іспанська рис вибігла з рідини і стає липким

допоможіть! Мій рис все ще жорсткий і у мене вечірка, прийдеш. Я вибіг з рідини і перемішують. Дуже смачна, але центр це складно. Що я можу зробити?

+115
Jsjnakz 24 лист. 2012 р., 07:50:27
35 відповідей

Родинний рада, щоб запобігти Браунінг: Скропити лимонним соком

 • На авокадо, що ви служите і
 • На половину того, що ви ставите в холодильник з поліетиленовою плівкою.

Вітамін С (аскорбінова кислота) запобігає окисленню, яке перетворює плоть коричневий.

Оновлення: топ-відповідь на це питання: Браунінг авокадо - Що допомагає? настійно говорить про те, що моя відповідь тут-це помилкові і просто поширення міська легенда їжі.

+978
Antilope 03 февр. '09 в 4:24

Чашка кави, який описується як 8 унцій (наприклад) буде утримувати цю суму до верху заповнені чаші для губ або який-небудь інший довільний рівень?

+972
Edoardo Pasquali 26 лист. 2010 р., 08:02:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

1/4 до 1/3 RD-це нормально для кісток м'ясо. Більше ноги на низькій стороні для кісток. Маленькі ніжки на високій стороні для кісток. При купівлі живності. Чим більше живності коефіцієнт менше кісток і м'яса. Це грубо прикинула. На курку і Туреччини в магазині. Ноги б 50 т0 60% кісток. Грудей набагато менше. кістки. Пер. м'ясо. Це сире м'ясо. Ось чому, коли ви купуєте індичку на День подяки Ви завжди купуєте один за 18lb. Для Макса. співвідношення м'яса і кістки. Те ж саме з куркою. Качки бувають різні збірки.

+966
Golu Singh 23 бер. 2012 р., 21:03:31

Рецепти з молоком і/або вершками (панна-котта, морозиво, заварний крем, ...) часто запитують на насіння стручок ванілі (в Європі принаймні). Справедлива частка тих, хто також зазначити, кинути стручок в молочному, а також. Так як я повторно використовувати під потім (на ванільний цукор або екстракт ванілі), я повинен очистити їх, і я не люблю це робити.

Є реальна різниця смаку при додаванні РМО, а також, враховуючи, що ви можете очистити практично все насіння? Робити рецепти Просто прошу тебе зробити так, тому що ви отримаєте більше насіння в молоко або вершки, чи все-таки під себе надають особливий смак?

+947
Gauthier Monserand 12 трав. 2014 р., 03:35:24

Я живу в студії з дуже маленькою кухнею. Я теж часто спостерігаю маму, коли вона готує їжу в крихітній човні камбуз. Всі поради, що були раніше згадані тут відмінні, і є тільки одне, що я відчуваю не вистачає: як готувати багато речей, заздалегідь, як ви можливо!

(У разі моєї мами, це значить зробити всі підготовчі роботи, як це можливо в її просторій кухні будинку. Для мене, і я очікую, що для вас це означає робити підготовчу роботу в тому ж маленька кухня як 'кулінарії' - ну да ладно.)

З усього різати овочі, щоб насправді виконати будь-які страви, які не повинні бути подані негайно, робити підготовчу роботу раніше часу означає, що ви можете працювати на одному елементі живлення в той час, так що ви можете поширювати небагато - навіть у крихітній кухні. Це може означати, що ви витрачаєте весь день на кухні працює на вечерю, але він буде почувати себе більш розслабленим, і це відсутність перешкод, які можуть зробити приготування їжі відчуваю себе тужно.

Коротше: якщо ви не можете розкласти в просторі, розкласти в строк!

+935
YulyaSapogova 17 лют. 2012 р., 12:10:50

Чай також містить дубильні речовини, що є основною причиною гіркоти - не кофеїн.

Ви додаєте щось гірко те, що вже гіркий, очевидно, збільшуючи гіркоту, так що я не розумію в чому сенс питання. Питання має бути, "як замаскувати гіркий смак кофеїну додав в мій чай".

Молоко, цукор, кислоти (наприклад, лимонного соку) і солі всі підходить для маскування гіркого смаку.

+898
nikk wong 22 жовт. 2019 р., 06:39:34

може бути, вони тримаються, тому що вони переварені...однак, при кип'ятінні будь-який тип пасти ви завжди повинні додати ложку або так рослинного масла, щоб допомогти їм відділитися.

Я ніколи заздалегідь приготувати листи для лазаньї...свіжа паста вариться так швидко, що він буде ретельно приготовані в духовці, навіть якщо кожен соус заздалегідь приготовані...і навіть куповані сухі листи для лазаньї або каннеллоні пробки будуть, зварена цілком, якщо вони покриті соуси і страва готується протягом 20 хвилин або більше.

+894
Sander10 17 лист. 2010 р., 04:45:58

Це залежить, як довго вам потрібно зберігати їх.

Пару днів в холодильнику, не думаю що їх багато. Після трьох або чотирьох днів вони почнуть ходити накульгуючи. З мого досвіду, накульгуючи, овочі ООН-свіжа роблять жахливі соління.

Я б не заморозити їх. Загалом заморожування буде тримати їх добре протягом тривалого часу, але вони все одно будуть трохи кульгати, коли вони розморожуються і соління не піде.

Я мав справу з проблемою низької врожайності, підготувавши цілу партію засолювання розсолом і покласти його в глечику в холодильнику (ретельно промарковані для запобігання сюрпризів). Потім ви можете дуже легко зробити 1 баночку порцію солінь, не втрачаючи багато часу. Робити обробки води ванна в менший горщик, який буде містити банку.

+859
PS Magaiva 20 бер. 2012 р., 01:01:56

Мікрохвильові печі за своєю природою тепло нерівномірно. Фактичний мікрохвильове випромінювання створює хвилі з більш і менш амплітуда в камері для приготування їжі. (З точки зору фізики, ці "стоячі хвилі" виробляються внутрішні хвилі відображення.) Це свого роду еквівалент "гарячих точок" і "холодні плями" на сковороді.

Сучасні мікрохвильові печі містять будь-яких обертається пластині або інші рухомі частини, щоб пом'якшити цю нерівномірність шляхом збереження їжі в рух (і, отже, вирівнювання різних частин їжі при "гарячих точках"). З плином часу, деякі частини їжі теж стане дуже жарко, а тепло, що виходить від цих частин буде поступово поширювати на кулер порції їжі навколо них.

Причина, чому я кажу все це є основною перевагою приготування їжі в "меншої потужності установка" в мікрохвильовці (то воно дійсно може змінити потужність або ж просто перемикання між 100% потужності і, як dpolitt відповідь примітки), щоб дозволити час для тих, гаряче, порції їжі, щоб поширювати своє тепло в холодні порції під час приготування їжі.

Якщо ви нагріваєте щось, що має легкий циркуляції тепла (наприклад, окропом або інші в'язкі рідини), це не має великого значення, які налаштування ви використовуєте, щоб використовувати більш високу потужність для економії часу.

Але в багатьох продуктах, використовуючи більш низький параметр:

 • Дати час для їжі, щоб тепло більш поступово і більш рівномірно
 • Запобігти частин їжі переварені (що може призвести до секції сушіння або іншим чином змінений в пересмажену текстури)
 • Довший час приготування, це також може призвести до "холодних плям" більше часу, щоб "наздогнати" і витрачати більше часу при температурі приготування їжі, який може бути бажаним для текстури (наприклад, якщо їжа для розм'якшення) або з інших причин
 • Іноді і запобігати небажаному "поведінка" їжі в мікрохвильовій печі при перегріві: наприклад, вибухають або "вискакують" з деяких частин продовольством, кипить деяких рідин і т. д.

Загалом, я б сказав, що немає особливої шкоди в низьке приготування в мікрохвильова піч, і інші, ніж потенційно витрачати енергію. Поки ви продовжити час приготування, щоб компенсувати і повністю готувати їжу, більше часу-це нормально. Отже, ось що я рекомендую, якщо ви на всі стурбовані енергоустановок.

Тільки час не менше значення сили взагалі в їжі де більше час приготування також можна було б уникнути при інших методах приготування. Наприклад, при варінні овочів на пару, довший час приготування їжі часто призводить до mushiness, який може бути небажаним-будь зробити в каструлі на плиті або в мікрохвильовій печі на низькій потужності. (Деякі приготування, вимагає мінімум температури, щоб досягти нормальних результатів, як смажити. В цьому випадку, можливо, буде потрібно використовувати більш високе значення потужності. Я не схильний користуватися моєю піччю для таких речей, тому я не маю багато рекомендацій для цього.)

Все, що сказано, основною причиною для використання мікрохвильовою піччю на інші методи приготування їжі, як правило, швидкість. Саме тому більшість людей прагнуть просто використовувати на повну потужність мікрохвилі для переважної більшості завдань все одно. Якщо ви нагріваєте їжу, де речі, перераховані вище, навряд чи можуть являти собою серйозну проблему, використовуючи вищі сили може бути штраф.

Нарешті, в багатьох продуктах перериваючи приготування, періодично помішуючи фактично більш ефективно розподіляти тепло рівномірно, чим більше часу мікрохвильовки при низькому енергоспоживанні. Таким чином, я в основному схильні використовувати більш низькі значення потужності себе тільки в їжі, що не може бути перемішують або де я не хочу бути стурбовані, щоб взяти їжу і періодично помішуйте протягом більш тривалого часу приготування.

+784
Zia Ul Rehman Mughal 18 груд. 2016 р., 15:58:24

Для багатьох грибів страви є відмінною заміною м'яса.

+770
Walt007 12 вер. 2010 р., 08:49:59

Пітер Рейнхарт у своїй книзі Американський пиріг, мої пошуки ідеальної піци, має велику перерву-вниз різної домашньої випічки ситуацій , а його поради про те, як печуть кращу піцу в кожній ситуації. У першому випадку він-адрес є домашньої печі без випічки камінь. Ви можете прочитати його в повному обсязі за посиланням вище, але ось моє резюме:

Ваша проблема в даній ситуації є відсутність теплового маси. Є три варіанти рішення:

 1. Злегка змастіть вашу сковорідку, перш ніж будувати свої піци. Випікати на нижній полиці духовки, ближче до джерела тепла. Гаряче масло буде істотно обсмажити нижній частині піци. Експеримент з розміщенням на баланс випікання скоринки і начинки.
 2. Створити теплової маси шляхом попереднього підігріву товстий перевернутий лист каструлю або перевернутої великій чавунній каструлі (або чавун піца Пан). Почніть на середній полиці. Не масло це заздалегідь, як він буде палити, але тільки перед оформленням піца, швиденько побризкати кулінарним спреєм.
 3. Якщо в нижній частині вашої випічки піци занадто швидко Спосіб № 2, Увімкніть духовку до смажити протягом п'яти хвилин, перш ніж помістити вашу піцу на саморобному вогнищі. Як тільки ви ковзати в вашу піцу, повернутися до нормального спекти. Залишкове тепло від бройлерних навіть з випічки.

Незалежно від того, який варіант, каже він, обов'язково розігрійте духовку протягом 45 хвилин замість звичайних 15 для більшості випічки.

Джим Лейхі, у своїй красивій новій книзі, Моя піца, має додатковий трюк для електричної побутової плитою, яка призначена для роботи з камінь для піци, але можуть бути адаптовані для листа або чавуну сковороді спосіб вище. Він зазначає, що більшість домашньої печі для відключення при досягненні певної температури. Він розробив метод, щоб обдурити духовку на максимальний жар:

. . . помістіть камінь [або імпровізований "вогнище"] на стійку близько 4 дюймів від верхнього нагрівального елемента і підігріву, на піч, на 500°F протягом звичних 30 хвилин, потім збільшити жар каменю без духовки елементів закриття відкритих дверцятах духовки на кілька сантиметрів і залишити її відкритою протягом 30 секунд. Деякі з навколишнього середовища тепло буде бігти, але камінь залишиться просто як гарячі. Тепер закрийте двері духовки і перемикач, щоб смажитися на 10 хвилин, щоб нагріти поверхню до максимуму. Відкрийте двері і посуньте піцу на сковороді. (...) З закритими дверима, смажитися . . . до кори адекватно обвуглених, але не згорілих і начинка булькає.

+762
ZeekHuge 14 лют. 2017 р., 19:14:26

Навпаки, більшість старих рецептів, які я бачив для варення використовувати більше цукру (60г на 100г чи більше всього), ніж популярна в деяких нових продуктів, тому що цукор має консервуючою ефектом. Але, швидше за все, попереднього охолодження і попереднього холодильники ви просто не тримали декількох банках одночасно; ви могли б використовувати один у той час, як швидко, як і практична, і тримати свій страховий запас печаток безперервна.

Промислово вишуканий пектин фактично зменшила кількість цукру необхідно справити хороше зберегти. Ряд компаній також зараз роблять "всі фрукти" спреди, але вони контролюють співвідношення цукру зі знаннями з харчової науки, аналізуючи, скільки цукру знаходиться в несировинному фрукти, такі як виноград і яблучний сік.

60 г фруктів на 100 г або більш доступні, але з традиційним стандартам досить розкішний, хоча я згоден, що такі продукти часто краще смак; вони зобов'язані своїм існуванням їжа краще наука, тим не менше, і трохи холоду.

Багато широко поширені бренди як і раніше використовують відносні показники цукру, які є досить високими, у тому числі Уелч і Смакер, але можна знайти більш високі коефіцієнти фруктів в бутік брендів.

+686
Jijo John 9 жовт. 2010 р., 00:30:02

За смаком.

Ми не знаємо, що ви вважаєте, солоний чи ні.

Зазвичай, якщо один з інгредієнтів вже посолено (бульйон, соус, ...), то ви тільки додайте в кінці, щоб закінчити блюдо.

Якщо інгредієнти не солоні, то можна додати невелику кількість на початку і відрегулювати як приготування йде.

Пам'ятайте, що з тушкованою їжею, там будуть якісь випари і концентрації "соки" збільшить солоність страви.

+660
Zeroneses 15 серп. 2011 р., 22:13:32
 1. Ви можете просто тримати дерев'яну палицю на судні і провести з вашої роботи.
 2. Ви також можете запобігти молоко википіло, застосовуючи деякі рослинне масло на край посудини. більш.....

enter image description here

+635
tour travel 6 січ. 2016 р., 16:02:41

На жаль rumtscho, що це неправильно. Алкоголь повністю випаровується, що означає залишитися "назавжди" - це аромат в дусі дам, але хімічно етил випаровування, щоб перевірити мої постулювати спробуйте протерти деякі тертя або висока доказ горілки на скляній поверхні і можна бачити, як вони випаровуються. "Як" залежить від рецепту, наприклад, пустель, як правило, в кінці або в обробних соусом. Ви також можете зробити чатні або в маринаді.

Ура!

ЕДГ

+632
lana4kakarenina 26 лип. 2014 р., 14:14:42

Я ніколи не пробував, я не впевнений, про безпеку харчових продуктів, але ви можете спробувати, щоб зробити маринад, використовуючи комбінацію з оливкової олії, лимонного соку, солі і трав.

+617
Ybur 15 серп. 2019 р., 06:35:34

Здоровий глузд підказує, що я чув, сушених трав і спецій:

 • мають термін придатності близько року або 2
 • краще всього зберігати в прохолодному темному місці
 • будемо випускати більше аромат при розтиранні

Це добре, але деякі спеції коштують дорого. У нас є понад 50 різних баночок на нашому спецій і не можете дозволити собі замінити їх щорічно. Крім того, важко повірити, що всі трави та спеції будуть створені рівними.

Якісь більш конкретні керівні принципи, що стосуються терміну зберігання трав і спецій? Що довше? Які тривають менше довго? Скільки термін придатності дійсно постраждали від світла або його відсутності? У кого-то стають небезпеки для здоров'я, якщо залишити його занадто довго?

+590
user213618 7 лют. 2012 р., 01:23:50

А не згущує чому б не розбавити менше. Використовуйте менше води.

А не протидіяти цукровою пудрою просто використовувати менше. Як заявив Jefromi ви не збираєтеся отримати набагато потовщення з цукровою пудрою.

+585
Andrew Forman 6 лип. 2015 р., 15:24:32

Загалом, якщо ви хочете, щоб аромат лимона, використання лимона цедру, але якщо ви хочете терпкість, використовуйте лимонний сік. В залежності від того, скільки терпкістю ви хочете в суп, я хотів би використовувати поєднання цедри і соку, а не повну кількість лимонного соку в рецепті.

Там дійсно не так багато ви можете зробити, щоб зберегти ваш поточний пакет, інші, ніж зробити партію без соку і об'єднати, як інший плакат запропонував.

+534
Onslaught 12 січ. 2015 р., 19:30:10

Я роблю яблуко ікри за допомогою альгінату в мій яблучний сік, лактат кальцію, як мій сферификации ванна. Все вийшло добре, результат відмінний, але через годину мої ікри опинитися без запаху і замість соковитої тріщить ікрою м'яч, це 100% холодцю, як я був з допомогою агар-агару. Я сполосну ікру в прісній воді відразу після процесу (немає навіть 2 хвилин після того, як краплі потрапили в лазні). Як я можу запобігти?

+421
fiejen 14 трав. 2017 р., 02:56:04

Якщо я смажу курячі смужки на мій салат, я повинен зробити їх до або після того, як я їх смажити? Я чув суперечливі думки.

+397
Andrey Sereda 15 жовт. 2018 р., 05:29:08

Залежить. Я пропоную, якщо ви використовуєте мамонта кінці порею сезон, як ви, ймовірно, отримаєте зараз, ви повинні пом'якшити їх, або бути готовим до занадто багато часу в мультиварці. У серпні її не проблема.

+367
Michael Greinecker 7 груд. 2012 р., 18:14:04

Ботаніки, плід і насіння.

Овоч-це їстівна частина рослини. Овочі зазвичай згруповані в залежності від частини рослини, які їдять, наприклад, листя (салат), СТЕМ (селера), коріння (моркву), бульби (картопля), цибулин (цибуля) і квіти (броколі).

Плід-це зріла зав'язь рослини. Так що помідор-це ботанічний фрукти, але прийнято вважати овочем. Згідно з цим визначенням кабачки, перець і баклажани також фрукти. Тобто насіння, такі як горох, які також вважаються овочі.

В якості їжі вони часто отримують перекваліфікована.

Одним з факторів є кількість складною у порівнянні з простими вуглеводами. Думаю простий - солодкий - цукор. Клінічно складних вуглеводів є переважними, так як ви не Спайк. Харчування-виключення рамки для сайту. Я кажу про те, якщо ви групи на прості і складні це пояснює багато чого з загальних винятків.

Помідор, огірок, або перець Ботанічний фруктів, які зазвичай думають як овочі. Вони все порівняно низьким вмістом простих вуглеводів < 2/3 вуглеводів є цукор.

Авокадо дуже низький вміст цукру і прийнято вважати овочем.

І Apple, насправді мінімум прості вуглеводи, але більшість людей буде проводити з фруктами.

Солодкий картопля солодкий, але він як і раніше відносно низьким вмістом цукру.

Майже 1/2 вуглеводи з моркви цукор, але я б все-таки назвав його овочем. Але я б назвав морквяний сік фруктовий сік.

+267
Arkitec 18 вер. 2019 р., 22:56:30

Я відточити його зі сталевим. Я був трохи здивований перший раз, коли я бачив когось зробити це, але це дійсно працює.

+252
SLG 9 бер. 2015 р., 18:56:14

Найсучасніші морозильні камери мороз безкоштовно тип. Ви б знали, Якщо у вас не один, тому що вам доведеться розморожувати його раз в місяць або близько того. Не забудьте про мішок заморожених овочів на пару місяців? (Я холостяк, робити це весь час), овочі зморщені і там купа льоду в мішок. Якщо вам щось залишить там досить довго, вся волога буде в кінці кінців витягнув і перетворилася в лід.

+238
321zeno 1 лют. 2013 р., 10:15:57

Я не глибоко смажити картоплю в нормальному стані приготувати їх для використання з нічого іншого, ніж майбутнє смаженні. Цей спосіб приготування картопля дає жорстку зовнішність, яка не буде готувати так само легко, на сковорідці.

Замість для будинку картоплю я віддаю перевагу бланшувати картоплю в киплячу воду. Це робить їх м'якими і абсорбент для приправи і крохмаль витягли на поверхню, яка потім стає приємно хрустким зовні, що ви хочете по закінченні процесу приготування homefry.

Ну і так як ваш розмір буде впливати на ваш час на готування, я просто дати вам приблизну 7-10 хвилин, але насправді ви не шукали близько 60-75% готовності.

+213
Open Space 24 трав. 2011 р., 23:18:01

Я просто використовував мої керамічні сковорідки хліб вперше. На Окрайці був просто, як це було раніше, коли я пекла з ці дешеві металеві лотки з флешки-вільну поверхню, що я хочу уникнути зараз, щоб уникнути токсичності. Однак, з боків і на нижній частині буханця були дуже світлого кольору, а сама голова була трохи рихлим в бік центру.

Будь-які поради про те, як отримати рівномірно приготований батон? Зміна температури вгору або вниз? Продовжити час випічки? Спасибі за будь-яку допомогу ви можете запропонувати!

+207
Raf Kaplon 3 вер. 2017 р., 06:25:46

Чатні може бути дуже висока в маслі і/або бути дуже солоною - обидва фактори можуть знизити той момент, коли суміш застигає в твердий міцний істотно.

+193
serq89 16 лист. 2017 р., 19:01:22

Я вважаю, що це вже питали вже, але спитаю ще раз. Як я очищаю холодильник без знімними полицями? Я здаю квартиру, так що цей холодильник не мій точно. Я не знаю, що зробити або модель, і я припускаю, що це досить старий (70-х або 80-х 90-х найпізніше). Я намагався відрегулювати полиці, коли я вперше переїхав до н. е. вони виглядали як вони могли б вийти і я не можу взяти високі пляшки там на будь-якій полиці. Проте, я був не в змозі прибрати на полиці, тому що в холодильнику пхають квартира в кутку, так що двері не відкрити досить широкий, а двері в тому числі полиці виглядає як один шматок. Всередині є одне скло або пластик (прозорі) знімні полиці під ящиками, але сама полку, здається, був пригвинчений чи інакше постійно прикріплений до холодильника. Я можу стерти його в чистоті не проблема, але я б вважав за краще не мати, щоб залишити його відкритим, щоб він висох з-за страху вона зжила себе. Також рушники свідомо не отримати нічого в моїй квартирі, тому що у мене cheapies і немає повітря з-за моїх апартаментах, які мають всі вікна на одній стіні і перебуваючи прямо над пральні. Мій холодильник не набагато краще, почасти, якщо не все в його віці. Так знову ж таки, як я можу очистити його, не зіпсувавши річ?

+189
timbooo 19 квіт. 2014 р., 04:06:01

Двома коментарями вище правильно певним чином і неправильні по-іншому. Це трапилося зі мною 2 дні тому. Я зробив в пустелі, що потрібно 4 склянки топленого масла для конкретної пустелі. Я забув, що я робив і минулої ночі, коли я повинен зробити це я збаламутила після знімаючи піну зверху, а потім побачили білий Молочний частини і більше непотребу. Я вирішив розігріти, що один і почати інший "на всякий випадок". Після оплавлення, охолодження і я думав, що все було готове, хлопчик я був неправий. До речі, мене вчили це робити на повільному вогні, не Форсаж. Так що після години, неприємності, був ще бардак і "Нового" був ідеальним" і розглядатися як такі. Моя пустеля вийшла вчинений з тими 4 склянки топленого масла. Погана я прибирати ще, є ще Чумацький речі і більше піни і використовувати його ще один з моїх пустель. Вийшло здорово. ПРОСТО ЯК ПРИМІТКА. ТОПЛЕНЕ МАСЛО НЕ ПОВИННІ БУТИ ПОМІЩЕНІ В ХОЛОДИЛЬНИК, ВІН МОЖЕ ЗАЛИШИТИСЯ І ВОНА НЕ ГОРИТЬ. БІЛЬШІСТЬ ВСЕ МОЄ ЖИТТЯ МОЄЇ СІМ'Ї СКОРИСТАЛИСЯ ЦИМ, АЛЕ... ВІН ПОВИНЕН БУТИ ХОРОШОЇ ЯКОСТІ ВЕРШКОВЕ МАСЛО, СОЛОДКЕ, НЕСОЛОНЕ ВЕРШКОВЕ МАСЛО.

+117
Jacob 24 груд. 2016 р., 20:08:23

Без копання в яких-небудь глибоких хімічних деталь, застосування масло має дуже конкретну мету. Це необхідно, щоб зробити різотто кремова з ефектом блиску і створює свого роду "ефект клею" серед рисових зерен для того, щоб дати типовий аспект для різотто.

Сир парміджано Реджано (не Пармезан!!!) і сир Грана Падано можна використовувати замість масла і дати різотто більш насичений сирний смак.

+116
Renee Roos 13 квіт. 2013 р., 11:38:02

Я не думаю, що вам потрібно збільшити пропорції. Можна, але я б не радив його в основному з-за побоювань тверезості. Це набагато простіше, щоб за-служити комусь з більш потужним коктейлем, ніж це м'якше - особливо після перших двох.

Це досить цікавий спосіб, і я думаю, що ключем до успіху є м'яким опалення віскі через нагрівальний елемент, перед кави капав на. Етанол є досить забористая штука (бачив коктейль Молотова в дії?) і випаровується легше, ніж вода. Ось чому при додаванні вина, вермути і т. д. до страви, ви можете відігнати більшу частину спирту при температурі на вулиці добре, поки вода не випарується. Додавши віскі в теплій графин ймовірно рушанні невеликий відсоток алкоголю, зводячи його вкусити (і його удар, але це виглядає як розумний компроміс то, як правило, вважається десертним напоєм).

Деякі з глибини смаку може також виходити від летких ароматичних сполук (такі речі, як складні ефіри , які розвиваються як духи вік) женуть або мінливим складом. Опалення духів або їх підпалити не звичайна виверт в ці дні, але історично бармени часто використовував його, щоб змінити те, як аромат парфумів сприймається питущого неба. Це оборотна сторона охолодження і розведення напоїв шляхом перемішування або струшування, і це гарна заміна для тих, хто в середині зими, коли лід ще останнє, що ви хочете.

Я думаю, що це також варто зазначити, що бренд і різноманітність як кава і віскі буде зробити багато, щоб змінити кінцевий результат. Кава, очевидно, має величезну кількість походження і ступінь обжарювання, плюс безліч інших факторів, які можуть вплинути на його смак. Ірландський віскі теж змінюється; він часто бачив, як монолітної категорії, але всі відрізняються як віскі або бурбона в залежності від якості сусла, як він був дистильований, і процес старіння. Повноваження - це непростимо зухвалий і пряний; замок наппог Кастл - це набагато більш тонкий продукт, який буде дійсно добре підходить для цього типу програм.

+113
Vojtech Sp 27 січ. 2010 р., 14:55:48

Я слідував багато стандартних рецептів онлайн, і результат завжди більше торт подобається: темний зовні білі і сухуваті посередині.

Коли я йду в магазин і купую його завжди темний і вологий в середині.

Якийсь секретний інгредієнт?!


Оновлення: набагато краще! Пропозиції нижче допомогли тонну. Але ідеальний банановий хліб дотепер вислизає від мене.. ось Сомс покажчики я підібрав:

 • Заморожування бананів допомагає. Це дозволяє вам змішувати їх легше і дає більш однорідну текстуру. Більше бананів краще (спробуйте 4 маленьких або 3 великих).

 • Спробуйте додати сметану (замість йогурту). Може і 1/4 склянки на 1 буханець. У мене було багато позитивних відгуків, після цього експерименту!

 • Патока допомагає колір (стати темніше), але смак буде занадто сильним і, може бути, навіть гірким. Загалом, я не рекомендую його.

+40
teammatherly 27 серп. 2016 р., 05:50:30

http://caloriecount.about.com/calories-general-mills-cinnamon-toast-crunch-i8272

2.8 р загального жиру. З 0,4 г насичених жирів, 0,9 р-поліненасичені жири і 1г мононенасичені жири. Додавання насичені / поліненасичені / мононенасичені дає 2,3 г Всього жирів - 2,8 м не. Що складаючи решта 0,5 г жиру?

+38
Carbunkel 17 жовт. 2015 р., 05:25:41

Мені сказали, що ви можете зробити торт бруду підставляючи приготовленої лободи для нормальної пшеничне борошно. Це можливо і потрібно додати що-небудь ще?

+16
LandonZeKepitelOfGreytBritn 30 лип. 2014 р., 22:53:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil