гоголь-моголь подвоюючи інгредієнти, що Новий Час готувати?

Я намагаюся зробити домашнє гоголь-моголь. Мій рецепт вимагає для приготування суміші (що добре, так як я вагітна і не можу їсти сирі яйця, але хотіла б спробувати мій кінцевий результат). Однак мені потрібно подвоїти всі інгредієнти, як я роблю велику кількість. Як я можу визначити, як довго готувати його на плиту? Оригінальний час приготування одну годину. Це мій рецепт, якщо це допомагає нікому.

+996
Jonathan Edwards 26 січ. 2012 р., 09:50:32
37 відповідей

Я не зовсім розумію в хімії "приправа" чавунна, але у мене є базове розуміння того, що полімеризовані жирами, коли вони вже пройшли свою точку диму, що це покриття, і різні масла і жири полімеризуються при різних температурах.

Одна частина хімії я не розумію, коли речі горять на вуглець і полімеризацією і формуванням хорошим покриттям, і така природа цього питання.

У мене були чавунні сковорідки близько 5 років і є проблема я постійно є: якщо я готую протягом тривалого часу (скажімо, кілька тижнів) при відносно низьких температурах (скажімо, смажити яйця, овочі, бекон), потім в один прекрасний день я готую щось на надзвичайно високої температури (скажімо, пекуча стейк), я в кінцевому підсумку з великою кількістю нагару, коли я йду, що висока температура, і вона помітно впливає на смак їжі. Я не бачу величезні пластівці згорілих речей, я можу просто спробувати його на харчування, і якщо я протріть сковороду ганчіркою закінчується чорний.

Тепер, якщо я готую на кілька днів при дуже високих температурах, в кінці кінців це припинитися. Якщо я повернуся в більш низьких температурах протягом тривалого часу, хоча, вона як би "скидає" на сковороді, тому, коли я перемикач знову до високої температури, що я в кінцевому підсумку з чорним порошком і попелястим, Котор згоріли смаку на деякий час. Це перехід від нижчого рівня до високої температури приготування їжі, що робить це.

Я хочу знайти способи, щоб уникнути цього.

Я впевнений, що я розумію, чому це відбувається, і це має сенс: у "нормальній" температури приготування є трохи природного відбору. Жири, які полімеризуються, які спалять вам стерлася, ті, які не вдається змити, коли я убираюсь. Отже, одного разу, якщо я піду до більш високої температурі, деякі з тих полімерів, які були щасливі, щоб тусуватися раптом виявляються вище деякої критичної температури, при якій вони згоряють і залишають вуглецю.

Я б хотів вирішити цю проблему за допомогою краще піклуватися про моїх задумів. Моя мета-мати чавунну каструлю, де я можу готувати при "нормальних" температурах в своє задоволення, але не мають періоду burntness при переході до більше високих температур. Якісь поради?

Для чого це коштує, жирні речі я часто готую з при "нормальних" температурах включають в себе масло, оливкова олія, рапсова олія, кунжутне масло, різні свинини і сиру, сала і т. д.


У мене вже є деякі ідеї. Ось мій нормальний режим чищення:

 • Кук.
 • Очистіть від сміття з металевим шпателем, промити з милом (як правило) і вода, скраб, тільки якщо він дійсно липкий.
 • Знову поставити на сильний вогонь, нехай вода висохне.
 • Спрей з маслом каноли, протерти.
 • Нехай він тільки почав курити, охолодити, протерти, потім прибрати його.

Я роблю це як по маслу. Кожен раз, коли подтирается вуглецю-менш, просто чисте рапсове масло, так що я відчував себе добре про це.

Зараз я просто знайшов і прочитав цю чудову статтю про чавунних спеції і льняне масло. Це здається мені, як я використовую масло каноли може бути одна з проблем. Це також змусило мене замислитися кілька речей, зокрема:

 • Я використовую спрей масло каноли. Я думаю, це помилка.
 • Ріпакова олія не має майже стільки ж омега-3, як лляне.
 • Ріпакова олія диму відбувається при високій 400F, і тому під час мого процесу очищення, коли я отримати його, щоб просто почати палити, я сумніваюся, що його на 400F і в цьому випадку, грунтуючись на поведінку води на поверхні (хоча я ніколи не перевіряв), який каже мені, що це не на ріпакову олію для, це або добавок (можливо з балончика формула) або щось ще. Я можливо помиляюсь.

Але я не знаю достатньо, щоб бути в змозі розробити кращу техніку. Я розумію, в основному, правильно? Хіба це моя проблема? Що я можу змінити?

Ще одна ідея, я думав, що це можливо, просто використовувати дві чавунні сковорідки. Для "нормальної" їжі і один для "високої температури" кулінарія. Що, схоже, відходів.

Ще одна думка-може бути, я повинен зробити повний "ре-приправи" в духовці з лляне масло кожен раз в деякий час, щоб спалити деякі з більш низькотемпературних речі, можливо, це відбувається тому, що я дозволяю речей накопичуватися з плином часу (моя сковорода не має видимих "спеклися" шарів на ньому, правда).

Я сподіваюся, це питання зрозуміла, вибачте, якщо це трохи багатослівно, я як би досліджуючи і друкувати одночасно.

+991
Radhika Venkat 03 февр. '09 в 4:24

Це знову тет і я збираюся купити цей традиційний в'єтнамський делікатес. Однак, оскільки в даний час я пробую Joylent-тільки дієта, я буду тільки бути в змозі з'їсти його через пару днів.

Отже, мої запитання:

 1. Як довго можна безпечно зберігати Bánh chưng в холодильнику?

 2. Я можу якось зберегти його? Я чув, що деякі люди закип'ятити або заморозити його.

Редагувати: мені вдалося знайти деяку інформацію у Вікіпедії, яка говорить наступне:

Після розпакування, bánh chưng може залишатися гарним протягом декількох днів, поки запах один може зберігатися протягом двох тижнів.

На жаль, джерело не доступний в інтернеті, тому я не можу перевірити його надійність і контексту. Це також суперечить деяким повідомлення на інтернет-форумах, де люди казали, що це може тривати навіть кілька місяців! З урахуванням складу і вологості Bánh chưng, я серйозно сумніваюся в цьому.

Правка 2: Мій другий шматок bánh chưng тепер спокійно чекає в морозилці. Я знову редагувати питання, коли я їм з докладною інформацією про його склад і смаку після розморожування він.

+848
Baby Groot 1 трав. 2017 р., 12:49:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Існує чутка, що білі трюфелі збирають в Європі свині, чи собаки набагато краще з точки зору смаку, ніж ті, з Північної Америки, значить причина більш високою ціною європейських білих трюфелів, в якості основної причини для аромату різниця в тому, що це якось пов'язано з тим, як американці збирають свій трюфелі.

Європейські білі трюфелі набагато більш ароматним і смачним, ніж Північно-Американські? Я хотів би спробувати трюфелі, але я не хочу витрачати надто багато грошей на європейський, якщо американські так само добре, або майже добре.

+805
user1896653 6 груд. 2014 р., 17:18:39

Вам пощастило! Не знаєте, який шматок м'яса у вас є або те, що ваш звичайний спосіб приготування їжі, але цей тріск обгортання можна додати багато аромату і вологи в печеню. Це здорово, особливо з компактною скорочень, які можуть, як правило, сухий.

Ви хочете приправити спекотне, як зазвичай, але обов'язково покладіть приправу між плівкою і верхньої частини печеня (і зверху плівкою). Ви хочете приготувати печеню на повільному вогні до потрібної прожарювання.

Тріск обгортання буде діяти як товстий ковпачок на верхній частині жарке і повільно виносять сало, по суті, намітки м'яса, оскільки це готує.

А не купити свинини або яловичини печеня з випадку, який був оброблений весь шлях вниз, ми, як правило, попросити м'ясника, щоб отримати нас один ззаду, які не були обрізані. Потім ми врівноважити нижню і залишити жир зверху так, що ми можемо досягти цього результату.

+802
surabhi gupta 19 бер. 2013 р., 10:23:55

Я думаю, що sebbidychef має гарну крапку, ви повинні спробувати злив. Але це не тільки кількість соку, що викликає вашу проблему. Кислота робить карамель рідка. Таким чином, ви повинні спробувати солодші плоди дозріли груші, солодше видах яблуко.

+780
jbeelz 7 жовт. 2013 р., 01:16:59

Ось це навчальний ресурс від Королівського товариства хімії з хімії Пан-прилипання.

Ось що вони кажуть про те, чому їжа прилипає до каструлі:

Прилипання обумовлено хімічними зв'язками, утворюючи між їжею і матеріал Пан – майже завжди металевий. Ці облігації можуть бути відносно слабким ван-дер-Ваальса або ковалентні зв'язки. Продукти, багаті білком, особливо схильні до налипання, тому що білки можуть утворювати комплекси з атомами металів, таких як залізо, в каструлю.

Вони продовжують говорити:

Перш ніж антипригарні сковорідки були розроблені, хороші кухарі все ще може уникнути прилипання. Один простий спосіб зробити це, просто тримати їжу переміщення так, що це ніколи не в контакті з каструлею досить довго для хімічних зв'язків у формі. Зрештою білки на поверхні продуктів харчування отримав досить гарячою, щоб реагувати на щось ще, після чого приклеїти не проблема. Ось що буває, коли м'ясо підрум'янюється, наприклад. Ще один спосіб-це нагріти трохи олії на сковороді перед приготуванням. Нафта, будучи рідким, заповнює долини і печери на поверхню чаші і, коли він нагрівається він реагує з атомами металу каструлі і утворює покриття називається патиною. Це залишає кілька вільних атомів металу вступати в реакцію з харчовими продуктами. Це покриття може легко бути видалені миючими засобами, тому він повинен бути повторно перед кожним використанням сковороди.

З особистого досвіду "отримати гарячу сковороду і тримати їжу переміщення" метод досить добре працює. Наприклад, я готую омлет в каструлю з нержавіючої сталі, використовуючи метод Джулії Чайлд, яка до вас потім на гарячу сковороду додати масло/мастило, потім яйце і проведіть їм по сковороді протягом 30 секунд перед включенням викласти на блюдо.

Також з досвіду, якість каструлі, здається, щоб зробити різницю. Їжа прилипає менше на нові якісні каструлі з нержавіючої сталі з гладкою поверхнею, порівняно з одним, який транслюється в огріхах.

+717
Michael Kiffel 10 бер. 2017 р., 22:11:35

Як вже згадувалося в коментарях вище, це досить складна суміш з однаково складним набором властивостей балансу. Однак, якщо ви просто дивіться на це як простий двійкової системи з водою в якості розчинника і різні цукру в якості розчинених речовин, по одному за раз, то є дуже проста відповідь (не обов'язково тільки корисне).

Для розбавлених розчинів, температура замерзання депресії обумовлений в основному розчиннику і не стільки розчиненої речовини, і залежність є лінійною. Для цукру,

Температуру Замерзання (°С) = 1.86 * М

M-маса/молекулярна маса від цукру ви використовуєте в 1000мл води. На вашому прикладі 10 г сахарози в 100 мл води, М 0,29 і ваш замерзання складає мінус 0,5 С.

Для дисахариди, такі як сахароза і лактоза, вони мають однакову молекулярну масу 342. На прості цукри, як глюкоза і фруктоза (декстрози тільки D-глюкоза), це 180. Для інвертованого сиропу, у вас є суміш. Для polyalcohols, можна легко знайти їх маси.

Я б все таки радив використовувати такий інструмент тільки для морозива робити.

Окремо, насолода не тільки суха маса, але молярна концентрація, тому інвертований сироп солодше сахарози, 1 одиниця сахарози в ту ж кількість води є менш солодкий, ніж якщо б він був розбитий на складові їх моно-сахарид глюкози і фруктози; замість 1 одиниці сахарози, у вас є 1 одиниця 1 одиниця глюкози і фруктози, подвійної концентрації.

+696
user3354631 21 вер. 2016 р., 07:46:37

Це все залежить, якщо ви збираєтеся з'їсти все ростбіфом, які ви готуєте. Якщо тобі потрібні три/чотири сендвіча, то, напевно, краще купити м'яса.

+660
Dika 19 лист. 2010 р., 01:31:38

Не використовуйте макуха борошно-використовувати всі цілі. Тим менший відсоток протеїну в макуха борошно робить "chalkier/рихлу" текстуру. Якщо ви збираєтеся на жувальні/брауні, мету, це шлях! Я насправді зробив партію сьогодні, використовуючи торт борошно, і був так зол на результат. Я зробив нову партію, використовуючи пшеничного борошна (щоб спокутувати провину), і вийшло чудово!

+622
StoneCypress 8 січ. 2012 р., 09:38:55

Скільки підготовки вам доведеться раніше часу?

Якщо вони дають вам стейки перед тим як піти, мій типовий прийом-це заколоти їх кілька разів виделкою, а потім спокутувати їх в маринаді на ніч. Це може бути як дві години, але ви дійсно хочете, щоб переконатися, що ви робите колоти ... я намагаюся вдарити їх 5-7мм на частини, і зробити на стейк, а потім почати на наступному рядку. Це допоможе скоротити деякі з волокон у м'ясі, і дозволяють маринад проникати більш глибоко.

Я рекомендую покласти їх у zip-топ мішок, і потім приютится їх у нижній частині холодильника, або навіть в холодильнику sepearate, як повинно бути витік, ви не хочете, щоб м'ясний сік не потрапила на інші речі.

Якщо у вас немає часу, щоб маринад їх, я б пішла з смаженим курчам -- фунт їх, прах їх з борошном, а потім варити їх в трохи олії (дрібна сошка). Традиційно, тоді ви б зробити білий соус для нього-додайте трохи борошна від земснаряду в масло, щоб зробити соус. (можливо, вам доведеться злити частину масла, якщо там багато залишилося). Дотримуйтесь інструкцій на Бешамель, але оживити його з чорним перцем і додайте будь-які (варені) м'ясо капежом разом з молоком. Ви також можете додати пива або іншої рідини, щоб зробити соус, як хитріший молоко взяти в похід.

+614
shi95 13 бер. 2016 р., 11:06:38

Кожен зараз і потім я зробити карамельний соус Цей рецепт з карамелізувати цукор, але іноді це або:

 • Твердне
 • Опіки
 • Не приємний колір карамелі

Які деякі поради, щоб уникнути подібних ситуацій?

Рецепт держави:

Додати цукор на гарячій сковороді на середньому вогні і карамелізуватися. Нарізати банани, додати в каструлю і покрити їх в карамелі. Додати вершкове масло і дати розтанути. Додати дрібно нарізаний чилі, якщо ви любите погарячіше, і перемішати. Влийте ром і фламбе (встановити його на вогонь – ретельно). Додати кокосове молоко і вертіти.

+554
asmyto 10 квіт. 2011 р., 02:02:57

У мене є пляшка білого оцту на якому він говорить, що присутність вкладів-це нормально. Моя проблема/занепокоєння полягає в тому, що є багато вкладів. Які вони? Чи є який-небудь небезпеки, пов'язаної із вживанням цих родовищ?

+539
michaelb 22 квіт. 2014 р., 17:02:52

Подивитися соус gribiche, якщо ви залишаєте розсіл і використовувати варене яйце, масло, лимонний сік і гірчиця в тебе Майо.

+536
Eldaria 15 жовт. 2018 р., 13:24:06

Я змушений не погодитися з Sobachatina в даному випадку: теплова маса є не єдиною метою водяній бані. Сирники схильні до розтріскування, оскільки вологість зовнішнього шару начинки випаровується. Вони не просто формують шкіру, як стандартного заварного б, вони отримують досить сухою, щоб тріснути пізніше.

Так що, якщо ви просто призупинити чізкейк, ви отримуєте половину користь води.

Цілком можливо приготувати чізкейк без занурення його, або без використання води. Але ви отримаєте кращі результати з водою, ніж без, і ви отримаєте кращі результати, якщо ви занурте, ніж якщо б ви просто призупинити. Ви повинні знати для себе, чи Є ця різниця досить велика, щоб турбувати тебе, і буде набиратися зручність того варто.

+515
Diana Clifford 31 бер. 2014 р., 16:59:38

Спочатку дозвольте мені сказати, що я рідко засмажити що завгодно. Коли я роблю, я використовую велику глибоку сковороду ст. Коли закінчив, я дайте йому охолонути, потім покладіть кришку на каструлі і охолодити ніч. Я потім перелийте через дрібне сито у велику скляну банку, закрити і поставити у верхній шафа. Це в темряві більшу частину часу, і від тепла, а не над плитою або духовкою, і це, здається, працює просто відмінно для мене. Я зазвичай скидаю приблизно через 5 або 6, в залежності від того, що я жарюсь.

+515
Shortman 24 вер. 2016 р., 08:00:30

Це те, що ми робимо, де я працюю: складати їх у відро, повне холодної води з крана досі працює. Ми розбиваємо стороні оболонки проти боку раковини & рол, поки не тріснуть все навколо, потім очистити від шкірки. Я впевнений, що є й інші способи, хоча. Я думаю, що шокує їх, допомагає їм легко оболонки, але і охолоджує їх вниз з причин foodsafe.

+499
Ria singh 4 жовт. 2012 р., 01:22:53

Для молока-альтернативи, вони, як правило, один і той же продукт (можуть бути винятки), але вони часто продаються охолоджені з наступних причин:

Маркетинг: охолоджена продукція, як правило, швидкопсувних продуктів харчування і, отже, сприймається як свіже і вищої якості. Споживачі зазвичай будуть робити ті ж припущення для будь-якого продукту, який продається охолодженим.

Знайомство і звичайне молоко: як соя-молоко зазвичай вживається в якості заміни молочних продуктів, продаючи в охолодженому вигляді це сприймається більш схожими на молоко, таким чином, роблячи вибір у якості альтернативи менше "ризику".

Зручність: більшість людей воліють використовувати охолоджене соєве молоко, тому при продажу охолоджене вона більш готова до використання.

Знайомство для покупок: клієнти звикли ходити в охолодженій секції купити молока.

У цьому можна переконатися, дивлячись на інструкції щодо зберігання на упаковці, який буде таким же, як більшість продуктів, що продаються при кімнатній температурі: "Зберігати в прохолодному темному місці, зберігати в холодильнику після відкриття".

+414
Ercan Mendi 24 серп. 2017 р., 17:39:35

Для китайців, подивіться на Бетті Крокер Куховарська книга Китайська, на Leeann підборіддя. Це не повний те як мастеринг, але це допоможе вам почати. Я бачу там різні плитки, Бетті Крокер китайський новий Поварена книга, яку я беру, щоб бути перегляд, але я ніколи не бачив його.

+400
2Aguy 12 вер. 2015 р., 02:25:27

Можливо, це еквівалентно "ПАТ" вершкового масла.

+394
Fayland Lam 6 серп. 2012 р., 03:16:12

Що стосується загального питання, наші мізки так влаштовані, що вони як і жири, вони є компактними джерелами енергії. Однак занадто багато жиру в даному блюді може відчувати себе неприємно в роті, і кислота миє це геть (у плані сприйняття, тим же способом, додаючи цукор змінює уявлення про те, як кислої що-то). Я вважаю (я маю на увазі я ось що думаю, без будь-якої доказової бази) це дізнався відповідь, але я цілком може бути невірною.

Парування кислот з рибою, однак, не мають наукової основи. Згідно Біблії:

"Кислотні умови викликають важкі, пахнуть альдегіди, які підкреслюють fishiness з ТМА, вступати в реакцію з молекулами води і стати енергонезалежною, так що більш легкі спирти домінувати в ароматі."

(2004 рік видання, стор 238, Твердий палітурка)

+370
K Chandra Sekhar 17 січ. 2015 р., 02:54:58

Поставити Крем на молоко. Це запобігає молоко від пригорання. Покладіть дерев'яну ложку в горщик з молоком; таким чином ми позбавляємося від піни і запобігає википання. Використовуйте середньому вогні.

+353
azazil 11 бер. 2013 р., 17:32:45

Продовольство прагне стати неприємним, перш ніж вона стане дійсно небезпечною. Я спробую з'їсти протягом 3 днів з ними, хоча це тільки моє особисте керівництво, а не на основі якихось наукових даних. Якщо ви не збираєтеся з'їсти його швидко, замерзати він після того, як воно приготовлено і відтавання дня ви хочете з'їсти це, ймовірно, краща ідея.

+353
xiang Lin 15 квіт. 2014 р., 19:25:33

Тварини морські зібрати йод в їх плоть через їжу, яку вони їдять. Планктон і водорості містять йод. Отже, все, що їсть або їсть те, що їсть він може створити досить смак в їх плоть. Спробуйте замочити філе в молоці протягом приблизно 30 хвилин, перш ніж готувати його. Fishy запах і смак йоду буде достатньо трохи зменшений.

+339
nicmet 28 вер. 2016 р., 18:24:49

З фундуком, я зазвичай роблю печиво. Я робила двічі шоколадне печиво з фундуком і вишнею, але вони гарні з майже все, що містить шоколад.

Я роблю салат з помідорів з блакитним сиром і зацукрованими горіхами пекан, і це, ймовірно, добре працювати з волоськими горіхами. 2 пінти помідорів чері, розрізати навпіл і змішати з сіллю і цукром і залишають стікати на півгодини. Заправка півсклянки соку, що стікає з помідори, діжонська гірчиця, мед, оцет і цибулю-шалот, все приготовлено аж до товщини. Нехай вичинка круто, як тільки це зроблено, потім перемішайте його з помідорами, сир з блакитною цвіллю, горіхи і трохи свіжого естрагону.

+327
tospig 28 вер. 2011 р., 23:57:05

МОКа кавоварки добре працювати, якщо ви використовуєте їх кожен день. Таким чином, масла, що кава залишає всередині них не мають можливості гіркне (всі жири йдуть у підсумку прогірклий) і поширення цього жахливого смаку кави. Якщо ви використовуєте їх кожен день, це правда, що ви насправді не потрібно, щоб очистити їх, за винятком видалення солевідкладень кальцію.

Якщо ви використовуєте його рідко, як у вашому випадку або часті МОКа горщик пішов у відпустку вдома, ви повинні очистити його з миючим засобом і губкою низькорослими, вам не потрібно нічого суворішим. Переконайтеся, що ви отримуєте все кави коричневого олії. Так, це неприємна робота. Переконайтеся, що ви промийте його добре, перш ніж покласти його геть, щоб висохнути, ви не хочете просто замінити гіркоту з soapiness.

...а це і є італійська доктрина! :-)

+324
Di Wata 19 черв. 2012 р., 05:01:45

Я читав пюре може бути відмінним замінником вершкового масла у випічці. Його 68 калорій на 100 г, що менше, ніж десята частина калорій, які ви отримали б від маргарину без трансжирів. Співвідношення від того, що я читав-це 1:1 на вершковому маслі.

+308
Pepijn Schmitz 17 груд. 2013 р., 14:22:19

Наступного разу ви зробите це, звичайний спосіб вийняти "кусаються" сирого часнику-це посмажити його першим. Відрізати верх неочищений голови, збризніть оливковою олією, посипте сіллю, загорніть у фольгу і поставте в духовку. Більш детальна інформація та фотографії тут і тут.

Швидкий пошук смажений часник песто придумали купу рецептів. Я використав цей трюк з численними рецептами, коли я хочу багато часнику, але хочу взяти укус (від соусів, в гуакамоле, просто прямий часнику поширення на хліб).

+293
Dan Woodrich 21 квіт. 2017 р., 01:13:19

Я, здається, мають погану звичку неправильного розрахунку інгредієнтів, зокрема рідиною. Я можу просто випарувати зайву воду, що я додав в суміш борошна (в цьому випадку тісто для піци)? Будь-які інші прийоми, інші ніж додавати більше борошна (= величезна кількість бабла)?

+232
Nikita Hismatov 6 бер. 2010 р., 04:53:16

Я хотів би прокоментувати це так само, як я молоти власне борошно з-за економії.

Ми купили Борошно в KitchenAid кавомолка для досить дешево, і з весілля подарункової карти, вона коштує всього 20 доларів.

Я молоти моєї власної пшениці, тому що це дуже дешево. Фермер отримує близько $6-7/32л 32л = бушелів) зерна пшениці. Це становить 2-3 рази про муки, про 90л борошна. Борошна важить близько 0,5 г/мл, тому близько 45 кг борошна. Для 45кг борошна, я б сказав, що $7 не така вже й погана ціна. Як я працюю з фермерами, я ніколи не доводилося платити за зерна пшениці, як Ziploc мішок-це копійки для них.

Землю цільних зерен пшениці, дуже сильно смак як висівки. Я б не рекомендував використовувати весь 100% ядер, як ви відчуваєте, як ви їсте булочку з висівками. Я завжди змішуйте вся моя ядра борошна білої муки і щіпку пшеничного борошна.

Я також хотів би відзначити, що існує безліч видів пшениці. Тут, у Західній Канаді, ми, перш за все, рости важко-Червоної ярої пшениці. Це означає високим вмістом білка, і краще для хліба. Будь-який з "м'яких" червоний/білий пшениці з низьким вмістом білка, і краще підходять для випічки. Нам потрібно з більш високим вмістом білка, мають більш високий вміст клейковини, як глютен відповідає за хліб, зумівши піднятися добре. Я також хотів би зазначити, що вміст білка часто є змінною до кожного поля, так що якщо ви питаєте фермер за відро зерна пшениці, я б порекомендував мати як мінімум 12% протеїну, так що ваш хліб буде зростати.

Якщо ви хочете дізнатися більше про пшеницю, я рекомендую попросити фермера!

+230
user313962 14 лист. 2014 р., 10:42:53

Я не пробував, але на мій погляд, в'ялені помідори, тонко нарізаний, повинно працювати. Як щодо болгарським перцем, приготованим на грилі, поки шкіра не стає чорним, щоб надати приємний димний аромат?

+225
Philippe De Muyter 19 черв. 2015 р., 10:31:19

Ці інгредієнти були вказані на пачці печива, доступних на ринку.
Я хотів би знати, які комбінації наступних інгредієнтів може бути використана для того, щоб справити навколо мішок 200gms печиво?

Пшеничне борошно
Цукор
Vanaspati
Харчове Масло
Атта
Ажгон
Глюкоза
Сіль
Заварний крем
Молоко
Синтетичні кольору
Залишивши Агентів
Допускається смак і агентів емульгаторПшеничне борошно слід розглядати в якості борошна.

Питання:

 • Який цукор повинен бути використаний? Білий або коричневий?
 • Vanaspati може бути замінено чимось (топлене масло)?
 • Заварний крем відноситься до заварним порошком або кремом, який готовий до вживання?
 • Чому глюкоза необхідна, коли цукор вже є?
 • Що повинно бути додано як агентів емульгатор?
 • Вода не згадав тут, але я повинен припустити, що це необхідно?

Крім того для приготування мішок 200gms "хрустке" печиво приблизно яку кількість кожного інгредієнта слід додати?

+200
Milana Verde 17 квіт. 2017 р., 23:19:37

Це емальований чавунна жаровня. Просто цікаво, якщо я міг би зняти емаль фритюру в ньому.

+153
Yanghe Liu 3 лют. 2011 р., 01:01:25

З обмовкою, що я ніколи не постукав клена, я впевнений, що це добре, якщо отвір не означає, що дерево знаходиться в непрацездатному стані.

Скрізь я бачив, наприклад в цьому посібнику йдеться, що ви можете натиснути на дерева, поки вони доросли - не менше 10-12 сантиметрів в діаметрі. Я знайшла кілька посилань (як цей), які додатково сказати, що ви повинні вибрати тільки здорові дерева. Ці рекомендації дуже просто щоб переконатися, що постукування дерева не занадто багато шкоди, і що дерево насправді відбувається, щоб бути в змозі виробляти достатню кількість сік з достатньою кількістю цукру.

Але отвір, що білок грати? Багато дерев мають отвори в них, і поки ми не говоримо про зяючої рани в кволих дерев, вона повинна бути тонкою. Дерево насправді не виставили в дірку, якщо вона нещодавно створена і дуже великих.

Тепер, враховуючи, що ви говорите дірка "великі": дерева ростуть за рани, намагаючись не залишати їх відкритими. Якщо рана досить велика, вона не може бути в змозі відновити його якнайефективніше. На даний момент, знову ж таки, це здоров'я дерева в цьому проблема, а не продовольча безпека - ви не хочете, щоб вибрати дерево, яке уже важко гояться. Так що якщо отвір досить великий, щоб турбуватися про це, ви повинні перевірити його: побачити, якщо дерево виросло нове суцільним шаром на рану, або якщо вона піддається і розкладаючись зсередини. Якщо ви хочете знати більше деталей про те, що потрібно шукати, я пропоную gardening.stackexchange.comвони будуть краще відповідаючи специфіці про дереві здоров'я, ніж нас!

+143
jka 16 серп. 2016 р., 14:24:38

Сувид - яйця, приготовані при низькій контрольованій температурі між 60°C-64°C протягом однієї години. Типовий результат-це рівномірно варене яйце, де жовтки і білки мають рівну ступінь прожарки з консистенцією заварного крему. Су вигляді яйця, приготовані на 63°С протягом години називається "ідеальне яйце".

+95
Srinu 25 серп. 2018 р., 13:49:05

В рецепті меленого мигдалю. Це можна зробити в кухонному комбайні. Можливо, ви захочете видалити шкурки мигдаль заздалегідь, і ви, можливо, забажає підсмажте. Обидва з них є дуже поширеними, навіть якщо він не є істотним. З цим конкретним рецептом, я був би схильний підсмажте але залишають на шкірку.

Після того як ви зробили ці рішення, виміряйте цукру, передбаченого в рецепті. Відкладіть його вбік. Потім помістіть мигдаль в процесорі і додати дві-три столові ложки вимірюваного цукру. Пульс, поки ви не досягнете помелу, нагадує борошно, або дуже звичайно, борошно.

Чим тонше ви молоти мигдаль, тим більш ретельно необхідно стежити за ними. Зрештою, мигдаль почне перетворюватися в пасту. Цукор допомагає запобігти його, і це допоможе вам отримати більш дрібний помел. Однак, overprocess і мигдаль перетвориться в пасту. Якщо ви уважно слідкуйте за цим, хоча, ви побачите, що це почне відбуватися, перш ніж він йде занадто далеко.

+74
funstay 27 жовт. 2011 р., 20:49:23

Мені подобається ідея використання тефф муки за свої корисні властивості, але вважаю, що результати неприємно шорсткі. Це як якщо я використовую пісок в якості середовища.
Це тефф дата хлібом рецепт я спробував, і я спробував кілька різних.

Може хто-небудь запропонувати рішення? Це бренд, який несправний? Дякую

+18
Adam Nelson 19 груд. 2015 р., 22:27:30

Якщо ви прочитали інструкцію для батога ІСІ, у нього є кілька пропозицій.Список виглядає так:

-Батіг-це перевантажувався, налити і задраїти

-Апарат не був досить вражений (енергійно струсіть його, і повторіть спробу)

-Зміст надто жарко (остудіть в холодильнику)

-Ваш крем містить занадто мало жиру (він повинен бути не менш 30%)

-При використанні сполучного агента, ви можете додати неправильна кількість або використовували його неправильно.

http://www.isinorthamerica.com/fileadmin/files/images/iSi_North_America/Images/Documents/Creative_Whip_ENGLISH.pdf

+13
Granata 27 квіт. 2018 р., 12:37:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil