Як зробити яблучний пиріг залишається недоторканим

Я спекла яблучний пиріг на інший день, і все вийшло нормально. Єдина проблема полягала в тому, що начинка не прилипають до корі (домашнє масло кори, якщо це має значення). Я можу що-небудь зробити для того, щоб зробити начинку дотримуватися скоринкою?

+907
chikwado 25 лют. 2011 р., 17:45:25
35 відповідей

Це була моя перша спроба зробити яблучний оцет будинку. Я зробив це після уроку з YouTube. Я просто вирізала декілька яблук і поклав їх в чисту банку з цукром+вода. Я поставив кришку на банку, але не затягуйте так, що в деяких повітряного потоку. Тоді я просто зберіг його недоторканим протягом приблизно двох тижнів.

До тих пір, поки два дні тому, було брудно білою піною/накип на поверхні. А баночки виглядали трохи неакуратно на вершині з-за цього. Сьогодні я помітив, що це все чисто нагорі, потім, коли я придивився, я виявив ці крихітні личинки ховаються всі навколо верхній частині банки.

white little maggots lurking on top of the jar

enter image description here

enter image description here

Ця партія повністю зруйнований? Що повинно бути я зробив неправильно? Це збереглося?

Я так думаю, що якийсь крихітної мухи, мабуть, знайшов спосіб всередині банки (з кришкою навмисно не прикрутили)? Також я не бачу цих хлопців під поверхнею.

+950
kunezo 03 февр. '09 в 4:24

Це тому що я бідний шматок м'яса? Я не готую його досить швидко? Я повинен був видалити його від спеки рано? Мій надто товстий? Мій датчик температури занадто консервативні?

+944
TJD119 11 жовт. 2012 р., 04:59:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

На відміну від Catija, я думаю, що ваша помилка полягає в додаванні води - у два рази! Рецепт, який ви пов'язані, щоб не задати для води у суміші, і він тільки просить вівса.

Твоя перша помилка у тому, що робить "приготовленої вівсянки", по якій я припускаю, що ви маєте на увазі кашу. Тому замість дрібно-сухий мелений овес, у тебе мокре місиво для початку. І тоді ви додати більше води.

Ви навіть дзвонити в результаті "тісто". Ви не хочете нічого, що навіть близько довбати, хоча - ви хочете щось, що тримає форму, як зернисті моделювання шпаклівкою. Як говорить рецепт, ці файли не розширити, тому що там немає соди або іншого підіймального кошти - як вони ходять на деко є точною формою вони вийдуть. Якщо ви наливаєте на тонкий лист тісто, воно знову виллється назовні, як тонкий лист чогось дуже не по-печива, як.

Я зробив рецепти з вівсяних пластівців. Вони вийдуть більш лупиться, ніж в оригінальному рецепті, але вони дуже смачні. Але вам потрібно слідувати рецептом, коли він говорить: "дві складові", це дійсно означає "дві складові", а води не є одним з них!

Якщо ви хочете, щоб текстура більше схожа на оригінальний рецепт, мій головний порада полягає в сито вівсяних пластівців через друшляк з отворами, які досить великі, щоб вмістити туди все вівсяних пластівців. Ви будете в кінцевому підсумку з друшляком, повним цілі пластівці, і каганець вівсяної муки і частково лущиться. Вміст чаші зроблять цей рецепт. І просіяні вівсяні пластівці ідеально підходять для приготування батончиків мюслі (те, що ми називаємо "оладки" в Англії), тому що ви отримаєте кращу текстуру на них, позбувшись від борошна.

+936
Ben Delaney 5 квіт. 2011 р., 00:25:05

Навіщо комусь потрібно змішати сухі інгредієнти (борошно, сіль, соду) та окремо перед змішуванням в рідина (масло, цукор), ніж просто змішувати все в одну чашу, в той же час при виготовленні тортів? Яким буде результат, якщо все зроблено ?

+926
Wayej Kuruni 17 вер. 2018 р., 19:27:32

Це звучить як сметана було заморожено і розморожено.

+830
Roger Dodger 23 вер. 2018 р., 06:48:48

Я зберігаю тахін догори дном холодильник двері, так як я живу в пустелі, і комора раніше прогрівається навіть з кондиціонером на.

+819
Vlado Tosev 11 квіт. 2018 р., 09:29:22

Бараняча гомілку (нижню частину ноги) найкраще служать довгий, повільний приготування їжі. (Це мій улюблений відрізок з баранини.) Верхньої частини ноги є, на мій погляд, кращий смажений поки тільки рожевий, хоча він не страждає від надмірно довше і повільніше, приготування їжі, ніж, наприклад, його колега з яловичини. Бі-бі-сі харчовими продуктами, наприклад, має декілька коротких обговорень на гомілки і ноги.

Трюк з приготуванням їжі разом, це вийти заміж за часом і температурою, так що обидва вони в своїх кращих проявах. Моя пропозиція (я не пробував це) буде довго і повільно тушкують з обома, потім, коли хвостовик закінчує, зняти хвостовик і рідини і добити ногою на більш високому, ніж у нормі температури випалу, щоб надати йому гарний поверхню. Я не думаю, що це буде досить рожевість мені подобається, але воно все одно повинно бути смачно поїсти.

+765
Shaki 13 бер. 2011 р., 14:08:35

При роботі з шоколадом ви часто розплавити його і дайте йому затвердіти у новій формі або на верхній частині або навколо інший інгредієнт.

Що значить "загартування" шоколад

+705
ACT 27 квіт. 2011 р., 18:38:17

Моя мультиварка, принаймні 30 років, а я роблю печеня з окосту з велику рогату худобу, але трохи коричневого цукру в ньому. Також грудинка/нагору сидів на подушці з цибулі і моркви, і ніщо інше. Ви не зашкодить його спробі.

Це Рассел Хоббс 4435, 3л ємності.

+692
Rohn J 13 лип. 2018 р., 05:39:34

Виготовлення демі-глас добре визначеними для мене як продукт телячі кістки і овочі зменшуються в желе концентрату при температурі 5-10С.

Ось мій демі-голос, який я називаю:

demi-glace

Яловичий бульйон, з іншого боку, має інгредієнт схожа на демі-глас, Але деякі рецепти відносяться тільки телячі кістки і деякі кістки і м'ясо. Кінцевий продукт менше скорочується, ніж демі-голос такий:

beef-stock

Так що моє запитання:

Якщо деякі рецепти ставляться до використання яловичого бульйону в якості інгредієнта (наприклад цибулевий суп) я можу замість того, щоб використовувати мій демігляс? Якщо так, то яку частку я повинна розпустити мої демі-глас з водою для досягнення яловичий бульйон замінити? Крім того, якщо цей рецепт передбачає зниження після додавання яловичого бульйону точка розчиняючи мої демі-глас з водою?

+660
Asotos 19 січ. 2018 р., 15:46:39

Я залишила каструлю з приготування курки з часниковим порошком в холодильнику протягом тижня. Є шматки курячого жиру, які я припускаю, часниковий порошок в них. Це як часникове масло або часник масло і це безпечно, щоб покласти сало в компост або доторкнутися до неї? Я не збираюся його з'їсти, але як і раніше турбує ботулізму відбувається в раковині або йде в компост.

Це те, що він тиждень в холодильнику і не більше означає, що це безпечний і/або часниковий порошок, а не свіжий часник? (Я прочитала обидві за чотири дні і сім днів, існують обмеження на зберігання часнику в маслі в холодильнику). Не готувати його міняти? (350 градусів F протягом 45 хвилин). Я з'їв останній шматок курки на п'ять днів і дуже добре, але боїться жиру. Я подивився на кілька питань, схожими на це, але все одно трохи заплутався. Я не знаю, якщо це нічого чи ні. Каструля в даний час в морозилку. Спасибі!

сухий часник у маслі --> ризик ботулізму?

Скільки часу займає часник безпечним маслом, і чому це не ризик ботулізму, як часник в маслі?

+658
Steven Britton 11 квіт. 2018 р., 15:03:31

Я думаю, що люди, які думають, аніс і фенхель є взаємозамінними не люблю чорний солодки. Це припущення засноване на ідеї, що у них однаковий смак. Вони чітко розрізняються. Аніс має солодкуватий присмак і пар краще з солодкі речі. Моя точка зору немає друзів вони не до смаку те ж саме. Так аніс має більше аромату, але це правильний смак (при виклику).

+638
deep224 2 лип. 2014 р., 09:55:42

Я тиждень на розвиток закваски стартер. Я ініціював стартер на джерельну воду і суміш борошна, яка становить 1/2 цільнозерновий житній (Ходжсон Млин) і 1/2 цільних зерен пшениці (Король Артур). Я підтримуючи стандарт 100% гідратації в кухні залишається близько 70° ф - Я підтримую його, відкинувши половину стартер щоранку і поповнювати цю частину свіжий житній/пшеничного борошна і джерельної води.

Після первісного розкручування бактеріальної активності, де стартер більш ніж в два рази за одну ніч, вона тепер досить добре пузириться і збільшується в об'ємі приблизно на 20% протягом 24-годинного періоду. З бульбашками і відмінний запах, я припускаю, що справи йдуть добре. Я не поспішаю - я знаю ці речі вимагають часу.

Після прочитання численних книг по всіх інстанціях хліба, у мене ще є кілька питань, які я хотів розібрати для учасників на цьому сайті за порадою.

(1) для незрілої стартера, як і моє, є перевага на годування два рази в день, а не раз в день? Моє розуміння полягає в тому, що зріла закваска буде підніматися і падати - падіння бути викликане виснаженням їжа для дріжджів. Якщо мій стартер ще не розроблено достатню кількість дріжджів, щоб споживати їжі протягом 24 годин, є вагома причина, щоб повторно годувати його після 12 годин? В основному, дріжджі розмножуються швидше сформувати зрілі стартера на отримання свіжих продуктів частіше (за рахунок відкидання половини стартера).

(2) від мого читання, я так розумію, що "тест поплавця" для стартера це самий надійний спосіб визначити, коли він досить зріла, щоб підтримати yeasting буханець. Коли стартер потрапляє в цей момент (знову ж при постійному 100% гідратації), це також надійно в подвійному розмірі у якийсь момент між годуваннями? Я повинен чекати подвоєння поведінки перед тестуванням поплавця або, можливо, я в кінці кінців пройти тест поплавця, не наближаючись близько до подвоєння?

(3) я дотримуюся відкинути-і-поповнення-половина підходу до розвитку стартера. Деякі джерела рекомендують більш агресивну політику відкинути. Інтуїтивно, я думаю, що заміна на більший відсоток стартер вимагатиме більше часу для дріжджів розмножуватися в новому середовищі - я припускаю, що означає період відпочинку буде більше (і, ймовірно, що він буде в кінцевому рахунку служити, щоб посилити лактобактерії діяльність у стартер). Моє питання тут: чи є дріжджі пов'язаних з розвитком аргументи в підтримку відкидаючи і поповнення більш агресивно в незрілої або зрілої стартера?

(4) в цілому, мій план був продовжувати годувати мого стартера щодня, контролюючи зовнішній вигляд і запах. Я був тільки планує перейти на 12-годинний режим годування, якщо мій стартер піднімалася і опускалася протягом 12 годин (так/ні?). Я хотів би почути від людей на зразок мене - люди, які не працюють у пекарні або жити поруч з пекарнею - про те, як довго він узяв їх, щоб розробити надійну зрілі стартер - я думаю на місяць, але буду рада якщо все вийшло раніше.

+628
tatyanagaar 29 лист. 2014 р., 13:18:11

Не впевнений, якщо це належить тут, але у мене є сімейний рецепт, який ефективно спекти макаронів, але замість макаронів ви використовуєте худий фішки (Великобританія) / картопля-фрі (США).

Вона прийшла від тітки, яка жила в Канаді, який прийшов додому до Великобританії. Рецепт виглядає наступним чином:

Чіпси/Фрі, Цибуля (смажений), Згущене курячий суп, Горох, Кукурудза, Сир, Сир і цибулю чіпси (Чіпси в нас, щоб додати до плутанини),

Загалом, ви все перемішайте, додайте сир, топінг, то чіпси/Чіпси зверху і кидати її в духовку на 45 хвилин при 170 градусах Цельсія.

Він не дає мені спокою назавжди, якщо це усталений рецепт, це відмінна їжа комфорту, але я не зміг знайти нічого в інтернеті про "чіп/пече пече".

+627
Assolina 17 жовт. 2018 р., 09:32:04

Як паста з переброджених бобів, вона повинна тривати протягом тижня в герметичному контейнері в холодильнику. Для досягнення найкращих результатів, переконайтеся, щоб залишити невеликих приміщень (для повітря) можна як в контейнер.

Чесно кажучи, коли я в магазині місо (наприклад), я просто видавіть повітря і покласти затискач на мішок, він увійшов, а потім залишити його в холодильнику.

Якщо вам потрібно більше місця, ніж кілька тижнів, ви, ймовірно, можете заморозити його, Хоча в цей момент Ви, можливо, захочете розглянути можливість придбання невеликих пакетів.

+625
Hans Nowak 21 жовт. 2015 р., 23:59:59

Я не розумію, чому люди додають солодка речовина в страву. Особливо в щось на зразок каррі або локшину. Люди кажуть, що вона врівноважує аромати. Але смак це взагалі балансувати?

+603
Lutske 11 січ. 2018 р., 06:22:46

Хоча я прийшов, щоб знайти багато використовує для моєї кухні ваги, ті, що відразу спливають у голові:

 • Точні вимірювання. Коли рецепт дзвінки на чашку шпинату, для наприклад, це буде важко міра. Не буде проблемою якщо ви маєте справу з вагами. Це надзвичайно важливо з випічкою, де точні вимірювання абсолютно необхідні. В ідеалі, за рецептом би обох, але якщо не ви часто можете конвертувати через поживна інформація на мішок - він скаже щось на зразок: 1 склянку (28г). Склянку борошна дико варіюється в залежності від різних факторів, наприклад, є чи не це було просіяно.
 • Частину управління. Я допоміг моїй дружині робити Весонаблюдатели до нашого весілля, і я не можу уявити собі, намагаюся зрозуміти з 1 порції (3 г) пісного м'яса без неї.
 • Навчання. Я буду важити шматок м'яса до і після приготування їжі її побачити яка втрата ваги я отримую від волога, наприклад.

При покупці потрібно задуматися про наступне:

 • Ємність. Дешеві моделі найчастіше йдуть в 5 фунтів, тоді як більш дорогі можуть вразити 10 або 15. Стає важливим, коли ви готуєте навалом, не може бути важливим в залежності від ваших кулінарних звичок.
 • Цифровий проти балансу. Я не довіряю баланс (аналог) Ваги, вони занадто легко стають некаліброваних, і я не хочу бути калібрування кожен раз, коли мені потрібно використати його. Цифрові шкали читаються легше, і дуже легко перейти між нами стандартні і метричні міри. Крім того, електронні ваги мають ваги тари, функція, яка має неоціненне значення (як KeithB вказував).
 • США стандартний/метрична. Ви напевно хочете, щоб дані, які можуть робити обидва, рецепти можуть бути небудь. Більшість Ваг повинні впоратися з цим.
 • Тарілка/миска. Я вважаю, що Ваги, які приходять з мискою не потрібні, я волію один з красивою великій тарілці, що я можу поставити свою чашку на. З функцією тари, що майже всі цифрові моделі, ви можете обнулити свою вагу, так що ви можете вибрати будь чаші для задоволення ваших потреб. Чим більше тарілка, тим краще, так що ви можете помістити більше речей на ньому, якщо ви не використовуєте миску.

Наскільки ціна йде, я думаю, $20-це дуже дешево, і, швидше за все, стане швидко ненадійною, якщо не відразу. Що сказав, Я думаю, що за $100-це занадто багато, це, ймовірно, ґрунтується на дизайн або назва. Мій поточний масштаб обійшовся мені приблизно в 50 $і працює відмінно, і я регулярно перевіряти його калібрування і не було проблем поки.

Один конкретний приклад з нашого будинку - я роблю смузі щоранку з 20 унцій заморожені фрукти, 10 мл соєвого молока, 6 унцій грецький йогурт. Моя дружина після дуже конкретне керівництво по харчуванню зараз, так потім розділити його на 12 унцій для неї, 24 унції для мене. Її інфо про харчової цінності права, не дані б усі здогадки (і я прийшов, щоб дізнатися, з допомогою моєю шкалою, що мої здогади були дуже далеко - це набагато краще, так як я почав регулярно використовуючи шкалу).

+595
RobK 16 черв. 2016 р., 06:14:50

У зв'язку з крем-фрешем і леденять ... взагалі сметана є набагато більш стабільним і менш імовірно, щоб згорнутися, ніж вершки або молоко. Це зроблено, щоб бути використані в соуси з цієї причини. Та він має гострий аромат, який відрізняється від крему. Це мій досвід насправді використовувати обидва. Наприклад, у рецепті, який закликає до 1 склянку крем. Пропоную 3/4 склянки вершків і 1/4 чашки 1/8 чашки сметана. Навіщо включати крем-фреш - це менш імовірно, щоб згорнутися, тому додає стабільності в соус. Він також додає більше в'язкість соус, ніж просто крем. Нарешті, крем-фреш що це "домашня" версія проти одного, зроблені в спеціалізованому молочному не один і той же продукт. У спеціалізованому молочні продукти, такі як Вермонт маслозавод набагато стабільніше і краще, тому що він використовується молоко і вершки, щоб зробити крем-фреш проти намагаючись взяти вершки і пахту, щоб відтворити або інженер в кухні. Ось www.vermontcreamery.com/creme-fraiche-1 посиланням . Я не працюю на молокозаводі Вермонт або будь-якого іншого виробника такої продукції.

+582
Beate Bier 4 лист. 2011 р., 21:03:42

Я бачив деякі рецепти перець чилі на обжарку, поки шкіра не обуглилась, але не згоріла, а потім злізли.

Як це змінює їх смак? (Вони стають спекотніше?) Якщо скіни будуть відкинуті, або ж вони містять деякі смак самостійно?

+543
Dragan Sahpaski 3 квіт. 2013 р., 15:34:30

Ви дійсно не потрібно, звичайно, саме головне-займатися і варити.

+529
Maddy Mandar 26 жовт. 2010 р., 23:17:42

Ви можете їсти сирі курячі в ресторани в Японії - це смачно. В залежності від того, де ви живете, там може бути краще або гірше стандартів безпеки харчових продуктів, але немає нічого отруйного про себе сиру курку.

До речі, суші-страва з кисло рису. Сире-м'ясне блюдо сашимі. Фото курки сашимі:

enter image description here

Ви помітите, що на цьому фото курка насправді не сирі, але досить рідко. Зовні м'якоть курки-це насправді обпалило і приготовані через кілька міліметрів.

+485
santanu chatterjee 15 лют. 2012 р., 17:33:42

У мене 4 дюйма завтовшки, який я хотів би рідко. Буде різниця, якщо я готую це стоячи або на сковорідці? І при якій температурі? У мене електрична духовка.

+476
user2236794 20 черв. 2014 р., 11:00:07

Тримісний означає "три часу". Помножте всі інгредієнти на 3.

Щоб подвоїти рецепт, ви б помножити все на два.

В халві рецепт ви б розділити всі інгредієнти на два.

(і так далі)

+465
SAO 29 бер. 2014 р., 10:53:14
 1. Гідний гриль. Так, дійсно. Якщо у вашому парку є один з цих безглуздих близько-до-землі ті (замість великого гігантські чавунні у національних парках) ви протягом дня розбите серце і розчарування, як ви намагаєтеся гриль на ньому.
 2. Якість вугілля. Дерев'яний дорожче, складніше, до світла, нагріваються повільніше, але горить жарко і хороший смак; брикети зручні освітлення, але не на їжу. Кращі результати: половина і половина.
 3. Вологих гігієнічних серветок, щоб отримати вугілля з твоїх рук.
 4. У "трубі"-стиль вугілля стартер, і деякі газети в ній використовувати. "Легке освітлення" вугілля немає.
 5. У "камін" легше.
 6. Довгою ручкою, щипці та довгою ручкою, широким, важким металевим шпателем.
 7. Рукавиці або товсті шкіряні рукавички на випадок, якщо ручки не вистачить.
 8. Пляшка брызга повно водопровідну воду для гасіння розгоряння, одяг і волосся.
 9. М'ясо, риба, курка, та/або овочі, бажано кілька, які були мариновані в соусі або протерти на деякий час (кілька годин для м'яса) заздалегідь.
 10. Тарілках і тарілки є й інші picnicware. Ні, ви не можете покласти приготоване м'ясо на блюдо сире м'ясо маринувати на.
 11. Чіпси і соус, поки всі чекають години для вас, щоб отримати вугілля збирається.
 12. Хліба і гарнірів, щоб піти з барбекю, або, що більш імовірно, щоб бути, а не їсти, поки всі чекають м'яса, щоб бути зроблено.
 13. Налобний ліхтарик для використання в той час як темніє, тому що вугілля ще не готовий і ви не можете побачити, якщо їжа чи ні.
 14. Пиво.
+358
DARK SAMU 6 груд. 2012 р., 17:03:52

Магніти самі по собі не тупі вони, вони не досить сильні, щоб деформувати лезо.

Але можна пошкодити ножі на цих стійках. Це дуже легко, щоб перетягнути лезо вздовж стійки трохи, як ви витягнете його, і легкої магніт, щоб прикріпити його на стійці як ви його наділ.

Ніби можна уникнути,. При витягуванні ножа, ви його так крутите, що гостра сторона залишає Перший Магніт. Кладучи його на полицю, нехай тупою стороною помацати спочатку, тому, коли він встав далі, це єдине плоскою стороною до стійки, не на лезо.

Це також допомагає вам версія, що це не просто голий метал, є багато з магнітом під дерево. Він не може бути ідеальним, якщо ви дозволите лезо тягти його багато, так само, як ви, напевно, не хочете, щоб перетягнути його вздовж обробної дошки, але це набагато краще, ніж метал. Крім того, оскільки ніж не прямо проти Магніту, сила не зростає так різко, як ви дістанетеся до стійки, так що менше оснастки.

Тому, якщо ви турбуєтеся, що ви (або гостям на вашій кухні) може не завжди бути дуже обережним, гола металева магнітна підставка для ножів, безумовно, не дуже хороша ідея. Але якщо ви дійсно захищає ваші ножі, дерев'яний вигляд, напевно, все в порядку.


Люди також відзначають, що, в принципі, тривале застосування магнітної стійки можуть намагнітити лезо, змушуючи його підбирати дрібні шматочки металу, особливо під час заточування, що б потім носити і тупий клинок. Наскільки я знаю, це не має великого значення: я бачив ножі довгострокового зберігання на магнітних блоків без помітної намагніченості. Ви завжди можете доглянути і розмагнітити лезо при необхідності.

+337
Gloria Shapiro 9 жовт. 2015 р., 05:36:52

Моя бабуся казала, що його гарна ідея, щоб зберегти капежом бекон в герметичний контейнер, щоб приготувати пізніше. Я пам'ятаю, коли я використовував, щоб подивитися її готувати з ним, він завжди був твердим. Я почав економити жир з мене сало, тільки дно може це єдина частина, яка не застигає. Зверху завжди здається напіврідкої. Це нормально? При приготуванні їжі з ним, яку частину слід використовувати і в чому різниця між суцільною і тільки в'язке сало?

+330
Lucas Duete 1 бер. 2011 р., 17:45:57

Марсала-це кріплене вино, тобто вино, до якого додаткову алкоголю була додана.

Таким чином, ви можете зберігати марсала поза холодильника, в прохолодному місці (15-20 °С), вдалині від прямого світла. В цих умовах пляшка може сидіти там протягом декількох тижнів/місяців, без явної деградації, як ви очікували б для кріплених вин. Як правило, рекомендується пити марсала або аналогічних вин, таких як "Порту" або Баньюльс, з наступним 4/5 місяців, але я вже пляшки відкрили на рік або близько того, і вони як і раніше гарний, хоча смак злегка вицвіли.

Як в Марсалі все'uovo, він пастеризовані яєчні жовтки в ньому, і навіть домашні рецепти для пастеризації крок. В загальному я б Домашній магазин в холодильнику, щоб бути на безпечній стороні, але служать не надто холодно. Комерційні можуть також мати консервантів (за винятком додавання спирту марсала) в них, і є безпечними, щоб залишити в прохолодному місці на кілька тижнів.

+273
Samih A 10 лип. 2010 р., 11:58:30

Це перше, що я чув обжарювання буряк в оцті.

Кислоти активізує колір антоціанів, які є червоний, фіолетовий та синій пігменти в їжі. Наприклад, соте з червоної капусти закінчиться мля синій колір, якщо ви включаєте якоюсь кислотою (червоне вино, оцет тощо) і тоді він буде яскравіше, аж до яскраво-червоного/фіолетового кольору.

Це може бути частиною тієї причини, що хтось почав робити це таким чином (хто б це не був, що ви показали)) але коли буряк всього буде мінімальний контакт з оцтом, так що я б сказав, що це, перш за все, за солодкий/кислий смак контраст.

Ви запитали людини, який навчив тебе робити це таким чином?

+269
Nurul Ain II 16 черв. 2010 р., 04:53:03

Спробуйте філе навпіл і курча для вашого яловичини. Якщо ви начищаете свої власні або інакше вам цілком конкретні, використовуйте філею. Землю, вони так само добре, як набагато більш дорогий верхній частині поперекову частину. Філей буде з низьким вмістом жиру, але, як і раніше, мають чудовий аромат. Я використовував комбінацію з баранини 1/2, 1/4 яловичини чак і 1/4 яловичини філею з великим успіхом у гірос м'яса (тип рулет).

Уникайте круглих. Є причина, що коло часто продається як універсальний тушковане м'ясо-м'ясо. Це найдешевший спосіб для магазинів, продати те, що часто не дуже гарне м'ясо. Це добре для кількох конкретних цілей, це не один з них.

Редагувати: я тільки що дізнався про те, чого я не знаю. Оскільки я не знаю, яка термінологія використовується в Філіппінах, я принесу вам цієї зручної діаграмі від Вікі.

Beef Cuts

Я користуюся американської термінології для Філей, оковалок, вирізка рада, круглі і Чак.

З Вікі:

Філей стейк стейк із задньої частини тварини.

На бойнях США, стейк-вирізається з задньої задній частині тварини, триває від антрекота, з яких ті-бон, портерхаус, і стейки клуб обрізаються.Філей фактично ділиться на кілька видів стейків. Верхня вирізка є найбільш цінною з них і спеціально позначені для продажу під цим ім'ям. Нижня вирізка, яка менш ніжним і набагато більше, як правило, позначено для продажу просто "стейк". Нижня вирізка, у свою чергу, підключається до вирізка кінчик спекотне.

+232
Sajad Torkamani 10 жовт. 2019 р., 08:43:16

Це повинен бути коментар, але у мене немає репутації, тому прошу вибачення, якщо не дуже допоможе.

У будь-якому випадку, якщо ви намагаєтеся виконати щось на зразок крем-лікер на основі, звичайно, ви можете використовувати звичайне молоко.

Я приготував Бейліс-лікер, як зі звичайним молоком і крем УВТ і результати були дивовижні!

Термін служби виробу залежить від використання свіжих продуктів (термін зберігання в холодильнику було щось подібне до 3 місяців із-за алкоголю і цукру додати в суміш)

+200
mmathieum 16 квіт. 2014 р., 12:07:58

Я випадково знайшла відмінний спосіб яєчний жовток відокремити від білка: до розтріскування, струсніть яйце, як божевільний. Я очікував, що яйця повинні бути закриті після цього, але коли я зламав його відкритим у сковорідку, жовток був цілий! Жовток просто вислизнув з яєчного білка, смаження абсолютно окремо.


Пов'язаних з дрібниці: ви можете використовувати цю техніку, щоб змусити яйце стояти на своїх власних.

+149
Chimpworx 29 жовт. 2012 р., 23:57:30

Бульбашки повітря/кишень/вільна оболонка сирокопчених ковбас в порядку безпеки-мудрий їжу? Я не знаю, якщо це тому, що вони не заповнюють їх повністю або, якщо вони утворюються з газів/бактерії. Вони за п'ять днів до дати гострими ковбасками сосисками. Спасибі!

+122
Honza Kubec 5 лют. 2019 р., 22:57:09

Так я думав про це і зрозумів, що є багато страв з яєць, які добре працюють з холодильника, але справа в тому, що вам не розігріти їх, служити їм при кімнатній температурі:

 • Кіш
 • фрітатта
 • піца Рустика
 • тортилья (іспанська страва, а не Південноамериканський пункт з аналогічною назвою)

Я маю на увазі, це не буде точно такий же, як робить її свіжою і обслуговуючих його тепло, але проблема залишається в теплі яйця, коли ви, як правило, щоб переварити це. (У мене відразу вийшло Рустика піца в огидну калюжу, коли я спробував догрівати її)

Отже, мої думки з даного питання ви могли б, ймовірно, здійснити це, тільки не нагрівайте його. Ви могли б бути в змозі мікрохвильова піч на дуже слабкому вогні, щоб просто трохи прогріти ... але не намагайтеся зробити її гарячою.

Ви повинні спробувати це самі, щоб побачити, якщо це прийнятний смак / текстура / температури для вашої палітри. Ви могли б також розглянути можливість або обслуговують його з чимось ще прогрілася наскрізь, щоб впустити трохи теплообміну (наприклад, помістити його на свіжо підсмажений рогалик або англійська булочка)

+122
gbag 8 лип. 2017 р., 07:14:08

Можна холодної доказ на тиждень або навіть довше в холодильнику. У мене навіть заморожене тісто протягом місяця, а потім розморозити його протягом дня в холодильнику і дотепер було досить навесні під час випічки. Дріжджі не гинуть при низьких температурах, він просто сповільнюється. Було сказано, що більше білка і більше цукру, більше дріжджів буде в змозі з'їсти. Не використовувати тонн дріжджів, Якщо ви хочете зберегти тісто холодної расстойки на тиждень. Невелика кількість дріжджів буде продовжувати харчуватися добре, поки всі цукру не пішли. Холодної доказ відразу після замісу і формування початкової бабла. Висока гідратація тесту працює значно краще. Якщо не використовуючи ziplock мішок, потім помістити в миску з поліетиленовою плівкою щільно зверху. Якщо кисню піддається тесту на відкриті ділянки стануть твердими і торт разом, не дозволяючи для весни і рівномірне хліб росте. Дозволити тісто, щоб докази протягом 35 хвилин після вилучення з холодильника. Злегка форма довго расстоявшееся тісто так, щоб воно не дегазують хліб. (НЕ МІСИТИ ВІДРАЗУ З ХОЛОДИЛЬНИКА). Можуть бути винятки, але це для досвідчених пекарів.

+91
Denis Sagastume 1 груд. 2015 р., 06:37:14

Чи можу я використовувати лайм замість лимона в моєму ескімо рецепт печива? Він закликає до 1/2 чайної ложки, і у мене немає лимонів. Було б краще просто опустити або використовувати 1/2 чайної ложки соку лайма?

+51
VIX 22 квіт. 2016 р., 19:16:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil