Чому у мене є проблема, роблячи масло з крем-фрешу?

Я спробував зробити сьогодні кисло-вершкове масло з різних супермаркету крем-фреш. З якоїсь причини олія не відокремилося від сироватки, хоча я "місили" його з ручним міксером протягом 20 хвилин або більше.

Цей рецепт кисло-вершкове масло свідчить про те, що близько 2 до 5 хвилин в кухонному комбайні, і мій попередній досвід роботи з ручним міксером близько 10 хвилин для солодкого вершкового масла.

Я перевірив список інгредієнтів крем-фреш, і я не бачу нічого незвичайного: крем* і встановлений культури. Ось саме. Ніяких штучних загусників, наприклад.

В чому може бути проблема?

Оновлення:

Я тобі просто зауважу один із шляхів, який я вже досліджував: температура. Я пробував змінювати температуру під час збивання від замерзання приблизно до кімнатної температури.

* Крем "högpastöriserad", який є шведським для процесу пастеризації, де вершків проводиться при температурі 80°C протягом 5 секунд. Я не впевнений, що цей термін перекладається безпосередньо на загальний англійський термін.

+71
Graan Bacha 29 лист. 2011 р., 17:04:49
30 відповідей

Просто тому, що виробники промислової їжі може створити безпечний процес для даного способу консервації, це не означає, що Ви теж можете це зробити.

Найкраще, що можна зробити в цьому випадку-зробити консервований сік, який, поки він знаходиться в закритій банці або пляшці, на полиці протягом декількох місяців і років. Але як тільки ви відкриваєте його, ви будете мати тільки 3-5 днів в холодильнику, після чого ви повинні кинути, що можете. Ви також повинні піддати його правильній температурі Каннінг протягом досить тривалого часу, тому він не буде на смак як свіжий сік потім. Крім того, вкрай малоймовірно, що ви побачите якісь заощадження, навіть якщо ваш особистий час нічого не коштує для вас, свіжі лимони коштують дорожче, ніж в пляшках сік.

Більшість людей не бачать сенсу в тому, що та просто вичавити лимони, коли вони потребують сік. Але якщо ви хочете перейти на консерви маршрут, ви можете просто слідувати будь-який рецепт для высококислотного соку консервування. І очевидно, вам не потрібно підкислити його так, як це зробили з іншими соками, так як лимонний сік вже більш кислою, ніж стандартні підкислювачів, як оцет.

+971
EdgarZeng 03 февр. '09 в 4:24

Я розумію, що це не зовсім те, що ви просите, але якщо це послідовне зміщення, я б просто створити маленький стіл і розмістити його поруч з плитою:

Бажана Температура | Установка
|
 100 | 70
 200 | 170
 300 | 270
 400 | 370
і т. д.
+969
wallefan 25 серп. 2010 р., 07:39:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ця стаття стверджує, що обидва, а також надавши йому "привабливий зовнішній вигляд". Однак, існують альтернативи намітки, що досягти цього.

Я не пригадую, що моя мама намітки яловичина для ростбіфа. Замість цього вона шепотіла зовні, використовуючи декілька методів. Іноді вона відкине його в гарячому маслі в сотейнику до світло-коричневого кольору зовні, потім підсмажити його (це виявилося лажа, яка може бути, тому вона перейшла до наступного способу). Іншого разу вона буде коричневого кольору в духовці, використовуючи бройлерів протягом 15-20 хвилин, а потім перемкнутися на нижню пальник для смаження.

Урок тут:

Швидко готувати зовні шматок м'яса-це найефективніший спосіб фіксації ("посилення") смаку і вологи. Потім повільного приготування Для ніжності і текстури, щоб закінчити роботу.

Я не вірю, що намітка є настільки ж ефективним. По суті, намітки, як ти намагаєшся щось покласти всередину м'ясо. Чому б не тримати його там, щоб почати?

Редагувати: моя мама теж іноді використовує паяльну лампу, щоб підсмажити ростбіф, а також. Вона особлива жінка.

+882
ken2116 9 лют. 2014 р., 15:34:32

Взагалі кажучи, коли ви мікрохвильова піч chapattis ти просто розігрів їх, але тут це звучить, як ви хочете спробувати приготувати їх з сирого тіста.

Мікрохвилі є досить різноманітними, але в цілому є гарячі точки і холодні плями. Поворотний стіл переміщує їжу через них досить добре, але щоб дійсно вирівняти варити помішуючи або проведення в їжі, ні чого добре працює з chapattis (і пара не може дифундувати досить далеко, перш ніж трохи передержаны) . Вам може повезти з хорошою піччю, по суті, якщо ви перемістіть його частину шляху через приготування їжі, але мікрохвильова піч зазвичай не добре для речей, як тісто.

Рецепти приготування В сковороді добре працює - я використовую чавунну емальовану каструлю без жиру, і сковорідку дуже гарячою по-перше. Вони трохи розбухають, і готувати рівномірно.

+870
fjsj 13 квіт. 2013 р., 16:26:05

Використовувати марміт: зробити горщик з паруючою гарячою водою і помістіть скляну кулю на вершині. Переконайтеся, що вода не торкаючись до скляній мисці безпосередньо. Додайте свій шоколад в миску і перемішати і він розтане.

+839
Lilibeth Wangunyi 22 лист. 2012 р., 00:37:18

Я знаю, що це питання було поставлено давно, але, як я вже штовхатися близько 1000 буханок хліба в 2014 році поодинці (ми печемо на благодійність), все в традиційній дров'яної печі, як на картинці, я не змогла втриматися... наступні моменти спрямовані на дров'яній печі, але дійсні для більшості розмірів, від 8-батони домашніх версій до великих розмірів. "Моя" духовка може обробляти 100 кілограмів тіста / 50 булок у сесії.

Ручка:

 • Повинно бути, досить довго, щоб дістатися всю дорогу і буде ще досить довго, щоб отримати хороше зчеплення з двома руками. Вам потрібен важіль. Тому метою для [двері в дальньому кутку] + принаймні 2 фути/60 см. Це впливає на місце для вашої печі: вам потрібно як мінімум стільки місця позаду вас, так що ви можете рухатися вільно. (Часто забувають в домашнє оточення, тому...)
 • Повинно бути жароміцним, але не ща. Це виключає металу, тому що навіть в рукавичках ви будете палити свої руки. Дерево-це хороший вибір. Використовувати дерев'яний, круглий або округлий, переконайтеся, що немає ніяких осколків(!) (але використовувати рукавички, просто щоб бути впевненим). При розміщенні декількох буханців, ви хочете швидко працювати, щоб мати приблизно однаковий час приготування Для кожного з них, щоб втратити мало тепла через дверцята духовки. Тому в основному ви будете дуже розсувний ручки вздовж руки, ніж з допомогою рук-над-руки руху. Ловити сплітер так боляче, як ч**л перевіряємо регулярно обробляти, наприклад, після кожного випікання. Це відповідає на питання про від'єднання лупити частина: ваші ручки будуть в самої довгої частини і повинно бути в єдиному екземплярі. Так що знімний лупити не сильно зміниться. Якщо ви хочете, щоб виправити це з якоюсь гайки і болти конструкції, зробити його горизонтально, переконавшись, що нічого не стирчить внизу, а не порожнину наповнюється попелом, запобігаючи розбирання.

Лупити

 • Виберіть розмір, який відповідає вашої випічки звички: оцінка звичайна хлібина розмір(S), визначити необхідні цедри розміром від туди: я хотів додати принаймні 2 см / 5 см найбільшим легкого вимірювання критеріїв і використовувати це, щоб визначити діаметр або довжина сторони квадрата /див. Далі). Те ж саме йде для піци: вся піца повинна поміщатися на шкірці. Для тортів, жерсті або листа повинна забезпечувати достатню стабільність, і ви можете вибрати, щоб просто помістити його в передній частині печі, а потім використовувати шкірку, щоб акуратно вставте його на місце (Докладніше про це пізніше). Але не перестарайтеся: чим більше цедри, тим більш громіздким. Не включають французький хліб / багет в даному розрахунку, отримати спеціальний меч-подібний цедри для них.

 • Використання варп-вільний матеріал. Це може бути метал (але деякі роблять варп, я не фахівець, запитайте профессинальной перш ніж будувати свої власні), але дерево-це добре. Він не горить і не обвуглюється, якщо правильно оброблена. Триматися подалі від фанери, її, ймовірно, щоб деформувати, Сплінтер і якщо занадто тонкий, не може тримати велику хлібину добре. Крім того, є питання клею: якість їжі, так, але при високій температурі? Я б насторожено... більшість пілінгів я працював з масиву дерева, але складається з трьох однакових по ширині смужок, склеєних між собою (не знаю на використовуваний клей), працює в тому ж напрямку, як і ручка. Я сильно припускаю це, щоб зменшити викривлення, принаймні, мій Плотницький запропонував.

 • Форма кілька питання вибору. Якщо ви робите головним чином для піци, круглий лупити добре. Площа пілінги може бути непрактичним якщо ви хочете дістатися до задніх кутів печі. Мій улюблений пілінг-це в основному квадратні(іш), з сильно закругленими кутами, радіус закруглення кутів-це напевно 2 дюйма / 5 див. Я можу легко дістатися до всіх куточків духовці без "лову" по кутах кірки. (Вибачте, якщо це звучить сумбурно...)
  Тобі потрібен тонкий(іш) передній край, Хоча, щоб легко ковзати під хліб / піца / випічка олово при видаленні їх з печі. Для металевих пілінги, ця функція є, очевидно, "включено", для дерев'яних пілінги, можна або просто конусності переднього краю - як ножем або конусність вся шкірка - "клин-форми", зазначених в питанні. Останнє було б мого вибору, тому що він дозволяє переднього краю завжди/автоматично найнижчої точки, не піднімати багато. Вам не потрібен бритвенно-гострим краєм, де-то близько 2-5 мм досить тонка. Ви можете отримати деякі знос з плином часу як камінь піски духовка кінчиком вниз. Якщо ребро потрапляє в "зазубрений" (через кілька років), просто пісок це трохи вниз.
  Є один аспект форми, що легко не помітити, що на зворотному боці палітурки, де вона зустрічає ручки. Якщо у вас тут швиденько кутку, він може бути використаний, щоб витягнути випічки олова по відношенню до вас, або збоку або зверху. Просто "зачепити" корки до олова і обережно потягніть. Це особливо зручно, якщо вам потрібно manouever кілька банок навколо-за спини одного до передньої. Ви можете спробувати зрушити шкірку під нею, але це може бути складно, якщо начинка ще не встановлений або ви натикаючись на олово в щось інше.

 • Обслуговування: жоден тип пілінгу повинні вимагати технічного обслуговування. Чистити або витирати надлишки золи і борошна має бути достатньо. Будьте щедрі з пилення борошна, і ви повинні "не" застрягнути на тісто на шкірку. Якщо ви проллєте, просто витріть її і дайте висохнути. Немає приправи обов'язкових і рекомендованих.
+794
Sephen 14 черв. 2017 р., 04:42:34

Більшість кухонні ножі виготовлені деякі сорти нержавіючої сталі, так гальванічних буде в основному надлишкових, крім естетичної цінності.

Я роблю ножі з використанням високоякісної вуглецевої сталі, яка схильна до корозії, тому гальваніка являє собою зручний інструмент для додавання деяких корозійну стійкість сталі. І так як я використовую дешеві аноди нікелеві, я можу зробити це вдома. У перший раз я спробував це я витратив хвилин десять створення 0$ експерименту в соло Кубок, і результати були напрочуд гарними. І якщо ви зворотного поляків можна так само легко витравити.

Ось що-то майте на увазі, хоча, якщо ви збираєтеся плиту кухонним ножем, скажімо, з золотом або сріблом, так, чисто для естетики, є хороший шанс, що ці дорогоцінні метали будуть більш схильні до потьмяніння різання кислих продуктів, ніж з нержавіючої сталі. Так що будьте готові і тримайте їх в чистоті.

+763
Derek Walker 27 бер. 2017 р., 22:26:20

Лоренцо, я відправив питання з приводу повільного приготування. Коли я використовую цей термін, я маю на увазі приготування їжі в певній плита має керамічну чашу(и) з кришкою і який можна залишити підключеним до електроенергії протягом тривалого періоду часу без турбот.

Підстава мультиварка має нагрівальний елемент, який готує їжу в горщиках (черепки). Це дуже корисно для людей, які працюють весь день і хочу вечерю зробити, коли вони повернуться додому. Це тому, що всі інгредієнти додаються відразу, мультиварка підключена, і вона варить повільно протягом дня.

Я навіть використовую мій, коли я вдома, але не хочете морочитися спостерігаючи за моєю їжі. Я проводжу 4 місяці в році в Ломбардії, але я не пригадую, щоб бачив там мультиварки...але, звичайно, вони є.

Повільного приготування особливо хороший для жорсткі шматки м'яса, як вони готують повільно і дуже ніжна!

У мене є 3 черепки...2 літри, 4 літра і 6 літрів. Один американський рідкий Кварта = 0,95 літра.

+760
Stacy Mcgaughy 9 січ. 2013 р., 11:47:35

Монтерей Джек жодним чином не чеддер. Рада використовувати Гауда був приблизно так само добре, як ви можете отримати. (переконайтеся, що він не курив, ні у віці). Сейнсбері має чотири сиру подрібнюємо змішуємо з МЮ, у віці Чеддер, Едам і моцарелла, які будуть наближатися ці чотири сиру сумішей можна знайти в більшості продуктових магазинах США і тонше 7-одинадцятих але сам МЮ майже неможливо знайти.

+642
RCM 6 черв. 2011 р., 02:35:36

Приготування йогурту з невеликою кількістю живою культурою йогурту може бути прикрашений за допомогою кориці, додаючи прянощі в молоко до кип'ятіння.

Можна зробити шоколад ароматизований йогурт, використовуючи кип'ячену комерційно зроблено шоколадне молоко, а не кип'ячене молоко?

+566
user1489650 1 черв. 2010 р., 21:35:17

Так, роблячи демігляс займе багато часу. Немає шляху навколо того, як рідина буде випаровуватися тільки так швидко. Для правильного Демі, вам потрібно включити багато сполучної тканини з метою перетворення колагену в желатин.

Щоб зробити запас, не кип'ятися, це не обов'язково. Кипіння має бути в порядку. І який розмір горщика ви використовуєте, ви хочете, щоб мати приблизно 1:1::кістки:ароматичні вуглеводні, тверді частинки повинні повністю заповнювати каструлю, додати достатньо води, щоб покрити.

Там не так вже й багато точності, необхідної в дрібнення кістки, поки вони відносно одного і того ж розміру. Я не пан-смажити їх, я б спекотне. І так, вам знадобиться колун (або пилу), щоб прорватися через кістки; ви будете знищити ваші інші ножі.

+525
Yelena Ulibka 12 бер. 2015 р., 16:57:40

Безліч рецептів з використанням заморожених нарізаний шпинат попросіть розморозити і віджати воду з шпинату. Коли я роблю це, скільки харчування я видавлюючи?

+496
meksikanec 20 вер. 2012 р., 03:51:10

Я люблю супи з локшиною. Куряча локшина ФО, к'tieu, соба, і так далі; існує багато різних видів локшини. У будь-якому випадку, якщо суп йде в холодильнику, лапша вбере весь бульйон досить швидко. Типові виправлення для цього включають в себе:

 • варимо локшину окремо і додати в суп при подачі;
 • заморозити залишки;
 • з'їсти весь суп відразу!

Але коли я купую консерви суп з продуктового магазину, лапша ніколи не підривав і вони, здається, не підірвати навіть після відкриття може і літа, що минає в холодильнику.

У чому ж секрет? Це особливий вид локшини, то про бульйон або надпотужний промисловий консервант на роботі?

+444
BurgerAutomata 16 трав. 2010 р., 11:37:54

Кокосове масло являє собою насичений жир, що робить його твердим при кімнатній температурі. Вище кімнатної температури, він веде себе точно так само, як будь-яке інше масло і має дуже високу точку диму. Ви не повинні ставитися до нього по-особливому.

Я особисто просто використовувати ніж або ложку, щоб викопати трохи з контейнера.

Кокосове масло вважається нейтральним смаком (за винятком деяких "невинне" кокосове масла). Це набагато слабкіше, ніж, скажімо, оливкова олія. Ви, швидше за все, не вдасться виявити яких-небудь кокосовий аромат від масла самостійно - вам доведеться використовувати щось на зразок збитого кокоса (загальний компонент в satays) для цього.

П. С. Хоча це може здатися схожий на вершкове масло або маргарин, майте на увазі, що це фактично рослинна олія, на відміну від олії, яка має тверді частинки молока, які горять, або маргарин, який гідруван, щоб зробити його твердим. Кокосове масло-це просто ледь тверда і не завжди працює в якості заміни для інших речей.

+424
randomdude999 21 січ. 2015 р., 05:06:55

Також класичний препарат обсмажити їх на вершковому маслі протягом 2-3 хвилин з кожного боку, а потім додайте кілька каперсів зараз підрум'янити масло і залити їм рибу. Інший спосіб-варити його в суді в злитках близько 8-10 хвилин і зробити коричневе масло соус окремо.

+371
rogercampos 11 вер. 2012 р., 05:07:25

Так! Я двічі порціями міні-кекси, які часто приймають 3-4 раундів в духовці і всі вони виходять приблизно так само. Згоден, Мініс тільки випікати близько 15 хвилин або близько того і маффіни можуть зайняти більше часу, але у мене ніколи не було проблемою.

Як Примітка, рецепти я використовую дзвінок для будь-якого пекарського порошку або розпушувача і харчової соди.

Крім того, я зазвичай роблю мої капкейки по повній-торт колотить, а не кекс-конкретні рецепти.

Як і деякі інші джерела, ось подібне питання на цьому кухня і більшість відповідей, здається, згоден, там взагалі мало негативних результатів від догляду тісто за короткий проміжок часу:

Питання: якщо я зроблю 24 кекси з шару торт рецепт і у мене тільки одна 12 кекс Пан, нехай тісто сидіти протягом 30 хвилин, поки перші 12 випікати? Або я повинен покласти його в холодильник, так що розпушувач ще активна? Або розділити рецепт і зробити це двічі? Спасибі!

Деякі відповіді:

rmrez

Це залежить від рецепту. Більшість коробкових сумішей не відрізняються, але я помітив, що моя подряпина-пекли кекси, як правило, куполи, якщо я дозволю їм відпочити перед випічкою. Іноді я роблю це навмисно, чи підходить моя ідея прикраси краще.

adamwa

у мене два 6 кекс каструлі, так я в тому ж човні, я завжди просто залиш його, і вони, здається, щоб приготувати вишукані

TuttiDolci

Я нехай тісто сидіти, і у мене ніколи не було проблем з підйомом на 2-й партії.

+337
Can Bayrak 10 лип. 2013 р., 12:54:05

Всякий раз, коли я купую оптом зерна, борошна, бобів, я їх поклала в морозилку на місяць. Або за роки. Якщо морозильна камера не помре, то все, що галантереї просто починається термін придатності. Заморожування продовжує термін служби цих продуктів на невизначений термін. І вбиває всіх помилок.

+323
PNL 20 серп. 2014 р., 22:39:03

9:15 ранку: я думав, я хотів би додати мої дріжджі в рідину перед змішуванням в борошні і т. д. Я додала оливкову олію, агава, і 2 т. Солі на 3 склянки теплої води, не знаючи, що сіль може вбити дріжджі. У мене було відчуття, хоча, так що я перевірив. Звичайно очевидно, я потрапив в халепу великого часу. Ну мого тесту, сподіваюся, зростає зараз, так що ми побачимо. 9:32 ранку ... ну, воно піднімається, але може трохи повільніше, ніж зазвичай. Сподіваюся ще 15 хвилин чи так і будуть розповідати казки. 9:50 ранку: воно подвоїлося і зараз випічки і виглядає красиво! Мені пощастило! Може бути, співвідношення солі до води був досить м'яким, щоб не вбити дріжджі.

+273
goblingift 22 бер. 2010 р., 06:55:23

Як на смак частина вашого питання: високоякісний курячий бульйон/Бульйон на повільному вогні час loooon, зменшується (випаровується вода), почне свій суп з куди більш багатим смаком.

Іншими словами - Я не просто дивлюся на товщину. Спробувати зробити свій власний бульйон, або почати з більш високої якості підготовленого підстави.

Редагувати: див. Джо відповіді (+1) як про ну цей момент.

+270
salcosand 30 квіт. 2010 р., 16:23:41

Я думаю, що більшість ваших плутанина відбувається парадигми водою. Воду (при умовах, кухня) не буде спекотніше, ніж її точка кипіння.

Масло не має такого обмеження. Ви мікрохвильова піч буде нагрівати кипіння нафтових свердловин минулому води і через точку диму з температурою спалаху масла. Температури спалаху, масло буде насправді загорітися.

Якщо ви покладіть мішок попкорну в мікрохвильовій печі на високій потужності протягом тривалого періоду часу, ви побачите, як насправді спалили зерно.

Також, якщо значна маса впираючись в паперовий мішок потрапляє вище точки спалаху паперу (451 градусів за Фаренгейтом), це буде також загорітися.

Моя молодша сестра виявилася в цьому правда час від часу.

+210
GFOEC 9 лист. 2015 р., 07:51:34

Якщо ви не смажте часник, він може мати дуже гіркий пекучий смак до нього. Смажити його підсолодити по смаку.

+162
Sad Dam 12 жовт. 2013 р., 12:44:51

Як блюдо кухаря, він буде поглинати менше тепла, але дозволяє припустити, що постійна

Скажімо, обслуговуючих температура 160 F, і пальник 200 F. Якщо ви залишили його на достатньо довго, страва буде наблизитися до 200 F і за приготовленому. До неї підійдуть (стаціонарної) температури в асимптотичної формі. (довжина повинна бути температура на графіку)
enter image description here

У каструлю він прийде на приготування їжі ТЕМП в асимптотическом вигляді, а потім провести цій температурі.

+154
Akbar Ghaffari 29 лист. 2010 р., 06:55:11

Базилік є одним з найшвидших трав для розпаду. Я рекомендую заморожування залишки песто в щільний пакет повітря. Це легка відлига і якщо герметичний контейнер, смак не буде порушена.

+152
Timothy Dodd 9 черв. 2016 р., 14:10:30

Можливі Дублікати:
Як довго можна приготовлену їжу безпечно зберігатися при кімнатній/температурі?

Я приготувала велику каструлю неохайний Джо суміш з гамбургером в ньому і після того, як він був приготований, помістіть його в мою пароварку за низькою для моїх хлопчиків, щоб поїсти, коли вони повернулися додому, тому що я їхав,мене не було трохи більше 2 годин і хлопці викладаємо соус в іншу каструлю, щоб покласти його подалі і забули як він сидів на прилавку протягом більше 2 годин....я повинен його викинути?

+140
krbvroc1 24 груд. 2019 р., 09:48:40

ОП- У мене був подібний досвід, змусивши мене шукати відповідь. Мої яйця завжди палиця з кокосовим маслом і рідко з маслом. Я цілком впевнений, що той же процес з точки зору нагріву сковороди і дозволяє жиру, щоб отримати гарячу.

Тут мій єдиний (абсолютно непідтримуваних) спекуляція, заснована головним чином на те, що я бачу відбувається в каструлі: я думаю, що масла-це чистий жир, а вершкове масло містить невелику кількість води. Як вода в масло нагрівається, це створює досить великі бульбашки, щоб вплинути на поверхню дотику яєць з лотка, викликає менше можливостей для того, щоб дотримуватися. Хто-небудь є думки на цю гіпотезу? Я хотів би знати, що відбувається насправді, тому що здається, щоб зробити таке помітне розходження в тому, як мій сніданок виходить.

+121
Eric Graves 14 бер. 2015 р., 21:25:02

Я б остерігся цього соусу, незважаючи на гарний запах. Для повного розкриття, я вкрай консервативний, коли справа доходить до безпеки харчових продуктів і термін придатності, але ось деяка інформація, що я знайшов переконливі:

В залежності від середнього часу будь-яких комерційних томатний соус може тривати на полиці, швидкий відповідь може бути виведено з допомогою цього сайту: http://www.eatbydate.com/vegetables/fresh-vegetables/spaghetti-sauce-shelf-life-expiration-date/

У ньому говориться, що комерційні соус має термін зберігання близько 1 року повз "ем-до" дата. Соус, звичайно, немає такої дати, але за умови, що їдять,-дата-близько 1 року розливу-це, мабуть, занадто. Тому, навіть комерційний продукт-це, напевно, на 2 роки сценарій.

Від будинку підготовка ПОВ, якщо ви використовували киплячою водою спосіб, щоб зберегти соус, я б сказав, Немає, не їж його. РН пов'язаний з більшістю соусів для спагетті (~5.0) рідко досить низька для киплячих спосіб, щоб бути працездатною. Тиск-консервний варіант (і якщо ваш соус м'ясо або будь-які м'ясні вироби в консервній тиск-це єдиний варіант). Якщо у вас тиск-консерви, потім я все-таки думаю, що ти на краю, але це менш страшно для мене.

Ось посилання на гарну статтю на цю тему.

http://foodinjars.com/2010/08/canning-101-why-you-cant-can-your-familys-tomato-sauce/

+119
Markiplier 18 жовт. 2013 р., 15:50:36

Якщо у вас виникли проблеми з unpopped ядра, і це не мікрохвильова піч мішків, розглянемо повітря поппер.

Як ядра поп, вони підігрівають повітря, а в мисці поруч. Хоча час від часу ви отримуєте неготового або тільки частково пошкоджених зерен, які викинути ті, що не більше нагрівається, що дає їм більше шансів на поп-без пекучого тих, хто вже вискочив.

Як тільки це зроблено, якщо є які-небудь інші unpopped ядра в поппер, ви можете просто викинути їх прямо. (коли я включити апарат вимкнути, останні осідають на гаряче дно і може дати покійного поп)

Я прямий відтік в досить велику миску, так що я можу туман їх з насоса масло обприскувача і попкорн сіллю, потім переверніть його кілька разів (зазвичай нанесіть другий чи третій раз, так що я не просто збираю ті, що зверху), а в тому, що порушення процесу, під попкорн впасти на дно чаші.

... і з усім, що було сказано, Я знаю деяких людей, які спеціально вишукують unpopped ядра. Я час від часу гризти на них, і якщо у вас немає проблем з дефіцитом кальцію або проблеми з зубами у вашій родині, я не думаю, що стукати зуб буде швидше за все (за умови, що ніякі каміння там). І я кажу це після того, як розколотий зуб, як дитина (їсть снікерс ... я до сих пір не чіпали їх 25+ років).

І осколки ... час від часу ви будете отримувати КАСКО в пастці між яснами і зубами, навіть якщо ви не жувати на неготового ті. Це дратує і незручно, але я ніколи не був один, що зубочисткою і/або нитка не міг подбати.

+101
Hirad Fazeli 28 серп. 2018 р., 11:49:56

Кожен раз, коли я отримую коробку Бублик від баранки Bruegger, я вам трохи кориці цукор покриттям для ласунів люди в моєму офісі. Вони гарно виглядають на перший і за першу годину або близько того, а потім вони починають виглядати вологою... і потім, по суті, стала повністю мокрою зовні. До точки, де я дістаю її з сумки і вона капає.

Ці бублики зазвичай не гріє або нагрівається, коли я отримую їх, вони кімнатної температури. Після того, як люди приймають їх заповнити, я поклала їх у ці пластикові "морозильник" сумки, які Brueggers видавати за зберігання бублики. Вони пластикові і прозорі і виглядають як мішки, які магазин купив бубликів прийшов ст. Я просто залишити їх на столі і перев'язується.

Я думав, що це може бути конденсат, але це, здається, відбувається тільки з цукром і корицею рогалики (я поставив типів в різних мішках). Я думала, може цукор розтав, але наш офіс не теплий, це насправді аномально холодною.

Ви знаєте, що може бути причиною цього/яка рідина? Я маю на увазі, це виглядає на смак нормально...але це дійсно дивно, щоб з'їсти весь мокрий бублик.

+77
VolksWagen Retrofit 12 лют. 2019 р., 02:33:42

Температура залежить не від того, як довго ви хочете зберегти елемент, але те, що ви зневоднення. Розглянемо моркву. Сирої моркви буде тримати протягом буквально місяця. Приготований один при кімнатній температурі навіть не буде тримати протягом декількох днів. Тому, коли ти зневоднення морква (наприклад, щоб зменшити вагу їжі брати в похід) ви хочете бути впевнені, щоб не готувати їх у процес. Тепер розглянемо сирого м'яса, такі як в'ялене м'ясо. Це має багато води в ньому. Якщо ви сушіть його при дуже низькій температурі, він буде зіпсувати, перш ніж ви скоротили достатній вміст води. На фруктове пюре. Але зелень, якщо вона у вас занадто жарко, ви будете малювати зі смаків і просто тримати збезводненої пилу.

Мій дегидратор прийшов з книгою, розповідаючи мені, що температури, щоб використовувати для яких продуктів. Є також слова на шкалі температур. Це обрізане постріл з моєї моделі на сайті виробника:

dial

В той час як ви не можете прочитати слова, вони кажуть: "фрукти", "овочі" і т. д. найкрутіша заміна для трави, потім вона йде підняття хліба, приготування йогурту, а потім зневоднювати овочі, потім фрукти, і, нарешті, сіпатися.

І як тільки ви не можете вибрати одну температуру, щоб використовувати для висушування будь-яких продуктів харчування, також не можна вважати один раз для обліку будь-яких продуктів харчування. Моя книга говорить мені, що речі протягом декількох місяців, і які протягом багатьох років. Я не думаю, що є щось, що дозволить вашій сушене м'ясо тримати протягом багатьох років, але ви повинні зробити добре з бобових і деяких овочах.

+51
Zhijie Ma 16 бер. 2018 р., 14:55:24

Я варю їх, а після обсмажити на дуже сильному вогні. Це робить трюк. Я пробував навіть подвійний обжарювання, але не помітив особливої різниці.

Насправді, що я зробила, помічають, що їх кипіння буде шорсткою поверхні, тим самим створюючи більше crispyness. Також спеції додаються після того, як буде триматися краще.

+36
SatarieL 27 лют. 2010 р., 10:34:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil