Не класти ножі в дерев'яний блок, лезом вниз зношується лезо?

Я завжди задавався питанням. Блоки, як правило, здавалося розраховані на ножі йти в лезо вниз, так, що лезо торкнулося дерева приходять і йдуть. Але я знаю, що коли я стругати, різати дрова носить лезо ножа вниз дуже швидко. Я завжди задавався питанням, що регулярні контакти з дровами від ковзання і блоків, можна носити мої ножі. Чи Не так? Якщо це так, не поставивши їх в лезо вгору (проти конструкції блок - здавалося б) зробити краще для них?

+861
JDSX 29 серп. 2013 р., 02:09:31
30 відповідей

Кілька днів тому я робила часниковий хліб. Я роздавлений часник в оливковій олії, додала трохи солі, і забув про неї на добрих півгодини або близько того. Коли я повернувся до нього, я викликав його трохи, і він, здавалося, трохи товщають. Заінтригована, я проїхав ще трохи, і він виявився дуже густий, з ланцюгової піки.

Сьогодні я спробував відтворити це явище, і він дійсно не зробив нічого, щоб говорити. Після важкої збивати близько 45 хвилин, я все ще в основному була купа часнику, сидить в калюжі оливкової олії.

Що я зробив не так вдруге, і що я зробив правильно в перший раз?

+987
Namrutha Harikumar 03 февр. '09 в 4:24

Соєвий соус: як тьма і світло дуже солона....Густий солодкий соєвий через доданої патоки, дуже товста і не солона...важко знайти в більшості продуктових магазинів...шукати на азіатському ринку. Будьте обережні, трохи густий соєвий проходить довгий шлях.

Товсті Гугл сою або соєвий соус

+978
Ffion Jones 4 квіт. 2015 р., 02:06:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Дме невеликі питання з пропорції є улюбленим хобі на ЮВ. ;)

Я думав про це неабияка кількість, враховуючи деякі недавні інтерес до цієї теми, і я думаю, що ми зіткнулися з проблемою етимологічний більш кулінарній. Є багато випадків, коли речі вам присвоюється ім'я на основі використання, загальні налаштування, і загальні риси, що не згоден з ім'я, яке ви хотіли призначити його з чисто taxological позиції. Типовими прикладами будуть: китів називали "риба" на протязі багатьох років. Помідори є ботанічний плоди, але, як правило, називають овоч (як і баклажани, перець тощо). Чізкейк називається "торт", коли конструктивно він явно заварний пиріг.

У разі quickbread/торт, я думаю, що проблема зводиться до того, що, в той час як багато торти використовують хімічні розпушувачі, вони не були придумані , тому що хімічні розпушувачі.

Наскільки я можу судити, прототипическое "quickbreads", такі як кекси, булочки, газовані напої-хліб, по-американськи, печиво, банановий хліб і т. д., були винайдені багато в чому із-за існування розпушувач. Звичайно, люди виготовляють продукти харчування, як це раніше, але використовуючи лише натуральні закваски або розпушувача залишить їх дуже відрізняється від сучасної версій.

Цей хліб є загальний тригер, і деякі спільні риси. Всі вони відносно низьким вмістом жиру, відносно низький вміст цукру, вони не покладаються на освіту клейковини, щоб побудувати структуру (поки, історично, як правило, виконані в стриманих білка всі призначення борошна), і навіть якщо вони не мають жирів і цукрів, вони не покладаються на них, щоб загальмувати розвиток клейковини певним чином (як в тесті), замість цього, всі вони мають "мафін спосіб" змішування вологі і сухі інгредієнти окремо, а потім поєднувати, змішувати швидко, потім відразу ж випічки.

Торти, з іншого боку, використовують інші форми повітря-введення протягом тривалого часу. Подумайте про традиційних фунт торт, який використовує повітря в пастці, коли кристали масло вершки з цукром. Традиційні рецепти вимагають для вас, щоб крем масло і цукор разом протягом декількох годин і годин, щоб отримати достатньо повітря (легко, коли у тебе є слуги). Їжі Ангела торти використовувати збити яєчні білки, щоб отримати достатню кількість повітря в суміші. Більшість використовують низкопротеиновый макуха борошно і високий вміст жиру, щоб запобігти утворенню клейковини, тобто "метод маффін" змішання не використовується.

Ці торти не були винайдені, щоб покладатися на хімічні розпушувачі, хоча вони скористалися нею, як тільки він був винайдений. Сучасний торт-в-коробці-це майже як quickbread в тому, що він використовує 100% хімічні розпушувачі, але він використовує низкобелковой борошном, щоб запобігти утворенню клейковини під час замісу, і він не "народжується", щоб використовувати хімічні розпушувачі - його найближчі предки не мали потреби в ньому. Я можу спекти вам кілька смачних тортів без розпушувача, але це такий зручний інструмент, для більш надійного посилення, що дуже часто використовується.

На закінчення, у той час як сучасна швидкий хліб і багато сучасні торти мають багато деталей рецепта, вони не зареєструватися, а то ж саме в головах людей через їх різні історії, і деякі деталі своїх робіт. Вони приїхали в аналогічне місце в процесі конвергентної еволюції, а не тому, що вони тісно пов'язані один з одним. Мова-це не тільки точний опис та систематика, мова йде про історії, намірів і об'єднань. Я не можу докоряти за те що не дзвонив пиріг "quickbread", не називаючи перцю "фрукти", або не називати чізкейк "Нью-Йорк заварний пиріг".

Цікаві ресурси:

  • У Google n-грами результати , що показують зростання таких термінів, як "швидкий хліб", "хліб" і "банановий" хліб. Всі сучасні винаходи.
  • Компанія Google n-грами результати , що показують винахід розпушувач в кінці 1800-х років (технічно "винайшли" в 1843 році, з найпопулярніших подвійної дії порошків на ринку в 1880-е роки), що завершується великим сплеском популярності відразу після 1900.
+967
THWiglaf 18 жовт. 2010 р., 04:15:43

Хоча я згоден, що ці типи попереджень консервативні і частково Суа, я б припустив, що вони не будуть звільнені.

Що потрібно розуміти, що є інші чинники, залучені в минулому методі виробництва. Навіть якщо произв./виробник відзначає і підтримує найвищі стандарти якості в їх провадженні, вони не мають ніякого контролю над тим, як продовольчі продукти обробляються після відходу зі своїх об'єктів.

Є багато транспорту і заходи зберігання між часом продукти залишити завод і раз, коли ви забрати його з бакалійної полиці. Якщо в якому-небудь з цих кроків, їжа не була належним чином, безпека була скомпрометована.

Хоча я б сказав, що ризик може бути мінімальний, він все ще існує. Я не дуже консервативний у своїй власній кухні, але потрібно знати, що небезпека може бути реальною. І тільки тому, що цього ще не сталося, це не означає, що він не може.

+966
user61704 11 груд. 2015 р., 14:53:12

За мій час, хоча мені подобається концепція пілінгу букет гвоздики все відразу, але я не люблю прибирання додаткового гаджета. Нещодавно я дізналася спосіб, по суті, як описано в thekitchn, для твердо ще м'яко перебивши гвоздики з боку шеф-кухаря-ніж; пила потім відривається без особливих зусиль. Він працює швидше і легше, ніж гумовий ролик гаджети, як ви пов'язані.

Хоча це не інструмент/прилад, як ви просили, ви можете пройти через всю голову лущення та подрібнення в (в буквальному сенсі) секунд, так що я стверджую, це може бути ефективним і продуктивним. Мій часник-лущення життя ніколи не буде колишньою!

+879
c2h5oh 7 вер. 2012 р., 21:04:51

Ще пресують холодним методом без осушувача до пюре або суміш плоті, намазати дуже тонким шаром на деко, лист і т. д. дайте йому висохнути на сонці, поки м'якоть темніє і лущиться складно, потім процідити два шари марлі, тканина масло,горіхове молоко в пакетах, або тонкий старий тканина матеріал схожий на марлю. ви також можете помістити сковорідки в духовку і включити духовку до найнижчої обстановці, але при цьому використовується велика кількість енергії.

+822
Marwan Salim 5 лист. 2012 р., 19:12:14

Я роблю шоколад рельєфний печиво, і один із рецепт кроків, щоб охолодити тісто мінімум за чотири години до випічки.

Це призводить до змін в тісто якось пов'язано з утворенням клейковини (або релаксації), або це багато в чому про отримання хорошої консистенції для печива для правильної форми під час випічки? Я повинен робити це з практично будь-якого печива я печу? Це чотири години важливо, чи я дивлюся на температуру, а не обмеження по часу?

+773
Robert Paul 12 груд. 2016 р., 18:57:58

Аромат диму є складною в роботі, але я думаю, що відповідний соус барбекю буде відповідати всім вимогам. Я не дуже солона, як я підозрюю, що погіршило б сприйнято димність; але не надто солодкий, тому що це просто зіткнення з ним.

Я думаю, оцет, соус, ймовірно, буде краще; кислотність і кусати допоможе прорубати, що димність. Гірчичний соус також може бути хорошою пригоном з аналогічної причини. (Див. серйозний їсть керівництво для барбекю соуси для більш докладної інформації.

+701
execNext 13 вер. 2018 р., 18:48:58

Сухий сир називається сир фермера. На сир і сироватку відділяють, а сир пресують. Моя російська бабуся використовувала сир в якості начинки для млинців.

+648
Beluga 3 серп. 2017 р., 15:49:35

Так я вдома і не можу вийти в магазин, щоб купити арахісова паста на майже миттєвий немає-випікати печиво. Хто-небудь знає, якщо є можливість замінити використовувати?

+632
user94929 10 лют. 2018 р., 21:51:11

Цей шар просто означає, що деякі молочні протеїни приготувати на дно каструлі, і взагалі нічого не говорить про вік або стан молока. Це більш імовірно, коли ви кип'ятите невеликій кількості з-за більш швидкого нагрівання. Під час може допомогти уникнути цього.

Однак нагрівання і охолодження в загальному випадку не дуже хороша ідея. З молоком ви можете піти з ним, але було б краще, щоб кип'ятити тільки те, що вам потрібно (що б бути швидше і використовувати менше енергії).

+625
cafnafpaneax 29 груд. 2018 р., 00:21:14

Гриль на сильному вогні. У маринувати, разом з жиром, утворює смачну скоринку, щось особливе. Якщо тепла не є високою, це не чат, але став м'яким і тягучим.

+611
Tayyab Hayat 30 квіт. 2019 р., 06:45:28

Чи є різниця між Saucisson SEC і салямі?

+563
Benesh 8 лип. 2016 р., 21:08:04

Так що є, ймовірно, дещо різні речі, тут відбувається. Один, спосіб приготування їжі має важливе значення у відповіді на це питання, тому що при запіканні, особливо те, як качка тушка потаємних місцях які будуть явно довше, щоб досягти бажаної температури. Ми повинні також пам'ятати, що щільність кісток означає, що вони можуть утримувати тепло набагато довше, ніж м'ясо, яке було вирізано з нього. Знаючи, що ми знаємо про міоглобіну, цілком ймовірно, що після м'яса, вирізані з туші залишився м'ясо було тоді спочатку впливом кисню, через триваючого перенесення тепла з кістки зростають температури і продовжуючи змінювати колір м'яса. Крім того, рівень рН м'яса має багато спільного з кольором м'яса приправ і кислотність вашої кухні може мати щось з цим робити так само.

http://www.safespectrum.com/pdfs/meatcolor.pdf

+502
Storedvalue 29 черв. 2017 р., 21:10:59

цей інгредієнт є тільки (переважно) для ароматизації, просто зменшіть кількість; рецепт, як і раніше буде працювати і буде менш гострим.

Якщо не бажаючи бути гострим, ви могли б використовувати звичайний червоний перець паста (суміш/пюре з червоного перцю з невеликою кількістю оливкової олії (або без масла)), або може використовувати столову ложку томатної пасти.

+426
lmNt 23 лют. 2014 р., 07:17:45

З грилем мікрохвильовою піччю з функцією комбі ви могли просто взяти піцу з недосконалою роботою; печиво і тістечка не дуже ймовірно, вийде хороший.

Якщо ви дійсно хочете спробувати зробити торт в ній, почати з чистого пекти торт рецепт і просто коричневий верх під грилем і кінець. Мій досвід з цих рецептів полягає в тому, що потрібно бути відчайдушним і не дуже довгого (хоча фруктові торти менш погано).

Можна використовувати все, що посуд підходить для мікрохвильової піччю і грилем режими -- дивіться керівництво, і спробувати зберегти на продукти харчування порівняно з чистою гриль (далі-гриль). Я б порекомендував Pyrex, але це не може бути гарна ідея, якщо ви в Америці, де Пірекс, не те, що раніше (буквально) або що тут, в Європі.

+413
AirTayork 10 квіт. 2014 р., 05:45:54

Я читав по науці печиво, і читала, що топлене масло робить щільніше печиво, і вершки кімнатної температури масло робить печиво Кейки. Я шукаю, щоб зробити печиво, це в основному тонкі і дуже хрусткі по краях з невеликим жування всередині. Буде змішувати масло погана ідея/хто-небудь знає, чим закінчилася б, якби я зробив 50/50 розтанув/вершки змішати масло?

+378
user40388 28 лист. 2019 р., 11:23:01

Дуже простий і приголомшливий Смажений Курча:

2 Склянки Борошна - Чашки кукурудзяного крохмалю 1/4 1/2 4 столові ложки солі 1 столову ложку приправленою (Лоурі) сіль опціонально 2 столові ложки кайенского перцю або більше, за смаком. Це не здорова їжа, не скупіться на сіль це впливає на хімії і покриття не прилипає, а також. Добре змішайте в підходящої мисці для обмакувания або зробити сумку речі.

3 або 4 яйця, збиті в плоске дно чаші.

ПЕТ шматочки курки обсушити допомогою паперового рушника.

опустіть сушені шматочки курки в яйце і катати або підкидати в суміші борошна. Нехай вони відпочити протягом принаймні 5 хвилин.

Обсмажити на 375F до золотистого кольору.
Мій критий Туреччина фритюрниця працює чудово для цього як він тримає 2 галонів нафти, і він швидко відновиться.

Дає вам тонкою хрумкою скоринкою, яка прилипає добре. Це також є на смак краще підігріти, ніж більшість.

+372
Daniel Wolf 22 черв. 2012 р., 16:18:41

Я ніколи не чув протяжні яєчний запах від яйця. Є ймовірність, що є певна кількість вмісту сірки у воді?

Сірчані води (або мінеральної води) - це стан, де проточна вода містить велику кількість сірководню, який випаровується в повітря, коли лінія сантехніки відкриті, даючи яскраво виражений "тухле яйце" запах.

Стан свідчить високий рівень сульфатредукуючих бактерій в системі водопостачання. Це може бути пов'язано з використанням колодязної води, погано очищеної води міста, або забруднення водонагрівач.

Вікіпедія: сірки води

+363
Brian Hicks 29 лист. 2016 р., 13:29:45

Дуже ймовірно, що основний метал якийсь сплав, а не просто привести, але якщо ви сумніваєтеся, то, напевно, варто припинити їх використання.

Якщо тверде срібло, всього за останні 100 років в США, Великобританії та Німеччини, ймовірно, буде якась суміш з міді / нікелю / олова. Деякі, можливо, олов'яні деталі і прикраси, які можуть містити свинець, але звичайно не на зуби / леза / і т. д. Олов'яні якості бази для сріблення побачив її реального почала після того, як сурма була в основному використовується, щоб зробити його, але ви можете тільки дійсно думаю, якщо компанія все ще навколо, і це підтверджує, або ви його протестували. Більшість з яких використовується і сьогодні, ймовірно, буде виготовлений із сплаву нікелю під плакована.

Якщо ви сумніваєтеся, чи вам якийсь дивний присмак, ви можете відправити їх в гальванічному цеху, або просто польські та відобразити їх і отримати те, що ви знаєте, щоб бути безпечним. Дивний метал 'гострий' смаки , напевно, не з свинцю, але і міді у сплаві, але завжди йдуть на безпечній стороні.

Ви можете, як люди зазначили в коментарях, протестувати їх. Однак, якщо ви дійсно зацікавлені в їх подальше використання за грошових або сентиментальну цінність, співвідношення витрати / нагорода може швидко однобоко.

Якщо вони мэйкерс Марк (або інші знаки), ви можете бути в змозі отримати більше інформації від антиквара, який міг би, принаймні вам оцінку на додаток до знаючи більше про їх макіяж.

+356
Rajesh k 19 серп. 2019 р., 08:50:26

Що стосується останнього питання:

У виробників яєць та/або кухаря використовують брудні трюки, щоб ефект жовтий жовток? Фарба? Харчові добавки?

Так, вони роблять!

Насправді вчені проводили експерименти з харчовими добавками для того, щоб керувати кольором жовтка. Цікаво вибраний колір яєчного жовтка розрізняються між країнами і навіть між регіонами всередині країн.

Одне дослідження вивчило червоного і жовтого добавки з квіток календули і паприкою фрукти. Зверніть увагу, що штучні барвники добавки заборонені в США, таким чином, відсотки за натуральні барвники.

Подробиці можна знайти в: жовток колір, як впливає шляхом омилення різних Природні Джерела Пигментировать

+354
user7884 16 вер. 2011 р., 17:40:29

Гриби містять багато води, тому ви ніколи не зможете повністю уникнути його. Однак, ви можете зменшити його:

  • Смажити невеликими партіями, що запобігає занадто багато води випускають відразу, що перешкоджає ефективному випаровуванню.

  • Не занадто енергійно помішуючи гриби, особливо на початку процесу. Тенденція полягає в тому, щоб додати гриби в каструлю пхати їх навколо. З мого досвіду найкраще залишити їх для трохи, перш ніж помішуючи і перевертаючи їх.

+321
Sid410 30 лист. 2019 р., 12:12:53

Свинячий жир робить майже все, що його готують Смачні на смак, але більшість їх не буду, тому що це погано для серця або вони не їдять м'яса. Я рол з тофу в кукурудзяний крохмаль, а потім обсмажити в оливковій олії, використовуючи приправлені сіллю на тофу. Іноді я використовую тире, тому що я не можу з'їсти багато солі і тире і різними приправами на вибір.

+292
someone who cares 14 лип. 2013 р., 15:33:23

Штрудель-це не окрема страва, це сімейні страви.

Я думаю, що походження насправді з владою Османської імперії, Austrohungarians присвоїв страву, коли вони ділили кордон (але не маєте під рукою джерела). Це все ще дуже популярний на Балканах. (Старі фантастика переклад там нічого не говорять про "пиріжки з м'ясом", вони завжди говорять про "м'ясний штрудель").

Штрудель визначається його бабла. Це як кондитерського без ламінування. Тісто виготовлено з дуже простий рецепт, частіше тільки борошно і вода. Він взагалі без закваски. Вона розгортається як тісто для піци, але набагато довше, поки весь аркуш прозорий (може бути товщиною 1/3 мм). Ви можете почути, що це тісто філо, але на Заході, я бачив тільки філо листів, які були толще, ніж це, і вони сушилися.

Лист заповнюється все, що ви хочете мати в ній. У Німеччині, солодких видів зробили з яблуком або вишнею є найбільш популярними. На Балканах, у вас занадто солодкий, але вона більш популярна з гарбузом, майже ніколи не Вишня. Існують також несолодкі види є, особливо зі шпинатом або з сумішшю яйця і фета. Але як ви бачите з вашим Рататуй, ви можете покласти будь-яку начинку в нього.

А густуватий смуги заправки покласти на лист тіста, і розкачуємо як дуже великий креповой (лист може досягати в діаметрі 80 см). Заповнені листи тесту можна класти в прямокутній сковороді паралельно один одному, але це більш традиційний у формі спіралі від першого і помістіть його в середину круглої каструлі, потім додати до спіралі з другої і т. д. Тому слово "штрудель", що означає "вир". Його печуть, і його розрізають по радіусах спіралі для сервірування.

enter image description here

Я не можу дати вам інформації про поживну цінність на штрудель, тому що немає стільки бабла в це. Більшість калорій буде надходити з начинки, і я поняття не маю, що було у твоєму. Буде неможливо визначити навіть для себе рататуй, тому що існує безліч варіацій, що занадто.

+283
Helmyano 10 бер. 2012 р., 16:09:41

По-перше, я повинен сказати, що я дуже рідко доводиться зберігати cookies для більш ніж на кілька днів...

Однак, якщо це має бути зроблено, то я вважаю, що вони добре тримають протягом 7-10 днів (в залежності від рецепту) в герметичному контейнері на прилавку. Я ніколи не пробував вакуумної герметизації контейнера. Я думаю, що це призведе до вибухонебезпечної кришиться печиво, коли ви намагалися відкрити його.

Якщо ви просто хочете свіже печиво протягом тривалого періоду часу, кращий спосіб, на мій погляд, щоб зробити тісто, скачати кульки і заморозити кульки. Вони будуть тривати протягом 2-3 місяців в холодильнику, і ви можете спекти як багато або як мало, як вам подобається прямо з заморожених (додати додаткових хвилин до часу випічки). Там буде свіжоспечене печиво в кількості часу, який потрібен вам, щоб зробити каву.

+248
Faro123 28 лют. 2011 р., 06:57:24

Як відомо, що кип'ятити чай протягом досить довгого часу витримки танінів. Але, це єдиний спосіб я знаю, що зробити міцний чай.

Розмір чашки: 150 мл

Я кладу 3/4 склянки молока і 1/4 склянки води в посудині з 1/2 ст. л. чаю і 1/2 ст. л. цукру на повільний вогонь, і нехай кипить протягом деякого часу.

Що іншим способом, щоб отримати сильну чашку чай з молоком?

Чи є спосіб, щоб отримати чашку міцного чаю без кип'ятіння чаю?

Цей чай я використовую:

http://www.tataglobalbeverages.com/brands/tea/tata-tea/premium

Ці листя повністю обсипалися.

+231
mungbean 26 лют. 2014 р., 09:24:55

Припускаю, що це не конденсат, одна річ, яка змушує яйця ридати відбувається розпад білкових структур.

Коли ви варіть яйце, теплота білки розгортатися, потім складати в різні форми, захоплюючи рідина в процесі, що дозволяє варене яйце, щоб утримувати його структуру. Ці облігації досить слабкі і можуть бути розбиті з сіллю і кислотами-дві речі, які ви маєте у вашому фаршировані яйця.

Одна річ, яка може допомогти сповільнюється розгортається процес/перекладання, поставивши яйця, перш ніж вода нагрівається і не нагрівати воду до кипіння. Шляхом уповільнення процесу зміцнення зв'язків, які не ламаються. Ви також можете експериментувати з часом приготування, це може бути, що ті часи ви зіткнулися плачу, вони не готують досить довго, щоб будувати міцні узи.

+207
Sameer Puri 30 черв. 2012 р., 04:45:09

Напевно мороженої риби буде працювати краще для суші, але і промислові і обробляються, не намагайтеся заморозити його будинку або ви знаходитесь в небезпеці інфекцій. Я б рекомендував йти прямо до оптові продажу морепродуктів, так як вони вже оброблені рибу для суші продають прямо в ресторани. Мені довелося зробити такояки з восьминогом суші з восьминогом фестивалі в Калі і зв'язався з http://www.discefa.com/en/ продавати нарізаний і готові зробити суші з ним. У випадку, якщо вам не потрібно багато кількість, ви можете задати оптовиків, де вони продають його і зв'язуйся з цими хлопцями. Сподіваюся, що це допомагає!

+166
Liye Zhang 14 лют. 2012 р., 08:21:35

Я додам трохи до відповіді Тіма, так як у мене є досвід роботи з низькотемпературної водяній бані варити (сувид).

Водяній бані приблизно щадним способом можна щось розігріти. Ви можете встановити свій водяній бані до 125°, 130°с, його місці в мішках (тонкий) користування в бані—прямо з холодильника—і повернувся півгодини через годину до них обережно нагрівають. Крім ніжна риба, що не знизиться якість (можливо, вам доведеться знову шепотіла якісь речі, як, звичайно, стреножил його втратити "корочку"). У самому справі, якщо ви використовуєте сувид всі (поставити сировину в мішку, готувати в сумку, охолодити і зберігати його в мішок, розігріти в мішок, а потім тільки відкрити сумку, щоб служити) ви можете тримати якість на тривалий термін—легко місяць якщо все зроблено правильно.

Головне, що він залишається в цьому абсолютно герметичною, повітря-вільно мішок (і що це було пастеризоване, і тримати в холоді, щоб тримати мікроби в страху).

Тому що без розігрівання метод може зробити, це зафіксувати втрати якості під час зберігання, тому що білок не був загорнутий 100% герметична з повітря виключено, так як він сидів у холодильнику. Він був висихають через випаровування. Його смак змінюється із-за окислення. Цей процес фактично почався (і побіг швидше!) поки він сидів на столі під час обіду і т. д. "Розігрітій смак" не від зігрівання; це насправді із-за окислення, головним чином під час зберігання.

Ви просили поради: холодні недоїдки швидко, щільно обернути. І, напевно, приймаєте пропозиції Тіма про те, як використовувати їх в інші страви.

+115
Jason Salaz 27 січ. 2012 р., 21:07:56

Я волію, щоб погладити їх швидко на паперовий рушник, щоб поглинути надлишок олії, а потім покласти їх на решітку над листом каструлю в духовку на мінімальне значення, щоб не замерзнути. Я думаю, що відповідь на ваше питання дійсно про те, що хоча вашої кухні залежить. Тісто ІМО робить великої різниці. Якщо ваша робота з панірування я думаю, як правило, залишається досить чітким у повільному вогні на деякий час, але за те, що більш рідке тісто-як (т. е. Фрито Місто, в клярі, смажена риба) я вважаю, що він розмокає, що б я не робив, щоб зберегти його теплим з точки тісто, щоб отримати як багато бульбашок, як це можливо, щоб зробити його повітряним і хрустким.

+81
shini 5 квіт. 2019 р., 06:58:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil