Скільки жиру можна видалити після приготування середнього фаршу в соусі?

Я купив середній яловичий фарш, коли я мав намір купити пісну яловичину. Я не хочу споживати таку кількість жиру.

Припустимо, я смажу м'ясо, потім додати помідори (на шляху до болоньєзе Соус), класний результат на ніч у холодильник, а потім скинути жир зверху (що б бути на 100% насиченим, я вважаю). Я відмовився від більшості жиру?

Оновлення

Відповідні ідеї можна знайти тут і тут.

+292
IanS 11 лют. 2016 р., 16:15:53
31 відповідей

Персональний відповідь, будь Ласка, не приймайте як ніяк авторитетний або затыловка безпеки: я їх відрізати і використовувати в якості пір, поки не запліснявіє. У мене особисто є алергія, що я не буду ризикувати спори цвілі, але знаю людей, які навіть цвіль не зупинити їх. Я вважаю, що невелика кількість відрізали в іншому випадку звук гвоздики часто призводить до більш сильний аромат, але особисто мені подобається сильний аромат часнику. На щастя, так що робить іншу частину будинку, щоб часник дихання-це чесна гра. Якщо часник почав проростати, то я вам гірким смаком, так що я може бути трохи більш схильні відмовитися.

Часник часто згадується в якості можливого джерела ботулізму, але ці застереження, як правило, відносно збережений часник, особливо нафти, які забезпечили вільний повітряного середовища ботулізм повинен. Свіжий часник, здавалося б, не було б такою проблемою, але у мене немає авторитетних джерел, щоб підтримати цю думку.

+966
Henrik Oldcorn 03 февр. '09 в 4:24

Замість нескінченних обговорень коментар, я вирішив написати відповідь.

По-перше, я повністю згоден з Jefromi. Ніхто в світі не знає, як виробляти довговічні антипригарні сковорідки (якщо ми формуємо наші очікування довговічності подібних очікувань звичайні каструлі, тому через кілька років або й кілька десятків років). Якщо ви інвестуєте в найдорожчу сковороду з антипригарним покриттям у світі, він все одно втратить її липкість після деякого часу. Антипригарне покриття-це як шматок мила, він руйнується при використанні.

Але це не означає, що купуючи найдешевші каструлі є кращим рішенням, тому що найдешевші сковорідки 1) є й інші недоліки, крім недостатньої стійкості, і 2) можуть зношуватися швидше.

Яка зв'язок між якістю каструлю і ціною? Я глянув на результати тестів від фонду Stiftung Warentest, дуже ретельного дослідження споживачів організація в Німеччині. Вона незалежна від усіх виробників і має суворий контроль якості своїх вимірювальних методів. Я подивився на результати трьох тестів: на сковороду з антипригарним покриттям тест з 2007 року, а "бюджетні" антипригарну сковороду тесту з 2004 року, та з тефлоновим і керамічним сковорода випробування з 2011 року. (Тести на німецькій мові. Щоб побачити таблицю з числовими результати, натисніть "Testergebnisse: Pfannen" на вкладці меню в лівій частині екрана кожної статті. Перший числовий стовпець, Qualitaetsurteil, є зважена оцінка розраховується від цифри в колонках праворуч. Цифри в німецькій школі клас системи, для кращої 1.0 5.0 для гіршого. Всі бренди широко поширені в Німеччині і не можуть бути доступні на міжнародному рівні. Я не став з урахуванням інфляції в наступних висновків.)

Що перший тест показує: немає сильної кореляції між ціною і якістю у середньому ціновому сегменті. Більшість сковорідок в діапазоні 30-80 євро, і більшість з них отримують оцінку між 2.0 і 3.0.

Дивно, другий тест також каструлі до 119 євро, незважаючи на свою назву багатообіцяюче бюджетні каструлі. Але він включає в себе більш дешеві сковороди, ніж першого тесту. Знову ж таки, ми бачимо, що існує не так багато співвідношення ціни і якості. Крім того, не всі сковорідки однаково сильні: наприклад, ІКЕА сковорода має відмінний результат в не-липкість, але це посередні за якістю результату при смаженні, і її ручка стає занадто спекотно. В 119 євро Пан отримує досить поганий клас, але краще чотири каструлі дорогі, в діапазоні 68-99 євро.

Третій тест-це важко інтерпретувати. Вони порівняно з керамічним і тефлоновим в один і той же тест і вимовляється керамічна явним переможцем. 2011, керамічні каструлі були занадто новими на ринку, тому вони, ймовірно, не знаєте про їх слабкості: керамічний терпить невдачу після декількох місяців використання набагато більш вражаючим, ніж PTFE, без співвідношення до механічних пошкоджень (на відміну від фторопласту). Тому вони використовували процедуру тестування, спрямованих на механічне пошкодження порахувати тестовий бал (вони заповнили каструлю з підшипниками і переніс її, а також використовувати наждачний папір на ньому). На головній сторінці статті, а також на Amazon reivews з цих сковорідок, є кілька людей говорять, що антипригарне завершується досить рано.

Крім цього методологічного нестачі, ми бачимо, що є не все, що великої різниці між виміряним каструлі. Кращий отримує 2.0 і є тільки один нижче 2.5.

Америки тест кухня Jefromi, пов'язані в коментарях також оцінювали каструлі. Результати за платний доступ, але методика безкоштовно читати. Вони кажуть, що вони випробувані на міцність, багаторазово смажити яйця, поки яйце не почав приставати. Більшість з них не вдалося після 30 до 40 яєць, один продовжував йти після 76, але були й ті, які вдалося майже відразу. На щастя, вам не доведеться викинути сковорідку в перший раз яйце палички, але це підтверджує, що, крім кількох викидів, антипригарні сковорідки мають дуже схожі життя.

Моя порада-піти у фізичний магазин і купіть хороший сковороді з товстим дном, не розоритися на найдорожчі. Вибрати той, який відчуває себе досить тяжкою, щоб дати вам хороший розподіл тепла і помітно хороша якість продукції. Це, ймовірно, останні пару років. Фактичний строк служби може сильно варіюватися в залежності від того, як часто ви смажите і наскільки Ви гарні в контролі температури і лікування його акуратно (не посудомийна машина!). Це особисті уподобання, скільки ви готові витратити на цей вид життя.

+930
Behoston 31 серп. 2016 р., 11:05:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви можете купити СВЧ обігрівачі плити - ви укладаєте листи з їх багатошаровими і в мікрохвильовці на пару хвилин.

+927
B Hickerson 1 квіт. 2012 р., 21:57:22

Я підозрюю, що вашого палива не вистачало кисню. Вугілля горить добре, але це вимагає дуже сильної подачі кисню. Ось чому, в такому мангалі, ви побачите сітку, що забезпечує потік повітря між паливом і нижній частині гриля. Швидше за все, ваша запалив вугілля в нижній частині палі, і було згас неосвітленій вугілля, що були на них зверху.

+861
Jeffrywith1e 12 бер. 2014 р., 14:54:53

Я вірю в те, що ви шукаєте-це італійський гарячий шоколад, густий і гладкою.

Ви можете згустити нормальний гарячий шоколад з маранта або кукурудзяного крохмалю, а ти там. Якщо ви шукайте італійський гарячий шоколад ви можете знайти рецепти, такі як цей , який зроблений з:

 • справжній шоколад (гіркий солодкий)
 • Незбиране молоко (іноді вершки)
 • Майцены
 • Цукор

Якщо ви не можете знайти хороший гіркий шоколад (не використовуйте пекарі речі), ви можете купити будь-який хороший темний шоколад і відмовитися від самого цукру, щоб зберегти рівновагу. Зберегти тепло супер низька і не поспішайте плавити шоколад.

Це супер легко зробити, і якщо ви починаєте з якістю шоколаду (Ліндт і краще) це буде натовп угодника, а потім деякі.

+783
sancz0609 21 вер. 2017 р., 17:40:59

З мого досвіду, свіжий часник-це дуже зручно, якщо ви хочете текстури, або уповільнити настій смак. Наприклад, при випічці шматочки картоплі, я кладу свіжий часник, а то смак не над усім стравою.

Для інших часів, особливо рецепти, які вимагають подрібненого часнику, у мене є баночка замороженого подрібненого часнику, який я купив в моєму місцевому продуктовому. Я не впевнений, що там, де в світі, але в моєму районі, заморожена часник-це дешевий і не має ніяких домішок в ньому взагалі.

Як правило, одну чайну ложку з гіркою замороженого подрібненого часнику еквівалентно середньому зубчику часнику.

З іншого боку, для тих часів, коли ви хочете свіжий часник, кілька крапель лимонного соку на ваших руках і потім швидко RUB буде запах часнику від ваших пальців.

+765
Jeff Rodgers 22 лист. 2014 р., 01:56:21

По-перше: це не схоже на дуже хороший ніж - це стиль середнього нахилу (європейський стиль ніж, як правило, не повинні мати один, і якщо він має, він повинен бути більш гострим) і то не точні сталі і твердість даних згадується (наприклад, "1.4116 стали по Роквеллу 55-56 з"), підтверджують це враження.

Дуже небагато ножі правильно заточені з пакета. Дешеві ножі ($20 і нижче) не тому, що виробник не піклується, дорогих (>>50$), не тому, що користувач повинен знати, як точити його -чи були на це заточені - його переваги в будь-якому випадку. Вони досить нудні з самого початку, або заточені в несправному манері, яка швидко призводить до втрати більшої різкості.

Він також може бути можливим, що ніж гострий , але повинен її краю перебудувала (використовуючи мусат або якийсь строп).

Однак, не плутайте різкість (перевірити це, намагаючись розрізати губку - можна?) з ріжучою здатністю (як далеко ви можете пройти через холодильник, велика морква, перш ніж ви в кінцевому підсумку зарубати його навпіл, а не різати його?).

Коли справа доходить до точного різання: якщо ви вже не робите так, використовувати щіпку захоплення - великим і покажчик затискаючи лезо см від того місця, де він входить в ручку, решта три пальці заколисують під ручку. Подумки зосередитися на краю, а не хребта ножа. Використовувати кіготь зчеплення, або ретельно вести лезо на стороні якийсь палець вашої руки, щоб направляти лезо. Використовувати будь-яку технологію різання ви зазвичай віддаєте перевагу, наприклад, гойдалки, вирізати , вирізати або штовхати/тягнути вирізати/нарізати, або guilloutine&Глайд. Цей ніж виглядає, як вона оптимізована для гойдалки. Якщо, використовуючи його, будьте обережні, щоб не підняти клинок над твоїм направляюча рука/палець - можна порізатися так.

Щоб дати трохи більше пояснення за вказаними техніки: вирізати качалки є те, що ви часто бачите в сім'ях. Рада лежить на дошці, ніж приніс вниз, як важіль. Guilloutine&Glide є французький стиль, який починається з гойдалки вирізати, але ковзає ніж вперед після того, як вістря єднає, а не просто тисне. Поштовх ріже, тягне ріже, шаткує використовувати тільки зап'ясті в якості орієнтира; ніж повністю зняті з дошки і збив при русі її на себе (тягнути), подалі від тебе (пуш), або майже цілком або вертикально вниз (з якого часу). Динаміка групи дуже різні на пуш проти тягнути проти ЧОП, давши досить різне поведінка на грубий/жорсткий/м'який/тендітний інгредієнти. Все це може бути зроблено з різних ділянок (п'яти, середину, кінчик) ножа. Ці методи частіше бачиться з сучасної азіатської і західної кухарям, і хоча вони виглядають найпростіше, їм важче навчитися робити добре, і їм потрібен гострий ніж, так як там набагато менше кредитне плече можна використовувати. Дещо особливе спосіб-це чистий зріз малювати кінчиком тягнуть тому за порадою і з допомогою інгредієнти. Добре для елегантно різання трав, і незграбно врізаючись в палець.

+721
Ed Sweeney 29 жовт. 2012 р., 02:51:54

Кілька днів тому у мене був коктейль під назвою "Зимова королева". Це може бути спеціальність місце, де я мав його, я не міг знайти будь-який рецепт, коли я шукав його. Меню перерахував його як "гарячий шоколадний напій з ромом, увінчаний вершками".

Грунтуючись на смак, я можу сказати, що справа була досить низький вміст алкоголю, але аромат рому був досить сильний. Крім того, я не впевнений, що рідина вони використовували для шоколаду "напої" - там має бути молоко, але я не думаю, що це було прямо на жирному молоці. Я підозрюю, що у них є й інші спеції, може бути, трохи ванілі, і він був злегка солодкуватий, але не oversweetened. Крем був тільки вир збитими вершками з пляшки, з яким-шоколад-деко посипкою зверху.

Я постарався скопіювати його на дому, але не міг отримати той же результат. Я почав з напівсолодкого шоколаду, розтопленого з підсолодженим молоком, додають ванільний аромат, дрібку солі, і золотий ром Бакарді. З невеликою кількістю Рома, йому не вистачало смаку. Коли я додав ще ром, він отримав дуже гіркий і алкогольними. Крім того, з вмістом жиру не оригінальний напій був менш багатий, але все ще досить гладкою, на відміну від води-на основі гарячого шоколаду.

Мені намагалися зробити це іншим способом? Я використовував неправильну ром? Це допомогло б готувати Спочатку ром, так що частина алкоголю випаровується? Чи є кращий спосіб, щоб змішати його? А щодо гладкою-без-Сало проблеми?

+703
giulp 6 черв. 2015 р., 11:52:22

Ви впевнені, що можете. Випікати запіканку на деякий час більше на 350, просто збільшуючи температуру (до 500 навіть) в кінці, щоб отримати підрум'янення зверху після видалення інших речей. Запіканки дуже поблажливі за вдачею.

+701
mrkhingston 14 лист. 2011 р., 17:46:21

Я можу уявити собі кілька способів зробити це, грунтуючись на текстурі ви шукали, і що ви повинні працювати.

 • Вийняти м'ясо з корпусу і посмажити м'ясо на сковороді. Ви будете в основному готувати фарш, який дозволить вам легко сезонів, а також інтегрувати в інші продукти. Цей метод також дозволяє сезон Реальних м'ясо, якщо ви хочете.
 • Розрізати ковбаски на диски і обсмажте на сковороді. Це залишить вам більше тіла, ніж перший спосіб, а також дозволяють отримати гарний колір на плоскій частині різати ковбасу.
 • Залишити їх цілком, ткнути отвори в їх, і готувати їх на що-небудь. Я б не зробити це для програми, яку ви шукаєте. Ви в кінцевому підсумку буде різати їх, і якщо ви ріжете їх після приготування їжі, вам не доведеться Браунінг, що ви могли б мати.
+613
Maksim Satsikau 28 черв. 2013 р., 19:37:17

В даний час я використовую "струсити" спосіб карбонізації карбонату напої. Ви надуйте балон з СО2 тоді близько 35 фунтів / кв. дюйм енергійно струсіть його протягом приблизно 30 секунд і він повністю газовані.

Нещодавно я виявив, що виробники пива використовують "дифузор", яка являє собою циліндр з мікроскопічними отворами в ній, щоб надати СО2 в рідині (пива) і карбонат його. Будуть дифузором роботи, а також трясіння і повністю наситити рідина?

Одна з моїх проблем полягає в тому, що в деяких посібниках пиво опишіть карбонізації, як витрачаючи на це кілька годин або днів. Я хочу карбонатних пляшку за 5 секунд, а не 30 секунд, він в даний час приймає мене.

Зазвичай я вуглекислотою одного до двох літрів води/сироп одночасно.

Щодо трансляцій соди: проблема з чимось на зразок потоку соду два рази. Перш за все, їх балончики СО2 маленькі і дорогі. Інша полягає в тому, що миттєвий тип системи упорскування, які вони використовують (що я можу продублювати якщо захочу) можу тільки зробити тиск до приблизно 20 фунтів / кв. дюйм, що значно нижче насичення. З моєю системою я можу легко отримати повністю насичених 35-40 фунтів на квадратний дюйм, що сода може або фонтан виробляє.

+572
Alexander Aivazyan 5 квіт. 2018 р., 18:05:40

В кінцевому підсумку, який ефект ви шукаєте?

Тостів, як правило, використовується, щоб змінити колір і текстуру горіха, що робить їх смак хрусткою і додання , добре підсмажений'. Браунінг = Майяра.

Потепління горіхи розпушує текстури, опалення високому вмісту олії з горіхів. Це дозволить зробити його простіше для пюре, і т. д..

В мікрохвильовій печі не буде коричневого, або 'тост' гайки до екстремальних температур досягається зсередини.

Підсмажування відбувається на поверхні, і тому бажано це робити в один шар, тому що тільки поверхня піддається впливу гарячого повітря або пан отримаєте поверхню нагрівання, що є бажаним.

Якщо ви повинні використовувати мікрохвильову піч, щоб нагріти ці копійки, необхідно нагріти трохи, а потім перемішати для забезпечення рівномірного нагріву.

+564
sanika 24 черв. 2015 р., 04:37:37

Засвітка відбувається тому, що додаткові розширення хлібом в духовку, пекти під назвою пружина, далі розширюється, ніж шкіра хліб може вмістити.

Листи білків, які складають подорожчав хліб можна посилити, коли вони висохнуть. Коли хліб вводиться при раптовому сильному вогні в духовці, вода випаровується і алкоголю, заповнення буханець з газом. Якщо зовнішній клейковини листів були допущені до посилення або якщо навесні, це просто здорово, то листи доведеться розібрати, щоб звільнити місце. Розрив буде відбуватися скрізь, де листи слабким. Це, здається, зазвичай потворне пляма на обдув.

Можна було б зменшити весняної випічки при більш низькій температурі, а навесні бажано і результати в більш легку текстуру. Рішення має прийти, тому в розм'якшенні клейковини і контролювати розширення.

Жир пом'якшує хліба, так що ця проблема відбувається в основному з пісного тіста. Одним з можливих рішень для деяких сортів хліба є збільшення кількості жиру в тісті.

Тримати тісто вологим також допоможе. Тримати тісто під час його перевірки і обприскування його водою, коли він йде в духовці, і, якщо можна, вологому середовищі в духовці буде тримати білки від висихання.

Традиційне рішення з пісного тесту, щоб дозволити охолодження відбувається, але контролювати напрям. Таким чином хліб може бути як легким і привабливим.

Розкривши поверхню батона випускає тиск і дозволяє пекаря, щоб мати певний контроль над напрямком експансії.

+483
Llew 25 лип. 2014 р., 07:40:55

У мене є рецепт, який закликає до ячмінь місо. Я не знаходжу ячмінь місо в магазині, але вони мають близько п'яти інших видах. Я можу підставити іншу? який? дякую

+470
mtrn 13 черв. 2019 р., 17:23:48

Мені подобається смак насіння, але мені дуже не подобається процес їх обстріл. Мішки кажуть "Їж. Плювати. Бути щасливим". Але я виявив, що обстріл його в роті не тільки брудний, він теж прагне до осколком снаряда і болять ясна. Я пробував обстрілювати їх на руку, але це надзвичайно важко.

Я знаю, що вони можуть бути придбані раковини-менше, але я був цікаво, якщо є якийсь підступ, як мені подобаються деякі з бувалих, просто не фанат цього процесу. Будь трюк, щоб ефективно unshell кілька насіння?

+456
amasics 11 черв. 2012 р., 09:38:11

Швидше за все, винуватцем є, наскільки добре ви збивайте суміш безпосередньо перед заливкою у каструлю. Мені дуже подобається Елтон Браун пояснення замикається і процес прийняття. Те, що ви намагаєтеся зробити, це сформувати дуже дрібні кристали цукру, які забезпечують Фаджа з його тонкої текстури. Ці хрусткі шматочки описують більш великих кристалічних утворень, які можуть статися, якщо у вас є "затравку", що залишилися у вигадки, як він встановлює. Мета дуже добре перемішуванні помадка перед тим, як наливати його в сковороду, щоб цілеспрямовано сформувати невеликі кристали й зруйнувати будь-які великі. Якщо ви не дуже ретельно перемішайте ще кілька дрібних плям на вигадки, деякі кристалічні зародки можуть розвиватися там.

Згустки ви описуєте у вихідній суміші повинні розчинитися, але їх би переконатися, що все рівномірно розподілено. Ви можете додати олії до вихідної суміші з тієї ж причини, а не чекати до кінця, як пов'язані рецепт рекомендує. Трохи кукурудзяного сиропу допоможе керувати кристалами. І, нарешті, розворушити вигадки, як божевільний, і відчищати стільки робочої чаші, як ви можете, поки ви йдете. Якщо ваші руки не відчувають, що вони готові впасти після цього, ви, ймовірно, повинні були змішаними більше.

Що стосується температури, пам'ятайте, що коли вщухає ваші вигадки будуть перенесені на пару градусів навіть після того, як ви вимкніть вогонь. Так що ви можете вбити пальника, коли ваш термометр досягає 235F і монітор, поки не потрапив в створ темп 238f ст.

Чесно кажучи, вигадки-це досить складний процес, тому не шкода, якщо він займає кілька спроб, і велика увага до деталей, перш ніж він підходить.

+446
tmoisan 9 лют. 2018 р., 13:10:53
 • Білий Оцет
 • Оцет
 • Бальзамічний Оцет
 • Рисовий Оцет
 • Червоний Винний Оцет
+420
sbedulin 21 серп. 2011 р., 12:36:42

"цвітіння", коли справа доходить до французькій пресі про те, що підстав збирати на поверхні води, коли швидко ллється. Імовірно, це відбувається із-за бурхливого виділення вуглекислого газу.

Якщо не додавати в каву цей Пушок стане причиною підстави бути частково вилучено. При перезволоженні підстави на цьому цвітіння відбувається передчасно, і силою вливаючи воду, що залишилася ламає підстав нарізно.

Я б сказав, що ви отримаєте той же ефект, помішуючи через 20 секунд або близько того. :)

+369
Mitya 28 лист. 2019 р., 16:15:29

Я не можу мати будь-які кислоти в моїй дієті, так що мені потрібен хороший замінник для моєї кухні. Як лимона, апельсина, лимонної кислоти і оцту. Дякую

+275
Slesarek 10 лют. 2017 р., 00:54:18

Вибачте, якщо це питання трохи грубим.

У мене є значна кількість волосся на руках і руках. Готуючи їжу через мої руки (наприклад, тісто), іноді волосся потрапляють у їжу. Як я можу уникнути цього? Що б серйозний / професійний кухар робити?

Вони носити рукавички і довгі рукави? Вони голять руки? Чи існують інші підходи?

+213
Aishat Etezova 17 квіт. 2012 р., 08:51:34

Хоча я не пробував це з жасминовим рисом, я думаю, можна спробувати приготувати його як Індійського пулао. В столовій ложці або двох з нейтрального рослинного масла обсмажити 2-3 гвоздики, 1-2 дюйми кориці і 4-5 цілих стручків кардамону. Коли спецом випустить власний аромат, додати жасминовий рис вимочують протягом приблизно півгодини, і злити. Обсмажити рис на пару хвилин, а потім варити його в воді, як ви зазвичай робите. Ароматні спеції надають приємний аромат на рісу. Ви також можете додати аніс або смаженою цибулею.

+197
Craig 20 вер. 2017 р., 18:23:02

Бачачи, як дорогі делікатеси м'ясо він упевнений, здається, ростбіф сандвічі б дешевше зробити, якщо ви зробили свій власний смаженої і нарізаною тонкими.

Чи є мінуси цього методу? Я думаю, це не буде тривати так довго, як делікатесне м'ясо.

+185
Awashi 9 лют. 2018 р., 10:02:19

Я завжди хлібних м'ясо певним чином (кордон триколірні, шніцелі). Але крихти на їжу далеко не стандарт, який я хотів би зробити це для гостей.

Крихти постійно зіскакує, то в каструлі (при повороті), або коли ми їмо його, і вся кірка просто відривається як один великий шматок.

Метод: Я використовую 4 чаш.

 1. Молоко
 2. Торт борошна
 3. яєчний жовток
 4. Хлібні крихти

Я умочіть м'ясо у тому ж порядку, як зазначено вище, і як правильно, як я можу. Потім все в каструлю на середній вогонь і невеликий шар масла.

Куди я йду неправильно?

+181
Morrie 6 серп. 2017 р., 18:04:21

Є пара речей, які вважаю важливими, Про цей спосіб заварювання чаю - і, які можуть допомогти прояснити деяку плутанину.

По-перше, кажучи про гіркоти...чай таким способом, як правило, гірка, її потім лікували, щоб зробити її питною. Це часто робиться з молоком і цукром, чай (з Індії) також спеції додаються, а в Росії я читав його часто п'ють з цукром або варенням у роті до лікаря аромат на джерело. Сильна гіркота-це частина смаку, частина очікування, завареного таким чином, і слабкіше (тобто не гіркий) смак чаю закінчується почуття м'який і пригнічений однаково сильні аромати супровід, коли один очікує міцний чай. Той факт, що можна використовувати в дуже малих кількостях, щоб отримати більш слабкого (іш) загальний досвід теж корисно для тих, хто не віддає перевагу зовсім вже сильний чай.

Або думати по-іншому, кава теж, як правило, досить гірка... вона просто чекала, що і компенсувало в каву таким чином, що культури, заварити чай точно не очікую, що потрібно для чаю.

Що стосується проблем назрівав давно, вони фактично становили в цей метод. Тримати чай теплим, це, як правило, не безпечно, але тримати його гарячим набагато безпечніше... в принципі він повинен перебувати поза небезпечною зоною. Інша проблема полягає в тому, що чай, заварений або тримати гарячим протягом тривалого часу має тенденцію бути гірким, це звичайно не проблема з цим методом, тому що відвар вже повністю гіркий. Oversteeping зазвичай не проблема, наприклад, окропом чайне листя протягом тривалого періоду, щоб витягти все до останнього шматочка смак :)

Крім того, ви напевно можете покласти чай у самоварі (це зроблено в Індії, повністю готовий чай). Складність в тому, що це буде набагато важче доктор чай або зміни міцності та ароматизаторів, тому ви повинні бути впевнені в міцності, і підготовки, і т. д., В цілому задовільно, перш ніж покладатися на це. Вона працює дуже добре з одного людину або сім'ю (і т. д.) проведення чай для смаку, або з чаєм, відповідні в цілому прийнятні культурні стандарти - як міцний, підсолоджений чай з молоком, де ніхто б не чекав нічого іншого й прийняти його або залишити його.

З іншого боку, оскільки ви явно не шукаю сильного, нежели'bitter чай, який можна було б очікувати від такого роду стиль, дозвольте мені рекомендувати р-а чай? Вони проходять ферментацію, часто продаються в блоках або набоїв, може бути дешевою і/або варити дуже багато чаю з відносно невелику суму, і (що більш важливо) насправді не зробити гірким легко. Вони часто мають повний чайник листя, і заваріть кілька горщиків (шляхом додавання і зливу гарячої води) протягом дня - годин час заварювання, щоб витягти весь смак і культура, яка віддає перевагу легкі, гладкі, і невідредаговані чаї. Це означає, що цінність чаю з допуском для довгострокового рази заварювати і багато аромату, і гарною схоронністю якості.

Пуер Кали часто кажуть, квас солодкий, що означає не нудотний, а швидше не гіркий, а так, що б бути хорошим дескриптор для пошуку при пошуку в які з них купити, разом з (часто), описаної червоне вариво кольору. Ви, ймовірно, воліють зрілих, також званий віком або зброджених за сирі або свіжі, які може бути досить жорстким на смак. Він також дуже добре зберігає з тих пір, коли продається у вигляді спресованих цегли або патронів це компактний і міцний (особливо в порівнянні з сухим листям) - його потрібно просто отхватывали на Перш ніж заварювати для вимірювання і площа поверхні.

+177
borowis 21 квіт. 2018 р., 22:27:51

Для цього типу італійський рецепт, ви хочете, щоб стиль нашої базилік, часто називають просто "Василь" або "солодкий базилік".

Одні називають базилік священний або тайського базиліка мають набагато більше агресивний і надзвичайно ароматний аромат, який буде дисгармонійно в цьому блюді.

enter image description here

+170
Susan Freeborn 25 лют. 2012 р., 11:41:15

Я готовий посперечатися, висока кислотність ягоди поставилися з компонентом порошку для випічки млинців.

Млинці ледь приготоване тісто і карбонатів досі досить активно, що і робить швидко, добре смажити млинці пухнасті, а млинці, приготовані на дуже низькою тепло стане гумової і гнучкий.

Це також, чому якщо замінити свіже молоко зі свіжим маслом молока (не кефіру млинцеві суміші), це робить казкові пухнасті і смачніше млинці.

Я готовий посперечатися, твої млинці смакота, чи не так?

+163
Il Cinghialino Agguerrito 28 лип. 2013 р., 00:31:30

Я п'ю дієтичне роси щодня. Деколи я відчув, що одна з складності 3-4 цитрусові аромати-це натяк на грейпфрут.

+122
Arttu Hiekkanen 22 груд. 2013 р., 21:33:59

Я живу в маленькій квартирі, на кухні в кутку без яких-небудь зовнішніх вентиляція (вікна або витяжка плита). Кожен раз в деякий час я буду готувати і щось почне палити (інша проблема, я знаю!) і детектор диму буде йти. Як мені виключити або зменшити кількість навколишнього диму? У мене немає доступу до зовнішньої вентиляції.

+115
ritthisakdi tetasuvun 12 вер. 2019 р., 07:45:32

Варінга: анекдот вперед (який згорне характерні точки, я обіцяю)

Я ненавиділа кави. Я не дуже люблю гарячі напої в цілому; але ідея збиваючи цю гірку або кислу суміш з мій сніданок (навіть з цукром, вершками і т. д.) було не звернення до мене. В той час, ранковою чашкою кави в типових побутових нами, ймовірно, означало повний о Nuts або кави. Виходить, він прийшов безкоштовно з їжею, і ви замовили його з вершками та/або цукру. Це було про це.

Потім... десь в кінці 80-х, знайома запропонувала мені щось на кшталт "Мокка фрапучино." Ніколи не чув про нього. Навряд чи можна назвати це "пити каву" — це був ще молочний коктейль, ніж все інше — але я насправді відчула деяке задоволення. Не бажаючи вивести блендер кожен раз, щоб зробити одну з цих речей, незабаром я дізналася, що суміш половину кави, половину вершків (з карамеллю, шоколад, або інші ароматизатори з льодом) була досить хорошою заміною. Зрештою, я міг би скоротити на крем (і калорії, які приходять з нею), вивчаючи, щоб зробити краще, м'якше кави. Хоча кавові напої стають "сильніше", я все ж знайшов його досить добре. У підсумку я розробив вдячність за сам кави — і тільки мистецтво (і завдання) зробити реально. Добре. Кубок. З. Кава. Так воно і виходить.

Сенс в тому —

Якщо ви відчуваєте, що як-то несбывшемуся, не розробили "смак вина", спробувати винний напій , що вам може сподобатися. Вино-це різноманітна тема з великою кількістю асортименту. Ви можете почати з солодким ігристим вином або шампанським, можна змішувати з фруктовим соком (Мімоза, то, як правило, користуються навіть непитущі). Можливо, щось зовсім фруктовий, як Арбор Міст полуниця Білий Зінфандель (мінімум алкоголю, максимум фруктів, знайшли практично в будь-якому продуктовому магазині). Якщо це не за смаком, спробуйте на основі вина, коктейлі, такі як вина або шпритцер. Тепер ми входимо в "можна пити" території.

Якщо ви розвиваєте смак до чого-небудь я вже згадував вище, ви можете просто розвивати смак до основний інгредієнт: вино. Ви можете почати експериментувати в солодше вина (босоніж Моськатов; тааак солодко це може розвінчати те, що ви вважаєте "вино"). В кінці кінців можна знайти щось легкотравне і працювати ваш шлях назад до того, що ми вважаємо традиційним столовим вином.

Якщо ви не навчитеся насолоджуватися вином, я б не турбуватися занадто багато. Вино п'ють... але якщо це не щось на свій смак, дотримуватися кулінарні задоволення, які ви знайдете приємним. Насолоджуйтесь!

+90
Lynob 9 лист. 2019 р., 13:06:03

У мене була перша тріщина в курячий бульйон і тепер я хотів би спробувати фондової качка.

Один з постів я прочитав, коли навчання, як зробити курячий бульйон був про використання курячих ніжок. Він зазначив:

Він має свій неповторний і прекрасний смак, і додала желатин з ногам дати все, що блюдо приготовлено з запасом розкішний почуття коли їдять його.

Це вірно і з запасом качка?

Я можу слідувати курячі ніжки фондової рецепт, а просто поміняти курячі ніжки на качині ноги?

+33
Soffy 8 жовт. 2017 р., 13:42:51

До н. е.,

А я люблю Rumtscho високої хімічної теорії вище і, ймовірно, використовувати його, щоб пояснити, чому моя власного приготування не дивиться в майбутнє, у мене є більш просте пояснення, засноване вам інформацію, виключити з вашого початкового питання (поганий автор!):

Крафт Філадельфія. Я змішала сир, інший день, з горіх, фундук і цибулею. Прямо з холодильника на свіжий, незворушним, яйця.

Горіхи мають вирішальне значення тут. Приготовлені горіхи виділяють потужний синьо-фіолетовий барвник. Горіховий дріжджовий хліб, наприклад, часто пурпурові всередині. Я думаю, що яйця були сірими через волоських горіхів, а не через побиття занадто довго, вершковий сир, або каструлю.

+20
girish946 30 лип. 2012 р., 07:28:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil