Підставляючи сушені шиітаке свіжі

У мене є рецепт, який закликає до 12 унцій свіжих грибів шиітаке. З-за вартості та питань, пов'язаних із доступністю, я вирішив зробити замість сушені, вважаючи, що я міг би знайти інформацію про те, як замінити сушені гриби шиітаке свіжі, але я не зміг.

Що б відповідне співвідношення для заміни сушені shiitakes на свіжі?

+844
Mahyar Fayaz 7 січ. 2019 р., 00:18:49
33 відповідей

Я хочу замінити кокосове масло на масло в суміші для кексів, але я не знаю, скільки у використанні. Рецепт закликає до 3/4 ручки розтопленого вершкового масла. Скільки кокосове масло слід використовувати?

+986
Chris Karcher 03 февр. '09 в 4:24

Існують литі алюмінієві каструлі, які ви як би чавун. Тим не менше, процес лиття залишає шорстку поверхню, що дає додаткову площу для приправи дотримуватися.

Я підозрюю, що якщо б Ви були, щоб спробувати чистити сковорідки чистити, вони будуть значно м'якше, ніж литий поверхні, а приправа не буде дотримуватися, а також.

+974
Zizou kurosaki 2 квіт. 2016 р., 20:35:58

Це, здається, скловидність, склоподібність спеціально радіально, від зображення, яке ви виклали. Воно має бути безпечним, щоб поїсти, на цій сторінці Та цьому сайті.

Згідно статті з Університету штату Вашингтон, склоподібність є розлад яблучного варіантів, які може викликати внутрішнє плоті з'являються склоподібні [блискучі і напівпрозорі] пізніше в вегетаційний період. У деяких дослідженнях, низький рівень кальцію, як було показано, поряд з станом. Також, слід зазначити, що умова (1) не виконується після збору врожаю 2) може призвести до збільшення солодкість, і 3) змусити Apple, щоб швидко деградують при зберіганні.

Що ж стосується причин цього захворювання, існує цілий ряд теоретичних чинників у причинно-наслідковому зв'язку: генетичні дефекти, полку вода, температура, мінеральні речовини, листя-до-коефіцієнт фруктів, дозрівання і дозрівання, метаболізм сорбіту і змінені транспорту. Ці питання розглядаються в певній мірі як до УАЗу статті і це МДУ статті

+943
Vitaminka110 13 трав. 2014 р., 08:39:01

Я вважаю, що ви маєте на увазі салат - це капуста, а не салат, і гарнір. Це часто подається із смаженою картоплею (Картопля-фрі тут в США) в якості супроводу до гарячого і холодного смаженого м'яса а також в тісто-смажені страви, такі як курка, креветки або риба. Капустяний салат заправкою може бути вершковий або кисло в США, і це значною мірою регіональних відмінностей - в страви південної кухні, салат заправкою-це в першу чергу оцет, північні рецепти майонез або сметана. Переглядаючи рецепти в інтернеті, у Великобританії здається, що салат з капусти, як правило, мають одночасно м'які і компоненти кисло в рознос.

+884
Kirk Hings 14 вер. 2018 р., 04:57:03

Ви не сказали, про які гроші ви думаєте про, так я постараюся дати невеликий огляд перший:

З більшістю видів тіста, способи його впливу на розвиток клейковини. Грубо сказано: більше обробки/розтягування одно більше/довші ниток і щільність.

 • Тип 1: Тісто для пирога, пісочне, печиво і т. д.
  Ви хочете уникнути надмірного розвитку клейковини, як він буде жорстким, а не світло і лупиться. Тому ми прагнемо як мало обробки, як це можливо, "вирізати" або "руб." жир в борошно і додати рідини в кінці тільки швидко перемішати.
  Використання качалкою буде протидіяти такий підхід, тому марно тут. Деякі люди навіть уникають перекату цього типу бабла, коли це можливо.
 • Тип 2: хлібом і т. д.
  Тут, ниток клейковини пастка СО2, розробленої дріжджів, що дозволяє хлібу рости. Тип нитки може залежати від методу замісу. Якщо ви йдете "по колу", або в міксері або вручну, ви отримаєте багато дрібних бульбашок, даючи свій хліб з рівномірною текстурою всередині. Якщо ви робите "розтягнути і скласти" (зазвичай повторюється кілька разів протягом першого підйому), ви отримаєте більше, пасма вирівнюються і великі бульбашки. З кожним методом, тісто буде липким спосіб, щоб використовувати качалку, принаймні на початку. Більшість тісто стане менш липким, коли тяжами клейковини почали формувати. (Моя тітонька завжди говорила, що "він готовий, коли він миє посуд і руки".) Це та точка, де качалка може використовуватися теоретично. Зазвичай це після першого підйому, коли ви м'яко замісити ще раз, потім. Я б настійно рекомендуємо проти використання качалки тут, тому що деякі речі можуть відбуватися: а) може "луснути" занадто багато бульбашок СО2, б) ви будете працювати занадто багато зайвої борошна в тісто, бо руки "відчувати", коли він починає приставати, пін-коду немає, в) ви взагалі не повинні "згладити" тісто, а акуратно розтягнути його трохи, потім складіть до середини і просто натисніть, щоб зробити його знову ручки на себе (цитата моя двоюрідна бабуся знову: "з ним поводитися грубо спочатку м'яко, пізніше."). І ви будете використовувати ваші руки в будь-якому випадку, щоб перемістити бабла, так навіщо прибирати пін-код теж? • Тип 3: Тісто для пасти
  Це насправді один тип тесту, де використання качалки може бути варіант. На основі борошна і мало рідини, тісто треба замісити досить міцно і довше, тому що розвиток клейковини нитки дещо гальмується через "сухості" з тіста. PIN-код може дати вам важелі своїми руками. Деякі люди розкачати тісто кілька разів через машину пасти на широкого призначення, перш ніж формувати його, теж.
+871
Bruno Kos 15 бер. 2017 р., 00:52:16

Я зішкребти більшу частину свинячий жир, потім покласти його в посудомийній машині. Осад не дуже жирний, він має вигляд порошку відчувати себе до нього. Є лише залишки з посудом, і слідів на всіх аркушах. Цього класу є антипригарній сковороді і силіконовим покриттям Тернер. Це сталося з двома різними брендами бекону. Я використовую фініш Пауэрбол таблетки.

+856
Jacob Christensen 14 бер. 2016 р., 06:32:52

Мікрохвильові печі не приготувати їжу дуже рівномірно. Це покращився на вертушці, але якщо їжа розмішати і помішувати його, їжа буде гарячої і холодної точок. Більшість людей, здається, щоб переварити їжу, а потім дайте йому відпочити навіть у спеку

Більшість інших методів приготування їжі повільніше, ніж приготування в мікрохвильовій печі, так це дасть час для тепла, щоб проводити через їжу, і в цілому навіть тепло, що цього часу буде надавати більшість бактерій безпечні (не те, що ви повинні покладатися на це). З мікрохвильової печі, висока швидкість приготування, нерівномірний нагрів, а також достатнього часу для тепла, щоб проводити через їжу, яку без серйозного за готування їжі, і ви не можете покладатися на це

Ви не повинні готувати їжу, яка вимагає тепла, щоб вбити бактерії, це завжди не досконалий процес, незалежно від використовуваного обладнання, тому він є ризикованим, мікрохвильова піч чи ні

+837
Thiago Cuter Dos Santos 24 лют. 2016 р., 13:03:32

Щоб зменшити налипання і можливі печіння, спочатку сполоснути каструлю холодною водою. Завихрення води навколо і виливати. Не витріть залишки води з піддона. Тонким шаром води, яка буде важче залишатися по щільності, ніж молоко і формує тонку плівку на дно каструлі робить казеїн (молочний білок) менше правоподобны для того щоб вставити і облігацій як легко з дно каструлі.

Це не означає, що він дурень-доказ...якщо він кипить і вариться дуже довго його ще можна засунути, але якщо ти просто обшпарити молоко це дозволить звести до мінімуму кількість білка здатні прилипати до сковороди. Поки ви просто довівши його до кипіння, то вам не треба перемішувати під час цього процесу.

+834
leug1m 19 жовт. 2013 р., 01:40:50

Я не думаю, що смажена свиняча вирізка буде стояти дуже добре, щоб такі приготування. Це дуже пісний шматок м'яса, який не піддається довгий час приготування при низьких температурах. Цей тип приготування їжі краще всього підходить для шматків м'яса з великою кількістю жиру і/або сполучної тканини. Якщо ви помістіть свиняча вирізка смажена у вашій плиті протягом 8 годин на низькому рівні, ви збираєтеся мати один жорсткий, сухий шматок м'яса, коли ви закінчите.

Ви б краще готувати в духовці при більш високій спеки, за порівняно короткий період часу, як 400F і на годинку. Майте на увазі, ви не збираєтеся, щоб дістатися до розпаду ніжні держава з Філей спекотне. Це не свинячий, з якими ви спілкуєтеся, яких ви хотіли зайняти до внутрішньої температури 195F або більше. Швидше за все, ви збираєтеся хочете, щоб цілі безпечної температури, не вище. Ви хочете, щоб м'ясо було соковитим. Нарізати тонкими скибочками для досягнення максимальної болючості.

+808
anand saini 8 жовт. 2010 р., 08:46:43

У мене є рецепт, який закликає до 5 столових ложок молока, але тільки сухе молоко. І я не хочу робити більше, ніж те, що мені потрібно, а не звикати в цьому будинку.

+803
KIRITO EDGE 24 черв. 2011 р., 20:45:29

Щоб запобігти злипанню, ваш Пан поверхні повинна бути близько 150 до 160°С. Чим далі ви рухаєтеся від цього (високої або низької температури), тим більше ймовірність, що ваша їжа буде прилипати. Тому температура є дуже важливим, але не знаючи, як ви готуєте, я не можу сказати вам, якщо вам потрібно більше або менше тепла.

Якщо у вас є шар їжі, яка прилипає, але не спалив, подряпати його з допомогою шпателя і перемішати або перетворити. Якщо він прогорить, зняти з вогню, совок їжа вище згорілого шару, і, якщо ще не готовий, продовжуйте варити в іншій каструлі. Будьте обережні, тому що якщо включити пластівці спалених харчовими продуктами, вся ваша їжа буде смак спалені.

+797
uumi360 17 жовт. 2019 р., 01:23:07

Я відроджую цей Q/A, тому що в цьому році книга Все про зробити свій власний тофу, Тофу Азіатський Андреа Нгуен, був випущений і в нього є кілька ідей для ароматизації свій власний тофу. Зокрема, вона згадує традиційний японський настій юзу в тофу. Інший традиційний варіант-це водорості.

Більше схожий на сир буде misozuke (загальний рецепт, який можна знайти на Рау ом). Misozuke включає в себе прийом готової тофу і загортаючи його в місо і ароматизації суміші і дозволити йому гуляти. Тофу стає м'якою, як м'який сир, стає м'якше, тим довше він сидить. Ви можете спробувати це від двох днів до двох місяців. Додавши родзинку в цю справу обертати або розмазавши її з додатковими компонентами, такими як морські водорості.

+740
Aradhana Priya Mehta 27 січ. 2017 р., 11:22:12

Коли вони побачили рецепт може допомогти (не соромтеся редагувати свою відповідь, щоб додати рецепт і спосіб), я відчуваю себе досить безпечно сказати, що ви будете добре робити цю заміну.

Цілком ймовірно, що відсоток жиру в молоці є зниження калорійності, а не тому що вона змінює кінцевий продукт. Один відсоток різниці ваги не сильно зміниться результат, якщо взагалі.

Бурбон, швидше за все, там для ароматизації, так що пропустивши його змінить смак торта, але, ймовірно, не зробити багато чого іншого. Якщо у вас є ще один лікер, який вам подобається, ви могли б замінити цього. Що-то з горіховим смаком Амаретто, як би добре, або що зазвичай використовується з бананами, як ром.

+719
unexpectedkAs 18 бер. 2017 р., 01:16:29

Залишивши суміш з грудочками вершкового масла призведе до губчастої, торт і печиво. :(

+667
Mayur Raval 13 січ. 2020 р., 22:08:55

Коріандр, кінза, шавлія і більш очікування на хороший порошок чилі також. Нанамі-тогараші азіатський чилі порошок з цитрусовим ароматом від вапна [цедри?]. Крім того, не бійтеся зробити деякі sinusy пікантний добра там трохи імбиру або гірчиці або куркуми (тільки в крайньому випадку або вона може наблизитися до каррі).

Вам також може сподобатися джерело-Чілес ви використовуєте. Ви можете виявити, що отримання сушені Тянь Цін (гарячі перці з азіатської кухні) і сушений болгарський перець і фрезерування з ступку і товкач-це хороший спосіб, щоб грати зі спектром спецій в порошок.

+653
Hundter Biede 18 квіт. 2012 р., 07:32:10

В основному ви хочете, щоб уникнути нагрівання вміст вашого холодильника. Це майже єдина турбота, захист ваших інших продуктів харчування.

Як довго він буде приймати цей пиріг охолодити залежить від багатьох факторів, але я б сказав, що чекати півгодини мінімум після витягування з духовки.

Він як і раніше буде тепло у цій точці, але, ймовірно, не достатньо, щоб помітно тепло вашого холодильника.

+653
Amit patel 12 квіт. 2012 р., 23:34:20

Стиглі банани м'якше і солодше. Ви можете досить легко сказати, як стиглий банан-це просто кусати або різати його, або навіть тикати його пальцем. Стиглі банани також більш схильні до синців, яку видно на внутрішній частині банана, а також.

Якщо ви дійсно хочете, щоб спробувати виміряти, можна спробувати виміряти вміст цукру. Як банани дозрівають, вони стають солодше, так як крохмаль перетворюється на цукор, тому вміст цукру повинно свідчити про зрілість. Вам знадобиться рефрактометра для цього, як правило, не є повсякденної побутової предмет.

+607
Kaonashi 4 лист. 2016 р., 10:47:44

Це можливо, але тільки якщо у вас є правильний тип скороварка. Більшість скороварок не розраховані на припікання і як такий не отримують досить гарячою, досить швидко, щоб правильно обсмажити м'ясо. Ви також ризикуєте розтріскування керамічного горщика з-за нерівномірного нагрівання/охолодження, як ви додасте м'ясо.

Є конкретні моделі каструля з функцією шепотіла. Якщо ви повинні були спробувати, я б рекомендував вам зробити це.

+561
Heschoon 19 трав. 2019 р., 23:14:52

Один мій знайомий з Ноттінгем можна купити багато екзотичних продуктів/спецій в Пак харчовими продуктами на ринку, а я шукав трохи і бачила у вас у дербі теж (ось посилання з оглядом). Але, напевно, багато азіатські/міжнародні ринки Кері велика різноманітність спецій. Крім того, запашний перець-це не супер екзотична для англійської кухні, так що ви можете знайти його в більш великих супермаркетів (як мережа, сэинзбери або великий Теско наприклад).

В усякому разі, коли ми жили у Великобританії ми замовляли речі з Steenbergs більшу частину часу (і більшість моїх друга також зробити спеції з них) - якість їх спеціями-це просто дивно (набагато краще, ніж все, що я знайшов в більшості магазинів). Я все одно замовляти речі з них для моїх друзів додому і забрати його, коли я відвідую =)

+492
Sam joash 15 лют. 2018 р., 14:33:00

Мені цікаво, Як приготувати заморожені котлети Зубр (також відомий як Буффало котлети). Пакет (Кармен крик) говорить: "готуйте трохи менше, ніж звичайні гамбургери" - але оскільки я не кухар, і не мають реального уявлення, як готувати гамбургери, це не так корисно :) ще там сказано, що "готувати 3 хвилини з кожного боку на 160 градусів".

У мене Таппан електрична плита з регуляторами, які мають настройки 2-6/привіт/низько/ і Калфалон 12" Пан якийсь (кромка під кутом).

Отже, як же визначити, яке число становить 160 градусів? :) Я пробував різні налаштування, а ще щоб зробити котлети, які виглядають так, вони або занадто рідко, або Муші і розвалиться, коли я видалити їх з каструлі. Чи може, як Зубр котлети просто? Як я можу сказати, коли вони приготовані правильно?

+472
trey doe 27 трав. 2012 р., 17:05:10

Брауні-бар печиво. Зверніть увагу, що будинкові по краю сковороди є більш приготованими, і піднімали вище: вони перш ніж вони осідають вниз.

Випічки тістечка в міні-формочки для кексів, по суті, зробити міні-брауні всі краю. Вони будуть зростати і дуже швидко, а потім легко спекти.

Я б припустив, що домовики не ідеальні міні-олово булочки. Замість цього, різати їх менше буде кращим рішенням.

Якщо ви хочете, щоб спробувати його знову, я б запропонував:

 1. Не переповнюйте банки. Ви не хочете тісто більш глибокий близько 1/2 дюйма; ви хочете про тій же глибині це було в піддоні, для яких вони призначені.

 2. Нехай тісто сидіти протягом приблизно 5-10 хвилин після фасування в банки здоби. Це дасть додатковий час для цукру, розчинити, і борошно для зволоження, так як вони не мають стільки часу в духовці. Це повинно допомогти текстури і розвитку земної кори (блискучий хрусткий зверху).

 3. Зменшити або усунути хімічні розпушувачі. Я експериментувала з розпилу розпушувач на 50% Для початку.

  Є способи, щоб включити повітря в тісто механічним способом, за рахунок, наприклад, побиття повітря в яйце-вершкове масло-шоколадну суміш, але точний підхід буде залежати від вашого конкретного рецепту брауні. Якщо ви йти по цьому шляху, ви, ймовірно, може повністю виключити розпушувач.

 4. Зменшити температуру в духовці близько 25 ф (можливо навіть 50 F В друге випробування, якщо вони ще спекти і надто різкий, дуже швидко) або так, щоб процес випічки, щоб уповільнити і дати більше часу для міні-тістечок піднятися і осісти.

 5. Перевірити їх набагато раніше. Міні-брауні повинні йти від не-зроблено дуже перестаралися, дуже швидко. Я б почав перевіряти ще 15 хвилин, поки ви очікуєте. Коли можна відчути запах шоколаду-це хороший час, щоб почати перевірку.

 6. Випікати тільки один міні-мафін лоток одночасно, так що вони навіть. Ви не хочете, тіньові ефекти та зміни в конвекційної печі, щоб скинути випічки, маючи більше ніж один лоток в духовку на той же час, хоча це скоріше послідовність, ніж це має повний характер рішень.

+427
nydame 26 жовт. 2012 р., 07:43:35

Зуй Фонг Срирача соус проводиться з певним сортом червоного халапеньо, який, на даний момент, вирощують тільки для них.

Відмітьте, що це відрізняється від традиційного тайського Срирача, який зроблений фруктовий і менш гарячий перець , як коза перець. Якщо у вас не було цього, я рекомендую піднімаючи пляшку, щоб тримати поруч з вашим Зуй Фонг, це зовсім інший смак.

Нетрадиційних соусів Срирача, зараз прийнято в усьому світі, може бути виготовлений будь-червоний, м'ясистий, гострий перець ви можете собі уявити. Там навіть трохи зелені.

+345
Baked Potato 5 лют. 2012 р., 18:48:20

Коли я вперше отримав моє ІСІ у мене були дико суперечливі результати, в тому числі і саме те, що ви описуєте. Я не впевнений, якщо ви просто збиті вершки або якщо ти биття інший крем на основі препаратів, але найпоширеніша причина це відбувається, полягає в тому, що рідина збирається в не зовсім, е-е, рідина. Будь-які тверді частинки будь-якого роду буде викликати розпилення, який є, чому вони рекомендують, що ви процідіть все через дрібне сито.

Інші речі, які я дізнався про міксер МВР, щоб допомогти запобігти ці суперечливі результати:

 • Ігнорувати всі інструкції розповідають про те, як зарядити його. Вони десь між дуже вводить в оману і повна нісенітниця. Що я фактично роблю це:

  1. Гвинт зарядного пристрою, як описано.

  2. Струсніть його енергійно, як якщо б це був шейкер.

  3. Нехай на мить, потім знову струсіть. Повторити 4-5 разів збовтуючи.

  4. Нарешті, від'єднайте зарядний пристрій і прикрутіть кришку.

  Інструкції повні грізні попередження про те, що не в змозі виконати його правильно, якщо ви занадто сильно похитнути його, тому що насадка буде заблокований або щось. Ніколи не сталося. Що набагато більш імовірно, що крем насправді не хлист повністю або існують великі повітряні кишені. Зробити не помилитися у бік обережності; для багатьох "зовнішніх" ІСІ рецепти, такі як ті, які ви знайдете в РПЛ розповіли трясти часто, як розподільник озноб. Я не впевнений, якщо я це зроблю з вершками (а не на водній основі, піни), але я не можу підкреслити це досить, не економте на струс.

 • Якщо вам потрібно, щоб охолодити його трохи більше після зарядки, переконайтеся в тому, щоб охолодити його на свою сторону. В інструкції чітко про це і в цьому випадку вони насправді правильні.

 • Знову струсніть його після того, як ви охолодіть його і перш ніж ви відправляєте будь-яку. Це дуже важливо, і явно відсутній з інструкції. Ви не повинні трясти так сильно, як при першому проході, але частина газу, здається, розділити в часі.

 • Для початку дозування крем дуже, дуже повільно, поки ви насправді побачити деякі вийшли, то ви можете застосувати більший тиск у міру необхідності. Якщо ви натиснути на спусковий гачок так сильно, як можна відразу, ви будете просто в кінцевому результаті розгерметизації, що перед будь-крем має шанс вийти. Кожен раз, коли я потягнув занадто сильно, я закінчив з бризок.

 • Нарешті, переконайтеся, що ви насправді ретельно очистити всі між використовує, у тому числі крихітні горизонтальний отвір у металевій трубці, що ви накрутіть на кінці (Я забув як він називається), а також розетки, що частина йде на. Яких-небудь завалів, як би не мала, може привести, принаймні, незначні розпилення.

Сподіваюся, що це допомагає. Якщо ви зробите це, ви не повинні мати будь-яких розпилення питання. Останні 7 або 8 разів я використав мій, у мене не було.

+336
ermintrude75 5 лип. 2010 р., 04:42:59

Мій приятель завжди говорить мені, щоб видалити мікроб (в центрі) з часником і цибулею, особливо, якщо вона стає зеленою. Які плюси і мінуси паростки цих рослин?

+329
lilKriT 18 січ. 2016 р., 02:07:02

Гіркота викликана тонік. Хініну. Ви можете додати простий сироп, але ви все ще будете мати хінін смак.

Ви хочете використовувати зельтерську воду замість. Що забезпечує бульбашки без хініну.

+321
Daphne Goodwin 18 лист. 2015 р., 03:33:35

Чи є у кого досвід забарвлення рослинного/оливкової олії? Моя мета полягає в тому, щоб в кінцевому підсумку з коричнево-шоколадного кольору, так що результат був би шоколадний двійник.

+315
MRSAJEZ 24 жовт. 2015 р., 04:49:54

Я повинен визнати, що я ніколи не чув кипіння арахіс очищений, але, мабуть, це не рідкість. Від ZimboKitchen.com :

Коротка Інструкція

 • Отримайте ваш головний інгредієнт готовий – 400 г арахіс очищений. Швидко запускати їх через воду, щоб видалити пил і інші частинки.

 • Покладіть ваші копійки в середнього розміру каструлю і додайте спочатку 1 л води. Додати 1 чайну ложку солі і частково накрийте каструлю і доведіть до кипіння. Додати ще 1 л води, коли ваш первісний води закінчена.

 • В середньому на 1 1/2 години (90 хв) горішки повинні бути варені і ніжні, щоб насолодитися. Якщо не продовжувати варити до бажаної м'якості досягається.

Ви можете служити вашій закуски і піти працювати або грати!

Примітки:

 • Вам потрібен сирий арахіс.

 • Інші сайти використовують майже такий же рецепт (сіль і вода), але вимагає більше часу приготування. Деякі говорили кілька годин. Я б запропонував дегустація, як ви йдете вперед і відрегулюйте сіль і час приготування по своєму смаку.

+308
mrdbkl 29 трав. 2011 р., 15:31:32

Після очищення дерев'яної обробною дошкою, ми, використовуючи протерти мінеральним маслом, щоб допомогти зберегти його. Сьогодні ми accidentalky розпорошується Вайман прибиральник нержавіючої сталі і Лолишь на ньому замість мінерального масла. Пляшки були схожі. Ми швидко промивають його гарячою водою; потім після перевірки інернет вимив його з морською сіллю посипав содою в надії поглинути все це. Ми до цих пір не впевнений, що цього достатньо, щоб запобігти можливі отруєння з наступним використанням. Ви можете, будь ласка, порадити, якщо це добре, щоб використовувати знову? У вас є якісь рекомендації?

+300
vadiklikecinema 9 груд. 2016 р., 22:43:36

Я теж мав поганий успіх з грубої скрегоче. Я вирішила говорити кава-раб, щоб перемолоти його у фільтр кошика. Конічний надто добре. Проц теж може бути успішним.

Я використовую тільки грубою, коли я живу в наметі, і заварювати його ковбойському стилі. (Кава в каструлю з водою. Закип'ятити, процідити через вуса.)

+260
Hariharan Gandhi 6 трав. 2019 р., 03:03:01

Я не впевнений на 100%. Але в наданій вами посиланням на натуральні "не... пальмова олія" це не виключає додаткових арахісового масла. Майже кожен рецепт для арахісове масло, що я можу згадати, вимагає додаткових арахісового масла.

+184
user317329 7 жовт. 2018 р., 15:49:00

Майже будь-який шматок м'яса буде працювати, просто відрегулюйте час приготування В асортименті (від секунд до хвилин)

Загальні шматки яловичини Філей, верхня частина, хвостовик. Будь-яке м'ясо з пристойним змістом жиру. Вирізати тонкі, як ви смієте. Курка повинна бути близько 5 мм завтовшки, щоб триматися разом. Скибочки риби залежить від риби, різних

Для яловичини, близько однієї години на кожні 500 г (фунт) у побутового морозильника все, що вам потрібно, щоб мати можливість нарізати тонко

+126
Rem975 4 лют. 2015 р., 20:48:46

Я спостерігаю таку ж поведінку з моєї рисоварці. Чому це відбувається начебто з-за простій, але на мій погляд неймовірно розумні принцип роботи рисоварка. Він просто вимикається, коли дно горщика досягає температури вище точки кипіння води - це означає, що немає більше води зліва, так рис повинен бути зварений.

Я дізналася, що наступну процедуру значно зменшує кількість і хрусткості скоринки:

 1. Не використовуйте 'зігрітися' особливість рисоварка. Відразу після того, як він вимикається, я його вимикаю повністю. Там немає необхідності, щоб додати більше тепла, щоб рис в даний час.
 2. Зняти кришку, нехай конденсат стікає в рис. Розпушити рис. Це допомагає змішувати барабан нижні шари рису з верхніх верств, які більш вологим. Покладіть кришку на місце, щоб запобігти рис від висихання.
 3. Поставити каструлю на холодну поверхню (я просто покласти його на підлогу). Це робить конденсат під і на кори на дно горщика і не стільки на кришці. Кора отримує регідратації шляхом конденсації.
 4. Почекати деякий час. Приблизно через 5-10 хвилин рис, як і раніше, не буде занадто холодно, але скоринка буде набагато м'якше.
 5. Коли беруть рис з горщика, рис повинен бути набагато легше зішкребти з поверхні. Я зазвичай їм залишилися скоринки (яка зараз дуже податливі), тому що я знаходжу його смачним з-за невеликої кількості Майяра , що відбувається внизу.

Насолоджуйтесь!

+110
Hadaril 17 лип. 2012 р., 13:34:46

Просто Немає. Ви могли б вивчити (гарячої або холодної) куріння, навіть лікувати (наприклад gravadlax). Кулінарна завдання звучить більше проблем продовольчої безпеки!

+56
Craig Grimlin Guider 3 січ. 2020 р., 09:36:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil