Які грубості японських waterstones ідеально підходить для приготування їжі?

В залежності від крупності піску ви можете заточувати дуже тупі предмети або уточнити вже гострими краями. Взагалі кажучи, можна очікувати, що кухонний ніж, набагато менш сильно, ніж сказати, наприклад, інструменти тесляра або кишеньковий ніж використовується для різання деревини. Думаю, для кухонного ножа немає необхідності у дуже великих каменів (скажімо, нижче 200). Я помиляюсь тут?

+469
Mudhy ahmadul 19 лист. 2010 р., 10:54:19
28 відповідей

Я думаю, що це із-за вмісту жиру Флейшмана це. Це насправді не масло, а маргарин (принаймні на сайті Флейшман не показують, як вони роблять масло) і тільки 9 грамів жиру на столову ложку, де вершкове масло і 12 г жиру. Це означає, що ви були трохи менше жиру і трохи більше води. 1 паличка вершкового масла/маргарину 8 ст. л., тому 72 грамів жиру за Флейшман і 96 грамів жиру для масла. Я вважаю, що буде мати істотне значення в кукі.

+988
digitalronin 03 февр. '09 в 4:24

Нещодавно я отримав у спадок дуже старий, але повний набір блиск ремесло нержавіючої сталі Безводну посуд. Я знаю, що я можу використовувати один барменами чистити, але що я повинен використовувати для полірування сталі і ручки? У мене вже є набір посуду від шеф-кухаря і планують відновити/відреставрувати блиск ремесло для моєї дочки і зберегти їх в сім'ї.

+946
mrWalker 15 лют. 2019 р., 18:25:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Їх підготовка починається з яєчною локшиною, виготовлене із суміші пшеничного борошна та яєць, як вони вступають в різних методів. Чау-локшина або круглі або сплюснуті. Свіжий або сухий локшини відварюють, щоб знайти м'якість. Суху локшину відварюють у воді протягом п'яти до шести хвилин, в той час як свіжий локшину відварюють протягом двох або трьох хвилин.

Вони додаються в суміш обсмажують, а потім готують, поки вони не будуть хрусткими. Найбільш автентичною версії Чоу-мейн по-китайськи винос ресторанів м'яка локшина.

Різниця з-за обсмажування час і кількість використаної нафти. Результати Чоу-мейн різноманітної текстури в блюдо. Інший спосіб приготування Чоу мейн локшину смажити їх окремо на млинець. В обсмажені м'ясо і овочі потім засипається зверху.

Існує два типу рагу а саме; тушковані рагу і хрустку локшину. Париться версія має більш м'яку текстуру, в той час як інші є більш хрусткими і сухими. Ло Mein підготовка починається тільки зі свіжої локшиною, переважно 0.25 дюйма товщиною. Також їх відварюють і додають в стир-фрай суміші з великою кількістю соусу. Вони кинули досить довго для них, щоб ввібрати соус.

+916
Jamie Pate 13 лют. 2012 р., 18:38:25

Мені завжди було цікаво, яким соусом вони подають з качкою по-пекінськи в різних китайських ресторанах (принаймні, в будь-якому випадку Австралія). Всякий раз, коли я замовляю качку по-пекінськи, як відмовитися, вони зазвичай забезпечують симпатичний невеликий контейнер з темною рідині соус, який має досить солодкий смак.

Я схильний вірити, що це може бути солодкий бобовий соус, як це пропонується в різних місцях в інтернеті, але від того, що я можу сказати, що він повинен мати густу консистенцію. Однак, це не той випадок тут. Будь-які ідеї, що це може бути?

Це консистенція і колір дуже нагадує соєвий соус, але на смак солодкий, як чорні боби.

+906
seylermoon 10 черв. 2011 р., 09:49:35

Яка оптимальна — або, принаймні, найбільш широко використовувані — томатний з цибулею коефіцієнт для приготування томатного масала (соус)? Масала використовується в якості бази для ряду північно-індійської кухні. Цибулю обсмажують в маслі, а потім помідори і спеції додаються і варили до тих пір, поки масло відокремлює.

+852
Frxstrem 8 черв. 2015 р., 11:38:47

Перевірити цю веб-сторінку, яка робить математику для вас!

http://flourmath.bradfordrobertson.com

Я встановив цю сторінку, тому що я втомився від прийняття часу для посилання на формули та обчислити його кожен раз. Тепер я просто ходжу на цю сторінку, вилка мої цифри і цілі клейковини і він дає мені рецепт муки я хочу. Сподіваюся, що це допомагає іншим настільки, наскільки це допомагає мені.

+800
JoeWemyss 8 лист. 2015 р., 19:26:04

Я тільки що купила 2 кг пекан від одного, який отримав їх з перших рук. Я знаю всі види звичайних речей, щоб зробити з горіхами пекан, але зробити більше або більше страви, які є горіхи в них, що хороші речі, щоб зробити з 2 кг горіхів?

Я повинен згадати, що я веган, так що Вег-дружніх пропозиції особливо вітаються.

+758
Rama Badrinath 30 черв. 2010 р., 14:43:34

Це буде залежати від того, скільки речей вам необхідно зігрітися, щоб зберегти прийнятну термічну стабільність. У звичайній машині, у вас буде мідний котел, додані вами величезний шматок металу, який портафильтр вписується в grouphead.

http://en.wikipedia.org/wiki/Grouphead

Вода в котлі, ймовірно, нагріваються досить швидко. Однак ваш grouphead і кошик раніше буде холодно. Якщо ви тягнете зараз укол, ви будете втрачати тепло в навколишнє масу. Це не добре, коли ви намагаєтеся підтримувати певну температуру.

15 хвилин-це, напевно, занадто коротке, щоб чекати. Я чекаю як мінімум 30 хвилин на моїй домашній машині З і E61 grouphead.

Якщо ви подивитеся на каву-машину, ну там не так багато машин. Ті, що я бачив, ніби пластик-р, а також. Так що не тільки внутрішні водні шляхи дуже компактні, але вони обернути всю річ в ізолятор. Ймовірно, досить ефективно.

+754
warship 29 лист. 2012 р., 09:39:21

Там же, напевно, трохи бере участь біології: цукру калорій-щільна, і, отже, хорошими джерелами калорій, коли ви боретеся, щоб вижити на те, що ви можете кормів. Гірка їжа часто небезпечні або отруйні за деякими параметрами; кисла їжа часто незрілі, і, отже, важче перетравлювати, і розумом є досить нейтральним показником. Сіль можна зневоднювати у великих кількостях. Я чув, що це пояснює, чому маленькі діти не потребують уговорах поїсти солодощі, але рідко, як гіркою або в'язкої їжі.

+715
SEONG JAE KIM 10 січ. 2019 р., 12:59:42

Найкраще і найдешевше рішення я коли-небудь бачив у мене є. Це вимагає палубі, патіо, або хоч що-то.

Я вирушив у китайський квартал в Торонто і в магазині, ресторані купив WOK сталі вуглецю. Це було близько $25. Ви можете отримати їх у будь-якому місці. Секрет вок приготування їжі температури. У США, пальники, як правило, обмежуються 15к БТЕ. Ви потрібні набагато більш справжній смак.

Що вам потрібно, це пальник. Я купив один на один $100 в тому ж магазині. Це в основному 7-дюймовий широкий потрійне кільце пальника виготовлені з чавуну. Він укладений в 15х15 дюймів кадр, в якому WOK буде правильно відпочивати. Це дуже сильний і досить великий, тому я використовую також 20 Кварт Каннер тиску на нього.

Ця пальник підключається до пропану, але ви можете отримати ті, які використовують природний газ. Це 66k БТЕ. Абсолютно найкраще і найдешевше придбання я зробив років. Він використовує значно менше газу, ніж палити, набагато швидше, і я використовую його для більшої різноманітності їжі.

Примітка: ці типи пальників не номінальний для використання в приміщенні. Вони хоч і неймовірне.

+641
Alyaa Yaya Syafiqa 20 серп. 2015 р., 07:14:09

Різні типи торти впізнати за їх співвідношень. Визнаючи співвідношення ваш рецепт дуже важко, тому що він дається в нестандартних одиницях вимірювання об'єму. Справді, використання "борошно" (без диференціації на види) разом з кукурудзяним крохмалем, і формулювання "столова ложка з гіркою", дозволяють припустити, що континентально-європейський рецепт, де ложки не нормований вимірювання стандартизованої вимірювальної системи. Ваші родичі, ймовірно, використовували в залежності від того, ложка у них в буфеті для того щоб виміряти борошно і цукор.

Ще, якщо у них немає якихось гігантських розмірів ложки, торт досить важкий на яйця. У standardish губка буде близько 1:1 яйця борошно по вазі, в той час як мої перетворення дайте мені менше, ніж 200 р борошна і 500 г Яйце Для навіть щедро з гіркою ложки. Будинки відклала яйця було б менше, але не половина з них. Крім того, недолік жирів викликає підозри. У порівнянні зі стандартними категоріями Західної рецепт торта, це ближче до бісквіт. Другий найкращий матч торт їжі Ангела, але використання розпушувача і високий коефіцієнт яйце досить для нього.

Незвичність полягає в тому, що він використовує розпушувач, так як традиційний бісквіт і традиційний торт їжі Ангела чисто яйце квасний. Це може бути будинок пекаря додаток до більш традиційним рецептом, або через нерозуміння (деякі люди не розуміють, що ви можете зробити торти без хімії leaveners) або тому що у них були складнощі, щоб зробити його рости без нього і додали її, щоб розсердити.

Якщо ви питаєте, ви повинні спробувати це: ви можете, або ви можете спробувати інший рецепт бісквіт з якою-небудь інший. Перевага використання сучасних джерел є відтворюваність і краще тестування - коли ви выльете свій власний ложки, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку, використовуючи дуже різна кількість борошна, ніж будь-ваш родич застосовується. Також, якщо ви ніколи не робили бісквіт, це більш складний рецепт, ніж звичайні губки. Він дуже чутливий до правильної співвідношення, відповідної тривалості замісу, і правильний час випічки і температуру, і люди, як правило, потрібно кілька практичних спроб, поки вони не освоїти його. Це не ракетобудування, більш як кидати дартс - інвестувати свій час і це можна навчитися, просто не чекайте відмінні результати в перший раз.

Крива навчання-це ще одна причина, чому я пропоную шукати інше джерело для рецепта бісквіт. Якщо ви робите це одне і це добре, здорово. Якщо це не так, ви не зможете усунути це добре, поки ви не дізналися, як це має працювати, які краще вивчати з випробуваним рецептом з хорошими інструкціями, а не дідусь ноти для процес, вона знала напам'ять.

Все-таки рецепт є шанс працювати, це не зовсім незвичайний. Якщо ви наполягаєте, ви можете спробувати зробити це. Просто встановіть правильно ваші очікування, і ви не будете розчаровані, якщо це не миттєвий успіх.

+610
user3780018 23 черв. 2015 р., 12:03:20

Будь-ідеї до її віку і так як він має відбиток полум'я, він може бути використаний на газовій плиті?

А-З 833-Б

Обидві частини майже ідеальний стан. Значення?

+542
DarkTemplar 8 лют. 2013 р., 19:30:03

По-перше, справжня Дамаська сталь-це історичний артефакт-я роблю висновок, ви говорите про ножі, створені із сталі, виплавленої на копіювання методів, які аналогічні.

Це суб'єктивний питання-тільки ви можете вирішити, чи має цінність сприятливий. Справа в тому, що ті якості, які роблять (копіювання) Дамаська сталь особлива важлива (крім естетики), можливо, більш важливо для зброї, а не кулінарне застосування.

Два основних charactaristics, які приходять на розум для дамаської сталі, на мою особисту думку, є:

 • Хвилеподібного візерунка у видимому в лезо. Хоча це побічний ефект методу виробництва, і, можливо, свідчить про інших якостях, це тільки естетичне значення.
 • Передбачається стійкість до вилягання і в той же час змогли зберегти дуже гострі краї

Столові прибори не піддаються такій же стрес, як зброя, де будучи в змозі поглинути дію стресу, не руйнуючи відповідна чеснота.

Але вони досить.

Моя особиста суб'єктивна думка: ні, не хороша цінність порівняно з гарною якістю сучасні ножі--або ковані або штамповані ... як Шуня, Wustof, Чикаго столові прилади, ніж Victorinox, або безліч інших.

+541
vfhcbukfibr 10 груд. 2014 р., 19:37:27

Одним вірогідним пояснення: ви почали макарони в холодній воді? Ці часи наведені для пасти, яка отримує занурений в дуже великій кількості киплячої водою. Якщо ви почали від холоду, і було доволі багатолюдно каструлю макаронів (такі, що вода охолола, коли макарони додавали), то час буде збільшуватися.

Для мене особисто, використовуючи метод киплячу воду, раз на коробці макарони завжди були правильними.

+518
dmsquare 14 лют. 2010 р., 00:26:37

Яловичина явно втрачає воду при зневоднюють його, щоб зробити в'ялене м'ясо. У чому тут співвідношення? Буде потрібно два кілограми свіжої яловичини, щоб зробити фунт яловичини?

+496
QuantumDecayadmin 29 лист. 2010 р., 06:46:08

В міру мого розуміння, тахін дуже схожий на мед в цьому відношенні. Він не має ніякої вологи в ньому, і, отже, будуть висмоктувати життя з усього, що намагається приземлитися на нього. Теоретично, поки там немає води, це, в основному, триватиме вічно.

Я зазвичай залишаю в холодильнику, а не для контролю температури, але щоб зберегти вологість подалі. Я хоч і живу в болоті. Я до сих пір використовую деякі я купив близько 7 місяців тому, і це нормально.

Після того як він був приготовлений (тобто змішується з водою) це добре протягом 3-4 днів.

+493
Leiry Hernandez Rivero 28 бер. 2011 р., 15:11:59

Я використовував Харш черепки себе - довше ферментів (3-8 тижнів). Однак я використовував гігантські скляні опарникы маринад для буряків при внесенні квас для борщу.

Річ з Харшем він приймає здогади з - Після того, як ви запечатати його ви дійсно не доведеться турбуватися ні про що, крім збереження водичкою губи заповнені.

Бродіння в скляних баночках, для мене, був набагато більш високим вмістом: вам треба заправити водою, знімають бруд, переконайтеся, що це не погано, але я з успіхом їх застосовував для коротких ферментів (7 днів проти 6 тижнів). Єдине, що я хотів сказати про банк ферментів, ви повинні переконатися, що у вас є достатня кількість солі, то цей спосіб для мене набагато менш поблажливі й погано йде легше.

Удачі - заквашувати самостійно таааааак варто.

+434
adorebits 22 трав. 2011 р., 18:21:25

Як довго я повинен плану на приготування 16 фунт spatchcocked Туреччині? При якій температурі краще готувати 16 фунт spatchcocked Туреччині?

+426
Quang Hoang 15 трав. 2018 р., 12:16:53

ІМО, це дійсно буде мати більшу цінність з одного розгорнутої відповіді, а не опитування. Ось анотований перелік всіх рекомендацій досі:

 • Про їжу та її приготуванні (Гарольд Макгі) - це всі науки на дуже детальному рівні, поєднуючи харчової хімії і біології і пояснення взаємодій між інгредієнтами і механізми різних способів приготування їжі. Якщо ви шукаєте чисто наукова книга, це він.

 • Добре їсть: ранні роки і добре їсть 2: середніх років з Alton Браун. Його книги менш науково-технічним, ніж інших авторів і, як правило, більше зосередитися на застосування, що робить їх більш доступними для менш хардкорних кухаря.

 • CookWise (Ширлі О. Corriher). Написана біохіміком, який дуже багато зробив консалтингу в харчовій промисловості. Це більш практично, ніж Макгі і більш технічні, ніж книги Алтона. Він також включає в себе масу рецептів, які можуть бути гарною річчю або поганою річчю, в залежності від ваших особистих переваг. Вона також написала випічки версія, BakeWise.

 • Молекулярна гастрономія (Ерве це, в перекладі Малкольм компанії Debevoise). Це більш ніші книга (про - сюрприз - молекулярна гастрономія) і як ви могли б очікувати трохи французька-орієнтованої. Що дійсно здорово про цю книгу як вона розвінчує багато популярні міфи кулінарія з фактичними контрольованих експериментів і точних даних. Це не буде мій перший вибір, щоб рекомендувати харчову науку новачок, але тим не менш хороший, щоб додати до своєї колекції.

 • Жир Качки Кухонної (Хестон Блюменталь). Написана засновником ресторану "жирна качка" у Великобританії. Про це історії жирну качку, та має велику колекцію рецептів (з ресторану, очевидно) і в кінці виділеного для харчової промисловості. Це дійсно для просунутих натовп, як вона припускає великий молекулярної кухні, су-вигляді і інші езотерики - комплексні препарати, важко знайти інгредієнти та незвичайні/дороге обладнання.

 • Кулінарія для гиків (Джефф Поттер), як випливає з назви, написані, щоб звернутися до виродкам, і як такий є певна кількість науки, але має тенденцію бути трохи більш основним, так як техніка приготування йде. Це більш "прикладної науки". Чесно кажучи, я не рекомендував би це для дуже досвідчених кулінарів, але він відмінно підходить для отримання в кулінарії і завойовує ентузіазм до неї (якщо ти ботанік).

 • Кулінарія для інженерів - веб-сайті, не є книгою, яка має очевидну перевагу бути вільним і швидким. Важко дійсно визначити як область його застосування настільки широкий, але я скажу, що я знайшов, що це дивно корисний і докладний ресурс, коли мені потрібно знайти щось швидко.

 • Про що Ейнштейн розповів своєму кухареві (Роберт Волькен л.) теж в основному на самої науки, але написано, щоб бути більш доступним для непрофесіонала. Як один рецензент на Амазонці висловився, Волькен, як Білл Най харчової науки. Одна частина науки, дві частини розваг. Інший член критикував її для прийняття бездоказових тверджень (особливо по харчуванню).

 • На кухаря ілюстрований однорічні (з Америки тест кухня) менше про фактичне хімії їжі, але виділити дуже науковий підхід до приготування їжі на основі попередніх досліджень, експериментів і випробувань. Дивіться Давид LeBauer відповідь для більш докладного пояснення.

 • Наука приготування їжі (Пітер Бархэм) основна увага приділяється хімії і фізики, чому деякі рецепти працюють і деякі не.

 • khymos.org - на поверхні це про молекулярної гастрономії, але ви знайдете багато наука кулінарії (наприклад, хімія за "робота" смак пар тощо), Там теж.

 • Харчової лабораторії: краще домашньої кулінарії з допомогою науки (Джей Кенджі Лопес-Альт) - це збірник докладних рецептів, порад та пояснень. Це написано, щоб бути легко доступним для шеф-кухаря без особливого досвіду.

 • Серйозний їсть - це сайт з рецептами і історіями про те, як рецепти були розроблені (часто з фотографіями різні спроби порівняти, як зміна процесів і продуктів постраждалим речі). Особливо див. "методи" розділ харчової лабораторії

+425
JasMoia 16 бер. 2019 р., 19:36:24

Оскільки я не міг отримати Orbling насправді поставити техніку у відповідь, і це було ~2 роки, як я запитав про це, от оновлення:

Так, ні-хліб місити рецепти прекрасно працюють. Я навіть (з дріжджового тіста) коржі, а хліб за 5 хвилин в день бріош рецепт, але його просто не вистачало ... чогось. Я думаю, що це було текстуру трохи для ролів. (Хоча це треба, щоб рецепт для піци і коржі).

Кращу техніку з найкращим результатом я знайшов до сих пір, щоб встати раніше і використовувати трохи змінений рецепт фуд-процесор бріош рецепт від Марка биттмана Як приготувати все. Щоб полегшити роботу, я насправді використовувати 1cup більше борошна, ніж вона вимагає. (що не вписується в мій кухонний комбайн, так що я повинен передати його в мій міксер ... але я також подвійний рецепт).

Потім я дозволив йому сидіти, рости, поки готується вранці, потім перед самим від'їздом, це форма кульки за ролики, і поставити їх на лист лоток. (подвійну порцію повністю заповнює лист 1/2). Я тоді нещільно накрийте його і заховати його в холодильник. Коли я повернуся додому, я відразу ж почати підігрівати духовку і вийміть лоток з холодильника. Я даю йому 30 хв, а потім кинути його в піч, і справу зроблено 30-40 хв пізніше. Я зробив йому хороший 1/2 десятків разів, але ще не вирішили, якщо мені більше подобається, З або без eggwash. (це менше зусиль у вечірній час без, так він падає, коли я в поспіху готуватися до нашої зустрічі).

+369
Darwy 25 трав. 2016 р., 06:18:40

春卷 (Chūnjuǎn, роли) є нарізав овочів, іноді з невеликою кількістю локшини, іноді з трохи фаршу, загорнуті в тісто з борошном шкіри і пан - або у фритюрі. Вони заповнені рол.

Ви можете побачити різні сорти по країнам тут: http://en.wikipedia.org/wiki/Spring_roll

Фарширований блинчик: Spring roll

鸡蛋卷 (Jīdàn juǎn, яєчні рулетики) багато різних речей по всьому світу. В китайських общинах, вони зазвичай посилаються на солодку печеньку типу крен, порожнистих листкове тісто яйце (не заповнений.) Однак, існує також ще один різновид (як правило, в американській китайської кухні), де борошна тісто обернути наповнений "свинина, креветки або курку, додаючи капусту, моркву, паростки квасолі та інші овочі, а потім обсмажені у фритюрі." В американських китайців поважаю, я вважаю, що це дуже схоже на фарширований блинчик насправді, хоча борошна тісто виглядає товщі та іншого складу, ніж звичайний фарширований блинчик (тісто бульбашки, коли у фритюрі, з фарширований блинчик з шкірою у неї немає.)

http://en.wikipedia.org/wiki/Egg_roll

Солодкий рулет: Sweet egg roll

Американський китайський яєчний рулетик: Egg roll

+300
Antonio Erdeljac 21 груд. 2015 р., 20:48:02

Велику каструлю для приготування їжі не використовувати їх, але вівсянка є відмінним кандидатом на каструлю лайнера, як ці. Вони, ймовірно, доступні у вашому місцевому бакалійника. Коли ваш зроблено, ви просто вийміть вкладиш і викинути. Я використовую їх для кесо і вони прекрасно працюють.

enter image description here

+212
Jade Lane 24 січ. 2012 р., 06:25:24

Експерт з барбекю Стівен Raichlen рекомендує готувати його під цеглу. http://www.primalgrill.org/season2/recipes/202_recipes.html

+204
Prince Srikanth Sri 5 лип. 2014 р., 13:07:56

Розробити відповіді Макса і надати відсутні деталі/деталь:

 1. Вівсяне печиво з родзинками
 2. Імбирне печиво
 3. Мілано печиво (Пепперідж Фарм)
 4. Арахісове масло печиво
 5. Макарони
 6. Сніжки (або мексиканські весільні печива, або німецький pfeffernüsse, або російський чай торти...)
 7. Китайське печиво з передбаченням (насправді американський ганьба японського печива)
 8. або китайське мигдальне печиво вівсяне або мигдальне печиво
 9. Печиво цукрове
 10. Шоколад м'ятна печиво (аналог скаутів м'ятних або Кіблер Коники)
 11. Шоколадне печиво
 12. Біскотті
+103
Satheeshkumar 14 серп. 2019 р., 08:43:37

Я впевнений, що є мільйон способів зробити це, так що моя відповідь не "правильно", це просто, як я зрозумів.

Отримати хорошу кулінарну книгу і слідувати рецептами з неї. В ідеалі, ви хочете, кулінарну книгу, яка обговорює "чому" і "як". Я дуже рекомендую кращий рецепт для цього. У них докладні роз'яснення про те, як вони створили рецепт і чому деякі речі працюють. Маючи гарне розуміння причин дозволить вам дійсно зрозуміти дії рецепту, що робить його легше імпровізувати.

Шукати якісь курси. Якщо ви живете недалеко від великого міста з передмістями, там майже напевно десь брати якісь курси кулінарії для домашнього шеф-кухаря. Шукати якісь 101 рівень курсів. Наша місцева кулінарна школа / гаджет магазин / місце, я витрачаю дуже багато грошей кухарів складу. У них є класи, такі як: навички роботи з ножем, макарони 101, літні овочі, інтро для виробництва сиру, барбекю і т. д. Взяти клас або два.

І задати питання тут. Якщо ви хочете знати, "як..." є хороший шанс, що є вже хороший питання на цьому сайті. Читаючи про стейк наприклад, ви дізнаєтеся тонну, або шукати початківців кулінарів. Зробити ваші дослідження. Якщо ви не знайшли своє питання, запитуйте. Там взагалі ніяких сумнівів, що я стала краще готувати з-за цього сайту.

Знайти когось готувати. Моя дружина вміє готувати дуже добре, і я багато чого в нього навчився. Пізніше ми зробили кілька друзів і придбав сусід, який були професійними кухарями. Приготування їжі на кухні з ними, навіть якщо він просто допомагає, можуть бути дуже корисні. Ви дізнаєтеся тонну. Не бійтеся задавати питання.

Готувати те ж блюдо знову і знову. Знайти блюдо, яке вам подобається, і зробити це кілька разів з одного й того ж рецепту. Потім знайти її в інтернеті і шукати якісь рецепти, які відрізняються. Спробуй ті. З'ясувати, що вам подобається / не подобається в рецептах і визначити, що було по-іншому. Потім почати, щоб спробувати внести деякі зміни з верхньої частини голови (це особливо часто, якщо ви не є щось в рецепті, залишити його? замінити?).

Приготувати безліч різноманітних страв. Гілка трохи і спробувати деякі різні речі. Тушонка, печиво, торт, печеня і т. д. Спробувавши купу різних речей дасть вам уявлення про те, що відбувається, коли ви готуєте щось низько і повільно проти гаряча і швидка, суха / волога спека, і т. д.

Те, що ви дійсно шукаєте, є надійним джерелом наступним досвідом, як у глибину, так і вшир. Авторитетний джерело-це важливо, щоб переконатися, що ви отримуєте досвід, роблячи правильні речі. В ідеалі, може бути, ви повинні почати з тільки глибина і нігтів одне блюдо / техніку за інший, але це нудно, і якщо ви робите це, ви повинні є результати. Так вшир допомагає вдома готувати, навіть якщо це не то, що ти зробиш у кулінарній школі.

Практика і вчитися, і ви отримаєте там в кінці кінців. На щастя, їсти потрібно щодня, так є багато можливостей.

+86
PhoWright 25 жовт. 2015 р., 06:33:04

Хоча є багато сирів на вибір, я вважаю, що проволоне, як нагрівається і підігріває добре. Крім того, смакова характеристика добре працює з більшістю страв італійської кухні, піца входить. Я використовував копчений, некопченая, м'яка, і різка. Палити чи ні, м'який, як правило, бути трохи "meltier", і більше підходить для смаку я шукаю.

+63
Iplaypokemongonever 26 лист. 2011 р., 03:02:15

В залежності від типу кокосове молоко у вас є доступ, можна було використовувати тільки верхні, кремова частина кокосового молока. Тут, в Німеччині і Голландії, як ми часто купуємо там) з коробки кокосове молоко не гомогенізувати, тому жирові і водянисті частини розділили.

Кокосовий крем може бути варіант, але це досить мило. Можливо, легкий варіант може зробити трюк.

+38
shc 18 бер. 2010 р., 20:35:36

Я використовую так часто мою духовку і мені подобається випічка, я використовую вентилятор, коли я печу бісквіт, але не для випічки торта. Коли я печу пироги я відчуваю себе більш сухою, якщо я використовую вентилятор, так я до сих пір дивуюся, що це найкращий спосіб!!!

+34
Gregory Santulli 17 лист. 2019 р., 08:23:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil