Скільки часу варити краба для?

Я купив кілька заморожених крабів. Як довго я повинен прокип'ятіть її перед вживанням його?

(У мене є деякі краба-стригуна і краба ноги)

+134
iceporing 19 черв. 2015 р., 17:46:56
36 відповідей

Я плутати про те, як мульти-скороварка, насправді працює. Смажити м'ясо на сковорідці-це одне. Запікання в духовці-це інше. Реклама говорить, мульті-плита може одночасно випікати, смажити. Як це можливо? Якщо пече, значить він може замінити духовка взагалі? Може я насправді запікайте м'ясо в каструлю, а я б в духовці? Чи можеш обсмажити це як я б на сковорідці? Наскільки це пристрій може робити дві речі по-різному?

+973
Rokip Rokip 03 февр. '09 в 4:24

Коротка відповідь: ні, наполовину не має вміст жиру треба. Ви будете мати, щоб додати щось з високим вмістом жиру. Як було сказано вище, ви могли б спробувати додати трохи згущеного молока, або навіть топленого масла, щоб підняти вміст жиру. Або трохи жирних вершків в ньому б вивести його на досить високий рівень жиру.

+950
user3581376 19 черв. 2017 р., 17:49:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

1 - М'ясо пересихання є досить реальною проблемою при приготуванні їжі так довго. Коли я курив, запиваючи водою, здавалося, менше проблем. Я впевнений, що це теж дає хороший тепловий буфер, але я не проводив експерименти на цей рахунок.

2 і 3-
Коли я побудував коптильню мій стиль Ab був менше і фаянсу, тому він буде зберігати тепло краще. Моя маленька гаряча пластина не зміг отримати температуру до навіть температурі 200F.

З великим курцем і той, який зроблений з металу, я не думаю, що нормальних мало гаряча пластина зможете отримати досить гарячою. Можна поекспериментувати звичайно. Це може бути, що мої дешеві гарячої плити тільки під харчування. В мою коптильню я поправив гарячої плити темп ручку по мірі необхідності. У підсумку звичайно вона залишилася в повному обсязі.

Якщо ви зацікавлені в більш проекту - є багато аматорськими проектами для створення регульованою температурою курців. Вони будуть більше працювати, але за відмінне винагороду. Я просто дивлюся на цей один день, який використовує безпровідний маршрутизатор для веб-інтерфейсу і Arduino для управління. Ніби як домашній соус установки вигляді, але для курця:
http://tvwbb.com/eve/forums/a/tpc/f/9270072103/m/5721075126

+941
CEDSJA 13 січ. 2020 р., 22:37:59

Кінза є однією з трав, які не зберігають аромат сушені; це навряд чи буде особливо смачною, коли у відвар. З іншого боку, висушені насіння рослини, званого "коріандр (насіння)"* -- було приємно терпкий і квітковий/цитрусовий смак.

Вони іноді використовуються в якості ароматизатора в пиві, так це цілком розумно думати про них як кандидата у відвар. Аромат коріандру не відрізняється від chammomile, і, можливо, доповнювати. Було б, напевно, зробити цікавий мікс з чорним чаєм, теж-насправді, слід зазначити, що коріандр іноді інгредієнт у масала чай, солодкий індійський чай-молоко-спеції пити.


*У США, листки називають "кінза", а "коріандр" найчастіше означає насінням (хоча іноді і листя).

+872
Nast9 29 лип. 2015 р., 13:21:46

Є якесь наукове пояснення, чому один варить овочі?

Я маю на увазі, крім збільшення здатності переварити. Є поліпшення смаку відбувається? Температура повинні бути близько 100°C, що означає, що просто накипіло не робити?

Я чув про реакції Майяра (з відомих хімічних реакцій, температури і т. д.), але це відноситься в основному до інших видів м'яса?

+855
Ryan Laudermilk 14 жовт. 2017 р., 15:13:01

Простий спосіб заховати праска смаку, як на мене, можна було б змішати з желатином і додати деякі кислі фруктові кислоти. З вітамінами С Якщо у людини є проблеми з засвоюваність заліза. Яблучний кисіль є одним з кращих.

Як ГІП згаданий "кривавий" смак буде гарний у речах, які, як правило, пару з м'ясом. Я б уникати речей з каву, чай і молоко і сир).

М'ята, чебрець, майоран, кріп і петрушка є хорошими переховувався залізний смак в середні сирі гамбургери.

+847
user2852196 16 квіт. 2014 р., 03:20:26

10 крекерів дорівнює 1 і 1/2 чашки близько 7 або 8 повинна дорівнювати 1 чашці.

+826
user589117 27 квіт. 2010 р., 11:42:19

Ви говорите про бариста обробка молока після пропарювання, вірно?
Моє припущення (з того що я бачив у молочник @будинку):

 • качаю (вірніше: кручення, інакше він би просто пролити молоко), щоб послабити застряг на піну на верхній стінках глечика.
 • натисніть для поділу піни і молока (-> робить його легше для нього, щоб судити молоко-піна-співвідношення пізніше)
 • знову вихором знову піну з глечика.

Потім залити...

+826
Zoellick 27 лип. 2018 р., 06:27:50

В моє навчання в якості шеф-кухаря, я дізнався, що немає Альфредо з вершками в Італії. Найближче порівняння-це просто масло і сир з макаронами води для розрідження його.

+817
Chris Pillen 9 квіт. 2014 р., 09:09:38

Немає. Дозрівання-це певний хімічний процес. Випічка банани має аналогічний ефект установка очищення фруктів, але це не те ж саме, як дозрівання, що це процес, який відбувається після впливу газоподібного етилену (у банан в супермаркеті, принаймні). Враховуючи, що ваша дієта здається дуже конкретно про вуглеводи, я б не розходяться з його рекомендаціями.

+766
Radovan Bezak 26 трав. 2018 р., 20:05:13

Який найкращий спосіб в магазині крем сир глазур, щоб зробити його як можна довше? Як довго це буде добре?

Глазур складається з

1/2 склянки вершкового масла
1 чашка вершкового сиру 
3 чашки цукрової пудри 
+752
lynshapolina 6 черв. 2017 р., 16:42:00

Кращий спосіб перевірити, якщо це зроблено, то використовуйте миттєвий читання термометр. Посуньте його в саму товсту частину, подалі від кісток. Мені подобається, щоб підняти м'ясо щипцями і пхати його в край, весь шлях до центру. Ви шукаєте близько 135-140Ф для середніх рідкісні; зняти його трохи раніше, якщо завгодно, тому що температура повітря трохи підніметься після виключення спека. Дозвольте йому відпочити протягом десяти хвилин, або так перш ніж копати, щоб соки перерозподілити.

Я не люблю використовувати антипригарну для стейку, або оливкове масло. Не ну при високих температурах, що вам потрібно, щоб приготувати вологу на поверхні і отримати хороший підрум'яниться зовні до всередині стає переварені. Чавуну і сталі (нержавіючої або вуглецевої) обидва працюють дуже добре в моєму досвіді. Для жиру, використовуйте високою точкою димлення масла як сафлорова олія, або топлене масло.

+718
santhoshh bs 23 січ. 2019 р., 05:15:52

Коли ви купуєте баночку натурального арахісового масла, вона зазвичай має шар масла на вершині, яка відділяла:

enter image description here

Змішування може бути брудним і трудомістким.

Крім повільно і терпляче змішуючи його з ножем, є якісь поради і прийоми, щоб зробити цю роботу швидше, і не розплескати?

+709
Schwartzie 14 лют. 2018 р., 05:43:40

Це сумна історія, тому що я вже купив один, і я зовсім не радує.

Хороше:

 • Потужність 9кВт.
 • Пожеж - 3 пожежі, від мала до велика (14см - 28см).
 • Таймер - від одного до дев'яноста дев'яти хвилин для кожного вогню.

Погано: управління.

 • Вони включені до поверхні і дуже чутливі. При чищенні поверхні він буде вимкніть плита.
 • Якщо ви нічого поставити на контроль, вони будуть мигати повідомлення про помилку.
 • Є тільки одна кнопка вгору і вниз. коли більш ніж одна пожежа є 'палаючої', ви повинні активувати вогонь, який ви хочете змінити. Ви повинні циклу за годинниковою стрілкою через всі пожежі, щоб зробити це.

Що порадите ви могли б дати всім, хто шукає індукційна плита?

+695
Chromatic 1 лист. 2011 р., 09:42:59

Я замінила половину (половина склянки) Вершкове масло закликають деякі рецепти печива з половиною склянки вкорочення і зауважив, що деякі з цих куки зростання менше, ніж я очікував.

Чи є різниця в зростаючої могутності вершкового масла порівняно з укороченням? Якщо так, то як я можу протистояти цієї різниці?

+663
noirmeansblack 19 лист. 2019 р., 08:57:51

Я знаю чотири причини, щоб ваші unyeasted бабла присісти:

 1. Розслаблення клейковини. user9074 вже пояснив це. Клейковина, яка утворюється при замісі потрібно час, щоб розслабитися, що зробить тісто легше працювати з і нанести на приготовлений хліб буде ніжніше.

 2. Формування клейковини. Розминання-це не тільки спосіб отримати молекули клейковини для зв'язку. Час працює дуже добре. Є "не м'яти" рецепти хліба, де вам просто перемішати тісто, а потім дозволити йому сидіти в прохолодному місці на ніч або в холодильник на день або два. Через кілька годин, сидячи на полиці може поліпшити ваше тісто, дозволяючи більше клейковини молекули сполуки.

 3. Аутоліз. Сама борошно містить ферменти, які будуть розщеплювати крохмаль і білки в борошні і поліпшити його смак. Вплив автолізу буде найбільшою, якщо ваше тісто не містить солі, але це може бути чинником, навіть з додаванням солі.

 4. Гідратації. Це займає час, за борошно, щоб дійсно поглинають воду, яку ви додаєте. Якщо ви коли-небудь зробив кірка пирога, ви будете знати, що пиріг тісто різко змінюється в період спокою. Вона стає м'якою, гладкою і податливою. Ця трансформація відбувається тому, що період спокою не дає борошні час, щоб увібрати воду. Я очікую, що дає тісто час для зволоження буде поліпшуватися.

Це лише деякі причини, чому відпочиваючі можуть поліпшити ваш кінцевий результат. У кінцевому підсумку, є простий спосіб відповісти на ваше запитання. Приготуйте тісто і дайте йому час, щоб сидіти. Приготувати ще одну порцію тільки перед приготуванням. Приготувати завдяки обох партій і порівняти. Я впевнений, ви знайдете помітну різницю.

Все, що сказав, Я б також посперечатися, що unrested завдяки краще не дякуючи за все. Не дайте короткий час позбавить від них якимось чином ви знаєте як. Якщо ви любите експериментувати, є інгредієнти, такі як тісто релаксанти, які ви могли б додати, щоб отримати деякі з тих переваг, які ви отримаєте від тривалого відпочинку, але в більш короткі терміни.

+660
Ian Gibbs 24 вер. 2018 р., 10:31:41

Я поставив свиняча вирізка запечена в моєму чавунна жаровня з сіллю, перцем, часниковий порошок, цибульний порошок і паприка. Тоді я готую його на 250 приблизно за 2,5-3 години. Це розвалиться дивно, і так смачно. Краще, ніж свиняча корейка (більше аромату і соку).

+657
amitosdev 17 вер. 2017 р., 15:34:27

Я знаю з досвіду, що дрібно подрібнену цибулю змішати з оцтом і тримати м'ясо від висихання, в той час як на грилі. Я також знаю, дорога, але треба ще постаратися і включити його в маринівку суміш, так як я не впевнений, чи є чи не це може збігтися зі смаком цибулі. Є також дослідження , в яких згадується зовсім трохи спецій, які містять протеази, ферменту, який розщеплює білки. Головним з яких, здається, чорного кмину.

Є також представляється кількість фруктів, як папайя і ананас, але я втратив на те, як це вплине на смак стейка.

Так що моє питання буде те, що інгредієнти працюють краще всього і в якій техніці вони повинні бути використані протягом фактичного палити частина приготування, Щоб зберегти біфштекс соковитим, навіть якщо це минуле добре зроблено.

+647
radmira 4 груд. 2017 р., 12:44:29

Цукрові заводи в США знаходяться на південно-сході (Флорида, Ла & GA), що все це дуже жарко і волого протягом літніх місяців. Цей клімат дозволяє волозі конденсуватися всередині і навколо сумки. Додайте до цього цукор упаковується для транспортування в щільно упакованих мішках, покладених на палети, палет на піддони, потім запхали в вантажні фургони і злегка вологий цукор стає ущільненою. Він є повністю безпечним для використання тільки розбийте його трохи.

+646
Greenbeard 2 черв. 2019 р., 09:44:53

Можливі Дублікати:
Чи можу я використовувати шоколадну стружку в місці напівсолодке випічки шоколад?

Я можу замінити шоколад випічки барів для шоколаду? Зазвичай випічки бари набагато дорожче. Я буду плавити шоколад, так що я б малюнок шоколад-це шоколад, да? Однак, я турбуюся про те, якщо при здачі шоколадний набір, якщо результати будуть відрізнятися, чи ні (текстура, блиск, гладкість і т. д.). Спасибі!

+631
scottphc 23 вер. 2018 р., 08:11:39

Я сумніваюся, що піч дасть вам те, чого ви хочете. Гарбуз дійсно в сквош, а коли я печу скибочки мускатного гарбуза зі спеціями я вам щось досить мило, але я б не сказала, що близько до картоплі.

Я не думаю, що я коли-небудь чув, щоб хто-глибокі зрізи смаження кабачків.

+502
grahamfw 7 черв. 2012 р., 11:45:41

Відповісти на це неможливо. Як правило, їжа досить чітко розділити на категорії "швидкопсувні" та "тривалого зберігання", з швидкопсувних продуктів, щоб бути безпечним протягом 3-5 днів в холодильнику і зберігання їжі безпечна невизначений час до відкриття.

Холодильник соління є одним з дуже рідкісних випадках в середині. Вони не тривалого зберігання (інакше вони будуть придатні для консервування), але вони як і раніше не дуже дружелюбно збудника. Просто, наскільки повільніше йде зростання бактерій в них? Він буде відрізнятися від рецепту до рецепту. І просто кажу "багато оцту" зовсім не достатньо, щоб передбачити реальний термін придатності. Немає навіть точного рецепту в грамах кожного інгредієнта буде достатньо для цього, так як зростання бактерій-це складна система, яка робить практично неможливим для розрахунку таких передбачень.

Ваш єдиний джерело інформації-це ваш оригінальний рецепт. Якщо це дає вам час, ви повинні використовувати що (і сподіваюся, що він заслуговує довіри). Якщо це не так, то немає ніякого способу для кого-то, щоб просто сказати, як довго це безпечно.

+500
Con Healy 1 лист. 2014 р., 19:49:28

Після нормального використання, мийте дошку з жорсткою щіткою і проточною водою. Потім витерти насухо і залишити на дерев'яній дошці до повного висихання на вікні, так що ультрафіолетове світло може дістатися до нього

Раз в декілька місяців (в залежності від того, як часто ви його використовуєте) вага дошки з чимось важким (скляній тарі і т. д.) в сильний сольовий розчин для замочування. Пам'ятайте, щоб висушити і повторно масло з вашим улюбленим дерев'яне масло (рослинне масло може сприяти чорної цвілі) після цього лікування. Існує багато думок про те, що гарне дерев'яне масло. См. окремі обговорення

Якщо у вас є чорна цвіль плями, їх важко прибрати без фізичних ушкоджень плати. Найпростіше лікування направити дошку до працівника деревини пробігтися по "рейсмус" машина (високошвидкісна дерев'яної площині), і ручним рубанком по краях

Не шліфуйте дерево, що не збирається бути пофарбовані. Зашкурити відкриває всі кінці волокон деревини, і робить те м'який і абсорбент, який призведе до вас рада в непридатність, і він поглинає більше шкідливих домішок

При використанні мінерального масла переконайтеся, що це їжа

+465
Akshay Chalana 30 жовт. 2010 р., 14:53:33

Це смак так само, якщо я зробив гарячий шоколад кувертюр з молочного шоколаду + молоко і гарячий шоколад кувертюр з темного шоколаду + молоко + цукор?

+318
Raya Leviathan 17 січ. 2016 р., 21:19:21

Через міцності рідкого диму, важко забезпечити коефіцієнт заміщення без знання повний рецепт ви використовуєте.

Як ви згадали, рідкий дим-це досить сильна штука. Пороховий дим, здається, зроблені з рідкого диму, таким чином порошкоподібний дим може бути більш концентрованим, ніж рідкий дим.

Багато коментарів від диму порошків на Amazon зазначити, що трохи йде довгий шлях. Згідно з цим офіційним опису цей порошок "в десять разів-сила":

Мескит порохового диму виготовлений з натуральної мескитового серпанок, яка брызга-висушений на нейтральній мальтодекстрин бази. Позбутися від цього в десять разів-сила порошку Мескіта в соусі барбекю, запечені боби, або домашні чіпси за захоплююче солодкий і димний аромат. Інгредієнти:Кукурудзяне Борошно, Натуральний Аромат Мескит. Клейковини безкоштовно.

thespicehouse.com/mesquite-smoke-powder

Ще одне міркування при використанні рідкого диму замість сухого диму, якщо частина порошку (мальтодекстрин) грає якусь роль у формуванні сейтан. Це опис іншого диму порошок згадує, що порошок є "високо гігроскопічний" (вона вбирає воду) таким чином, якщо замінити рідкий дим ви, можливо, захочете також додати деякі мальтодекстрин або, можливо, трохи кукурудзяного крохмалю.

Цей порошок диму буде використовуватися як сухий руб так як він дуже гігроскопічний, у воді, то яйця в поєднанні з рідким і не добре перемішати. При використанні цього, як сухий руб, я рекомендую, що це з розрахунку 1 унція-5 унцій на 100 кг м'яса (це дійсно не¡¦т займе багато, щоб отримати дуже хороший димний аромат). Я також рекомендую вам використовувати рукавички при нанесенні цього або ви будете пахнути як hickory дим на деякий час :)º крім того, ви можете змішувати дим порошок з невеликою кількістю рослинної олії, створюючи пасту, і застосувати його на свій білок таким чином. Трохи оцту також може допомогти розбити пороховий дим і виграв¡¦Т впливає на смак взагалі. Після того, як ви застосували або вставити в рублях на білок, вам варто дати відпочити своєму протеїну, так що все в диму аромат просочує м'ясо. Я завжди використовую порошок диму як сухий руб і передали його в солонку для легкого застосування.

коментар від колорадського спайс команди на Amazon

Якщо ви відкриті для інших рідкий дим замінює:

 • Копчена Паприка Порошок
 • Чіпотлі Порошок
 • Палити Чай

Якщо ви збираєтеся використовувати рідкий дим як ваш заступник, Я хотів би запропонувати, що ви подивіться на деякі інші сейтан рецепти, які використовують рідкий дим і регулювати на основі вашого рецепта дають.

Також погляньте на це керівництво про те, як зробити ідеальний сейтан

+282
user39622 11 лют. 2018 р., 11:32:27

Одна з речей, пов'язаної з індійською кухнею жар від перцю чилі. Але, Перець чилі можете тільки були введені в Азію, з Центральної і Південної Америки на батьківщину після іспанського завоювання у 1500-х роках.

Яка була індійська їжа, як до цього часу? Зробив тепло ззовні або були індійські люди їдять прісна, нудна їжа? Або у мене є моя історія їжу зовсім навпаки?

+279
user11375 3 лист. 2016 р., 20:19:26

Я недавно купив якийсь "світло чавун", який виглядає як вок. Готувати на індукції, здавалося, щоб дати моїй свинячого бульйону чорний відтінок. Бульйон був прекрасним, але було, звичайно, щось з каструлі.

WOK-це, мовляв, preseasoned, так що я не знаю, чому це відбувається. Якісь обхідні шляхи? Я повинен протерти всередині вок з рослинним маслом і відправляємо в духовку догори дном на 30 хвилин?

+270
vampnerdlord 22 січ. 2020 р., 10:40:41

Я вважаю, що біг рушник початок допомагає витягти всі шовку від кукурудзи. Це допомогло б мокрими кукурудзи, але це не обов'язково.

По суті, ви просто намагаєтеся отримати краще зчеплення на ньому. Я впевнений, що ви використовували рушники до того, щоб допомогти вам відкрити баночку або може - це та ж ідея тут.

+186
Illasera 6 січ. 2018 р., 11:37:49

Не використовую стандартна практика може порушувати стандарти безпеки в професійному контексті.

Технічно, важливим фактором є залишки чого домігся прекрасно розчиняється у воді (цукор, сіль, знежирений водянистий або спиртові розчини, нерозчинні у воді, але не липкі тверді частинки...) або те, що не розчиняється в воді і який буде дотримуватися посуд (ні про що, що містять масла/жири). Якщо ви не зможете правильно зняти її руки без мила, ви не отримаєте його посуд без мила.

+176
kirillp10 15 бер. 2016 р., 21:31:28

Більше температури?

Якщо через годину вони не розм'якшилися, і це відбувається з різними овочами (так ви, звичайно, не просто стикається з пачкою старих засохлих гарбуза або щось, проблема майже напевно неточний термостат духовки. Термостати піч ненадійні. Зробити піч термометр і подивитися, яку температуру духовки насправді є.

Більш або менш штабелювати?

навіть для приготування їжі та оптимального підрум'янення, ви повинні організувати ваші овочі в один шар на підносі. Якщо б це було основною проблемою, овочі на верхній, нижній та/або середній частині (залежно від інтенсивності та напрямку теплового джерела) буде недоварен, а на відкритих частинах буде більше приготовлених.

Більше масла/рідини?

Зазначимо, нафта і на водній основі рідин впливає на приготування їжі зовсім по-іншому. Рідини на основі води буде зробити овочі, щоб пом'якшити більш швидко, ніж масло, тому що вода передає тепло більш ефективно, ніж масло, і він може перетворитися в пар, який є хорошим середовищем для поширення тепла рівномірно на нерівній поверхні (наприклад, купу рубаних овочів.) Він також вбиває будь-яку можливість Браунінг, тому що вода не стає гаряче, ніж 212. Просто тому, що це в духовці, це не означає, що ти не парячись свої овочі, а не смажити їх. Там немає нічого поганого з тушкованими овочами, але це зовсім інший кінцевий продукт, ніж смажені овочі. Більше олія буде створювати більш хрусткий, але тонкий, навіть покриваючи всі овочі повинні бути єдине, що вам потрібно, щоб засмажити їх правильно.


Тепер про цей рецепт: 175-це мінімум для випалу цих видів овочів. Навіть без пар-варіння/пароварка (що дозволяє закінчити їх при більш високій температурі для більш рівномірного обсмажування і хрусткий) я б вибрала щось близько 220. Тим не менш, навіть якщо різати овочі були сильно охолоджені, ви все одно не повинні годинами чекати їх розжалобити, якщо ваша піч була насправді 175. Отримати термометр духовки!

Успіху і щасливого обжарювання!

+155
makkarina1998 25 черв. 2018 р., 02:13:31

Просто, все можливо.

Коли ви приведете стороннього предмета в рецепт, ви не знаєте напевно, що ви приносите в лоно. Незалежно від того, ці банки повинні бути стерильними себе, не можна сказати, що впираючись кришкою питання. Я не буду перераховувати можливості інфекційних захворювань.

Інакше кажучи, якщо ви упустите хірургії-клас стерильним скальпелем в соус, він не буде зробити вас хворим. (роздерті, може бути) але якщо ви занурення скальпеля в стічну канаву навпроти будинку спочатку, потім опускають його в соус, ви будете готувати з новими смаками.

+140
MaryCarey0 9 серп. 2016 р., 12:36:39

Є багато способів поліпшити презентацію вашого страви, такі як багатошаровість його, щоб дати йому більше текстури, тут дивна ситуація, для вас, думаю, сирний торт і як ти кусаєш ви можете спробувати і відчути бархатистість навершя з ароматами витав в один, то вам на смак хрусткого бісквіта база, до того ж, якщо він пахне більше людей хотіли б з'їсти його, і мій останній порада-полити якимось соусом, навколо і зовні елемента, що ваша підготовка, наприклад, якщо його шоколадний торт можна полити якимось золотим сиропом і шоколадним соусом навколо нього і, може бути, шоколадний порошок або шоколадні завитки.

Сподіваюся, що це допомагає насолоджуватися!!!

+118
David Gaertner 17 лют. 2010 р., 12:32:21

У нас були деякі зелені боби в тарілку курчати, і незважаючи на те, що добре готують, вони ще пищали від зубів.

Це не неприємне відчуття, але воно не дуже поєднується з іншими продуктами.

Це сталося, як зелені і жовті боби, які були роздробленими, але не "podded" як горох.

Не впевнений, якщо це станеться з бобами, але напевно не станеться з консервованої квасолі. Цей писк відбувається не з вареним горохом.

Так що особливого боби, що вони ще можуть пищати після приготування? Це те, що можна приготувати з квасолі?

+103
Max Hollmann 5 січ. 2011 р., 07:07:39

Ви також можете помістити цілу курку в каструлю. Багато соковижималку, ніж духовка-запікання, і ви можете зробити запас в той же горщик після того, як ви витягнете курку з.

+86
Haroldgene Shepherd 17 квіт. 2017 р., 19:11:51

У мене немає доступу до пергаментним папері або навіть маслом папір для цієї справи. Я просто читав на сайті, що було б добре, щоб використовувати алюмінієву фольгу, поки я застосовувати в якості покриття мастилом. А також так як алюміній проводить тепло швидше, мені потрібно зменшити час випічки?

+64
gdaras 24 черв. 2018 р., 11:55:37

Ок, мені дуже цікаво пробувати цей метод харчової соди і я буду в ці вихідні. Я роблю те ж саме, як Давид, щоб заощадити час під час моєї напруженого тижня, готуючи їх на вихідні та пілінг їм готові до вживання. А для зберігання я дайте їм охолонути повністю, висушити їх і помістити їх в контейнер і покласти їх в холодильник. На наступний день я злити рідину, потім покласти трохи білого оцту і злегка струсніть їх. Вони хороші як для 4 або 5 днів. Якщо ви не пройшли їх, а потім дати їм промити водою й покласти свіжий сплеск оцту. Я думаю, що оцет працює як консервант вбиває мікробів, які можуть утворювати в цій рідині, яка з'являється. У мене працює так довго, як ви не заперечуєте легким присмаком оцту.

+53
Mark Stanislav 19 січ. 2020 р., 11:05:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil