Сметана в Olde рецепти такий же, як сметана сьогодні?

У мене є дуже стара кулінарна книга (близько 1890), що вимагає сметаною або сметаною в деяких рецептах. Це той же матеріал, який ви отримаєте у ванні в магазині або це як кисле молоко, куди ви покладете оцет, скажімо, важкий крем??

+701
Dola Mohamed 9 бер. 2010 р., 14:59:32
37 відповідей

Будь-яка установка на плиті-це відносна оцінка. Енергію він видає матиме різний вплив на різні розміри каструль і що в ньому.

Ви повинні зробити ваше каструлю на плиту, довести його до кипіння на високому рівні, потім зменшити вогонь трохи.

Ви потрапите в обстановку, де бульйон ледве-ледве булькало. Це кип'ятити, незалежно від того, що регулятор говорить.

І, як сказав Ще один коментар, монітор і залити водою на 24 години Час приготування.

+993
user3907359 03 февр. '09 в 4:24

Куркуму можна вживати не надто багато, впливають на смак, все, хоча я згоден з попередніми постерами з аналізом, чому колір-жовтий.

+985
Daniel Joos 20 серп. 2014 р., 09:43:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви можете ввібрати його протягом 45 хвилин в теплій або киплячій воді. Коли це станеться, ви будете в кінцевому підсумку з великою кількістю неперевариваемых цукрів у воді, так що ви хочете налити і потім відварити у воді. Я думаю, що ви будете в кінцевому підсумку з більш неперетравлювані цукру у воді, після цього ви захочете, щоб залити їх, і тоді ви можете зробити на 2-3 години Час приготування. Коли ви закінчите, що вони повинні бути їстівними, але вони не будуть м'якими. Вони вийдуть з трохи укусу.

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб різко скоротити час приготування. Перший полягає в тому, що ви можете приготувати те, що продається в Walmart та інші місця, як сочевиця. Це не вимагає попереднього замочування і може бути приготований, як 45 хвилин. Ви також можете використовувати скороварку або каструлю. Це дозволить вам готувати при більш високих температурах, але він не зробить що-небудь про попереднього замочування часу. Найефективніше, що ви можете зробити, щоб зменшити час приготування буде купувати консервовану квасолю. Консервованої квасолі багато менш економічно ефективним, коли справа доходить до калорій на фунт/грам, але ви збережете абсолютну масу часу, оскільки квасоля вже зварена.

Я зазвичай просто покласти квасолю у воду в холодильник, замочити їх на тиждень я знаю, що я хочу їх готувати. Що взагалі дає їм досить часу, щоб попередньо замочити належним чином, і це заважає їм рости, якщо я не готую їх на наступний день. Взагалі кажучи, якщо ви хочете приготувати сушені боби, ви будете мати, щоб зробити щось подібне.

Ви також можете просто відварити квасолю, поки вони м'які. Я знаю, що працює з нутом. Я відчуваю, що я отримую кращі результати, коли я попередньо замочити хоча.

+895
RichardH 26 лист. 2013 р., 18:21:22

Який смак, при додаванні в киплячу воду можна прищепити смак до овочів розпарювання? Я знаю, що імбир має деякі малорозчинні у воді сполуки. Що ще схожий?

+854
Nooshu 5 бер. 2014 р., 04:01:58

Хороший рада, щоб не рухатися занадто багато риби навколо в каструлю. Просто залишити його на місці, поки він не буде майже готовий повернути (можна акуратно підняти куточок рибою, щоб перевірити, але тільки не похитнути його навколо в каструлю дуже багато).

+834
dianeoforegon 11 лип. 2014 р., 15:22:15

Перш ніж хімічні розпушувачі, традиційні торти, як правило, були зроблені за допомогою одного з трьох методів: (1) Дріжджі (2) піна створюється шляхом збивання яєць, (3) вершки масло і цукор разом, щоб створити піну.

Це, як правило, набагато легше вибрати стиль торт від одного з цих методів, а не намагатися пристосувати вже існуючий рецепт, щоб працювати без розпушувача/соди.

 1. На основі дріжджів торти не дуже популярні в США в ці дні, хоча деякі традиційні типи досі збереглися в Європі. Проблема з дріжджами-на основі коржів є те, що додатковий зростання часу зазвичай дозволяє клейковини у формі, що робить ваш торт більше "хліба-як" текстура. За консультацією по намагаються зробити більше ніжна і легка пирога з дріжджами, ви могли б поглянути на цей попереднє питання.

 2. Як на яйце піниться, існує безліч різних видів тортів, які досі використовують яйця в якості основного розпушувача. Як сказав Джо, ангел їжі і шифон торти два очевидних, але є безліч варіацій на ці види тортів. Багато бісквітні коржі можуть бути зроблені без хімічні розпушувачі. Загальний формат набору, щоб побити яйця (або тільки яєчні жовтки) з цукром спочатку у вигляді піни. Іноді білки б'ють окремо і скласти в кінці, створюючи дуже легку текстуру, але ці рецепти часто вимагають догляду, щоб вони не руйнуються до структури.

 3. Традиційний кекс-це найбільш загальний приклад з вершкового масла/Спосіб піни цукор, але є багато способів зробити фунт варіантів торта. Ці торти не так ясно, як більшість піну яєчні торти, але вони можуть бути багатшими, з більш тонкої (але все одно злегка текстурована) зерна.

Крім того, у вас також є можливість з багатьох видів тортів, які не "піднімаються" на всіх, включаючи різні "бісквітний" (або з низьким борошна) коржі, "розплавлений шоколад" типу тортів, сирники (якщо ви вважаєте їх "пироги", що деякі люди, не) і ін

+830
Tatka885 15 вер. 2011 р., 00:14:12

Ні, ні. Вам або доведеться жити з цим, або отримати нову каструлю.

Якась каструля матеріали стійкі до викривлення, як чавун (або емальований або сирі). Це трохи дорого, але якщо ви добре піклуватися про них, ваші онуки будуть як і раніше використовувати їх.

+808
Archi 25 лист. 2019 р., 19:06:20

Jolenealaska прав, що переважна більшість людей на Далекому Сході не переносять лактозу.

Я думаю, що відповідь на питання про сир полягає в тому, що історично народи Далекого Сходу не зберегти молоко прибутковістю стада великої рогатої худоби, який є, чому так багато з них є непереносимість лактози, і чому ми ніколи не бачимо сир у далекосхідної кухні.

Якщо хтось хоче піти, що включає молочні продукти в термоядерних китайсько-Західної кулінарії я б припустив, що вони йдуть на щось на зразок Xueo, Тибетський йогурту, блюдо з ферментованого молока яка. Що може відповідати традиційна їжа трохи краще, ніж сир!

+797
user314303 1 черв. 2010 р., 15:34:06

Ми майже завжди мийте рис. Чому?

 1. Якщо є які-небудь помилки, то він буде плавати. Це дуже важливо, якщо ви купуєте рис на вагу будь-якого роду. Швидкий свист, і дамп буде робити тут. Це причина, мені сказали, що його зробили. Помилки бяка.

 2. Якщо ви не хочете, щоб ваш рис злипання разом. Це не показник липкості - як липкий рис залежить від змісту специфічного білка. У мене були рис, який був добрим і chewey, і вийшов в блок. "Мити, поки вона не стане прозорою" в основному "мити, поки ви не отримаєте всі випадково створив крохмалю з переробки". В теорії, я думаю, ви могли б пачку рису попередньо очищену, я думаю.

+767
shubham soni 13 черв. 2016 р., 20:49:06

Так Ківі містить Actinidin, що багато пом'якшувач м'яса білка

Але на смак хрень, це не є гарним супроводом для м'яса, особливо курки. Це дуже солодкий на смак, ніби як порція курки з фруктовим джемом (зберегти), якщо вам подобається, піти на це!

+739
Actionman 17 бер. 2012 р., 22:39:05

Я завжди залишаю кісток в рагу і акцій, навіть при заморожуванні. Я не думаю, що є щось в кістках, що призведе до прискорення псування, спеціально приготованому для так довго в високими температурами.

Поживно, я думаю, є два фактори, щоб розглянути

 • Кістки складаються з Матриці білків і мінералів. Кулінарія денатураты деякі з білків тканин додавання смаку і поживної цінності (амінокислот) в бульйон. Чим довше ви готуєте, тим більше ви отримуєте, поки не досягне порогового значення. Ерве це цікаві експерименти , де він важить шматок м'яса після різне час приготування і вимірювання "смак" він забезпечує, бачачи, скільки ваги він втратив за час приготування. Його висновок полягає в тому, що готувати на цей поріг хріновий. Те ж стосується і овочів, і, напевно, для Кістки, у кожного різний поріг.

 • Що роблять кістки твердими, є мінеральна матриця, складена кальцію серед інших. Реакція між оцтовою кислотою (в оцті) і кальцію роблять ацетат кальцію, який розчинний в наявності, послаблює кістки і робить їх м'якшими. Може бути, хто-те може сказати з цього питання, але я не в курсі поживності ацетату натрію.

Так що я готовий тримати парі, що залишивши кістки в рагу можна за найвигіднішими. Якщо у вас є достатньо приготована, то вона, ймовірно, не має великого значення. Якщо ви не достатньо приготовані, процес розігрівання з кістками принесе додаткового аромату і харчування.

+688
user1612119 1 квіт. 2010 р., 11:07:25

Скільки свіжого часнику (вага) робить скільки (часниковий порошок вага) Причина, скільки часнику я можу купити? Дякую Девід

+666
NoorStack 11 січ. 2020 р., 16:03:40

Ні, це не нормально готувати, тому що схоже, що вона тухла.

+617
Noeshel 6 лют. 2012 р., 08:59:23

Я боюся, що це досить важко приготувати його самостійно. І ви не починаєте з філо тісто.

Катаифи не розпатлане, вона крутилася. Вам потрібна гаряча металеве колесо для цього. Вона зроблена з тіста, який видається на колесі, а тому, що колесо обертається, вона пече на колеса в потоки. Ви потрібні не тільки інструменти (колесо), але і зовсім небагато досвіду, щоб кинути його в ще теми. Виробники катаифи є популярною пам'яткою на близькосхідних ринках. Якщо ви не можете відвідати, вам доведеться відвідати етнічний продуктовий магазин, щоб купити готові катаифи локшину.

+616
Yura2014 18 жовт. 2013 р., 12:56:29

Прочитайте цю статтю для повного наукового пояснення процесу: до ідеальної яйця некруто

Найважливіша частина цієї формули:

egg time formula

що з окропом (100С) і охолодженому яйці (4С) результати на цих дільницях:

egg time plots

тому залежно від того, як м'який ви хочете, щоб ваші яйця і наскільки вона велика, ви, можливо, захочете, час приготування десь від 4 до 6 хвилин.

+594
user94113 8 лист. 2016 р., 04:35:21

Я рекомендував би це яйце плита з озерного краю. Я використовував щоранку шахти, щоб приготувати 12 яєць, і це економить возитися з каструлями, повний киплячої води. Це може зробити тільки 7, хоча і хибно із-за пари.

+592
Vazgen Manukyan 4 бер. 2013 р., 14:46:33

Змішані готувати і подавати і миттєвий пудинг на десерт Інгредієнти, але не розуміла, поки десерт завершений. Чи безпечно їсти сирі готувати і подавати пудинг?

+536
isiah gu 25 січ. 2011 р., 22:57:36

Додавши макарони в холодну воду до кипіння, це може допомогти. Вам треба частіше помішувати в цілому, але снаряди не спочатку триматися разом, як тільки ви додати їх до води, і тоді можна перемішати, щоб запобігти злипанню, як вони стали м'якшими.

Гарольд Макгі в Нью-Йорк Таймс колонці написав наступне:

Я віддаю перевагу починати з холодної води, тому що локшина не злиплась, так як вони йдуть в банк, і тому що я не помітите різницю в смаку, коли вони зливають і поливають.

Що відбувається, полягає в тому, що крохмаль на локшину отримує змивається у воді, перш ніж він перетворює в желе і липнуть до всього. Так що вам доведеться поворушити навіть до того, як вода нагрівається.

+475
Wame Baipidi 7 груд. 2017 р., 07:57:40

У мене досить тупий питання; у мене є деякі скорочення стейка, які є надто великими для мого чавун, а якщо я намагалася їх готувати, кінці підняли в повітря, який я припускаю, що це не бажано (хоча я не експерт). Це нормально, щоб різати стейк, коли воно сире або він буде робити щось страшно?

Я вважаю, що це просто нарізка сирої яловичини, так що не соки або що-небудь закінчаться, як різати стейк, перш ніж дати йому відпочити, але, повторюся, я не експерт!

+424
user19528 15 вер. 2014 р., 21:49:08

Торт формочки не обов'язково герметичний. Роз'ємна банки, зокрема, може текти в водяній бані, залишивши вас з відвареної каша (фольги можуть бути використані, щоб покрити дно, якщо він досить великий, в одному аркуші без розриву). Деякі інші вільні дно банки також можуть протікати навіть якщо добре змащені.

На додаток до цих проблем витоку (спасибі @Spagirl в коментарях) випічки смужки можуть засохнути на півдорозі через приготування їжі. Це означає, що зовні торт досягає (майже) температуру в іншому випадку, але робить це більш повільно, тобто при більш ж розмірі, в решті частини торта. Це означає, що вони повинні привести до очікуваних кори у формі (хоча це може бути трохи тонше або менш коричневий). Ця кірка бажано для міцності, особливо якщо ви плануєте на застосуванні обмерзання. Губка (наприклад), приготовлений на водяній бані набагато слабкіше кори такого ж кольору, як інтер'єр.

Все це тому, що вода, то вбереться в тканину або у ванній, не спекотніше, ніж 100°С. водяна баня навряд чи википів в розумний час приготування їжі, але тканина тримає набагато менше води. Тому якщо ви хочете уникнути потемніння води ванна може працювати, але торт буде займати дуже багато часу, щоб приготувати Через, як передача тепла від основи теж обмежений. Там буде ступінь пропарювання відбувається, набагато більше, так що у випадку з водяною банею, але це не обов'язково проблема (губки, приготовані на фруктових парів більше що і добре).

Всі кошти експерименту, але будьте готові до тривалим часом приготування і деякі можливі збої (у відкриті зверху може закінчитися дуже багато готувати швидше, ніж інші, наприклад.

+408
user48154 28 вер. 2017 р., 10:11:54

Багато різних брендів ру доступні в Луїзіані в будь-якому продуктовому магазині. Основна маса з них зроблені з деяким типом рослинне масло замість вершкового. Його загальним для цього рослинне масло виробляється з насіння бавовнику, кукурудзи або сої. Останнім часом соєва олія користується популярністю у більшості виробників, тому що він став настільки дешевим.

Тому відповідь-так, можна, звичайно, зробити заправку маслом. Але я б рекомендував нейтральне неароматизована масло, тому смак не буде зіпсований. А ставлення точно таке ж.

+397
patriot phil 23 січ. 2016 р., 09:46:39

Пиво не історично, дали ж уваги, як і вино. Це поступово змінюється, але я не думаю, що пиво буде ставитися так само ще як мінімум пару століть. Так, багато людей схильні думати, що, взагалі кажучи, все пиво взаємозамінні (особливо в Північній Америці, де 'пиво' означає 'газовані блідо-жовта рідина без смаку'), таким чином, відсутність специфікації, коли справа доходить до (самих) рецепти.

Майте на увазі, звичайно, що ви повинні бути обережні з зменшенням, як (більшість) пива стануть дуже гірко, коли занадто далеко знижується. І взагалі кажучи, йдуть тим же правилам з пивом як з вином: темніше для більш інтенсивних і здорова їжа, легше для більш тонких ароматів.

Навіть не починайте мене на огидні явища, що пиво може курка'. Якщо я хотів смак гарячої фарба і алюміній, я піду лизати стіну будинку влітку.

+372
anwesha karmakar 29 бер. 2011 р., 03:58:59

Так, будь-які бобові можна заквасити. Чорна квасоля є загальним, але, наприклад, ви можете, звичайно, експериментувати. Цей сайт може стати гарною відправною точкою. Вони рекомендують регідратації, потім варити до бродіння. Вони рекомендують використовувати йогурт, комерційна закваска, або розсіл від лакто-ферментованих овочів, щоб зробити процес йти.

+353
Pradip Vaghasiya 25 лист. 2013 р., 01:06:27

Я б його викинув (і все інше, що є в холодильнику), особливо якщо ви знаєте, що ваш холодильник буде кілька днів.

Краще перестрахуватися і втратити кілька доларів, ніж ризикувати бути хворим.

"...Якщо ви втратите електрика, тримайте холодильник та морозильна камера двері зачиненими як можна більше. Ваш холодильник буде зберігати продукти в холоді близько чотирьох годин, якщо це невідкритий. Повний морозильна камера буде підтримувати належну температуру протягом приблизно 48 годин, якщо двері залишається закритою..."

https://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm093704.htm

+343
Kamerer 18 трав. 2014 р., 09:50:25

Фадж-це суміш цукру, вершкового масла і молока або вершків, зроблений повільно кристалізації цукру на рівні близько 115-с. Ви можете зробити карамельний соус, нагріваючи цукор і воду до цієї температури, а потім додаємо вершки (або, може бути, згущене молоко), потім більш м'яким опалення. Так що я думаю, що є шанс, що це спрацює. Можливо, ви захочете додати деякі додаткові крем для соковитості і текстури.

+323
Peetrius 13 бер. 2011 р., 20:15:20

У той час як він сяяв червоний і виглядає загрозливо . Є будь-який збиток, який може відбутися в очі, поки він дивиться на це інших після висихання очі від спеки?

+274
mustaccio 10 квіт. 2015 р., 21:08:48

У мене є великі, відкритий контейнер йогурту, який пару тижнів повз кращих на сьогоднішній день, і я цікаво, якщо це безпечно, щоб поїсти. Це ще добре пахне. Як довго повз кращих на сьогоднішній день йогурт зазвичай все-таки хороший?

+250
Christine W 23 серп. 2012 р., 19:04:03

Це не проблема взагалі. Використовувати підставку, обробну дошку, або навіть складений рушник під ваш контейнер. Якщо ви знаходитесь вдома депо, ви могли б також отримати один з тих, коркова підкладка під плантатора. Дійсно, що-небудь вийде. Ви просто хочете, щоб захистити поверхню від будь-яких можливих тепла та/або води (в результаті випадкового розливу) пошкодження.

+232
tachin 14 лип. 2011 р., 13:48:37

Не лапша насправді називається "коричнева локшина", але тільки локшину, я знаю, що коричнюватий колір або пшеничного чи гречаного.

Враховуючи пропозицію приготувати його з "Джерело білка", та враховуючи, що це призначається, щоб бути швидким і легким вечерею, я впевнений, що ідея в тому, щоб приготувати сушені локшина коротко в суп разом з скибочками або соломкою м'яса. Це поширена в азіатській кухні, і він може бути поживним, якщо ви не покладатися на миттєвий лапша і штучні ароматизатори пакети.

Ви, напевно, дивлячись на один з наступних:

 • Рамен, який традиційно проводиться з Ла МІАН (ручний витягнув гречана локшина, хоча іноді вони зроблені з пшениці), подається в бульйоні, зазвичай з м'ясом і зеленою цибулею, і часто приправляють соєвим соусом. Майте на увазі, що справжній рамен-це досить складний і трудомісткий, і навіть не близько до "локшини швидкого приготування" ви бачите, по 99 центів за пакет. Ви можете обдурити трохи і ще є пристойну їжу, купуючи якісні сушені локшину і варити їх у справжній домашній бульйон, або, принаймні, консервований бульйон.

 • Удон, АКА "товста лапша" (з пшениці), які також, як правило, готується в бульйоні, а конкретно дасі - бульйон з комбу (ламінарія), сушена тунця або Боніто пластівці, а іноді і гриби, а приправляється соєвим соусом і мірін (рисове вино). М'ясо не так поширене в Удон, але риба і тофу, особливо у фритюрі. Ви все ще можете зробити це з яловичиною або куркою. Ви можете знайти пристойної якості миттєвий Даші в азіатських продуктових магазинах, так знову ж таки, час приготування мінімально, якщо ви отримуєте правильні інгредієнти.

 • Соба (гречана) локшина суп, який (з мого досвіду) майже завжди подається в місо (знову ж таки, є в миттєвій формі). Приправи та начинки аналогічний удон, хоча вони, як правило, щоб отримати трохи більш складним. Наприклад, вікі-сторінки посилання tsukimi соба , що означає переманювання сире яйце приготований суп.

 • Нарешті Phở, який є в'єтнамський взяти на себе цю, який використовують рисову локшину (так напевно не коричневий). Найпоширеніший препарат (принаймні у всіх в'єтнамських ресторанах, або ж тут) просто в гарячий суп і локшину з рідкісними яловичини за коротко варять, потім посипати базиліком і паростків квасолі безпосередньо перед їжею. Бульйон дійсно дуже складно для не-аборигенів вчитися і миттєвий Пхо зазвичай страшні, тому я не рекомендую це для початківців.

Звичайно, ви завжди можете просто піти з хороший старомодний Західний курячий суп з локшиною або курячий суп з рисом і овочами. Курячий суп з локшиною, як правило, використовується яєчна локшина, яка, знову ж таки, напевно не коричневий, так що хоча вони в розкоші, вони майже напевно не те, що питання має на увазі.

+201
biophilia 20 груд. 2012 р., 01:10:15

Я б порекомендував відрізати дійсно висохли частина. Щоб спробувати і зволожує її буде важко, а інше тісто в правильній пропорції...

+153
Ham 2 лип. 2019 р., 06:32:30

Рецепт печива просить:

14 унцій хорошої якості заморожене-оттаянной листкового тіста, такі як Дюфур

Отже, листкове тісто це значить? http://nishamadhulika.com/baking/homemade-puff-pastry-recipe.html

По-друге, як довго мені доведеться заморозити цей матеріал?

По-третє, Google говорить, що "розморожені" кошти "стають рідкими чи м'якими в результаті потепління".
Так що це спосіб зробити її м'якою?
Я повинен додати теплої води і розчавити його?
Або мені доведеться нагріти його в духовці?


+137
Schwagmister 29 груд. 2015 р., 12:27:18

Конвекційна піч використовує вентилятор, який забезпечує циркуляцію повітря, тому неважливо, які ви використовуєте в духовці. Я пропоную вам використовувати випікати параметр, який використовується тільки нижній нагрівальний елемент і не спекотне параметр, який використовується як верхній і нижній елемент. Коли я печу печиво я спекла на 25 градусів нижче, у моїй конвекційної печі. Сподіваюся, що допомагає!

+116
Duke Hall 25 жовт. 2014 р., 13:33:10

Я приготувала вчора курку і зберігати його в холодильнику відразу після.

Сьогодні я приніс курка в скляному посуді в мій рюкзак і відкрив його 5 годин. Я поклав його в мікрохвильовій печі протягом 1 хвилини і 30 секунд, і він як і раніше відчуває себе трохи холодно.

Це безпечно споживати?

+103
Pratyush Chowdhary 4 трав. 2010 р., 23:20:01

Моя мама навчила мене від своєї матері, що ви не повинні робити hotbath, щоб зробити солоні огірки. це мій перший пакет на мій власний. Я використовую оцет, води, травильних солі і квасців для рідини. я наводжу, що для енергійного кипіння і заповнити кожну банку. Я наливаю його в моїй заповнених банок огірків, що вже є кріп і часник додала. більшість з баночки запечатані. але моя мама сказала, що якщо є якісь, які не запечатати, зробити гарячу ванну на них. Я не впевнений, як це зробити гарячу ванну. і я не знаю, якщо я просто треба відкрити банку, переконайтеся, що печатка є чистою. Я не думаю, що буде працювати, тому що банки вже почали охолоджувати. Порада?

+95
danmac621 3 лист. 2014 р., 13:46:06

Цукор вода буде просто зробити ваші хлібці сирі. Нічого, крім желатину і маршмеллоу зробить їх смак кумедний, але досить арахісу (або інших горіхів) масло, щоб зробити речі разом, плюс яйце може дати вам щось смачне і їстівне після випічки.

+82
henryabra 20 черв. 2012 р., 12:07:32

Більшість торти, кекси, бісквіти та печиво виготовляються з два основних способи перемішування:

- "Дві чаші спосіб (Метод мафін ака): Цей метод перемішування використовується, в основному, коли рідкий жир використовується, як правило, нафту, а іноді і топлене масло. Цей метод змішування сухих інгредієнтів зроблено в одній мисці, добре зробив у центрі, так що рідкі інгредієнти можуть бути додані. Змішувати вологі і сухі інгредієнти окремо один від одного, кожен тип ретельно перемішати/змішані без страху overmixing і, таким чином, посилення текстури. Твердість за агітації, коли водомісткими рідини вводяться з пшеничним борошном. Колодязь в центрі сухих інгредієнтів дозволяє сухі інгредієнти скласти поверх рідини, а потім акуратно включила тільки поки змішані. При додаванні рідини на плоску поверхню або борошно зверху рідини призведе до overmixing.

- Метод "Вершків": Цей спосіб змішування застосовується у відношенні товарів, більш дрібну крихту бажано (випічка, вишукані раскрошенные кекси..як правило, чорниці)і використовують тверді жири, які збитий із цукром для аерації і потім ароматизаторів додано (доданий в жир, як найбільш соняшникової олії soluble і поширювати аромат краще в жирі, а не на водній основі інгредієнтів), а потім яйця. Нарешті, молоко та сухі інгредієнти зазвичай додаються по черзі, починаючи і закінчуючи борошном. Метод збивання вершків виробляє більш ніжніше м'якуш за рахунок:

 • вища співвідношення жиру і муки (більше жиру = ніжність)

 • більше цукру, ніж в "дві чаші" спосіб. Цукор-це тендеризации агента (серед багатьох інших речей)з-за своєї гігроскопічної природи (здатність притягувати вологу з навколишнього атмосфери. Подивіться тут для отримання додаткової цукру.

  Додаючи борошно, спочатку допомагає, щоб покрити білків (клейковини) з жиром так, що він не може утворювати міцні зв'язки з іншими тяжами клейковини, тим самим скорочуючи" нитки клейковини і виробляти більш ніжний тортик. Якщо рідина вводиться по-перше, клейковина не бути змазані і жир і якщо занадто багато рідини додається жир (особливо якщо рідина не при кімнатній температурі), він може викликати жиру в грудку і змішати з'явиться творожистая. Це призведе до більш грубу текстуру торт. Рідина повинна бути эмульгированы в жир, а не мають жиру, оточених рідиною.

+50
user3551334 2 трав. 2015 р., 08:13:59

Ось відповідь від Управління по санітарному сайт для пастеризації цілісного яйця:

Яйце пастеризація використовує водяній бані і руху, щоб переконатися, що цільні яйця є пастеризоване без приготування яєць.

Яєчні білки коагулюють при 140 °С. Тому нагрів яйце вище 140 °F буде приготувати яйце, тому процесори пастеризувати яйце при температурі 130 °F протягом 45 хвилин.

+11
asakura89 21 груд. 2010 р., 23:28:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil