Яке бидло у нас "яловичину" з США?

Який тип великої рогатої худоби (тобто корів) ми зазвичай отримують наші "яловичина" від? Існують різні варіації корів - наприклад, Лонгхорн, бик, Buffalo та багато іншого - але коли я купую "яловичину" на ринку я ніколи не говорив, що це за бидло м'ясо походить від просто сказати, що це яловичина. Є кілька ресторанів, які спеціалізуються на приготуванні певного м'яса великої рогатої худоби і скаже вам, що певного виду худоби на м'ясо, але не тоді, коли ви купуєте собі м'ясо.

Тому, як правило, коли ми купуємо "яловичина" на ринку, що таке бидло?

[Редагувати]

Коли я кажу "яловичина" я м'ясо "США яловичини"

+299
Joel Bell 29 бер. 2017 р., 23:51:11
26 відповідей

Я був під враженням, що ксантанова камедь може бути використана в хліб з метою підвищення гідратації і зробити його пухнасті. Я пробував три рази (0.5% - 1% від маси борошна) в двох різних рецептів (круасани і булочки регулярно), але тісто було не помітно простіше працювати, не піднявся він зовсім як зазвичай. (Я не зробив контрольного тесту, тому важко точно визначити причину.)

Я знаю, що ксантанова камедь зазвичай використовується в хліб без глютену, але це не те, що я тут. Я читав (але не пам'ятаю джерело), що він може бути використаний в звичайному хлібі, щоб зробити легшим крихту, але в моєму обмеженому експерименти, що не представляється випадок.

Чого я чекала від додавання ксантанова камедь в тісто?

Я також бачив деякі рецепти печива, які закликають до нього, але я не міг зрозуміти, яку роль він повинен був.

+1000
gunfulker 03 февр. '09 в 4:24

У цьому прикладі сторінці пояснює все здорово і з картинками:

Басматі приготування

Фокус в тому, щоб використовувати рису:співвідношення води 1:2, тому на кожну чашку рису додати дві склянки води. І тримати в закритій кришкою, як тільки вода закипить.

Для всього страви ви хочете, щоб рис трохи липкий, тому він не падає вилка або палички.

А на питання "чому?" начебто рису займає більше часу, щоб готувати і втрачають більше крохмалю, ніж паста, тому ви можете не тільки варять у 5 літрах води.

+976
speka 9 бер. 2010 р., 15:11:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я був у супермаркеті, і там були 2 види олія рослинна рафінована, з дуже різними цінами. Є підстави вважати, що дешевше-це різного якості? Я маю на увазі обидва рафінованої олії з насіння ріпаку, так що я цікаво, якщо ціни тільки в результаті різних марок.

Я в курсі, що для нерафінованої олії, яке цінується за смак, такі як оливкове масло, то відповідь очевидна - різні оливкові олії дають дуже різний смак, і, як правило, чим вище ціна, тим краще якість. Як рапсове масло повинно бути (теоретично) бути більш або менш без смаку, я цікаво, якщо це все-таки справа.

+949
Wynde Espino 9 лют. 2016 р., 17:11:38

Дуже хороший спосіб домогтися глибокого зеленого кольору б додати порошок спіруліни, або, можливо, ячмінь і пшениця трава порошок.

+929
Girma Belete 31 бер. 2010 р., 01:56:12

Я роблю хлібні миски для супу. У мене ще тісто на булки, як ви думаєте, чи є різниця приготування короваю з хлібом рецепт миску? Хліб рецепт чаша, здається, досить стандартний рецепт хліба.

+925
Janamerha Caya 6 лип. 2014 р., 16:47:05

Не їжте цвіль - виріжте його. Напевно, відскребти його з м'ясом. Я не знаю, якщо хто-небудь може прокоментувати, використовуючи щось, щоб запобігти зростання, як терти вниз з алкоголем.

Якщо я не помиляюся, ви повинні, ймовірно, не є зовнішній шар м'яса.

+889
edwincool2 9 вер. 2017 р., 00:46:19

Що буде з шоколадний торт, якщо я додав одну чашку киплячої води замість двох, і я не усвідомлював цього, поки його пекла? Буде це їстівне?

+854
Andrew McHugh 27 лип. 2015 р., 09:07:50

Я купив 24 чашки кекс лоток з магазину постачання ресторану, тому що я пекти кекси для весілля моєї дочки. Чашки звичайного розміру, просто в одній великій каструлі. Я повинен помістіть каструлю на середній стійці, як звичайно, і їм потрібно довше випікати?

+814
Gord Sellar 16 лют. 2010 р., 12:01:45

При внесенні гною, мені легше, щоб не було грудочок, додаючи рідину, щоб крохмаль трохи в той час. Потім, щоб використовувати його, додати трохи кашки на деякий час, щоб ваш соус і довести його до кипіння. Потім додати більше рідини, скільки необхідно для досягнення бажаної товщини.

Ще одна ідея, якщо ви не дбаєте про жиру, щоб зробити соус з кукурудзяним крохмалем. Оскільки ру приготував вам уникнути сирий смак крохмалю. Для ру, у мене ніколи не було грудочок проблеми при додаванні крохмалю безпосередньо в розтоплене вершкове масло.

+793
Shushil Joseph 4 серп. 2016 р., 23:56:17

Нарешті я дізналася його називають "кину" в Індії.

+763
Deepa Karki 20 серп. 2017 р., 07:58:28

Чемпіон-типу подрібнення соковижималки для моркви; зуби взяти їх на частини, отримуючи з нього всі соки, залишивши сухої целюлози. Я бачив змішані звіти про те, як добре вони працюють на зелень.

+736
user130046 28 черв. 2011 р., 12:42:17

Покласти курку в борошно 1-го натискання, щоб зробити його палицею. Потім в яєчної і останній в сухарях. Випікати при належній температурі і повернути на півдорозі. Я користуюся антипригарним алюмінієвої фольги в лінію керамічної каструлі, а потім використовувати Пем оливкова олія брызга на фольгу і зверху курку. Справляє дуже вологий курячої грудки кожен раз

+733
apsdehal 17 лют. 2017 р., 18:57:03

Я ніколи не бачив спеціальний ніж, але я часто використовую довгі, тонкі, гладкі персики (не зубчастим) лезом. Ріже чисто. Не прилипає. Не хрускіт бабла.

Єдиний ніж я б не хотів бути зазубрене лезо, оскільки, як зуби "гак" матеріал на розрив.

+580
SirBernardofOz 19 лип. 2019 р., 06:49:53

Метод, який ви описуєте, говорить, що ви покладете весь сир в один ряд, якщо ви зробите це поспіль, товстий він буде плавити важкий час. Замість жирною лінією сир рівномірно розподіліть по всій блін, може тримати близько 1см від краю безкоштовного сиру, щоб допомогти зменшити мокнутие після прокатки.

+514
KillToZet 28 січ. 2011 р., 17:06:40

Важливо, щоб ваші яйця до кімнатної температури. Я використовую цей простий рецепт для всіх безе:

  • 4 яєчних білка
  • 2 ст. л. цукрової пудри
  • Щіпка винного каменю

Крем тартар-це те, що дійсно робить яєчні білки, щоб ущільнити красиво.

+434
Nush 13 трав. 2016 р., 23:48:37

Який контейнер, як ви кажете, найкращою для заквашувати овочі може не є конкретний, об'єктивний відповідь, тому що те, що ідеально підходить для закваски один овоч (єдине, множинне, досвідчений чи ні) не може бути ідеальним для бродіння ще. Корейська onggi однак має довгу історію ефективного застосування в якості бродильної ємності з причини, мабуть, не тільки його форму (який прекрасний), але і ступінь її пористості.

enter image description here (фото)

+413
VICTORIA VIC 26 серп. 2018 р., 16:36:06

Для тортів Місяця, луг вода допомагає зберегти випечене тісто м'яке і зроби його коричневим добре, коли запечені.

+379
pavlukivan 2 жовт. 2018 р., 14:39:05

Холодильник залишив відчиненими і знайти мишей послідом, звичайно, кілька досить вагомих причин, щоб не (за)надто багато думаю перед тим як скинути всі відкриті елементи, як мінімум все, що не щільно і надійно запечатані всередині контейнера.. кидання їжею-не є добре, але все, що ти сказав, вказує на цього з необхідності виключити можливість, що хтось хворий. Я був би схильний звалювати все. Всередині холодильник міг зробити з ретельного миття, а також до зариблення.

Крім цього, це буде залежати від температури навколишнього повітря і те, що витерпіли максимумом, Котор температура всередині знеструмлений холодильник. Як правило, якщо в холодильнику не залишили відчиненими для проживання шкідників, більшість ваших зміст Волд не сильно деградувати, якщо взагалі за пару тижнів при 15-25С. Усередині закритого холодильника, коли вимкнений, повітря, що знаходиться всередині повинна бути достатньо низькою відносною вологістю повітря та там би не велике поширення/обмін з навколишнього повітря.

+346
msargenttrue 1 черв. 2012 р., 15:53:12

У мене немає доступу до холодильній техніці, тому я використовую пюре в якості замінника яєць. У мене пластиковий (з металевою та гумовою кришкою, як банку, але контейнер пластик) купив в магазині універсальний соус, який сидів на холодному підвіконні... пару місяців, напевно? Я використовував його для випічки пару тижнів назад без проблем.

Справа в тому, що пузириться, і там був величезний викид газу, коли я відкривав цей раз. Він пахне в точності , як пиво. Немає абсолютно ніяких слідів "тухлий" запах, ні де-небудь цвіль може - він просто пахне як буд-то світло.

Я дуже поганою, і я взагалі намагаюся не викидати їжу, якщо це насправді пахне гнилизною або формування. Враховуючи, що я буду пекти кілька ложок його в якості замінника яєць... це ще навіть віддалено не безпечний?

+324
DOAF 19 бер. 2017 р., 01:11:20

Я просто відкрила нову пачку шпинату, який за два дні до його використання за датою. Вона була зберігатися в холодильнику, можливо, 6С з учорашнього дня.

Я помітив, що деякі листки мають маленькі коричневі крапки на них в середині і по краях. Деякі листки також злегка порвана в деяких місцях. Браунінг-це трохи схоже на те, що ви бачите на зображенні: https://www.quora.com/How-can-you-tell-when-spinach-has-gone-bad

Ці коричневі крапки/сльози ознака шпинат зіпсувалося або я можу з'їсти його(в тому числі коричневі біти)?

Навіщо його розвивати, якщо він використовується дата і була в холодильнику?

В чергову статтю, відповіді каже, що ви можете копіювати будь-які "пошкоджені" частини і тим не менше їм, так як деякі його частини пошкоджені не безпечніше просто відкинути все?

Знову ці деталі дуже пошкоджені, тому що це, здається, дата та в холодильнику для мене. Просто ці коричневі крапки на кількість листя змушує мене відчувати себе незатишно. Якщо я видалити коричневі частини, зварити його і використовуйте приготований шпинат на наступний день, не так lkely розробили більше проблем в цьому випадку слід використовувати його в той же день?

Є що-небудь ще я можу виглядати, наприклад, неприємний запах, який я не помітив, до речі?

+175
user267280 8 вер. 2012 р., 06:01:32

Ні це не безпечний він перевищує МСХ часу і керівні принципи температуру.

Дивіться наступні керівні принципи

http://www.fsis.usda.gov/wps/portal/fsis/topics/food-safety-education/get-answers/food-safety-fact-sheets/safe-food-handling/danger-zone-40-f-140-f/ct_index

+124
NeilNie 7 вер. 2015 р., 13:45:58

Аромат кави складається в основному з легколетучих речовин. Людини смак у чому залежить від запаху, коли ви навіювати деякі кавові аромати, ці летючі речовини набудуть твій носової порожнини і сприймає. Навіть під час пиття слід аромати пливуть в ніс. Коли пішов, ці хімічні речовини випаровуються і розсіюються у невизначуваних кількостях у повітрі. Після розігрівання, навіть більше ці аромати будуть видалені, це означає, що ви п'єте каву позбавлена багатьох її компонентів аромату. Як тільки вони пішли, гіркий смак стає домінуючим, і це робить смак кави дуже неприємний.

+123
jayWHY 13 черв. 2013 р., 03:59:26

Я вважаю, що "снек ящики", як правило, бути такої ж температури, як і інші в холодильник і просто існувати як місце для вас, щоб загін для дрібних предметів/Kid-дружніх продукти. Я знаю деяких людей, які поставили пудинг, сирні палички і т. д. в їх ящик з їжею без проблем.

+93
Joshua of X 8 серп. 2012 р., 01:07:11

Відповідь на це відповідь на кожне питання продовольчої безпеки за участю м'яса і інших швидкопсувних продуктів: скільки часу, як він у зоні небезпека (40 - 140 Ф, приблизно 4 - 60 С)? Якщо він був у небезпечних діапазон для більш 2-4 годин, це ризик. Чим вище температура в зоні, як правило, більш ризиковано це.

Ви повинні оцінити, наскільки великий ризик ви вважаєте, що бути. Я звичайно не можу нікого в групу ризику (діти, літні люди, ослабленої імунної системи) з'їсти курку. Я б не з'їсти його самій, але якщо вода була 40 F або нижче, - це досить холодно-але якщо це так, то це по суті охолоджуваний під водою, що було б чудово.

Якщо ви працювали в ресторані, вам, звичайно, потрібні, щоб відмовитися від їжі, якщо він був залишений в холодній воді кімнатної температури на ніч.

+81
Dawid Broda 12 лют. 2015 р., 15:19:45

Біле вино йде відмінно з мідіями і вам не потрібно багато, приблизно. 4 см в каструлі буде робити. Чи дійсно різотто (але я віддаю перевагу вермут) або соусів.

+81
MoonWalker 24 груд. 2019 р., 12:00:19

У дуже малих зусиль, так ви можете зробити це з каструлю. Покласти в 2-4 унції масла в залежності черепок розмір горщика і як багато цибулі в каструлю проведе. Встановити його на низькому рівні. Повернутися 8 годин пізніше.

+50
UberSteak 2 січ. 2017 р., 20:54:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil