Можна зробити хрусткі, хрусткі консервованої моркви з морквою?

Я розумію, що це просто питання ліні і, як такий, якщо відповідь " ні " Що ж, чудово, але як людина, яка любить зручність морква консерви, а також має свіжий, хрусткий шматочок моркви...

Чи є спосіб, щоб приготувати моркву консерви такі, що вони будуть хрусткі, як посмажити свіжу моркву можна?

+970
Sree Jith 21 серп. 2016 р., 05:27:26
34 відповідей

Готувати з іншими людьми. Є кухня партії.

Тоді ви отримаєте безліч людей, що працюють в той же час, і ви не повинні робити всі! Закуску для людей, щоб жувати на, як вони готують, і добре укомплектована кухня та їжа.

Це швидше, більше людей означає більш нову їжу, коли ви вичерпали всі ваші звичайні рецепти.

+970
Lambart 03 февр. '09 в 4:24

Як правило, така суміш (увінчаний з картопляним пюре) називається пастуший пиріг, але з додаванням кори... я поняття не маю, як це називається ;-)

При приготуванні в пиріг усі вже приготовлено до здачі його у форму для випічки, за винятком кори.

Тому все, що вам дійсно потрібно зробити, це переконатися, що ваші скоринки готують в потрібне зроблено-Несс. Пюре можна зберігати в нижній частині кори, трохи вологим, але насправді вона не повинна вимагати набагато більше, ніж ти зазвичай будуть готувати, якщо такі є. Це залежить від того, наскільки гарячий ви спекти пирогів.

Я зазвичай варю їх у 425F так що я отримую хороший коричневий на моєму корі і близько 15 - 20 хвилин, але це буде залежати від вашого рецепта кори. Я б слідувати рецептом скоринкою рецепт випічки і додати, може бути, 5 хвилин.

Потім ви можете спробувати цей пиріг і регулювати тривалість підтримку у відповідності з вашими особистими перевагами.

+958
Regina Kim 8 жовт. 2013 р., 23:07:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли мій шоколад печиво було занадто солодким, я поклала подрібнені волоські горіхи і фундук поверх тісто до того, як я спекла їх, і коли вони вийшли з Овен і посипати трохи солі зверху на печиво.

Це допомогло пом'якшити солодкість багато.

+929
Dutchy 18 лист. 2017 р., 04:05:32

Я думаю, це тому, що якщо ви миєте гриби, потім відразу смажити можна до речі додати ще води і (частково) їх пара.

Гриби промити, килимок сухий, і покласти їх в прохолодне місце на паперовий рушник на пару годин перед приготуванням. До цього часу велика частина надлишку води, ймовірно, зникли.

+906
Remus Buzatu 4 лист. 2010 р., 01:11:35

Голосуйте за Кріс (я не є реп ще). Хоча я вже давно не в кулінарній індустрії, я закінчив кулінарну школу (Скоттсдейл кулінарного Інституту) кілька років тому і працював в парі елітних кухонь (зокрема, Крістофер Гросс). Якщо ви хочете готувати вдома, дивитися і читати кулінарні книги/журнали. Проте, якщо ви думаєте, що ви хочете готувати професійно, навчався під доброго кухаря важко перевершити. Приготування їжі-це важка праця в будь-якій кухні, але ще важче, коли стандартами смаку, текстури і презентація досконалості, з кожної пластини.

Тому якщо ви належите до останньої категорії, моя порада-піти працювати на кращого шеф-кухаря ви можете знайти. Прийняти низьку заробітну плату, якщо ви повинні залишатися мотивованим, і зробити так багато різних речей, як ви можете, тому що ти тут, щоб вчитися, а не фінансувати нове телебачення (що настане пізніше з успіхом).

Удачі!

+905
millbysam 17 лист. 2016 р., 11:13:08

У McAloo Тіккі:

McAloo Tikki

(Макдональдс' офіційна сторінка має менший зображення.)

Я бачив цибулю, помідори, Алу Тіккі, і оранжевого кольору крем всередині цього гамбургера.
Я хотів би знати, що цей крем називається і які його складові?

+871
Jan David Narkiewicz 24 бер. 2012 р., 09:39:05

Здається, немає жодного достовірного перетворення формули - якщо ви перевірити на веб-сайтах змішувач виробники, вони йдуть так низько як 1/5 частина часу (керівництво) або запропонуйте машину-заміс приблизно на 4/5 (Бош). І я не думаю, що це просто тому, що керівництво так супер швидко.

Хороша річ полягає в тому, що відсутність формули сил вам навчитися розпізнавати добре вимішуємо тісто. Я відкрию тобі маленький секрет: якщо рецепт дає час замісу, це просто оцінки або апроксимації, як довго користувачеві доведеться місити до певного етапу. Індивідуальну техніку і навіть робоча швидкість так сильно варіюється, що значення, як десять хвилин-це лише приблизні числа.

Коли ви готуєте тісто, ваша мета полягає у створенні структури клейковини переносить гази і дати вам потрібну текстуру м'якушки. Існують два основних методи:

 • Один використовує механічне розминання протягом "тривалого часу, і ви можете розпізнати потрібні результати, коли тісто стає однорідним, гладким і еластичним так, що його можна розтягнути до майже прозорою тонкощі (-> вікні панелі тест). Ось що рецепт, який закликає до десять хвилин замісу прагне, так що перевірити на цьому етапі при використанні міксера стенду.
 • Інший підхід не місити, а просто змішує інгредієнти і дайте клейковини розвиватися з плином часу (-> немає-хліб місити, стрейч рази). Але це зовсім різні поняття, що потрібно набагато більше часу. Не спосіб з вашого рецепту, хоча.

Коротше кажучи, якщо вам дійсно потрібна (наприклад, якщо ви хочете встановити таймер і піти), замість того щоб знайти спільну перетворення формула, ви могли б виміряти, скільки часу потрібно для вашого рецепту і вашої машини, щоб отримати добре вимішуємо тісто, а потім використовувати це значення в майбутньому.

+869
Aspmaker 12 лип. 2019 р., 23:28:05

Чесно кажучи, все високоякісні ресторани завжди використовували ксантанова камедь для створення гелів. Вона не вимагає тепла, щоб активувати стабільний з кислотами і виробляє кристально чистий кінцевий продукт.

Краще всього вам просто потрібно розмішати в чайній ложці за раз, поки ви не мати консистенцію ви бажаєте.

+844
Manoj kumar s h 25 квіт. 2011 р., 05:25:07

Це трохи пізно, але я сподіваюся, що це допомагає.

За даними ПІ Хамель, від King Authur борошно, і мій власний досвід (я теж азіат, якщо це допомагає), можна зменшити кількість цукру до 50-65gr на кожні 100гр борошна (в кекси та булочки), не роблячи його менш смачним!

Наприклад, якщо за рецептом потрібно 1 чашка (120гр) борошна, ви можете просто додати 75-80гр цукру або більше, якщо ви любите якнайсолодше дрібниці, але для мене це безпечний старт.

На закінчення, знизити цукру, це не зашкодить, плюс він здоровий і цукор не осилити більше смачних і дорогих інгредієнтів у вашому рецепті.

+810
Shalini S Babu 23 жовт. 2019 р., 04:40:09

Я використовую паприку для рецепт бази даних, планування харчування, і створювати списки покупок. Ви могли б обидва увійти як один і той же користувач і так ваші рецепти, плани і списки будуть синхронізуватися між усіма примірниками додатки, які ви використовуєте. Програма також класифікує свої продукти на 'острови' так що, сподіваюся, це буде в логічній послідовності Коли Ви дійдете до супермаркету.

Я знайшов програмне забезпечення, щоб бути дуже надійним і забудовником є досить доступним, якщо у вас є які-небудь питання або побажання.

+779
brenorb 17 черв. 2012 р., 22:10:14

Я тільки що купила собі неск-осушувач. Використовував його кілька разів з хорошими результатами. Я вчора порізав свіжий ананас і помістив її на 4 стійках. Я дайте йому попрацювати на 140-145 по 6 годин. Чим тонше скибочки були зневоднені, але все ще вологий.

На моє запитання, яким чином температура впливає на те, як їжа сушені? Можна було б припустити, що чим вища температура, тим швидше сохне. Очевидно, що не так...або це?

+743
doctorG 13 лип. 2013 р., 14:53:55

У мене немає конкретики, але з мого досвіду щось на зразок зеленого чаю (мені подобається гэммайтя хоча я, можливо, неправильно написала) Я просто скидати ложку в мою чашку і залити гарячою водою (на який би темп він вийшов з миттєвого гарячої кран). Я б фільтр чаю з моїх губ, поки я пив його, а потім просто залийте гарячою водою кілька разів. Це може бути, що дешеві-чаю у мене було особливо добре підходять для цього, або, можливо, просто я не помітив якоїсь гіркотою, але я знайшов його приємним.

Чорний чай, який я хоч і нещодавно підхопили і почали використовувати для декількох заварюванні я знайшов швидко гірке, і я повинен бути дуже обережні з часу приготування. Гірка першу заварку, як правило, означає менше смаку на спитий. Крім того, з точки зору температури... я тепер кип'ятити воду, наповни мої (порожній/холодний) гуртка дозволити крутості гуртка стримати жар води і іноді забуваю про це протягом 5-20 хв, перш ніж заварювати чай.

Чесно кажучи, хоча я люблю чай багато, я не думаю, що є особливий вишуканий смак, хоча я працюю над цим.

+717
Vincent Charette 24 груд. 2016 р., 17:44:48

Яка рекомендована висота тортів при прийнятті двох'ярусний шоколадний торт бруду? Або, щоб отримати пристойну висоту, я повинен зробити (як приклад) два неглибоких дев'ять-дюймовий раундів для нижнього шару і два неглибоких сім-дюймовий раундів для верхнього шару?

+716
Stacy Rickel 19 черв. 2016 р., 05:41:35

Вуглецева сталь більш податлива і менш крихкі, ніж з нержавіючої сталі. Це означає, що легше заточити ніж на сталевий, для підтримки надзвичайно гострі краї.

Деякі люди вважають, що благо, що гострі краї–наприклад, легко різати помідори, й інші дуже швидко підготувати завдання–варто компроміс більш ремонт вибагливий.

+673
Jboy 21 квіт. 2019 р., 09:28:30

Я завжди намагаюся гасити свої акції протягом тривалого періоду часу і ніколи не отримав поганий смак. Я ніколи не чув про "клей" смак, але бульйон, який витягується з кісток-це дуже смачний бульйон як бульйон кістковий з м'ясних.

+669
Lorenzo Zanotto 29 січ. 2013 р., 07:42:24

Кава з часником, це, як вважають, напевно, самий телефонний помилка відповідь від Гордона Рамзі АМА.

Однак, є YouTube, який має "гостра часник кави спагетті" відео (опубліковано до гр за АМА). Це складається з розчинної кави, червоний (солодкий болгарський) перець, часник і чорізо.
Також, якщо ви дбаєте, щоб досліджувати ви знайдете страв з кавою і часник разом.

+662
AngocA 12 квіт. 2019 р., 20:17:50

Я тільки був в Англії одного разу, і у мене є єдина основа, на 'британський' горохи 'горох' по більшій частині. Я знаю, що американські сорти фруктів і овочів мають набагато більше шансів бути виведена на вміст цукру у порівнянні з європейськими розводять ті.

Я підозрюю, що більшість з того, що ви отримували у Великобританії 'КАСКО горох', як інша назва для них є 'зелений горошок'.

А я не знаю, як горох поділяється у Великобританії (крім 'манжту'), це те, що я знаю, що для нас горох (може бути неповним; я не зміг знайти авторитетний вичерпний список):

 • горох : ака. цукровий горох; майже плоскі свіжі або заморожені, як ціла зграя, з дуже маленьким горохом всередині, і ти їж все (манжту)
 • горох : ака. цукрового гороху; доступний свіжий навесні, а іноді і пізньої осені. Продаються як цілі стручки з великим горохом в них (іноді настільки великий, вони починають сплющивать один одного); ви їсте все (манжту)
 • КАСКО горох : ака. сад горох, оболонки гороху, зелений горошок; свіжі навесні як цілі стручки, але не їстівні. Деякі сорти солодше, ніж інші.
 • польовий горох : він же сухий горох; використовується в якості покривної культури, і звичайно продаються висушені або використовувати в якості поля для худоби.
 • арахіс : (не може бути з горошину; напевно це не горіх) : нахиляється, як він росте, так що стручки ростуть під землею. Може бути проданий свіжий (зелений арахіс'; швидкопсувним, тільки в тих районах, де він виріс) або сухого (сирого арахісу), але часто доступні в США у вареному вигляді (в основному смажений, а також смажена і варена (працює сезонно) на півдні США)

І диференціювати по обробці:

 • свіжий горох : цілком можливо, що є місця, які продають їх вже обстрілювали, але тут я можу тільки отримати їх оболонки, і, як правило, можуть отримати тільки горох поза сезону.
 • заморожений горошок : як правило, позначені як 'солодкий горошок' або 'маленька гороху'
 • сушений горох : я не впевнений, якщо вони виготовлені з саду горох польовий горох, або як
 • лущений горох сушений горох, які мали свої шкури зняли і розділити навпіл; приготувати, схожими на сочевицю
 • консервований горошок : правила речами; я не впевнений, якщо вони дійсно їжу; уникайте будь-якою ціною

А то у нас всі речі з 'горох' в назві, але насправді різних сімейств рослин (я думаю, що вони всі боби / бобові / бобові):

 • голубиний горох
 • чорна квасоля (коров'ячий горох)
 • в 'горох' в 'горох і рис'
 • нут
 • Кроудера горох
 • горох крем

... і якщо хто-небудь знає будь іменування відмінності між США і Великобританією, будь ласка, додайте його в перекладі кулінарні угоди між США / Великобританія / au / Канада / Нова Зеландія

+639
user51763 18 лип. 2017 р., 12:27:59

Сироп глюкози-це рідкий підсолоджувач використовується в багатьох цукерку робити. На жаль, це неймовірно товстий, що робить його важко виміряти. Уявіть, кукурудзяним сиропом, за винятком приблизно в три рази товще. Коли я міряла його, велике, як правило, застряють на ложці (або частіше ложки), а потім ще більше втрачається в миску, яку я використовувати для її вимірювання. Є будь-які хитрощі, щоб при товщині сиропів і інших складних інгредієнтів?

+636
user2716766 29 квіт. 2012 р., 10:26:59

Цей дефект відомий як "воскової пробій" або "воскової розкладання", і обумовлене зростаючою або зберігати часник в дуже жарких умовах.

См http://livegpath.cals.cornell.edu/gallery/garlic/waxy-breakdown-on-garlic/, який також згадує, що анаеробні умови зберігання також є можливою причиною або фактором вченими.

+601
Keith Mann 21 трав. 2012 р., 07:20:18

Індукції вовк rangetop; використовую пергаментний папір для чавунної сковороди. Температурний діапазон не перевищив 4 точки (я називаю це "середній".) Палюче, в кінцевому підсумку, паперу призводить до заміни. Представляється розумним і вартість/ефективність.


+579
stateoftraviphilic 4 вер. 2019 р., 16:21:24

Коротше, хто-небудь пробував цей тип:

enter image description here

... з Піттер вишня?

(приклад типу).

Машини для точкового вишні є справжнім мистецтвом. Хто-небудь знає, якщо ці роботи?


Що стосується мене то: з більш традиційного типу:

enter image description here

Я думаю, що ви "повинні" красиво вирівняти його (я думаю, з "шов" зверху),

тоді як з "авто-плунжерного типу вони просто падають у випадковому порядку?

Але, можливо,.......... мої страхи безпідставні?

Будь порівняльний досвід?

+513
shakeer khan 18 бер. 2018 р., 04:02:00

Гарні новини - те, що знаходиться на нижній стороні пластини, так що навіть якщо токсичний, він не доторкуєтеся до їжі. Погана новина - що закатаними краями утримує вологу і бруд і немає ніякого способу, щоб очистити всередині нього.

Оскільки ви мити їх так часто, що закатаними краями, ймовірно, завжди є деяка кількість вологи в ній, які можуть викликати цвіль зростати або призвести плиту до корозії. Цвіль зазвичай м'якше і слід зішкребти. Якщо відкладення дуже важко протистояти зішкріб з чим-то складніше, ніж зубочистку, це може бути корозія металу (іржа, окиснення тощо).

Чесно кажучи, я б спробував зробити пластини, які не розкочувати губу, як ті. Їм завжди буде важко чистити і менш гігієнічно.

+511
sonadora 31 серп. 2010 р., 02:36:54

Король Артур продає хліб з борошна, яка зроблена з цільного зерна жита.

+494
Stric Matic 21 лют. 2019 р., 13:55:59

Перці, Як, які працюють найкраще зі стравами, які мають багато емульсії-в жиру в соусі - що-небудь на основі кокосового молока, вершки, йогурт ... може бути приємний пряний рівень з невеликою кількістю їх. Більш водянисті соуси/бульйони (у тому числі "коричневий" китайські соуси томатні соуси, червоний і томатний основі чилі) вийде неприємно різким, навіть якщо не inedibly пряні (якщо знайомі з тайської їжею, порівняти Gaeng Фвпэ з Gaeng па зроблені з того ж кількості і типу пасти, щоб зрозуміти, в якому напрямі йдуть справи).

+380
sammgolo 23 квіт. 2013 р., 11:42:37

Ви сезон його приготування піци на ньому.

+285
Alen Siljak 14 січ. 2020 р., 02:50:17

Справа в тому, що один дивний чоловік насправді випробував всі різні змінні, що робить кращий Йоркширський пудинг і написав все це... і реальність така, що більшість рад в інших відповідей не має значення, ні одна йота... і навіть якщо нічого з цього не випливає, отримає "стерпно" Йорки.

Після десятків тестів і сотні пудинги, у мене є деякі хороші новини для вас: це майже неможливо зіпсувати Йоркширський пудинг (незважаючи на те, що мені вдалося ще в мої студентські часи шеф-кухар). Ви можете грати з співвідношенням всіх інгредієнтів, в яку сторону і все одно в підсумку виходить тісто, яке піднімається у висоту. Ви можете спекти його в будь-який тип каструлі ви хотіли. Ви можете відпочити в клярі або запікати його свіжим. Ви можете охолодити його або залишити його при кімнатній температурі. Heck, ви можете навіть порушити головне правило Йоркширський пудинг і вилити тісто прямо на холодний олова [за умови, що це не чавунна сковорода]. Порушити всі правила і ваш пудинг буде ще пихкати і випускати легке і свіже.

Це, звичайно, дуже довго, щоб приводити його тут, але загальні результати для різних категорій контролю:

Температура клярі:

 • Тепліше тісто буде створити вище, чіткіше пудинги з більш полого сердечника
 • Холодніше тісто буде створити щільніше пудинги з більш виразним Кубок.

Пан температури:

Ваші пудинги вийде трохи вище і краще-подібний з розпеченою, але це не кінець світу, якщо ви забули, щоб підігріти його. (Тільки не спробувати його в повнорозмірний сковорідці.)

Тісто Відпочиває:

Це було те, що тестер визначив зробили найбільший різниці в якості готового продукту:

Я збираюся сказати це: тісто відпочиває-це один з найбільш важливих кроків, які можна зробити для поліпшення Йоркширський пудинг і булочки. Вони не тільки вийшли вище, вони також виходять значно смачніші, з більш складним, підрум'янений аромат. Не відпочивали-тісто пудинги смак позитивно квартира (в прямому і переносному сенсі) поруч з відпочилою-тісто пудинги.

Я б піти так далеко, щоб сказати, що відпочивала, принаймні, на ніч необхідно, якщо ви дійсно на краще.

Співвідношення жовтка до білим

Він визнає, що додавання додаткових жовтки робить багатшими Йоркширський пудинг... але він не впевнений, що він дійсно хоче:

Чим більше жовтків можна додати в свій пудинги, більш щедрий, ласкавий, і custardy вони стають. Чим більше білків ви додасте, тим вище і чіткіше вони пихтять.

На щастя, я виявив, що всі яйця дав бажаних результатів. Ще досить високий, але не настільки худий, що вони стають сухими.

Це ОК, щоб відкрити духовку?

Так. Відкривати духовку ні в якому разі не пошкодити ваші пудинги.

Я спекла партій стороні пудинги пліч у двох однакових печей. Я уважно стежили через скляні двері в м'який помаранчевий світло, піч. Іншого я відкрила кожні кілька хвилин, щоб заглянути в його прогрес. (У мене дві грубки і тільки однієї робочої лампочкою в духовці, так що це насправді працював дуже добре для мене.) З останнім, я навіть ризикнув обертовий лоток кілька разів під час випічки.

Обидві партії піднявся просто відмінно і однаково високі.


Висновки:

Є купа інших факторів, які він зазнав, але вони, здавалося, найбільш часто розглядаються. Я настійно закликаю тих, хто зацікавлений, щоб поглянути на інші статті. І, якщо ви хочете знати, чим його "граничний" метод і рецепт, він може бути знайдений тут.

+236
Rathakrishnan 15 жовт. 2013 р., 05:49:11

Ми поклали її назад в блендер і пульсувало кілька разів. Добре, як новий!

+187
shnfoobar 16 січ. 2016 р., 13:53:20

Я ніколи не чув відбілювача шкоди з нержавіючої сталі в будь-якому випадку. Однак, вам може знадобитися, щоб очистити його з відбілювачем, а потім запустити цикл з чим або з білим оцтом, потім промити хлоркою від. Я б не запустити сухий цикл після будь-якої з цих циклів, звичайно.

+167
Nimesh Rmesh Halpati 19 лип. 2014 р., 23:58:02

"Рослинна олія" - це тип жиру. Він створений з рослинних жирів у високорозвинених індустріальних процес, поки він являє собою твердий білий блок. Він імітує хлібопекарських властивостей лярдов точно так само маргарин імітує хлібопекарські властивості вершкового масла.

Ви можете бути в змозі знайти рослинне масло, під якимось іншим ім'ям, наприклад "жирів рослинного походження", "смажити сало" і так далі (але не всі жири з цим ім'ям будуть рослинного масла). Кращий спосіб, ймовірно, щоб замінити його. У складні рецепти, важливо буде вибрати, чи слід використовувати вершкове масло або лярд у якості заміни. Але для змащування каструлю, жир буде робити, навіть рідкі рослинні олії. Вибрати будь-який жир без власного сильного аромату, розподіліть її тонким рівним шаром на сковороді.

+160
DEAD PUNK 8 груд. 2014 р., 03:31:43
 1. Схоже, що температури понад 250°F протягом тривалого періоду часу буде знищити значну частину спори ботулізму, але я не можу знайти остаточного науково-обґрунтованої відповіді на ботулізм смерть споро.

 2. Підкислення часник може зайняти від трьох днів до одного тижня при зберіганні в оцті, то я припускаю, що рН не нести достатню вагу.

 3. Поки він стоїть у холодильнику, у вас є кілька днів, принаймні.

 4. Скільки ви робите за один раз? Ви можете заморозити часник масло і тримати її протягом кількох місяців таким чином. Погуглите говорить про те, що заморозка перцю в олії-це дуже поширена техніка теж, так що ви повинні бути в змозі зберігати все це в холодильнику протягом кількох місяців. Ви можете зробити велику партію і заморозити їх у готові порції і бути впевненим, що ваші продукти безпечні.

+152
Maria De Gala Datoon 3 черв. 2013 р., 17:10:36

Я куплю продуктовий магазин курку і варити курку і пельмені, а також годувати свою собаку. Він має сильний хімічний запах, який не зникає, незважаючи на приправи, і т. д. Як мені позбутися від цього запаху? Я намагався замочити його в оцті, але це не допомогло.

+76
orlando 17 січ. 2013 р., 02:27:28

Немає реальної проблемою безпеки, якщо ви робите дійсно хорошу роботу, видаливши все повітря з допомогою методу переміщення. Завдання полягає у видаленні всього повітря. За словами Джей Кенджі Лопес-Альт в серйозний їсть, "надлишок повітря призводить до окислення, що може перерости в сторонніх присмаків або заохочення псування."

Друга проблема пов'язана з печаткою, якщо Ziploc мішки. Взагалі кажучи, ці пакети не призначені, щоб витримувати високі температури, особливо протягом тривалих періодів часу. Цілком можливо, друк буде виконана протягом тривалого кухар, зруйнувала твою їжу.

Звичайно, ви могли б використовувати Ziploc мішки і дати йому шанс, немає прирікаючи причин, щоб не спробувати його. Перед приготуванням ваших дорогих грудинка або все, що ви хочете зробити довгий кухар, я рекомендую намагатися подолати ці дві проблеми з чимось дешевим, щоб побачити, якщо ви можете позбутися від усього повітря, і якщо друк буде тривати.

+49
Deepak Bhilare 20 жовт. 2017 р., 09:40:23

Я підозрюю, що це соус Маггі, які ви знайдете у всіх східних ринках. Кулінарна книга Джойс Чен говорить, що в Китаї, ви ніколи не додати соєвий соус, щоб зробити смажений рис. Вона відноситься до "коричневий соус".

+29
CDRO 23 бер. 2016 р., 23:24:21

Я зазвичай роблю відкриття омлет, який може бути трохи складніше, але мій метод завжди працює ідеально, так що, можливо, це допоможе вам також.

Спочатку я розтоплюю близько 1 чайної ложки вершкового масла і викладаю збиті яйця в каструлю з ложкою. Я накрийте кришкою і дайте йому варити на дуже повільному вогні, поки він майже приготовлено на всьому протязі (близько 5 хвилин). Щоб перевернути, я нехай це слайд кришку і переверніть його на сковорідку. Якщо ви хочете, щоб він у складеному стані, низька тепло і жиру дозволять вам кращий контроль готовності і вас не підведе.

+22
George Wave 16 черв. 2011 р., 11:10:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil