повільне підсмажування; внутрішня температура вища, ніж температура печі

Як внутрішньої температури обсмажування вище, ніж температура в духовці? Я бачила рецепти, Що приготувати зі свинини на 120 градусів і зробити внутрішній темп набагато вище, ніж.

+398
Yurij 7 груд. 2010 р., 20:08:03
32 відповідей

Створення Геод цукерки у вас в засланні повинно бути відносно прямим, але вимагає трохи знань про те, як форма кристалів.

По-перше, давайте подивимося на те, що, ймовірно, буде неправильно, розглядаючи свої два результату:

або все це виходить абсолютно твердим

Ви зробили скляні цукерки. Ви охолодили розчин настільки швидко, що кристали не були допущені до формі. Кристалізація вимагає часу і повної нерухомості.

немає кристалізації

Відсутність кристалізації означає, що або вам не вистачає цукру або кристали не мають поверхню, на якій можна рости.

Необхідні науки: Кристал, який утворює з розчину цукру-це осад, який випадає з розчину, тому що там більше розчиненої речовини, ніж рішення. Супер насичений розчин-це розчин, де більше розчиненої речовини, ніж рішення при номінальній температурі.

Ми зможемо "обдурити" нормальний розчин / розчин пропорції при нагріванні розчину, що дозволяє більше розчиненої речовини, щоб бути додані в розчин, ніж звичайно можливо. Як тепло видаляється з розчину (ура ентропії!), розчинена речовина-це "вимушене" рішення, тому що просто немає місця. Коли це станеться, їй потрібно місце, щоб піти.

Як правило, осад б просто застигнути і впасти на дно склянки, чаші, або будь-який контейнер, який ви використовуєте.

Цукор (як кристал) може піти цим шляхом і просто падають на дно в якості покриття або насипу слиз внизу. Або, якщо є структури для того, щоб зачепитися, він може приступити до формування кристалів.

Цікава річ про кристалічних структур є те, що вони б'ють себе в порядок молекул, коли вони біжать в інший Кристал. Це як вони йдуть на інші кристали, і сказати: "Вау! Хороша решітка! Я можу долучитися?" і вони просто не встануть на місце.

Так що найскладніше кристал, щоб отримати перший.

Є пара речей, які я хотів зробити, щоб поліпшити цей рецепт, щоб отримати результати, які ви шукаєте.

 1. Я б створив розчину цукру з допомогою масового, а не за обсягом. 600г чистого сахароза (звичайний столовий цукор) в 235г води буде мінімальним концентрат я б використав. Чесно, якби я міг отримати 1200 м 235 г води я б зробила це. Але переконайтеся, що ви потрапили в цей мінімум.
 2. Я б нагріти контейнер якомога вище, не викликаючи вади розвитку. Оскільки рецепт в питанні використання помади (і інший, шоколаду), що, напевно, не дуже доцільно. Насправді, шоколад загартовується в 105F, а розчин цукру-це набагато крутіше. Отже, у нас є проблема. Отже, я пропоную чит, що трохи за рахунок створення шару скла цукерки на дно (ти в цьому вже), що дозволить забезпечити більш високий рівень теплоізоляції для формування суміші на дні. Це також дає нам можливість давати кристали що зачепитися, щоб рости...
 3. Ваші кристали потрібно те, що вони можуть використовувати, щоб почати рости. Помадка, як правило, досить гладка, і справді не дає більшу поверхню кристалів. Коли ви робите цей експеримент, використовуючи класичний "рядок висить у методі банку", пошарпаний ниткою забезпечити достатню площу поверхні, щоб зловити кристал, який виходить з розчину і запустити ланцюгову реакцію, яка будує великі кристали. Це був час, так як я робив це на уроці фізики, але я вважаю, що ентропія молекули цукру відриваються одне одному-один з ключів до формування кристалів. Це займає багато часу для формування кристалів, тому що ми, по суті повинні чекати, поки дві молекули відскакують один від одного рівно під прямим кутом дотримуватися структури решітки. Коли у вас ще немає кристалів, ми повинні чекати, щоб застрягти на структуру і передбачають, що решітки підстави. Як ваш кристал збільшується в розмірах, зростання зростання кристалів, оскільки ймовірність молекули цукру зіткнення з одним із членів попередньо встановлено, решітки різко зросла, так що це відбудеться швидше пізніше, але повільний. Щоб збільшити площу поверхні вашого жеода, вам потрібно набрати цукерки скляний шар у нижній частині помади оболонки для створення гаїв, ударів, або слідів. Нічого, крім гладкої поверхні помади або гладкою цукерки скляна поверхня буде добре. (Я розумію, що ми ризикуємо просто розчиняючи її в розчин, який є, Чому вам потрібен дійсно супер насичений розчин. Якщо немає місця для цукру розчинити в розчин, він не зможе розпустити наш маленький зскрібаючи знаків або).
 4. ОХОЛОДИТИ ЙОГО ПОВІЛЬНО. Не дайте йому охолонути при кімнатній температурі, під вітерець, та на підвіконня, як ніби це пиріг. Покладіть його в невеликий кулер, так що ізоляція кулер дозволяє теплу піти якомога повільніше. Це також означає, що ви повинні перевірити це як можна рідше. Мінімум 5 годин. Ви також можете "зробити" крутіше допомогою 4-х скляних куль. 2 великих і 2 маленьких. Покладіть невеликий тазик #1, принаймні, 2-3 рушники. Покладіть мінерал в нижній частині невеликій мисці #1, кришка маленька миска #2, і закріпіть їх разом з плівкою. Поставити цей "куля куля" у нижній частині великій мисці #1, і накрити великий мискою #2, і (знову ж таки) поруч з стрічкою. Ці вкладені чаші буде служити так само добре ізольованому середовищі, які уповільнюють теплообмін. Тепло з розчину цукру буде заповнити початковому ділянці в дві невеликі піали, які будуть нагрівати скло. Це буде містити водяної пари (і, напевно, цукор), які дуже ефективні при передачі тепла. Скло, правда, смокче з передачі теплової енергії. Повітря ще гірше. Так, дві невеликі миски буде нагріватися від початкового введення в гарячий розчин цукру, і буде тепло, що навколишнє середовище, але як тільки це досягає кілька equillibrium, спека не продовжувати передачу вгору з першої чарки "снаряд" у повітрі другий скляної оболонки " з якою-небудь ефективністю. Таким чином, це повинно остудити дуже повільно. Друга скляна оболонка (в остаточному підсумку) охолоджується за допомогою кондиціонера. Отже, ви хочете, щоб покрити рушником, а також для запобігання конвективного охолодження.

Перевага використання цих скляних "черепашки" буде те, що ви можете перевірити, крісталлообразованія, не порушуючи температурі навколишнього середовища або заподіяння будь-яких фізичних вібрацій, які б загальмувати (або знищити) час утворення кристалів.

ПС. Також, судячи з її акцентом, я вважаю кухар у відео, яке знаходиться в Австралії. Оскільки більшість людей в Австралії живуть на узбережжі, вона, ймовірно, готувати На або поблизу рівня моря, (можливо) більш високий рівень вологості, ніж суші до моря районах. Це, ймовірно, не впливає на кількість цукру вона може наситити, але й інші процеси, які пов'язані з води і вологи (просто просять хліба пекарі). Ви можете управляти за допомогою ізольованому середовищі, створеної з 4-х чаш (дві дрібніші вкладені в дві великі).

Посилання для отримання додаткової інформації:

+986
Alexandr Vlasov 03 февр. '09 в 4:24

Для більшості рецептів інструкції з приготування стейка на газовій плиті сказати "ПЕТ стейк сухий", то готувати на плиті.

Інструкції по сушінню я бачив також для курки і риби.

Чому сухий стейк/м'ясо/курку/рибу перед приготуванням на плиті?

(Я бачив, інше питання, що питав про те, як сушити м'ясо, але не чому.)

+956
bragar 5 лют. 2012 р., 21:15:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Багато електричних скороварок, такі як моя потужність скороварка XL в приходять із затримкою особливість. За інструкція це можна відкласти приготування до 24 годин. Мабуть, у відповідності з графіком користувача. Але хіба ці інгредієнти псують до того часу? Хто-небудь використовував цю функцію? Я не отримую це право?

+945
eltongto 7 трав. 2010 р., 12:03:10

Темне м'ясо повинні бути приготовані принаймні 165°F, щоб зламати сполучної тканини. Я зазвичай знімаю на 170°Ф. біле м'ясо дивовижно при значно нижчій температурі, як вже згадувалося. Саме тому готувати їх окремо рекомендується. Закінчити своє м'ясо під гриль або на грилі, щоб надати йому кращий смак, але використовувати високі температури і короткий час приготування, так що ви не багато підняти всередині темп. Якщо це був су-вид, приготованим до досконалості, то ви можете шокувати охолодити м'ясо на кілька хвилин у крижану воду до закінчення його на грилі або під жаровнею, щоб запобігти підгоряння інтер'єру.

+923
Roger Verhoeven 11 лют. 2010 р., 02:51:51

Я пророщуємо квасолю протягом трьох днів я не впевнений, якщо він готовий до збору і колір нормальний і те, що є кращим способом, щоб його зберегти? Я доклав фотографії. Дякуюenter image description here

+905
Allex 25 груд. 2015 р., 05:05:08

Я отримав мої руки на деяку кількість свіжих черноватой пустелі Трюфелі, які, мабуть, дуже відрізняються від європейських. До цитата:

Пустельні трюфелі не мають нічого спільного з їх європейських родичів у умови смаком, текстурою і ароматом. Kemeh більше схожий на щільний гриби а не трюфелі ви знаєте.

Я шукаю деякі рекомендації про те, як готувати з ними не за рецептами, а це перший раз, коли я буду використовувати їх. Я шукаю орієнтири, які підкреслюють їх смак, такі як "використовувати і натерти на тертці свіжий" чи можливо "готувати пілінги також".


Для тих, кому цікаво як вони виглядають після очищення від піску:

enter image description here

+899
user171143 22 лип. 2011 р., 20:50:36

У Великобританії у нас невеликий торт називається Яффо торт, який має бісквітної основі з апельсинів желатин диск охоплює дві третини підстави (думаю, що літаюча тарілка форма/НЛО) і покриті шоколадом.

Я темперирую шоколад і я вмію готувати бісквіт. Мені було цікаво, як вони зробили явний помаранчевий желатиновий частина. Зокрема, як можна взяти апельсиновий сік, який є непрозорою, а прибувають на апельсинів очистити желатин?

Редагувати: Інший спосіб запитати, чому мармелад ясно? Я маю на увазі я знаю, що можна зробити томатний сік або консоме з яловичини з використанням яєчного білка, який використовує білок для фільтрації пульпи, але там повинна бути інша техніка для апельсинового соку.

Посилання:

+894
Rui Correia 1 лист. 2015 р., 15:35:38

У мене була така ж проблема при спробі зробити доса тісто в Пакистані (зимовий час). Після очікування протягом 3 днів без успіху, я додала 1/4 чайної ложки дріжджів (розчинити в 1/4 склянки теплої води) і 1/2 чайної ложки харчової соди. Він працював всю ніч! Вам не потрібно, хоча чекати так довго, додати дріжджі до суміші після очікування протягом 24 годин (таким чином тісто не скисне, як це було в моєму випадку). Удачі!

+869
Waniok18 11 трав. 2015 р., 06:55:50

Шавлія підсушує добре, я сухої шахти, відрізавши цілі гілки і повісити їх у сухому, теплому місці протягом тижня. Після висихання я скидала листя вручну. Однак, якщо б у мене був дегидратор я б обдерти листя з гілки, а потім дотримуватися їх у дегидраторе, поки вони хрусткі. Це не складніше, ніж.

+862
Harish Kayarohanam 28 вер. 2011 р., 04:17:07

Я знаю, це старе питання, але сайт, який змусив мене прийти сюди в пошуках різниця між кухонним ножем ніж рекламує зазубрений ніж, на відміну від звичайної обрізний ніж для очищення овочів (який є, мабуть, однією з останніх тенденцій в світі ножа). При цьому не враховується різниця в довжині, але утиліта зубчастий ніж буде хороший для жорсткою шкіркою ще більш дрібні овочі, такі як помідори. У мого брата є магазин піци і використовує зменшену версію хлібний ніж, щоб нарізати помідори і він робить з ними коротше. Він використовує хліба ніж для різання ананасів, які теж швидко.

+838
Rafin Karki 20 бер. 2016 р., 17:07:23

Якщо лляне насіння здається бути маленькі коричневі шматочки (як сотні і тисячі'), то він повинен бути землі, перш ніж він може бути використаний. Я використовую звичайний кухонний комбайн, щоб зробити це - те ж пристосування для подрібнення кавових зерен або створення цукровою пудрою. У результаті виходить світло-коричневий порошок.

Це має бути збережені в повітронепроникному контейнері, щоб запобігти окислення. Землею насіння не повинні зберігатися протягом більш ніж тижня або близько того, так як вони втрачають свою ефективність, тим довше вони зберігаються.

Немає необхідності мити або готувати насіння. Я додаю порошок у моєї ранкової йогурт - це має допомогти знизити рівень холестерину серед інших властивостей.

Я чув, що камінь абрикос містить ціанід - але не лляна (інакше мене б тут не було писати це!).

+801
Joyce Barr 21 жовт. 2016 р., 15:02:25

Наскільки я можу сказати "компанії Pluma" складається з шийної і грудної ромбоподібні м'язи. Ці м'язи не стандартне скорочення в США. Він, ймовірно, залишаються прикріпленими до вся поперек або як частина леза кінець корейки.

У статті ви пов'язані з стверджує, що "компанії Pluma, не слід плутати з лезом кінці корейка або м'ясного філе', який є каудальний (хвостовий Уорд) зріз філейної частини."

Є відео про те, як компанії Pluma забиті доступний на YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=3H_HNjStwsk

+657
Jeyaganesh 29 груд. 2012 р., 08:51:24

Я роблю тісто без яєць для печива, butterles і безмасляний. це виходить губчастої, як торт. що я повинен зробити, щоб не губчасте печиво?

+597
ValerioSSS 1 лют. 2019 р., 01:18:44

Напевно, немає, якщо вони лежать так близько один до одного, що вони стикаються. Що б привести до більш тривалого часу приготування.

+571
Darshan Darji 15 жовт. 2018 р., 06:31:00

Для приготування стир-фрай, я використовую куряче філе, цибуля, солодкий перець, зелена цибуля, бобові паростки, водяні каштани і пагони бамбука. При цьому я використовую досить арахісового масла, щоб покрити дно сковороди і розігріти вок на висоту до нафти починає палити, то почніть з м'яса, потім водяний горіх/бамбук, потім перець, потім цибулю і, нарешті, паростки квасолі і зелений лук.

При цьому у мене є великі кількості води/рідини, що накопичується в воке, до точки, де Варя, здається, переходить до кипіння замість обсмажування. Я часто відкачати в раковину. Я вважаю, що між тим, що зливаємо, а те, що залишилося, десь у діапазоні від 3/4 до 1 чашки рідких форм.

Я припускаю, що це рідина, що виділяється з овочів, коли вони нагріваються. Я можу що-небудь зробити, щоб зменшити/обмежити кількість рідини, утворюючої, яка, здається, сильно уповільнити приготування, і не залишати овочі, як свіжий?

+558
theking2 21 трав. 2019 р., 13:45:20

Іноді я візьму зубчик часнику, який має невеликі коричневі плями на ньому. Коли є кілька плям, я їх відрізати і використати решту часнику. Іноді там буде багато місця і кучкувалися. Ті викидають. Часник буде виглядати і відчувати себе добре, поки не видалите білу "шкіру". Він дійсно виглядає як часник має екземи або коровий. Хто-небудь знає, що ці плями? Це форма часнику цвіль?

garlic with spots

+508
Saren 9 січ. 2013 р., 22:24:50

Я десь читав на цьому сайті, що квасоля містить токсини, тому необхідно, щоб ввібрати їх. Я теж замочіть їх на ніч, але тоді я використовувати ту ж воду для їх приготування. Вода в питання стає червоним після того, як боби вимочують. Я не викидаю, що вода, оскільки він містить смак, білки, вітаміни і т. д. з квасолі. Не варені боби, ще з прісною водою, це впливає на смак, коли приготовлена свіжою водою. Я роблю не так?

+415
treeTALKER 16 квіт. 2015 р., 05:43:21

Деякий час тому я прочитав у романі " Людина, якої не було кухонного посуду розміщений випатрану, очищену рибу в глині запікали, а потім зламав кераміку на вулицю, щоб отримати рибу. Якщо хтось дійсно робити

А) вона буде працювати? Якщо так, то як довго це триватиме?

Б) яка користь від цього буде більше, нанизаних на вертел рибу і готувати на відкритому вогні? і

З) що б його аромат подобається (тобто глина надати будь аромат сам по собі вище будь-якого, поза всяких приправ, що використовуються на ньому)?

+396
GamerXmine14 21 вер. 2019 р., 14:51:32

Якщо є деякі накопичення, то вимочити в слабкому розчині бури отримаєте друшляк новенький знову. Однак, крохмаль потім знову хочуть примазатися ще більш легко... запобігти його з крихітними крапельками антипригарним. Я обосную свою користь у тому, що я збережу гарну угоду від гарячої води в процесі очищення.

+317
Mihir Mehta 13 лют. 2011 р., 10:25:47

Досить поширене поєднання в Британії брі і червоною смородиною желе.

+312
moe redman 29 черв. 2015 р., 16:29:21
 1. За законом США, будь-який "чистий" ванільний екстракт повинен містити не менш 35% спирту і 13.35 унцій ванілі за галон; я готовий посперечатися з робити їх найкраще, щоб зберегти концентрацію ванілі-саме цю суму і не більше. Я не знаю, чому бренд Кіркланд говорили про проміле. Чистого екстракту ванілі законно може містити інші речі, крім ванілі, спирту і води (наприклад, кукурудзяний сироп), але кращі з них не ... перевірити список інгредієнтів.

  Якщо, до Речі, ви пошукайте в інтернеті, ви можете знайти двічі і навіть тричі сила екстрактів, але вони не продаються у звичайному Мегамарт і кілька рецептів для них, тому немає сенсу для домашнього кухаря, щоб турбуватися про них.

 2. На жаль, Ваш єдиний вибір-це перевірка смаку (якщо у вас є доступ до дуже складної харчової-хімічної лабораторії).

 3. Так. Ваніль вирощують в різних тропічних і субтропічних кліматах, включаючи Флориду і Гаваї, але є три комерційно значущих місць, де ваніль вирощують: Таїті, Мексиці і на Мадагаскарі.

  • Таїтянська ваніль-це його власне різноманітність рослин (ваніль tahitensis); він робить квасоля з ніжним квітковим ароматом. Багато говорять, таїтянська ваніль-це вершки суспільства, але вона також є найменш потужним.
  • Мексиканська ваніль (Ваніль плосколістного) робить Bean з потужним, іноді навіть обладнаний аромат (очманілий у хорошому сенсі), що забезпечить найбільшу ванілі чубок для самеца оленя. Основна проблема-це знайти надійного постачання. Зверніть увагу, що деякі екстракти, які претендують на чистій ванілі, які були зроблені в Мексиці довели, що ваніль-ароматизовані екстракти, які фактично не містять які-небудь ванілі.
  • Мадагаскар (також плосколістного) виробляє близько 70% всіх ванілі, імпортованих у США. Його іноді називають "Бурбон", тому що французи імпортували заводу тому, коли вони були в колоніальний майстрів з Мадагаскару, тоді він називався Острів Бурбон.
+254
Aman Ranjan Verma 3 жовт. 2016 р., 15:20:36

Абсолютно! Вони можуть бути досить сильними. Я рекомендую різати їх тонко. Я просто використав деякі у якості гарніру на мій суп місо. Вони додають достатньо цибульний аромат, і це виглядає красиво.

+253
user208556 5 вер. 2011 р., 12:14:15

Залежно від олов'яної ви використовуєте, вам не потрібно будь-якою начинкою на всіх.

Основні причини ви використовуєте квасоля/рис, Коли сліпий випічки, щоб запобігти повітряні кишені під кондитерські розширення, який викликає дну піднятися, і, щоб запобігти тісто від висихання. Ви не вказуєте, який тип тесту ви робите, але для простого пісочного я вважаю, вам не треба турбуватися про усадці. І я використовую пиріг олова з вільною (роздільний) дно, яке не тільки робить його мертвим легко отримати пиріг після приготування, а також не герметичні, тому у вас немає проблем з бульбашками повітря. Якщо у тебе немає жерстяної такий, завжди можна просто укол в нижній частині раковини печива з вилкою, так що повітря може втекти.

+235
sreeks devan 28 трав. 2012 р., 19:43:44

Я не дуже хороший кухар, але в цей час кожен рік, я дістаю улюблений сімейний рецепт для печива. Моя бабуся робила ці печеньки для мене, коли я був дитиною, і коли я став старшим, вона написала їх рецепт для мене.

Є один аспект, з рецепту, який я ніколи не розумів: він у мене суміш 2 чайної ложки харчової соди на 2 ч. л. молока.

Всі інші сухі інгредієнти (борошно, цукор, розпушувач, сіль і т. д.) змішуються разом, окремо від мокрих речей. Але соду? Немає: він повинен бути доданий в молоко, щоб сформувати саму малість вологою пасти, а потім якось я повинен по черзі додати суміш борошна і ця дещиця соди+молоко вставити у вологу суміш. Я не можу зрозуміти, як така малість вологою пасти може отримаєте рівномірно розподілені по всій суміші тісто, використовуючи цей метод.

Мій звичайний підхід-ігнорувати цю частину рецепта, а просто змішати соду з сухими компонентами, і молоко з вологих компонентів. [Редагувати: або іноді, я роблю тісто, як описано вище, потім додати до мокрої.] Там, здається, не бути які-небудь негативні наслідки від порушення цієї інструкції, та все ж мені не дає спокою кожен рік цього не розумів деталь рецепта.

Чи можна купити ключ? У бабусі вже не спитаєш. :(

[Ред.] після прочитання відповідей досі, я цілком переконаний, що мета попереднього змішування харчової соди (бази) в молоко (небагато кислоти), щоб збільшити кількість закваски, що відбувається. Ці печива майже торт-як за текстурою, навмисно. Але мотиви чергуються досі загадкою.

+225
Gerhardus Geldenhuis 17 груд. 2016 р., 01:30:49

Так риба повинна бути очищена й підготовлена, перш ніж заморожені. Посилання: http://www.helpwithcooking.com/food-storage/freezing-fish.html

+170
Art3 22 лист. 2013 р., 22:15:00

Якщо ваш заварний крем може впоратися з при перемішуванні (частіше робити і як ви будете в будь-якому випадку, в тому числі збиті вершки), ви повинні бути в порядку. Помішуючи пом'якшить ваш заварний крем трохи, але не зробить її повністю рідиною.

Ви навіть можете додати ваніль в крем, збити його разом, і не потрібно турбуватися про перемішуванні досить добре або нерівномірний розподіл рідини в тісто вершки.

+140
sara hansen 1 вер. 2014 р., 15:02:41

Ви пробували вимочувати чай у молоко? Всякий раз, коли я роблю чай з молоком, я завжди роблю 3/5-й чашки цілого молока, 1/5-й чашки згущеного молока (для солодощі) і 1/5-ї чашкою води. Потім доведіть суміш молока і води до близько 140f і крутіше мого зеленого чаю і спецій в ньому. Це дає мені хороший латте густою консистенцією і яскраво вираженим молочним смаком, не перевантажуючи чай і чай спеції.

+123
Jacob Gabrielson 7 жовт. 2019 р., 08:00:25

Я згоден на справу доброї волі, але мені боляче думати, класти стрічку на лезо ножа ... хтось буде мати, щоб очистити його, і що ризики, хтось отримати травму.

Замість цього, знайдіть шматок картону, який довший, ніж лезо ножа, і більш ніж в два рази перевищує глибину леза дюйм (~3 см) або більше в запасі.

Складіть картон навпіл, так що тепер приблизно більше, ніж розмір леза, і лезо, так що в спину ножа не проти скласти (ви можете це зробити іншим способом, але ви ризикуєте притуплення ніж для різання паперу не підходить для ножів), а потім прикріпити її вниз.

Ви хочете, щоб переконатися, що він добре стискається, так що ножа проходить в результаті тертя. Ви завжди можете бутерброд щось гумове там з ним, щоб допомогти з тертям.

(це, як я використовував для транспортування мої ножі при переїзді з квартири на квартиру)

...

Інша альтернатива, якщо ви дійсно і позбавлятися від неї, а не проти притуплення леза, щоб ткнути його в шматок corrougated картону. Просто знайти шматок, який довше і ширше, ніж лезо, встановити його на край прилавка, поклав руку на вершині, щоб тримати його стійким, а потім повільно вставити лезо ст.

+80
kartik 28 жовт. 2015 р., 10:35:40

Хоча мене трохи дивує, що трьох мішків не вистачає, пакети фактично не утворюють абсолютно газонепроницаемое ущільнення. Якщо у вас є кошти, ви можете спробувати вакуумної герметизації банани, або упакувати їх в контейнер, який насправді має правильне ущільнення/набивання.

Якщо це не допомогло, спробуйте упакування їх у скляну або металеву ємність (знову ж, з хорошим ущільненням), а Halhex згадав у своєму коментарі. Хоча дифузія запашних речовин через пластик повинен бути досить повільним при температурі морозильника.

+75
Paul Sainsbury 6 жовт. 2017 р., 03:55:12

Я б не стала їсти чорний банан. Я роблю те ж саме, що ви робите. Я купую екстра, а потім заморозити їх. Коли вони в морозилці вони не почорніють, а потім я зроблю його в банановий хліб. Особисто я думаю, що хліб на смак краще, коли ви робите це таким чином.

+50
Pardeep Gupta 9 жовт. 2016 р., 04:19:41

Я збираюся зробити дике припущення на те, що відбувається, грунтуючись на тому, що я знаю термодинаміки, (але я можу помилятися щодо всього цього)

Коли пироги і хліб пече, все пече зовні ... як він утворює скориночку, вона більше не може рости. (для дріжджового хліба, тому ми рубонути зверху, тому він може отримати трохи додаткового підйому з неї)

З тортом, як сторін, воно буде продовжувати рости в середньому, створюючи куполоподібні вершини. З металеву каструлю пробки, спека зовні сковороди веде до середини сковороди, щоб середній буде встановити незабаром після того, як зовні.

...

З силікону Пан, ви насправді є ізолятор ... спека не збирається проводити всередину, так він буде здатний піднятися більше, ніж всередині-в основному, куполоподібний торт, але у тебе-то його дотримуватися, так це не впасти назад, так як він встановлює.

А я не думаю, що питання розподілу тесту, я рекомендую спробувати інші методи, щоб зменшити domedness торта -- готувати його при більш низькій температурі (спробувати 25Ф / 15С нижче) протягом тривалого часу. Ви не можете повністю зняти проблему, але ви могли б скоротити його.

Я б також подивитися на інструкції, які могли б прийти з паном -- цілком можливо, що у них є рекомендації про те, як впоратися з проблемою. (і цілком можливо, що це не настільки значна проблема у конвекційних печах, але заміни вся ваша піч для набір сковорідок-це нерозумно)

+46
Happy Chef 22 квіт. 2013 р., 22:05:51

Особисто я часто беру наші коробки з горіхами і додати масло і яйце. Це робить торт, так що спробуй задній хід, коробка торта з меншою кількістю масла і яєць.

+34
XinJeisan 11 лют. 2012 р., 02:08:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil