Чи потрібно мені мастило, мастило доказ папери?

Це здається дуже дурне питання, але я збираюся спекти печиво в американському стилі, і я хотів би знати, якщо я повинен був змащувати мастило доказ папери або, якщо ваша ідея в тому, що "бріолін" вийде з матеріалів випікаються?

+752
MrDrews 5 серп. 2018 р., 01:29:58
36 відповідей

Раніше я ходила недавно на місяць, я наполовину наповнив Кубок малий папером з водою, заморозила його, а потім покласти копійки вище льоду. Я подумав, що якщо пенні не був ще на вершині, коли я повернувся морозилці втратив владу протягом деякого часу.

+974
Kelly Luong 03 февр. '09 в 4:24

Я зробив свою першу партію ньоккі в ці вихідні, і після досить багато роботи, я отримала галушки, які не мають прекрасний смак. По консистенції було нормально, вони не розпадаються, коли я приготувала їх на пару хвилин. Але він відчував, що я їв картоплю, ні менше, ні більше...

Так я знаю... ньоккі є в основному картоплю. Але все одно всі ньоккі, які я пробувала за ці роки, "звичайний" і "без глютену", у всіх смак досить відрізняється від картоплі. Мені цікаво, чого мені не вистачає.

Я використовував червоний картопля, що я на пару в скороварці, і змішане з картопляним крохмалем і рисовим борошном. (Деякі з наших членів сім'ї не містять глютен.) Я дайте йому висохнути протягом 30 хв до години, перш ніж кинути їх у киплячу воду невеликими партіями і приймати їх, як тільки вони пливли, яка швидко (1-2 хвилини).

Будь-які думки про підвищення на смак самого ньоккі (на відміну від "накрутки" шляхом перевантаження їх з маслом, сиром і томатним соусом)?

+967
Wei Ern 14 лют. 2011 р., 11:50:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нічого не зрозуміло тут, як мені здається. У мене те ж питання.

Визначення: "поштовх" означає, що ребро рухається таким чином, що він врізається в камінь, якщо він був під кутом більше.

"тягнути" означає край ходи такі, що ніколи не зможе різати камінь і землю від залишків, залишених на камені.

Мій досвід показує, що це не має значення. По більшій частині. І в кінці кінців ви використовуєте обидва.

Не має значення, тому що ви просто знявши метал. це буде зроблено однаково добре з штовхає або тягне руху.

Потім, коли ви отримуєте ближче до фінішу, ви отримаєте тонка "нитка" з металу по краю, який повинен бути відділений.

Буде "інший" шлях, який ви зазвичай використовуєте, відокремте його легше і швидше. Я думаю. Дуже суб'єктивне. Просто моє враження.

Крім перерахованого вище я теоретизувати, що відходили переміщення металу за абразивного шламу, який ріже краще, ніж сухий камінь.

Штовхають у метал очищає від мокрої рідоти в більшій чи меншій мірі, і тому, як правило, мають металеву русі по сухій або сухий камінь.

Тому я волію думати, що відходили робить краще, але я не можу придумати жодного доказу цього.

+911
leofarnsworth 12 серп. 2011 р., 04:36:26

Нюанс: я ніколи не робив білтонг...насправді, я повинен був шукати його. Я зробити в'ялене м'ясо, бекон, ковбаси, бекон. Приміром, панчетта по суті беконом, який не курив взагалі. Я використовую сіль і спеції лікування, потім сухим повітрям, щоб зменшити їх вагу на 30%. Це потім в холодильнику. Його можна їсти сирим, але в більшості випадків готують.

Моє мислення полягає в тому, що якщо ви використовуєте нітрити/нітрати і солі вилікувати бекон, ви значно знижуючи ризик. Тоді, як я розумію, Білтонг-це сухого продукту. Так, зменшення активності води ще більше знижує ризик. Крім того, оцет створює кисле середовище...ускладнити спір і бактерій. Це взагалі звучить безпечно для мене, але моє питання буде про "повісити сушитися, приблизно на 2 дні". Як я незнайомий з продуктом, я не знаю, яке остаточне текстури ви намагаєтеся досягти. Загалом, лікувати сухі пагони на 30% зниження ваги (Причина безпеки для цього є зниження активності води). Якщо ви збираєтеся на джерки-фактуру, 2 дні не схоже на мене. Я бачу рецепти онлайн дзвінка, щонайменше, тиждень бовтається. В цілому, однак, я не можу бачити, як це буде середа, мікроорганізми будуть процвітати ст. Я не мікробіолог і фахівець з безпеки харчових продуктів. Просто хтось читає і застосовує те, що я дізнався, так я був би радий бути виправлена, якщо все це звучить поза бази.

+849
Remarkod 11 лют. 2015 р., 01:11:53

Я іду цей рецепт, щоб зробити крем-брюле: http://www.masterchef.com.au/creme-brulee.htm

Я трохи заплутався на правильний тип крему використовувати. Вони перераховують "згущені вершки", але за цієї суміші буде грітися, я повинен бути з допомогою "кулінарія згущені вершки", і це можна використовувати полегшену версію крему, або це буде змінити спосіб приготування?

+832
Lisa Aulurnd 13 лист. 2012 р., 09:19:24

І так, і ні.

Кукурудзяний хліб не обов'язково вимагає чавун. З стиль, який вимагає чавун, емальована каструля не повинна бути використана.

Є два стилі кукурузник, стилі північного і південного стилю.

Південний стиль, приготована в чавунній сковороді. Каструля розігрітій з маслом в духовці, поки не дуже жарко. Тісто потім вилив і хліб пекли.

Цей стиль кукурудзяний хліб-це жирна, хрустка по краях, і як правило, менш солодкі.


Хоча цей стиль зроблений з чавуну, ви не повинні робити це в емальованій жаровні, тому що етап попереднього нагрівання стає занадто спекотно і може зруйнувати вашу каструлю. https://www.lodgemfg.com/use-and-care/enameled-cast-iron-use-and-care.asp

Північний кукурудзяний хліб стиль пухнасті і часто солодше. Тісто виливають у холодну сковороду і запікають.

Як немає підігріву крок, ви можете використовувати будь-яку каструлю для цього стилю, включаючи емальований лист.

+821
florentcm 11 лип. 2019 р., 15:41:51

Я купив цілу варену курку. За даними stilltasty.com і мій досвід, більш ніж на 1-2 дні, я повинен помістити його в морозилку. Але тоді, якщо я хочу з'їсти частину його, я відлиги все це. Так я думав, щоб розбити його по частинах.
Але знову ж таки, частини склеїлися. Тоді я розмістити його під струменем холодної води і відокремити ту частину, яку я хотіла. У тебе є ідея трохи краще?

+751
Alex Holliday 21 груд. 2012 р., 11:20:56

Я виявив, що невелика кількість цукру, покласти в Чилі можна вирізати частину тепла, не достатньо, щоб зробити з нього цукерочку, я зазвичай додаю менше чайної ложки, але якщо ви говорите самозаймання рівня тепла, я не впевнений, що це рішення піде вам на користь. Я також згоден з Jefromi і припустити, що щось кремове додав, Сподіваюся, що це допомагає.

+749
Carlos Ricardo 19 квіт. 2012 р., 17:55:00

Каструлю для приготування їжі зазвичай істотно гасіння--схоже, що ви отримаєте хороший результат для тушкованої курки. Проблема в тому, що ви проти часу/кривий температури. Так що якщо ви стежити за куркою, і зняти її з мультиваркою, коли це просто зробити по своєму смаку, це врешті-решт вдасться піднятися до заданої температури приладу. З плином часу, у вологому середовищі, колаген в курку буде ламатися, і курка буде легко шматувати

+720
Md atiar rahman 4 лист. 2013 р., 08:34:30

Ні, немає різних фізичних процесів. Єдине, чого можна побоюватися, що водонагрівачі можуть бути дуже бридкі місця так, в залежності від вашої системи, ви, можливо, захочете, щоб уникнути питної води. З іншого боку, якщо у вас електричний чайник, то все використовувати означає, що для того, щоб нагріти воду: вона чиста і, як водонагрівач, набагато більш ефективним, ніж нагрів води на плиті.

Ідея про те, що холодна вода закипає швидше гарячої води-це повний і абсолютний брєд. Припустимо, у вас є каструлю, містить літр води при температурі 40°С. Що каструля займе деякий кількість часу, щоб закип'ятити – скажімо, п'ять хвилин. Вода має "пам'ять" про минуле. Він не знає, як він отримав до 40°C, так як він отримав до 40°C не може впливати на те, як довго це бере, щоб зварити з посилання. Іншими словами, будь літр води при 40°C, буде потрібно від п'яти хвилин до кипіння в каструлі. Зокрема, якщо ви покладете в літр води при температурі 20°C в каструлю і почати нагрівати його, це займе деякий кількість часу, щоб прийти до 40°C. Після цього буде потрібно стандартний п'ять хвилин до кипіння. Іншими словами, Сюрприз!, холодна вода довше закипає, ніж гарячої води, тому що по-перше, холодна вода перетворилася в гарячу воду, а потім гаряча вода повинна бути кип'яченою.

+671
jeff jr 5 вер. 2017 р., 02:21:42

Використовуйте сало з хорошим кількістю жиру на ньому (бекон без жиру хрустка який дуже хороший, але не може бути те, що ви хочете з цього приводу).

Використовуйте гарна якість, стандартне оливкову олію в каструлі. Не використовуйте оливкову олію, так як це має більш низьку точку кипіння, а просто дим.

Використовуйте середньому вогні і будьте терплячі. Дивіться бекон готувати-це все-таки радість в собі.

Крім вищевказаних дій, використовувати гриль, як готувати бекон дуже красиво і спалити багато жиру.

Не треба часу на приготування їжі - просто робити це на око. Товсте сало буде довше готувати.

Погляньте на http://www.baconaholic.com на сало добра.

+665
Joseph Rodriguez 7 лют. 2017 р., 08:28:39

Це швидше все залежить від того, як гарячий ви зробите свій горіховим соусом, і те, що ти вважаєш для себе салат. Ви говорили, що перець в салат з капусти (і деякі люди вважають, шатківницю бути салат), але якщо у вас дуже гарячим горіховим соусом, може знадобитися щось більше охолодження.

Я колись зробив дуже хороший моркви шаткованою капусти (jullienned морква, залишили сидіти в рисового винного оцту на кілька годин), але я не можу пригадати, повний список інгредієнтів, і я ніколи не вдалося повторно знайти його ... я, здається, пам'ятаю, що було дотик цукру, кунжутного масла ... соєвий або рибний соус, не пам'ятаю ... це було дуже, дуже просто. (можливо, додала зелену цибулю для гарніру, але це було в основному просто маринований морква)

Ви також можете додати трохи тонко нарізаний червоний лук, зелений цибуля, болгарський перець, паростки квасолі або до нього, але потім ти будеш отримувати на територію салат.

...

Якщо ви не хочете, щоб зробити кокосовий рис, я вважаю, я можу отримати гарну кількість овочів в овочевих людей (наприклад, дітей) з насі горенг. Так як у мене немає хорошим джерелом kejap Маниса, я також змішати в деяких тертої моркви в кінці, щоб додати солодкість.

+620
Robert 28 лип. 2012 р., 09:34:25

Ці продукти, як правило, зроблені, щоб бути тривалого зберігання і не вимагають нагрівання. Після відкривання слід зберігати в холодильнику.

+547
1kostya1 21 серп. 2019 р., 14:30:18

Обидва типи їжу через перфорований екран і яка різниця (для їжі) - це розмір отвору.

Конічна версії (внизу) можуть обробляти більше їжі, перш ніж екран повністю забитий (більше поверхні екрану), і звичайно ви можете просто витягнути конус і порожній шкірки і насіння. У той час як з традиційною їжею млин потрібно розібрати. З деякими харчовими продуктами (цілі томати), ви можете передати їм пару раз через млин, щоб отримати все.

Чому ви могли б вибрати один над іншим:

Якщо ви обробляєте бушелів речі, я б навіть думати не традиційної харчової млині. Ми використовуємо 1/2 кінських сил ремінним приводом гвинтовий соус Maker і він вже займає кілька годин нам, щоб зробити ~200 банок. Я став zenist якщо хтось простягнув мені традиційні млини з бушелів помідор.

Для домашнього використання і приготування їжі для 20 осіб традиційної млини є великим, оскільки ви можете просто покласти її на горщик, піти і кинути в DW. Немає кріплення метушня, і поміщається у звичайний шафа. Ви можете знайти гідний італійський зроблений за $20 в Північній Америці.

+510
Sy4tech 5 серп. 2018 р., 03:29:34

Там немає надійного способу зробити це в загальному випадку, крім як створити другу партію без додаткових гострого перцю (або зниження кількості), і об'єднати їх. Звичайно, тоді вам буде в два рази більше продукту.

У деяких випадках, додавання маскуючого агента, як сметана або сир, що приручити силу пряність може допомогти, але ці методи було б дуже дивно з китайським стравою.

В залежності від ступеня, в якій у вас є більш-пряним соусом, просто використовуючи його більш економно, може допомогти. Традиційно китайська їжа не плавати в соусі в будь-якому випадку.

+502
Joel Turrisi 3 лист. 2017 р., 20:38:42

Я завжди використовую "нормальний" шоколадні батончики замість шоколаду Бейкера. Важливо пам'ятати, що ви використовуєте хороший якісний шоколад з високим відсотком какао.

Що сказав, Є різні види шоколаду пекаря, тому важливо, що ви використовуєте шоколад, який схожий. Наприклад, якщо рецепт вимагає для шоколаду Бейкера з високим відсотком какао, я б дійсно замінити його на шоколад з високим відсотком какао. Однак, якщо вони використовують її в якості шоколаду патрони в рецепті, можна взяти шоколад з такою ж кількістю какао (або шоколад з меншим какао, якщо смак вам більше подобається).

Кожний шоколадний смак трохи відрізняється, тому, можливо, вам доведеться зробити рецепт пару раз, перш ніж у вас є точні аромат, який ви хочете. Високий відсоток шоколадні батончики дешевше і дуже приємний смак, тому їх використання подарує вам чудовий результат.

+445
Hammi Cloud 5 бер. 2017 р., 21:28:38

Я не спекти Бейліс і шоколадний чізкейк ніколи не використовуйте цукрову пудру - завжди працює для мене

+429
Nagy Janos 26 квіт. 2017 р., 14:59:36

Додати рідину в порошок, а не навпаки, ідеально (не так практичні в домашній кухні), туман рідина в порошок.

@rumtscho прямо заявивши, що немає ніякого розчинення, тільки дисперсія. Багато дрібнодисперсні порошки грудку, навіть деякі добре розчиняється і гідрофільні речовини поводяться так (полісахариди, як, наприклад, агар). Механізми абсолютно різні, але поверхневого натягу рідина завжди є чинником, тим дрібніше порошок, тим більшу роль він відіграє в опір змочування.

Ви робите колоїд. Для ефективного розсіювання, вам потрібно високого зсуву. З досить поперечна сила, температура рідини стає проблемою для більшості комбінацій. Тому електричний ручний змішування буде подолати проблему злипання дуже швидко.

Крім того, навіть при майже киплячої води або молока, якщо додати невелику кількість за один раз і утворюють густу пасту спочатку виделкою або палицею, ви виявите, що низька вологість пасти (скажімо 25-35% Вт/Вт) - це не тільки досить безболісно зробити, але і безболісно худнути з великою кількістю рідини. Додаткового змочування і поступового розширення рідкій фазі є значно менш енергоємним.

З гарячою рідиною, залишені з грудочками стоячи в ньому, зменшується поверхневий натяг, як правило, деякі згустки зламати даний момент часу.

Додати рідину в порошок, а не навпаки, незалежно від того, чи використовуєте ви блендер або робити пасту вручну. Гарячої або холодної рідини не повинно бути особливої різниці.

+387
shal dark 22 груд. 2014 р., 19:37:49

На сайті кави, в ньому є калькулятор. Місце кількість чашок кави ви бажаєте, і він говорить вам, скільки кави потрібно використовувати і скільки води використовувати. Я поставив 8 чашок, і це дає наступне. На 8 порцій вживати каву 8 ложок меленої кави і 6 чашок води. Що?!?!?! це 6 вісім унцій чашки 8 унцій шість чашок кави?

+377
miriam hernandez 18 серп. 2014 р., 11:49:35

Я все ще дилетант у цій області, проте, мій нинішній ментальної моделі полягає в тому, що шлях до розробки більш смак, повільно зрощуючи багатьох поколінь дріжджів.

Так що, потенційні проблеми з дозволяючи своїм молодим дріжджів вам весь цукор відразу все, що вам значно скоротити час і кількість поколінь.

  • Один варіант-нехай ваші дріжджі розмножуються в невеликій частині вам повний тісто, перш ніж він приєднається до рештою тестом.
  • Іншим варіантом є, щоб ваші дріжджі розмножуються в холодильнику.
  • Третій варіант-зробити обидва.
+364
KoushikDe 9 лип. 2016 р., 15:26:18

Нещодавно Я обідала в ресторані суші, які були закуски під назвою Буффало креветок. По суті, її смажені креветки в соусі Баффало.

Описати страву більш конкретно. Сама по собі креветки-це найм'якше, тісто такої ж консистенції, як і сама креветка. Тісто виходить дуже легкий і пухнастий, з м'яким хрускотом зовні.

Я вирішив з'ясувати, як створити таку страву. У чому секрет приготування в клярі креветок виходять настільки м'якими? Також, у чому секрет приготування пишною кляр для креветок, трохи хрусткий зовні і не вийде сухуватими, коли додали соус?

Я ціную будь-які поради про те, як досягти цього.

+315
Ch333 15 квіт. 2011 р., 05:35:21

За даними король Артур борошно, тісто, починаючи з autolyse крок може домогтися бажаного результату:

"У autolyse є м'яким змішування борошна і води в рецепті хліба, потім від 20 до 60 хвилин відпочинку. Після відпочинку, додала інші інгредієнти і замішувати починається".

У autolyse приносить наступні переваги для складних хліба тіста:

  • Борошно повністю гідратів. Це особливо корисно при роботі з цільнозерновий борошна, оскільки висівок пом'якшує шкіру, зволожує, зменшує їх негативний вплив на розвиток клейковини.
  • Клейковина облігації починають розвиватися без яких-небудь зусиль з боку Бейкер, і час замісу відповідно скорочується.
  • Каротиноїдні пігменти залишаються незмінними, що призводить до поліпшення кольору, аромату і смаку.
  • Ферментація протікає в більш повільному темпі, створюючи умови для повноцінного розвитку смаку і краще лежкість.
  • Тісто стає більш гнучкою (еластичної), що дозволяє легко розширити. Це призводить до легше формувати, більший обсяг буханця, більш відкриту структуру м'якушки і скорочень, які відкривають більш повно.
+313
Klas Mellbourn 19 лют. 2018 р., 02:35:57
Питання на розуміння і маніпулювання смак продуктів. Не на "що відбувається з Х?", який взагалі не по темі. Будь ласка, не використовуйте, якщо єдина зв'язок полягає в тому, що ви хочете, краще-дегустація продуктів харчування, це мається на увазі в кожного питання на сайті.
+300
Mailapalli Kumar krishna 21 січ. 2012 р., 09:32:37

Як швидко ви використовуєте яйця? Якщо ви не можете додзвонитися яйця в тиждень (незалежно від розміру ви купуєте), я б зберігати їх у холодильнику, просто тому, що яєць буде старіти швидше при кімнатній температурі, я оцінюю тиждень витримки на кожен день з холодильника, але він змінюється в залежності від пори року і т. д.

Крім того, подумайте, як ви збираєтеся використовувати яйця ... якщо ви робите млинці, збивати яєчні білки та інші рецепти, які вимагають теплих яєць, я б швидше покинути їх.

Особисто я в холодильнику -- не тому, що я думаю, що теплі яйця шкідливі для здоров'я, а тому, що у мене немає хорошого місця, щоб зберігати їх в іншому випадку. Також, як я не є центральний кондиціонер, кондиціонер не на моїй кухні, і це було в 90-е або вище (F) протягом останніх декількох тижнів.

Я також не знаю, скільки правди є в яйцях підбираючи аромати-я, як правило, щоб додати речі, щоб мої яйця (цибуля, перець і т. д.) що я не знаю, що у мене буде чистий аромат яйце крізь; можливо, якщо б я робила безе, я б захвилювався, але я міг би також просто покласти яйця в контейнер, який щільно. Я думаю, що ви можете легко зберігати яйця протягом місяця або більше в холодильник, вона буде більше часу, щоб поглинути аромати, якщо нічого іншого.

+298
Bobby Joe 5 лист. 2016 р., 11:40:23

Можливо використовувати газове кільце редуктора підйому сковороди або каструлі від початкового конфорками.

Там, здається, бути різних форм і розмірів, як голий метал або емаль потрібне покриттям в різних торгових точках.

enter image description here

enter image description here

Як довго вони не пищать самі проти будь каструлі або варильної панелі звучить відносно дешеві і легко замінити розчин, і не вимагають заміни всієї плитою.

Вони також, здається, не впливають на печі або ефективність розподілу тепла негативно в будь-якому істотним чином.

В якості альтернативи ви можете використовувати якийсь газ кільце тепла дифузор, хоча я підозрюю, що вони будуть мати більший вплив на продуктивність та ефективність.

enter image description here

+296
G76 6 вер. 2015 р., 13:41:39

Нещодавно я встряв у обговорення з власником ресторану про використання рослинного масла, телевізором з плоским верхню решітку. Ми готуємо маринована куряча грудка з плоским верхом і я використовую масло, тому що я вважаю, що це знижує Кук і додає смак до м'яса. Мене вчили неправильно?

+294
Roger Collins 28 лип. 2019 р., 18:43:08

Я хотів би почати з допомогою ванільних бобів в деякі з моїх рецептів. Я зазвичай використовую Мадагаскар Бурбон ванільний екстракт і питає, якщо замір був той же, тобто 1 чайна ложка ванільного екстракту = 1 чайна ложка ванілі бобів. Я думав, що я десь чув, що паста набагато сильніше. Був би вдячний за будь-яку зворотний зв'язок.

+251
atiqkhaled 19 січ. 2019 р., 07:40:58

Коли я жив у Марокко я купив маленький глиняний таджин, щоб принести додому і я готую в них з того часу, кілька років. В основному на Конвекційні печі, і один раз на плоскій поверхні плити. Я тільки що купив будинок з плоскою поверхнею електрична плита, і це перший раз, коли я використовував таджин ось ви і дійсно сильний запах горілої пластмаси! Мій чоловік тільки що почистив грубку (з хімікатами), який я нібито повинен був бути причиною, але насправді? Горілої пластмасою пахне? Будь-які ідеї тут??

+225
moe 21 квіт. 2013 р., 03:06:31

Я змішав джин, горілка, ром і віскі разом, покласти його в пляшку з водою, і залишив його протягом приблизно 1 місяць, буде мені погано, якщо я його випила?

+224
nemeczzz 20 лист. 2012 р., 04:03:45

Який тип скла? Якщо це боросилікатне скло (використовується в лабораторному посуді і Corning виготовлений з термостійкого кухонні приналежності до Пірекс бренд був проданий) ви не повинні мати ніяких проблем, до тих пір, як ви справляєтеся з ретельно скла (боросилікатне скло трохи більш крихкий, ніж більш поширені з вапняно-натрієвого скла, але має більш кращі теплові властивості, що робить його гарним вибором для використання в печі, і деякі плити). Вапняно-натрієве скло також може бути прийнятною, якщо вона загартовується, але це вимагає іншого типу лікування, так як це менше впливає крихкий, але більш схильні до теплових ударів.

+218
Do Anh Tu 14 трав. 2016 р., 16:43:46

Я мав це статися тупо наступний рецепт, який сказав, щоб полити яєчний жовток в крем, коли очевидно, що це повинні бути гарячі вершки в жовтки і цукор! Я робила без цукру версії і замість того, щоб робити те, що мої інстинкти сказали і просто заміна цукру підсолоджувачем я просто пішов за листом... а також бути трохи занадто жарко в духовці, так що я отримав солодкий омлет або кислого молока. Тим не менш, я врятував його, поки він ще теплий, теж все Крем-Брюле у велику миску або глечик і збивайте до тих пір, поки текстура знову стає гладкою. Спалили шкіру від вершини дав йому велике коричневими цяточками, так що я кинув трохи мускатного горіха у мене є, щоб приховати це! Текстури ще трохи зернистості, ніж правильне крем-брюле, але наблюдаемы...

+208
Jason Boyd 23 лист. 2019 р., 17:11:21

Це нормально, щоб заморозити кістки для запасу. Акції ви можете зробити собі бути заморожені.

Слідуючи самим суворим правилам до листа, ви не повинні мати ваші акції, або будь-який компонент, з якого він був зроблений в "небезпечну зону" (від 40 ° F до 140 F, 4 C до 60 C) протягом більш ніж кумулятивних 4 години протягом свого життя. Зверніть увагу, що це така ж норма, як якщо б ви використовували свою тушку, щоб створити запас.

Це буде легко дотримувати це правило, так як немає необхідності звільнити тушку, перш ніж додавати його в каструлі. Вона відтане, а пот доходить до температури.

На практиці запас набагато більше, ніж товари, що швидко псуються, вона зроблена з, так довго, як ви правильно ставитеся до цього по-своєму правий (охолодити його швидко після внесення його, як у крижаній водяній бані), то при 40 Ф / 4 з абсолютно так само швидко, як це можливо, тоді і вам буде добре (за умови, що тушка не раніше засланих).

+186
Snuker151 2 січ. 2012 р., 20:15:31

Можливо, ви захочете спробувати десем стартера. Погляньте на десем грунтовка, яка також пов'язана на сторінці Вікіпедії. Стартові інструкції до кінця. Загальне знання каже, що десем стартера не повинна вийти вище 65F, який звучить ідеально для вашої ситуації. (Це насправді добре, якщо він буде тепліше, ніж, що, хоча.) Традиційні умови для створення стартера 50-65F, і я думаю, що ви повинні мати площу, як мінімум, в цьому діапазоні температур. Я не думаю, що висота має бути проблемою в швидко заводиться, стартер, і він може реально допомогти в разі десем стартера, дозволяючи внутрішні губки, щоб рости трохи легше.

В основному, це сухе тісто рідкої закваски -- відрізняється від типової гоупи або рідку опару стартера більшість людей працювати. Ви починаєте стартер по суті взявши трохи води і замішувати приблизно стільки цільнозерновий борошна, як це розумно зробити дуже сухий маленький кульку тесту. (Цільна пшениця є традиційним, але ви можете використовувати інші зернові культури -- жито, ймовірно, будуть ефективні, але це не традиційний "десем.") Потім закопати його в борошні. Стандартна практика-викинути половину від кожні 24 години, а потім додати води і борошна, щоб повторити. Ви також можете почати з дуже невеликої кількості і поступово збільшуйте м'яч.

В кінці кінців, ви будете витягувати м'яч з Один день і він буде дуже м'який і губчатий. Це, ймовірно, відбудеться протягом тижня при низьких температурах, але це може зайняти більше або менше. У цей момент, я зазвичай роблю кілька годувань протягом 12 годин, перш ніж використовувати його, щоб спекти хліб. Якщо ви хочете забезпечити сильний стартер, я б також робити регулярні годувань на кілька днів, щоб дійсно отримати усталеної культури.

Ви можете легко перетворити десем стартера на вологий версію, як тільки вона встановлена. Просто додайте води, щоб отримати потрібну текстуру, а годувати залежно від стартовий рецепт, який ви хочете слідувати.

І, звичайно, можна використовувати для випічки інших сортів хліба. Ви також можете конвертувати його в інший тип борошна після створення.

Чому це працює краще при більш низьких температурах? Я ніколи не пробував при дуже низьких температурах (я мав успіх з Temp 65F або так), але у багатьох людей. Я думаю, ви могли б бути в змозі отримати більше стандартної вологою культури закваски буде не менш 50р температур -- я рекомендую тільки спосіб десем, тому що цікаво, це те, що багато людей використовують при більш низьких температурах.

Якщо він працює краще, я припускаю, що це якось пов'язано з тим, як дріжджі і темпи зростання бактерії змінюються при низьких температурах. Обидва є невід'ємною частиною закваски культури, але занадто багато одного і мало іншого, і стартер може підвести. Ще на самому початку створення стартера, бактеріями набагато активніше, ніж дріжджі, і вони виробляють багато побічних продуктів, у тому числі кислоти, які сприяють закисання. У перші кілька днів, ви часто в кінцевому підсумку з надлишком оцтової кислоти (частково з-за бактерій, які небажані і в кінцевому рахунку відмирають у стартовий процес), у той час як зрілі стартер повинен виробляти більше молочної кислоти. Надлишок оцтової кислоти відомі значущим інгібітором росту дріжджів. Так, при більш низьких температурах, дріжджі можуть рости дуже повільно і не в'їдалася в усі, якщо є занадто багато оцтової кислоти навколо. Висока борошно частка в десем стартера може звести нанівець усе, що оцтова кислота на ранній стадії, більш ефективно, ніж у вологому стартера. Принаймні, це те, що я теоретизирую.

Незалежно від науки, що багато людей мають успіх з десем техніка стартера при низьких температурах. Якщо вам не подобається стверджуючи, що тип стартера (яка мені особисто припала до душі, тому що здається, щоб залишатися свіжим довше з меншою кількістю годувань в холодильнику після створення), ви можете додати більше води, якщо стартер встановлюється.

А за те, що тісто після початку випічки, є багато способів зробити тимчасову вологе тепле простір. Якщо у вас є кілька невеликих закритих приміщеннях, що не дозволяє багато циркуляції повітря ззовні (мікрохвильова піч, невелика духовка тощо), поставити тісто туди разом з чашкою гарячої води. Оновити гарячої води по мірі необхідності, щоб зберегти потрібну температуру. Якщо у вас немає такого простору, ви навіть можете взяти великий широкий, ніж високий картонну коробку, відрізати верхні клапани, ущільнення дна пакувальною стрічкою, і інвертувати його на тісто разом з чашкою гарячої води. Я використовую такі саморобні ящики для вистоювання протягом багатьох років, поки я насправді дали вікні перевірки правопису в якості подарунка.

Чесно кажучи, ви можете дозволити рости хліб на заквасці при більш низьких температурах, що дозволить збільшити певні елементи смаком. Просто на це потрібно більше часу, а іноді вам доведеться використовувати різну кількість закваски в рецепті, щоб не в кінцевому підсумку з булкою, що занадто кисло, в кінці кінців. Але це буде залежати від рецептури і особливостей вашого зрілого стартера.

+182
Erlend Graff 10 груд. 2018 р., 21:06:37

Наприклад, різні методи різання, такі як жульєн або терпким. Я знаю, що це ніколи не може бути таким же, як відвідування належного приготування їжі, але ще з гарною книгою, з картинками або ще краще онлайн-відео ви можете чогось навчитися. В основному я шукаю місце, щоб отримати експрес-курс, в якому ти будеш вчитися в належному кулінарного коледжу.

+43
Purushottam Sharma 20 бер. 2013 р., 01:25:32

Аромат не випаровується, якщо вони досягають точки кипіння. Це температура, при якій молекули отримують достатньо енергії, щоб "літати" і поширити. Наприклад, смак багатьох спецій дає летких сполук, які "літають" навіть при кімнатній температурі. Є багато інших прикладів летких сполук в рідинах. У тих випадках, смак може бути дано (чи прийняті, залежно від точки зору) в рух парою, що утворюється в процесі

+14
medicengonzo 13 черв. 2016 р., 19:42:09

Планувати заздалегідь.

Коли я роблю щось на зразок ломки курка або потрошіння риби, я роблю тазик з водою, перш ніж я почну і кілька аркушів кухонне рушник вже відірвав рулон і поміщений під рукою.

Я взагалі умиваю руки в тазик спочатку потім закрийте кран, щоб промити їх під проточною водою.

Я досить часто буду чистити кран і протерти басейну з чистого спирту, коли я закінчу. Мені не подобається, як дезінфікуючий засіб для рук гелі відчуваю, так я повадилася купувати великі пляшки з номера-гель дезінфікуючий засіб , що я долити невелике тягати пляшки, але один раз у мене була велика пляшка, я виявив, що це було зручно для всяких таких речах як вдома, хоча це не те, що продається для.

+13
Zeph Rexx 8 квіт. 2017 р., 14:18:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil