Чому у мене не гірше рости

Я пішов за рецепт cruelers, що вийшов смачним! На жаль, вони не пихтять так, як я очікував. Просто цікаво, якщо Антон може знати, чому або мати деякі поради для отримання їх на пуф.

+806
Max Dolgov 15 квіт. 2012 р., 11:39:36
33 відповідей

Я не знаю жодного способу заморожування зелені, які будуть зберігати свою свіжість, в загальному випадку, особливо для ніжної трави, такі як базилік.

Кращий спосіб я знаю, щоб заморозити трави, які я особисто б не робив і ніколи не пробував, це фарш або пюре з трав, потім заморозити їх з водою. Ви можете зробити замерзаючи в крижаній лоток куб, щоб мати в наявності невеликих кількостях. Вода допоможе запобігти леткі аромати від випаровування, яке відбувається повільно навіть при температурі холодильника. Звичайно, це все ще дуже відрізняється від свіжої.

Я постараюся відповісти на альтернативний питання, який, ймовірно, що ви дійсно хочете знати: що є кращим способом для зберігання свіжих трав, щоб зберегти їх якість?

Кращий спосіб для зберігання свіжих трав ставитися до них, як букет квітів. Обробка нижньої частини стебла закінчується, так що є свіжий, чистий зріз. Потім покласти їх в невеликий стаканчик мірний стаканчик або іншу ємність з водою, так як ви б поставити квіти у вазу. Все це потім можна поставити в холодильник (кімнати зберігання флориста в холодильнику, теж!). З допомогою цієї техніки, ви часто можете отримати тиждень або більше. (До речі, він теж творить чудеса з селерою, який по суті являє собою гігантський великий трави.)

Напевно, другий кращий спосіб, щоб шар трави в один шар на паперові рушники, потім згорнути або скласти, що до так що ви можете покласти його в мішок замку застібки-блискавки, що не повністю герметична (ви не хочете, щоб волога від дихання--трави досі живі на ніжці ... щоб бути застряг усередині). Це теж піде в холодильник. Ви повинні отримати принаймні кілька днів з допомогою цього методу.

З будь-яким методом, ви можете мити трави перед зберіганням, але з методом паперовим рушником, вони повинні бути ретельно висушені після прання.

+984
Sergey Korzhov 03 февр. '09 в 4:24

Суть цього методу змії-забезпечити постійний, непрямі, спека і диму протягом тривалого періоду часу.

Спалювання вугілля вогні просто наступний трохи палива в ланцюзі, а не вся маса палива, яке буде використовуватися в організації звичайного деревного вугілля. Маючи тільки трохи палива і курити дерево в вогні це робить довше тримає рівень палива і диму низьке.

Цей метод буде працювати для будь-якої форми гриль/курця. В залежності від того, наскільки великий ваш гриль ви можете мати більше палива на змію, щоб тримати його при температурі. В залежності від того, де ви з'єднуєте свою змію ви, можливо, доведеться перемістити навколо м'яса, щоб тримати його подалі від прямих джерел тепла.

+979
Azzam 2 груд. 2013 р., 13:09:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Безліч рецептів для додавання солодко лічильник гіркий.

Ви можете перевірити, взявши миску супу і додавати цукор, поки ви не задоволені... або поки ви не можете взяти ні насолоди, ні гіркоти.

Інший варіант, з мого досвіду, додавши сіль. Безліч страв значно покращуються за "правильне" кількість солі (правильно... що ви віддаєте перевагу).

В принципі, ви повинні взяти невелика кількість супу і перевірити його. Якщо ви отримуєте це неправильно, спробуйте знову, поки ви не знайдете "золоту середину".

Крім того, якщо ваш суп стане занадто солодкий, спробуйте додати солі для боротьби з цим...

+950
RoxiMali 21 лип. 2016 р., 07:25:53

Важко відповісти, на жаль, як ВП опис трохи розпливчасте, уявлення про "взяти" і "домашні" варіанти будуть корисні.

Вам не вистачає певного аромату, смаку, текстури, зовнішнього вигляду, або всіх, або деяких з перерахованих вище?

Ми почнемо через інгредієнти, які ви перерахували, або, можливо, пропустили.

 1. День старого рису

Який рис використовується, і як це було приготовлено. Так, це може здатися божевільним, щоб деякі з вас. Однак різниця в довгий рис зерна буде відрізнятися за смаком і текстурою, не кажучи вже про зміст вологи у страві.
Я б запропонував стандартну довгозерний рис з жасминовий рис (тайський 'ароматний' жасминовим рисом популярна).

Ми залишимо пральну машинку, і охолодження приготованого рису.

Два поширених способів приготування-це необмежена кількість води (відкрити окріп, як макарони) або обмеженою води (поглинання).

Я пропоную метод поглинання, щоб максимізувати смак і зменшити вміст вологи.

 1. Курка

Це не ясно, чи буде це варені або сирі курячі або вирізати було. Я б запропонував з допомогою смаженого курчати і подрібнення стегна (і гомілки, якщо потрібно). Це дасть вам більш сильний смак курки з кращої текстурою.

 1. Зелена Цибуля

Якщо мова йде нарізати на тонкі диски або тонкі тріски з косою, і додані до рису секунд перед подачею.

 1. Проростки

Не мій звичайний вибір інгредієнта в смажений рис, але якщо припустити, що це:

 • свіжий білий
 • замочені/промивають у воді кілька разів
 • попередньо відварені (злегка обсмажені) і зливають

  1. Яйця

Не багато, щоб сказати на яйця, імовірно, добре збити і перемішати смажені/омлет в гарячому воке, в першу чергу.

 1. Соєвий Соус

Поняття не маю, якщо смажений рис кольорові і якщо так, то скільки. Світлий і/або темний соєвий соус може бути використаний.

 1. Повідомлення

Як ви говорите, це необов'язково, є і інші способи, щоб додати смаку (глутаматы/умами) швейцарський порошок бульйонний наприклад, але це навряд чи буде використаний.

 1. Інші Інгредієнти?

Дивно солі і масла були опущені.
А дрібна сіль буде основним інгредієнтом приправи в блюдо тільки з курки і цибулі.
Низький дегустації рослинного масла з високою точкою куріння буде краще всього використовувати. Додаткове світло мрячить чистим ка масла (білого кунжуту дешевше порівняно з сильним смаком чорного кунжуту).

 1. Спосіб Приготування

Гіпотетично на основі єдиного галузевого стандарту м'яка сталь вок з використанням природного газу.

Вок нагрівається до куріння і рослинне масло додається достатньо, щоб збити яйця і запобігти його від прилипання. Курка додається і нагрівають перед додаванням рису. Рис залишиться смажити до тих пір, поки жар обпалює одного боку трохи, а потім кинув перед ним палицями. Будь-які грудочки рису може розхитатися перед додаванням солі. Повторити припікання і метати, кілька крапель води, можна посипати, якщо рис занадто сухий і не отримує багато передачі тепла від котла. Додати паростки сої, перемішати і нагріти їх, як ви йдете. Вкусіте і реєстрація температури (75 градусів за Цельсієм, якщо ви клієнта сервірування середовища) і приправу (якщо ви плануєте додати світлий соєвий соус, прийміть це до уваги). Коли ви щасливі, ви можете додати вашу темним соєвим соусом поетапно, як ви кидаєте ваш рис для кольору ви хочете. Додати зелену цибулю протягом хвилини або близько того. Тепло буде звільнити їх смак, як вони починають в'янути. Ви також можете додати кунжутного масла, перш ніж ваш остаточний підкидання і подачі.

Сподіваюся, це наблизить вас до секрет вашого взяти таємницю.

+929
Lasse Meyer 29 квіт. 2016 р., 11:18:05

Я не можу перелічити всі випадки, але є досить простий спосіб вирішити.

Перший крок: запитайте себе, чи є у вас складні хімічні та термодинамічні реакції відбувається у вашій їжі. Якщо так, ви, ймовірно, повинні залишитися в тому співвідношенні, у якому реакція відбувається, як очікувалося, і це означає, що співвідношення по числу молекул або атомів, доступних для реакції. Кухні поки немає обладнання, необхідного для підрахунку молекул, але хороша річ в тому, як тверді речовини і рідини, ця сума прямо пропорційна вазі (але не за обсягом). Таким чином, ви повинні виміряти вагу. Якщо міряти за обсягом, ви будете мати справу з дивними, нездійсненними текстури у вашій остаточні результати. Це відбувається тому, що обсяг-це погане наближення ваги, коли справа доходить до кухонних реальності. У той час як в теорії, співвідношення щільності є простий, Ви маєте справу не з твердими шматочками речі тут.

Більшість прикладів з цього класу від випічки (наприклад, тісто зволоження), але вони також можуть відбутися в кулінарії, такі як співвідношення жовтка до води в майонезі.

Якщо у вас немає такої реакції, запитайте себе, як другий крок: ви повинні заповнити щось? Якщо у вас є прописаний обсяг, таких як цвіль, в раковині пирога, фруктів або птахів в опудала, необхідно визначити кінцевий об'єм і роботу до нього задом. Зверніть увагу, що цей випадок є менш проблематичним, ніж перший. Ви можете просто працювати без будь-яких вимірювань, оглянула, використовуючи високу оцінку, і тоді впоратися з будь недоїдки (які мають тенденцію бути смачно).

Особливу нею буде, коли ти працюєш з змішування рідин, наприклад, коктейлів. Деякі рідини не підводити їх обсягу при змішуванні спирту і води є гарним прикладом. Так, ви обов'язково вимірюють спочатку рідина в тих одиницях, які ви хочете, і потім доливаємо другу, щоб добитися необхідного обсягу (припускаючи, що ви повинні фіксованого кінцевого об'єму). Якщо ви були змішування ваг, ви не зможете підібрати правильний вага змішати, щоб отримати кінцевий об'єм.

Третій крок: якщо жоден з описаних вище відноситься, запитайте себе: що є найбільш зручним для вас? Коли вам не потрібен фіксований вагу або фіксована гучність, у вас є три варіанти: зважити, виміряти обсяг, або очей його. Адже в цьому третьому випадку точність не має значення, найкращим є той, який приносить вам результат з найвищою швидкістю і мінімум турбот.

+894
rosa devito 19 лист. 2014 р., 01:01:12

Спробуйте додати свіже молоко або знежирене молоко як замінник... це дійсно працює. Я особисто пробував багато інших інгредієнтів, щоб замінити кокосове молоко прі Малайзії Каррі... молоко працює краще для мене.

+871
Trend 12 лют. 2017 р., 01:18:52

Я мав великий успіх у минулому за допомогою К'янті.

+835
StatefulDecay 11 січ. 2012 р., 13:01:08

Багато разів я знайду відмінний рецепт, який вимагає постійного змішувач. Я не купую один пріоритет поки. Зазвичай я зроблю це в будь-якому випадку, використовуючи мій ручний міксер з віночками.

Я знайшла одну, де я буду змішувати вершковий сир, сметану і майонез з веслом. Це зіпсує консистенцію/хімії, щоб використовувати мій ручний міксер з віночками? Є ще один відповідний спосіб, щоб змішати ці інгредієнти?

+809
James Browne 19 січ. 2014 р., 20:58:39

Це цікаво - я ніколи не чув про рецепт хліба, що називається для утеплення борошна. Гладкою і пружною в першу чергу залежить від борошна співвідношення води і замішувати.

Найбільший вплив тепла може зробити різницю в текстурі, а в стимулюванні зростання дріжджів.

А не потепління борошно, я теплу воду в мікрохвильовій печі протягом хвилини перед додаванням в рецепт. Переконайтеся, що це не так жарко, що вона вб'є дріжджі.

+795
KiwiPiet 28 жовт. 2013 р., 04:05:18

Я намагаюся з'ясувати, чи є хлібник повинні мати вентиляційні отвори чи ні. Є багато для продажу З і без. Коли я дивлюся на більшість хлібницю картинки, що йдуть від стародавніх до сучасних, я не бачу дірок, але деякі сучасні мають отвори. Я розумію, хліб видобуває вологу і важливо дати його?

+730
Aleksei Tepljakov 18 лип. 2013 р., 15:16:21

Ядром цієї проблеми є те, що змушує здаватися соус комплексною, а не купа рідини з речами сидить у ньому.

Хоча я не впевнений, чи є спосіб, щоб дати один науковий відповідь на те, що по суті є питанням сприйняття, на загальну тему, я знаходжу у всіх добре інтегрованими соусів в'язкість рідкої частиною соусу.

Коли рідка фаза густий, він обволікає тверді шматки, і тече менш вільно, здавалося б, більш єдине ціле.

Є три поширених кулінарних методів, які я можу думати, щоб створити в густої, в'язкої рідкої фази:

 1. Кількість соусу не зменшиться настільки, що природні речовини і крохмалю в соус, роблять його товщі.

  Це часто використовується з томатні соуси, або в інші соуси і рагу, де деякі овочі або бобові пюре в рідку фазу.

  При такому способі час приготування допомагає зменшити рідини.

 2. Загущатися соус з колоїдним в'яжучим, як правило, крохмаль якийсь.

  Цей метод дуже широко поширений в підливи (з допомогою ру, бер mannier, борошно, крохмаль суспензії), або з кукурудзяним крохмалем, корінь стріли, і так далі. Так звані методи модерністської також користь агар-агар або ксантанова камедь, час від часу.

  За допомогою цього методу, час приготування теж важливий. Кожен із зв'язуючих на основі крохмалю (борошно, кукурудзяний крохмаль, кукурудзяний крохмаль, картопляний крохмаль, стрілка корінь) повинна бути нагріта до критичної температури, щоб повністю загусне, і зняти його сирим на смак. Продовжуючи варити протягом тривалих періодів, то почне руйнуватися крохмаль, соус буде поступово тонкі, але це не часто спостерігаються загальні методи приготування їжі.

 3. Створити емульсію з жиром, який збільшує загальної рідини.

  Це робиться в багатьох французьких-техніка каструлі соусів, перемішування в холодне масло до кінця. Це також основний техніці в майонез і голландський соус/сім'ї Bernaise соусів, і багато салатів соуси типу.

  Управління тепло-це дуже важливо, що у деяких з цих соусів, як безгосподарність може зламати емульсію, але я не буду торкатися, що в подальшому тут, як я не думаю, що цей клас лежить в основі початкового питання.

По-друге, маючи невеликі, добре приготована твердих інгредієнтів (наприклад, нарізані кубиками обсмажені селера замість великих шматків хрусткого сирої селери) в соус, ймовірно, сприяє сприйняттю єдності. Зазвичай це побічний ефект весь рецепт, тому я не буду ним займатися.

+725
wozy 28 серп. 2013 р., 05:16:28

Одна річ, яка може допомогти більше тепла після нанесення масла. Я використовую металевий шпатель вок в шахті, шкрябаючий покриття на дні, тому після очищення води і при необхідності пластиковий скребок) я сушу його на вогні, додати трохи олії і зробити його гарним і гарячим. Поки масло тепле, я вихором він потім витерти надлишки, то я вам спекотніше. Якщо я не зроблю цього, і не використовувати його протягом тижня або двох, вона іржавіє, де приправи отримує подряпини.

Це дешева вуглецева сталь вок у мене було близько 20 років, і я не доклав багато зусиль для приправи його в першу чергу. Я щедрий, але не так достовірно, з моїм маслом, і якщо щось стирчить високо по боках вище рівня решти їжі.

+611
Lola Gayles 14 черв. 2018 р., 02:07:28

Я також був здивований, як швидко аспарагус нагрівається в мікрохвильовій печі. Чи є особлива причина для цього?

Моє розуміння полягає в тому, що мікрохвилі тепла за рахунок передачі енергії в "полярних" молекули (наприклад, води, масла) харчування. Є щось про спаржу, яка піддається це таким чином, що, скажімо, горох, квасоля і, звичайно, не картопля, не нагріваються так швидко?

Інших причин я міг бачити в цьому випадку:

 • Я випадково додавати масло або інші добавки до спаржі частіше, коли в мікрохвильовій печі, і це є реальною причиною різниці
 • В цьому немає особливої тепловіддачі різниця, а спаржа просто готує швидше при тій же кількості тепла, що виділяється

Є один знає тут остаточну відповідь(и)?

+523
ATV 9 груд. 2019 р., 20:58:21

це просто заміна води додала, безкоштовний колорит у ваш торт. це як готую суп або рагу з куркою або овочевий бульйон замість води. ви можете отримати той же ефект з водою і розчинною кавою/еспресо додав. кава і шоколад-кращі друзі.

+505
Ahmed Abbas 22 трав. 2018 р., 04:39:43

З вашого опису не дуже активний. Причина відмовитися від деяких з стартера перед подачею, так що ви зберегти кислотність у вузді. Скільки у вас на даний момент незрозуміло. Якщо б це був я, я б добре перемішати, потім викласти все, але по столовій ложці або так. Годувати з рівні частини борошна і води...пару ложок кожного. Залиште на 12 годин, потім побудувати звідти.

+458
Luke Imhoff 27 жовт. 2010 р., 06:36:57

Під час падіння, при придбанні мішків буріє під час збирання картоплі, я виявив, що з допомогою оленів жиру працює дуже добре. Жир на задній частині стегна, трохи вище хвоста оленя може бути досить товстим, насправді 3/4" - 1" в товщину і багато. Він чисто білий і надає чіткий, і я зберігаю, що жир, як кокосове масло. Я їжджу до 1/4 склянки і втирати його на моєму картоплю. Це сприяє дуже психований, трохи мускусний аромат вареної картоплі. Після того, як я забодай мене підгортати, я це масло дуже добре з оленем сало, а потім загорнути його у фольгу і дайте йому готувати протягом 40 хвилин. Тоді я витягнути його і протерти більше жиру на його і ковзання його назад до 400 градусів духовку. Після більш 30 хвилин шкіра стає зморшкуватою трохи і вона набуває димний аромат. Це йде дійсно добре з оленем теж ребра, хоча є трохи наліт на верхньому небі, якщо ви повинно статися, щоб випити чогось холодного.

+458
Jeremiah Jonas 22 лип. 2015 р., 20:21:43

У мене є рецепт торта під назвою макуха, який був у моїй родині протягом тривалого часу. Він закликає до борошна і цукру і зробити добре і додати яйце, кефір, какао, щіпку солі, корицю і масло. Потім додати 1 склянку кип'яченої води, по 2 ч. л. харчової соди були додані. Іноді я змішую спочатку, а потім додати води з/ б сода і іноді я додаю всі разом. Моя проблема іноді у мене білі грудочки в тісто і вони все ще там, коли закінчення випічки. Я не можу зрозуміти, в чому проблема. Вода занадто гаряча? Що правильний спосіб, щоб додати його, перш ніж я змішати інші інгредієнти або після? Допоможіть я дуже люблю цей торт, але іноді це виходить відмінно, а інший раз ні. Я в подиві. дякую за пораду

+420
Nerol 22 січ. 2010 р., 10:50:23

Якщо риба пішла з потрохами внутрішньо протягом тривалого часу, жовчних рідина може просочуватися з жовчного міхура в м'ясо, викликаючи гіркоту, це також може статися, якщо ви розірвати жовчний міхур при чищенні риби.

+403
BLNDSPT 6 груд. 2014 р., 16:34:39

Є пухирець повітря на базі яєць, як показано нижче. Як приготувати яйце в повітряний міхур розширюється і тріщини оболонки. Щоб запобігти шкаралупу від тріщин, акуратно проткніть бульбашка повітря з різким, гострим ножем. Це дозволяє розширити повітря.

enter image description here

+403
Ruben Shahnazaryan 27 груд. 2019 р., 00:18:20

Три різнокольорових тайської пасти каррі, які легко доступні (плюс Пананг Каррі), зелений,жовтий і червоний. Як вони відрізняються за смаком і тепла? Я впевнений, що це не зелений для "м'якого" жовта "медіум", червоний - "до рота". Як я років, моя толерантність до гострої їжі, на жаль, скорочується.

+383
Teresa Davis 24 черв. 2017 р., 18:30:02

У мене є рецепт Суп баттернат сквош, яка вимагає 2 картоплі, який буде пюре в кінці. У мене є тільки картопляні пластівці. Скільки з пластівців я можу використовувати, щоб дорівнювати 2 Картоплю?

+353
James S Knee 30 черв. 2014 р., 05:59:42

Перш за все, дозвольте мені уточнити, що я не фахівець з безглютенової кулінарії. Я працював з безглютенової муки, які в основному готують з рису, але Red Mill від Bob вся мета безглютенової випічки борошно має відмінну репутацію. Я б не припустити, що є причиною проблеми.

Сказавши це, є кілька речей, які я помітив в рецепті ви використовували:

(1) він не містить солі можна додати 1/2 чайної ложки. сіль.

(2) майже не було імбир в пряники рецепт на свою половину рецепту, я б використовував як мінімум 2 чайні ложки. мелений імбир і, можливо, навіть трохи свіжого тертого імбиру.

(3) підставляючи 3/4 склянки меду на 1 склянку цукру б додати трохи рідини, щоб тісто і пара зайвих унцій загальна вага - напевно, не достатньо, щоб зважити його вниз, проти розпушувач і соду в рецепті. Я думаю, ти вибрав там суцільна підміна.

(4) я думаю, що вміст жирів буде не вистачати. Жири, принаймні, пшеничне борошно, буде но розварювати хліб, перешкоджаючи утворенню клейковини. Я не знаю, як жири в поєднанні з безглютенової борошна, але вони дають відчуття вологи в хлібобулочних виробів із пшеничного борошна і я припускаю, що вони будуть мати порівнянні наслідки безглютеновый хліб. У порівнянних пшеничного борошна пряники, я б пішов з 8 ст. (1 паличка) розтопленого вершкового масла, а не 2 столові ложки. масло. Вершкове масло додасть кращий смак, звичайно. 2 столові ложки. масла звучить як щось млинці рецепт, не рецепт quickbread.

(5) я не думаю, що ваш рецепт вимагає досить борошна, щоб підтримати рідкі інгредієнти в ваш пряник. Я б рекомендував збільшувати ваші борошна з 2 чашками в 2 1/4 - 2 1/3 чашки (навіть 2 1/2 чашки було б обурливо). Використовуючи трохи більше борошна, ймовірно, буде генерувати найбільше збільшення пухнастості.

(6) замість випічки пряників в каструлю хліба, я б порекомендував випічки в 8"Х8" або 9"Х9" квадратний лист. Що багато тісто в каструлю хліба може виявитися занадто багато для будь-якої кількості закваски до ручки. Маючи тісто викладають на велику площу, зробить тонше пряники, але закваска може впоратися. Природно, в іншій сковороді, потрібно регулювати час випічки, 40 або 50 хвилин - ви можете сказати, коли пряник не буде зроблено, бачачи, що сторони відірвалася від каструлі і зубочисткою вставлений в середину виходить чистий.

Я сподіваюся, що не дуже багато відповідей. Я хотів бути як можна більш чіткими. В основному, більше борошна, більше масла, більше імбиру, і пан буде моя рекомендація. Сподіваюся, безглютенова фахівець може зважити для покриття будь-яких міркувань, про які я не знаю.

+347
xmnboy 12 лют. 2019 р., 10:40:37

Чому не використовувати подряпані скляні форми для випічки-за внутрішніх напруг, що виникають при нагріванні (рідко) викликати для випічки люто перелом вздовж подряпини. Що не зовсім застосовна для скляного посуду, яка не зіткнутися з тією ж температурою (хоча потріскана посуд, з різних матеріалів, іноді відпочити від термічних напружень в посудомийній машині).

До речі, скляні форми для випічки і посуд повинна бути виготовлена з боросилікатного скла, яке неможливо подряпати сталь столові прилади.

Редагувати: також: не використовувати скляний посуд для гарячої їжі. Незалежно від питань безпеки, теплової щільності і теплопровідності скла означає, що він буде швидко відводити тепло від будь-якої їжі, яка знаходиться на ньому. Скляні пластини підходять для салатів і інше, але вони не роблять хороші-використовуйте тарілки.

+330
hithere 10 черв. 2015 р., 12:14:36

Найпростіше рішення, яке приходить на розум, щоб з'ясувати, скільки потрібно для сендвіч-вийміть з банки, поставив його на стіл, щоб прийти до кімнатній температурі (або покласти його в мікрохвильовій печі протягом 10-15 секунд), а потім поширювати його, коли він був розігрітий.

"Після відкриття зберігати в холодильнику" не означає, що воно повинно бути в холодильнику у кожного другого, хоча... так навіть якщо ти залишив все банку на прилавку протягом 30 хвилин для розминки, воно не повинно становити великої проблеми.

+327
FA95 30 груд. 2018 р., 22:30:12

"Високий" клейковини борошна, не більше 15% клейковини. "Індійський" білої муки, або Майда має 7.5%.

Якщо вам вдасться витягти його, ви в основному в кінцевому підсумку з тим, що, по суті, смажений шматок знущатися над м'ясом, а не хлібом - в основному сейтан.

Ви , як правило, додавання клейковини до борошна для зміни його характеристик - єдиний спосіб ви збираєтеся бути в змозі зробити НААН, апроксимуючої реальну НААН в будь-якому разі, добре, додаючи борошно.

+325
mimic 11 серп. 2015 р., 02:51:45

Французький стиль-фліп омлет також можна зробити без необхідності тягнути яйце до центру з вилкою.

Протягом багатьох років, верхній натисніть на "омлет" на Google був ананас дівчинки омлет рецепт, який досить легко зробити, і має спеціальний додаток на традиційний французький омлет: смачні, хрусткі філігрань яйце навколо кордону. Оригінальний сайт тепер вниз (і, відповідно, повністю зникли з результатів пошуку Google, але інтернет архіві ще є копія того, що був найпопулярнішим у світі омлет рецепт.

Хоча я сподіваюся, що в мережі архів по цьому рецепту омлет завжди залишаються доступними, я теж віддам свій власний набір (дуже довго) Інструкції про те, як зробити цей тип дуже смачний омлет:

Вам потрібно Яйця, незалежно від начинки і спецій для омлету, принаймні, один 10-дюймовий антипригарним сковороду, або в ідеалі по одному на людину (тобто, в ідеалі два), так що ви можете сісти, щоб поїсти з вашим гостем(ами), не їсть омлет, що не з запалі з жару від Skillet.

Почнемо з викладу трьох яєць в омлет, щоб зігрітися до кімнатної температури, а потім приготувати будь-які начинки ви хочете, щоб ваші омлети...це може бути що завгодно.

Особисто я знайшов один набір начинок мені подобається і схильні дотримуватися: нарізана кубиками шинка (або кубиками шинки, якщо цілий окіст занадто багато, щоб купити відразу), тертий сир, деякі гриби, деякі зі шпинатом і злегка приготовані нарізані кубиками помідори Рома (останні зазвичай готують разом зі шпинатом, але окремо від грибів).

Якщо начинки не вимагають попереднього приготування, і ви досить швидко шинкування/подрібнення їх, ви можете чекати, поки після того, як починали готувати омлет з ними, але я знаходжу це трохи нервів собі і віддаєте перевагу, щоб все було готове заздалегідь.

Якщо ви використовували вашу сковороду, щоб приготувати будь-які начинки, ви, ймовірно, потрібно знову промити його, перш ніж використовувати його для приготування омлету, чи він все ще може в кінцевому підсумку дотримуватися. Якщо він в ідеальному стані, воно не може бути необхідним.

Збити яйця разом з будь-якими спеціями, тобто трохи в одну восьму чайної ложки солі, перець за бажанням, можливо, натяк на гарячих спецій через пряної солі, такі як Тоні Chachere (що робить його легше, щоб додати трохи гарячої спецією, ніж намагатися вщипнути оптимальний пилення). При необхідності додайте близько двох столових ложок молока з яйцем, для більш м'якої текстури (особисто мені подобається цей рецепт приблизно порівну з молоком або без молока, спробуйте його в обидві сторони).

Спрей сковороду з маслом, нагрійте трохи на сковорідці і додати яйце. Яйце збовтати на сковорідці, тому його листя тонким шаром все навколо сковорідці, шар повинен поширюватися про 3/4 дюйма вище яйце в сковорідці.

Тепер почекайте, поки яйце в основному зміцнилася, але досі має тонкий шар яєчні по всій вершині. Пообертайте сковороду другий раз, щоб заново покрити тієї ж 3/4 дюйма вище омлет. В цей раз, то шар буде значно товщі (хоча все ще досить тонкий).

У цей момент можна приступати до додавання начинки на половину омлету, дати їм трохи прогрітися. Якщо омлет не готувати рівномірно, додайте їх в рідкій, так як сторони додати їх буде перебувати в каструлі.

Як омлет продовжує тверднути, тонким шаром яєчного стане хрустким і коричневим, і тягнути на своїх з боку сковорідці (ось чому антипригарним сковороду-це необхідність для виготовлення цього типу омлет). Коли це станеться, додайте решту начинку і скласти більш приготований половину омлету за менш приготовлено наполовину, укладаючи свою начинку. Будьте обережні, щоб не розірвати кордону Лейсі.

Дайте йому час ще для сиру, щоб розплавити і (якщо нижня половина була ще занадто рідка) на яйце, щоб ущільнити трохи більше на дні, а потім служити (акуратно, щоб не обламати те, що Лейсі кордону) і насолоджуйтеся!

+291
rockstone 1 квіт. 2018 р., 07:57:23

Найголовніше в приготуванні аптечки мені рідкої шкіри, пудра з вітаміном с і крем з кортизоном. Очевидно, антисептик і бинти теж важливо, але я припускаю, що це стандарт.

Рідкої шкіри (в основному прозорим лаком для нігтів) є антисептиком і допомагає запечатати порізів, щоб вони швидше зупинити кровотечу. Це також допомагає запобігти ефект, що будь-який кухонний працівник дізнаєтеся, де в іншому випадку незначні різали все знову і наповнюючи рукавички з кров'ю.

Вітамін порошок C-це диво опіків. Ти насипала в холодну воду і промийте опік з нею. Це дуже заспокоює і, схоже, щоб допомогти їм заживають швидше.

Кортизоновая мазь-це насамперед пекарня річ. Тривалий вплив на шкіру часто викликає висип борошно і кортизоновая мазь допомагає зняти свербіж і отримаєте висип піде швидше.

+273
Aamod Thakur 19 лист. 2015 р., 08:59:50

Мета пива (і оцет) в даному випадку є, щоб додати деякі солодовий, fermenty ароматами, типовими для більш бродіння або закваски хліба. Ви можете залишити його і замінити його з рівною кількістю води або використовувати безалкогольне пиво

Карбонізація пива може додати трохи додаткової підйомної сили на старті, щоб створити подихати клітин і роботи клейковини небагато, але з 18 год при кімнатній температурі Навальний зростати, що перевага буде незначним. У більшості сортів пива (особливо великих американських комерційних Боттлерс) недостатньо активні дріжджі залишилися в пляшці до того часу його пити, щоб чого-небудь досягти.

Автор оригінальної статті (кухарі ілюстрований #90, січень 2008) додав пиво і оцет для того, щоб додати родзинку в рецепт хліба, який вже зроблений хороший хліб.

Тепер мій хліб був Тан [від оцту], але їй не вистачало складності. Мені потрібен був концентрований постріл з дріжджовий аромат. Як мене мучив мій мозок, я зрозумів, що, крім хліба, є ще один часто є речовина, яка спирається на дріжджах для смаку: пиво.

+203
user17839 20 жовт. 2010 р., 16:16:59

Я тільки що спечений хліб невеликий сквош, що реальний рецепт закликає до 1 склянка гарбузового. Ця гарбуз була солодка мама , яка була раніше приготовлена. Я варив у 4 глини Бейкер страву протягом 45 хвилин. Вау!! Яке задоволення!! Відмінно!! Сквош має більш виразний смак, ніж гарбузове, і тому цей рецепт-мій улюблений.

+178
PH VRAO 26 вер. 2011 р., 18:33:08

Він повинен бути здоровим зараз (припускаю, що це була ще відносно свіжою, коли ви кладете його в морозилку), але насправді зламати швидше тепер, коли ви заморозили і розморозили його. Він також буде мати набагато м'якше і значно менш приємні текстури, ніж раніше, хоча це не надає особливого впливу на змішування.

При заморожуванні продуктів, води в харчовій утворює кристали льоду, які дуже гострі і що проколюють клітинні стінки заморожених продуктів. Ці проколи змушують клітини втрачає багато води, коли їжа відтане і вода знову стає рідкою. Ви, мабуть, помітите, що ваша диня буде виглядати напівпрозорі і буде багато соку в нижній частині контейнера. Це пов'язано з пошкодженням клітин і втрати води після заморозки.

У фруктах і овочах, клітинні стінки забезпечують структуру, яка формує текстуру фрукта, і ці пошкодження стіни будуть значно послабити цю структуру. Тому диня буде менш твердим і менш приємним, щоб поїсти самостійно. Це напевно все-таки в безпеці, але проколювання клітинних стінок також зробити його простіше для бездомних бактерій, щоб дістатися до цукрів, їжі і почати множення, що дозволяє прискорити псування.

Я б рекомендував використовувати це негайно; у іншому випадку, що 3 дні максимум в холодильнику буде так, як я би йти. Якщо ви хочете зробити це в майбутньому, просто залишити диню в холодильнику, поки ви не готові використовувати. Якщо припустити, що це щільно запечатаний, щоб уникнути обмороження, він буде тримати на строк до 6 місяців.

+150
SunChero 6 черв. 2015 р., 08:39:57

З тунця сенс в тому, щоб створити обвугленої кіркою, залишаючи всередині в основному сирі. Він дуже схожий на приготування стейка, рідкісна в тому, що секрет дуже гарячій сковороді і короткий проміжок часу. Так що ваш Пан жарко, як ви можете, змастіть робочі поверхні з тунця стейки з невеликою кількістю масла з високою точкою димлення (кукурудза, рапс, арахіс - не оливкове масло або масло волоського горіха), потім обсмажуємо тунця так мало часу, як вам може зійти з рук. Я думаю 45-60 секунд з кожної сторони. Якщо вас цікавить масло утворює гарний тепловий контакт з тунцем, поліпшуючи провідність, це не будь-який вплив, смак.

Тепер ви можете мати піч, яка не каструля досить гарячою, у цьому випадку він бере занадто довго, щоб утворилася скоринка і всередині варить чим завгодно, в цьому випадку ви можете спробувати:

 • Не дозволяючи тунця розморозити повністю. Якщо це все-таки трошечки заморожена, в середині тепло від приготування їжі буде розморозити, а не приготувати. Ви також можете спробувати його прямо з холодильника
 • Використовуйте факел кулінарія. Ви також можете використовувати факел сантехніка, це те ж саме, тільки набагато дешевше
+147
zhansagin 23 лист. 2017 р., 02:37:40

Jolenealaska прав в тому, що вам не вистачає речовин: молоко і цукор. Інші порошки не дасть вам традиційний смак і текстура, і хоча вони можуть виявитися і смачним, його потрібно багато експериментувати.

Нормальний білий шоколад зроблений з чогось на зразок 1:1:1 з маслом какао з цукром молоко. Якщо ви зміните ставлення, ви будете мати продукт з дуже різної текстури. Зверніть увагу, що цукор не тільки для смаку, вона відіграє важливу роль в остаточній послідовності.

Необхідно також відзначити, що білий шоколад, навіть коли зроблено з достатньою цукру і молочного порошку, не може поглинати багато рідини. Прийнятного співвідношення 14 до 18 мл вершків 100 р білого шоколаду. Як какао-масло не вбирає нічого, мова йде про 14 до 18 мл крему в 66 г в поєднанні з молоком і цукром; Якщо ви зменшите кількість молока і цукру в шоколаді, ви в основному додаєте какао-масло в білому шоколаді, роблячи білим укриттям, яке має зовсім інші властивості шоколаду (більш воскової). Якщо вам вдасться зробити хорошу дегустації ганаш таким чином, крем повинен бути виміряний проти молока+поєднання цукру, не проти всієї маси.

Лецитин-це емульгатор, а не загусник. Це допоможе вам отримати однорідну масу, але це буде занадто рідким, якщо ви не додаєте молоко і цукор. Використовуючи полісахаридні загусники з білим шоколадом-це погана ідея, тому що смак досить тонкий і він повністю пригнічується ксантанова і ко. Я кажу про гіркому досвіді тут :(

Використовуючи крохмаль може працювати, я не пробував. Вам доведеться приготувати запіканку з вершками і цукром, потім додати какао-масло в нього. Я не знаю, які температури необхідно використовувати, щоб запобігти розставання, він буде вибагливі.

Враховуючи все вищесказане, плюс небажання використовувати сухе молоко, я б залишив весь "зробити свій власний білий шоколад" ідея. Купити справжнього білого шоколаду, додати 14 до 18 мл жирних вершків, і вуаля. У вас є свій ганаш.

+111
DevastatedPerson 23 лист. 2015 р., 17:45:48

Два дні тому я приготувала спекотне. Не бажаючи витрачати нічого, я тримав велику частину решти яловичий бульйон (близько 3-4 склянок).

Моя нинішня ідея в тому, щоб перетворити це яловичий бульйон в суп або рагу. Ось що я думаю:

 1. Знежирене сало патрони з верхньої частини бульйону (зліва там печеня)
 2. Для рагу я хотів би додати, морква, селера, цибуля, часник, і використовувати картопляний природно згущує бульйон, оскільки це готує.
 3. Для супу, я б, напевно, просто додати овочі, згадані вище мінус картоплі, а потім трохи товщають з деякими з крохмалю.

Це кращий спосіб піти про це? Це добре використовувати ліву бульйон?

+108
Nouman Ch 18 серп. 2015 р., 06:15:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil