білі злегка вільно. Хомути некруто. Жодних коричневих хрустких країв або сторін.

За світло = білі тверді з обох сторін. Хомути некруто. Жодних коричневих хрустких країв або сторін.

На середньому = білі тверді з обох сторін. Хомути частково твердого. Жодних коричневих хрустких країв або сторін.

За добре = білі тверді. Хомути, в основному тверді. Хрусткі краю переноситься деякими людьми.

Більш жорсткий = білі тверді. Хомути повністю твердим. Хрусткі краю і трохи хрусткими з обох сторін переноситься деякими людьми.

Спалили = всі темні і кучеряве.

+772
Jiahao Zhao 30 бер. 2018 р., 00:57:02

Відповідь від zerobane надає деякі розумні пропозиції для того, щоб обійти кілька спільних проблем. Звичайно, вони вимагають, щоб ви знаєте, ви будете мати проблеми в подальшому, що є проблемою, якщо ви використовуєте "випробуваний і вірний рецепт, який не рідко... так що в ідеалі, ви знайти спосіб, щоб визначити ці проблеми, перш ніж почати робити ваш пиріг, і коректувати рецепт по мірі необхідності.

Вміст води

Щоб оцінити вміст води, вимочувати ваш ревінь раніше часу:

 1. Розріжте стебла на дрібні шматочки
 2. Добре перемішати з цукром - більшість рецептів пиріг називають досить велику кількість цукру в начинці, так що додайте це все зараз.
 3. Поставити в холодильник на кілька годин.

Цукор витягає вологу з ревеню, дозволяє оцінити, скільки згущувача вам потрібно, перш ніж почати готувати. Загущувач, який ви використовуєте, буде залежати від стилю пирога ти маєш намір зробити. Також можна злити частину соку на даному етапі, але це призведе до зниження ревінь аромат.

Пектин зміст

Іншої змінної тут є пектин. Високий пектин фруктів (як і яблука Гренні Сміт zerobane запропонував) буде - при змішуванні з цукром - радісно товщають власному соку. Пектин рівнів у ревінь різнитися, але зазвичай він є досить низькою порівняно з власне-Еллинге фруктів, таких як яблука або апельсини, так що ви будете, як правило, завжди додати деякі додаткові загущувач або (якщо ви робите джем) додатковий пектин; додавання яблук завдання, а тапиоковая борошно / clearjel / кукурудзяний крохмаль виконання колишньої. Зверніть увагу, що якщо ви вирішите додати терті яблука, можна натиснути сік з них перший (натиснути їх у решето або загорнути в рушник і віджати) - це збільшити свої здібності, щоб згустити сік ревеню.

Якщо ви сподівалися, що в значній мірі залежать від пектину, щоб згустити начинку, ви могли оцінити, що раніше часу теж. Але для начинки пирога це, мабуть, перебір; як zerobane передбачає, попередньо приготуванням начинки (з загусником скоригована на основі рідина, що виділяється під час мацерації) буде швидко сказати вам, якщо необхідна додаткова допомога. Щоб додати додаткові основі крохмалю загусник для гарячої завалки, спочатку розмішати його в невеликій кількості води (або фруктового соку, або захищені ревеню сік), а потім повільно влити його в начинку, помішуючи, потім варити на повільному вогні кілька хвилин, поки начинка не досягне консистенції соусу зніміть з вогню, налийте в раковині пирога і випікати до кінця.

+772
modulitos 19 лип. 2010 р., 23:33:06

Комерційні мед часто фальсифікується. Це не та ж послідовність, тому що це не чистий мед.

+726
cbliard 8 трав. 2014 р., 10:59:21

Я багато черепок. Навіть з соком будь-якого м'яса ви готуєте висохнуть.

Я переключився на стегна і я видалити шкіру і жир. Дешевше і черепки набагато краще для мене. Ви в кінцевому підсумку з кісток зняти.

+723
Nirav Pandya 14 вер. 2015 р., 09:27:07

У мене ця ж проблема і для мене рішенням було використовувати порожній обрізний ніж замість Порожня Земля одна. Маленькі кишені на ножі дозволяють повітрю легко відокремити нарізки замість цього застрягли в лезо.

+693
25KDR 22 серп. 2014 р., 15:53:31

Здається, що "сир рояль" є химерне назва для заварного крему зроблений з поєднаннями м'яких сирів, вершки, яйця і приправи. З цього рецепту:

Збийте вершки і яйця і приправити сіллю і перцем.

Залити сумішшю картоплю заварного крему і посипте зеленою цибулею на вершині.

Що стосується використання інших сирів, я дійсно не розумію, чому немає або чому вона буде називатися щось інше. Мені було б цікаво спробувати його гостріше сир для більш сильного смаку, можливо, іспанська/мексиканська версія (ніби як сир сальса) або з дрібно рубаним луком і часником. Використовуйте свою уяву!

Дивлячись на зображення Google для "козячий сир рояль" виявляється найчастіше використовується у двох напрямках:

В якості начинки Для щось на зразок картоплі:

royale-filling

В якості начинки для гамбургерів і такі:

goat-cheese-burger

Я подивився без "козла", але все, що я отримав фотографії з сиру котлети і посилання з "Кримінального чтива"!

+622
fabyulous 13 жовт. 2017 р., 07:02:30

Може бути. Це залежить від того, що ви очікуєте.

Якщо ви очікуєте щось листкове і світло, як традиційні кірка пирога, ви будете розчаровані.

Однак, Пепін Жак використовує тісто для відкритих фруктових пирогів зіткнувся в своєму шоу. І тісто печива може бути використане для виготовлення оболонок на основі заварним кремом.

Вам потрібно сліпий випікати оболонки.

+618
Daniel Seichter 25 січ. 2016 р., 15:35:04

Ви не можете виправити шкірки, але ти міг утримувати її мокнутие.

Деякі bries не прийшли в маленьку дерев'яну коробочку точну форму Брі. Якщо у вас є один з тих, Ви можете запекти Брі в полі, вирівнявши його марлею. Поле буде містити Брі, тому вона не сочилася. Будь-яка піч-безпечний контейнер буде робити, що вписується у форму.

+614
Chang Guo 12 вер. 2016 р., 06:49:09

Кілька разів за останній рік збитими вершками, вироблених ІСІ збиті вершки творець був дуже від смаку. Майже металевий. Всі частини були очищені з тими ж результатами.

+569
James Fletcher 23 квіт. 2018 р., 23:53:51

Я завжди думала, що це поєднання майонезу і сметани (або щось подібне кефіру), що дає Ранч, що трохи запах.

Потім додати приправи, такі як кріп, перець і часник і цибулю, і ви отримаєте собі що-небудь смачненьке.

+538
r7000011511 9 лют. 2016 р., 04:33:37

Мені подобається перший відповідь, але відчуваю, треба уточнити посиланням на 'пепероні'. Так, вони шматочки бубликів. Однак, якщо розрізати бублик вертикально навпіл, так як вона залишається плоскою, а лікувати кожну половину, як якщо б ви нарізали вишукано вигнуті приготованим, всі ваші фішки будуть непослідовно з одного краю товсті і тонку-з іншого (завдяки властивостям Тора). Поки це виходить у них все стабільно круглі, їх товщина варіюється, що робить рівномірного підсмажування їх проблема.

Більш традиційний підхід: взяти весь бублик як вона лежить долілиць на обробну дошку і наріжте його вертикально, але погано від однієї сторони до іншої. Там буде набагато більше варіацій у формі чіп, але це набагато легше підтримувати потрібну товщину для рівномірного підсмажування. Це також пояснює, чому більшість (якщо не всі) не є чіпси нарізані таким способом, і ви побачите такі дикі варіації кола, овали і т. д. у вигляді стружки.

У Gildy леза або щільно зазубрений ніж для хліба буде робити цю роботу. Разом з трохи терпіння.

+484
Douglas Borg 14 груд. 2011 р., 08:55:50

Канонічний хліб з борошна типу Франції-55, яка повинна бути приблизно еквівалентна Німеччини тип 550. Як визначаються зольністю, з німецьким заходи, 10х французькі. Зараз на сайті Король Артур борошна списки 11.5% вміст білка, для їх еквівалентом французького типу 55 борошно. Тому, я думаю, ви хочете більше клейковини Німеччини тип 550..., які повинні бути отримані, якщо ви можете знайти інформацію протеїну для національних брендів. Якщо б я був мертвий набір на відповідні французька Т55, я експериментувала з додаванням невеликої кількості пшеничної клейковини в Німеччині тип 550, щоб отримати еквівалентний вміст білка.

Американської хлібної борошна трохи відрізняється. Це блідіше борошна з 12-15% вміст білка. Дублювати сила цього, ви хочете, щоб німецька борошно тип 812, можливо, з трохи типу 1050 або Динкель Мел 630 додані для додаткової міцності. Для менш цілісної пшениці смак, використовуйте тип 550 або навіть тип 405 плюс істотна клейковина пшениці.

Розбивка на німецький види борошна:

 • Американський пиріг/випічка борошняних = німецький тип 405, 8-10% клейковини
 • Все-цілі американської борошна = Німеччини тип 550, 9-11% клейковини.
 • Американський хліб борошна = німецький тип 812, 11-13% клейковини. Динкель Мел 630 може бути в цьому діапазоні теж (я знаходжу записку, що він широко використовується в хлібі і має високий рівень клейковини)
 • Американський високого клейковини борошна = Німеччини тип 1050, 13-14.5% клейковина
 • Пшеничного борошна = тип 1600
 • Житнього борошна, тип 1150

Чесно кажучи, я б знайшов пекарня, яка робить багет, як ви хочете, і запитати, який бренд і тип муки, які вони використовують для своїх багетів. Пекарі люблять говорити про свою роботу, і вони, напевно, будуть більш ніж щасливі розповісти вам.

Джерело: http://www.germanfoodguide.com/flours.cfm

+470
user3027078 25 жовт. 2019 р., 16:45:38

Кілька пунктів, щоб розглянути...

 1. Спробуйте док-пиріжник.

  Док-означає злегка проколоти виделкою, або докер (схоже голчастим валиком), щоб зробити невеликі отвори в тесті, який дозволить пара під час випічки. Це допомагає тісто залишається плоским і навіть.

  Реф: http://powerhungry.com/2009/02/puff-pastry-docking/

 2. Загалом, готувати їжу більш рівномірно, потрібно варити довше при більш низькій температурі. Проблема в тому, що тісто на нижній частині кори не досягає досить високої температури, до того часу, верхньої частини кори варити.

 3. Листкове тісто, як відомо, вередливі. Будьте впевнені, щоб тісто за даними листкового тіста кращі практики, щоб забезпечити шари не руйнуються і склеюються.

Пепперідж ферма підручник сайт (http://www.puffpastry.com/videos-and-tips#howto-demos), щоб допомогти людям з листковим питання, але він не з'являється, щоб покрити багато деталей.

 • Ви повинні бути дуже ніжним, коли розкачувала тісто, тому що це кілька шарів тіста з жиром між кожним.
 • Не калічити тісто, чіткі лінії і намагатися не тиснути за винятком випадків, коли ніж ріже
 • Не дати тісту зігрітися, перш ніж ви готові готувати. Жир розтане і шари будуть триматися і не правильно слойки.
+393
user238551 12 груд. 2015 р., 20:08:20

Моя сім'я (з Італії) робить, і єдина відмінність, яку я помітив це соус марінара-це соус тонше. Що стосується спецій, яка варіюється від Людини до людини і не впливає, як густий соус.

+383
jezza 12 січ. 2017 р., 10:51:55

Я знайшов різних суперечливих джерел, повинні кокосове масло можна використовувати для смаження чи ні. Деякі стверджують, що це "ідеальне масло для смаження", так як він має високу точку куріння, хоча деякі кажуть, що це не підходить для смаження, так як воно має низьку точку куріння. Так що вірно? Будь ласка, дайте достовірних джерел - Чим більше науки, тим краще.

Спасибі заздалегідь

+371
user20994 13 квіт. 2014 р., 07:29:06

Я тільки починаю готувати для себе в коледжі, і мені цікаво, що найкращий матеріал інструменти для приготування їжі для макаронних виробів в металеву каструлю і обсмажують у антипригарним вок. Щоб зробити це питання більш загальний, коли слід використовувати пластикові, металеві або дерев'яні інструменти для приготування їжі?

Чи є причини не використовувати певний тип іноді? Наприклад, це небезпечно використовувати дерев'яні інструменти з сирим м'ясом у воці?

+343
ProPuncho 31 трав. 2016 р., 17:23:41

Хоча я знайшов багато посилань на китайські яєчна локшина, я не знайшов багато інформації про японська яєчна локшина.

Покопавшись в історії редагування вашого питання, то виявиться, що фактичний продукт ви хотіли б замінити це прості топи локшину. Їх веб-сайт скупий на інформацію, але не викликає вермішель товару, а вказує лише, що вони зроблені з пшеницею, і не згадується яйце.

Кіккоман, виробник азіатські інгредієнти для американського ринку, передбачає використання припускає, підставляючи італійськи фетучіні або спагетті для китайської яєчної локшиною.

Покласти все це разом, ви повинні бути в змозі замінити сушеними італійськими вермішель, спагетті, фетучіні або ангел волосся у вашому рецепті з хорошими результатами. Перевірте упаковку, щоб переконатися, що інгредієнти не тільки з манної крупи (і води), а деякі італійські макаронні вироби виготовляються з яйцем (це, швидше за все, з формою феттучині).

Будь-без яєць на основі манної крупи макаронні вироби будуть повністю вільного холестерину.

Дивіться також: Азійські пасти довідки від рецепт поради.

+292
Sajib Khan 25 серп. 2011 р., 00:23:48

Швидше поліетилену / поліетилентерефталату

Незважаючи на інтернет-чутки, заморожування повинно бути безпечним.

Ваша рядок сир, ймовірно, будуть набагато більш крихким і розсипчастим' ніж 'тягучий' після відтавання.

+278
Frazer Gillgrass 26 вер. 2012 р., 14:11:29

Коли справа доходить до арахісового масла, який є досить твердим, Я вважаю, це взагалі дуже допомагає використовувати дитячі серветки зганяти більшість з арахісової олії. На більшість поверхонь, це досить легко зібрати його і кинути його у відро для сміття.

Моя дитина теж їсть багато і маже його на піднос або стіл, але вайп на його пластиковий лоток достатньо, щоб очистити від усіх залишків. Після цього, будь-які страви можна сміливо вирушати в пральній машині.

+268
Harneet Grewal 14 груд. 2013 р., 02:17:43

Я приготувала квасоля злити і кип'яченою водою заповнені гарячі банки кип'ятять на водяній бані потрібний час .Вони запечатали і через кілька днів вискочив ущільнення потім я годую своїх курей, але це було для нас не їх

+252
WhiteMAX666 3 серп. 2014 р., 12:52:48

Для зберігання продуктів, я використовую літрову тару (і літра), що я замовляю оптом з Амазонки (на кшталт тих, що бувають у магазині) і мішки замку застібки-блискавки...немає фірмове найменування або незвичайної форми контейнери. Кварти і пінти контейнерів всіх взяти ту ж кришку, так що не потрібно шукати. Тоді я просто використовувати маркер, щоб написати на них перш, ніж помістити їх в морозильну камеру або холодильник. Я теж пишу на мішки замку застібки-блискавки. За літрову тару, шулер просто серветки або змивається кришку. Тоді я можу повторно використовувати. Я не повторно використовувати мішки замку застібки-блискавки.

+210
Majus Misiak 10 трав. 2015 р., 02:20:56

Спробуйте помістити булочки ближче один до одного на невелике деко, це повинно зупинити їх поширення і змусити їх рости.

+131
Luiz Henrique Guerra 14 лист. 2017 р., 21:17:14

Я хочу, щоб нарізати, потім цибулю і зелений перець заморозити у вакуумній упаковці без бланшування перші овочі.

Я прочитав статтю про бланшування після запечатування вакууму, а потім збліднення але до вашого питання тепловіддачі різко зменшується на теплоізолюючі властивості пластикових і велику товщину овочі в мішок. Будь-яке розуміння, що ви можете надати буде прийнята з вдячністю.

Своєчасний відповідь буде прийнята з вдячністю, як ми повинні почати цей процес якомога швидше з максимальною безпекою в розумі.

+98
Lion Lai 23 черв. 2012 р., 14:42:46

Для того, щоб запобігти їх поверхню від пригорання, що можна класти під овочі на обжарку, перш ніж поставити їх на деко?

Я думаю нанесення масла на піднос, але я не впевнений, якщо це достатньо.

+92
JaySwe 27 бер. 2013 р., 01:30:56

Я думав про те, щоб карамельки для святкового частування, а так само які аромати я розглядаю досить інтенсивний (і заради різноманітності), я розглядаю намагається використовувати набагато темніше, багатшими цукром. Раніше, коли я пробувала робити карамель з коричневим цукром, патокою, здавалося, привести до досить інтенсивне піноутворення і дивно ООН-апетитний результат; я цікаво, якщо є якісь конкретні поради люди можуть запропонувати для отримання коричневого цукру, щоб вести себе досить добре, поки я обжаривал її?

+46
Fakher 5 квіт. 2013 р., 15:49:09

Я купив 1/4 трава готова корова (у мене був хороший досвід з 1/2 свині від того ж продавця, так що не відчуваю необхідності, щоб почати з малого).

Ми приготували фарш, і це було чудово. Але другий відрізок ми спробували, були в Нью-Йорк смуги і лій, що на них смак сильно рибою. Я приготував стейк, як і будь-який інший магазин, купив стейки. Я посолила потім обсмажені на чавунній сковороді з невеликою кількістю масла, знявши стейки з сковороди в 125F. Це зазвичай виробляє стейків мені дуже подобається.

На основі невеликого дослідження, він є загальним для трави готової м'ясної продукції з яловичини, є деякі дивні смаки, Якщо ви звикли зерна готової яловичини (майже всі яловичини, вирощених на траві, різниця в чим їх годують зрештою відгодувати).

Так що, якщо всі мої стейки робила рибний смак, є спосіб приготування, Щоб пом'якшити fishiness?

Я знайомий з запопадливим аромати м'яса, з'ївши досить багато лося, оленя, зайця і корови більшість людей, здається, не цікавить. Цей рибний присмак не подобається. Жир на смак, як я вкусив в одну з цих таблеток з риб'ячим жиром, і це був тільки жир, який спробував цей спосіб, я відділив його від плоті, щоб перевірити.

+29
Aimal Jhang 28 квіт. 2011 р., 15:27:05

Я знаю півняче м'ясо на смак відрізняється від курки. Навіть колір сильно відрізняється (темніше і стрункішою для півника). Хоча є невеликий попит на півнів на ринку.

+10
Arman Yeghiazaryan 20 лип. 2018 р., 08:23:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil