Сіль для квашеної капусти

Я шукаю, щоб суд робить квашену капусту в домашніх умовах. Я вже рекомендувала почати консервувати сіллю. Біда в єдиний доступний джерело-це занадто багато, занадто високою ціною.

Які інші солі, легко доступні у Великобританії, буде підходящим?

+693
spartankaod 16 вер. 2012 р., 01:42:34
37 відповідей

Часник буде швидше псуються в холодильнику насправді. Я не знаю, як довго він протримається в холодильнику, але я розумію, що це триває довше, якщо ви залишите його в прохолодному, темному, сухому зберіганні. Я вважаю, одна з причин полягає в тому, що ваш холодильник, як правило, занадто вологим. З мого досвіду, часник зберігати в холодильнику, це також більш схильні до розвитку цвілі (йде м'яка, і темно-знебарвлення).

Я тримаю в мої керамічної річ в одному з моїх шаф. Вона триває від декількох тижнів до декількох місяців залежно від часнику (ймовірно, як довго він сидів до моєї кухні). Якщо ви зберігаєте його, як, що, часник, що йде "погано" буде, як правило, починають проростати (паростки, прийде через верх.

+977
xuraj 03 февр. '09 в 4:24

"...до світло-жовтого кольору", а не дійсно киплячій звучить як порядок інвертний сироп, але в рецепті у вас є посилання вирішальний крок/інгредієнт відсутній (якщо інвертний сироп дійсно хотів): кислоти. Лимон або дві варто сік повинні йти в сироп на початку, і сироп повинні бути відварені не некруто, а наприкінці бути повністю або частково нейтралізовані з содою - піниться як від сказу, так що будьте обережні! Також краще underneutralize ніж overneutralize - солодкий сироп смачний і тримає відмінно, лужної сиропу з іншого боку... якщо у вас магазин який-то, будьте впевнені, щоб поставити "мітки dnɹʎS про :)

+975
Evert Mouw 25 жовт. 2015 р., 14:45:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я просто зробив деякі чавунну сковороду макарони. Я ніколи не готувала макарони прямо в соус, перш ніж. Треба було більше часу, але варто того! :)

Приголомшливий смак!

Просто зайняло більше часу, ніж прямий кипіння. Макаронні вироби ввібрали смак соусу.

Тримайте очі і не бійтеся додавати трохи води в соус, так що все не висохне перед тим, як паста аль денте.

Це інша річ, я прибив аль денте, бо вікно було більше. Я готувала його на слабкому кипінні.

Додано пармезан до кінця для бархатистість.

Печаль, все пішло. Ті, що скуштували сказав, що це 5-зірковий макарони :)

+956
Mikedave 17 січ. 2015 р., 14:54:19

Як @rumtscho каже, цілісної муки буде вести себе по-різному в багатьох напрямках-зволоження, обробка, смак..., що сказав, Деякі препарати, аналоги, як правило, тримають краще, щоб ці властивості цільного зерна чи крупнозернистою борошна-часто це становить більше цукру і жиру! Хоча ти не просиш рецепт, моя відповідь... зробити різні види печива!

Немає лояльності бренду, але король Артур має ширину з цільного зерна рецепти, в тому числі і солодощі. Мені подобається цей відносно простий пшеничного вівсяне печиво. Кількість цукру (>2/3 чашки) і жиру (повний пачку масла!) разом із зерна вівса сприяють нормалізації напористий цілісної муки.

Ось деякі з КА інші пропозиції.

Удачі!

+955
armz 11 лип. 2019 р., 21:33:46

Для очищення пригорілої їжі з силікону для випічки, помістіть форми для випічки в духовці при температурі 350 градусів протягом 10 хвилин і заповніть раковину з водою. Зніміть випічки з духовки, використовуючи щипці і протріть чистою водою і губкою.

або може спробувати спиртом або розчином соди

+898
xutokuru 7 лист. 2012 р., 23:01:19

Нам халапеньо і Anahiems (червоний халапеньо) зазвичай під 2,500. Якщо ви готуєте їх небагато, то це теж дозволить знизити гостроту, зберігаючи смак.

+795
TheMadcapLaughs 11 вер. 2010 р., 17:19:53

Можна, але дна не може бути, як облупленого. Ви отримаєте щось більше схоже на entamens перевернути, ніж свіжа випічка.

+732
spod 27 черв. 2016 р., 21:39:46

Єдине що приходить на розум-це якість м'яса...тим більше, що це сталося, коли ти не приведення. Навіть якщо ви використовували його швидко після отримання його, скільки років, коли ви його придбали? Зробив це відчувати себе липкою чи був якийсь кислий запах, коли ви відкрили його?

Скупченості м'ясо на сковороді буде просто привести її в Steam і не коричневий, це не змусить його взяти на кислий смак.

+728
Randy Josleyn 30 січ. 2010 р., 23:17:12

Я використовую вішалка для сушки повітря горщики і каструлі. На жаль, все посуду я коли-небудь купив не витримують знущань каструль і сковорідок. Зрештою, сушарка починає ламатися або не ефективно злити воду капає, тому що вага каструлі і сковорідки не еквівалентно страв.

Як я можу йти про вибір зливної естакади, яка вміщуватиме до каструль і сковорідок?

+709
user126356 19 черв. 2015 р., 07:30:46

Є також різниця між коричневим і білим цукром, навіть якщо вони мають приблизно однакові текстури/консистенції. Печиво буде chewier якщо ви використовуєте більше коричневого цукру.

+673
sjw 29 лист. 2013 р., 01:34:02

Один з трюків я використовую для загущення супів є розчинне картопляне пюре з коробки (ми також заморозити залишки реальних пюре для супів, але це не зовсім так). Я думав, що ти захочеш бути обережним занадто багато, використовуючи томатний суп, але може бути варто задуматися, якщо ваш суп потрібно лише трохи допомогти.

+659
Sary 16 бер. 2018 р., 10:20:20

В додаток до того, що Sobachatina запропонував, я також читав, що (після замочування) для зняття шкур, який може допомогти. Як довго ви замочіть квасолю? Я маринував мене (у холодильнику) протягом дня або два, і я думаю, чим довше час замочування теж допомагає.

+646
Shayan Kabiri 20 лист. 2014 р., 06:34:14

Якщо ви можете я можу засмажити курку, спекти хліб, зімпровізувати вечерю, що є в холодильнику, і т. д...у вас є деякі навички. Отже, виникає питання...яка ваша мета? Ви можете чітко слідувати рецептами, але хочу зробити краще. Я б взяв декілька підходів, щоб збільшити вашу гру. По-перше, шукати методи, які ви не менш комфортно. Знайти рецепти, які використовують ці методи, Якщо вам подобається. Розширити свої навички. По-друге, підприємство в приготуванні страв з культур, ви менш знайомі. Це змусить вас використовувати нові технології, але і нові інгредієнти, які поліпшать ваш смак. По-третє, дослідити смаки і подумайте про комбінації інгредієнтів. Це дозволить вам створити без рецептів. Гуглити "аромат Біблії", наприклад. І, нарешті, харчуватися як можна частіше, змінювати тип кухні, зверніть увагу на те, що ви бачите на тарілці і досвід роботи в якості закусочної.

Не хвилюйтеся, якщо щось виглядає занадто амбітним...ви дізнаєтеся більше від неможливості...і ви, ймовірно, зможете все одно є помилки.

+640
Wing Poon 11 квіт. 2015 р., 11:15:24

Загальні назви рослин дуже незрозумілим. Існують великі розбіжності не тільки між мовами, але і регіональні відмінності в межах однієї мови.

Є багато (тісно пов'язаних) рослини, які продаються під назвою лохина. І, напевно, навіть не людина, який виріс (або зібралися) вони можуть сказати вам точний вигляд. В той час як це важливо, коли справа доходить до варення (з тієї ж причини важливо чи використовуєте ви помідори або помідори черрі Для соусу) малоймовірно знайти джерело, яке може стабільно забезпечити вам з певним вибором. Крім того, ви, ймовірно, повинні вивчити деякі дуже зазначеної ботанічній літературі та бути надані з частинами рослин, ніж інші ягоди, щоб можна було ідентифікувати тип, з тій чи іншій ступенем точності.

З іншого боку, не дозволяйте цього прийшов шляхом гарне варення. Апельсиновий мармелад крові може інший смак, ніж гіркий апельсиновий мармелад, але обидва гарні. Те ж саме стосується і чорниці: ви можете використовувати будь-який сорт, навіть якщо деякі з них будуть трохи краще самостійно.

Що потрібно для варення-це хороший солодкість співвідношення кислоти, невелика кількість пектину, і стільки аромат, скільки можливо. Більш м'яку текстуру і допомагає запобігти неприємні грудочки. Так як правило, ви хочете піти з стиглі фрукти. Вони м'які, і мають саму повну аромат. Це те, що ви могли хотіти розглядати з поточним джерелом ягід: може, вони не в особливій "зелена всередині" різних, але тільки недостиглі. Якщо вони не дуже солодким смаком, а їх аромат не дуже складний, я б спробувати знайти інші джерела. Фермерські ринки та органічних магазинах, як правило, можуть продати значно краще фрукти (тому що вони обслуговують прискіпливий, ціна-непружного клієнтура), але, звичайно, вони коштують занадто дорого.

Солодкі фрукти-це завжди добре, але потрібно достатньо цукру для забезпечення безпеки харчових продуктів. Співвідношенні 2:1 (фруктовий цукор) ще можна тримати в коморі, більше фруктів, що і тобі теж потрібно зберігати в холодильнику в нерозпечатаній окуляри. З blueburries, вам необхідно додати пектин (щоб отримати джем гель) і кислота (для отримання пектину на роботу). Це та частина, яка буде змінюватися з фруктовим різноманітністю: більш водянисті видах потрібно більше пектину, і менш кислі типи потрібно більше кислоти. Якщо ви хочете хорошу якість варення, вам потрібно буде зробити деякі експерименти, поки ви не отримаєте правильні пропорції. Якщо ні, ви можете купити "джем цукром" або як це називається у вашій країні - це цукор з пектином і вже кислоти. Він не буде мати ідеальне співвідношення для ваших фруктів, але він буде більше або менше працювати. Але тоді, якщо цього якості достатньо для вас, ви можете пропустити купівлі дорогих ягід і корячитися біля плити, і купіть виготовлений джем.

+635
Raphael Soares 27 трав. 2014 р., 00:28:00

Я можу тільки відповісти на це у Північній Європі: В Європі Элсанта-це різноманітність самих вирощується. Його, тому що він коштує до кращих транспортуванням потім все інше. Але його смак не вистачає. Дали вибір, зробити щось інше, навіть якщо вони добре виглядають, що вони будуть. Вирощені в Данії: Honeyoye - рано. смак порядку, не відмінний. Соната - дуже хороша полуниця і середній сезон. Полька - хороший смак у середині сезону. Флоренція в кінці сезону. Хороший смак.

Мій досвід з полуницею-це зробити його на місці, завжди. Великий дегустації сортів суниці не дуже добре витримують транспортування, краще, якщо вони їдять протягом декількох годин після збору. Якщо це не можливо, я хотів зробити полуницю з холодного клімату, тому що ягоди в цілому стають більш складними ароматами, якщо вирощені в холодному стані.

+634
IntegralOfTan 17 черв. 2018 р., 12:25:10

Америки тест кухня (на жаль, paywalled) був ретельно протестований перець млини. Якщо у вас є $5, Ви можете отримати переможця від Amazon.

Великий переможець переможець

1

Амазонки сторінка тут

Найвищий рейтинг млині до $35 це один:

2

Що Amazon сторінка тут.

+585
aspire29 14 лют. 2018 р., 04:04:12

У варені цукерки, сироп такий один, глюкози часто використовується в якості страхового поліса, щоб зберегти всі інші сахарози в рецептурі від кристалізації. У різнорідних молекул цукру в розчині заважає кристалізації сахарози і вони замість того, щоб сформувати більш дрібних кристалів і цукерки має гладку текстуру.

Ви можете легко використовувати глюкозний сироп в цьому рецепті. Так як він додає трохи води, ви будете мати, щоб закип'ятити сироп трохи більше часу, щоб досягти потрібної концентрації (і, отже, температури).

Наскільки ставлення - ви можете подивитися на етикетці сиропу, щоб побачити вміст глюкози і використовувати це як відправну точку, але не турбуйтеся про те, надто точним у своєму перетворенні. Так як глюкоза-це просто для втручання малі варіації не збирається робити великої різниці. Часто, коли я роблю цукерки як це, я просто очей столову ложку або дві залежно від того, скільки цукерок я роблю.

+580
Carola Clavo 8 груд. 2011 р., 07:41:15

Я експериментував з альтернативними варіантами желатин, щоб зробити веганські мармеладних ведмедиків, і в моєму дослідженні я помітив, що темп зміни під впливом різних інгредієнтів:

желатин (температура плавлення): 95F / 35С

агар-агар (починає втрачати пружність): 149F / 65С

агар агару (температура плавлення): 185f в / 85С

Аморфофаллус (температура плавлення): 217F / 103C

Я також читав, що занадто багато води в суміші може призвести до її "прокачати". Ви можете отримати знижується води в тепловій метод, який означає, що ваш остаточний "Бурди", яку ви заливаєте в форми повинна бути високої в'язкості для зменшення цього ефекту кровотеча на спекотний день. Але потім, як правило, це означає, що концентрація цукру буде значно вище, тому деякі люди використовують мальтодекстрин (глюкози) як частину свого вмісту цукру, так як він менш солодкий, ніж цукор.

+571
Yes for U 18 квіт. 2014 р., 14:52:45

Тертий сир пармезан або Романо допомагає загущатися його.

+498
Monu Sood 18 жовт. 2015 р., 17:34:10

Його не ідеально, але це нормально. Його спалили на масло або мастило. Якщо ви не використовували його на деякий час, він може надати злегка затхлий смак до вашої їжі.

Пропозиція для очищення - нагріти сковороду, поки висохне, потім наносимо лак з прибиральницею і використання зубної щітки, щоб очистити його, поки дуже жарко.

+486
totedati 3 трав. 2014 р., 21:11:25

Я зробити японський зелений чай. Я використовую Гекуро Імперіал, висока якість тінистий зелений чай, тому він повинен бути зелений а не жовтий.

Іноді, коли я роблю це, це дійсно зелений, але жовтий.

Це тому, що я ставлю занадто багато чаю або занадто мало?

+484
Aieshah Masri 9 лют. 2013 р., 00:00:55

Дуже люблю домашню пасту, якщо ви робите свої власні коржики, а не купувати готові, це тому, що ви хочете свіжих і бути впевнені, що інгредієнти, це не робиться для економії часу і сил, і фінансових результатів крихітні, якщо ви дійсно не зробити багато з них.

Напевно, треба просто поваляти дурня з тисками на місцевому ринку і перевірити; я не використав свій шанс на деякий час, але я зробив за вихідні, і я трохи засмучений

Тому що це те, що багато людей втрачають інтерес до того, ви можете знайти високу якість ручний Прес, з дуже невеликим використання. Правильне тісто і узгодженість також відіграють велику роль в отриманні найкращого результату.

Тортила проблеми прес-геометрія

... коли пластини повністю закриті вони стосуються в основному не ворушити.

Коли повністю закритий повинен бути трохи розрив, якої товщини, в іншому випадку ви натиснувши клиновидної форми. Гортати і натиснувши два рази дозволяє зменшити силу, яку потрібно використовувати кожен раз, подовжуючи термін служби вашого прес і зменшити ваші зусилля та забезпечує рівномірність товщини для рівномірного приготування.

Інструкція від Вікторія чавун (1939):

 1. Підготувати Маса тісто згідно інструкції на пакет. Для цього прикладу ми будемо використовувати Масека: просто змішайте 2 чашки Масека, 1.25 склянки води і щіпка солі. Змішати тісто до консистенції пластиліну. Коли все буде готово, розділіть тісто на 16 маленьких кульок близько 1,25 дюйма в ширину.

 2. Pro рада! Вирізати zip топ одноразові пластикові мішок по кутах зробіть два квадратних пластикових листів (як правило, розмір сендвіч-ідеально). Одна з пластикові листи на днище. Покладіть куля з тіста злегка зміщена від центру, спрямовані на закриття петель. Місце другої пластиковий квадрат на вершині. (Якщо у вас немає zip-топ мішки, харчову плівку чи пергаментний папір теж можуть працювати).

 3. Закрийте верхню плиту. Вага плити допоможе Вам прес вниз, а важіль допоможе вам твердо закінчити прес. Не занадто багато сил треба.

 4. Відкрийте прес, помістіть покритий пластмасою тортілья з одного боку, & відокремте верхній пластик з іншого боку. Перевернути тортилью на іншу руку і тепер зігніть другий пластиковий квадрат. (Примітка: вони не пропонують двічі натисніть, так як вони мають зазором шарніра).

 5. Ви можете додавати свої віджаті коржі прямо на гарячій сковорідці або на тарілці, розділених листами пергаментного паперу, якщо ви віддаєте перевагу готувати або заморозити їх пізніше.

По-перше, використовувати правильні інгредієнти. Пшеничними тортільями прокочують качалкою, кукурудзяні коржі пресують; припускаючи, що ви не використовуєте традиційний спосіб робити це виключно вручну.

Кукурудзяна мука , не те, що ви хочете використовувати (якщо ви зацікавлені в використанні правильних інгредієнтів і все вийде правильно). Ви хочете використовувати nixtamalized кукурудза (сушена кукурудза варена в гашеного вапна, гідроксиду кальцію) також називають Землю мамалига. Інша назва-гашене вапно, або кал, це травлення вапна (яка, за іронією долі, не повинна використовуватися для засолювання).

З Вікіпедії сторінку:

В мексиканській кухні, мамалига дуже дрібно, щоб Маса. Свіжі Маса, які були висушені і подрібнені називається Маса Секу або Маса Харіна. Деякі з кукурудзяної олії розпадається на емульгатори (моногліцериди і дигліцериди), і спрощує приклеювання кукурудзи білків один з одним. У двовалентних кальцію у вапна виступає в якості зшиваючого агента для білків і полісахаридів кислі бічні ланцюги. Кукурудзяне борошно, з необробленої землі зерно не може сформувати тісто з додаванням води, але і хімічні зміни в Маса (він же Маса nixtamalera) зробити тісто освітою можливо, для коржів та іншої їжі.

Ви можете придбати Масека (загальна назва для кукурудзяного борошна), але органічна Асоціація споживачів має попередження і список альтернативних джерел, які можуть вас зацікавити.

Це також можна зробити свій власний Маса:

 • Кип'ятити холодну воду (вона смачніша, ніж гаряча вода, сів у свій водонагрівач).

 • Додати два фунти оглянув сухої кукурудзи і довести до кипіння.

 • Розчинити 5 столових ложок кал на чашку води.

 • Залити кал/вода суміш у киплячу воду і кукурудзу.

 • Майже відразу ж мозоль стане яскраво-жовтого кольору, зменшіть вогонь до повільного кипіння, потім вимкнути і нехай постоїть ніч.

 • Вранці на кукурудзу втратили свою шкіру. Скраб його рукою і кілька разів промити в сито, щоб повністю очистити кукурудзу.

 • Ви зараз покладіть вологе зерно з допомогою ручної м'ясорубки два рази для отримання правильної консистенції, не надто тонкою і не занадто грубою.

Nixtamalized Corn after pestle and mortar

Звичайно, земля-це корисно для коржі, поки дуже дрібного помелу корисний для нічого.

Too finely ground

Ніхто не буде занадто критично ви просто купуєте землю мамалигу, так як це економить багато часу і возитися. Зробити свій власний трохи дешевше, але при цьому гарантує якість і відсутність консервантів.

Якщо ви їсте багато кукурудзи страви це , вам варто зробити свій власний тісто. Якщо ви їсте багато тортилья страви варто купувати прес. Якщо ви їсте ці страви рідко це, ймовірно, самий простий, але не самий здоровий варіант, щоб купити готову.

Існує більш ніж один набір інструкцій для прийняття nixtamalized кукурудзи, див.: "Легко Nixtamalized кукурудзяні коржі рецепт", "Nixtamalized кукурудза Сальвадор рецепт", і "зробити "Маса": Nixtamalized кукурудза", серед багатьох інших. Відео: "Nixtamalization - як зробити Маса і мамалига з сушеної кукурудзи" смак лабораторії.

+475
Kameleon Premier 11 лист. 2018 р., 09:23:36

Все своє життя я варила суп у великий, старий (більше 30 років) скороварка. Я б відварити всі овочі в ньому, відкрити його, щоб змішати їх разом, потім додати капусту і варити заново.

Тепер, у спробі відварити овочі за менший час, і, отже, не втратити так багато поживних речовин, я почав змішування сирих овочів. Таким чином, все це потрібно тільки один раз прокип'ятити і смак набагато сильніше. Те, що я зробити, це просто змішати овочі з невеликою кількістю води до густої 'сік'. Потім я додаю ще трохи води, щоб зробити його менш густим, додайте капусту і ставимо її на плиту.

На жаль, купажований сік починає пінитися (я не зовсім впевнений, що це точне слово, оскільки я не носій мови, але для мене це виглядає як густий овочевий піни) і часто перетікає в маленький отвір для випускати тиск. Я пробував його до кипіння в звичайній каструлі, і ситуація була та ж: коли суп закипить, піна починає підніматися в горщик і, якщо вогонь не відразу загнув, це переповнення.

Може хто-небудь пояснити, чому це відбувається зараз, коли його не було раніше? І як я можу не пролити?

+441
Sivaji Chaparala 30 жовт. 2014 р., 23:38:54

Я можу використовувати знежирене молоко, щоб приготувати соус? Я повинен додати більше масла в РУ, якщо я зроблю так?

+366
Kyle Onghai 25 бер. 2019 р., 04:07:28

Ми завжди використовували тефлоновий лист для Павлова. Це дуже добре відшаровується прохолодний Павлова. Це багаторазові і корисно для багатьох інших речей теж, і проходить через посудомийну машину (хоча це трохи незручно там). Просто скоротити його до розміру вашого листа з ножицями.

+337
jlperla 18 січ. 2020 р., 15:37:19

Хоча я багато читав про веганські замінник сиру, але я не стикався з такими, що можна назвати ідеальною заміною особливо в місцях, де сир повинен розплавитися, як в піцу. Хто-небудь має досвід з ними ? Можна зробити такий веганські сир будинку ?

+322
Carsogrin 6 жовт. 2012 р., 04:14:09

Я ніколи не зробив це, але це те, що я спостерігаю з порівняння ваш рецепт найбільш легко знайти в інтернеті:

 • Ваша суміш суха. Інші рецепти, як правило, мають у два рази більше рідини, як Ваша, по співвідношенню до борошна.
 • Ваш мікс не має яєць. Кожен рецепт я знайшла включено яйце, в кількості починаючи з 1 яйце 1 склянка борошна 1 яйце 1/2 склянки борошна.

 • Ви включаєте воду в ваш мікс. Інших рецептів я знайшла не містять води.

Рецепт ці відмінності означають, що ваш мікс має набагато менше рідини, ніж більшість і, головне, я думаю, набагато менше жиру. Яйця і молоко містять жир, який дасть більше результатів тендеру.

Ви також змішайте всі інгредієнти одразу разом. Рецепти я знайшла рекомендовано збивати борошно, сіль і розпушувач разом, то бити яйця в окремій мисці, піни яйце з цукром, потім додати молоко і тільки потім акуратно поєднуючи мокрі і сухі інгредієнти обережно, щоб не слід перемішувати занадто довго. Я не знаю, скільки різниця це робить, але змішуючи цукор і розчиняти його в яйце, а не класти його прямо на нижній гідратації суміші дозволить вам відобразити навіть найдрібніші повітряні бульбашки, в тісто яких також, як правило, роблять м'якуш більш ніжним.

+309
stevehs17 4 жовт. 2015 р., 18:38:20

У мене є великий мішок сичуанський перець, але я часто помічав, що, коли я готую з ними важко, щоб уникнути зернистості від зовнішнього ядра. У мене немає цієї проблеми, коли я відвідую китайські ресторани Сичуаньської і перець був куплений з великий азіатський супермаркет.

Що мені потрібно зробити, щоб підготувати їх, щоб уникнути зернистості? Невже вона настільки незручний, як вибирати перець з кожного ядра чи є щось простіше, що мені потрібно робити?

+298
Danmon 14 вер. 2018 р., 12:27:16

Просто як застереження, щоб хтось ще читає це;

Я приготувала 1.3 спільних кг грудинки на 140 градусів (духовку) протягом 3 годин.

Це було абсолютно красиво. Ніжні тануть у роті таке.

Отже, для тих, хто хоче приготувати грудинку або Зсік, дати цього йти. Лорейн Паскаль має прекрасну рецепт для нього в цій книзі.

+276
Josan Iracheta 18 груд. 2013 р., 13:20:57

180 протягом 45 хвилин, слід зробити трюк. Просто переконайтеся, що він гарячий в середині перед подачею.

Накрити миску фольгою, щоб запобігти кірку стає crustier. Ви все ще хочете взяти його протягом останніх десяти хвилин приготування, щоб хоча чіткі його, як фольгу зробить його сирим.

Ви можете абсолютно готувати сирного пирога з попередньої випічки стадії і холодильник (або морозильна камера) тільки на наступний день. Вам потрібно, щоб охолодити його відносно швидко, хоча гарячої їжі не повинен сидіти більше пари годин. Поставте блюдо в холодну воду (явно не через край посуду) і міняти воду пару раз як пиріг зігріває його, потім накрити кришкою і поставити в холодильник або морозильник.

+276
Mike Lynch 30 лист. 2010 р., 00:20:21

Існує досить багато інформації, якщо погуглити цю тему, що мене здивувало. Я підозрюю, що ви дегустації "смердючка" з яловичиною вперше. Є багато змінних, що впливають на те, що кінцевий продукт буде на смак, в тому числі: тип обробки трава, регіону, або інший "підніжний корм" з яловичиною ви мали б зерно закінчило тримати гру смак.

Ось відповідь на відповідне питання на Reddit:

"Я м'ясник і я вам багато разів ставили це питання. Коли в країні був піднятий? Трава годували яловичини, безумовно, має більше "сподобається" смак, але це зазвичай набагато менш суворою, якщо рулити було закінчено на зерно на відміну від 100℅ трави. Ще одним фактором, у смаку, де його подряпала. Ви по суті дегустації трава, яку корова з'їла. Знову ж таки, обробка покермувати на зерно дещо пом'якшити це".

Джерело: https://www.reddit.com/r/meat/comments/3mmi4g/i_have_20_pounds_of_grass_fed_beef_it_tastes_like/

Якщо ви хочете "прикрити" смердючка смак ви повинні розглянути препарати, які покривають м'ясо в соусі. Бефстроганов може бути прекрасним місцем для початку.

+241
Fakhruddin 12 груд. 2014 р., 11:44:35

Дуже просто. Фрукти і овочі, вирощені поза сезону вирощують в поліетиленових тунелях або теплицях. Ці продукти чудово виглядають фрукти і овочі без якої-небудь смак. Нідерланди славляться зростає більшість своїх плодів в теплицях і є винуватцями. Тому що люди у Великобританії тепер хочете з'їсти те, що вони хочуть їсти цілий рік, незалежно від сезону, Великобританії слідує її прикладу, зараз росте полуниця (навіть!) у парників в результаті чого на початку сезону вони несмачні, але дешеві, щоб виробити і продати!

+238
user3237347 28 бер. 2014 р., 00:41:01

Багато абразивів. Електроліти від акумуляторних батарей не мочіть в заліза, літію не розчиняється в твердому заліза, якщо вони сталися, щоб бути літієві батареї. Якщо ви можете отримати всі пластмаса повністю видаляється, хімічних речовин з батареї водорозчинний, тому він буде просто змити.

Редагувати:

В залежності від типу батареї, ви можете розпоряджатися каструлю. Якщо лужні батарейки були використані, майте на увазі, що електроліти від акумулятора, Каустик. Вони можуть викликати пошкодження тканин(актуальні опіків), до якого слід ставитися з милом і водою.

У будь-якому випадку, очищення лотка може бути небезпечно, і ви могли б повністю викинути, тому що запобіжні заходи потрібно приймати. Однак пан не мав завдано якоїсь корозію з батарей, металу не реагують з основою, і немає з'єднання в лужний акумулятор, який реагує з металами. Ви можете підтвердити це з допомогою ПБЗ для більшості батарей. Кох-це єдине хімічну речовину, що викликає корозію, але його не роз'їдає залізо. Насправді Кох зазвичай використовується для очищення чавуну, тому що він буде роз'їдати все, крім заліза.

+205
Brian Beckett 26 бер. 2010 р., 15:53:21

Думати про це з перших принципів, банан про:

 • 75% води
 • 20% вуглеводів (в основному цукру і невеликої кількості крохмалю)
 • Менше 5% у поєднанні клітковини і білка
 • Слідові кількості жиру (як правило, вважається рівним нулю).

Анти-кристалізації вплив гуарової камеді будівництво на водних компонентів, тому додавати невелику кількість гуарової камеді насправді повинна бути якась користь. Сама важка частина стає все розійшлися; ви не хочете, щоб над-процес банан (ви втратите бархатистість), але ви також повинні зволожувати гуарова камедь, для того, щоб працювати своє чарівництво. Ви також повинні уникати надмірного потовщення, що може бути складно навіть з дуже невеликим вмістом крохмалю в типовому банан.

Банани перетворювати крохмаль на цукор, як тільки вони дозріють, я так підозрюю, ви мали б більше успіху намагаються це дуже стиглих бананів, які, по суті, трохи більше цукру і води з самого початку.

Включення та підтримання повітря-це те, що я просто не думаю, що ви збираєтеся бути в змозі зробити. Білки і жири можуть брати участь у піною (білок, будучи прикладом першого, і вершки будучи канонічним прикладом останнього), але банани не володіють ні одним з них. Там просто нічого не хлист, і при цьому нічого не стабілізувати, так що ні ксантанова камедь, ні будь-який інший емульгатор/стабілізатор збирається робити вам багато хорошого тут.

Якщо ви дійсно хочете, щоб включити кондиціонер, то вам знадобиться більше ніж один інгредієнт. Моїм інстинктом було б сказати, кокосового молока, який має відносно високої жирності і добре поєднується з бананом (і, очевидно, теж веган / non-молокозаводу), але я можу сказати зі свого досвіду, тепер, що кокосове молоко просто не мають достатньо жиру. Можна спробувати приготувати його першим, щоб отримати співвідношення жиру, або з використанням кокосового масла, але я не впевнений, як це буде на смак.

Традиційне морозиво-це близько 60% води, що означає, що кількість гуарової камеді, що більшість людей, здається, щоб отримати кращі результати (близько 1 ч. л. на кварту) становить близько 0,87% від загальної кількості води. За невелику (100 г) Банан, це близько 75 мл води, відповідного дуже близько до 1/8 чайної ложки гуарової камеді.

Так, я хочу це спробувати з 1/8 чайної ложки гуарова камедь, ксантанова камедь забути. Спробуйте додати це після того, як ви заморозили банан в перший раз, коли ви вперше покладіть в блендер.

Ніяких гарантій, але, ймовірно, можна дозволити собі витрачати один банан в спробі.

Оновлення:

Я думав, я хотів би дати це спробувати самому, так (а) здавалося досить легко, і (б) я завжди можу використовувати більш немолочний десерт рецепти. От як воно вийшло з 1/4 чайної ложки гуарової камеді для 2 банана, після заморожування протягом двох днів:

Banana "Ice Cream"

Ви можете бачити, що утворення кристалів льоду досить мінімальний, і хоча деякі частини ожесточали трохи (дуже схоже на звичайний домашнє морозиво з низьким перевитрата), вони повернулися до нормальної консистенції протягом декількох хвилин.

Звичайно, він все ще на смак як заморожені банани, так що якщо б мені довелося зробити це знову, я б, напевно, спробувати додавати трохи інших смаків. Також зверніть увагу, що хоча текстура непогана, колір стає темно, і я не сумніваюся, що це буде в кінцевому підсумку стає чорним після того, як достатній час в морозилці - і лимонний сік трюк не працює так добре, коли все вже змішала.

+110
Marco Fleres 24 лют. 2016 р., 21:29:52

Так, я знаю протилежне звичайний питання. Я роблю цукерки, так як я був маленьким дитиною. Мої карамельки завжди гладкою і вершковий. Батько мій напарник думає, що вони гарні на смак, але текстура все неправильно. Він сподобався піщаний/зернисті ті його мами. Все, що я коли-небудь бачив, перерахованих в якості способу виправити зернисті карамельки я пробував назад.

Я пробував багато речей, в тому числі:

 • додаючи цукор в кінці процесу
 • не використовуючи кукурудзяний сироп або інші інвертний цукор
 • готувати їх на високі темпи
 • приготування їжі для них занадто короткий час
 • ворушити або не ворушити зовсім не ті часи
 • рецепти комутації
 • зміни вмісту жиру

Я думаю, що робить карамельки виходять зернистими. Це не так далеко, як я можу судити, повністю відносяться до розчиняти цукор/плавлення. Якщо він був додавши трохи цукрового піску, так як він охолоджує повинно викликати більше кристалів у формі.

Це пов'язано з рідким вмістом? Тому що іноді після місяця в шафі навіть зазвичай гладка карамельки, будуть розроблені деякі зернистості.

+89
C0inPr0fit 9 жовт. 2017 р., 21:18:20

Я використовую рушник, щоб почистити шахту з зерном (догори ногами, як ви ріжете). Це працює для великих отворів. Це не працює так добре для ножа для зняття цедри-розмір отвору, який зловити тканиною неважливо, в якому напрямку я рухаюся. В цьому випадку я використовую кисть. Після того як він сканується, я поклав його в моїй старіючої посудомийна машина, яка не робить багато прибирання, але не відправляє гарячу воду, ніж мої руки можуть стояти.

+79
anthony jardin 24 січ. 2013 р., 10:46:13

Я можу запропонувати корейська стиль барбекю для альтернатива традиційним стейком?

Корейський сад зазвичай використовують однакові шматки яловичини, як стейк, але нарізається тонше і часто маринують. Це дозволяє їм готувати добре зробили швидко, але не втратити стільки рідини, як великий шматок м'яса. Вони також мають додаткову перевагу, збільшуючи площу поверхні для вареної добра.

+70
user956584 14 бер. 2010 р., 03:18:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil