Я можу виправити мою вселенську м'ясорубку, яка просочується, коли я роблю журавлинний помаранчевий смачно

'TIS сезон для журавлини апельсин смачно, але який жах!

Джерело витоку: де ручка відповідає стовбур болгаркою. Там прокладка є, що можна замінити?

+542
MrDiggles 19 груд. 2010 р., 18:57:28
37 відповідей

В дусі Aaronut коментар на мою відповідь, ТВ програми, як добре їсть, що таке гарне шоу для людей, щоб дійсно дізнатися про кулінарію (наука кулінарія, готування; історія та культурне значення між стравами), а не просто спостерігати як шеф-кухар готує свої улюблені рецепти?

(відео і анімації в рахунок, занадто)

Це Вікі спільноти, так що , будь ласка, відредагуйте головний відповідь, а не відправляти нове. Будь ласка, не забудьте включити опис шоу і, якщо можливо, посилання.

+993
kozach 03 февр. '09 в 4:24

Я мав досить багато різних бамбукові пароварки. Перше, що я купив багато років тому, і це тривало багато років. Останнє, що я не придбав. Ми говоримо про нормальної експлуатації, миття рук тільки. Схоже, вони зроблені ще більш дешево і ніхто з них тримає добре.

У кого-небудь є ідеї про те, як я можу гарантувати, що наступний куплений буде міцний і тримає добре? Що-небудь певне, я повинен шукати/у?

+980
Chip Emery 5 груд. 2010 р., 17:08:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Горох дуже солодкий, особливо, коли ви їсте їх, молодих. Я не думаю, що іншим досягти їх, але я не думаю, що я намагався кожен овоч у світі, так що цілком можливо.

Якщо натуральні солодощі з бобових не достатньо для вас, вони дуже добре додають цукор.

+970
raholling 22 черв. 2018 р., 05:41:53

Дріжджі можуть бути занадто старі, а в більшій частині, ніж звичайні пляшки мертвий (але деякі з них, напевно, ще живий) - з огляду на ці досить тривалого часу наростання для основної білий хліб в теплій (80 градусів) куточок. Як ви будете використовувати меншу кількість дріжджів.

З його зростанням взагалі я трохи підозрюю його, Хоча, раз все-таки повинно бути пропорційно правильним, а другий підйом все-таки повинна бути повною, просто значно розширено. Враховуючи ті часи і температури, це звучить, як ви може бути більш захистивши свій перший підйом. Значно більше розстойки тісто може принести досить низький/плоский батонів, як ви бачите.

Розглянемо вимірювати ваш зростання градуйований посудину, щоб дійсно визначити, коли його два рази і коригувати звідти.

Нові дріжджі деякі не боляче.

+935
laillusionista 29 черв. 2012 р., 12:20:40

Я використовував нарізані кубиками ріпу в страви в якості заміни картоплі. Це може спрацювати, якщо вам подобається є ріпу. Звичайно, смак буде сильно відрізнятися, ніж картопля.

За даними Вікіпедії (ІІП, я знаю... але просто для зразкового подання):

100 грам.. Ріпу 7г вуглеводів Картопля 17г вуглеводів

+929
Ravenote22 9 січ. 2017 р., 08:59:05

Якщо меляса б гарною заміною, щодо патоки? Я думаю, що ваша ідея кленового сиропу, ймовірно, буде смачним, так що якщо у вас є те, що я хотів би спробувати!

+919
user251615 30 лип. 2013 р., 19:59:28

Я думаю, що красу італійської кухні знаходиться в його простоті. Більшість класичних рецептів були менше інгредієнтів, ніж ви думаєте, і не дарма. Якість і свіжість цих продуктів є ключовими, але більше не краще. Якщо ви хочете, щоб м'ясо блиск використовувати мармуровий стейк (наприклад, шийна частина курчати) і додати молока, щоб м'ясо / рослинна суміш під час приготування їжі для солодощі. Як і для всіх рослин і рекомендації спайс, я не фанат. Знову класичний рагу Болоньєзе приправляють тільки з мускатним горіхом, сіллю і перцем - навіть не будь-часник. Також, Що стосується інших видів м'яса, я кажу "Так", але в м'ясної суміші, я кажу "ні". Тосканської версії часто використовують дикого кабана, який є великим. Я б сказав, що ні багато-мармуровий стейк з ваших улюблених м'яса зробити хороше рагу, але не перевантажуйте себе з м'ясом сумішей або екзотичні, трудомістких процесів приготування їжі. Просто і практично завжди дає кращий результат для цієї страви.

+917
pkrohnert 12 жовт. 2019 р., 09:27:42

Коли я смажити качині грудки, я отримую значну кількість жиру, що басейни нижче качина грудка.

Що я можу додати в блюдо, яке буде вбирати, що качиний жир і отримати з цього користь?

Єдине, що я думав, що так далеко можна було б зробити тісто. Тому ідея полягає в тому, що я б зробив плоский з листкового тіста і помістити його під качку під час її приготування. Потім, коли обидва готують і тісто ввібрало в себе жир, я беру втекти, зніміть шкіру і викиньте його, а потім я поклав качина грудка назад в тісто, нарізати його і служити йому.

+902
Cocoine 19 вер. 2017 р., 19:46:13

Якщо це:

[зображення було видалено за його способу лохотрон]

Це те, що ви шукаєте, (ми називаємо їх Товсті млинці або товсті млинці) потім використовується харчова сода. Ми також відокремити жовтки і змішати їх з цукром, ваніллю, корицею, вершками і борошном. Білки збиваються окремо і додати в суміш.

+873
Ryan Div 10 трав. 2010 р., 21:01:05

У мене є кілька способів боротьби з цим:

 • При використанні невеликий обробну дошку використовуйте миску, яка ширше, ніж (маленький) розмір обробної дошки. Якщо ви можете керувати ходом (не кидати!) обробну дошку вертикально над чашею, всі будуть падати в миску. Особливо якщо куля трохи ширше, ніж дошка. Не катапульта їжу з дошки, але постарайтеся зробити це досить швидко, тому дошка знаходиться у вертикальному положенні перед їжею впала/впав.
 • При використанні великий обробній дошці, я поставив дошку врівень з краєм прилавка. Я тримаю миску поряд з прилавком, і тому що я не покладаюся на гравітації, я змогла дуже точно штовхати речі з дошки по крупицях (як інші згадали, використовувати ваші руки і спину свого ножа). Якщо у вас є кругової чаші, ви можете створити будь-то навісу з обробної дошки, так що краї вище самої широкої частини чаші.
 • Ви можете досягти аналогічного ефекту, поставивши миску в раковину і обробну дошку поряд і нарівні з раковиною.
 • Якщо їжа буде в будь-якому випадку разом готували, користь, використовуючи велику миску для всіх, а не кілька маленьких тарілок, щоб поставити все окремо. Менше прання, менше зміни зниклих без вести велику миску, коли кидаєш їду до нього.
 • При різанні великих шматків, ви завжди можете просто використовувати свої руки, щоб забрати речі. Моя мати буде використовувати шпатель і руки її, і вона повинна рухатися досить багато їжі таким чином.
 • Якщо у вас є обробна дошка з ручкою, ви можете використовувати ручку як міні-воронка.
 • Трохи спритності рук, ви можете зробити V-образну форму, утримуючи спину ніж на край обробної дошки і використовувати, що схожий на складаний обробній дошці , що moscafj пов'язані. Це тільки дійсно працює для невеликих купи їжі (залежить від того, наскільки широкий ваш ніж, я думаю).
 • Моїй бабусі трюк #1: шпунт вирізати харчовими продуктами, поставити чашку/миску. Перевернути дошку+Кубок. Забираємо дошки.
 • Моїй бабусі Трюк #2: паля відрізати їжу, поставити чашку/миску/рукою. Тримати дошку над великій мисці. Утримуючи чашку/миску/руки на місці, тягнути назад на обробну дошку, тому їжа зісковзує з дошки і потрапляє у велику миску.

Який метод я використовую, залежить від їжі, кількості, розміру нарізки, а якісь кульки в мене немає. У мене є неабияку кількість пластикової миски спеціально для того, щоб спростити весь ріжучо-зберігання частини нашого досить великого страви готує.

+819
Meena O 25 груд. 2016 р., 08:25:35

Досі я вільно з допомогою оцту на основі соусом барбекю, щоб скоротити сальність

Ви знаходитесь на правильному шляху тут. Ви хочете додати якусь кислоту після приготування Розрізати жирних, желатин-й смак. З барбекю з свинини, ви б зазвичай використовують оцет (краще яблучний оцет), як кислота. Ви можете використовувати його просто, якщо ви хочете, щоб м'ясо unsauced. Або ви могли б зробити "оздоблювальні соусом", який також включає в себе типові соусом барбекю Інгредієнти, такі як коричневий цукор, патоку і спеції. Фактичне барбекю соуси, особливо Кароліна стилів, які важкі на оцет, просто крайні приклади обробки соусом.

Щось на зразок рагу, можна використовувати сік цитрусових в якості основи замість. В скороварці рагу рецепти, що я бачив, як правило, вимагають апельсиновий і лимонний сік, наприклад.

+819
Maru Amallo 11 черв. 2019 р., 04:24:55

Я не можу говорити за свинину і яловичину, але наскільки курка йде...

Я працював в обробці куряча фабрика і ми приготувати "кашку" для хот-догів/Болонья або те, що вони поклали ст. Це були в основному залишки м'яса і жиру з туші, що ми не могли видалити. Туші були дрібно нарубані, а потім відділяються на центрифузі машина в "м'ясо" і "кістки". Ми б як-небудь і кинути в обрізь, якщо у нас не вистачає замовлень на акрил, але ніякі органи не пішов туди.

Я не знаю щодо якості рідоти, але ми продамо грудей в залежності від віку і якості курей, ми могли б отримати.

+816
sankar 21 трав. 2019 р., 17:06:43

У мене томатному соусі рецепт, який закликає до 1 можете (28oz) нарізаних томатів (включаючи рідину). Як я можу замінити можна зі свіжими помідорами? Я не впевнений, якщо є конкретний тип томату, я повинен використовувати або скільки їх використовувати. Крім того, що я можу зробити, щоб замінити рідину?

+749
Sumit Karmakar 14 квіт. 2013 р., 17:37:19

Я б сказав, Вони абсолютно різні. Tapatio знаходиться гостріше і товщі. Червоний Френка гарячої тонше, має більш кислий смак, і менш гостра.

+732
jerichorivera 21 груд. 2019 р., 04:24:32

Діапазон можливостей з базовим рецептом млинців не дуже широкий. Є додаткові речі, які ви можете додати, звичайно, але основний рецепт дуже простий.

Яйця в основному білок. Коли ви варіть яйце, він переходить з рідкого (в основному) до твердого. Яйце змішується в тісто для млинців будемо робити те ж саме. Млинці зазвичай готують досить швидко, за досить гарячий вогонь, і що швидкий нагрів робить яєчні білки замкнути і грубішають. Думаю, різниця між яєчнею і омлетом: смажені яйця потрібно варити швидко, а готувати яєчню не поспішаючи, щоб зберегти яйця від гумової. (Інші млинці Інгредієнти лічильник гумової міцність швидко приготовані яйця.)

Борошно в основному крохмаль. Крохмаль вбирає вологу (з яйця і рідина). Люди почали робити такі речі, як млинці, тому що борошно-це відносно дешевий і добре тримає, а одне яйце можна зробити багато борошна, млинці і нагодувати набагато більше людей, ніж саме яйце.

Рідина (молоко у вашому рецепті, але і інші речі працює) треба прорідити тісто; ми все ще простягаючи яйце з. Без додавання рідини, ви будете мати шматок густого тесту. Зберігаючи тісто для оладок тонкі, ви переконаєтеся, що тісто виливається на розпечену сковорідку залишиться достатньо вільною, щоб розкласти в знайомий плоский диск, забезпечуючи велику площу поверхні для яєчний білок для застигання.

Сіль є, так що млинець не м'який смак. Це легко перевірити. Більшість американських рецептів також включає цукор або інший підсолоджувач.

Американські млинці без додаткових жирів — топлене масло або рослинна олія, як правило, не люблять більшість американців. Доданий жир робить млинці м'якше і багатше. Використовуючи крем таблицю або що замість звичайного молока теж може працювати, як би додаючи додатковий яєчний жовток.

Пекарський порошок являє собою суміш сухого бікарбонату натрію і один або більш кислих солей. Суміш (зазвичай) розроблені таким чином, що деяка кількість газу проводиться, як тільки порошок змішується з рідиною, і ще виробляють, коли тісто нагрівається.

Нарешті, крім законопроекту інгредієнтів, процес , використовуваний, щоб об'єднати інгредієнти теж важливі. Пшеничного борошна і клейковини в ній, і занадто багато перемішування рідини, утворюючи гігантські протеїн мега-молекул в тісто і привести до тривожно жувальні млинці. Ви хочете розвитку клейковини для хліба, але не млинці, кекси, і інші "пухнасті" випічка.

Як правило, сухі інгредієнти (крім цукру) попередньо змішують окремо від вологих інгредієнтів. Два в поєднанні в якості останнього кроку перед приготуванням.

Ви також хочете, щоб деякі повітря в млинці (американські млинці принаймні), і, звичайно, те, що розпушувача немає. Ви можете отримати навіть більше повітря в поділі яйця, використовуючи жовтки як "мокрі" інгредієнти, а потім збивати яєчні білки в м'яку піну. Спінений білі потім купажують, коли вологі і сухі інгредієнти разом узяті. (Зверніть увагу, що ви не хочете, щоб повітря в млинці, і з цією метою перешкоджати тісто сидіти протягом декількох годин перед приготуванням: це дозволяє уникнути міхурів, бульбашок, що утворюється в блендері або через віночок використовується для приготування рідкого тіста.)

+727
Ryan Rodemoyer 2 черв. 2017 р., 00:47:58

Я в даний час подорожі в Лаос, де моє улюблене місцеве блюдо називається "ларб" або "laap" (ລາບ у Лао, ลาบ в Тай).

Коли я описував мій австралійський друг сказав, що схоже на блюдо, яке було одним з його фаворитів під назвою "Сан-Чой лук" і описав його як "то в південному китайському або хінді слово для пряного фаршу в листках салату".

Я полював на Вікіпедію і там, здається, немає англійської статті, хоча я зараз знайшла статті китайської Вікіпедії, а термін все-таки з'явиться в декількох статтях в англійській Вікіпедії. Існує багато інформації в Інтернеті, я помітив, особливо з Австралії. Але інформація суперечлива. Два Yahoo відповіді на питання про його походження дають різні відповіді без подальших подробиць: Китай, Таїланд.

Є принаймні сім інших написань, що я міг знайти, усі комбінації з "Сан" і "співав", "Цой" і "Чой", і "Бак" і "лук".

Для мене це виглядає як Китайська грамота, але я не зміг знайти китайські ієрогліфи і навіть якщо страва має китайське ім'я це не означає, що він не був родом із сусідньої країни.

Чи може бути, що "ларб" розташований в Південно-Східній Азії версія "Санг Чой лук" або "співав Цой лук" китайське ім'я для своєї версії "ларб"?

Санг Чой цибулю, з китайської Вікіпедії:
sang choi bow

Кальмари ларб в Таїланді:
Thai larb
Laap свинини в Лаосу:
Lao laap


+691
Neha Nathani 29 серп. 2014 р., 10:53:04

Я намагаюся зробити булочки з родзинками, як ті, з мого рідного міста, я більше не живу там, тому не можу отримати їх дуже часто. Я зробив зовсім небагато експериментую і поки я досить далеко, я створив колобка я дуже задоволений за винятком однієї речі: в gooeyness між закручених шарів.

Це очевидно, щось робити з начинкою, але я не можу розібрати, що. Челсі всі рецепти використовувати масло, коричневий цукор і фрукти Для начинки, але масло і цукор просто зникають під час приготування їжі, залишаючи сухий хліб. У chelseas з пекарні, є тонкий шар коричневої липкість між підкоченими шарів. Не багато, але достатньо, щоб зробити булочки вологий і солодкий всередині.

У кого-небудь є ідеї як цього домогтися? Це як якщо б булочок не повністю приготовані в між шарами, залишаючи трохи липкий всередині, трохи як непропечене тісто. Я не можу зрозуміти, що кладеться в начинку для досягнення цієї мети.

Я намагаюся дістати фотографію однієї з цих булочок, щоб краще проілюструвати, що я маю на увазі, і як тільки я отримаю його.

Спасибі.

Редагувати Я зараз додав На фотографії нижче.

Побачити, як булочка Челсі з пекарні (верхній пік) ще вологі шари між валками і сам хліб виглядає більш м'якою і податливою.

Порівняйте це з моєї булочкою і ви можете побачити в масло/цукрової суміші я шаруватих посеред зникла з приготуванням їжі. Вона виглядає сухою. На вершині цього, сама булочка здається сухуватою, порівняно як ви можете бачити він має тріщини при розкачування, а пекарня плюшка не має.

У кого-небудь є ідеї про те, як досягти цієї вологи в тісто, а між шарами??

**Я тут подумала - Всі рецепти Челсі виклику для хліба борошно. Можливо, що простий борошна буде виробляти більш м'яке, більш вологе колобка?

enter image description here enter image description here

+631
Malik 007 5 лист. 2019 р., 09:17:23

Це залежить від типу бульйонний кубик. Сухий, пудровий бульйонні кубики можна розтовкти і посипати і відповідну кількість доданої рідини.

Додайте кубики повинні бути розбиті (я часто нарізати їх за допомогою ножа, щоб не забруднитися запас пасти на пальцях) і помістити в гарячу воду перед додаванням в блюдо, тому що вони не розчиняються так само легко, як білосніжні кубики.

+604
Ajay Chouhan 7 вер. 2015 р., 10:13:53

Ви повинні бути добре. Я не змогла знайти конкретного рецепту, але багато консервування рецепти для перцю (сальса, соління & приправи) містять часник. Поки є достатня кількість оцту, яке ім'я Ваш рецепт припускає, і ви правильно оброблена, що не повинно бути проблемою. Цей рецепт маринованих перців можуть бути схожі на ваші і містить часник в готове виріб.

+591
Tara DeWitt 4 лип. 2010 р., 01:09:04

Якщо ви насправді дрібно нарізати його, ви повинні бути добре. Зокрема, ви повинні розрізати його на тонкі диски спочатку проти шерсті, так що ви різання волокна в досить короткі, щоб не турбувати вас. В залежності від того, наскільки жорстко ваш лимонник є, можливо, вам доведеться видалити деякі зовнішні шари для цього.

У цей момент його вже можна жувати, але подальшого подрібнення повинен переконатися в цьому. Якщо шматки досить малі, дійсно немає нічого, щоб жувати, і це не дуже ймовірно, щоб засунути в рот, враховуючи, що вона змішана з великою кількістю інших речей у страву.

Тим не менш, є деякі відмінності в в'язкості, і воно приймає досить гострий ніж для цього, якщо лемонграс є на жорсткій стороні, до такої міри, що не представляється можливим. Так що якщо у вас є питання, розкришити його дрібно (або дуже мало, стебло досить ніжне, щоб зробити так), повертаючись у свій звичайний підхід вливаючи його в речі є способом піти.

+585
leolobato 24 трав. 2016 р., 17:57:42

Компанія PepsiCo (власник чіпси) розробили новий користувальницький сіль Для картопляних стружок, що дозволяє їх використовувати набагато менше солі, щоб досягти того ж рівня солоності. Це дозволить їм скоротити рівень натрію на 25%. Так воно, звичайно, вірно, що сіль впливає на кількість натрію ви споживаєте порівняно з солоністю їжі. Деякі коментарі, розміщені на цей відповідь змушує засумніватися в тому, ви повинні піклуватися про зміст натрію. Припускаючи, що ви повинні піклуватися, тоді варто розглядати його.

+563
anD 10 вер. 2014 р., 08:20:00

Випаровуватися вони будуть пом'якшувати їх для вашої собаки. Швидкий і легкий спосіб зробити, що б у піч (як інший користувач запропонував), або просто над каструлею води коротко, поки вони досить м'які

+562
AndeX 18 бер. 2014 р., 14:43:34

Я не пробував це сам, але він завжди говорив, що тримати ядро авокадо і встромивши її в середину гуакамоле захищає його від потемніння.

+560
Gui Wahnon 16 січ. 2010 р., 19:38:11

Щось не правильно звучить для мене, тим більше що це відносно невеликий духовкою і має прийти знову тепло досить швидко (менше місця для тепла). Тут я припускаю, що десь ви використовуєте це розумна температура навколишнього середовища, і ви не використовуєте його в холодне місце і т. д.

Я очікую, що падіння температури при відкриванні дверей, може 10-20 градусів залежно від потужності печі, але температура знову підніматися швидко, скажімо протягом 5-10 хвилин максимум. Це випадок з моєї дуже великий цілісний спектр духовка.

Там може бути кілька причин для цього:

 1. Ваш вимірювальний термометр не точний. Деякі з його більш дешевим аналогом роторної версії не чого гарного, цифровий "лазер" різноманітність також може дати неправдиві свідчення в залежності від поверхні, для вимірювання температури
 2. Як згадувалося раніше, циркуляції повітря або заблокований нагрівальних елементів. Так як температура здається більш стабільною, без піддону може бути, що пан заважає термостат ногами в OTG в, або з-за спеки відображається або гарячого повітря затримуються
 3. Температурний режим OTG і налаштувань термостат з оптимізмом. Якщо це так, спробуйте встановити різну температуру (скажімо, на 10% вище, так і без піддона) і бачите, що ваш термометр говорить. Якщо температура ближче з високе значення, що може бути проблема
 4. Різного температурного режиму в залежності від режиму роботи печі. Якщо ваша піч має різні режими, спробуйте той же експеримент, щоб побачити, який є більш точним. Якщо піч має кілька елементів (і кругової вентилятор тип елемента) може бути більш точним, ніж інший. Будьте обережні, хоча, використовуючи приватний режим, це може легко перевищити в піч термометр температури специфікації і пошкодити його.

Проживши багато різних печах протягом багатьох років, це, напевно, поєднання 1-3 З 3 найбільш ймовірний винуватець якщо піч є більш дешевим брендом. Багато духовкою мені довелося встановити трохи вище, ніж налаштуваннях терморегулятора, щоб отримати гідні результати, але мені ще належить зустріти ту, де мені довелося знизити налаштування.

+557
Claire 28 жовт. 2019 р., 22:14:23

Є цілий ряд різних способів ви можете додати приправи до кави. Як зазначалося раніше, можна додати сироп бобів або готової кави, але проблема з сиропом, як правило, полягає в тому, що в той час, додавши ароматизатор, воно також додає солодощі, які деякі не хочуть.

Ви можете спробувати додати hazlenut суть або масло попередньо обсмажених зерен і залишити на кілька днів для страви настоюватися до шліфовки і через.

Або ви могли б спробувати додати всю hazlenuts попередньо обсмажених зерен у співвідношенні приблизно 2:1 Квасоля hazlenuts по вазі і залишивши на кілька днів для кухні настоятися, а потім розтерти і використовувати.

Вам потрібно експериментувати з кількістю і залиште час, щоб знайти те, що працює краще для вас.

Я не думаю, що це практично для обжарювання зерен в домашніх умовах.

+550
Mastacheata 2 січ. 2015 р., 03:49:42

Є фактична різниця в хімії або компонентів Копі Лювак кави в зернах, і більш традиційний кави в зернах? Якщо так, то які ці відмінності?

+525
venkatesh ankam 31 груд. 2012 р., 20:40:40

Я тільки вчора дивовижний шоколадний крем-брюле з Гранд Марнье фламбе, який офіціант запалив на столі. Це було настільки добре. Я думаю, що вони зробили звичайний-брюле з скоринкою вже на неї й додав Гранд Марнье тільки перед подачею. Він був злегка теплим, можливо, з фламбе. Дуже хотів би мати рецепт для цього. Було у Емі в центрі міста Порт-Орчард , штат Вашингтон.

+467
Unrealer 18 груд. 2018 р., 14:57:49

"Готовий-готовий" зазвичай означає упакованого продукту. Багато 'готові' картоплі продукти пар гарячий і покритий злегка в олії перед заморожуванням, так різання ваші власні можуть бути проблеми.

Певний рецепт буде корисним, так що ми можемо дати рекомендації про те, як боротися з свіжоскошеної картопля (пар готувати і регулювання часу/температури всього страви)

+430
jakubjanousek 4 жовт. 2011 р., 01:04:46

Як правило, індійської і мексиканської продуктові магазини несуть гуаява. У Північній Каліфорнії, є магазин під назвою Пасифіка, що майже завжди носить гуаява.

+302
Chris Spiking 4 трав. 2012 р., 04:48:54

Чай готують шляхом додавання води+цукор+чай порошок в миску, і варили його правильно. Після заливки в чашку, я додала 2 ложки сухого молока (продукція Нестле) і замутили добре. Але я знайшов великий гранули сухого молока на дно чашки (після його вживання). Як уникнути цього? Я маю на увазі, що це правильний час додавання сухого молока при підготовці чашку чаю?

Tea

+300
akuseru 24 вер. 2014 р., 23:32:42

У мене була така ж проблема з плаваючими перець, так що тепер я замочити мої в кавник.

+253
MyScrap 10 груд. 2019 р., 07:45:56

Якість бобів в бік, цілком імовірно, що ви замочили квасоля занадто довго і вони почали бродити. Гіпс переважно без смаку, тому вона не повинна впливати на смак.

При замочуванні сої в соєве молоко, ви хочете, щоб ввібрати їх протягом не більше шести годин (чотири літа або приміщень з підвищеною вологістю). Якщо ви мочіть їх занадто довго, вони почнуть бродити (виробляючи при цьому кислий смак), яке може бути причиною кислого смаку. Якщо ви можете хотіти розглянути замочування їх у холодильнику, щоб уникнути бродіння.

Розглянемо дегустації партії соєвого молока ви виробляєте, щоб переконатися, що боби ти раніше не почав бродити.

+246
meowthsli 28 лист. 2016 р., 06:17:08

Є спеціальні миючі засоби для розчинення кавових масел, які зазвичай використовуються для підтвердження портафильтр машини. Шукайте кави Чистий або Puly кафешка

+206
Pedro Rodrigues 8 груд. 2018 р., 20:17:11

Як щодо використання кураги? Я використовую їх часто з кускусом і вони надають стравам дуже приємний насичений солодкістю. Пиво/запас зволожуються їх прекрасні кишені солодощі.

+166
Patricia Ndlovu 7 лист. 2010 р., 10:04:43

Може бути, ви очікуєте занадто багато від занадто простим соусом ... ресторан Каррі в стилі, наприклад, як правило, використовувати будь-який або всі кокосове молоко, йогурт, вершки, горіхові пасти, бесан... я хотів би запропонувати вам приготувати, наприклад, Санджай сума у Махараштри Весільний стиль Navratan корму за рецептом, і подивитися, якщо це та наслідок, яку ви шукали.

Також перевірити, якщо ви додали достатньо солі ... я виявив, що комбінацій спецій, використовуваних в індійській кухні, як правило, приносять гіркі компонента в таблицю, яка спирається на сіль, маскуючи його. Іноді він навіть створює враження їжа пересолена (суміш спецій сіль проти гіркоти), коли насправді це undersalted.

Крім того, вид помідорів (гасити проти стиль салат з помідорів, свіжих або консервованих, використовувати З або без насіння) може зробити різницю.

Крім того, деякі кислоти (лимонний сік, йогурт, оцет*) або цукор може знадобитися навіть з цими помідорами.

*Рисове вино або дистильованої. Я навіть не можу уявити, що яблуко/червоний/білий винний оцет зробить з каррі...

+100
Gabriela Radu 5 лют. 2016 р., 01:07:45

Будь-який вид рису можна на пару, але цей метод не може правильно готувати для деяких сортів. Це виробляє окремі зерна рису навіть після приготування. Розпарювання займає трохи більше часу, щоб приготувати потім шляхом кип'ятіння. Це найкраща ідея, щоб замочити рис в воді, перш ніж його готують будь-яким способом. Існує два методи приготування рису в киплячій

 • Відварити рис у великій кількості води, потім злити зайву воду після рису.
 • Використовуйте відповідне співвідношення рису до води і кип'ятити протягом необхідного часу.

При варінні рису у великій кількості води і зливати зайву воду, поживні речовини втрачаються з крилом. Цей метод корисний, ніхто не знає рису співвідношення води. Це також кращий метод, якщо рис липкий тип, а хтось хоче окремі зерна рису після приготування. Це простий метод для початківців. Злити рис краще використовувати для приготування смаженого рису і подібну їжу.

У другий спосіб, людина знає співвідношення води до рису. По-перше, рис промивають і замочують на кілька хвилин. Тоді співвідношення рису і води змішати і поставити на плиту. Після кількох хвилин, він починає кипіти, злегка перемішати. Коли рис водою суміш починає ставати густий, ще перемішати, потім включити повільний вогонь і накрийте каструлю. Через кілька хвилин, вся вода випарується, потім зменшіть вогонь і покласти в рис, щоб відпочити протягом приблизно 10 хвилин перед подачею на стіл печеню з каррі і соусом.

Якщо людина знає, що співвідношення рису до води використовувати, краще використовувати другий спосіб, так як поживні речовини не губляться на злив. Співвідношення залежить від типу рису і вік рису. Якщо рис у віці від одного року, це може зайняти трохи більшу кількість води, ніж нові. Для нормального рису, 3:2 співвідношення рису до води можна використовувати. Співвідношення може бути скоригована відповідно Тхо Результат після першого приготування. Знову ж таки, це співвідношення буде залежати від типу і віку рис.

Цей метод працює краще для non-липкий рис, як рис басматі, і не може добре працювати для липкого рису, як японський рис. Цей вид рису краще подавати в гарячому вигляді з каррі і підливи.

+76
Sidahmed 8 бер. 2015 р., 00:58:23

Один з наших ТБ-кухарів зробив шоу по Індії, і один з інгредієнтів, він використовував у кілька рецептів цукру, а цукор, виготовлений з пальми.

У шоу, це, здається, м'який, як м'який коричневий цукор. Правда,цукор у мене знайшли в супермаркеті в жорсткі грудочки.

Не вимагає замочування або іншій підготовці перед використанням?

+56
Shuhaib Bin Hussain 8 лип. 2017 р., 21:00:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil