Мої паляниці раніше рихлим усередині після приготування?

Так я роблю елементарні коржі з допомогою борошна, води, масла, солі і спецій. Я замісила тісто протягом 5 хвилин і відпочивав на 15.

Я потім розкатували їх дуже тонкі і приготовані на дуже гарячу сковорідку, дві хвилини з кожного боку. Як тільки вони обвуглені, правда, вони ще і пухким всередині. Вони повинні бути тістоподібної? Я очікував чогось Пітта-esqe.

+226
Robynne 18 лип. 2010 р., 01:54:58
31 відповідей

Я бачив незліченну кількість рецептів тортів, які включають помадка глазур, м'який, липкий шар крему, який йде між коржем.

Я до сих пір знайти будь торт/солодкі рецепти, де традиційні вигадки, типу ви зробіть або купіть в блоках, використовується як шар у торті.

Чому це не зроблено? Хто-небудь знає якісь рецепти?

+991
Filippo Martin 03 февр. '09 в 4:24

Це як-би додає ще один елемент, але є й інші, не кава використовує, і не зробити каву-процес більш складний: герметичні, герметичний посудину, в якому зберігається кави, так що буду тримати довгостроковій перспективі навіть при нечастому використанні.

+988
hollaburoo 20 лип. 2014 р., 12:11:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мікрохвильовка програвача скляна тарілка може бути використана у всіх режимах, конвекція, гриль, мікрохвильова піч..., а також поєднанням всіх режимах.
Він не одержати ушкодження.
Переконайтеся, що ви чистите його кожен раз після використання.

+978
Lory Lory 2 квіт. 2012 р., 14:25:31

Як правило, ви можете зменшити час приблизно на 15-25% і готувати при тій же температурі або знизити температуру приблизно на 25-50р/12-25С і варити стільки ж часу, якщо ви переводите "звичайний" рецепт для використання в конвекційної печі. Переконайтеся, що у вас є достатній потік повітря навколо каструлі(s), так це те, що робить його швидше, послідовне тепла від повітря, що проходить навколо каструлі.

Результати повинні бути по суті такі ж (текстура, смак, внутрішній колір) за винятком того, що зовні, ймовірно, не коричневий, як багато. Він може також більше піднятися в аерогрилі (я вважаю це більш помітно в легені тістечка).

Якщо це перший раз, коли ви зробили цю настройку для цього рецепта або зробив такий коригування для вашої печі, ви все одно повинні перевірити і переконатися, що хліб насправді робив в той час. Може все-таки потрібно ще пару хвилин.

Ще один спосіб змусити його готувати швидше, щоб використовувати невеликі каструлі. Я інвестував в ряд міні буханець каструлі і тепер використовувати їх частіше, ніж повний розмір каструлі. Менше булок більш зручні в багатьох ситуаціях. Або ви можете використовувати той же банановий хліб, тісто, щоб зробити оладки.

Деякі посилання з більш детальною інформацією про перехід зі звичайної конвекції (які всі говорять про одне й те ж-надовго-рецепти випічки, зменшити час або температуру): http://www.gourmetsleuth.com/articles/detail/convection-cooking-adjustments http://www.epicurious.com/archive/kitchenequipment/expertadvice/convectionovencooking http://www.bhg.com/recipes/how-to/cooking-basics/convection-ovens-converting-recipes/

Редагувати: Додаткова інформація/питання про вплив температури у випічці. Є багато, якщо коротко, пояснення декількох речах, які відбуваються при збільшенні або зменшенні температури для випічки з допомогою звичайній духовці тут, але з точки зору "чому 350?".

По суті, у разі зменшення температури печі занадто багато, ваша випічка буде як правило, висихають і тверднуть, перш ніж вони закінчать приготування, або, якщо це дуже круто, але не так різко, круто, впливу пари або розпушувач не станеться, як раптом так вийде менше висота, більше щільності.

З вище температури, ви отримаєте більш швидкий ріст дію, але, звичайно, якщо ви занадто підвищити температуру, ви можете горіти зовні, а всередині ще сирі.

На щастя, є чимало простору для маневру в більшості рецептів для тортів, хліба, кексів, пиріжків і навіть дріжджовий хліб. Ви могли б дуже легко збільшити або зменшити температуру на більшість з цих речей приблизно на 25 градусів без дуже істотних змін в кінцевий результат, якщо ви правильно кероване час.

Є звичайно винятки, наприклад для певного текстуру жувальні печива, або більш ніжний, пухнастий пиріг, як ангел торт (якщо його занадто багато, підвищується, він буде прагнути до розвалу).

+974
ejejejej 10 бер. 2011 р., 19:20:43

Альтернатива каструлю духовці: Розігрійте духовку до температури 200F/90С; між тим, зібратися суп у важку піч-доказ горщик (без пластикових ручок!), доведіть до кипіння на плиті, потім накрийте кришкою і запікайте.

+973
Fulvius 12 груд. 2012 р., 21:39:03

На додаток до попередніх пропозицій, ви могли б розглянути охолодження підготовлене тісто в холодильник (схожий на тісто для печива), і, використовуючи крижану баню, щоб зупинити приготування їжі.

Я вперше побачив техніку крижану ванну в Еліс Medrich кулінарну книгу, і вона згадується тут: http://www.scharffenberger.com/chocolate/recipes/cookies-brownies/new-classic-brownies/

+972
Kdy 1 черв. 2014 р., 22:30:17

Це просто. Для напівсолодке випічки шоколад замінити в крайньому випадку, для кожної унції напівсолодке шоколад в рецепті, використовуйте:

 • 1 ст. Какао
 • 1 1/2 столові ложки. (4 1/2 чайної ложки цукру
 • 2 чайної ложки. Масло

Для заміни 1 унції несолодкого шоколаду, використовуйте:

 • 3 столові ложки. Какао-Порошок
 • 1 ст. Масло
+929
quinix 17 черв. 2018 р., 06:06:25

Заморожування вбиває паразитів в рибі, що шкідливо для людини. Тому всі суші риба повинна бути заморожена перед використанням. Оскільки лосось заморожений і витратив набагато довше, ніж мінімальний час заморожені ви могли б споживати сиру рибу без небезпеки для себе. Можна додати замороженої риби для вашого соусом, Якщо ви хотіли.

Що сказав, я майже завжди розморожуйте рибу на малій потужності в мікрохвильовій печі так, щоб було легше працювати.

+894
Darkwookiee 4 груд. 2018 р., 11:38:12

На додаток до використання крему дуже багато, частина проблеми полягає також в тому, що ви використовуєте шоколадну стружку для будь-яких інших цілей, окрім... чіпси.

Шоколадна стружка, спеціально зроблені, щоб бути кілька жароміцних і менше какао-масла, ніж якість глазурі або навіть суміш або Бейкер шоколад, який означає, що будь розтоплений шоколад продукту (в тому числі ганаш), що ви намагаєтеся зробити з ними буде в кінцевому підсумку зернистим і не правильно.

Вони дешеві унаслідок. Вони в порядку, щоб використовувати в кекси і печиво, морозиво і все інше, що насправді відбувається, щоб їсти шоколад, але їх слід розглядати, які вони є насправді - упакованих цукерок/кондитерських виробів, як бризкає або консервованої глазурі, а не в якості чистого шоколаду для використання в ganaches або глазурування або навіть в якості повноцінної заміни.

Ви можете дозволити собі дешевше гіркий або темний шоколад, але з білим шоколадом вже тонну молока і дуже мало (якщо такі є), какао-порошок, ви не помітите різниці в якості, в першу чергу, за рахунок какао-масла зміст, і дешеві речі безнадійно нежить і, як правило, теж приторно солодкий.

Я б особисто не турбувати спробі рецепт, навіть при використанні тільки 20% вершки, без гідної якості шоколаду. Навіть якщо він "встановлює" правильно, це не буде мати потрібну текстуру з чіпами. Це не так вже і дорого, я можу зробити величезний цегла фото заряджають і викликають посмішку білого шоколаду ось за 20$.

+867
RaymonN 16 лют. 2018 р., 17:35:06

На початку цього тижня у мене в холодильнику деякі надаються сало в невеликих металевих підготовчу чаша, для подальшого використання. Сьогодні, після знову бекон, я пішов, щоб додати більше жиру і побачив дивовижну текстуру поверхні застиглий жир (натисніть для повного вирішення 2592x1456):

solid bacon fat with wrinkly surface

Якщо це не зрозуміло з малюнка, поверхня дуже зморшкуваті, з краями, істотно підняли---схоже, що вона нерівномірно розширена, як він затвердів, Але це може вказувати на наявність води. Води і жиру, звичайно, не змішую, і це виглядає абсолютно однорідною.

Я зберігала сало багато разів і завжди мали гладку поверхню після затвердіння---Шмальц має тенденцію бути трохи менш гладкою, але рівній поверхні. Коли я дивлюся на фото в інтернеті, наприклад в цьому блозі, я також не бачу нічого, крім рівною, плоскою жиру.

Я не думаю, що я зробив щось інше в цей раз. Я використовував ці металеві миски ДКП та я використовував скляні кулі. Не так воно твердне щось сказати про якість сало, як сало було винесено, або як його зберігали?

Він був там протягом 3 або 4 днів і у нас не було ніяких землетрусів або танцювальних вечорах.

Ось ті ж 60 мл приготуйте миску з більше жиру, з того ж пакету бекону додала Сьогодні вранці, на вершині старше сало, посидівши на ~30 хвилин у холодильник---не більш зморшкуваті! Це, здається, виключає конкретну партію сала як вплив.

solid bacon fat with smooth surface

+850
user3422850 20 лют. 2019 р., 06:14:59

що дає консервованої тушонки свій смак

Розглянемо смаком консервованої тушонки, а подібний свіжоприготований розсолі Солонина, із такими винятками:

 • Процес консервації вимагає продукт може бути нагрітий під тиском до 250+ F, ця висока температура змінюватиметься ароматом і текстурою.
 • Маркування харчових продуктів стандарти допускають 10% консервованої тушонки для ароматного розчину. Це буде мати великий вплив на смак. Як правило, це буде фірмова комерційну таємницю.
 • Консерви, Солонина, швидше за все, буде зроблений з менш значного зниження якості м'яса (тобто одне не досить добре, щоб бути продані як свіжі Солонина яловича грудинка). Це нижній зріз якості буде мати різний смак. Ймовірно, більш жирний.

існує дуже мало інформації про процес консервування консервів тушонки

Я просто погуглив, ви праві, дуже мало інформації. Я не вдома, може, тому я не можу дати розлогу відповідь. Я знайшов тут історичний рецепт, М'яч синій книга Каннінг і консервування рецепти:

enter image description here

Примітка: цей рецепт буде не надавати вам щось подібне у продажу консервованої тушонки. Це буде коробило рідину і шматки, це може бути краще, ніж консерви.

Для отримання інформації щодо комерційних Каннінг, погуглите термін: Солонина реторти. В реторті є те, що комерційні canners використовують для стерилізації консервів.

+812
Richard Deal 29 бер. 2019 р., 01:59:32

У мене немає доступу до кореневої селера (корінь селери). Що я можу використовувати замість цього? Є прийнятні альтернативи?

+796
mblakesley 1 лют. 2012 р., 10:22:51

Нещодавно я купив купу китайських петрушки, які я використовувала для прикраси і т. д.... Однак після зберігання його в холодильнику протягом 3-4 днів більшість з петрушки вже пожовкли і я їх викину. Мені було цікаво, не загортаючи її за допомогою паперових рушників фактично продовжує його життя? Вірніше, що є кращим способом для зберігання китайської петрушкою?

+761
Mike Benden 12 лист. 2015 р., 06:51:16

Частина проблеми я зіткнувся з еластичним м'ясо жахливої якості, які можна знайти в магазинах, таких як Hy-ві, як Walmart, цільової, Aldi і т. д. Вони використовують свинину, змішаний з 11% ", - додав ingrdients". Більшість з них проводиться Hormel. Я ненавиджу речі. Це не коричневий праворуч, солона на смак і має неприємний, текстура надміру оброблені фоторедакторами знімки, що є гумовою.

Тепер я купую свинину в магазині Fareway - вони використовують тільки натуральне м'ясо і cookes багато краще. Місцевого м'яса (де фермери їх тварини оброблені) також має набагато кращу якість свинини - не накачаний солоної води. Текстура і аромат дуже смачний.

Я вчора ввечері Hormel свинячий фарш і результати були жахливі - це були текстури дешевої Туреччини спекотне, жорстким і зернистим. Я писав Hormel і розповів їм, як поганий продукт. Вони відповіли, сказавши мені, вони відправляють безкоштовні купони. Блювати!

+723
milleniumfalcon200 16 лип. 2016 р., 13:54:51

Куріння, яке надає дивовижний аромат, це також спосіб збереження. У насправді, що вона почалася. Копчений свинячий окіст буде мати низький вміст вологи і тривалий термін зберігання. Терміни є приблизними, так це скакательных суглобів добре для деякий час після дати. Пам'ятайте, що купувати до дата, тобто термін придатності після нього.

Все це, як кажуть, є офіційні керівні принципи безпеки харчових продуктів, тобто практика, що багато людей використовують у всьому світі. Копчений охолоджений скакательные суглоби повинні бути добре протягом декількох тижнів, навіть місяців, якщо хтось немічні або має слабку імунну систему, чи є цей конкретний шматок м'яса статистично завантажується з бактеріями. Пару днів в тиждень-це абсолютно нормально. Ви можете заморозити його, щоб продовжити життя, так як він швидше за все буде на повільному вогні на деякий час при використанні.

Насправді це вибір між друкованими рекомендації щодо термінів зберігання та, використовуючи свої судження і минулий досвід.

+619
rutgerw 26 лип. 2014 р., 02:10:05

Це легко зробити соди шляхом додавання цукру та дріжджів у пляшку з водою і щільно закрити його. Однак, переглянувши різні рецепти, я не отримати те, що є кращим умовою для цього. У мене є пара маленьких питань, щоб знайти оптимальне лікування.

Я додала 1/2 ч. л. швидкорозчинних дріжджів (хлібопекарські дріжджі) і 1 ч. л. цукру на 2 л води.

 1. Якщо пляшка залишається недоторканою, і це корисно, щоб похитнути його іноді?
 2. Щоб зберегти тепло, це добре, щоб покласти його на сонці, або темному місці краще?
 3. Залишаючи повітря в пляшці або повністю заповнюючи його?
+602
sg online 3 лип. 2012 р., 00:33:00

Їх легше розім'яти (так, що вони включають в себе більш плавно в тісто), солодше (більш крохмаль перетворюється на цукор), і пахучіше, коли перезріле.

Ще, ви можете отримати досить хороший кекс або банановий хліб з повністю дозрілі, але не перезрілі, банани.

+602
Mithaldu 17 груд. 2016 р., 01:01:13

Ви могли б спробувати з ними панькається. Маслом порційні горщики або схожі жароміцних чашка, тріщина в яйці, потім накрийте фольгою і поставте в каструлю з майже киплячою водою, поки яйце не буде зроблено по своєму смаку, зазвичай близько десяти хвилин.

Ви також можете спробувати кип'ятити яйце у своїй раковині протягом 30 секунд або близько того, перш ніж стукати і браконьєрство це як зазвичай. Початкова злегка відварити задає яйце, яке запобігає білий від так легко поширюється. Вам, імовірно, доведеться поекспериментувати з вашої партії яєць, щоб отримати тимчасові права.

+600
nateberger 31 трав. 2013 р., 21:37:51

Повинні пропарений рис мити або промивати перед приготуванням? Якщо так, в середньому, скільки разів його треба мити. Вона повинна бути промиті у воді протягом більш ніж 10 хвилин?

+451
Righaya 4 трав. 2018 р., 00:50:29

Взагалі кажучи, тільки після холодного віджиму олії не дуже тонко фільтрують (трохи похмуро) краще всього для аромату і гірше для обліку та високої температури приготування (смаження) .

Навпаки, з підігрівом, спека тиснула і сильно фільтрувати (з допомогою деяких хімічних речовин) олія може зберігатися вічність, підтримувати їх максимально можливу температуру приготування, але менше аромату.

+393
user59518 6 січ. 2015 р., 14:20:03

Я підозрюю, що ця ідея виходить з того, що ви можете, без жахливих результатів, іноді заміною яблучного пюре на маслі або олії в деяких швидкий хліб або кекси. Для пояснення, чому це працює з яблучного пюре, відмінно бачу Aaronut відповідь тут:

Чому пюре використовуватися замість нафти?

Як яблука, гарбуз є досить високо в пектин (і крім того, це безліч пектину з досить гарним желюючою якостями). Тому гарбуз може працювати, а також яблучний соус для цього типу заміщення (який в моєму розумінні не дуже добре, але це рішення для пекаря....)

На жаль, як вказує Aaronut у його відповідь, там дійсно не будь-який спосіб, щоб призначити точне співвідношення заміщення. Це зажадає експериментувати з кількістю рідини (можливо зменшення молока) і кількості гарбуза. Спроба замінити тільки частину жиру, замість всього цього, ймовірно, буде набагато більш успішною.

Так, в той час як приклавши деякі зусилля, ви, ймовірно, не будуть мати жахливий результат, але це не буде мати такої ж якості, як роблячи суміш відповідно до її інструкцій з олія. Звичайно, він буде також сильно смак гарбуза, яка є набагато більш наполегливим смаком, ніж Apple.


В залежності від того, чому ви хочете зменшити вершкового масла, є кілька альтернатив, грунтуючись на тому, що більшість рецептів булочку (і сумішей) ставляться цілком терпимо змін у деякі коефіцієнти (які теж чомусь яблучне пюре гарбуза, заміна можлива).

Якщо ви просто хочете зменшити жиру (і калорій) у вашому кекси, спробуйте різання вершкового масла 1/2 або близько того. Кекси, швидше за все, буде не так смачно, але все одно повинно вийти досить добре.

Якщо ви намагаєтеся уникнути, зокрема, молочний жир замінюють нейтрально приправлений рослинним маслом на ваш вибір 1:1 повинен досить добре працювати, хоча ви втрачаєте смак вершкового масла.

+387
Kyle McCormick 14 січ. 2011 р., 10:50:00

Я залишаю бруд на мої овочі, а не продовжувати їхнє життя. Я компост пілінги, і коли я пив, не помивши спочатку, що бруд йде в компост. Коли я перший раз мити (а може й тижнів, перш ніж я їх використовувати), бруд потрапляє в септик, який не допомагає мій сад.

Іноді я купую овочі в супермаркеті і вони завжди чисті. Вони не псуються швидше, ніж моєї-фермер овочі з трохи бруду на них. Це може бути тому, що будь-який, що вам або подряпин, синців в процесі миття викидають, не доходячи до магазину. Але це показує, що немає ніякого властивості присмоктування бруду, що подовжує термін зберігання. Як довго, як ви ретельно помийте їх там не повинно бути ніяких проблем. Але немає жодних вагомих причин, щоб вимити їх раніше, ніж потрібно.

+339
user18379 3 груд. 2014 р., 19:10:19

Хороша інформація по InsectsAreFood. Прокрутіть вниз для гідної список місць, де можна придбати. Також існує сайт під назвою BizarreFood.com що є торгові сторінки зі всякими мішках і консервами з помилок. Схоже, що Великобританія має найбільш розвинених ринках їстівних комах. Якщо ви живете в іншому місці, ви, можливо, захочете, щоб досліджувати закони вашої країни, правила і вимоги, перш ніж ви замовляєте.

+314
farlepet 16 серп. 2019 р., 09:19:58

Варені яйця є доброю здоровою альтернативою смаженим яйцем. На мій погляд вони краще, ніж смажені яйця, але вони повинні бути приготовані зі свіжими яйцями.

+311
Ferdi8118 3 квіт. 2010 р., 15:45:06

Папайя є відомим тендеризатор для восьминогів, кальмарів і інших видів м'яса. Інший варіант-папайя ензим таблетки в розділі добавки з аптеки. Або можна додати рецепт під час маринування або приготування їжі. Таблетки мають ту перевагу, додання смаку. Я не можу судити про кількість без рецепта, але досить важко помилитися. Також кальмари і восьминоги повинні бути смажені або приготовлені протягом тривалого часу. Що-небудь між результатами в жорстке м'ясо.

+270
Dermot 10 жовт. 2012 р., 21:36:52

Кристали соди - зауважу, що Азула Р запропонував соди, не думаю, що це зовсім одне і те ж, тому що кристали питної соди не призначені для приготування їжі використовувати. Перемикач потужності, становлять дуже сильний, гарячий розчин і залити в плиту так, що воно повно, як він може бути не переповнений. Залиште як можна довше,як мінімум пару годин, зверху, якщо вона випаровується. Це має означати (при умові, що ви можете зробити глибину розчину достатньо висока) затверділого масла/тавоту просто злітає. Трохи біль зняти, тому що ви не можете підняти плиту залити, але це може бути зроблено шляхом вмочуючи його.

+181
Bloodrunker 30 серп. 2014 р., 01:37:31

Грунтуючись на ваш оновлений питання, основним фактором є те, що вогонь просто не досить гарячою, щоб зробити обвуглювання і реакцій побуріння ви бажаєте.

Стейк-хаус "саламандра" (думаю, бройлерів—гриль у британському мовою, який має полум'я на обох зверху і знизу, щоб приготувати обидві сторони відразу) може сягати до 1000°F, а елементи всього в декількох дюймах від стейк з обох сторін.

Газові грилі мають максимальну кількість тепла вони можуть зробити. Єдине, що вам (може) мати можливість регулювати відстань до вогню. Основні приготування модальність в гриль-інфрачервоний теплового випромінювання. При цьому зменшується відповідно до квадрату відстані, так що чим ближче харчування до пальнику, тим швидше він буде готувати (у розумних межах).

Крім цього, вам можуть знадобитися нове обладнання, якщо це насправді першопричиною вашої проблеми.

+139
Kristy Sampson 8 лист. 2012 р., 09:44:47

Я не зовсім впевнений, що ви маєте на увазі під "не замінюють воду". Панчетта вилікувати за допомогою процесу сухий ліки. Це призводить до вода/рідина вилуговування від пуза. Воно, звичайно, стати частиною лікування, але це сухе ліки, на відміну від Ропа лікування. У будь-якому випадку, шкіру або шкіру не повинно хвилювати. Я віддаю перевагу плоска панчетта (і залишити на шкіру) на прокат, коли вдома лікувати. Додати сіль/суміш спецій. Я зазвичай використовую метод "солі". Я свій в ziplock мішок. Я хотів поставити каструлю з фунт або два ваги на вершині, це тримає його горизонтально. Переверніть сумку кожен день до тих пір, поки живіт твердий. Змийте, висушіть і продовжите сушку. Я вважаю його одним з найпростіший, самий надійний, домашній лікує робити.

+88
zavertneva katy 16 черв. 2019 р., 00:41:22

Я готую гороховий суп (вегетаріанський, з допомогою Moosewood Куховарська книга рецепт). Я зробив це кілька разів перш, і я пам'ятаю, що в якийсь момент горошин розчинити, зробити густий відвар. Я зробив забудьте замочити горох на ніч, перед приготуванням їх. Але суп не вщухає вже більше години (дуже повільному вогні, частково охоплені, інші овочі в суп для пізніше 40 хвилин), і вони не здаються близько до розчинення.

Я зробив щось неправильно? Як я можу виправити цей суп? І як я можу уникнути цього в майбутньому?

+87
Chris Richardson 19 бер. 2019 р., 18:36:15

В додаток до того, що сказали всі інші (збільшення жиру...), переконайтеся, що ви дати тісту відпочити (в холодильнику або морозильній камері) протягом принаймні 20 хвилин перед випічкою.

+51
Kim Oanh Tran 13 лист. 2018 р., 00:05:11

як же вони переконатися, що кінцевий продукт має такий же зовнішній вигляд і смак, як завжди?

Це сфера контролю якості. Він включає в себе такі заходи, як:

 • розвиваються процеси, як можна більш послідовними

 • вимірювання продукту від стандартної

 • виявлення і усунення джерел варіації

Це легше контролювати одного великого процесу на фабриці, ніж дрібні процеси дублюються у багатьох місцях, так як можна вони поставити попередньо змішаний, попередньо відміряні інгредієнти в торгових точках. Обладнання буде стандартизований і автоматизований на кожному місці. Рецепт потім стає дуже важко запороти, щось на кшталт:

Додайте один мішок стандартний пончик суміш, один контейнер з яйцями, і одне відро води в змішувач. Натисніть "Мікс-2 кнопки". Коли змішувач зупиняється, тісто переклад тісторозкачувальної/колишній і натиснути на зелену кнопку...

Відмова від відповідальності: я ніколи не працював в франшиза магазин пончиків, і реальних рецептів, може бути більш або менш складним, ніж вигадані одним вище. Але ось загальна ідея, і вона широко використовується у виробництві, є чи не продукт харчування.

Ви можете зробити деякі речі в будинку, якщо ви хочете спростити рецепт, який ви робите часто.

Найпростіший спосіб почати-це виміряти інгредієнти по вазі (якщо вже не). Це набагато швидше і простіше зробити, скажімо, рецепт хліба, якщо ви можете пропустити мірні чашки і просто всипати борошно в миску, поки ви не досягнете бажаного ваги. Повторіть з води, дріжджів, солі та ін. Ви не загидити будь-мірні чашки, ви будете отримувати більш стабільні результати, і ви будете економити час.

Ще одним кроком у цьому напрямку є попередньо змішати всі інгредієнти, ви можете, так що ви можете зробити велику партію суміші один раз в деякий час, а потім відміряти тільки одне, а не чотири або п'ять кожен раз, коли ви робите цей рецепт. Попереднє змішування може знизити термін придатності продуктів, хоча, так що це не завжди ідея. Якщо ви не можете попередньо змішувати, то можна хоча б попередньо виміряти інгредієнти, або використовувати вимірювальні інструменти, які підходять в тій кількості, яке вам необхідно. Наприклад, якщо ви робите хліб через 24 унції. з борошна, ви можете отримати 12 унцій. совок і попередньо виміряти сіль і швидкорозчинні дріжджі в дрібну тару. Тоді ваш рецепт-це щось на зразок:

Додати дві ложки борошна, ємність для солі, ємність з дріжджами, і півлітра води в змішувач...

Звичайно, одна з хороших речей про домашній кулінарії, що це не зовсім те ж кожен раз. Хто хоче з'їсти те ж саме кожен день?

+47
Lowe B 10 лют. 2017 р., 13:31:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil