Як замісити це тісто вручну?

З цієї цілісної пшениці чіабатта рецепт:

Після того як тісто настоялося, вимісити тісто Тісто гак вкладення на середній швидкості протягом приблизно 15 хвилин, поки тісто не має відірвався від стінки миски. Вона повинна бути гладкою і еластична у цьому місці.

Можна замісити тісто вручну?
Будь-які консультації по замішувати вручну? Мені потрібен міксер? У мене сильні руки.

Довгостроковій перспективі, якщо він працює я буду зробити міксером, але у мене немає інших потреб для міксера, тому я хочу довести це в першу чергу. Я намагаюся створити низькому жирі, низькою солі, весь чіабатта пшениці. Я ніколи не був пекар і я знаю, бере участь чіабатта, але вона вписується в те, що я хочу зробити з кількома меню.

+655
Amr Memdu 3 бер. 2015 р., 18:13:17
36 відповідей

Відстань від вугілля не проблема (деякі рецепти стейка, по суті, заклик до м'ясо готують прямо на вугіллі). Це температура на решітці ви повинні розглянути. Згоден, відстань є одним з факторів температури решітки. Кількість освітлених вугілля у вас є ще один.

Що стосується правильної температури, все залежить від того, що ви готуєте. Мені подобається готувати мої стейки на сильному вогні, близько 500-600F. Котлети в діапазоні 450. Птахи ближче до 400. Шукати в "Міссісіпі тест", часто посилається Стівен Raichlen, як хороший спосіб виміряти температуру вогню.

+964
C3NZ 03 февр. '09 в 4:24

У мене є трохи замороженого шпинату, що я смажу на сковороді разом з іншими овочами і м'ясом. Поки вона нагрівається, шпинат не пахне начебто нічого, але після кількох хвилин, він починає виділяти досить сильний запах. Я не знаю, як це описати, але це не особливо приємно.

Кожен раз, вся моя їжа була приготовлена на той момент, тому я перестала готувати. Шпинат подивився і спробував нормально. Запах з шпинату маю на увазі щось конкретне? Це означає, що шпинат є, ймовірно, зробили приготування їжі? Я пережарила?

+940
Consti P 5 трав. 2017 р., 16:31:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, ви можете виправити Крем-Брюле, який не встановлював! Ви просто повинні бути готові загасити зусиль. Незважаючи на те, що весь інтернет, здається, кажуть, Це можна зробити і я зробив це з оглушливим успіхом!

 • Очистіть від шкіри, яка має вигляд зверху ООН-встановити заварним кремом в духовці.

 • Нашкрябати заварний крем з формочок на дрібне металеве ситечко і працюють крему на основі гумової лопаткою, щоб переконатися, що ви мати гладку базою заварним кремом, ще раз.

 • Повільно нагріти ваш заварний крем, постійно помішуючи, на водяній бані, поки крем база гарячого (але не варені).

 • Переділити на чистити формочки. Заповніть каструлі з гарячою водяній бані, щоб досягти висоти заварний крем.

 • Rebake в 300 градусів духовці, поки крем знаходиться.

Вуаля!

+940
Denis Besic 16 трав. 2017 р., 04:24:54

Я відповім на піцу і пиріг із заварним кремом, але я ніколи не робила коржі, і ніколи не досліджував, що є важливим для них. І може бути, ми повинні розділити все це на три окремі питання, адже оптимальна температура для кожного залежить від різних речей.

піца

Тут важливо знати, які скоринки ви робите. Дві змінні, які будуть впливати на ваш вибір температури води, як довго ви хочете, щоб заквасити тісто і як вологе тісто (з вмістом клейковини вашої борошна зміну результатів вологість, тому, ймовірно, слід вважати в якості третьої змінної).

Вологість дуже важливо, тому що ви хочете бути в змозі замісити тісто. Якщо ви працюєте в нормальній піддають гідратації (від 60 до 75%), при будь-якій температурі води буде робити тісто пластичний. Якщо ви використовуєте дуже високою або дуже низькою піддають гідратації, вас турбує, що білки не в змозі сформувати хорошу матрицю, з-за не маючи достатньо води, щоб покрити (низький піддають гідратації) або змішують в тісто настільки мокрій, що вони не можуть упиватися в одне одного правильно. Тут можна використовувати той факт, що клейковина поглинає холодна вода набагато краще, ніж тепла вода. Якщо ви працюєте жорстке тісто, використовуйте теплу воду, бо тісто залишається досить м'якою під час замісу. Якщо ви працюєте дуже вологого тіста, використовуйте холодну воду. Ширлі Corriher рекомендує кидати лід в кухонний комбайн. Це дасть вам сильний, найкращий клейковини.

Звичайно, це не тільки температура води, яка визначає, чи є виклик тісто буде добре працювати, вона є також вміст білка в борошні. Чим вище вміст білка у вашій борошні, тим більше водопоглинання можна очікувати. Отже, якщо ви об'єднаєте високобілкової борошна з холодною водою, ви, швидше за все, в результаті бабла на пружній стороні. Якщо ви вже заробляєте низький-зволоження хліба, це може бути занадто твердою для хорошого розвитку клейковини. Таким чином, ви можете розглянути більш тепла вода в цьому випадку. З іншого боку, коли у вас висока гідратація хліба, ви турбуєтеся про тісто дуже вологе. Ви повинні використовувати холодну воду потім.

Поруч проблем, консистенції, температури води допоможе вам регулювати бродіння. Дріжджі процвітає на позначці 33-35°С (десь близько 90-95°ф Я думаю). Якщо ви даєте йому такій температурі, у вас буде дуже швидко зростати. Ваш хліб буде готовий у найкоротші терміни, але ви будете мати слабку клейковину і багато швидких продуктів бродіння, в тому числі thioles і аміаку. Якщо ви плануєте довгий підйом, як правило, краще хліб, це краще, щоб не викликати швидкого бродіння через теплої води. Використовуйте холодну воду або навіть спробувати лід поради Corriher, якщо ви не замішувати в міксері або кухонному комбайні (я місити в руці, так що я б не став використовувати лід безпосередньо). Тільки тепле тісто до кімнатної температури для остаточної розстойки. Ви також можете використовувати воду в будь-якому місці на континуумі між цими двома крайнощами, або використовувати губку в поєднанні з теплою водою. Температуру, тому що виклик передбачає найнижчий, якщо ви хочете, щоб процес закваски почати прямо зараз, нижче приблизно 20°С дріжджі будуть працювати досить повільно.

Ця рада дійсний для будь-якого пісне тісто, в тому числі тіста для піци.

Кіш

Я припускаю, що ви використовуєте кірку печива (як @міною зазначає, деякі люди, вилийте яєчну суміш поверх дріжджів база). Існує три основних види кондитерської крихти: печиво пісочне, листкове тісто і підняли тісто. На пісочне тісто, не змішуючи борошно з водою, ви змішуєте воду з гладкою борошна-жирової пасти. Температура води без різниці при змішуванні. Ви все ще хочете, щоб тісто крижаний, коли ви покладете його в піч, щоб запобігти деформації, тому є сенс використовувати холодну воду. Але якщо ви зробите його з маслом, це буде важко форму, коли холодно. Якщо ви віддаєте перевагу, ви можете використовувати масла і води при кімнатній температурі, форму, то тримайте його в холодильнику або морозильній камері, поки він не затвердів, потім випікати. Вкорочення сказав, щоб бути більш поблажливими, я не використовувати його особисто.

Для листкового тіста, ви намагаєтеся створити маленькі шматочки вершкового масла або масляно-борошняний клейстер, укладена в ніжні (але не глютен-гартоване) борошно-вода листи. Якщо ви робите борошно-вершкове масло пасти, а потім додати решту борошна і води, у вас є більше свободи, з температурою води, тому що добре з маслом борошно в тісто не вбирає воду навіть після того, як масло розтане. Краплі олії не вдасться відгодувати свою частину борошна , тому що вони не існують, ви вже вставити. Крім того, у вас є достатньо вільного борошно в контакті з водою, утворюючи листи, перш ніж масло розм'якшене. Все-таки, не штовхати його занадто далеко, аж до кімнатної температури-це нормально. Якщо ви використовуєте традиційний спосіб різання грубих шматочків вершкового масла в борошно і майже не змішуючи їх, ви повинні використовувати крижану воду, і швидко, бажано з охолодженням інструменти. Цей метод включає в себе шматочки чистого масла, яке може розтопити масло і всі твої муки перш, ніж він сформував аркушів. Тримати таке тісто холодного у всі часи.

Третій тип піднімається тісто. Для цього ви готуєте ваші води, киньте вершкове масло у киплячу воду, покласти борошно в гарячу суміш. Ви отримуєте окремо маслянистої пасти краплі і борошняних листи, тому що масло і вода не змішуються в каструлі і трохи борошна стикається з обома. Він також піддається желатинізації, що не відбувається з холодною методів. Необхідно, звичайно, використовувати киплячу воду для цього типу.

+886
jamadagni 23 груд. 2017 р., 23:37:23

Я хочу заморозити необпаленої обіду. Я можу зробити це після першого підйому або шейпінг або друге пришестя або мені доведеться частково спекти їх, щоб запобігти вбивство дріжджі?

+885
Laknath 16 жовт. 2014 р., 12:27:03

Я звичайно рекомендую більш традиційні радість приготування їжі. Це було досить багато в американської кулінарної близько 50 років. Він гідний, і у нього є рецепт для досить багато всього.

Більш сучасним вибором будуть биттмана Як приготувати все. Же принципом, але більш сучасний погляд на ньому.

Обидві книги мають величезну кількість тексту, присвячене перших принципів. Як зробити це або те, що це або що м'ясо це добре для, які трави йдуть разом, як зробити вибір соусів, і т. д. і т. п. Якщо ви шукайте довідники , а не рецепти, це гарне місце для початку.

+838
Hopey 3 трав. 2019 р., 05:33:01

Я неправильно поставив миску в мікрохвильову піч і готувала сире Різдво пудингом протягом 4 хвилин. Це було париться за 8 годин завтра. Тепер блідий і напівготовності. Що мені робити?

+825
Trab 6 груд. 2015 р., 07:14:30

Нещодавно Я спекла французький хліб. Вони були хрусткими зовні і соковитим всередині. Смачно! Я застиг на кілька. Як я повинен їх топити, так вони так добре, як колись вони були свіжоспечені?

+724
neverlease 20 лют. 2015 р., 20:02:33

Я знайшов цей блог:

http://thestonesoup.com/blog/2012/01/the-new-secret-to-easy-to-peel-boiled-eggs/

http://thestonesoup.com/blog/2010/03/the-secret-to-easy-to-peel-boiled-eggs/

Так, її секрет - це старі яйця, а збільшення рН кип'яченої води з використанням харчової соди.

+680
user3208908 16 трав. 2017 р., 15:04:36

Маленька деталь деяких людей не вистачає, буріто зазвичай зроблені з коржиками з пшеничного, кесадільї і тортильї зроблені з кукурудзи.

(Звичайно, ви можете зробити кесаділью з тортилії пшеничного, але традиційно вони виготовляються з кукурудзою, принаймні, це більш поширено в Мексиці)

+631
ilpelle 3 вер. 2016 р., 23:44:45

Останні пару булок я зробив мали великі повітряні бульбашки, які утворюють у верхній частині буханця, відокремивши кірку від м'якушки.

Picture of separated crust

Перш ніж формувати, я вже дегазації моє тісто з допомогою короля Артура борошна рекомендується складання тісто над собою кілька разів. У форму, у мене форма грубий прямокутник, потім складіть нижню сторону до середини і пломбують їх з моїми пальцями. Я роблю це кілька разів, поки у мене є хороший форму батона.

Можливо, що я розстоювання тіста, Перш ніж покласти його в піч? Або це мій формуючи техніку?

+613
jall 19 вер. 2016 р., 10:40:22

У мафін рецепти, інструкції, часто говорять, щоб розмішати суміш, поки "тільки разом".

Чому за перемішування оладки результаті суміші в жорсткій кекси? І як ви знаєте, якщо ви зробили занадто багато помішуючи?

+566
Nickson 11 жовт. 2013 р., 00:28:24

Я заварювати чайний гриб вдома. Крім пастеризації готового продукту, як не допустити чайний гриб від вирощування нового Скобі?

У мене дитина Скобі формуючи в мої скляні пляшки, незалежно від того, я роблю один або подвійної ферментації.

Це холодильне кінцевого продукту єдине рішення? (Я не думаю, що GT і любить дитячі scobies формуючи у своїх пляшках ;))

Спасибі!

+557
user3563950 5 бер. 2010 р., 19:16:48

Хммм. Скільки років було його почати? Він був заморожений? Наскільки холодною була вода?

Очевидно, там не буде нічого живого в ній, коли ви закінчите приготування їжі, але якщо її було досить тепло довго, то ще є досить мертвих бактерій/бактерій відходів, щоб зробити вас трохи хворий.

Собі, я б його з'їла, але я не дуже обережно про такі речі.

+556
Robert matingwina 25 груд. 2016 р., 20:33:48

Застереження: Якщо ви не рослина лаванда у вашому саду і, отже, не знаю, якщо оброблені пестицидами, то ви не повинні використовувати його у випічці і приготуванні їжі. Я використовую лаванди в трави кірок на м'ясо, на випікання різних сортів хліба і печива, а в желе і шербети. Це також смачний чай купажі (з якого я роблю морозиво влітку).

+549
LVDave 26 серп. 2014 р., 03:13:12

Сушена кінза надає м'який трав'янистий користь в супи і рагу, але це не є заміною для свіжої кінзою. Якщо взяти поняття заміняю свіжим речі зі столу, сушена кінза-це цікаво... я часто використовую обидва, тому що вони приносять абсолютно різні речі на вечірку.

+479
kjg 12 трав. 2010 р., 17:13:49

Більшість індійських господинь роблять чапаті як бос! Моя дружина сумує чапаті її мами, тому я хочу зробити їй сюрприз з "кінцевої чапаті", тому хотілося б задати декілька питань про процесі.

Я бачив, як її мама робить чапаті, і я можу запевнити ці інгредієнти вона використовує:

 • Атта борошна марки у мене.
 • Мінеральні Води
 • Сіль
 • Соняшникова Олія

Ось саме. Я знаю багато рецептів топлене масло замість нафти. У чому буде різниця?

Як ви думаєте, що ідеального тесту hidration, щоб зробити м'яке, але і тонкий чапаті? Я пробував кілька разів, і іноді мої чапаті стає твердим і хрустким, тому я повинен зробити його товщі, так що я намагаюся уникнути.

Мама не дати тісту відпочити протягом тривалого часу, всього півгодини максимум. Так що якщо я хочу тільки 30 хв. тісту відпочити, вона повинна бути більш або менш зволоженою? Також вона не місити багато, тісто замішується за 10 хвилин, так що ви думаєте? М'який і тонкий чапаті можна за 10 хвилин замісити і на 30 хв. відпочити, або мама чарівника?

Потім йде обробка.. що краще дати тісту відпочити перед нарізкою? або скоротити порції для кожного чапаті, а потім дайте йому відпочити? Мама дозволяє повний тісто відпочиває, і робить порції просто коли вона починає котитися.

Прокатки в ідеальній формі-це тільки питання практики, але я завжди знаходжу, що поклавши частину тіста в борошно перед прокаткою допомагає. Мама використовує дуже небагато додаткової борошна при прокатці, тільки на початку. Хоча вона додає кілька крапель олії, складає частину, і обриси його, круглий і тонкий. Так що краще для завальцювання? Тільки борошно або масло? Ми покласти масло під час замісу? Скільки, чи буде він вважатися в hidration відсотків?

ОК, один раз прокотився, час теж приготувати. У нас є "Колорадо", який являє собою плоску каструлю. Думаю газова плита краще, але ми можемо зробити це з склокерамічною?. Просто, щоб ти знала, мама не використовуйте прямі готувати на методі полум'я, вона тільки варить на вершині гарячої Колорадо. Краще мати в tawa на високих або середніх Макс темп? Я думаю, що іноді стало важко і хрусткі для мене з-за високої темп. Мама використовує максимальна температура на газовій плиті.

Чапаті мами міхур, як повітряна кулька.. помоєму ні. У чому секрет булькає? Я думаю, це те, що робить чапаті м'який, з 2 шарами. Чому не чапаті міхур?

Нарешті, зберігаючи м'якість. Я їм мама чапаті через півгодини і це ще м'яко. Мій вам складніше через кілька хвилин. Чому?

Будь ласка, допоможіть мені зробити остаточний чапаті.

+465
user203930 28 жовт. 2016 р., 23:43:17

Коли у мене немає порошку каррі можна використовувати гарам масала у Заміна порошку каррі.Може він дає однаковий смак як порошок каррі чи ні ?.Якщо використовувати гарам масала, скільки кількість має бути додано?

+456
Lynda 22 вер. 2017 р., 16:37:07

Коли ви кип'ятите воду в чашці в мікрохвильовці, він буде часто кипіти без утворення бульбашок, оскільки на відміну від чайник з шорсткою нагрівального елемента або внутрішньої поверхні, чистий керамічна чашка має кілька нуклеації очок. Нуклеації окуляри дозволяють кишені газу в натуральній формі, які стають бульбашки, як вода закипить.

Коли ви додаєте пакетик в гарячу воду, ви, по суті, представляючи тисячі нуклеації точок Дуже швидко, і так багато бульбашок дуже швидко - ваші піни. Ви повинні проявляти обережність при нагріванні води цей шлях до додавання пакетик, а якщо нагрівати його занадто довго він може перегрів, і буде кипіти бурхливо з чашки, коли ви додаєте пакетик.

+452
rusca91 15 жовт. 2018 р., 01:22:51

Мої ранні закваски хлібів виглядав так само. Тепер вони менш плоскі і визначили походи по крихті, а не багато взаємопов'язаних каверн. Речі, які змінили:

 • мій стартер став більш зрілим і стабільним. Він живе в холодильнику і добре годують 2-3 рази в тиждень, коли я печу. Я тримаю близько 250г, який отримує 100г вивезений і замінений на стандартний батон і 180 г на буханець-і-піца дня, плюс ще 60г у випадкові моменти часу, коли мій партнер краде.
 • Я дізнався, що на моїй кухні закваску буханець займає тривалий час, щоб піднятися. Іноді я печу його underproofed, тому що це краще, ніж не маючи хліба, але насправді мої потреби 24 годин від початку до кінця.
 • Я відмовилася від замісу. Я читав все, дивився всі відео... я гепнув, що тісто 300 разів за буханець, вимішуємо не менше десяти хвилин, розправляють і складають... так і не отримала гладке еластичне тісто, як рекламується. Замість цього я замучився липке тісто, що був кошмар, щоб впоратися і не піднявся добре. Я прийшов до висновку, що якщо бабла достатньо часу, вона не вимагає розминання. Тепер я змішую закваску з водою, змішайте борошно з веслом рису, змішайте трохи більше десяти хвилин і залишити в спокої близько 22 годин. Я міг би дати йому тикати, якщо мені нудно, але це для мене більше, ніж хліб.
 • Формувати: я використав, щоб зробити багато згортання/згортання тесту, Перш ніж покласти його в кошик, довівши за останні годину або два. Зараз я просто трохи розім'яти його і зберуть його назад вгору і кинути його на добре посипану борошном кошик.

У мене немає струму буханець, щоб взяти рис, щоб довести, що мій успіх (тільки що повернувся з аеропорту, лечу в Сторновэй з ранку, довелося насправді скинути корми для 1-й раз в цьому році), але по суті моя мантра буде розслабитися і дати йому час.

+402
foebu 17 квіт. 2011 р., 04:43:29

Так, ви звичайно можете зробити, що заміна без проблем. Головне в заміщають перець, що вам сподобалася підміна. Так що, експерименти треба знайти те, що ідеально підходить для вас.

Особисто мені подобається аромат (окрема від спеки) з хабанера перець більше, ніж мені подобається смак халапеньо, але я, як правило, мають халапеньо на руках. Тому я часто роблю підміну і тоді просто додати мелений червоний перець або кайєнський перець, щоб зробити різницю в тепло, тому що я крутий перець чилі-голова. Поступаючи таким чином, ви не повинні використовувати більш халапеньо, ніж ви habaneros не буде, але ви можете. Зрештою, це ваше блюдо.

+390
KunXian Xia 1 лист. 2011 р., 09:43:12

Це так жарко, як ви можете отримати без швидко спалюючи цукру або кулінарні жири на поверхні їжі, так це характерно для збагачений хліб, печиво або тістечка (які мають багато цукру і жирів); зверніть увагу, що тісто не містять багато цукру (хліб, піцу, солоні кірка пирога) іноді випікають при значно більш високих температурах.

Номери-випічка/хліб тарілки часто тримають при температурі 180°C або нижче, тому що вище також справедливо для овочів і фруктів, природно, що містять цукор, в результаті чого значно прискорюється обвуглювання якщо будемо вище цього температурного діапазону.

Різниця в Браунінг в багатій тесту (наприклад, вершкової) між 160°C і 180°C і 200°C, це різке.

А ще духовка, що дійсно при 180°C (на піч термометр) може бути буквальним кілька градусів занадто жарко для рецептів, які передбачають 180°С; духовка що знаходиться поза калібрування навіть 10°C гаряче, може викликати велику рецепт невдачі.

Там, здається, загальна думка, що не все ще (верх + низ + конвекція/конвекція/..) печі повинен бути встановлений на 20°C нижче (якщо використовується вентилятор/конвекція), ніж можна було б встановити ще й духова шафа. Це часто зустрічається в рецептах та посібниках.

+360
gsumk 2 січ. 2011 р., 11:54:27

Ви можете розглянути вакуумні оперативно ущільнення після різання перед погіршення відбувається. Я виявив, що нарізані фрукти, авокадо, цибуля, томати та ін. збережуть свою свіжість і в основному залишаються незмінними, коли вакуумированный герметичний.

Правильного запечатування вакууму слід видалити все повітря з пакета, таким чином, запобігаючи процес окислення, що викликає знебарвлення і погіршення.

+358
meono 7 квіт. 2013 р., 02:18:31

Оскільки ми повинні зробити хліб в кулінарії, є лише півтори години. Я повинен використовувати більше часу, щоб місити, або підйом?

+333
Ivan Perez 6 бер. 2015 р., 14:00:18

Насамперед це називається Гулаб JAMUN...

Унікальна-це неправильне слово тут, Якщо я скажу вам, що я зробити, щоб зробити їх унікальними, тоді він не буде в будь-якому випадку унікальним...

Існує кілька способів диференціації ваше блюдо - текстура, аромат, презентація. Ви повинні експериментувати з цими і бачити те, що завгодно вашій панелі.

Стандартна варіація Гулаб Jamun зателефонувати Jamun Калу, де ви перегрів кульок, щоб зробити їх майже чорними. Ви повинні спробувати його. Я особисто віддаю перевагу Jamun Калу більше, ніж Гулаб Jamun...

+262
jamesthollowell 22 бер. 2015 р., 11:15:03

У грі ви будете грати полягає в тому, що у вас є ванна борошна життєздатним, чий термін життя тільки до тих пір, як сира курка (або, можливо, навіть менше, якщо вологість борошна, де курка торкнулося це особливо гарною живильного середовища).

Це складна субстанція, щоб керувати. Я думаю, що я зробив це, але тільки тому, що я не відразу готувати всі курки, а я врятувала борошно, щоб робити все інше. Тому я не тримаю на муки більше, ніж я тримав курки, яка потрапила в неї.

Я не мертвий, але, як я кажу, що я не зовсім впевнений, що сальмонела або що не процвітають краще в борошні, ніж у курячих.

+257
Mandar 8 бер. 2017 р., 03:17:59

Це звучить як смажений тофу затяжок.

+234
Sikandar Kumar 21 квіт. 2015 р., 01:00:59

Вони не краще або гірше. Вони іноді надає металевий присмак на кислі продукти, які зберігаються в них протягом тривалого періоду.

+198
user1529514 14 груд. 2016 р., 23:17:09

Сьогодні я зробила апельсиновий шифоновий торт з вершковим кремом. Я використав класичний рецепт масляний крем Роуз Леві Beranbaum, в якому 100 г цукру і 90 г води готуються до софтболу-стадія сиропу (114.5 Цельсія), а потім додати в жовтки.

Після приготування торта тісто, у мене було 50 г тільки свіжовичавленого апельсинового соку залишилося. Тому замість того, щоб використовувати 90 г води, я використовувала 50 г апельсинового соку та 40 г води Для сиропу, в надії отримати більш фруктовий аромат в масляний крем.

Незабаром після проходження 100 за Цельсієм, сироп почали піни, кидати дуже великі і стабільні бульбашки. Я був дуже зайнятий, б'ючи їх, використовуючи мої мішалкою і дмухаючи на них, щоб підірвати їх. Але піна все-таки майже вдалося вилізти з горщика, вона утворює купи вище верхнього рівня стіни (фактичний сироп охоплює лише близько 1-2 см в нижній частині невелику каструлю). Я теж боялася, що я отримаю нерівномірного нагріву, як сироп, що утворюють клітинні стінки, при всьому повітрям, був, ймовірно, не до такої ж температури, як в калюжу сиропу на день.

Той момент, коли я взяла сироп з вогню і налив в чашку холодної, піна повністю зникла.

Полягає в тому, що піна дійсно проблема? Може це зруйнував сироп, або мені просто взяти горщик глибше і жити з цим?

Крім того, що викликало піни? Це був апельсиновий сік, або це може статися без неї теж? Якщо це відбувається без, що, швидше за все, спровокувати на це (я зробив сироп раніше, і не пам'ятаю такої сильної піни-будинок).

Незалежно від того, це впливає на кінцевий результат, я знайшов його важко працювати. Є щось можна зробити, щоб запобігти цьому?

+180
Enrico Brugnatelli 6 бер. 2019 р., 20:28:27

Деякі рецепти вимагають для яєць при кімнатній температурі. Як я можу принести яйця до кімнатної температури швидко? Я бачив пропозиції, щоб помістити його в гарячу воду на п'ять хвилин, які впливають на структуру яйця?

+120
argle 10 лют. 2016 р., 01:17:01

У мене однією ручкою ОЕЗ. ніж я ніколи не міг з'ясувати, як використовувати, поки я не почав їсти салати. Використовуючи ніж в кілька неглибоку миску дерев'яний ідеально підходить для подрібнення салат кріпленнями.

+102
N00b101 14 квіт. 2016 р., 13:28:19

В доповнення відповіді FuzzyChef: деякі дешевше (?) але менш довговічні (в плані повторного використання) упаковки харчових продуктів в основному без чітів шляхом затвердіння:

Накрутка

У Південно-Східній Азії і Центральній Америці навіть сьогодні люди використовують великі листя замість алюмінієвої фольги, щоб обернути їх харчової1: наприклад, bánh chưng, а насправді дуже швидко псуються) в'єтнамський Новий рік рисові коржі, загортають в бананові листя і можуть зберігатися до 2 тижнів нагревшиеся після охолодження. По всій видимості, листя Terminalia catappa і деякі особливості Phrynium можуть бути використані як добре.

Листя лотоса використовуються.

Деякі мезоамериканские страви (як (Накс)Тамале), загорнуті в кукурудзяного лушпиння.

enter image description here enter image description here

Джерело 1 Джерело 2

Sasazushi ("суші, загорнуті в листя бамбука"), тип oshizushi, це пресовані суші з регіону Кансай:

enter image description here Джерело

Робить рисової соломи розраховувати (звичайно, натто-ферментованих, будучи завернуть...)?

Історично, натто було прийнято на зберігання на пару сої в рисових соломи, яке, природно, містить Ст. паличка натто. Сої були запаковані в солому і залишають для бродіння.

enter image description here Джерело

Століття яйця і якісь солоні качині яйця загортають у глину-суміш. Поряд з лікуванням, яйця менш схильні до перерву.

enter image description here

(Бджолиний)віск/використовується для контролю вологості.

Крім звичайної упаковки...

гарбуза, калебасами зокрема, використовуються як напої і харчові контейнери. Шкури тварин (шлунок, сечовий міхур). лікували соки і смоли були використані в якості напою контейнер, як бота мішки, colambres, і бурдюки.

enter image description here enter image description here

Навіть страусина яєчна шкаралупа від 60000 років тому, щоб бути функціональним.

Звучить безглуздо: їжа залишиться свіжою, якщо залишився живий. Принаймні, в сучасному В'єтнамі, у сільській місцевості часто буває так, що ви купуєте курей, риби, жаби і т. д. живий, якщо ви не збираєтеся відразу ж готувати. При необхідності, ви будете вбивати (досить невеликий) живими тваринами будинку. Це спосіб обійти знамениту 2 години-норма.

Упаковка харчових продуктів з харчовими продуктами (що мається на увазі, щоб бути з'їденим)

Як Paulb зазначив у коментарі, потенційно плавлення продуктів харчування, як шоколад можна занурити в цукровий сироп, який потім твердне в карамельну оболонку.

Це нагадує мені драже або заморозити сухофрукти в шоколаді (дуже сучасний клас кондитерських виробів), покриті тонким шаром харчового воску (наприклад, карнаубський віск, бджолиний віск). Шоколадні трюфелі також проводять свої п'янки або ганаш у шоколадної оболонки.

Буррата - свіжий італійський сир з моцарелли і вершків. В зовнішня тверда оболонка моцарелла, а всередині міститься stracciatella і крем, надаючи йому незвичайну, м'яку текстуру. Це також деякі джерела в якості зовнішньої оболонки моцарели заповнені з вершковим маслом або сумішшю масла і цукру. [...] Готової буррата традиційно загортають у листя златоцветника. [...] Коли буррата є випотрошеним, ривок потовщеною крем випливає. (Джерело, виділено мною)

enter image description here

Зробити їстівні запліснявілі кірки сиру з м'яким сиром-центр вважається як накрутка? Уявляєш, якби це був сир без шкірки! Недолік: бере участь затвердіння.

enter image description here

Очевидно одне: ковбасні оболонки.

"Упаковка" їжа з великою кількістю їжі (що не означало, щоб бути з'їденим)

Крім кірка пирога, згаданий пухнастий шеф-кухар: я не думаю, що сухий старіння / висить м'ясо-це сучасний винахід. Коли м'ясо сухою витримки, жорсткий зовнішня оболонка покрита цвіллю відкидається. Те ж саме з сиром шкірки.2


1 обгортання з листям не тільки для пакувальних цілей, але і для смаку.
2 суперечить трупним м'ясом шару, чисті номери-вощеного кірці сиру, височіли другий використовувати в якості умами бомбу в акції.

+83
Unfitacorn 27 черв. 2010 р., 04:42:53

Проблема з приєднанням процесів і матеріалів, використовуваних в колбу СС. Я думаю, що деякі з них можуть бути припій для пайки, який є отрутою

+79
Samuel Kibe 19 трав. 2010 р., 13:12:29

Щоб тримати це в тему, я зосереджуся на вибір інгредієнтів і підготовки, будь-які подальші підказки-це фізичний аспект і пов'язано з тим, де тримати і як бити.

Ваша перша мета-знайти яйце з дуже твердою оболонкою:

 • Це означає, знайти яйце з досить молодий (Макс. 6 місяців тому) курка. Товщина оболонки зменшується, природно, протягом 1-1.5 років курка зазвичай тримають для виробництва яєць.
 • Кури, які мають доступ на вулицю, і що набере багато піску, піску і дрібних каменів і дуже різноманітно годують з щедрим доступ до зерна плюс добавки, такі як черепашки, буде виробляти важких снарядів.
 • І, маловідомі, зелені яйця (від так званої Великодня Еггер порід) товще і важче, ніж шкаралупа білих яєць. Бонус: ви можете пропустити крок розмальовки...

Всі яйця важче, коли круто (порівняно з сировиною):

 • Просто уникати всього, що послаблює оболонку, так що немає оцту у воді або забарвлення рідини. Використовуйте натуральні барвники (на відміну від комерційних продуктів, де ви умочіть варені яйця в оцет-вода-барвник розчин). Крім того, не мийте яйця, тільки в разі крайньої необхідності, природний захисний шар запобігає ослаблення оболонки.
 • Я б також уникати механічних напружень, так приведіть яйця до кімнатної температури і використовувати спосіб приготування, де ви поклали яйця в холодну воду, довести їх акуратно на (біля) прокип'ятити і дати постояти в закритій каструлі з вогню протягом п'ятнадцяти хвилин або близько того. В цьому випадку, я б, напевно, вирішила Зелене кільце навколо жовтка, ніж підлозі-яйце всмятку.
+78
mizunooto 7 черв. 2013 р., 08:32:06

Це залежить від фруктів, які ви використовуєте і чи ви будете пам'ятати про те, як у результаті виходить! заморожування-висушений, як правило, означає ягоди, але вони перетворяться на кашу, як вони зволожуються, що дуже зручно, якщо ви поклали деякі в склянку і швидко випити, але не добре, якщо ви хочете їх в глечик, щоб ввібрати все вино.

З особистого досвіду, я вважаю, заморожених(а не сублімований) апельсини, яблука , лимони і т. д. працює добре, як вони структуровані, але я завжди ходжу за свіжими ягодами.

+69
MD Mohebur Rahman 21 серп. 2011 р., 11:49:18

Я тримав банки квасолі і т. д. протягом п'ятнадцяти років і ще штраф, якщо він буде деформовано або пошкоджено, не використовуйте їх.

+15
Feline517 15 трав. 2010 р., 10:23:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil