домашнє кокосове ароматизований йогурт?

Я люблю там купив кокосового ароматизовані йогурти. Я зазвичай роблю мій власний, але я не можу знайти будь-якого типу кокосових ароматів навколо (навіть синтетика). Чи є якийсь спосіб робити деякі подібні йогурти? Я використовую сухе молоко, сироватка і казеїн мої йогурти тому відсутній єдиний інгредієнт-це аромат.

+129
Good One 11 квіт. 2018 р., 14:40:25
26 відповідей

У кого-небудь є кулінарні використовувати для салату, який вже прикручений? Чи Мені його викинути?

Прикріплюю те, що садівники називають той момент, коли ваш прекрасний насичений салат раптом злітає вгору, для того, щоб справити насіння. Як тільки салат культур болтами листя ще є гарні кольори, але вони, як правило, думають як непридатне гіркий.

+884
Vidyu 03 февр. '09 в 4:24

http://food.thefuntimesguide.com/2010/07/bamboo_cutting_board.php

Деякі обробні дошки з бамбука склеюються за допомогою клеїв, які формальдегіду в них — що в кінцевому підсумку може просочитися і отруїти їжу. При купівлі Дошка обробна бамбук, переконайтеся, що він має нетоксичний етикетку для того, щоб уникнути цього.

Безпека клеїв дерев'яні обробні дошки

Бамбука та інших деревних плит з Китаю, ймовірно, клеїться з використанням дешевих фенолформальдегідні смоли, який є високотоксичною до повної полімеризації. Після того, як вилікувалася, вам доведеться ковтати велика кількість його захворіти, або дихати димом від палаючих в ньому. До речі, воно завдає негайне біль, а також може призвести до довготривалих раку. Суму, яку ви б ковтати з обробної дошки буде незначним, якщо взагалі буде, а не накопичувати токсини

Обробна дошка з бамбука у мене, здається, є 3 шарів деревини. Товщина становить близько 1,2 КМВ.

Що про "лікувати"? Як це допоможе у зниженні впливу клею?

Я хотів зрозуміти, що як клей вам в їжі в даному випадку і що можна зробити, щоб запобігти або мінімізувати цю проблему?

+867
AMDG 21 черв. 2013 р., 12:08:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це залежить від того, наскільки широко ваше визначення "рецепт".

По-перше, як COS Каллісіі зазначив, домашнього кухаря не будуть порушені, навіть якщо рецепт був запатентований. Права ІВ (=інтелектуальна власність) - це питання цивільного права, а не кримінального права. Якщо ви вдарили чоловіка по голові, це кримінальне право та країна, де це сталося подам на вас в суд і посадять у в'язницю, навіть якщо потерпілий каже, будь Ласка, не зробити це, тому що вони не хочуть, щоб ти потрапив у в'язницю. Ви винні у вчиненні злочину у той самий момент.

У цивільному праві, ви можете робити все, що завгодно. Але якщо хтось приходить і каже, що ти образив їх (порушуючи договір, що порушує права на торгову марку, і т. д.) вони подадуть в суд за заподіяну шкоду. В Європі, ви платите за свої збитки та судові витрати. В США, вони вам вручають каральний збиток, який, як правило, багаторазово перевищує їх збитки. Але в будь-якому випадку, не власника патенту має фінансовий інтерес засуджу домашнього кухаря (пам'ятайте, що засуджу torrenters-це фінансові втрати для США, навіть якщо вони 5-значні суми за пісню). І це цивільне право, ви не винні ні в чому, поки вони вказують злодій пальцем на вас, навіть якщо те, що ви зробили, буде достатньо для судді, щоб знайти вас винним у суді.

Ресторан, з іншого боку, могли б щось боятися, якщо рецепти були патентоспроможними. Патент може бути винагороджена або пристрою або технологічного процесу. Продукт харчування не є пристроєм, так що це не можливо. Доцільно, щоб подивитися рецепт, як технологічний процес, але і отримати патент на нього, він повинен бути новий і мати деякі складності. Це не вірно для процесів, які використовуються у традиційному ресторані рецепти. Збиваючи яєчні білки в непатентоспособним, як колесо. Лазанья болоньєзе в цілому є непатентоспособним, а також нові варіації. І навіть якщо абсолютно новий рецепт винайшов, він, ймовірно, не буде достатньо складна, або просто складаються з кроків непатентоспособним.

У випадках, коли патент може бути вирішено в промислових масштабах виробництво харчових продуктів. Машини, які використовуються там, безумовно, може бути запатентований в якості пристроїв. Але сам процес також може отримати патент. Наприклад, виробляючи суміш для відновленого пюре захищені патентами.

Патент США 1025373, під назвою "зневоднення картоплі і процес підготовки такий же", і описують продукт, який буде перетворений в гарячій воді, був застосований в 1905 році і в 1912 році.

Хлопь-форма розчинне картопляне пюре датуються, принаймні, до 1954 року, коли два міністерства сільського господарства США дослідники видали патент на "барабан для сушіння варених пюре" (патент США 2759832), яка описує кінцевий продукт конкретно ", як тонкий лист або лускатий".

У 1962 році канадський вчений Едвард А. Asselbergs був виданий патент США 3260607 тему "підготовка збезводненої приготоване картопляне пюре", для конкретного промислового способу отримання продукту.

Все це не залежить від права на товарний знак. Права на товарний знак означає, що ви можете хет подали в суд за продаж "Хайнс догонялки", незалежно від того, введена чи кетчуп ОФР молоко в пляшці. Але ви можете продати кетчуп, зроблений своїми рецепт з іншою назвою, і ні товарний знак, ні патентний закон робить його незаконним.

+810
ahtush22 10 трав. 2019 р., 07:49:41

Якщо bhajis вписуються в слоти тостер, тостер сумки повинні працювати. В першу чергу вони призначені для тости, але вони можуть містити плавлений сир доброго я й не очікувала, трохи Баджо ("мастилом проблема. Вони повинні працювати на самос. Більшість супермаркетів продають їх, є багато брендів, доступних на головній вулиці або онлайн. Toaster bag advert showing bag used for heating sandwiches, fish-fingers and fries

+808
Andras Hatvani 26 лист. 2018 р., 00:42:52

Не правда. Але ви могли б хотіти дивитися в англійському стилі париться пудинги. Як правило, це як торт десерт на пару у фарфоровій мисці сидить в закритій ванній з окропом. Вони трохи вологіше, ніж торт і не тримають свою форму, як красиво. Часто вони подаються з гарячим ромом і карамельним соусом.

+772
Jazzper Jazo 9 черв. 2019 р., 22:42:12

Довга коротка історія: це кислота, а будь-яка кислота буде робити.

Харчові барвники являють собою тип фарби відомі в якості барвника кислотного. Їх ефективність ґрунтується на водневої зв'язку, яка працює тільки в кислому середовищі.

Це не те, що оцет робить нічого особливого - не зовсім. А, додавши кілька крапель харчовий барвник у великий об'єм води буде давати вам те, що не кислими, що будуть зменшуватися або повністю усунути свою ефективність в якості барвника. У тому числі оцет в суміші дозволяє розтягнути свій пайок, так сказати - розбавити забарвлення в цілому багато рідини, не роблячи його марним в якості барвника в процесі.

В основному, ви створюєте посуд фарбування, якої є відомий термін у текстильному світі, як він використовується для фарбування вовни та інших тканин. Теплих температур (140-180° С) також допомагають поглинання барвників, і, мабуть, хоча я не фахівець з текстилю - невелика кількість сечовини і допомагає.

Ви могли виразно використовувати винний камінь, лимонна кислота або інші кислоти, але рецепти з використанням оцту, як правило, націлені на певному значенні рН, так що ви хочете регулювати кількість будь-якої іншої підкислювач, щоб відповідати. Імовірно, оцет є найбільш дешевим і широко доступним підкислювач.

+742
Wiwiweb 1 вер. 2015 р., 17:10:41

Я просто дав деякі хороші іспанський сир " Манчего. Це досить важко, щоб бути gratable, але стиль досить жирні. Я ще не варив макарони на деякий час, але я спробував, і я думаю, що це буде добре поєднуватися з пастою, Якщо соус не занадто багатий.

Ще одна рекомендація, якщо ваші макарони і зелень в ній, як шпинат або мангольд, можна було б використовувати деякі хороші блакитного сиру, як рокфор. Стілтон теж працює, але аромат дуже потужний.

+722
BennyB 27 груд. 2016 р., 10:21:13

Темний шоколад насправді більш теплостійких , ніж інші види. Молочний шоколад може скорчити при 115° с / 46° C або вище; напівсолодке можуть виникнути проблеми при 125° С / 52° C або так. Це в основному темний шоколад, який може витримувати температуру як високо як 140° С / 60° С.

Я думаю, що є два омани, щоб прояснити тут, - це:

 • Випічки при температурі 350° F не означає, що ви піднімаючи внутрішню температуру в будь-якому місці, навіть ближче до 350° F. навіть дріжджовий хліб не печуть при внутрішній температурі вище, ніж приблизно 200° F, а це значно менше, м'який хліб, особливо печиво. Важко знайти багато даних про рекомендованою внутрішньої температури для печива, але я припускаю, що це буде близько 160° F і просто з причин безпеки харчових продуктів.

 • Просто тому, що їжа може спалити вище певної температури, не означає, що це відбудеться відразу. Просто як мазут трохи вище його температури дим не одразу з'являється у полум'я і прогірклий присмак, опалення шоколаду вище зазначеної температури не відразу призвести до передчасної. Це означає, що шоколад можна підтримувати в розплавленому стані на невизначений термін при більш низьких температурах, а підвищення температури призведе його в кінці кінців підгорить. Чим вище температура, тим менше часу це займе.

Ці "пекучий" температура в основному застерігає від прямого плита чи мікрохвильова піч опалення; за допомогою цих методів легко отримати температуру дуже високу, дуже швидко. Коли ви спекти печиво, ви подаєте дуже повільне, поступове тепла; якщо температура чіпів навіть стає вище 140° f, вона не залишиться на дуже довго. Це не досить, щоб згоріти, і тому навіть молочний шоколад або білий шоколад, чіпси, як правило, добре печиво.

Так просто спекти їх, і не хвилюйтеся. Самі печеньки, напевно, скорчити перед шоколад робить.

P. S. Як SAJ14SAJ пише в коментарях, це передбачає, що ви спекти печиво на якийсь ізоляційний матеріал як пергамент або килимок для випічки. Там є ризик горіння, якщо ви спекти їх прямо на металевий піднос і шоколад вступає в прямий контакт з ним, а потім швидко нагріватися приблизно до такої ж температури, як піднос. Так що не робіть цього, якщо ви використовуєте металевий піднос або деко, переконайтеся, що між цим і печиво. Вони печуть від навколишнього середовища, тепла в духовці, і насправді не потрібно прямого тепла з лотка.

+711
shanoehler 26 груд. 2013 р., 05:29:34

Це загальний тег для обговорення кухні судини призначені для використання в приготуванні їжі, такі як каструлі, сковорідки та голландські печі і включає в себе контейнери, такі як торт/здоби та іншої випічки. Подивитися в Вікіпедії сторінку для отримання додаткової інформації.

Вони приходять в самих різноманітних матеріалів, включаючи чавун, нержавіючу і вуглецеву сталі, мідь, алюміній, кераміка і скло, камінь.

Перевірте, чи є відповідний супутник тег для конкретної одиниці або виду обладнання, наприклад, чи .

+694
Federico Chiesa 11 черв. 2018 р., 02:07:23

У нашому попередньому ресторані, там не було ніякого способу, ми могли охолодити пасту свіжою протягом нашого обіду і вечері години пік. Так ось що ми зробили в двох словах:

 • Варити макарони в киплячій воді близько 5 хвилин (дорога до aldente)
 • покладіть пасту і стільки води, щоб залити в контейнер і викинути в контейнер в крижаній бані протягом декількох хвилин ( перезміна лід треба)
 • поставити в холодильник.

Коли ви хочете, щоб ваші прекрасні макарони: - Злив стільки, скільки вам потрібно - додати 1 2 ч. ложки води, в якій варилася паста, Щоб ваш додаток

+623
Bramor1988 24 вер. 2012 р., 02:48:47

Яке мелірування? Візерунок з чурки або там колір мелірування?

Якщо є колір, мелірування і м'ясо повинно бути сире м'ясо, напевно, погано.

Якщо є гребені або візерунок на одній стороні від гамбургер Patty прес.

Не важливо з якого боку ви готуєте перший. У той час як у більшості м'ясних страв ви хочете приготувати "презентація сторона" (сторона, яка буде на тарілці) по-перше, з гамбургером, тому що зазвичай в пучок і приховані, ви взагалі не готувати одного боку інакше, ніж інших яких-небудь певних причин.

Оновлення:

Гамбургер Петті прес використовує виїмки з одного боку (що виробляють зразок ребристих) для того, щоб збільшити тиск на м'ясі і в результаті стиснення Петті. Більш стислі результати Patty більш ефективної упаковки (така ж маса міститься в меншому обсязі) і більш стабільний Петті (менше шансів розвалитися під час готування).

Якщо ви коли-небудь бачили дорожніх робіт якого входить підготовка грунтової поверхні шаруватих щебенем або асфальтом, там відбувається стиснення процесу з участю, що я думаю називається овечої ноги валик, який, немов паровий каток, крім ролика/стиснення барабана/колеса шиповані із "ногами", які наводять у вафельному-як поява в прокат бруд. Це робиться тому, що ця модель збільшує можливості стиснення в будь-якій частині землі, створюючи значно більш стабільною поверхні, на якій дорожнє покриття буде покладено.

В гамбургер Patty прес-використовує точно такий же метод для майже тієї ж причини.

+610
svenedik 28 січ. 2019 р., 01:40:56

Я звинувачую в цьому рецепті, яка закликає до невиправдано довгим часом змішування, цілком overmixing.

Після того, як ви додаєте рідкі інгредієнти, рецепт ви змішуєте для:

 • 30 секунд на низькій швидкості для молока
 • 30 секунд на середній швидкості молоко
 • Незазначені кількість часу на низькій швидкості, щоб включити перше яйце
 • 2 хвилини на середній швидкості для всіх яєць (30 секунд після кожного)

Це просто спосіб занадто багато змішування для торта. Особисто мені не подобається концепція, використовуючи електричний міксер на всіх, за винятком вершків масло. Але це більше 3 хвилин перемішування, і це просто занадто висока. Ви будете в кінцевому підсумку з надзвичайно жорсткою, жувальні торт, практично хліб.

Якщо ви подивитеся на топ-рейтинг з нуля рецепти рецепт торта на різних сайтах (наприклад, щасливий день) ви побачите, що всі вони або зателефонувати по включенню вологих інгредієнтів або складання за допомогою гумового шпателя (найкраще) чи з електричним міксером на низькій швидкості.

Остерігайтеся "виробника" рецепти - я не думаю, що я коли-небудь мав позитивний досвід з одним. Можна подумати, що вони є авторитетними джерелами, але на практиці ви зможете добитися набагато кращих результатів з пошукових систем і уважно читати відгуки.

+590
SUBIGYA 8 бер. 2014 р., 00:28:22

Я зробив це, і це, здається, вийшло добре.

Зверніть увагу, хоча, зазвичай я готую лазанью майже всю дорогу без шару сиру на вершині, і просто покласти зверху на шар сиру, щоб розплавити останнім часом піч. З цієї причини я заморозити необпаленої лазанья без верхнього шару сиру. Я просто згадую про це на випадок, якщо морозильна камера може завдати шкоди зверху шар сиру (не знаю, якщо це буде, просто, що я не пробував цей експеримент).

+554
Yiangos 27 лип. 2014 р., 20:02:21

не знаю, як цей рецепт для інших крос-посилання, але це на food.com якщо хтось хоче знайти його. назва рецепти морквяні й картопляні галушки, і моє запитання як би ви зробити це для діабетиків? Я, чесно кажучи, не впевнена в собі, thussly моє питання тут. Також у мене діабет сама, так що будь-які поради про те, як зробити це для діабетиків буде приємно! Я не впевнений, як зробити його краще для діабетиків у зацікавлений ніхто.

+541
Swaminathan Ks 2 вер. 2013 р., 20:17:35

Багато сири в США, що плавлений-придурошную власність із-за деякої кількості обробки, який тримає разом з маслами і протеїнами в єдиному порядку після спеки була застосована. Це може бути, чому у вас виникли проблеми з пошуком сиру у Великобританії, яка має такий же 'вогонь'-Несс, саме те пройти практично без обробки. Я схильний дотримуватися якийсь чеддер, поміщених під бройлер, щоб отримати його гарним і розтанув. Ви можете мати деякі поділу нафти, і текстури багато не буде, що ви очікуєте, скажімо, Начо сир, але я вважаю, знаючи, що я не їм оброблені продукти досить утіхи, щоб пробачити його.

+504
Cuinn Herrick 2 лист. 2016 р., 23:40:59
 • Якщо ви тільки збираєтеся сезоні ваші акції (за формулою "наваром = приправленому бульйоні"), проста математика буде достатньо:
  4 чашки = 32 * 1/8 чашки -> 32 ваші кубики.

 • Але якщо ви плануєте використовувати бульйон і знову кип'ятимо його дотепність, свіже м'ясо і вегс, ви повинні розглянути можливість використання більше, адже вам доведеться розраховувати на випаровування. В залежності від ваших звичок (ви накрийте каструлю, як довго ви кип'ятили) я зробивши приблизні розрахунки між 10% і 20% додатково. Якщо ви в кінцевому підсумку з дуже мало, ви повинні бути добре з тире або два з води без шкоди для результатів.

+385
wmjohnson 13 квіт. 2011 р., 16:15:56

Я хотів розвести його з іншим соусом, приготованим таким же способом, але з non-гострий перець, якщо ви хочете зробити більше того ж соусом ви були в минулому році. Якщо ви просто хочете використовувати це, два з моїх улюблених соусів включати додавання Срирача (що досить жарко) і в інші соуси: додано Мейо можна назвати це "Срирача aoli", як ніби ви були на висоті шеф-кухар, і дуже смачно в якості соусу для котлет, маленька випічка, закуски тощо; доданий сливовий соус він відмінно підходить в тих місцях, більшість людей використовують сливовим соусом. Я теж поставив як Срирача і кетчуп (але не змішувати їх) на гамбургери. Так що спробуйте змішати його в майонез, сливовий соус або кетчуп, і подивитися, якщо вам подобається те, що ви створили.

+347
Mark Hanny 31 бер. 2010 р., 22:09:19

Ви можете копати хоч ці (також Google) більше, але це виглядало добре.

Я використовував його у випічці і швидкого хліба перед (ці млинці були хороші).

+319
votokiyeyu 23 лист. 2018 р., 17:55:38

Так у мене цей рецепт горіховий торт безе. Він просить 18см олова. Однак, у мене всього 24см олова. Я сьогодні ходила в магазин, але вони не мають 18см олова. Так що я думаю, є кілька інших можливих варіантів.

Я міг би зробити більше рецепту з використанням 24см олова. Однак на поверхні безе буде близько 2,25 х безе, то при використанні 18 см кожен. Чи означає це, що я повинен використовувати більш ніж в 2 рази кількість інгредієнтів? Чи не працює?

Інший варіант-не використовувати взагалі жесть. Я насправді думав, що ви не потрібні банку для приготування безе. Так що я можу просто намалювати 18см коло і викласти на деко. Чи буде це працювати чи ні? У мене дуже мало досвіду з безе так далеко.

Два безе буде проводитися з (оригінальний рецепт 18 см олово): -3 Whits яйце -175 золотий цукрової пудри -85 грам нарізаного смаженого фундука.

Яка ідея буде працювати? Чи є ідея трохи краще?

-редагування-

Так що я намалювати коло і поставити maringue суміш. Дуже добре вийшло! Торт вийшов смачним. Спасибі за зворотній зв'язок.

+286
Myo Min Zaw 4 вер. 2011 р., 07:27:34

Я спробував рецепт YouTube для виготовлення лава торт в скороварці. Він дійсно вийшов дуже хороший, за винятком не було жодної лави, просто торт. Я думаю, це тому, що я її приготувала. Я не зовсім впевнений. Я попередньо нагріту воду, а потім приступив до скороварці. Я тільки під тиском готується протягом 5 хвилин, тому що це зайняло 5-10 хвилин, щоб побудувати тиск.

+259
user2648582 1 бер. 2019 р., 13:52:08

Є цікаві діаграмний рецепт нотації там?

Я знайшов nassi виходять-Шнейдерман діаграми:

Nassi–Shneiderman

використовують тут при приготуванні їжі для інженерів.

Дія схеми тут:

Activity Diag

Є що-небудь цікаве у використанні ким-небудь?

Я маю на увазі 'цікаві' в двох сенсах

 1. Діаграма відображає структуру рецепта. Користувач повинен мати можливість переглянути книгу рецептів і створюється враження, що робиться. Схожі рецепти повинні мати однакові схеми або частини

 2. Схема використовує деякі незвичайні математичні позначення, що в деякому сенсі відображає деякі властивості рецепт (тому я покажу на діаграмі Пенроуза).

Позначення Пенроуз

Penrose

Насправді мені не подобається ні одна з двох схем. У nassi виходять-Шнейдермана більш красивою табличній формі, ніж діаграми і діаграми активності не проявляє особливої будови рецепт. Наприклад, він не дає ніякого уявлення про час, і якщо ви не змогли читати текст, то поняття не мав, що рецепт про. У підрозділі рецепти (як тісто) не дуже видно, або.

+255
Ignatius Esene 21 бер. 2018 р., 07:45:12

Ви хочете щось гаряче і дуже небагато Хербі, без диму. Для спеки, невелику кількість кайенского це найпростіший варіант. Для Хербі ноти, я міг би піти з чимось, як майоран або розмарин, але відверто дали кінзи і м'яти я б не став заморочуватися.

+199
erogol 22 квіт. 2014 р., 19:15:57

Ви можете нормально використовувати вказівку про те, що 1 чайна ложка дорівнює 5 мл і 1 столова ложка дорівнює 15 мл Однак, переконайтеся, що сайт американський, а не Австралійський, а вимірювання столовою ложкою, як використовується в цій країні становить 20 мл

Є корисна таблиця порівняння визначення чайної ложки, мірні ложки, використовувані в різних англомовних країнах, на цій сторінці Вікіпедії (в розділі "метричні міри"):

http://en.wikipedia.org/wiki/Cooking_weights_and_measures

Хоча ваш конкретне питання було про сучасний сайт, інші дивляться на це питання слід мати на увазі, що чайна ложка столова ложка заходів може широко варіюватися в старих книгах, виданих у різних країнах чи навіть в одній країні. Я знайшов блог пост зі списком прикладів для вимірювання ложка з різних книг різної від 12,5 мл до 25 мл:

 • Маргарет Пауелл (Великобританія) 1970 столова ложка = 18 мл
 • Австралії і Нової Зеландії повного приготування 1973 = столова ложка = 25 мл
 • Кращі приготування (Хемлін) - столова ложка, (Австралія) = 20 мл
 • Кращі приготування (Хемлін) - столова ложка, (британський) = 17,7 мл
 • Кращі приготування (Хемлін) - столова ложка, (Америка) 14,2
 • Індійська кухня, Chowhary 1952 - = столова ложка = 25 мл
 • Готуйте і насолоджуйтеся, де Вільє 1971 (Південна Африка) = столова ложка = 12,5 мл
 • Повне Південноафриканський Кухонної (Південна Африка) Столова Ложка 1979 = 12,5
 • Австралійський жіночі щотижня 1978 = 20 мл

(Джерело: http://whitegranny.blogspot.com/2008/11/beware-of-tablespoon.html)

І, хоча знову ж таки це напевно не має відношення до вашого конкретне питання, Цікаво відзначити, що в голландському рецепти "чайна ложка" відноситься до 3 мл вимірювання, в той час як "кавова ложка" відноситься до вимірювання 5 мл (Джерело: http://www.dekooktips.com/wegen-meten.htmна голландською мовою)

+151
arspolyak 13 черв. 2015 р., 01:23:31

Вам дійсно потрібен точний термометр печі - термостати на домашній духовці, як відомо, дуже погано, особливо при контролі низьких температурах.

+141
N 3 V 3 R A H T 23 черв. 2011 р., 16:47:59

Якщо м'ясо жирне саме по собі (гамбургер) я б рекомендував готувати з невеликою кількістю масла або жиру. Масло допомагає пом'якшити і розподілити температуру (ЕСП у всі щілини вашого м'яса). Вам не потрібно багато.
Ви отримаєте певну суму для як масло нагрівається і в кінці кінців курить. Те ж саме і з м'ясом жирів.

Що я роблю, як тільки масло починає палити, щоб скинути зайве і коригувати, що в каструлі так його за масло.

Крім того, враховуючи товщину м'яса, ви не обов'язково хочуть, щоб підсмажити так жарко, як від грубки буде йти, він буде в кінцевому підсумку чорний і синій. Вам доведеться поекспериментувати і знайти те, що працює

+137
Jefferson Emanuel 25 черв. 2019 р., 00:01:17

Я намагаюся що визначення видів варення особливо рентабельні зробити в домашніх умовах.

Мені дали кілька бітів обладнання для варення, і я з нетерпінням чекаю на початок роботи.

У нас немає саду, на даний момент, тому не можу вирощувати власні фрукти. Я бачив ожини, дико ростуть поруч з нами, я буду пробувати, але я також хотів би спробувати інші види варення.

+136
Sandy Lee 21 груд. 2018 р., 06:34:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil