Як мені впоратися з азійських рисової локшини?

Після кип'ятіння і зливу рисової вермішелі або локшини Пхо вони завжди тримаються на великий клубок. Як я можу запобігти?

+810
Matrin 24 лист. 2015 р., 02:23:28
25 відповідей

Цікаво, що це ваш досвід, так як "загальновідомо" - це білий перець м'якше, ніж чорний. Білий перець-це висушені зрілі плоди перцю (Piper nigrum, а чорний-це незрілі, консервовані та сушені фрукти. Чорний зазвичай спекотніше, ніж білий, але як правило вони вважаються взаємозамінними, причому білий використовується в соуси і страви крем для найкращий погляд (без чорних цяток).

Оскільки цей перець настільки сильна, чому-то, я б порадив, що ви тільки використовувати його в стравах, які покладаються на аромат перцю на шкоду іншим, скажімо перчений стейк, або перечниця, або сіль і перець гребінці.

Крім цього, ви можете скоротити суму або тепер розтерти його і дайте йому сидіти на деякий час...перець має сильний, найкращий аромат мелений; він вбиває мене, щоб припустити, що, але я намагаюся відповісти на ваше запитання.

Якщо б це було моє, я б спробувати з'ясувати, страва, що цей перець дійсно поліпшити, як я запропонував.

+961
Baatseba Mamabolo 03 февр. '09 в 4:24

Різних кухонь, безумовно, шлях. Здається, багато страв з Південної Америки (Чилі, Бразилія, Аргентина) по-справжньому інноваційні американського палітра. Може бути, ви можете отримати деякі прекрасні ідеї в цих дивних і чудових культурах через їх кулінарні подорожі!

А м'ясо-овочі-крохмаль, що є одним з основних евроцентристское дієта, те, що наше привілейоване становище в суспільстві займає певну перевагу, це чудово, що ви можете зняти з додаванням різних технологій металізації з участю соуси і різні методи приготування їжі.

+822
padma devi 20 груд. 2010 р., 02:32:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це дійсно збирається залежати від того, куди ви прямуєте. В якому напрямку ви хочете, щоб ваш наступний крок повинен бути? Я думаю, що в цілому знання, як це буде протікати досить органічно:

 1. Ви знаєте як приготувати смажену курку.
 2. Вирішіть, що ви хочете, щоб ваша курка буде більш вологим.
 3. Дізнатися як гасити курку.
 4. Вирішіть, що ви хочете, щоб додати більше смаку вашим гасити.
 5. Навчіться робити запас.
 6. Вирішіть, що ви хочете зробити краще.
 7. Навчитися ламати курячі кістки, дослідження різних приправ на складі.

І т. д. Як правило, знайти те, що ви хочете зробити, переконайтеся, що ви знаєте, як виконувати більшість інструкцій, дати йому шанс. Найбільш важливим фактором, визначальним ваш наступний крок ваш інтерес в його вивченні. Якщо ви дійсно хочете зробити бісквіт, але немає досвіду торта, ви можете зробити пару зіпсував тістечка на шляху, але ви отримаєте там.

+821
jvb 16 лют. 2016 р., 23:04:42

так, це може статися, його викликали з каструльки поміщаються в холодну воду з часом при різкій зміні температури від гарячого до холодного викликає дезактивацію (каструлю, щоб нагріти мідний настінний/) частково розділяючи дозволяють воді проникати всередину, після того, як каструля нагрівається знову у пастці, вода перетворюється в пар, збільшуючи його обсяг на 1000 і вибухне як бомба.

+813
weedeewee 1 черв. 2019 р., 15:56:56

Я не можу говорити на історичні тенденції у Великобританії, але в США, зростання комерційних, бутерброд хліб є частиною більш широкого набору харчових тенденцій, які мали місце після Другої світової війни, в 1950-х роках.

Домогосподарок дивилася, щоб зменшити кількість праці вони провели на кухні, такі як випічка з нуля, одночасно намітилася тенденція до оброблятися "наукових" продуктів, які розглядаються як чисті та корисні в той час. Ця стаття з Смітсонівського журналу для отримання додаткової інформації.

Я стверджую, що сучасна фактично йдуть на це "Слоу Фуд" і "цільних продуктів" тренда і зростання більш традиційні короваї у звичайних продуктових магазинах, та підвищення рівня інформованості знову домашньої випічки. Насправді, останнім часом, цільна пшениця і цільнозерновий хліб пройшов білий хліб по популярності з цієї статті з "Чикаго Триб'юн".

+813
Reilly 2 черв. 2016 р., 19:15:01

В пошук картинок Google для "бутерброд з сиром" демонструє традиційний хліб-на плиту покриття і найчастіше. У деяких випадках, одна з половинок спираючись на інший (імовірно порятунку хрускіт з цієї половини кілька).

Однак, я безумовно був поданий вертикально позолочений гарячі бутерброди. Вам начебто треба знайти золоту середину між "хороший ресторан, що ретельно думає про презентації та якістю їжі" і "вистачить ресторані, що він продає сендвіч з сиром."

Найбільшою проблемою для вертикальної обшивки полягає в тому, що це більш важко зберегти видимість між кухнею і столом, з сендвіч-менш стабільна, коли стоячи на кінці, і тому більш легко. Я припускаю, що це одна з головних причин це не більш широко використовується. Спираючись на половинки один проти одного, або навіть четвертування бутерброд (шматочки дрібніші і більш стабільний), це допоможе пом'якшити цю нестабільність. Я уявляю, розумне використання зубочистки може допомогти навіть більше.

+800
SISAK 3 груд. 2010 р., 18:41:25

Є кілька недоліків:

 1. Будь-які жири з соусом змастити пастою і зробити його набагато важче поглинати воду. Кипіння час буде значно більше, і особливо у випадку товщі локшина, паста будуть розвареними на вулицю і досі жорстко всередині.

 2. Макарони випустить свій крохмаль і при цьому не шкідливий, він робить текстури погані.

 3. Постійна, наполеглива, ретельне перемішування, необхідне по всьому, тривалого кип'ятіння. У воді, плаває макарони, автоматично перемішують при кип'ятінні; тільки зрідка помішувати необхідно лупити деякі випадкові локшина з дна. У цьому соусі, ви отримаєте сирі макарони зверху і товстим шаром вугілля на дні, якщо ви тримаєте весь час помішуючи, дряпаючи дно, щоб видалити будь-який соус і пасту, що могло горіти.

 4. Дуже важко зберігати правильний товщини. Вам потрібно буде додати води, як макарони вбирають багато, і з крохмалем, і випаровування, перетворить ваш соус в тверде тіло. І якщо ви додати занадто багато води, ви будете їсти суп, а не соус, а ви не можете навіть зменшити її, тому що ви будете пересмажити пасту.

 5. Дурний пропорціях. Ви як і раніше будете в кінцевому підсумку з чим-то більше схожого на суп, ніж тверда страва, як традиційні макарони з соусом - вам потрібно значно більше рідини, ніж для варіння макаронів бути кип'яченою, а так ви будете в кінцевому підсумку з великою кількістю соусу і порівняно мало макаронних виробів.

+782
oxinya80 8 трав. 2011 р., 19:30:10

Якщо ваші насіння були висушені мармурова Ступка і маточка працює досить добре. Я б запропонував зробити диск по колу розчину з картону, щоб оточити шию товкачем. Це зменшує кількість пилу, яка йде в повітрі.

+730
LANILU 4 бер. 2014 р., 03:57:43

Реберця і свиняча лопатка як приготувати в духовці при тій же температурі(~225F) для мене. Різниця-це час. Свинячу лопатку займає не менше 8 годин, але зазвичай близько 12 годин, щоб дати хороший витягнув свинини. Ребра ближче до 3-4 години для м'яса, щоб отримати тендер, але не настільки ніжні, що вони падають з Кісток. Я ніколи не готував реберця в стилі кантрі, але з вашого опису схоже, що це десь між цих двох шматків м'яса.

Я б готувати його на точно такій же температурі, але починають перевіряти після 3-х годин. Якщо це не досить ніжний, то додати півгодини. Зберігаючи перевіряти кожні півгодини, поки ви не отримаєте бажану прожарювання.

+723
Lewis Black 9 черв. 2013 р., 03:36:01

Мені цікаво, чи якісь інші речовини, які могли б замінити гуарова камедь або ксантанова камедь в безглютенової випічки? Ксантанова не варіант із-за алергії, і в той час як гуарова камедь, здається, працює добре для більшості речей, я не фанат плями або слизовий текстуру, яка іноді призводить, коли я повинен використовувати багато чого з цього.

Спасибі заздалегідь. :)

+696
Can Gencer 17 груд. 2014 р., 02:22:37

Не забувайте використовувати здоровий глузд, заснований на тому, що ви насправді приготування їжі. Інструкції, щоб закип'ятити воду для макаронів, додати оцту, щоб після закипання, або в тепло на горщик, наприклад води? Навіть на 212 градусів за Фаренгейтом, більшість речей ви помістіть у киплячу воду виведу температура різко вниз. Іноді це важливо, а іноді ні. Це залежить від того, що ти робиш або намагаєшся зробити з ним!

+497
unubold ganbold 22 жовт. 2019 р., 07:20:30

Мій чоловік вкрав моє печиво стелажі і обдурив їх своєю гігантською каструлі використовує багато фольги і Саран обгортання під кришкою на хороший паровий ущільнення і готує близько 300 Тамале за часом на кілька годин.

+434
Hal Helms 5 квіт. 2017 р., 10:04:57

Коли я роблю йогурт, я заморозила йогурт в наступний раз. Однак, я концентруюся на йогурт, вливаючи його в тканину, і витягувати йогурт, сироватка (я не знаю, якщо це називається сироватковий як сир).

 1. Це культура в кефір сироваткою? Я втрачу культура концентрує йогурт?

 2. Сіль шкідлива для культури? Мені обов'язково потрібно зберегти культуру перед додаванням солі в йогурт?

+414
Lazar Ciric 8 трав. 2011 р., 02:06:47

Я заморозила багато трави за літо, але тепер я не впевнений, як виміряти їх для моїх рецептів....Я вимірюю як свіжі або сушені?

+242
Mac Irion 2 лют. 2016 р., 10:09:21

Чорний сом з Старої приправою затоки, щоб померти за. Обсмажте, що подавайте його з зеленню, і ви добре йти

+236
Javier Bullrich 18 квіт. 2018 р., 07:41:53

Важливим фактором є тип томатів, і більш конкретно, як вони водянисті.

Наприклад, помідори, як правило, більш м'ясисті, тому я рідко піднімається вище 1:1 з тими, у той час як тепличні помідори можуть бути дуже водянистим, так що я може навіть дійти до 3:1.

+212
Paul D Smith 25 лист. 2014 р., 12:24:35

Я підозрюю, що вони сухі, тому що ви не пережарь їх.

Варити на слабкий вогонь і довести їх, коли вони ще вологі.

+191
Eatdoku 13 жовт. 2010 р., 11:35:18

Чи є заміна для сухе сливочник non-молокозаводу, який не має трансгенні і гідрогенізовані жири? Я хочу зробити суху суміш гарячого шоколаду.

+178
Patrick Roy 30 вер. 2013 р., 21:32:28

У мене сім'я в Реюньон-Айленд - один з Топ-продавець бурбонської ванілі. Тільки горілка у них там імпортні, і ром (або ром, якщо ви віддаєте перевагу це пишеться саме так) цілком доступна.

Особисто я б порекомендував:

 • 150 мл / 5 унцій. нейтрального алкоголю (наприклад, ром, горілка, бренді)
 • 2 квасоля
 • 8 тижнів (6 хв) без світла, періодично струшувати

Ви також можете використовувати сироп, а не спирт, а концентрація / смак буде відрізнятися.

 • 5 унцій агави або сироп цукровий очерет
 • 2 квасоля

Наскільки мені відомо:

 • горілка не є обов'язковим
 • використовувати будь-яку горілку ви любите (наприклад, може бути вже у вашій шафі)
+176
Acujin 31 груд. 2019 р., 02:10:44

1. Гасити/Пальника Плити

Ви можете використовувати тушкуємо плиту або щось розсіюють тепло. Наприклад:

З першого посилання, я пропоную використовувати чавунну сковороду в якості теплового дифузора. Що повинно працювати в крайньому випадку.

2. Відрегулювати полум'я

Крім того, деякі плити дозволяють регулювати рівень полум'я. Я не технік, тому, будь ласка, робіть це на свій страх і ризик, читати інструкцію і т. д.....

+143
OrneryPachyderm 30 бер. 2015 р., 19:35:04

Я б виміряти сплеск, другий - тобто, тримаючи контейнер (як правило пляшки) приблизно на фут над кюветою, і заливають приблизно на одну секунду або дві, варто рідини. Або покласти його інший шлях, перестаньте лити про те, коли потік рідини потрапляє в піддон і вважають, що повітря-потік (середній) "сплеск".

Я зазвичай пару ложок ллється рідина таким чином. Звичайно, більш сильні рідини, які зазвичай приходять в невеликих шийкою пляшки так менше ллють - для соєвого соусу, я б вам пару чайних ложок води (склянки) кілька столових ложок, щось на зразок рідкого диму - кілька крапель з пляшки відкриття дуже невеликий.

Взагалі кажучи, я завжди вважав, що "сплеск", "тире", "посипати" та інші подібні вимірювання еквівалент, як часто цитується для солі та перцю "до смаку". Або, можливо, "текстуру", в залежності від того, що-де-коли це було додано. Рецепт не має вимірів, тому що це не рецепт-критичний, скільки насправді додали, що це тільки від уподобань того, хто готує.

+122
Matthew Zientek 12 жовт. 2016 р., 21:34:35

Двічі тепер, я спалив мій лук при нагріванні їх у каструлю. Я просто намагався карамелізувати їх, і вони горіли під час.

Вони були на середньому вогні, і я кладу оливкову олію на дно каструлі (яка може або не може бути помилка), і вони просто спалили, не прилипла до дна з запалом, якого я не бачив (за винятком іншого разу, коли я намагався розігріти цибуля).

Що я роблю не так?

+87
Exttazy 15 трав. 2010 р., 14:38:51

Мікрохвильова піч шоколад спочатку в миску, потім нагріти 'раси і хлопавок, перш ніж покласти все це разом. Це те, що я називаю "критий зефірки".

+52
Aleczander 20 груд. 2016 р., 02:16:06

Мені стало цікаво і подивився на рецепти, що містять авокадо. Я помітив, майже немає рецептів, які містять обігрів або навіть приготувала авокадо, за винятком декількох, де авокадо покласти на тепле блюдо.

Це є конкретні причини? Це непродовольчими коли нагрівається?

+47
Mospet 13 жовт. 2012 р., 06:00:16

Я використовую паперовий рушник або використовувати паперову серветку, щоб витерти арахісове масло і зробити те ж саме на будь-яких додаткових жирні чашки або тарілки. потім промийте його з миючим засобом, як зазвичай.

+46
antpaw 4 січ. 2012 р., 11:59:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil