Випікання Пан на Citris оливкова олія торт?

Я зроблю це наступного тижня (для осіб, тому я не хочу зганьбитися) оливковий помаранчевий макуха. Звичайно, це не було, поки я не одружуся рецепт, який я бачив, це 10" круглий кексу. Ось про одну річ у мене немає в цьому смішного добре обладнана кухня. Найбезпечніший варіант-це, звичайно, використовуючи 9" каструлю і роблю кекси з рештою тестом, що я буду робити, якщо я отримаю якісь гарантії, що те, що я б скоріше не буде працювати нормально.

Моє розуміння полягає в тому, що стандартний 10" кругла каструля має ємність 11 чашок (ні, я ніколи не вимірював, але ось що я прочитав від пари інтернет-ресурсів). Мій чудо-сковорода має (підтверджено) місткість 12 чашок, так що якщо б це був пиріг, що я звик, я не буду думати двічі про це, я б просто використовувати випікання. У мене є кілька питань з приводу цього конкретного торта.

Номер один, рецепт закликає до підкладці деко з пергаментом. Очевидно, що не може бути зроблено в випікання Пан. Рецепт починається з виварювання апельсини в що потенційно може бути дуже липким сиропом. Якщо я буду використовувати випікання, я б, напевно, спрей з Пем. Просто як липку я чекала цей торт буде? Є що-небудь ще я повинен зробити, щоб контролювати стирчить, якщо я використовую випікання?

По-друге, торт випікання Пан, очевидно, буде вище, але з отвором в середині. Ви б порекомендували знижуючи температуру трохи? Я думаю 15-20 градусів за Фаренгейтом, але я відкритий для пропозицій.

В якості відступу, якщо тобі цікаво, що ти думаєш про це апельсиновими вершками як гарнір?

+543
Tom Thomas 26 січ. 2019 р., 20:31:51
38 відповідей

Я знайшов Кале менш гіркий у традиційному розумінні, а більше як листові, брокколі.

+994
Payen 03 февр. '09 в 4:24

Що картопля в США є кращими для двічі запечена картопля? Мій двічі запечена картопля не вийде. Скіни зламав, і легко проколюється. Я використовував Юкон золота середнього розміру злегка промивають, проколюють виделкою.

+992
zarviz 23 серп. 2019 р., 21:03:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ну, це не так багато грошей, щоб з'ясувати це! Я хоча б спробувати вгадати, і сказати, що він буде робити пілінг складніше. Шкірка буде жорсткою, і я думаю, що бузина може бути навіть більш ймовірно, будете дотримуватися помаранчевої плоті, і, може бути, менш імовірно, щоб дотримуватися шкірці. Але я хочу знати, що ваші результати, якщо ви перевірити його.

Я б сказав, Якщо у вас виникли багато неприємностей пілінг помаранчевий, я чув, що гарненько віджати її, перш ніж почати може допомогти, і є також деякі легкі кірки сортів зараз немає.

І звичайно бузина не заподію вам шкоди і якщо ви не підете майже все це, ви навряд чи помітите це після того, як ви запустите його через блендер разом з іншими помаранчевий!

+973
ahra 25 черв. 2011 р., 14:30:14

Тому сьогодні я пішла на блошиний ринок і знайшов мідну каструлю з облицюванням з нержавіючої сталі. Я ретельно очистив його, і перше, що я хотів спробувати це caramellize цукор (за відсутності fryable овочі і м'ясо в моєму холодильнику). Під час нагрівання порожній сковороди вона зробила кілька лякає стуком, як якщо б я взяв ложку і постукайте по каструлі. Крім того, я бачив пар, що виходить з Де-то в каструлю. Я думав, що ця пара йде від ручки або ще куди-небудь, де я не сухій сковороді досить ретельно.

Пізніше я шукав англійський, німецький і італійський коментарі і знайшов єдиний поганий відгук у Німеччині в аналогічних каструлю на Amazon. Це в основному говорить, що вода може бути в пастці між міді і сталі, а значить, причини опуклості і в гіршому випадку вибух. Цей коментар не кажучи вже про якихось шумів.

Це потрапляння вологи між шаром міді і стали шар речі? Був цей пан продешевити? І як я можу відрізнити поганий каструлі з хороших задумів, крім як шукаю відгуки в інтернеті? Є характеристики, які я можу дивитися (наприклад, як виглядає, де шар міді і сталевого шару кінець)?

+948
Daniel Thalhuber 16 лют. 2017 р., 07:33:00

може бути, це не дуже "cheffy", але тоді я не cheffy готувати... В соусах я використовувала шніт-цибулі, селера (довгі) і цибулі-порею з помірним успіхом. Луковичка мені особливо подобається, але я використовую по-різному, з цибулею, червоним соусам зокрема я тримаю близько половини його назад і додати його в соус з 3-5 хв йти, так що це не тільки робота в якості замінника, але і додати трохи інший розмір на блюдо. У запіканки і запечені страви, той же селера і порей працюють дійсно дуже добре. Для селеру і цибулю-порей потрібно знайти правильний "розпил", щоб домогтися бажаного ефекту і, можливо, подумати про інших інгредієнтів, таких як імбир або мускатний горіх, щоб збалансувати sweetnees exra ви пред'являєте до страви.

+947
James Rueben 18 бер. 2014 р., 08:21:25

Розміри порції/порції-це просто сума, яка "зазвичай споживається". Немає підтексту про те, що ти повинен споживати, приблизно, скільки в день з'їдати, як часто, або як частина їжі. Це просто про те, що люди, як правило, їдять.


FDA поставив чимало зусиль, щоб вигадувати якісь керівні принципи для всього цього. Якщо ви дбаєте, щоб побачити детальну інформацію, ви можете прочитати в цій частині Зводу федеральних нормативних актів (розділ 21, частина 101, підрозділу а розділу 101.12). По суті, вони мають суми для категорій продуктів, так що в ідеалі якщо хто-то робить новий продукт, там вже буде відповідного запису в таблицях.

Але очевидно, що узагальнення, так добре працювати. Є продукти в будь-якій категорії, де цих працях буде нереально. Є особиста варіація. Є відмінності в тому, як велика частина закуски або їжі дають їжу надає. Є виробники, намагаючись зробити з високим вмістом жиру цукру високої калорійною їжею виглядаю погано, і, взявши порцію як можна більш низькому рівні розмірів в межах керівних принципів. Тому ви часто знайдете, що вони дико від тієї суми, яку ви б з'їсти за один перекус або один їжу, і вони, швидше за все, буде занадто маленький, ніж занадто великий.

Кращий спосіб дивитися на розміри порцій, що вони призначені, щоб бути правильний порядок, так що ви можете досить легко оцінити поживну цінність суми, яку ви їсте. Наприклад, якщо ваша крупа категорії з 30г розмір порції, і для вашого конкретного пластівці, одна чашка, то ви їсти по півсклянки або дві чашки це, ви зможете робити математику.

Так що для цієї мети, що має значення, - це груба сума, яку люди, як правило, є, отже, поняття "прийнято вживати" суми. Це означає, що як ви кажете, "скоби", у якому люди, як правило, їдять як велика частина їжі зазвичай мають великі розміри порцій, в той час як речі, як правило, їдять в якості закуски будуть мати менші розміри порцій. Але це не судження про те, як ви повинні з'їсти їх, так як люди зазвичай не їдять їх.


Частини харчування етикетки, які призначені, щоб дати деякі орієнтири про те, скільки вони думають, що ви повинні з'їсти % щоденного значення стовпця, для окремих поживних речовин, а не розміри порцій. Так чи змішані горіхи або смажені боби є "придатними" кількість, щоб поїсти, ви повинні дивитися більш уважно, і, можливо, скоригувати на різницю між вашим дієтичним потребам та узагальнення, зроблені в FDA, щоб вибрати добову вартість номерів.

Це не дуже важко знайти речі, де одна порція містить більш ніж рекомендованої добової дози певних поживних речовин, і це також не важко знайти речі, де десять порцій буде значно нижче добової норми все. Таким чином, сам розмір порції безумовно не вказують нічого про кількість порцій, щоб з'їсти; це просто якесь довільне, але, сподіваюся, корисний пристрій.


Це покриває більшу частину ваші пронумеровані питання. Що стосується "як це"... це стандартні вимірювання. В американських магазинах ви зможете знайти 1-чашка (або фракцій/кратні) мірні чашки. Це еквівалентно 236.6 мл. Це не тільки зміст довільного чашку, мірний стаканчик який йде в комплекті з рисоваркой, напевно, не такий же - швидше за все, 180 мл

+924
max8 31 серп. 2012 р., 14:50:56

Будь харчовий пластик (і навіть ті,) при нагріванні до певної температури (якщо не шляхом спалювання, близько 1000С) будуть вимиватися токсини, зокрема дибензофуранів/діоксини

https://en.wikipedia.org/wiki/Dioxins_and_dioxin-like_compounds

Так ні, використовуючи паперову плівку, при будь-яких обставин, крім холодних, не рекомендується, період.

+917
VL Crypto Coin 24 січ. 2013 р., 06:11:13

Немає правильної відповіді на це, кожен бренд унікальний. Плюс, ви припускаєте, що ви будете мати цю проблему, коли ви не знаєте, якщо ви купили горщик спекотніше, ніж зазвичай. У будь-якому випадку, поки у вас є достатня кількість рідини в ньому і використовуйте низькі налаштування, ви не повинні турбуватися про що-небудь горіти.

Моя порада-спробувати стандартний мультиварці рецепт і подивитися, як ви робите. Якщо він готує занадто швидко, то постарайтеся великі шматки.

+883
Joe Regh 28 черв. 2010 р., 15:51:55

Я читав в декількох місцях , що нафта не повинна бути використана на японський waterstones, але жоден з джерел пояснює міркування позаду цього. Які ушкодження можна було б з допомогою олії причина і це було б можна виправити?

+879
afilbert 12 жовт. 2010 р., 15:26:10

Кажуть, що у мене щось на зразок свинячої лопатки, що я хочу служити, з прошарком жиру, красиво підрум'яниться під жаровнею, але жиру набагато товщі, ніж я хотів би служити. Як я можу обрізати його вниз, у шар необхідної товщини, не залишаючи це явно нерівномірно, тому що він буде готувати рівномірно і добре виглядати? Я знаю, щоб використовувати хороший гострий ніж, але крім цього існують прийоми, які буду допомагати?

+845
lorixx 2 лист. 2013 р., 00:16:34

Я спробував обвалки сардини за даними онлайн інструкції і зробив безлад з них. Рецепти, сказав, що це Маріо Бата, http://www.foodnetwork.com/recipes/mario-batali/pasta-with-sardines-pasta-con-le-sarde-recipe.html скажімо видалити хребет. Я хотів би знати 1. хто-небудь знає, де знайти інструкції, які працюють для виконання цієї процедури ? 2. Хто-небудь робив це ? 3. коли ви видаліть хребет і всі маленькі кісточки повинні вийти з ним ? Якщо ні, то що з ними стане ?

Крім того, я живу в Нью-Йорку і буде ласка знайти страви, які займалися з хлопцями на човні і в каструлю, але в звичних місцях, здається, не пропонують багато.

+841
Lewis Yee 12 лют. 2013 р., 05:07:37

У мене є рецепт, який закликає до сковороді рибу, і моя мета полягає в тому, щоб знайти більш здоровий спосіб, щоб зробити це. Я хочу залишитися вірним рецепт, тобто я не хочу використовувати панірувальні сухарі при запіканні рибного філе в духовці, я хочу, щоб це було приготовлено, але злегка хрустка, особливо з тієї сторони, з шкіри. Чи міг я, можливо, злегка обваляти його в EVOO і потім запекти його в духовці? Це вийде приблизно те ж саме, але з меншою кількістю масла? Якщо у вас є інша пропозиція або спосіб, який приведе до більш здоровим варіантом, я хотів би почути їх!

Редагувати: риба Чорноморського бас

+829
ivanicus 13 жовт. 2017 р., 16:17:16

Я б не став ризикувати. Алюміній плавиться при 660°с і газове полум'я набагато гарячіша, ніж, що. Звичайно, тепло швидко розсіюється, коли ви відходите від невеликого полум'я, але ці одноразові каструлі дуже тонкі і можуть швидко багато тепла. Вони призначені для печі, яка практично ніколи не перевищує 300°С.

Якщо у тебе немає каструлі, щоб розтопити його в якісь альтернативні судини. Ви, напевно, не потрібно багато розтоплений маргарин відразу. Рекомендується використовувати джезву, або черпак (ви повинні тримати ополоник над полум'ям). Або ви можете спробувати духовкою перегляду гуртка фарфору, але ви ризикуєте знебарвлювати дно кружки. Менш імовірно, що фарфоровий кухоль буде пошкоджений, ніж тонкі одноразові алюмінієві каструлі, але я все одно б не ризикнув дорогу кухоль.

+819
user25478 9 трав. 2018 р., 20:22:36

Я не знаю про паливо, але ви, ймовірно, робити собі користь, якщо ви використовуєте масло-спрей на антипригарну.

Проблема в тому, що ви використовуєте занадто мало масла з ними. Це не важливо, якщо ви робите спекотне, але люди, як правило, грюкнути один шматок м'яса або риби на сковороді. Тоді яка у вас великі Арес Пан знизу, гаряча, покрита нічого за рахунок нафти. Що відбувається, полягає в тому, що масло полімеризується, як приправа в чавунну каструлю. Ви в кінцевому підсумку з липким гній, який є досить липким, щоб мати контроль над тефлон. Як ви не можете нагріти сковороду достатньо, щоб зробити з хорошою приправою з матеріалів (і це не буде добре працювати на антипригарній у всякому разі), ви в кінцевому підсумку з міні-крапельки липкої речовини на верхній частині тефлону, які знижують липкість номери.

Масло теж занадто мало, щоб запобігти сковороду від перегріву, що означає, що ваша сковорода може бути знищена сама по собі тепло. Використовувати інфрачервоний термометр, щоб побачити, що ручка налаштування досить низька для вашої каструлі і використовувати тільки голих або змащене деко під цей параметр.

У мене немає жодних досліджень про те, що я тільки що зробив таку ж помилку на мій власний каструлі і надивилися моїх друзів і родичів каструлі покриті, що мазут знати, це загальна проблема.

Звичайно, ця проблема не притаманна спрей. Можна розпорошувати до тих пір, поки у вас є достатньо нафти, щоб не отримати такий ефект, глибиною не менше 3 мм суцільний нафтової калюжі, здається, досить. Але якщо ви збираєтеся використовувати таку кількість масла, так простіше і дешевше, щоб отримати його з пляшки, не з балончика.

Можливо, що є додаткові проблеми, викликані палива. Або це може бути неправильна теорія у людей, які помічають негативні наслідки смажити на обприскують антипригарним сковороді і не знаю достатньо про Pan приправи, щоб визнати процес, який я описав раніше. Я думаю, друге, так як весь сенс тефлону полягає в тому, що вона максимально наближена до хімічно інертним, як вони могли отримати. Я б хотів побачити інший, краще знайдений відповідь уточнюючи цей момент. Але для мене проблема, описана вище, є достатньою причиною, щоб тримати спрей для інших цілей, незважаючи ні на що метальні робити або не робити.

+723
Matthew Fawlkes 31 січ. 2019 р., 14:55:24

Коли я був молодий, мої батьки хотіли покласти овоч у нашій обсмажують, що вони називають Ворчестер. Нещодавно я дізнався, що це насправді не існує, тому я намагаюся визначити, що вони годували мене. Моя подруга думає, що вони могли бути різних редьки.

Я на жаль не пам'ятаю з сирих овочів, коли обсмажені він був білий диск розміром з четвертак. Він був дуже однорідний розмір і колір, немає ядра, як ви побачите в Пастернак. Вони були трохи хрусткими, як сире яблуко. Смак був досить унікальним, я не можу порівняти його ні до чого, але це було дуже м'яким смаком.

Будь-які ідеї, що вони були?

+712
Sheila Kay Buehler 9 трав. 2012 р., 23:41:21

Якщо я служу лимона потрібно віджати за страву. Я сегмент в іншу сторону..(від полюса до полюса, навколо екватора). Потім вирізати серцевину геть, залишивши одного або більш квадратним сегменти в частині. Тоді я можу вибрати з решти пунктів з вилкою.

Якщо вирізати в цьому напрямку, можна легко вичавити сік в сегментах руками, не потрібно ніяких інструментів.

+694
Tatidro 10 лип. 2018 р., 07:59:24

Ростбіф-це порівняно легко зробити вдома і набагато смачніше того, що куплене в магазині. Ось хороший ростбіф рецепт від Нью-Йорк Таймс.

Є японський спосіб приготування курки під назвою "Torihamu", де мета полягає в тому, щоб зробити курку текстура і аромат делікатесів шинку. Ось трохи більше інформації та рецептів.

Велике ароматами м'яса залежить від солі. Гастроном м'ясо без солі просто не той же смак. Пам'ятайте, що при її будинку, ви завжди будете використовувати менше солі, ніж м'ясних. Селера сіллю також може дати вам аромат, ви потрібні.

Є також багато хороших рецептів такої вироби домашній обід м'ясо.

Ось це відео для приготування делікатесів шинку. Фішка в тому, що гастрономічна текстури Хем готує акуратно у воді і потім натиснувши.

Я сподіваюся, це було корисно! Удачі вам.

+632
Sameer Srivastava 6 лют. 2017 р., 19:26:24

Це цілком нормально в багатьох культурах, щоб підготувати овочі для вечірньої трапези вранці, або навіть вдень раніше. Цей процес має давню історію, принаймні до римських часів

Як правило, овочі, коричневий погано протягом 24-годинного періоду зберігається або під водою, або покритий розведеним розчином кислоти (апельсин, лимон або сік лайма)

Нарізати картоплю зберігається під водою, здається, не відчувають якогось негативного впливу протягом 12 до 24 годин. Там, швидше за все, невелику кількість крохмалю і інших поживних речовин, втрати води, але не до такого рівня, що хто-небудь помітить

+626
giannitm 28 черв. 2013 р., 10:33:16

Я зрозуміла, що це, коли я знайшов їх у крогере всіх місць. Вони називаються Калабрійський перець. enter image description here

+622
Brian Foster 19 жовт. 2015 р., 09:57:32

Безпечно готувати свинину, що розморожувати на столі на ніч?

+577
Radar Detector 25 серп. 2019 р., 02:17:35

Мету що-небудь покриття, щоб зберегти вологу у вигляді пари на сковорідці, замість того, щоб зникнути. Так, використовуючи каструлю, яка має герметично закривається дозволяє контролювати кількість вологи в результаті приготована їжа.

Тому що ви готуєте овочі разом з смажена свинина, будучи в стані накрити сковороду кришкою, принаймні частину часу приготування, може бути корисним, оскільки це дозволить овочі на пару, так вони не висихають.

Якщо ви залишите кришку за весь період, ви будете парове м'ясо — він буде готувати, але це не буде так цікаво. Почнемо З духовці, розігрітій до високої температури (принаймні 450F або так), і просто смаженої на сковороді, розкрили, тільки до тих пір, поки зовні не почне коричневий. Для невеликої або середньої обжарювання, це має бути не більш ніж близько 15 до 25 хвилин, і ви, можливо, забажає включити один або два рази спекотне протягом цього періоду.

Тепер додайте овочі, накрийте каструлю і увімкніть духовку на повільний температури (285-315F). Крім картоплі і моркви, можна додати трохи нарізану цибулю, селеру, та/або зелений перець. Ці овочі випустять багато вологи (особливо якщо додати солі), і разом з м'ясом, створити хороший бульйоном, щоб інші овочі не висохнуть.

Повільно приготоване разом з овочами, м'ясо буде дуже ніжним і смачним. Це може зайняти годину або більше, в залежності, звичайно, від розміру і форми смаженого. Термометр для м'яса є кращим способом, щоб визначити, коли м'ясо звариться. Для свинини, найкрутіший температура в центрі повинна бути 170f в (77C), але взяти його на кілька градусів нижча, тому що він буде готувати трохи після виходу з печі.

+558
Wei Wang 18 січ. 2013 р., 13:22:22

Кукурудзяний крохмаль є загусником, але не прямо з коробки. Він повинен бути нагрітий до перетворює в желе, яке також позбавляється від крейдяної смак.

Якщо ви намагалися приготувати свій випадковий соус зараз, ви б отримали дуже густа маса, яка може легко бути опорою в поганій наукової фантастики або фільму жахів, а не соус. І величезна кількість крохмалю буде "поглинати і усунути" більшість ароматів, які ти додав.

Довга варіння і послідовне перемішування може розбити прив'язки знову і так можна заморозити приготований соус, але з пів-коробка крохмалю в якусь відносно невелика кількість інших інгредієнтів, ви, швидше за все, щоб спалити "соус", під час приготування їжі, перш ніж дістатися до цієї стадії.

Як трохи крохмалю проходить довгий шлях у прив'язці рідин (правило: 20г дві чашки соусу), вам доведеться додати багато рідини tomget, що відношення, яке ви заявили, що не є практичним, ні економічним - хто з'їсть все це?

Але є одна властивість крохмалю, що може врятувати вашу соусі:
У холодних рідин, мийки сирого крохмалю до низу. Наливайте суміш у контейнер (бажано щось досить вузький або конічної), і чекати годину або близько того. Чим тонше ваш мікс, тим швидше крохмаль осяде.
Потім злити рідину, залишаючи концентрований крохмаль в контейнер. Не викидайте його.
Обережно нагріти соус в каструлю, ретельно помішуючи і дивитися його потовщуються по мірі наближення до температури кипіння. Ви, швидше за все, вистачить крохмаль залишили в суміші, щоб досягти бажаної товщини. Якщо ні, додати трохи зарезервованої slurry крохмалю, чайна ложка або близько того. Пам'ятайте, що гострий соус з крохмалем все одно буде рідка, але згущує, коли він охолоне.


Ти не уточнив на вас інших інгредієнтів, тому слід пам'ятати, що не всі інгредієнти або комбінації інгредієнтів добре, щоб при нагріванні вони можуть згорнутися або зламати, наприклад. У цьому випадку, на жаль, вам доведеться відмовитися від експерименту, списати витрати і почати все спочатку. Можливо, з випробуваним рецептом і працювати звідти. Ми будемо тут, Якщо вам потрібна допомога в налаштування його.


Ви, можливо, захочете поглянути на цей питання, Що пішло не так , там можуть допомогти вам.

+555
Jenny gascoyne 4 бер. 2010 р., 17:12:04

Я не можу знайти точний дублікат це питання, але ви повинні прочитати ці питання:

Отже, відповідь на першу частину вашого запитання-так, вовняної мочалки може пошкодити ваш чавуну сковороді. Якщо ви скраб протягом короткого часу, то він може зняти приправа з каструлі. Якщо ви скраб дуже важко, він також може подряпати праска під ним, так як чавун більш м'який, ніж сталь і абразиви у вовняній мочалки.

У відповідь на другу частину вашого питання, так, ви можете відновити його. Наскільки це складно залежить від того, скільки зскрібаючи ви зробили. Якщо ви тільки що видалили приправи, вам потрібно зробити легкі заправки або повністю reseason каструлю. Якщо ти переглянув приправи і почухав сам праска, то вам потрібно, щоб пісок дно каструлі, перш ніж повністю reseasoning його.

Я рекомендую дивитися Кент Роллинса відео серія по догляду за чавун, щоб уникнути проблем у майбутньому.

+549
benpeter 22 груд. 2019 р., 16:17:27

Може і дурне питання, але я намагаюся дізнатися багато випічки основи і намагаюся конкретно зрозуміти, що робить торт. Більшість пояснень я читав що уздовж ліній:

 • борошно для структури
 • жир заважає розвитку клейковини
 • цукру для смаку і вологи
 • Біндер (яйця), щоб тримати все це разом

Тоді пояснення для борошна є те, що вода і борошно взаємодіяти, щоб зробити клейковину, що дає торт своїй структурі. Одне головне не зробити, хоча сенс для мене тут:

Якщо борошно є на глютен, а глютен необхідний для формування структури торта, як безглютенової випічки коли-небудь працювати?

Тепер, я зробив безглютенової випічки багато разів. Ніколи не була проблема. Крім того, є купа альтернатив, як можна зробити щось торт-р з настільки різних матеріалів, Жоден з яких не клейковина? Чи існують альтернативні мережі білків, які функціонують як клейковина? Ці мережі протеїну частих або рідкісних, або справа взагалі?

Не впевнений, якщо це пов'язано, але чому при додаванні ксантану на ці безглютенової борошна мабуть, завжди зробити їх краще?

+546
Brian Blanque 14 лист. 2012 р., 21:37:33

Деякі релігії також не дозволить вам посуд губкою або тканиною на чому-небудь крім кухні. Я знаю, що деякі південно африканці вважають, що можна тільки мити посуд в раковині, і ви можете тільки чисті руки і зуби у вашому басейні. Це гріх, щоб помістити блюдо в басейні або чисті руки і зуби в раковині. Вони для них потрібен інший тканиною або губкою для кожного і кожної домашніми справами.

+512
Matan 10 серп. 2014 р., 11:21:05

Я знайшов гуави в місцевому азіатському магазині і купив з цікавості. Хоча у мене були гуава сік, я ніколи не їв плоди раніше.

Я вгризся в плід тільки, щоб знайти мій рот повен твердих насіння, які були менш зручно випльовувати, ніж, скажімо, насіння кавуна.

Бачачи, що більшу частину плоду займають насіння-перемежовуються частини, я не хочу його викинути і з'їсти тільки дрібні безнасінні частини між центром і шкірки. Але плюватися все це нудно.

Якщо припустити, що я хочу з'їсти сирі гуава, є який-небудь трюк, щоб позбутися від насіння легше?

+452
Endrit Sheholli 16 січ. 2015 р., 17:27:08

Я б настійно рекомендуємо проти замерзання, з міркувань безпеки. Однак, я готую, а потім в холодильник або заморозити приготовлене м'ясо на регулярній основі без будь-яких проблем.

Якщо ви не охолодивши м'ясо, краще всього використовувати його протягом двох днів.

Якщо ви мерзнете варене м'ясо, пам'ятайте, що вона має більш низький вміст вологи, ніж свіже м'ясо і більш легко морозилки. Я щільно упакувати його в оснащенні кришкою скляним посудом, прямо на верхній частині контейнера, так що там практично немає повітря. Потім вона зберігає в морозилці протягом шести місяців без будь-яких ушкоджень.

+407
4ae1e1 25 січ. 2014 р., 00:50:29

Я виявив, що, використовуючи хороші, натуральні ефірні масла в кулінарії працює досить добре. Спробуйте додати крапля ефірного масла лимона в свій чай. Немає леденящем страху. Лимон-це дуже недороге масло.

+401
robcorp 22 трав. 2016 р., 08:30:36

Цей пакет горіхів держави 600 калорій на 100 г.

Це кількість калорій включає оболонку?

enter image description here

+322
j23 30 квіт. 2011 р., 18:23:30

Пироги спочатку були спеціально для позначення закритих предметів (кора герметичний елемент, який повинен був бути з'їдений). У багатьох випадках, скоринка не з'їдена -- це був жахливий обвуглений річ, яка була відкинута.

В той час, кірки пирога покращилася до точки, в якій ви б з'їсти його ... але зірка була начинка, а не скоринки.

Ватрушки, з іншого боку, ближче до пісочне печиво з якоюсь підливкою. Скоринка зазвичай є дуже важливою частиною продукту, а не просто контейнер для чогось іншого. (в частині чому люди згадують ватрушки більш дрібна, там вище частка кори для заповнення).

Так, моя найкраща спроба визначити, якщо я повинен щось назвати торт або пиріг. Зверніть увагу, що це в порядку. (як я намагаюся переконатися, що піца-це пиріг, а не тату)

 • повністю оточений скоринкою : пиріг
 • повне дно корою, з м'якушкою або верхньої решітки : пиріг
 • без кори зовсім не пиріг, а не пиріг, або.
 • немає цукру або жиру в скоринці : пиріг
 • хрустке, листкове або крихти скоринкою : пиріг
 • не досить міцним, щоб бути підібрані і з'їдені однією рукою : пиріг
 • був приготований пиріг в сковороді : пиріг
 • запечена без Пен : Галетт
 • на 2" / 5см у висоту (не рахуючи збитими вершками або ягодами) : пиріг
 • менше, ніж 6" / 15см по : терпкий
 • пісочне тісто : пиріг

... Я не знаю, що я б класифікувати, що не то вже матч.

+306
James Macmillan 10 лип. 2016 р., 14:18:17

Я народилася в 1931 році. Коли я була маленькою дівчинкою, я пам'ятаю, зелений лук зберігаються у вертикальному положенні в склянці води. У нас не було навіть холодильника після. Тепер я тримаю їх у воді в холодильнику. Працює краще, ніж пластиковий мішок продуктів в ящику для овочів.

+254
GregoryBlue 26 лют. 2017 р., 16:36:44

Багато відповідь на це питання залежить від форми буханця. Якщо ви печете коржі як фоккачо на ваш вибір, потім наполовину не має ніякого значення для випічки час. Якщо ви використовуєте формочки для буханця вдвічі і з допомогою невеликих банок дозволить трохи зменшити час випічки, скільки залежить, не можна сказати з упевненістю.

Єдиний спосіб дізнатися-це спробувати і подивитися. Переконайтеся, що ви залишаєтеся абсолютно відповідає рецептом, так що ви контролювати всі фактори.

+224
user43746 27 груд. 2015 р., 23:21:15

десерт шеф-кухаря,

Я роблю шоколадний соус для моїх напоїв. Мій рецепт, для того, 1х несолодкий пекарів шоколад (весь бар, нарізана), 3х водо -, тепло -, 2.5 х-коричневого цукру, щіпка солі, ванілін, процідити. Трансфер в опарник каменяра, і дозволяють спека-ущільнення.

Я використовую його в перший день і свіжість просто розпирає -- аромат, здається, передати у внутрішню частину ніздрів.

Моя проблема полягає в тому, що на другий день, вібрація, внутрішні відчуття ніздрю, здається, зникають, хоча аромат шоколаду, ще є звичайно.

Шоколад насправді це тонкий і непостійний? Щось сталося з моїм рецептом, використовується в якості розчинника?

Мені сказали бариста в популярному кафе в Манхеттені, що їх шоколадним соусом подають щодня в магазині. Досить дорога операція для шоколаду, ІМО.

+202
Vic Seedoubleyew 27 квіт. 2019 р., 10:29:24

Тонкі деталі, такі як печінка, нирки і серце можна швидко обсмажені в невеликій кількості олії. Я цікаво, якщо є спосіб приготувати їх в мікрохвильовій печі при збереженні ніжною текстурою?

+149
dpurrington 11 груд. 2017 р., 06:13:34

Я шукаю в техніці 'висить' м'ясо, а чи є додатки, "додому", що б бути безпечним і мати благотворний вплив.

Зараз є багато (можливо) синоніми, що перебріхувати вод (для мене). Там висить, сухий старіння, faisandage (для птахів), і багато іншого. Що я шукаю-це 1-3 дні (в районі) при кімнатній температурі зберігання м'яса і процес псування / фермент, який викликає зміна смаку. Не соромтеся, щоб допомогти мені уточнити відповідь.

В основному:

 • Є (добре) використовувати для цього методу / процесу для супермаркету / асорті м'ясне?
 • Що повинні бути прийняті до уваги для безпечного виконання?
+98
Schack 13 жовт. 2018 р., 09:42:59

Охолодити на деках в перервах між партіями. Засунь їх в морозилку або зовні (в залежності від температури зовнішнього повітря). У мене була така ж проблема, і це було рішення моєї матері.

+77
Marwan Alsabbagh 16 лип. 2012 р., 18:34:39

Це трохи складно зрозуміти з вашого питання, які ваші стандарти для "Реала" тостери, і, схоже, ви перебільшуєте. Кожен тостер я чи моя родина коли-небудь володів був здатний зробити набагато більше, ніж дегідрування хліба і додати натяк на колір, вони всі були в стані спалити тост, якщо ви встановите їх занадто високо.

Сказав, що, принаймні, чотири роки тому, дуже гарячі тостери все ще існує. У мене є один з них, і це гаряча і досить швидко, що єдина проблема у мене полягає в тому, що іноді, коли тост достатньо підрум'яниться, в центрі скибочку ще не так спекотно, як хотілося б. Я впевнений, що це не єдиний такий тостер; якщо ви дивитеся на негативні відгуки з скаргами на цю проблему, ви можете, ймовірно, знайти інші.

+48
Tom Wolters 10 груд. 2019 р., 16:43:19

Помідори вважаються для кулінарних цілей, незважаючи на те, що ботанічний вони не є фруктами.

Ресурси:

+44
thwpr 3 серп. 2018 р., 01:20:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil