Сир сухарі

В рецепті, використовуючи вершкове масло, борошно, сир, яка різниця він буде робити, щоб змішати сир або спочатку з борошном, або пізніше, після того, як масло і борошно були об'єднані?

+524
user3342930 17 жовт. 2014 р., 02:50:41
33 відповідей

Це з чим я стикався. Ці два відрізняються:

  1. Фізична структура: креветки є три пари ніг, а креветки є тільки два (легко розрізняти)
  2. Наскільки їжа йде, вони практично збігаються з креветками, мають 20г протеїнів і креветки, мають 24р білків.
  3. Наскільки смак йде креветочний смак маслянистий, а креветки на смак трохи схоже на курку

Ці два посилання дадуть вам більш змістовні відповіді:
Креветки і креветки
Різниця Між Креветка І Креветка

+949
Dusan Gligoric 03 февр. '09 в 4:24

Кромка ущільнення вакуумних машин, як ваша, насправді не призначені, щоб впоратися з рідинами, водою або маслом. Насправді, можна назавжди пошкодити пристрій, якщо ці рідини засмоктує в насос. Є шляху навколо цього, feeze будь-які рідини, які ви бажаєте додати у вакуумному мішку або, якщо ваша модель підтримує таку можливість, ви можете слідувати порадам з eGullet тут:

http://forums.egullet.org/topic/144300-sous-vide-recipes-techniques-equipment-2011/page-2#entry1779665

Ущільнення рідин можна з струбцин-тип машини. Інші члени заявляли про це давно. Я не встиг це зробити так спочатку, але тепер я дізнався трюк. Він не працює з повністю автоматизованими машинами, які не мають "друк"-кнопка і ніякі зовнішні вакуум-порт. Встановіть машину таким чином, що можна повісити сумку вертикально. Помістіть адаптер на зовнішній вакуум-порт (без трубки). Коли починаєш пилососити, повітря буде входити через зовнішні вакуум-порт, так що майже не розрідження. Закривши порт, пальцем, вакуум буде рости і рідини в сумці. До того, як рідина наближається до зварювальної планкою, зменшити вакуум, піднявши палець, і натисніть кнопку Друк. Зробити другий і, зрештою, третю печатку, у разі якщо перша не повинна бути ідеально герметичними.

+925
carbenoid 14 вер. 2015 р., 15:35:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви не можете замаскувати або видалити солодкість, як тільки він там не дінеться. Ви можете збалансувати його з кислинкою, але якщо дуже солодкий, то потрібно додати багато кислоти, і тоді страва буде сильно солодким і кислим, що, ймовірно, не те, що ви хочете.

Ви не збираєтеся бути в змозі відновити характер страви, але ви могли б бути в змозі зробити щось смачне. Я хотів би спробувати, щоб додати деяку гіркоту, як пажитник, якщо він у вас є, і подивитися, якщо це робить його роботу. Існує точка спадної дохідності, де ви можете витратити більше часу і зусиль, додаючи все більше і більше інгредієнтів, щоб врятувати блюдо, ніж воно того варто, в цей момент краще, щоб почати все спочатку або нагодувати його людям і скажіть їм, що це бабусин рецепт, - ніхто ніколи не скаже вам, що це погано.

+919
fatestudio 26 лист. 2011 р., 08:07:17

Окремі яйця можуть мати великі комірки і по -, як і раніше, бути свіжими, але в цілому великі повітряні осередки прирівняти до старих яйця, а можливо, і яйця, які зберігалися при дуже високій температурі. При підвищенні температури, повітря клітка росте швидше.

Щоб перевірити, використовуйте маленький ліхтарик світить через яйце, і ви можете знайти схема повітряної камери. Це трохи складніше з кольоровими яйцями, і ви, можливо, доведеться використовувати тіні, щоб побачити повітряні осередки в умовах яскравого освітлення.

На замітку, яйця часто неправильно зберігають. Правильно зберігати яйця слід помістити в повітря клітина вгору, а не вниз. Тим кругліше яйця повинні мати повітряні осередки, більш загостреним кінцем повинні бути розміщені вниз. Причина в тому, що дихання повітряної камери через пористу оболонку, як природа призначена. Введення повітря клітини вниз, уповільнює дихання. Це не тільки сповільнить зростання з повітря клітку, іноді роблячи яйце свіже, ніж насправді, це також збільшує ймовірність того, що яйце уловлювання газів і буде погано. Зберігати в горизонтальному положенні, це також нормально саме яйце може дихати, це в коробках і такі, що має значення орієнтація, і чомусь багато хто вважає, загостреним кінцем йде вгору і, здається, більш поширена орієнтація, якщо покласти у випадковому порядку.

+900
Allirey 10 січ. 2017 р., 02:03:21

Використання харчового мінерального масла

Хоча можна використовувати будь-яку рослинну олію (за умови частого миття, як багато прогоркають) у стані, дерев'яна обробна дошка, харчової мінеральне масло або "м'ясник блок кондиціонера", яка є харчовою мінерального масла з воском, є кращим, оскільки він не впливає на смак продуктів, викарбувані на меморіальній дошці.

+877
gubster 2 квіт. 2017 р., 07:38:35

Я був у кількох близькосхідних надихнув ресторанів навколо, де я живу і в більшості цих ресторанів, клієнти мають можливість подивитися на кухню, як вони приготуй їжу. Посеред кухні я зазвичай бачу щось на зразок цього:

enter image description here

Я запитала офіціантку, що вони були і вона нам сказала, що "клякса" по праву є баранина. Потім мій друг пішов далі і замовити баранчика гіроскоп блюдо. Ми спостерігали, як вони вирізали тонкі скибочки з ягняти. Ці шматочки виглядають приблизно так:

enter image description here

Мій друг дозвольте мені спробувати шматок баранини" м'яса, але це дійсно не на смак як м'ясо. Це було смачно, але текстура здалася дуже "м'який" за смаком м'ясо. Текстура майже нагадало мені веганські замінник м'яса. Його текстура була зовсім не такою, якою фарш відчував. Як вони готують баранину, що вони отримали таку текстуру? І це справжнім або просто американський ганьба справжній гіроскоп м'ясо?

+861
Lalit Dawra 2 трав. 2017 р., 08:03:53

Чому б просто не використовувати овочеву корзину, або щось подібне? (наприклад: http://www.ajmadison.com/cgi-bin/ajmadison/6434.html?mv_pc=fr&utm_source=google&utm_medium=base - є багато варіантів, які коштують набагато дешевше, ніж в цьому), то ви можете перемістити ваші овочі навколо до змісту вашого серця, не боячись втратити ні на полум'я.

Навіть якщо ви знайдете деякі продукти харчування-безпечний шпагат, що виглядає як жахливо багато підготовчої роботи, особливо коли 10-20 $пункт допоможе вам заощадити всі ці зусилля.

+837
Jim McKeeth 23 лист. 2016 р., 10:03:20

Може хтось розповісти про chappati борошна з Індійського продуктового магазину. Це вважається твердої пшениці або м'якої пшениці? І це дійсно цільної пшениці, тому що він більше схожий на білу муку для мене. Я міг би використовувати його для кексів або млинців?

+825
hgmichna 2 серп. 2018 р., 06:37:12

У мене теж є і я зробив 2 речі, які повністю вирішили цю проблему цю проблему. Спочатку я відрегулював висоту чаші. Ви можете знайти про те, як зробити його у інструкція, що поставляється з машиною чи знайти деякі відео на YouTube. Це дуже просто і вам буде потрібно тільки викрутка. По-друге, я використовував більш високу швидкість, коли я місити, як швидкість 3. Сподіваюся, що це допоможе~

+817
The Owl 2 груд. 2010 р., 12:28:52

Я можу назвати кілька "хліб"-як страви, які зроблені в каструлю. Так вони всі з культури, де я не говорю мовою, я не можу сказати за переклад назви.

  • Ефіопська ынджера - це хліб, виготовлений з пшеничного борошна і борошна тефф водою, залишають на три дні, щоб піднятися (думаю заквасці без стартера), а потім приготоване на сковороді. Це досить кисло, але має точно таку консистенцію пухнастий млинці. Це основний продукт дієти ефіоп, подається з різними "соусами".
  • Друзькі піти - це трохи відрізняється від звичайного Пітта, так як він не має в кишені, і не пекло так сильно, як зроблено на вершині опуклої сковороді. Ідея схожа на тортилью, але смак відрізняється.
  • Єменські / ізраїльські Malawach - це випічка, схожими на філо або листкового тіста, але з великою кількістю маргарину. Потім обсмажують на сковороді і подають гарячим з подрібнені помідори і зварене круто яйце на стороні.
  • Французькі тости (біль причаївся) - я не впевнений, якщо це кваліфікується, але це скибочку хліба (вже запечена), залиті яйцем і обсмажити на сковороді.

Я не можу думати ні про що інше прямо зараз, але я впевнений, що є багато більше.

+809
andrex 12 лист. 2017 р., 15:36:54

Не обов'язково: http://www.nytimes.com/2007/05/22/health/22real.html?_r=1

Однак мені здається, що тепло, що генерується в мікрохвильовій печі було б досить гарячий, щоб убити більшість бактерій (підкріплене деякими дослідженнями в цій статті: http://www.straightdope.com/columns/read/2947/do-microwave-ovens-kill-bacteria), так як це сире яйце, ризик сальмонели отруєння невелика.

+807
Joe Crapo 15 бер. 2019 р., 16:20:52

Можна використовувати свинячий фарш яловичий фарш, мелений баранини або курки. Вони будуть злегка змінювати смак кінцевого продукту, залежно від інших інгредієнтів у ваш соус.

+761
Oskar Elek 11 серп. 2017 р., 17:03:51

І якщо ви поставили запалено - він буде готувати. Вона, в принципі, пара відкритих курка!!

+725
jcansell 4 трав. 2017 р., 17:17:55

Мій рецепт глазурі для німецького шоколадного торта з горіхами пекан глазур вимагає згущене молоко, але у мене тільки згущене молоко. Чи можу я використовувати замість згущеного молока?

Якщо так, то чи потрібно вносити якісь корективи в нього?

+662
user173448 11 жовт. 2018 р., 13:42:19

Просто покладіть продукти в каструлю, додати трохи води, слабкому вогні і накрити кришкою. Залежно від їжі - це може зайняти 3-5 хвилин. Можливо, вам доведеться додати трохи більше води, але з часом ви отримаєте потрібну кількість кожного разу. Це найшвидший спосіб без підгоряння їжі. Удачі! ;)

+658
user242223 24 трав. 2014 р., 01:53:00

Ботулізм-це ризик з необробленої їжі, який був близько до землі, тому свіжі овочі і особливо цибуля часник!). Його немає в серійно випускаються шоколад - якби він був, він буде рости всередині бару. Пам'ятайте, що немає кисню в середині шоколадний батончик небудь!

Як правило, ви не можете очікувати, що суміш з двох полиць-стабільний речовин, також тривалого зберігання, а ви можете додати туди один фактор, який тримав бактерій. Але у випадку з шоколадом, змішаним з маслом (або будь-яким іншим видом з чистих жирів, таких як масло какао), це не проблема.

Суміш тривалого зберігання, і безпечною для вживання протягом багатьох років. Єдине, що ви повинні піклуватися про згірклості.

+608
Assen Babachev 5 бер. 2012 р., 15:55:09

Обробив м'ясо, як правило, стерильні, крім як на його зовнішній вигляд. (Це не означає, що дармоїд - або ботулізм-безкоштовно, але це тільки початок.)

Отримати кращу якість ви можете з джерела, якому Ви довіряєте. Тримати його на низькому температурою, та не піддавайте його впливу теплого повітря більше, ніж на пару хвилин, щоб підготувати.

Відріжте чистим ножем на чистій поверхні. Поставити його назад в холодильник при дуже низькій температурі.

Сіль і кислоту, якщо ви використовуєте їх у ваш соус, забезпечить деякими антибактеріальними властивостями, але це не захист від дурня.

Люди у всьому світі їдять сире м'ясо, але краще всього почати з невеликої суми і подивитися, як ваша система обробляє його. Якщо ти дитина/вагітна/стара/хвора, це набагато менш гарна ідея.

+585
bh22 12 груд. 2017 р., 00:08:47

Я думаю, що він може працювати в якомусь сенсі, але результати будуть зовсім різні. Горіхові масла не мають багато крохмалю в них. Вони товщають рідина просто шляхом диспергування їх тілах. Так 1 столову ложку горіхового масла не буде поруч з тією ж потовщення потужність А 1 столову ложку борошна. Якщо вам достатньо додати істотно збільшує його, за смаком він буде сильно від горіхів можна використовувати (що добре).

Якщо ваш друг спеціально намагається уникнути клейковини, є багато інших речей, які ви могли б використовувати, щоб згустити ваш Каррі. Рисова мука стане відмінним вибором, або крохмалю, або ксантанова камедь.

+578
Pon3 15 бер. 2013 р., 14:33:05

ОК, це буде не дуже практично, але мене надихнув один з відповідей, який стверджував, що

там немає вірний спосіб, щоб сказати

Але є.

Цукру оптично активні. Лінійно поляризоване світловий промінь буде обертатися під час подорожі по Сахарі. Є прилад, який вимірює цей називається поляриметра і, власне, його основне використання в бізнесі для оцінки якості цукру з цієї нерухомості.

Так що, якщо ви якимось чином вдалося отримати доступ до одного, тільки перевірте, які з речовин робить балку.

+546
mcarra66 25 груд. 2011 р., 01:40:12

У мене був крем-брюле в ресторані, останнім часом, до якого вони підпалили його-брюле. "Коли ми запитали вони сказали, що там був кулінарний гелю, які вони використовували. який вони змішують з цукром. Як тільки я можу знайти посилання на те, де його можна придбати я прикреплю посилання

+512
Binnar Laxman 17 квіт. 2019 р., 00:59:26

Це не безпечно. Кришки "поп" від будь-якої зміни температури. Ви могли б "може" все це так, але це не зробить його безпечним. Що ви зробили або хочете зробити, називається "відкритої консервної чайник" і не є надійним методом консервування.

Чому відкрита чайник консервування не рекомендується? У відкритій консервної чайник, їжа, приготована в звичайному чайнику, потім запаковані в гарячі банки і запечатані без обробки. Температури, отримані у відкритих чайник Каннінг не досить високі, щоб знищити всі псування продуктів і харчові отруєння організмів, які можуть перебувати в їжі. Крім того, мікроорганізми можуть потрапити в їжу, коли він передається з чайника в банку і викликати їх псування.

Крім того, при правильному консервуванні (в тому числі waterbath кроком 10 хвилин або більше) для стерилізації банок є непотрібним кроком у процесі в якості кроку обробки, по суті, стерилізує їх разом з усім всередині них. (див. нижче, те ж джерело, що і вище)

Потрібно стерилізувати банки перед консервуванням? Банки не потрібно стерилізувати перед консервуванням, якщо вони будуть заповнені з їжею і обробляються в киплячій Каннер водяній бані протягом 10 хвилин або більше, або якщо вони будуть оброблені в Каннер тиску. Банки, які будуть оброблені в киплячій водяній бані Каннер менше 10 хвилин, після заповнення, потрібно стерилізувати спочатку їх відварити в гарячій воді протягом 10 хвилин, перш ніж вони заповнені.

І, нарешті, Каннінг-це наука, не мистецтво, як приготування їжі часто. Це не безпечно, щоб просто використовувати будь-який рецепт з інтернету/рецепти/бабусині. Співвідношення низько-кислотні інгредієнти (перець, цибулю, тощо) з високою кислотністю інгредієнти (оцет, сік цитрусових) і помідори (майже кислотний для можете самостійно на waterbath) неймовірно важливо для отримання безпечного продукту, а не те, що повинно бути здогадалися по. (Див. нижче, Крім того ж джерела, що і вище)

Я можу мій власний рецепт сальса? Сальса, як правило, суміші кислоти і низьким вмістом кислот, продуктів; вони є прикладом підкисленою їжі. Конкретний рецепт, а іноді і спосіб приготування, буде визначати, якщо сальса можуть бути оброблені в киплячій воді Каннер або Каннер тиску. Процес повинен бути науково визначено для кожного рецепту. Може сальса будинку, використовуйте наші рецепти для гарячого чилі, сальса або мексиканська томатний соус. Вашим агентом розширення графства можуть мати додаткові перевірені рецепти для сальса.

Слід відзначити і безпосереднє відношення до сальса-це вимога для доданої кислоти навіть при консервуванні помідорів рівнини. Вони "на грані" кислих достатньо для можете самостійно на waterbath, так що додаткові кислоти повинен бути доданий, щоб підштовхнути їх в "абсолютно безпечний для waterbath". Багато "Каннер тиску" можна знайти для томатів і томатних продуктів. Для томатів це процес, який імітує waterbath процес під 5лб тиску і не "істинного" тиску Каннінг процес. Помідори раніше повинні бути правильно підкисленою навіть якщо під тиском консервного напрямки для консервування їх.

Підкислення: для забезпечення безпечної кислотністю в цілому, подрібнюють, або мариновані помідори, додати дві столові ложки бутильованої лимонного соку або 1/2 чайної ложки лимонної кислоти на літрову банку помідорів. Для пінти, використовуйте одну столову ложку пляшках сік лимона або 1/4 чайної ложки лимонної кислоти. Кислоту можна додавати безпосередньо в банки перед наповненням продуктом. Додати цукор, щоб компенсувати смак кислоти, при бажанні. Чотири столові ложки 5-процентного оцту на літр кислотність може бути використаний замість лимонного соку або лимонної кислоти. Однак оцет може викликати небажані зміни смаку.

Я настійно раджу читати через цей сайт, щоб навчитися основам безпечної консервації, вона також має багато дивних і безпечних рецептів, призначених для консервування: https://nchfp.uga.edu/how/can_home.html

+449
premiumdrinkingrainwater 17 квіт. 2016 р., 16:29:51

Я теж люблю практику, якщо це те, що я ніколи не робив раніше. Запікання курки дасть вам можливість практикувати все-важливий навик правильного розміщення термометра, але курка має інший смак, ніж у Туреччині.

Одним з варіантів є, щоб отримати найменший Туреччині ви можете знайти експеримент з розсолом (який я дуже рекомендую для смаженої індички), і, можливо, перейде в День подяки з трохи більшою впевненістю.

Ви завжди можете обробляють м'ясо індички і заморозити його на деякий час після Дня Подяки, коли ти більше не хворий Туреччини. Індичці робить великі Тамале або енчіладас.

+404
ShulkerHD 3 черв. 2018 р., 07:55:52

Техніка суфле? В принципі, зробити соус бешамель, збийте яєчні жовтки, додайте спецій, ароматизаторів та харчових продуктів, скласти в жорсткій збиті білки. Покласти в приготовлену суфле блюдо (змащене маслом і покривають будь-яку кількість різних елементів... в залежності від того, якщо ви робите несолодке або солодке суфле). Випікати в центрі духовки.

+301
Eddo 10 черв. 2013 р., 17:34:27

Схоже, було б непогано служив на деяких з товченої картоплі (Аня буде мій вибір, так як вони мають прекрасний смак, і я вантажі від наділу, але будь-який новий воскової стилі буде добре).

Просто відварити їх, поки вони не просто зробити, сквош кожна з задньої вилкою один раз, покласти на тарілку і полийте салат зверху. Картопля вбере всі соки і зробити салат трохи більш істотне.

ви також можете спробувати потепління невеликий м'який сир (наприклад цейабо цей) в духовці (можливо втирати його в Часник перша?) поки її все ніжніше і шльопають, що в середині салат, то їжте все це з деякими багета, без приладів допускається, може бути, трохи, тарілку бальзамічним оцтом вмочувати посиденьки в хлебните.

+285
Donn Lee 19 груд. 2018 р., 00:27:38

Верховний кисло є одним брендом на основі сої, немолочного замінника.

+242
Chubas 12 лист. 2019 р., 12:50:19

При дослідженні бамії для статті (я фрілансер) я натрапив на цю сторінку, seridipity і думав, що я поділитися тим, що я знайшов (поки що) на мій квест: слиз в окра-це бажане властивість у Західній Африці (і, як наслідок, Бразилії, Карибському басейні і південно-сході США) кухні. Листя баобаба також виробляють слиз при варінні. Він використовується як загусник в супи, рагу і фаршированих окра під посуд (також в Південній і Південно-Східній Азії).

Тільки використовувати я знайшов-це як кондиціонер для волосся, яка є традиційною індійською терапії, яка стала до деяких використання у Сполучених Штатах.

Є деякі розслідування, використовуючи його в заводських умовах, як з низьким коефіцієнтом тертя мастила.

Брайан Джонсон

+227
AniSkywalker 5 вер. 2012 р., 04:59:36

Один хороший метод, який може допомогти вам отримати тверді результати подрібнення деяких з вівса в свій рецепт на вівсяному борошні.

Молоти овес дозволяє крохмалі в овес поглинати рідини, які потім набухають і твердіють при випічці. Це той же спосіб, що всі печиво і як зробити їх солідності, по крохмалі, які виділяють.

Моя пропозиція-взяти на себе частину вівса, який ви використовуєте в рецепті і змолоти в кухонному комбайні, поки це не нагадує грубу борошно. Після змішування ваші вологі інгредієнти (масло, цукор, мед), додати вівсяну борошно і добре перемішати перед додаванням в ваш включень (цілісний овес, горіхи, сухофрукти тощо).

Крім того, не заважають під час випічки, так як це дозволить кластерів в кращій формі.

Особисто я зробити бари гранолы за допомогою цього методу, і вони вийшли досить добре.

+220
user1165759 20 серп. 2013 р., 12:37:29

Я зробив смачний гарбузовий пиріг для потрійний імбир Подяки допомогою трейдер Джо імбирне печиво. Імбирний смак дуже доповнює гарбуз. Після основний рецепт, я додав неабияку кількість масла на землю імбирне печиво. Хоча це було чудово, я хотів би знайти спосіб зробити це, не будучи настільки багатий і калорійні. Так що моє запитання:

Чи є у кого досвід робити імбирне печиво кірка пирога, використовуючи щось інше, ніж вершкове масло або інший жир для прив'язки крихти, враховуючи, що там вже жир в імбирне печиво-може бути яйце? яєчний білок? води? (Можливо, подібний досвід зломщика кори Грем міг застосувати.)

+198
birthland 18 січ. 2015 р., 02:57:48

Я використовую купив 100% лимонний сік (пастеризований). Я думав, що це буде дешевше, щоб вичавити лимони і тепло на печі для пастеризації. Скільки часу я можу використовувати мій власний пастеризоване лимонний сік? існують інші фактори здоров'я мені потрібно враховувати?

+173
Alex Charn 7 трав. 2019 р., 10:30:18

Коли ви говорите про спекотне тоді я намет не менше 10 хвилин, а іноді до 20 хвилин, м'ясо гаряче і соковите. Але у мене така ж проблема з відрізаним м'яса, такі як качина грудка. Відповідь, здається, щоб додати в гарячий соус за те, що зараз кімнатної температури м'яса. Чим більше частин ви ріжете тепле м'ясо залишиться, нарізаємо його тонкої і він миттєво охолоджується. Так я почала створювати підливок, і т. д., Щоб принести м'ясо назад в темп. Якщо його яловичої вирізки я використовував гарячим маслом, з цибулею-шалотом. Гордон Рамсей має деякі відмінні соуси на YouTube.

+134
Petter TB 7 серп. 2013 р., 02:37:15

Як ви контролюєте карамелізації цукру?

+123
user206701 21 вер. 2012 р., 11:34:31

Що у вас є досить стандартний банан рецепт хліба, який ви були випікання маффінів. На основі кількості ваших інгредієнтів, це повинно спекти-нормально 9" х 5" хлібці. При температурі 350° F, на нижньому-середньої випічки для одягу, буханець повинні закінчити де-небудь випічки на 40-45 хвилин. Печуть, як хліб, тіста для прожарювання рано і часто - тонкий ніж, вставлений в центрі батона повинна виходити чистою, коли хліб робиться - якщо ніж показує ознаки сире тісто, залишити випічки, поки він виходить чистим. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати миттєвий читання термометр, щоб перевірити на ступені готовності, стріляти близько 190°С. обов'язково остудити хліб на хороший 2 години до нарізки.

+55
Rhona 6 лип. 2015 р., 16:22:32

Обидва меленої кукурудзи (маїсу, як вони б це в Європі). Різниця в тому, що кукурудзяне борошно розтирають з набагато більш тонкою текстурою, ніж фуражне зерно.

Хоча в деяких контекстах (наприклад, паніровка курки), вони можуть бути використані, ви отримаєте різні результати, текстурні. Загалом, ви хочете використовувати правильний продукт.

Наприклад, кукурудзяні кекси, як правило, зроблені з інгредієнтом страви, і якщо зроблені з кукурудзяного борошна, буде набагато щільніше і без смаку окремих granuals кукурудзяного борошна дають.

Оновлення: у деяких місцях, полента - це кукурудзяна мука (а також каша або кашка виготовлений з кукурудзяної муки).

Маса сушать лугом обробці кукурудзи, яка була першому. Він широко використовується в Південно-Західній, Центральній і південно-американської кухні, в тому числі і для знаменитого кукурудзяні коржі і тамалес.

+37
Senshi00 1 квіт. 2014 р., 07:14:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil