як ефективно почистити гранат?

Два відомих фактів про гранаті:

 1. вони смачні
 2. вони біль, щоб очистити вручну

ви знаєте які-небудь ефективні способи почистити гранат? ефективними я маю на увазі дві речі:

 1. швидка
 2. мінімальна кількість 'боляче' насіння

будьте благословенні

+504
Kaniel Venson 21 груд. 2018 р., 13:54:59
38 відповідей

У мене є пароварка тип рисоварка, де вода потрібна зовнішня внутрішня каструля з парової каструлі і варити рис. Набір прийшов на основі алюмінію, неглибоку сковороду, що я міг би використовувати для парових овочів і сирої риби або м'яса. У неглибоку каструлю, зараз перебуває в поганій формі і я шукаю альтернативу.

Я натрапив на керамічні миски і лотки торта, що може бути гарною заміною, але немає досвіду здачі в рисоварці. Особисто я віддаю перевагу керамічні чаші для його меншого розміру.

К1. Я можу поставити керамічні чаші як "внутрішній піддон" у моїй пароварки-тип рисоварка для пари і готувати сировину? Якщо так, я можу поставити миску прямо на дно скороварки або мені потрібно стійки сортування, щоб поставити миску на?

В2. Їжа буде дотримуватися керамограніта ?

Дякую

+988
Reo G 03 февр. '09 в 4:24

У вас або "вжити до" або "використання" дати.

 • Якщо це відкритий пакет з "вжити до" дати, то молоко все одно повинні бути абсолютно безпечні навіть після деякого часу після цієї дати (це стерилізоване або ультрапастеризоване обробляється) в нерозпечатаній упаковці.

 • Якщо це закритий пакет з "використання" дати, це залежить від того, як пакет був збережений: "використання" дата сирого або пастеризованого молока, який завжди повинен бути в холодильнику. І нормально, молоко повинно бути використане або до цієї дати.

Якщо пакет був відкритий, ви повинні бути в змозі тримати його протягом кількох днів, при 4°С (холодильник), але не за рамки "використання" дати.

Я використовую як правило "не використовувати його, якщо він пахне викл". Якщо молоко і раніше приємно пахне, при використанні його в запіканку, що випікається, залишки повинні тримати нормально. В чізкейк суміш, якщо молоко підігріти, я був би обережний, і не виходити за рамки "використовувати дату", або через 3-4 дні після відкриття упаковки.

І "йдуть" не питання старіння, але ріст мікроорганізмів. Якщо це молочнокислими бактеріями, ви закінчите з йогуртом; якщо це щось інше, тады ой...

+988
user262894 21 черв. 2010 р., 15:10:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хотів би бути в змозі взяти м'ясо (наприклад, курку) з холодильника вранці (6 ранку) і покласти його в піч, яка встановлена в свою чергу, приблизно на 10 годин пізніше, так що його готові (або майже готові), коли я приїжджаю додому з роботи (4/5 вечора).

Це, очевидно, не обійтися без якийсь жах. Можна використовувати щось на зразок льоду або навколо м'яса, щоб тримати його прохолодним протягом дня?

Я думав використовувати кубики запасу льоду (замороженої), усередині порожнини птиці. Сподівалася, що він буде танути протягом дня, зберігаючи це надійно холодно, але не погіршуючи смаку. Моя альтернативна ідея-це брила льоду під (метал) деко, але це буде складніше організувати.

Цей (або подібний) безпечна ідея?

+944
Jorge Filho 29 трав. 2014 р., 17:58:56

Коли я купую хліб, його смак і текстура дивно в перший день. Хліб вологий і м'який. В 2 або 3 дні, він отримує жорсткий. Чи є який-небудь трюк, щоб відновити хліб краще держави?

+925
N8nnc 17 вер. 2011 р., 15:18:48

Так, в принципі нічого варили триватиме принаймні кілька днів в холодильнику.

Якщо ви хочете, щоб безпечно тримати його якомога довше, ви можете заморозити його. Напевно, краще не намагатися переробляти банки, хоча, оскільки ви не знаєте точно, скільки води є (і скільки кислоти і цукор виліз), так що якщо вам не пощастило, це може порушити рецепт досить, щоб зробити їх небезпечними.

+900
user105084 17 лют. 2015 р., 07:14:32

Це швидше за все іржа. Ковдру на верхній частині пальника будуть, зрештою, досвід такого роду спад. У них є постійний потік високої температури, що застосовуються до них, що прискорює окислення металу. Ви відчуєте цей ефект і з конфорками.

+886
qinqie 20 трав. 2017 р., 19:42:03

РН може мати значний вплив на потовщення потенції, так що ви можете спробувати додати лимонний сік або інший кислий елемент, щоб побачити, скільки, якщо такі є, це допомагає.

+848
DENNIS LABRUM 30 квіт. 2011 р., 20:12:26

Немає сенсу в заморожуванні помідори. Замерзаючи сльози свої ніжні нутрощі на шматки і вони відтаюють у невпізнанним кашу. Тушковані помідори можна розливати по пляшках, але текстури не схожий на свіжий, звичайно.

20 днів наближається найдовша у мене особисто всі були помідори в холодильнику. Це довгий постріл, але холодильник дійсно ваш єдиний вибір. Помідори просто крихкий плід, який повинен бути швидко з'їдений.

Методи збереження томату розливу, сушіння, або соусом. Всі ці зруйнувати тонку текстуру.

+838
mcgraw 6 лип. 2018 р., 20:39:16

Закваска являє собою поєднання дріжджових (які забезпечують зростання потужності) і бактерій (які роблять стартера скис і інші гидоти від зростаючого в ньому).

Нові стартери зазвичай буде створити потужний ріст бактерій задовго до того, як зробити сильний ріст дріжджів. Ріст бактерій відбувається протягом перших двох днів, які зроблять ваш стартовий починають кислі на смак. Бактерії можуть з'явитися пухирці, але вони виробляють стільки кислоти самостійно, що вироблений хліб не буде дуже добре рости. З стартера, що тільки 4 дні і тільки годують один або два рази, це дуже ймовірно, що ви як і раніше бачити більше активності від бактерій, ніж від дріжджів. (Низькі температури, подібні тим, які згадані в питанні, також схильні підтримувати ріст бактерій за дріжджів.)

З мого досвіду, це може зайняти стільки, скільки 10-20 годувань з цільної пшеничного борошна, щоб створити сильний ріст дріжджів, в залежності від вашого рецепта. З житнім борошном, я бачив її тільки в 4-5 годувань в ідеальних умовах.

У будь-якому випадку, "бульбашки", які ви бачите в стартер в перші кілька днів є в першу чергу провадиться кислотоутворюючих бактерій. Вони допомагають зробити ваш стартер більш кисле, який буде тримати інших поганих речей, зі зростаючим в ньому. Це перший крок. Другий крок-це регулярне годування, коли пускач має деяку кислинку. Годування розбавить тимчасово кислотність і дозволяє дріжджам створити зростання.

+836
Faceqa 3 лип. 2015 р., 11:57:31

Я навчилася робити майонез, використовуючи тільки масло, молоко і лимонний сік. Якщо я зберігаю це в холодильнику, як довго він буде залишатися в безпеці, щоб поїсти?

+816
Cyberider 31 січ. 2015 р., 17:21:07

Примітка (jefromi) я редагував це виправити на англійську, наскільки я можу, вгадуючи сенс деяких деталей. Кілька бітів я не можу точно сказати, що малося на увазі, а просто залишили недоторканими - ті, які позначені ⁺.

Солодощі були (давним-давно) дуже дорого, як цукор. Люди ніколи не закінчать свою трапезу з солодощами, якщо вони були дуже багаті і це був важливий свято відсвяткувати з особливим і дорога їжа.

Нормальні люди їли солодощі (якщо їм пощастило) в неділю. Інакше, на Різдво, Великдень і деякі інші ювілеї. На інших "нормальних" днів "нормальні люди" їли супи з приправами, якщо це у всіх, з салом і деякі інші рослинні інгредієнти. "Нормальні люди" їли м'ясо раз в тиждень, в основному курка, і знайшли білок, в основному в бобових і зернових.

Так що я не думаю, що практика вживання солодощі (навіть не через весь західний світ) міг би стати традицією. Я думаю, що якщо що-то, що середня тривалість життя бідної людини призвело до зміщення інтересів погане харчування, та інші поживні продукти, багаті, але нездоровий⁺. Ніби кажуть: "спочатку набити черево, потім буде мало місця для солодощів".

Нарешті, в Індії вони не можуть їсти м'ясо (принаймні прості люди). Що повернутися з цукерками цілком зрозуміла⁺.


Якщо ми почнемо з поганою їжею і тоді, коли час для цукерок приходить, ми не настільки голодні, і не мають місця для дорогих продуктів харчування.

Якщо вони не можуть, наприклад, в Індії, їжте м'ясо, тоді, можливо, вони воліють починати з будь-якого мало в них.⁺

Я не знаю інших прикладів, і не бачу ніяких прикладів, крім Індії, які мають історичні причини.⁺

В силу історичних причин стало традицією.


У нас був мед до римських часів.

"Тільки після Хрестових походів він став суперником мед в якості підсолоджувача в Європі.... Іспанці почали вирощувати цукровий очерет в Вест-Індії в 1506 (і на Кубі в 1523). Португальці почали вирощувати цукровий очерет в Бразилії в 1532 році. ...Незалежно від того, який вік таблиця цукрового виробництва був виявлений, це була розкіш у світі до 18-го століття. ... В 18 столітті, попит на цукор гримів в Європі, а у 19 столітті він перетворився на людину необхідність... початок в кінці 18 століття виробництво цукру все більше стає механізованою....В тому ж столітті, європейці почали експериментувати з виробництвом цукру з інших культур... проте, буряково-цукрової галузі дійсно зняв під час Наполеонівських воєн".

https://en.wikipedia.org/wiki/Sucrose

+762
zneo 3 груд. 2016 р., 22:17:26

Кращий спосіб заморозити тісто felafel дійсно формується в маленькі кульки, але не готувала. Потім ви можете кинути частково розморожені кульки в гаряче масло без подальшої суєти. Тому що кулі дуже крихкі, як ви помітили, це означає, що підкладка їх на деко і заморозити їх, що шлях, який ви можете або не можете мати номер.

Я не пробувала заморожувати маси тісто felafel, так що я не знаю, якщо це ще працює, коли відтане. Я був би стурбований відокремлювати води із землі горох під час заморожування і відтавання циклу. Якщо ви все одно роблять це, і тісто не хоче проводити потім разом, я пропоную додати трохи сухої борошна нуту на нього.

+739
pierolalune 15 трав. 2017 р., 03:24:01

Зварити шоколадний порошок. Ні, пекти, бо накипіло призведе до нижньої частини, щоб спалити. Мікрохвильова піч шоколадний порошок у воду і розмішати його, щоб отримати густу пасту. Після охолодження, зберігати його в холодильнику.

Коли ви відчуваєте, як п'є чай, зачерпнути кілька ложок в чашку і змішати в теплій воді. Кинути в ваш зефір. Можна навіть змішати шоколад в чашку-Чіно, а потім зефір = марш-пом'якшав мокко-Чіно.

+684
petya 8 лип. 2012 р., 09:26:24

Я сумніваюся, що є в усьому світі стандартні для всіх холодильників. Адже це всього лише цифри намальовані на ручку, кожен виробник може писати там усе, що їм заманеться.

Ви повинні вимірювати температуру, щоб точно знати, де ви отримаєте оптимальний 4 за Цельсієм. Але навіть без вимірювання, ви можете залишити його на кілька годин в один кінець і ви будете повідомлення, якщо це занадто холодно або дуже жарко.

Крім того, просто подивися керівництво по експлуатації.

+668
klopez 20 вер. 2018 р., 16:44:43

Молочні особливий випадок, тому що природні бактерії молочної продукції будуть прагнути переграти будь-якого непроханого гостя...коротше ви, швидше за все, в кінцевому підсумку з якийсь жлоб кефіру (від дії природних Lactococcus Лактіс або болгарська паличка), ніж те, що є токсичним для вас. Так що якщо молоко вже була заражена чомусь, як правило, не виростають в молочні продукти, ви повинні бути добре. Смак, ймовірно, істотно пішов геть.

Примітка: ми припускаємо, що пастеризоване молоко було. Сире молоко схильна до забруднення з речей, таких як лістеріоз і електронної. паличка, і ті, безсумнівно, викличе у вас деякий подив.

+648
Regis Barbosa 13 бер. 2019 р., 02:34:14

Так, горіхи дуже жирні, і вони в кінцевому підсумку підуть погано— якщо це так, вони на смак дуже поганий. Вони також можуть висохнути, або у більш рідкісних випадках (особливо якщо зберігається неправильно) бути комахи або цвіль.

Як правило, вони повинні бути хорошими протягом шести місяців до року їх кращий аромат залежно від сорту (в оболонці).

П'ять років-це трохи довго. Я не впевнений, що хочу з'їсти горіхи, які старі.

+646
pizzaEatingGuy 20 черв. 2019 р., 05:09:57

У мене була така ж проблема багато років тому, а не смажити курча, але Каррі, що робить. Що б я не робила, моя курочка вийде дуже жорстким і сухим. Чет фішка в тому, щоб використовувати правильний вид шматочки курки, принаймні, це працює для мене! Я використовувала курячу грудку і на кухні було б просто зробити її дуже сухий. Так як я почав використовувати курячі стегна, і він ніколи не розчаровував мене. Моя курка ще дуже вологий і смачний, що тепер я використовую курячі стегна.

Як ця посилання пояснює, курячі стегна має більше жиру і колагену, чим куряча грудка і так їх приготування, температура і час іншого.

Сказавши, що ви все ще повинні розглянути харчову цінність обох:

http://healthyeating.sfgate.com/nutrition-chicken-breasts-vs-thighs-1815.html

http://www.livestrong.com/article/418813-the-nutrition-of-chicken-breasts-vs-thighs/

+600
shasha zhu 14 трав. 2018 р., 15:05:10

Я зробила салат з цими ingredents:

 • 1 чашка оливкової олії
 • 1/2 чашки тахін
 • 1/4 чашки яблучного оцту
 • 1/4 чашки соєвого соусу
 • 1 Сік лимона
 • 4 зубчики часнику
 • 6 листя базиліка
 • 1 жменю петрушки
 • 2 зелений лук

Потім змішують все це з кремовою обробкою.

Воно швидко псується, якщо це збитий в блендері?

Якщо так, він може бути поміщений в морозильник?

+599
GenaSuhanov 9 лют. 2017 р., 19:58:43

Іспанська чорізо поставляється в двох формах, обидві з яких в міру своїх знань повністю вилікувати (варені): той, який більше для їжі самостійно (як салямі) та інші, які, як правило, мають більш високе співвідношення жиру і використовується в основному для приготування їжі. Останнє, що рецепт має на увазі як "приготування чорізо". Частенько приготування чорізо в паперовий кожух, який повинен бути видалений (якщо вам потрібна додаткова клітковина у вашому раціоні). Жоден з цих буде працювати, але вам може знадобитися додати трохи масла в сковороду, якщо потрібно приготувати інші речі в жир, які зазвичай виявляються поза.

Мексиканська чорізо-це завжди сирий продукт, який повинен бути приготовлений і як правило в пластиковому корпусі.

+590
Computer Gaga 13 лист. 2019 р., 12:15:05

Влаштувалася на нову роботу і увійшов в деякі вінегрети, які 2-4 тижнів, деякі з яких містити сире яйце. Очевидно, я трохи стурбований. Як довго може Вінні з сирим яйцем?

+585
hjd 12 черв. 2015 р., 16:50:51

Я спробував зробити тісто для піци вручну пару раз, але кожен раз після змішування інгредієнтів тісто дуже липке, щоб місити, це більше схоже на тісто, ніж тісто. Я дивилася відео на YouTube людей, які роблять це і це не подобається, як мій виходить.

Інгредієнти, які я використовую, є:

 • 225г борошна хліб
 • 140 мл води
 • 1 чайна ложка сухих активних дріжджів
 • 1 чайна ложка солі
 • 1 чайна ложка цукру
 • 1 ст. л. оливкової олії

Я пробував просто змішуючи всі разом і відразу, і я також пробував змішувати воду, дріжджі і цукор разом спочатку, потім додавати.

Може хто-небудь бачить нічого поганого в тому кількості, я використовую в цьому рецепті або щось ще, що я повинна робити, щоб насправді отримати тісто, яке можна місити? Як я вже сказав, він настільки липкий, що його будуть дотримуватися все, до чого торкається, якщо я постійно додаємо борошно (на руках і дошка).

+560
jameySmarter 28 лист. 2014 р., 01:01:25

"Кулінарія" часто є хімічний процес. Денатурація білків, клейстеризація, викликаючи хімічні реакції, такі як потемніння, або навіть викликають зміни стану, як випаровування.

У багатьох випадках для таких реакцій, щоб це сталося, нам потрібно перегріти їжу. (Приготуйте його і дайте йому відпочити для того, щоб охолодити вниз, щоб скасувати деякі зміни, які були зроблені і/або знизити його до нормальної температури, щоб поїсти). Це вірно при обсмажуванні м'яса, смаження, випікання хліба, і багато інших видів приготування.

Інші часи, ми повинні принести щось до температури і тримати його там протягом деякого періоду часу. Це справедливо і для вилучення колагену, желатинізація крохмалю (наприклад, варити макарони, картоплю і т. д.) але і просто чекати ароматизатори для супів і подібних страв.

З потеплінням, ти просто додавши досить тепла для нього, щоб перемістити його на кілька градусів, але ви зазвичай не намагаються змінити стан харчування, тому потрібно менше енергії.

Тепер, це завжди швидше розігрівати і готувати їжу? Здебільшого це правда, але я підозрюю, що було б крайнім випадком там. Що приготувати з кімнатної температури, а потім зберігати охолоджені і льодовий викликає питання (як в ретроградация крохмалю, може бути?) що зробить їх більш чинити опір, ніж в теплі.

+555
Zainal Ali 17 серп. 2013 р., 15:19:35

Це був другий рік, я в розсолі індичку і я впорався з цим завданням у відро з розсолом і лід + вода, так як я була в позаминулому році. Я зробив це протягом двох днів в цьому році з-за останню хвилину питання, який виник в той день я планував засмажити, штовхаючи мій день обжарювання назад на 24 години. Я дуже хвилююся, що моя пташка була зруйнована, але не маючи вибору в цьому питанні, я пішов далі вирішив підсмажити його і подивитися, що вийшло. Я не був обманутий у своїх очікуваннях, і це було так прекрасно, як я згадав, ніж роком раніше. Моє відро сиділи в моїй підворітті цього року за два дні (я живу в ПА)і ще було багато льоду в ньому, коли я пішов, щоб відновити його. Це руки вниз кращих вологою Туреччині я коли-небудь мав, або мав, порівняно з будь-яким іншим! Навіть мій хлопець сказав, що його мама переді мною, що мій виявився краще, ніж вона зробила на два дні раніше ( мені хотілося заповзти під стіл! ). Спробуй.... Ви ніколи не будете готувати індичку будь-яким іншим способом. (Можливо змінити рецепт розсолу, але ви не будете використовувати будь-який інший метод пізнання.

+384
devth 1 жовт. 2015 р., 05:50:16

Я здивований, що ніхто не порадив додати щіпку харчової соди!

Ось, мабуть, єдине, чого вам не вистачає від вашого дивовижний рецепт :)

Спробуйте додати щіпку соди після того, як ви закінчили шліфування всі інгредієнти, перш ніж зберегти її для бродіння.

Також переконайтеся, що суміш подрібнюють добре. Його доклав чимало зусиль, щоб отримати гладку текстуру в американському шліфмашини (якщо у вас немає високої потужності один)

Сподіваємося, що це допоможе вам зробити ці м'які пухнасті/кучеряве доси!

Насолоджуйтесь!

+381
Khalid Dubai 2 бер. 2010 р., 11:05:17

Я годувала мій 40 г рідкої закваски з 40г і 45г непросіяного борошна (для більш твердої консистенції, як у мене був поганий досвід з рідиною, накопичуючись на вершині) кожен день. Він спочатку почав пахнути досить кислий і дріжджовий і красиво починалося бурління.

З того, що я читав онлайн, я боявся, що мій перший хліб буде надто кисло. Але насправді навпаки: через кілька днів, мій стартер зовсім перестав пахнути кислим і відчула майже нестерпно фруктово-солодкий, а не. Стартер був, як і раніше гарний, проте, так що я зробив хліб з нього, використовуючи варіації для початківців закваска хліба від буханця ідеальний. Хліб вийшов добре, але замість дегустації кислий на смак він досить солодкий.

Я не заперечую смак , що багато, але мені досі цікаво, що викликає моє красиво активну закваску для запаху і смаку чітко солодкий і зовсім не кислий. З того що я читав, навпаки має бути річ: моя фірма закваска повинна бути більш кислою.

Для довідки, в баночці закваска стоїть поруч з радіатором, але мій будинок не опалюється протягом робочого дня, ні з півночі до 7 ранку, і опуститися до 16 °С. Щоб компенсувати це, я завернув рушником навколо фляги.

+370
Taylor M 23 груд. 2019 р., 08:40:26

Ця стаття, здається, припустити, що це так.

http://www.thekitchn.com/ketchup-with-a-kick-add-curry-87686

+316
Santosh Shinde 26 лист. 2014 р., 09:14:33

Я вчора знайшла цей ідеальний рецепт для неї. На жаль, це трохи часу. І це була така божевільна ідея, що мені складно було взятися за розум і слідувати всім інструкціям, але результат того коштував.

Це "гаряче і оніміння в'яленої яловичини" від фуксії Данлоп сичуанський кулінарну книгу. Це розумно, тому що історично цей тип яловичини в цей регіон, ймовірно, великої рогатої худоби, які використовуються для праці теж, тому м'ясо було трохи жорстким і худий, як моя рука печеня з корови.

Яловичина відварна, маринований в рисовому вині, смажені і тушковані, а потім сильно пряний. Текстура і смак були на місці-на відмінно - соковиті і ніжні. Я зробив його для партії і абсолютно не недоїдки. Рецепт дійсно довго, хоч і я міг би спробувати підхваті сковороді обсмажити на фритюрі в наступний раз.

+278
akrodha 6 черв. 2019 р., 13:50:57

Як давно термін придатності фасованих екстра-твердого тофу безпечні, смачні і корисні. Як правило, терміни придатності для слабаків, але щось про тофу змусило мене думати двічі.

Я бачив свіжий тофу строку питання вже відповідав: скільки тофу хороший? але думав, що там може бути різниця з тофу з продуктового провести поділ.

+257
Jeffrey Simon 9 лют. 2013 р., 17:54:54

Якщо я правильно розумію ваш метод, якщо ви турбуєтеся про маркери пошкодження можна використовувати менший мішок кришки, каструлі, але зв'язати його щільно навколо ручки, де вона з'єднується з лотка (і думаю, не пластик). Таким чином тільки вашу металеву каструлю піддається впливу парів, пластмасова ручка залишається зовні мішка.

Інша річ, щоб спробувати це загальні поради, коли ви не знаєте, якщо якісь хімікати можуть пошкодити деякі матеріали. Прикладіть трохи на приховані або менш видима частина ручки і подивитися, якої шкоди він робить.

Ви могли б спробувати щось подібне, з вашої тефлоновій сковороді, але це буде складніше. Ви можете спробувати використовувати харчову плівку для герметизації верхній частині лотка, перш ніж приклеїти її в сумку. Вам може знадобитися, щоб прикріпити її, щоб переконатися, що вона не відірветься.

+223
Ace Mango 13 бер. 2015 р., 10:55:07

Ви повинні спробувати (якщо консервованої сардини з маслом):

французький хліб + нарізану цибулю + сардини і сезон з сіллю + лимон.

+214
user106360 7 квіт. 2014 р., 11:09:33

Вибір температури означає вибір між расстойки швидкість і смак + розвитку клейковини. Більш високих температурах (скажімо, 80-90 е) допоможе вам швидко встати, але менше смаку і глютен не так добре розвинена. Довгий, повільний підйом в холодильнику займає набагато більше часу, і, як правило, дає кращий смак і текстуру.

Ось посилання на хорошу сторінку від температури і дріжджів.

+176
Ievgen Lukash 22 груд. 2013 р., 20:44:01

Ситуація, яку ви описуєте звучить як натуральні лакто-ферментації.

Є багато ВДВ дріжджі навколо нас весь час. Кожна культура на Землі (Не каламбур) є деякі традиції бродіння для цілей зберігання. Здавалося б, що у вас є умови для цього, щоб відбутися.

Це може бути хорошою річчю. Він створює продукт з властивостями, ніж багато здорові. Ось кілька ресурсів:

Червоний Цибулю

Більш Червоним Цибулею

Той же принцип для білий цибулю. Якщо ви затопили цибулю добра у вас відбувається з чистого диска якийсь ви можете закінчити бродіння і смачна приправа !

+175
bombcar 11 черв. 2010 р., 20:15:08

На яйця, зокрема, таке дослідження було зроблено відносно недавно, ChefSteps, яка перетворюється в калькулятор.

Я впевнений, що цей тип досліджень було зроблено службі з виробництва заморожених продуктів харчування та інших перероблених продуктів, а також, хоча, можливо, не з такою вихідний, який обов'язково знадобиться для домашнього кухаря.

+164
andoidbaby 17 вер. 2012 р., 08:55:34

Земля бізонів (буйволів) або місцях Туреччини буде дуже худий варіантів, обидва з яких широко доступний в США. Якщо ви використовуєте індички (або курки) якщо додати яловичий бульйон після обсмажування тушкувати м'ясо, потім злити рідину ви обидва змиємо більше жиру і додати деякий аромат яловичини відносно нейтральної птиці.

+145
Engr Lateef Shittu 26 лип. 2014 р., 21:33:10

На щастя, ви просили ефективним способом і не чисто!

Мій брат в Каліфорнії має безліч зрілих гранатових дерев на його майно і вичавлює більшість фруктів кожен рік, щоб використовувати для желе. Він використовує ручну Гамільтон пляж помаранчевий соковижималку , яку він говорить, робить краще за роботу всього, що він пробував. Він звичайно між 16-20 літрів соку в рік, так що він, безумовно, поставити його на випробування. Його місцевий ресторан поставок хотіли близько $250 для одного, але він отримав його на eBay за $150.

Щоб звести до мінімуму безлад він робить це на старий стіл зовні і покриває себе з великим мішком сміття шляхом розрізання отвір у дні для голови та з боків руками.

+109
ravindranath verma 21 лип. 2014 р., 09:48:52

Як надмірно широке узагальнення, так, дрібні перчики, як правило, більш гостре.

Щоб відповісти більш докладно, спека у перцю відбувається з молекули під назвою капсаїцин. Концентрація капсаїцину-це те, що визначає, наскільки гострі перці по відношенню один до одного.

До речі, це теж як пряність можуть бути виміряні. Шкала Сковилла-це показник того, скільки разів потрібно розбавити капсаїцину перці, перш ніж він не визначається на смак. Поки це суб'єктивно, це гідний момент для порівняння між різними сортами.

Більше перцю, як перець або банан перець низькі за шкалою Scoville (0 & до 500 Сковілла теплових агрегатів відповідно), в той час як маленькі перці, як Серранос (до 25000 Шу) і habaneros не (до 350 000 Шу) зазвичай набагато спекотніше. Таким чином, у вас є тенденція з меншим перцем бути гарячіше.

Примітка: одиниці за шкалою Сковилла перець у списку 'до XX', а там може бути величезна різниця в показаннях залежить від речей, як склад грунту і клімату. Саме тому ви можете отримати деякі халапеньо, які не дуже гостра, але потім іншу (відносно) дуже жарко. Шу списки з Вікіпедії.

+105
user3359 24 січ. 2010 р., 04:51:11

Ось цілий сайт з рецептами з участю Хинг: http://www.manjulaskitchen.com/

Це дуже поширений в аюрведичній кулінарії, які не схвалює/забороняє цибулю і часник цибуля та інші.

+82
Quantum Spaghetti 8 жовт. 2018 р., 23:25:41

Ви можете спробувати використовувати довгий гострий ніж і велика дерев'яна обробна дошка, як Майкл згадав, але це може бути повільним, якщо у вас мало досвіду. Інші обробні дошки притупи ваш швидко ножа, який є, чому я згадав дерев'яний.

Єдиний спосіб я знаю, щоб використовувати овочерізку. Ви б спочатку рубають капусту досить малий, щоб використовувати, але я знаю по собі, це було б набагато швидше, ніж за допомогою ножа. (А я досвідчений кухар теж!)

Якщо ви робите багато приготування їжі та приготування їжі, мандолиной дуже корисно. Я не впевнений, якщо ти погодишся 50 $(приблизна оцінка, так як я не знаю, де ви живете) дорого. Кращі, на мій погляд, для домашнього кухаря є овочерізку Бернер. Це німецький зробив і робить велику роботу! Я не для реклами свого продукту - тільки про те, що я думаю, що це одна з кращих. Ви можете перевірити це відео, яке порівнює кількість різних за розумною ціною mandolines. https://youtu.be/I15-htHJF_I

+46
Sarah MacDonald 25 бер. 2014 р., 08:17:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil