Які є варіанти для підсолоджування?

Це питання відноситься до томатний соус, але я думаю, це відноситься до всіх страв.

Нещодавно я приготувала фрикадельки в томатному соусі; як правило, я вважаю, що будь-томатний соус буде дуже гірким. Я знайшла рецепт, який запропонував окропом половинки маслом і цибулею в соусі близько години, і працював дуже добре.

Я також пробував додавати цукор, який, очевидно, працює. Моє питання: які інші варіанти, які можуть бути використані, щоб зробити блюдо солодше?

+191
Robbie Thoms 24 вер. 2019 р., 06:44:52
39 відповідей

Справа з срібною шкіри може бути досить складним завданням, але (як він часто робить) Елтон Браун розбиває його вниз таким чином, що навіть я зміг керувати з декількох спроб.... звичайно, проблема згадати, який епізод він зробив це. Найкраще відео уроці я бачив для обрізки срібло шкіра була "добре їсть: тендер на свинину" доступна безпосередньо на "Ви труба" (пов'язана з першою з трьох частин). У той час як АБ показує на свинячу вирізку техніка повністю перенесені на яловичину (або навіть баранина). Ви повинні також користуватися його "тендер корейка" епізоди, але це вже зовсім інша історія...

+977
enricoide 03 февр. '09 в 4:24

Це звичайно можна зробити тайський каррі з 5 інгредієнтів. Всі кокосове Каррі основі мають ті ж основні інгредієнти. Джунглі каррі містить шток замість кокосовим кремом і є ще кілька інгредієнтів, таких як зелений перець.

5 основних інгредієнтів цієї тайської Каррі:

 • Паста каррі: самий автентичний (не європеїзований) бренд Maesri. Інших марок не вистачає смаку пуншу, який визначає тайських Каррі.
 • Кокосовий крем: купити один з найбільшим відсотком кокоса речовин. Молоко-це нормально, якщо це єдина доступна, але переконайтеся, що ви отримаєте високий відсоток.
 • Пальмовий цукор: купити онлайн Якщо ви не можете отримати його на місці. Не замінить звичайний цукор
 • Рибний соус: кальмари бренд є кращим на мій погляд
 • М'яса і овочів: використовувати солодкі овочі для червоного каррі і гіркі овочі для зеленого каррі

Дивіться мій універсальний метод каррі (за матеріалами Девіда Томпсона'S) для отримання додаткової інформації.

До вашого відома: більшість тайців не зробити пасту з нуля, тому що це легко доступні на ринках тут, в Таїланді.

+966
Tara Nguyen 23 лют. 2013 р., 05:57:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Зробити підняті пончики замість торта

Причиною цього є те, що підняті пончики немає ніяких підсолоджувачів додають в тісто, тому не залишать ні солодощі або що-небудь на олії. Альтернативно, ви могли б зробити торт пампушки без класти цукор в тісто, а замість глазурі або порошок їх, як зазвичай робиться з піднятими пончики.

Використовувати жир, а не масло

Крім того, що смачніше пончики, вкорочення буде тримати краще, так як його знову застигнути після використання. Переконайтеся в тому, щоб позначити контейнер ви покладете його, так що ви випадково не використовувати його для чого-небудь після цього.

Переваги вкорочення з-за нафти:

 • Вкорочення виробляє менше диму, ніж ріпакової олії (або ріпакової олії; це основна складова більшості рослинних олій), так ви втратите менше і менше сажі на пончики.
 • Вкорочення тонше (тобто менш в'язкою) на фритюр температур, тому його буде приготувати пончики швидше, і пончики не зберігають стільки скорочення, коли видалені.
 • Вкорочення менш щільна, ніж рослинна олія, тому більшість мерзота буде опускатися на дно, а не плаває на самому верху. Він також нагрівається швидше, з тієї ж причини.

Використовувати електричний фондю горщик, щоб смажити пончики

Це, напевно, самий дешевий спосіб зробити ваші власні глибокі Фриер, і вони мають дуже маленький обсяг порівняно з аналогічного розміру плита горщик. Вони також спрощують багато інші аспекти процесу, як контролювати температуру, а також відмінна річ для вечірок. У мене є (два) цієї моделі, і вони були дуже виправданими.

+874
bamboo 21 квіт. 2015 р., 15:12:26

Чому топлене масло (можливо, і інші олії) горять, якщо покласти на гарячу сковорідку? Який засіб для цього?

Як інші люди вказали, проблема тут-це порожня каструля. Для подальшого пояснення:

Моє нержавіючої сталі сковороду на конфорку і встановити пальник приблизно на півдорозі між середньою та високою.

Ви не сказали, чи Буде це газова або електрична. Якщо це газ, незалежно від того, наскільки високим або низьким полум'я, полум'я одній і тій же температурі - для природного газу це близько до 2000°c. Навряд чи ви могли насправді зробити сковорідку, що жарко, звичайно, але суть в тому, що чим довше ви залишити його над полум'ям без нічого за каструлю, щоб поглинути його, ніж гаряче сковорода вам.

Якщо плита електрична, подібний принцип все ще застосовується. Хоча елементи включаються і вимикаються в залежності від температури елемента, неважко помітити, що навіть на низьких, поверхня контакту явно перевищує точкою димлення масла, тому жиру, що робить цей елемент згорає майже миттєво. Якщо ви коли-небудь залишив порожню каструлю (електронна.р, де вода вже википіла...) на електричну плиту (навіть на низьких) досить довго, ви будете знайомі з випаленої внутрішньої поверхні , який може призвести. Якщо вам наливають невелику кількість масла на такій сковороді, не даючи йому охолонути, я обіцяю, ви побачите багато диму!

Коротше кажучи, хоча деякі плитою управління є температура на них як грубі гіди, на відміну від тих, духовкою не вказувати максимальна температура приготування обсяг. Так як проводить тепло і піднімається, це неможливо регулювати з поверхні печі.

+849
Chinnaiah 14 квіт. 2011 р., 11:20:27

У мене є простий спосіб зробити це для всіх видів риб.

Ви просто знайти паличку і вставляємо паличку в середину риби до Рибам голови, а значить, це, як правило, товсту частину риби.

Якщо ви можете легко вставити паличку в рибі, це, як правило, повністю приготований. Якщо вам важко вставити паличку або відчувати вашу паличку застряг, коли є кістки, це зазвичай означає, сирі. В іншому випадку, ви також можете відчути темп паличка і воно повинно бути теплим в середній частині, які ви додаєте в рибу.

Вставивши палички не пошкодити рибу, як маленька дірка.

+833
Emyrrich 2 груд. 2018 р., 20:48:23

Я використовував магазин купив великі коробки (64 унції) і 8 унцій світлого рому. Він був хорошим і не надто сильним. Люди могли додавати додаткові ром окремо їх скла, якщо вони хотіли сильніше

+821
online89 30 трав. 2015 р., 03:48:23

Я не думаю, що проблема повинна бути кислота. Крем поставляється в різних сортів, а в деяких міститься набагато більше води, ніж іншим.

Якщо ви використовували інший вид крему, як один, що не має більш товстий шар жиру у верхній частині, може бути, спробувати киплячу трохи більше часу, щоб зосередитися на жир і зробити більше казеїнових білків.

+804
Quiet Smoker 18 бер. 2012 р., 17:26:22

Я здивований, що ніхто не згадав фрикадельки!

На жаль я не можу дати рецепту, але я знаю, що моя мати і бабуся як використовувати черствий італійський хліб в котлети. Хліб замочують у воді і закінчується в м'ясі. Це не основний компонент, звичайно, результат, звичайно, не кульки хліба з м'ясом в них! але я припускаю, що хліб впливає на консистенцію котлет.

+781
Theodore Price 5 лют. 2013 р., 11:57:29

Вазелінове масло продається в аптеці-це те, що вам потрібно. Це безпечно для споживання людиною (це в аптеці за свого проносного) і не гіркне.

+766
Anastasiyya 23 бер. 2010 р., 23:29:42

Як тільки відкрила банку, він може отримати забруднені, нічим не підвішені в повітрі, шляхом перехресного забруднення ...і т. д.

 • сонячне світло
 • повітря
 • тепло
 • вологи
 • поживні речовини (варення)

Все це забезпечить хороші умови для клітинної культури (наприклад, цвілеві). Переконайтеся, що ви тримаєте його належним чином запечатані і заховані в сухому прохолодному місці. Тому що там немає консервантів, немає нічого, щоб запобігти або загальмувати ці небажані елементи від вирощування. Використовуйте його протягом декількох днів.

Якщо ви коли-небудь були фрукти / хліб вирощувати цвіль на вашому місці, це повинно дати вам ідея про те, як довго ви можете очікувати, щоб зберегти її після відкриття, перш ніж він йде погано.

Е. Р. чорний хліб цвіль любить температурі 15 - 30 С.

+755
user3313834 8 жовт. 2012 р., 16:15:49

Запах указує на проблеми безпеки. Немає ніяких причин, щоб додати оцет до м'яса (якщо ви вже купили мариноване м'ясо, але 1) маринування фаршу-це так незвично, шанси знайти premarinated фаршу з нулем, та 2) це було б заявленої на етикетці.

Ймовірним джерелом запаху є бактеріальної ферментації. Багато бактерії виробляють оцтову кислоту як продукт відходів (це як оцти отримує пахнути оцтом). При виробництві оцту бактерії зазвичай колонізувати інші види їжі, і м'яса, як правило, підтримує бактерій, які продукують інші запахи (так звані гниючого м'яса), можуть відбуватися дивні речі, і цей запах-це великий червоний прапор. Особливо з м'ясний фарш, який підтримує набагато більше бактерій, ніж плити з цільного м'яса (бактерії живуть на поверхні тільки, більше площа=більше бактерій).

він подивився червоний

Це не має значення. Колір м'яса не є надійним показником для безпеки харчових продуктів. По-перше, м'ясо на відкритому повітрі швидко набуває неапетитний відтінок зеленого або сірого кольору. По-друге, тому що клієнти, як відомо, відвернутися від зеленуватого м'яса, м'ясники можете просто упакувати його під особливий настрій, або просто купатися в хімічні речовини, які запобігають знебарвлення, тому він завжди залишається червоним. По-третє, хоча м'ясо дійсно змінити його зовнішній вигляд, коли вона згниє, це станеться швидше за все в кінці процесу. Видобуток газу (смердючий чи ні) настане набагато раніше, і ви повинні скасувати його в цій точці.

+754
DhAnA rAj 31 лип. 2012 р., 22:03:34

Я припускаю, що ви використовуєте один з Онидом за "конвекцією" мікрохвильова піч.

Ось посилання, що описують попередньо розігрійте свою духовку.

http://foodomania.com/setting-oven-temperature/

В резюме: виберіть опцію "випікати". Натисніть Enter/запустити один раз, потім вибрати температуру. Натисніть її ще раз, що дозволить вам вибрати час. Для підігріву, залишити його в 0:00. Натисніть Пуск/Enter ще раз. Коли пищить духовка, досягла температури. Натисніть Стоп і випікати.

+659
vishnu viswanath 7 січ. 2015 р., 15:05:24

Можливо, коріандру; або оранжевий осад (побічний продукт виробництва апельсинового соку) часто зустрічається в кондитерських сумішей і т. д.

+654
Parpar 28 вер. 2016 р., 00:52:23

Хтось пояснив мені, що я міг би збільшити площу поверхні трави значно при подрібнюванні в ступці з невеликою кількістю солі. Це дійсно дуже легкий для того щоб змолоти їх в порошок. У мене склалося враження, хоча, що мої соуси більш гірким, коли, використовуючи сухе орегано. Чи є для цього підстави? Я тільки через багато орегано, враховуючи її підвищену "ефективність ароматизируя"? Або я дійсно випускаю деякі речовини, які в іншому разі були б замкнені в листі?

+638
underoverdover 20 жовт. 2011 р., 16:12:33

Та там буде невелика різниця в текстурі, але в кінцевому рахунку це прийнятне заміщення. Просто переконайтеся, що дивитися на рецепт. Це залежить від того, як багато жиру і вологи, що молоко сприяє загальному тісто або тісто. Якщо це високий відсоток або матеріалів, то це може зробити кінцевий продукт менш вологі, менш багаті, і є сушарка текстури.

+601
Burak Ustek 31 груд. 2016 р., 20:53:11

Коли ви помістіть тісто в banneton ви сформуйте тісто для розробки поверхневого натягу? Я виявив, що робить велика різниця, коли я роблю хліб. Ось сайт я отримав багато інформації про шейпінг від. https://www.theperfectloaf.com/guides/shaping-a-boule/

+584
Scarface 17 бер. 2013 р., 16:35:13

В резюме, це складно, а відповідь rumstcho вказує. І кількість заражених курей/яйця-це тільки початок, оскільки шанси на захворювання залежить від того, наскільки висока кількість бактерій. Є потрібно досить, щоб вижити прийому і часткового перетравлення їжі, перш ніж вони можуть інкубувати у ваше тіло і потім викликати захворювання.

Таким чином, для прогнозування шансів хвороби від "підгорає" курки чи яйця, ви повинні розглянути:

 • Рівень забруднення на сирі продукти в продуктовому магазині
 • Зберігання і приготування їжі умови, включаючи температуру, тривалість зберігання і можливості перехресного забруднення
 • Швидкість росту бактерій в залежності від того, готова їжа є гарним живильним середовища (рідкої чи сухої, Є хороший джерело їжі для бактерій, і т. д.) після підготовки почалася
 • Якщо частково приготовані, температури і тривалості провів нижче 130F (зокрема, максимальна дальність зростання близько 100F)
 • Часу і температури відпрацьованого вище 130F (який буде поступово знижувати бактеріальну популяцію)
 • Кількість їжі, що з'їдається
 • Стан здоров'я, вік, стан імунної системи і т. д. людина їсть їжу
 • І т. д.

Є просто занадто багато змінних. Більшість з курки в продуктовий магазин, ймовірно, має потенціал , щоб викликати хворобу, але чи відбудеться воно багато в чому залежить від того, що саме ви робите з ним.

Те, що ми знаємо, що там, швидше за все 1-1.5 мільйонів випадків отруєння сальмонелою в США кожен рік. Це оцінка, тому що в переважній більшості випадків не повідомляється-можливо, хвороба не є достатньо важким або люди вважають, що це "вірус" або що-то ще й не пройти тест.

В FDA оцінює, що 142,000 випадках хвороби виникають щороку в США за яйця заражені сальмонелою поодинці. Більшість отруєнь сальмонелою, пов'язані з яйцями виходить від людей неправильне поводження з ними після того, як вони вийшли з корпусу, так як більшість оцінок кажуть, що тільки приблизно 1 з 20 000 яєць внутрішньо заражені сальмонелою. (Інші заражені яйця сальмонела на шкаралупі; у США, велика частина змивається, але незважаючи на це все одно не причина хвороби на раковині, поки бактерій є час, щоб бути змішані в кращому живильного середовища і для розповсюдження перед вживанням.) Ще, враховуючи, що США щорічно споживає близько 75 млрд яєць, що ще багато потенційно заражені яйця.

І тільки тому, що ви з'їли курку "підгорає" не обов'язково означає, що вона, ймовірно, ще досить бактерій, щоб зробити вас хворим. Міністерство сільського господарства США/FDA рекомендує 165F в якості безпечного кінцева температура для птиці, тому що сальмонели в основному гинуть за кілька секунд. Але якщо ви запікаєте курку і він провів довгий час над 130F, бактерії будуть поступово відмирати. Можна ще з'їсти курчати, який провів більше години на 140f і був рожевий і "м'які" (і неапетитно для багатьох людей), але досить бактерії можуть бути вбиті посилання, щоб хвороба навряд чи вдасться.

Але це не означає, що ви могли б спокійно їдять сирим або при кімнатній температурі або, перш ніж він дістався до 130F або перед цим довго вище цієї температури. В цілому приготування їжі процес, який диктує свої шанси на захворювання.


Нарешті, я хотів просто зверніть увагу на фразу "Скільки страшних ночей я" в питанні, який мені здається, що посилаються на "стереотипного харчового отруєння", де ви вболівати за кілька годин і трохи пронос або блювання протягом ночі і потім зробити краще протягом 24 годин або близько того. Це часто не через сальмонели; є багато інших бактерій і токсинів в харчових продуктах, які можуть викликати такі хвороби.

Сальмонеллезной інфекції іноді слабка у здорових дорослих, але зазвичай це не та річ, що просто викликає один "погана ніч" від "стереотипного харчового отруєння." У той час як симптоми можуть швидко з'являтися, це може зайняти до 2-3 днів, щоб вони з'явилися, і вони тривають довгий час, як правило, 4-7 днів.

Крім того, багато хвороби харчового походження може зайняти кілька днів або навіть більше тижня інкубаційний період до появи симптомів, так що "стереотипне харчове отруєння" може бути навіть від того, що ви їли вчора.

Підсумок: короткий тест на їжу, яку ви їли і зразок стільця, ви не можете знати, чи є певна їжа викликає хвороба. А враховуючи, що більшість випадків отруєння харчовими продуктами слабкі і/чи може бути декілька днів зняли з прийому, люди прагнуть залучити помилкових висновків про те, що їжа викликає проблеми, навіть якщо вони вважають, що це "хвороба" взагалі.

Але це не означає, що захворювання не існує, або неймовірно рідкісні. У CDC оцінює, що приблизно 1 з 6 американців (~50 млн. чоловік) будуть відчувати деяку форму від хвороб харчового походження щороку. Ви можете просто не розуміють, що це таке або чим це викликано.

+573
Ngabonzima Jean de Dieu 25 січ. 2013 р., 13:06:58

Тепер, знаючи, що ви маєте на увазі те, що відомо в Америці, як томатна паста і насправді не розчавив/пюре з помідорів, причина дуже проста: це загусник.

Томатна паста (або пюре або концентрату у Великобританії) була скорочена, щоб видалити майже всю воду. Коли ви приведете його в соус, він буде вбирати всю зайву воду і зробити кінцевий результат набагато менш водянистий.

Це не "загусник" в тому ж сенсі, як крохмаль; немає ніякої хімічної реакції, що відбуваються. Але при додаванні в соус він додасть вам кремовою текстури в кінці.

Багато з томатні соуси я намагалася, що інші люди зробили надзвичайно водянистою і деякі люди, здається, краще цей (я знаю кілька італійців, які наполягають на тому, що він більш "автентичні") і інші люди стверджують, що за допомогою томатної пасти "зрада" як-то. Я ніколи не розумів, що; хороша кухня використовує всі інгредієнти доступні, щоб зробити високоякісні продукти харчування. Якщо ви не використовуєте подрібнені помідори в якості бази, то розумно додати трохи томатної пасти, так що ви не мають велике водоймище, збираючи на дні макарони, як ви його їсте.

+539
Kathy Lam 22 трав. 2010 р., 21:44:06

У мене є баночка соусу невідкритий трейдер Джо Голландез, що я забула зробити в задній частині шафи. Це безумовно був там протягом року. Немає терміну придатності на ньому. Це все ще безпечно використовувати?

+522
Krissana Terapasirtsin 21 серп. 2010 р., 06:16:20

Є одно почуття, в якому пекуча м'ясо дійсно запечатати його.

Довгий час вона була щиро вважала, що пекуча м'ясо в деякому роді "запечатав" його. Як і інші відповіді вже показали, це маячня.

Дійсно це досить легко довести:

 1. Обпалити шматок м'яса.
 2. Смажений шматок м'яса.
 3. Дотримуватися м'ясо надуває або, можливо, лопне.

Якщо ви поставили герметичний об'єкт, який містить багато води, жиру або повітря в його в гарячій духовці, потім він збирається отримати більше, так як вода (і/або жиру, та/або повітря) розширюється і може лопнути. Ми наколюємо ковбаски саме тому, що вони не запечатані.

До того ж, якщо рідина в каструлі після приготування їжі, ніж може прийти тільки з поверхні, то ясно, що рідина не "скріплений", так?

Однак, якщо ви звернетеся до обпалюючи м'ясо до обсмажування його як "запечатування м'яса" ти не правий. І якщо хтось говорить, що вони вважають це неправильним, ми могли б попросити їх, якщо це означає, що вони вивчають астрологію; розглянути буквально означає "вивчення зірок", але ми використовуємо його в значенні "подумати" віримо ми чи ні в астрологію і, звичайно, не обмежується випадками, в яких ми насправді скласти гороскоп. До того ж, "запечатати м'ясо" означає "пекуча м'ясо так Майяра покращує смак і надає більш приємний колір" ще як використовується людьми, які знають його етимологічного походження спростовано переконання, що це було насправді запечатування щось "в".

+500
Harry koz 15 трав. 2011 р., 07:22:39

Я намагаюся спекти вид печива в духовці на 400°F і мені потрібно заповнювати дегустаційний фруктовий, який не плавитися при цьому темп. Якісь поради?

П. С. Просто для довідки, оригінальний російський рецепт використовує те, що називається "повидло", який є свого роду жорсткий мармелад, який можна різати ножем.

+465
Peter de Souza 3 трав. 2016 р., 21:27:40

Ми повністю виправили цю прикру проблему шляхом переміщення кавомолку від електричної розетки, у яку він був підключений, коли ми молоти каву і порожній колодязь. Коли не в користь, кавомолка проти стіни поряд з розеткою. Ми рухаємося до стійки, подалі від стіни, Перш ніж завантажити його з бобами, розтерти їх і очистити їх в кава-пресі або еспресо, тільки 2 методи приготування кави в нашому домі. Ми виявили це випадково і не було жодної зустрічі з статичним проблему так.

+460
Harshal Gajjar 23 січ. 2013 р., 12:21:24

Запозичення від відповіді Spagirl по -
Не використовуйте молоко або вершки, використовувати кокосове масло, акуратна. Це кокосової 'для всіх варіантів, і це чисте масло без води або твердих тіл] так що ваші Майо не тріскається і не стають водянистими.

Ви їм потрібні як "теплого", близько 25°C або це буде або пролив або твердне в грудочки...
Це про температуру необхідно зробити майонез в першу чергу, так що не турбуйтеся надто багато.

В залежності від того, де ви живете, кокосове масло або рідина або тверде тіло - перехід близько 24°С [75°Ф]. Якщо вона як і раніше твердим, де ви живете, тоді дійсно короткий вибух в мікрохвильовій печі перетворює його, або якщо ваш Майо холодно теж марміт до 25° для них обох.

Знову ж таки, залежить від локальної температури навколишнього середовища [або холодильник] не намагайтеся змішати його в дуже холодній Майо, мати його при кімнатній температурі [але не піддавайтеся спокусі, щоб піч Майо, якщо ви живете в холодному кліматі, то результат буде не дуже].

Як тільки змішали, прям назад в холодильник.

+382
alexako 19 жовт. 2019 р., 07:21:51

Ми зробили це Якисоба рецепт минулого тижня, але локшину вийшов дегустації більш гірким, ніж хотілося б. Я додав соєвий соус в шахті, але в основному просто заглушив гіркоту.

Що ми можемо зробити з цього рецепту, щоб зробити його менш гірким? Мені подобається Якисоба, тому я хочу спробувати змусити його працювати, а не щось інше. Але я боюся, що якщо я додаю щось (як цукор) це було б занадто сильно змінювати смак рецепт.

+331
makbol 8 жовт. 2015 р., 14:17:16

я роблю желе, ганаш живота для macarons; нагріти вершки і горошок, поки поверхня не розчиниться, охолодити, змішати, процідити.використовувати як звичайний крем для білий ганаш Чок. Мені потрібно якийсь час, щоб вирішити, як наповнити ці маленькі присоски, але на смак-це хронічне.

+325
FujiNEC 3 черв. 2016 р., 15:30:29

Якщо ви хочете, маринад, щоб проникнути в шкіру з м'яса, птиці, риби і т. д. Краще всього використовувати маринад і використовувати метод сухого тепла, але це ще тільки вибралися на поверхню або, у разі доведення моє глибоке мм.

Мені цікаво про випадок з рагу. На відміну від супу, здається, частину аромату йде на поверхні м'яса, але я не можу бути впевнений.

Ви можете описати, якою мірою смаки перейти на м'ясо з рагу, а не суп?

Я вважаю, вони не йдуть взагалі, але тушковане м'ясо, соус або вода просто огортає м'ясо, але може бути легко змивається? Однак це не може бути так, оскільки навіть якщо ви миєте його, ви все ще можете сказати, є деякі аромати на м'ясо, чи згодні ви і якщо так, то що саме відбувається, як вже питав.

+305
TheFlyIsASpy 19 лист. 2014 р., 00:47:58

Фенхель і кмин-це родичі, але не одна рослина. Насіння фенхелю мають смаку переважають аніс/лакричник, де кмин зовсім різні, у якого переважають інші аромати. Вони також мають незначні відмінності за зовнішнім виглядом.

Кмин, аніс, кріп та інші подібні насіння з дуже різними смаками. Аніс і фенхель мають дуже схожі смаки, і можуть бути замінені один з одним. Кмин і кріп також схожі на смак. Кмин має смак відрізняється від будь-якого з перерахованих вище. Я у тому числі ціни фенхеля, кмину, анісу, кмину і насіння кропу городнього, так що ви можете побачити, наскільки вони схожі, але є невеликі відмінності у формі.

Насіння Фенхелю:

Fennel seeds picture

Насіння Кмину:

Caraway Seeds picture

Насіння анісу: важко сказати, від картини, але аніс насіння набагато менше, ніж кропу. Anise Seed

Насіння кмину: зверніть увагу, вони значно різняться в кольорі Cumin seeds picture

Кріп насіння: (зверніть увагу, скільки лестити тези)

Dill seed picture

+292
user3399495 24 жовт. 2013 р., 01:29:36

Збагачений тісто, як правило, потрібно або купу замішувати або багато часу вистоювання (або обидві - з пам'яті Річарда Bertinet місить своє тісто булочки протягом приблизно 10 хвилин, потім докази по 14 годин).

Один трюк, щоб додати вершкове масло після первісного замісу, так що ви можете спочатку сформувати деякі клейковини. Це має зробити так, щоб отриманий хліб менше 'маски'.

+291
Abdulsolih 16 трав. 2014 р., 06:05:29

На водяній бані чізкейк є контроль температури густого заварного крему Форма для випічки роз'ємна (чізкейк технічно заварний) - вам не потрібно турбуватися про вологості в духовці відсутності водяній бані.

Еквівалентність ви заявили томів Пан, хоча це проблема. Дві чаші не зіставні обсяги рекомендувати. Площа 9" круглий лист (ваш роз'ємна) буде π х R2 = 3,14 х (4.5")2 = 64 ст. 2 (орієнтовно). Площа 9" х 13" прямокутні сковорідки 9 x 13 дюймів = 117 в. 2, що приблизно в два рази площу роз'ємна Пан. Це означає, що той самий обсяг чізкейк начинка буде заповнити 9" х 13" каструлю приблизно наполовину повна 9" форма для випічки роз'ємна.

Якщо у вас є величезна кількість начинки, заварний крем слід налаштувати набагато швидше, в більшій каструлі і не повинно бути стільки проблем, щоб довести до температури рівномірно, наче в товщі чізкейк на Форма для випічки роз'ємна. Доки ви не плануєте випікати бари в палючий-гарячу духовку і видалити їх з духовки, перш ніж вони виглядають повністю комплект, вам не знадобиться водяна баня.

+290
Anessence 16 бер. 2016 р., 03:18:48

Це залежить від деревини, якщо це бажано чи не палити з корою ще на дровах. У мене були хороші результати куріння з яблуком деревної кори, але огидні результати з берези (береста виділяли важкий сажі).

Це отруйні? Ну, я все ще живий, але це анекдотично.

+271
Aritra Saha 16 серп. 2019 р., 15:27:05

Ось деякі цікаві відповіді, тільки один з яких навіть наблизитися до відповіді на питання, на мій погляд.

Що таке повільного приготування? Як він каже, Це щось приготування їжі протягом тривалого періоду часу.

Що це добре? Зараз це ключове питання. Навіщо ви хочете приготувати що-небудь тривалий час, якщо ви могли б приготувати його швидко і отримати той же результат?

Для чого він потрібен жорсткіше, менш дорогі шматки м'яса, які можна приготувати в задоволенні ніжність, використовуючи більш швидким методом. Щоб отримати необхідну ніжність, ви повинні готувати його протягом досить тривалого періоду часу.

Чим жорсткіше шматок м'яса, тим довше вам доведеться готувати його для.

Тому я вважаю, що правильна відповідь ви відчуєте, повільного приготування, хороше для грубого, дешеві шматки м'яса.

Повільне приготування створене в ті часи, коли населення просто не мають фінансових ресурсів, щоб дозволити собі найкраще, тендер більш дорогі шматки м'яса і доводилося задовольнятися тим, що вони могли собі дозволити, і ці незмінно були в менш сприятливому положенні, більш жорсткі шматки ніхто не хотів. Щоб зробити їх їстівними, вони готують їх на повільному вогні протягом тривалого періоду часу, отже, повільного приготування.

+208
broeni 14 січ. 2018 р., 22:35:13

Якщо яловичина дуже м'яка, вона підгорає. Період. Незалежно від кількості часу, навіть якщо здається, що для тебе багато, цього не достатньо. Розгін викличе м'яса з великою кількістю сполучної тканини (наприклад, хвостовик) для сухої, і навіть розвалиться, тому що вона дуже ніжна. Але вона не буде тягучою.

+114
Michael Plazzer 3 жовт. 2014 р., 07:00:54

Там будь-яка перевага для того щоб додати солі, щоб при смаженні цибулю, а не додаючи його в останній раз? Мої друзі кажуть, що він видаляє вологу з лука.

Це правда? Чому видалення вологи з лука важливо?

+108
vodoroheliov 20 груд. 2017 р., 18:42:58

В моєму районі типовим типом крем ви можете отримати на збиті вершки. Він містить відсоток жиру близько 35%. Деякі рецепти закликають до більш високим жиру у відсотках, як 50% і вище, тому я б хотів, щоб змішати в іншому підняти відсоток. Речі, Здається, у мене в наявності є:

 • Звичайні вершки (35% жирності), це, напевно, мій базовий інгредієнт
 • Молоко (0,5% до приблизно 3,5% жиру)
 • Пн Чоу або вершковий сир Філадельфія
 • Сир маскарпоне
 • Крем-фреш
 • Багато різних типів кварків (Голландська, Грецька, болгарська, і т. д.)

А також, можливо, деякі інші, які я не розглядав би спочатку (як Huttekase) для моїх цілей, хоча так довго, як це легко доступні (в Нідерландах) я з задоволенням прийму нетрадиційних альтернатив, поки вони працюють.

Зазначені вище інгредієнти в основному не перерахувати їх відсоток жиру, що робить речі більш складними. Крім того, я турбуюся, що вони можуть також відрізнятися між регіонами (тобто, якщо англійський рецепт пропонує використовувати крем-сир, він передбачає використання різного роду з певною відсоток жиру). Чи є спосіб, щоб компенсувати цю проблему?

Я перевірив англійського "вершків" статтю в Вікіпедії, але він перенаправляє на звичайний "крем" запис. Це в свою чергу (очевидно) посилання на цей голландський сторінки для універсальний крем, який згадує

"Вершків - варіант з Великобританії, з більш високою відсоток жиру, не можуть бути замінені [регулярної] крем".

Що не дуже корисно.

Передбачуваного використання будуть солодкі страви, в даному конкретному випадку морозиво.

Підсумок: що ці інгредієнти потрібно змішати, щоб отримати, наприклад, на 50% жирного крему?

+92
TATTIANNA AMARA 4 лип. 2015 р., 20:23:33

Моя дружина скаржиться, що випічки з випічки результати влади в гіркий смак. Нам було цікаво, якщо є хороший замінник, що смачніше. Ми іноді використовуємо збиті білки (наприклад, млинці) для заміни в БП, але в рецептах сухістю, яка, можливо, не так добре (як булочки) і навіть в млинці результати менше, ніж великі.

Будь-які ідеї?

+91
roepit 5 груд. 2017 р., 00:07:24

Я хотів вичавити лимон над рибою, коли це було зроблено, і потім зробіть соус для нього. Ви можете зробити як айолі або приправлений майонезом, з використанням таких інгредієнтів, як каперси, кріп, лимон і т. д.. Все, що ви зазвичай як на регулярні, приготований лосось.

Крім того, ви знайдете різницю в смаку між піднятою ферми і дикого лосося. Дикий зловив лосося ще червоніший м'якоть (хоча в деяких місцях почали фарбувати лосося), і набагато сильніше аромат лосося, ніж ферми підняли лосося.

+85
user1766550 20 квіт. 2016 р., 07:14:37

Я буду консервувати купу персиків сьогодні ввечері, і я знаю, що у вас є, щоб очистити їх перший (і я знаю, як це зробити легко), але мене зацікавило, чому я повинен це робити?

Я завжди робив це. Так мене навчила моя мама, але чому?

Всередині є частина, яка хоче згнити, сторона має захисне покриття (або так здається). Чому ми повинні зняти його може персиковий?

+83
Eduardo Chongkan 15 вер. 2014 р., 02:35:47

Я відчуваю твій біль. Якщо тільки мені краще сподобався кабачок...

Ви напевно можете заморозити кабачки-нарізати товстими, бланшувати в солоній воді до майже ніжним, трансфер в крижаній бані, поки він холодний, мішок, і покласти в морозилку.

Пізніше, відтавати і використовувати рецепти, які не вимагають ультра-свіжий сквош.

+72
Erin Francis 11 жовт. 2014 р., 17:55:10

Я роблю полуничний сироп, використовуючи наступні ingredientes.

 • 1 фунт strawberrys;
 • половину лимонного соку;
 • 1 склянку цукру.

Як я можу зробити без цукру (або, принаймні, використовуючи менше цукру) полуничний сироп?

+49
Gabor Forgacs 18 квіт. 2010 р., 01:44:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil