Як приготувати паростки сої так, щоб вони залишалися хрусткими

Я пробувала різні способи приготування паростки сої, але я просто ніколи не здається, щоб отримати послідовну хрусткого смачного кінцевого продукту. Може хтось будь ласка, поділіться рецептом або метод, тому що я абсолютно так люблю паростки сої. (Коли вони були приготовані кимось ще)

+122
Nurdana 17 черв. 2019 р., 18:48:54
37 відповідей

Я чув, що гр скажімо 3 години в цьому році теж, так що ви не переплутали. Нещодавно я почав дозволяючи йому відпочити протягом 45 хвилин до години, і це здорово. Я вибираю цей проміжок часу: ось скільки овочів потрібно запікати в духовці.

Давним-давно я використав, щоб відпочити протягом 30 хвилин, що означає, мені потрібно як мінімум почати смажити овочі, поки в Туреччині був ще в духовці, і все це було дуже важко. Зараз я готую овочі, але поставити їх сушити на деко. За годину до Я хочу з'їсти, або коли в Туреччині явно готують, якщо це станеться раніше, ніж я очікував, я дістаю птицю і зробити її з дека на піднос з фольгою на нього. Я поклав жир і соки з листа в мірну чашку, щоб влаштуватися, і отримати жир кладуть на картоплю і вони йдуть. Зробити фарш з птиці, сквош (розрізати на 8 тис. і 16 тис і маслом) в духовку і журавлинним соусом на печі, який зазвичай займає 15 хвилин, тому це час Пастернак і цибулю в духовку знову, з деякими з Туреччини жиру. Потім зробити соус в жаровню з використанням не-жирна частина осіла соки брюссельську капусту і варити на плиті. Більше місця, менше панікувати, і так довго, як ви розумієте, не буде жодної паузи за останню годину, набагато простіше, ніж раніше.

Ми не мали жодних наслідків оперев її на годину, і я не бачу ніякої мети в спокої більше.

+955
nouse 03 февр. '09 в 4:24

У мене хороші успіхи з миттєві Маса порошок (nixtamalized і висушеної кукурудзяного борошна) або розтерті сушені гриби. Як всмоктувати досить хороша вода.

+946
tunist 14 груд. 2014 р., 15:19:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я використовую варіант на рецепт з вишуканою кухнею. Перші 4-4.5 годин це 300 і немає води в каструлі. Потім він отримує деякі овочі, вина і води і ще годину на 300. Нарешті, він стає все розтягують, щоб зробити більше площа поверхні і отримує 15 хвилин при 375 створити деякі рум'яною і хрусткою плями. Це неймовірно смачний і не сухий взагалі.

Я не знаю, навіщо потрібно 8 годин на 250, але я думаю, що той же самий процес, який готує м'ясо так і тане сполучної тканини і витісняє воду. Так що якщо у мене не суха після майже 6 годин на 300, і у вас не нормально висохнути після 8 годин на 250, я б не турбуватися, що він буде сухою, якщо ви робите по 10 годин замість 8. Але дозвольте мені рекомендуємо додати вино, воду і часник за останній час все одно тільки на Юм фактор.

+897
AntonioR 25 вер. 2011 р., 15:20:59

Є багато вимірів, які беруть участь у приготуванні кави: вага скрегоче, температура води і т. д. Але наскільки я можу судити, немає ніякої стандартизації за розмірами шліфує. Рецепти, як правило, вимагають розмірів wavvy сили, як "налаштуйте кавомолку на півдорозі між крапельної та еспресо помел" (для аэропресс). Навіть приблизний стандарт буде більш корисним.

Я цікаво, якщо є стандартна одиниця вимірювання розмір шліфувати? Якщо є, то виробники точильника використовувати або опублікувати цю інформацію?

+872
Hiroshi Kawai 27 груд. 2019 р., 01:19:53

У мене є подібний квадратну сковороду-гриль і завжди щастило очищення з нержавіючої сталі зскрібаючи губки і злегка мильною водою. Губчаста текстура дуже ефективний при отриманні вниз в пази. Не треба бути особливо енергійною - пару швидких пасів будуть вивозити накопичені відходи, і ви можете використовувати звичайну губку потім, якщо вам подобається. Я не знаю, як вони ці сезону, але це, здається, тримає досить добре з плином часу. Наскільки я можу судити, ви також можете повторно сезону як і будь-які інші чавуну, коли його не погіршити.

Їх заяви про емалі, ймовірно, маючи на увазі зовнішній, кольоровою обробкою - я ж сам готель Le Creuset жаровня, яка має той же емалі всередині і зовні. Догляд та годування цієї поверхні-це, звичайно, абсолютно різні з чавуну.

+869
Dustin grace 17 бер. 2013 р., 22:57:38

Вам не потрібно оновити рецепт ;-)

Будь ласка, пам'ятайте, що шлях інгредієнти змішуються / готова може істотно вплинути на результат: він не робить різниці чи є яйця поділяються чи ні, є яйця збити з маслом по-перше, масло з цукром і яйця з цукром або навіть все кинула в миску відразу (так, є приклади для всіх цих типів!).

Анекдот: моя мама - досвідчений пекар - були серйозні проблеми з рецепт вона отримала від сім'ї мого батька. Повинні бути легкі і високі, завжди був тільки наполовину висоти, як і інші члени родини. Їй знадобилося років, щоб зрозуміти, що це зовсім не потрібно поділу яєць і включення жорсткої білки в кінці. Ну, не говорять так в рецепті, але, як вона завжди робила так, вона просто припустила...

Ви пробували цей рецепт ще? Якщо ви зробили І знаєте, ви хотіли б іншою, ми могли б придумати більше ідей.

Що стосується спецій:
Якщо ви не молоти всі спеції (Спосіб не має значення), слід пам'ятати, що смак може бути набагато більш інтенсивним, ніж з меленого одні. І по чайній ложці гвоздики і бадьяна звучить забагато - ІМХО. Я б probaply мета 1 чайна ложка кориці, 1/4-1/2 чайної ложки анісу і не більше 1/4 чайної ложки гвоздики.

Щодо температури:
У випічці жаргон, "крутий" духовка зазвичай близько 150-160 °С - це приблизно 300-320 °с

+808
Mike Lyman 19 трав. 2014 р., 00:40:03

Я хотів би, щоб заповнити середнього розміру риби (морський окунь) з песто, як замаринувати і засмажити його. Я могла б використовувати дуже тонку мелкоячеистую сітку, щоб обернути кілька витків навколо риби, щоб зберегти начинку всередині або я повинен використовувати щось інше? Зубочистки не робити, тому що шкіра по краях не фірма тримати. Будь-який недолік за допомогою дроту?

+746
tbflorence 1 серп. 2012 р., 18:39:40

Є краут різак, дерев'яна дошка близько 2 футів завдовжки, з діагональними лопатками. Ми використали весь час, коли я був дитиною. Ми поклали його на велику каструлю. Ви розріжте качани навпіл і штовхати його на лезо плоскою стороною вниз. Спробуй в гуглі або старомодний жорсткий вироби.

kraut cutter

+736
Malix Ren 23 трав. 2017 р., 13:51:03

Я вже деруться три великих яєць за один раз. Я їм один, і покласти решта в холодильнику в герметичному пластиковому контейнері. Я роблю Салат з яйцем з недоїдені бутерброди протягом найближчих двох днів, додаючи різні речі, як цибуля біт, кріп, гірчиця, гострий соус, лимонний перець, скибочки сиру і т. д. Яйця смак просто відмінно. Герметичний контейнер зволожує їх.

+731
Firon 12 трав. 2014 р., 17:46:21

Подивимося, як довго це можна пити каву після того, як заварили? що вказує, між 4-7 днів є розумним.

Ви ж не хочете постійно доп'ю каву з новим. Хоча я не уявляю, що б дати вам гарні результати дегустації, це також дозволить будь-які патогенні мікроорганізми, які візьміть і далі по суті назавжди, не будучи викинуті.

+692
Subhra Banerjee 2 серп. 2010 р., 00:00:44

Я хочу зробити халапеньо або хабанера настоюється текіли для одного Різдвяний подарунок. Я хотів би залишити їх у пляшці для презентації.

Я бачив рецепти рекомендують тільки 24 години максимальний час інфузії. Чи є спосіб, щоб залишити їх, не викликаючи смак розвивати небажані через вливання? Більш-настій ще можна в цьому випадку?

+685
Sevushin7272 10 трав. 2013 р., 13:52:11

Яйця і апельсиновий сік не рідкість навколо столу для сніданку, але, на жаль, є і пити, як в той же рот був неприємний сюрприз.

Як ніби хімічна реакція створив третій фол смак, який був зовсім не схожий на два інгредієнти. Мій недосвідчений мова можу тільки описати його як гіркий.

Оновлення 1:

Цікаво, чому комбінація не смак, як сума його частин; це поєднання спеціально.

Оновлення 2:

Використовуйте свою уяву! Людське сприйняття-це всього лише гіпотези (явно нецікаво), тому я дуже прошу цього: є щось інше , ніж що? Насамперед, це хімічна реакція, чи ні?

Приклад відповідей:

  • О боже, це хімічна реакція! Яйця містять сірку, і апельсини містять Е300 (кислоти, ви знаєте), тому це стає сірчаною кислотою! Ось чому.
  • Кисліше розчин розбиває яйце дуже схоже шлунок сік, випускаючи ч.2S, який на смак гнилий. Ось чому.
  • Кислоти + ваші плювки робить миттєві біодизеля з жирів в яйці. Бити, що!
  • Сумно вас розчаровувати, але нічого особливого не відбувається з цією сумішшю. Твій язик тебе обдурив.
+684
wwoods 17 серп. 2011 р., 11:53:05

Ви повинні зробити невеликі надрізи в Чилі, щоб вони заливки масла, або просто розрізати їх навпіл.. це дозволить їм потонути. Якщо Чилі (або все, що ви зберігаєте в олії) залишається вище поверхні ви отримаєте цвіль або гірше. Це також краще зберігати в холодильнику.

+663
Stephen Finch 24 січ. 2020 р., 00:45:24

Ochef.com відповів на це питання. Ось деякі цитати з веб-сторінки.

За даними USDA:

Кругла курка/Туреччина: температурі 165°F / 74°с
Ціла курка/Туреччина: до 180°F / 82°с
Груди птиці, печеня: 170°С / 77°с

Крім того, міністерство сільського господарства США говорить стегнах і крила птиці повинні бути приготовлені "до тих пір, поки соки запускати ясно".

Хоча такі температури будуть зробити м'ясо безпечним для вживання в їжу, ви можете захотіти знизити температуру на 3-5°С, Для аромату.

+596
Lisa Fan 12 черв. 2014 р., 01:15:16

Протягом багатьох років, я читав багато інформації про здоров'я, який говорить, що перероблене м'ясо є одними з найгірших продуктів для вас від жиру, натрію і прийомом нітратів точки зору. Потім я прочитала, що ковбаса-це перероблене м'ясо, яке має сенс.

Це все ковбаса вважається "обробленого м'яса", і тому відносно високим вмістом жиру, натрію і нітратів?

+560
Doyle Frady 25 черв. 2010 р., 17:18:16

Ви могли б розглянути цитрусових або інших фруктів з терпкими цитрусовими -- сегменти мандаринів є досить поширеними в парі з креветочним; навіть якщо ви не використовуєте цілі плоди, має сенс зробити під оцтовим використовуючи апельсиновий сік.

Я бачив рецепти для креветочним салатами з полуницею або журавлиною; а ще у мене pineappe і салат з авокадо до того, що може добре працювати з шпинатские замість Ромен.

+542
sharksfan98 16 трав. 2010 р., 21:37:56

Бурбон, за визначенням витримується в дубових бочках. Дуб серцевина, природно, містить ароматичних сполук, в тому числі (як ви здогадалися) ванілін—основний компонент смак самого ванілі.

Але далі вже по-справжньому ароматики, деревину додатково обробляють для отримання ще більшого аромату. Близько 20% маси дуба виготовлений з лигнинов. При впливі температури 750° с лігнін розпадається на більш ароматики, зокрема, в черговий раз, ванілін. Бурбон стовбура обгоріла при відкритій газового пальника протягом 15-45 секунд, що робить ці аромати готове для евакуації в свій бурбон. Тоді спирт буде здатний далі розщеплювати тверду масу і розчиняються в ароматичних.

Отже, Бурбон-це хороша ванілі замінити через відносно високу частку ваніліну, що вона містить

+541
NataLSS 9 черв. 2019 р., 23:04:01

Я розумію, що я приступаю до цього досить пізно, проте ви можете спробувати додати патоку замість цукру, в тісто. Це зробить скоринку більш chewier/м'яка, а не хрустка. Це те, що ви покладете тісто, що буде визначати кінцевий результат.

+519
kylert 17 груд. 2011 р., 22:43:52

Я взагалі прихильник зовсім небагато незбиране молоко або йогурт, зроблений з цільного молока (не ароматизовані речі, без додаткової цукру). Я теж досить вибагливі про калорії. Я виявив, що з низьким вмістом цукру йогурт і молоко, і це скоріше більш пікантний характер, означає, що я люблю готувати і працювати з ним набагато більше. Є харчова причина, чому я не можу просто так кинути всі споживання молока для йогурту? Чи втрачаю я що-небудь інше, ніж цукор (якщо вживати дорівнює калорій)?

Редагувати:, щоб уточнити, що моє питання:

Які поживні речовини/хімічні речовини втрачаються/змінюються в процесі перетворення молока в йогурт? Наскільки я можу сказати, найголовніший з них-зниження цукру в калорії, який для мене є великим плюсом.

+515
Guest in need of help 14 лип. 2018 р., 08:30:57

Харчова сода часто використовується в якості м'якого абразиву в зубній пасті, і це харчовий інгредієнт.

Корінь солодки-як смачні жувальні прут, і розжовано для чищення зубів в ряді країн. Може бути, ви могли б нарубати що, якщо ви можете отримати його. Припускаючи, смак прийнятний звичайно.

В іншому випадку, ви могли б шукати лушпиння насіння якийсь, сушать і подрібнюють. Кардамон можливо? Його готують плов і в той час як ви можете вибрати, щоб поїсти навколо нього, випадково відкусити/проковтнути цілу капсулу-це нормально. Вам доведеться експериментувати з тим, скільки смаку ви можете впоратися, і дійсно з його багато в лушпинні.

Ви шукали традиційні рецепти зубна паста для ідеї?

+511
TheMiddleMan 19 лют. 2016 р., 11:54:31

Так у мене є метод, який я придумала, але він дуже трудомісткий і підходить лише для невеликих партій. З що сказав, Тут ви йдете. Крім того, кроки будуть небагато, тому переконайтеся, що ви повністю прочитали.

Щоб створити заповнені картоплею фрі:

По-перше, ви повинні скоротити ваші картопля трохи більше картоплі, ніж зазвичай. Ви шукаєте близько 1/2 до 2/3 дюйми з кожної сторони. Вам потрібно розігріти жир до 275. Як тільки ваша мастило розігрітій, parcook картоплю-фрі. Вони повинні бути приготовані, але не гриміли і не підрум'яниться. Викласти картоплю в один шар на деко і помістити в холодильник. Готувати укол. Я використовувала сметану, але ви можете додати все, що ви хочете. (Я розбавляти сметану з невеликою кількістю молока до консистенції, що я хотіла) завантажити ін'єкцій у шприц і введіть у вже охолоджену, але не холодну картоплю. Не колотися чи ви будете зруйнувати фрі вліво і вправо. Впорснути повністю запустивши голку, а потім повільно, повільно повертаючи начинкою. Як ви вводите, кладуть на сковороду в морозилку. Це важливо, тому що ви повинні отримати фрі заморожений як можна швидше.

Поки ви чекаєте, підготувати приправленою борошні. Я пробував деякі з борошном і картоплею, як правило, втрачають начинку. Ваш збираєтеся працювати картоплю невеликими партіями. Важливо, що картоплю будуть заморожені до кінця, якщо вони вам не втратять свого наповнення. Киньте жменю картоплі в борошно і ретельно пальто. Крім того, ви можете пальто фрі у яєчний жовток, потім борошно, але результати були занадто далеко від традиційної картоплі фрі для мене. Кинути картоплю в 375 градусів олії до фрі-коричневого кольору і хрусткої зовні. Потрібно уважно стежити і, як тільки вони спливуть рахувати до десяти, потім видалити. Ви не можете більше їх готувати або у вас не залишиться ніяких наповнення.

Пару доповнень: Я не знаю, як начинка, переважно води буде працювати в ці, але я себе дуже погано, враховуючи, як приготувати картоплю.

Ваш отвір в картоплі тільки збирається бути запечатані з борошном, так що ви можете побачити деякі витоку. Я не міг зрозуміти, як це обійти.

Ви отримуєте вигоду від замерзання зі значно поліпшеною текстури вкусити за мій нормальний Мальок викл.

Кінцевий результат має високу вау-фактор, і було досить смачно. Я не впевнена, що результат вартий витрачених зусиль, але я думаю, якщо ви спробуєте високим смаком начинки, він буде йти довгий шлях, щоб зробити це варто.

+504
Najmah Dorsey 19 жовт. 2015 р., 02:09:35

Який продукт я можу використовувати, щоб густою начинкою, що солодкий і не гріються? Начинка з вершкового масла і домашній зефір.

+501
Jorjani 16 груд. 2012 р., 00:23:48

Для зручності, я хотів би зберегти різноманітність горіхів Для приготування їжі та випічки. Чи можна заморозити горішки, щоб зберегти їх від псування? Волоські горіхи, мигдаль, пекан зокрема.

+372
Very23 25 вер. 2010 р., 16:37:06

Арахісове масло печиво не викладають, як вони готують, так що вам доведеться знищити їх, перш ніж руки. Це гарантує, що середина буде готувати до зовнішніх опіків.

Як створюється шаблон, насправді він створює трохи більшу площу поверхні, так що ви отримаєте більше Браунінг на зайві краю, які ви створюєте. Думайте про нього, як безе, або верхній частині пастуший пиріг, якщо вона занадто гладка, ви не отримаєте маленькі шматочки обсмажені хрусткі шматочки, які ви отримаєте, якщо ви шорстку поверхню.

+364
meiyank singh 27 квіт. 2018 р., 19:18:41

Пару речей призведе до зниження розповсюдження:

Вкорочення замість вершкового масла - масло містить до 20% води. Коли він досягає 212Ф/100С, перетворюючись у пару, розширюється і змушує речі рости/слойка. Крім того, укорачиваясь, як більш оброблені/рафінованих жирів, а також більш рівномірного плавлення, що призведе до його поширення менше. Якщо ви хочете, щоб аромат вершкового масла, розглянемо зі смаком масла вкорочення. Якщо ви повинні використовувати масло, використовувати топлене масло замість, так як він має більшу частину вологи видаляється.

Охолодіть тісто -- жир буде танути пізніше, в результаті чого менше поширюється на крохмаль і білки набір.

Яєчні білки -- застигає тісто.

Білий та коричневий цукор коричневий цукор містить більше вологи, ніж рафінований білий цукор.

+354
Jaehyun Lim 12 груд. 2019 р., 16:21:51

Тофу є не настільки секретний інгредієнт, який робить веганські шоколадний пиріг можна просто розтопити шоколадну стружку (не overmelt їх) і змішайте з тофу (віночком потужність змішувача є найбільш ефективним, щоб зробити його ідеально рівним) Для шоколадно-кремовою начинкою, що ніхто не повинен знати, вегетаріанець...

Я не веган і я зробила цей пиріг. Це дуже добре. Будь-яке подібне додаток custardy також повинні бути в змозі використати його ефективно.

+338
Krishna Chintalapudi 26 жовт. 2010 р., 19:35:35

У мене були аматорські класи по кондитерському і одна з речей, яку ми зробили-це італійська меренга. Однак, я виявив, що результат буде дуже солодкий.

Я набагато більше знайомий з французької і швейцарської меренги, для якої я мав хороші результати з різними знижується цукор:яєчний білоккоефіцієнтів. Яєчні білки можна збити без цукру взагалі, тому він повинен прийти, як не дивно, що французький безе можна зробити з дуже низькими коефіцієнтами. Більшість швейцарських рецептів безе я бачу, як ширяють близько 2:1, але я зробив 1:1 безе, що раніше гладкою, шовковистою текстурою.

Рецепт італійської меренги ми використовували, була 2:1:0.8 коефіцієнт цукор:яєчний білок:вода. Я розумію, що італійська мова є самим стабільним з усіх безе, але як я можу змінити ці відносини, щоб отримати безе, який менш солодкий, але стабільне? Чи повинен я відмовитися від цукру і воду пропорційно при приготуванні сиропу? Я повинен просто урізати цукор?

+323
Gaze 19 груд. 2014 р., 09:52:27

Свіжі яйця = сильніше мембрани на жовтку.

Каструля повинна бути 100% non-ручки, і дуже спритний. Якщо яйце палички на всіх, ти вже програв.

Перегортання повинно бути зроблено без шпателя. Вам слід зняти лоток, використовуйте зап'ясті для того, щоб перевернути яйця(с) в повітрі, потім коли яйце досягає гребеня фліп, ви повинні рухати сковороду, щоб він не отримати набагато імпульсу на узвозі.

+319
RodneyRd 4 лист. 2012 р., 16:30:11

Незалежно від того, якою рис я роблю, я роблю одну просту річ. Після напрямки щодо того, скільки рису і води, і довівши її до кипіння, я підкладіть чисту серветку або рушник поверх, а потім покласти кришку на. Я готую рис так довго, як режисер. Він завжди виходить ідеально.

+298
Paulo Alheiro 17 бер. 2017 р., 13:03:57

Розмір порції-це довільне кількість продукту, який зазвичай виражається у масою або об'ємом. На кількість порцій на контейнері-це просто розраховується шляхом ділення чистої суми товару, що визначений розмір контейнера містить, кількість, розмір.

Виробники істотно підтягнути розмір порції з повітря — це теоретично хтось може бути поданий, але це часто не має жодної підстави в реальності. Однак етикеткою розмір порції має значення, тому що він відноситься до інформація про харчуванні, яка також присутня на етикетці.

Тому, коли продукт з високим вмістом калорій, жиру, цукру і/або солі, виробники будуть вказувати надмірно маленькі порції, щоб зробити продукт більш здоровим, ніж насправді. У реальності, люди можуть насправді споживають у багато разів перевищують ці суми.

Якщо ви хочете дізнатися інформацію про харчуванні власних реальних порцій, потім ви повинні помножити його на відсоток від вашого кількість, щодо Міченого розмір порції. Наприклад: якщо ваш порція містить 12 унцій, але з написом розмір порції становить 4 унції, помножте інформацію про харчування на 3.

З приводу "як це?" — хоча "чашки" широко використовуються вимірювання в рецептах, це вже зовсім неточним. Наприклад, склянку борошна може змінюватись в розмірі, в залежності від того, наскільки щільно упаковані це. Це набагато більш точний для вимірювання ваги, тому ваш розмір порції 1/2 чашки супроводжується вага 124 р. Щоб розрахувати вашу власну інформацію живлення, виміряти фактична кількість за вагою, а не обсягом.

Ви, безумовно, не слід намагатися сприйняти здорові принципи харчування, або як часто вживати продукт, на основі вибраних виробником розмір порції. Є багато інших місць, щоб отримати хороші рекомендації, як структурувати здоровий і живильний раціон. Етикетка на коробку, попередньо упаковані, оброблені харчові продукти-це останнє місце, де я хотів піти.

+296
virginia 25 вер. 2010 р., 09:14:37

ERR на стороні обережністю. Занадто багато шафрану може бути переважною, що він знищить блюдо.

+228
ashawe 23 лист. 2011 р., 21:16:29

Більшість моїх друзів сказав мені, що, щоб запобігти рису від прилипання на дні рисоварка горщик (як показано на малюнку нижче) і, щоб запобігти рис стає дуже важко в нижній частині плитаа рису порт, я повинен зробити наступне:

  1. Зменшити час приготування
  2. Додавши більше води і
  3. З використанням дорогих і якісних рису (наприклад, Лапа Сан-аромат рису)

enter image description here

В даний час на кожну чашку рису, які я додав, Я додаю дві склянки води. Поточний час приготування становить приблизно 1 годину для двох чашок рису і використовують рис-це звичайний рис.

Був би вдячний якщо хто-небудь може підтвердити, що я повинен зменшити час приготування до 30 хвилин і додати 4 чашки води для кожної чашки рису і використання високоякісних і дорогих рису?

+218
TijlK 19 черв. 2012 р., 16:37:10

У мене два обертових каруселей в мій кабінет-з-за висоти своєї полиці, можуть тільки невеликі контейнери вміщується на вершині одного. У мене спецій і трав і екстрактів з іншого.

У мене теж є ящик з великих контейнерів і мішків (використовується для поповнення контейнерів, в основному спеції) та більш великі елементи (палички кориці, сушений перець)

+168
nmt 4 лист. 2018 р., 19:40:17

Я використовував керамічним покриттям буханець каструлі і всередині колір білий, змінюється на коричневий, а якщо він згорів, це нормально?

+111
izus84 23 січ. 2014 р., 03:25:12

Гіркий мигдаль містить сліди синильної кислоти, який може бути смертельний для тварин і людини. 7 до 10 необробленого гіркого мигдалю може бути смертельним для людини, за даними "енциклопедії Brittanica".

Продаж сирого гіркого мигдалю заборонена в деяких країнах, але це досить часто, щоб знайти гіркий мигдаль, змішаний з солодкими.

Моє питання: як харчовій промисловості для виявлення гіркоти?

Якщо ви просто з'їсти трохи мигдалю будинку вам навряд чи вдасться проковтнути великі кількості отрути, бо ти б виплюнув гіркоти.
Але коли мигдаль оброблений, щоб зробити деякі приготування сире все змішується і наявність мінімальної кількості гіркого мигдалю буде відчутно, неприємно і навіть небезпечно. Я думаю, вони не кидайте всі в кошик.

Токсичність отрути руйнується під впливом високої температури і обробки, як правило, шляхом варіння або запікання їх. Таким чином, моє занепокоєння пов'язане з сирих продуктів. Як виявити гіркого мигдалю? (*) Або як синильна кислота видалено без шкоди для їжі?

Як їх аромат використовується в Дисаронно Амаретто або залишивши отрута?. У мене є друзі, які випили всю пляшку в одну ніч і досі живі.

(*) звичайно без виконання хімічного аналізу для кожної мигдалю, ні з допомогою спектрографії, ні з ким смакуючи кожен мигдалю.

https://en.wikipedia.org/wiki/Amaretto ПД: деякі духи використовувати замість абрикосових кісточок, але проблема та ж.

+107
gabrielpf 1 квіт. 2018 р., 18:07:37

Я згоден, що хліб не буде мати необхідну структуру, так як це близько до бісквіта. Замість того, щоб змінити рецепт хліба, я б порекомендував зміна рецепт пирога кірку.

Стандартний пиріг кори становить приблизно 3 частини борошна : 2 частини жиру : 1 частина води. Для досягнення кукурудзяний хліб аромати, замінити деякі з борошна з кукурудзяної, так як це може служити тієї ж мети, як борошно в цьому випадку. Ви також можете замінити деякі або всі з води з додаванням молока або сколотин. Якщо вам не подобається зернисту текстуру кукурудзяного борошна, замочити кукурудзяне борошно в рідину, яку ви оберете за кілька годин в ніч.

+86
Adrian Antunez 30 лип. 2015 р., 14:02:18

Малоймовірно, щоб бути придатним. Майже все скло, і більшість кераміка, посуд не призначена для використання над вогнем на всіх (за винятком, можливо, для підтримки страви гарячим). Але є керамічні, призначені для використання над полум'ям (Arcoflam один бренд). Це слід нагріти обережно, щоб уникнути напруг, викликаних нерівномірної температури, але може зайняти дуже високих температур. Це для швидкої смаження не дуже підходить, так як він займає надто багато часу, щоб охолонути, коли темпіратура

+66
N Mayerchak 20 лист. 2019 р., 03:41:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil